Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 12:12:26 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
erick kirjutas:
Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust.


Ega siis krüptopreestrid oma usutekste uuri, netis on TOP 10 Pros of Ripple läbi loetud ja pole vaja mingit uurimist.


Saan aru et te olete kahekesi kibestunud, et ise ei tegele või ei oska, aga niikaua kuni ma igakuu teenin 3-5x kuupalka lisaks on mul ausalt öeldes täiesti savi.
Ilmselgelt on see spekuleerimine, aga ma viin ennast enne coinidega ja uudistega kurssi kui ostan midagi ja ma arvan et paljud teised teevad sama siin HV-s. Ja tahad öelda et aktsiate puhul ei toimu spekuleerimist ? Ning ilmselgelt on ka lollikesi kes ostavad pimesi coine ja saavad ka persest.


Vabandan, kui su tundeid riivasin, aga ma tegelen ise ka krüptoraha kauplemisega. Mina arvan, et 99% ei uuri mitte midagi nende coin-de kohta.


Ei riivanud, aga ei saa aru miks sa siin siis virisemas käid. Või miks see üldse puudutab sind, et inimesed ei uuri? Pigem just ongi hea kui loll raha vedeleb või mitte ?


Ma pole midagi virisenud. Ütlesin, et ma arvan, et max 1-2 aastat kestab veel tõus ja pärast seda kukub kokku.
Tõesti jääb mõne puhul mulje, et räägiks juba mingi Viral Angel või Kairos technology inimesega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 12:21:45 vasta tsitaadiga

Läheb vist aluspesu pesemiseks siin icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 14:25:55 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Ripple, Stellar, Tron, Cardano oleks minu soovitused


Võtsin ka Tron rongist osa. Loodame parimat icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 15:56:19 vasta tsitaadiga

Poisid paneme rahad XRB alla hakkama. Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:26:12 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent.


Source?

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:37:39 vasta tsitaadiga

Tron on ka lendu läinud. Õigel ajal sai eelmisel nädalal rongile hüpatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:43:44 vasta tsitaadiga

Loodetavasti lendab veel natuke, võtasin ka mõned sajad TRX-i
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:54:11 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Poisid paneme rahad XRB alla hakkama. Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent.

XRP või XRB? icon_razz.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:55:03 vasta tsitaadiga

XRB vast ikka sest Ripple on juba olemas seal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:57:05 vasta tsitaadiga

Jep, just vaatasin.
Et siis see:
https://coinmarketcap.com/currencies/raiblocks/#charts

Ostsin eile öösel enne suuremat rallit ka just TRONI, hetkel ei kurda icon_razz.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 17:02:34 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent.


Source?


Binances praegu vote pooleli ja vote lõppeb homme. Hetkel XRB juhib ca 5k häälega teise koha peal oleva shitcoini XP ees.

https://www.binance.com/vote.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 19:26:18 vasta tsitaadiga

Ripple pealik maailma esimeseks triljonäriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 22:04:34 vasta tsitaadiga

Rauno266, aga miks Sa arvad, et sellega kuule saab? Suvalise kräpiga võrreldes ju piletihind suhteliselt kõrge icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 23:26:41 vasta tsitaadiga

Müüsin oma REQ'i ca nädalaks maha, sest suhteliselt kindlalt näen RaiBlocksil 2-3x lähinädalatel ning REQ'l sellist tõusu pigem märtsi lõpuks. Piletihind on küll kõrge, aga minu arvates on tegemist aasta lõpuks ca 400-500€ coiniga. Kokkuvõttes pole ju tähtis, kui kallis pilet on, sest loeb kui palju piletihind tõuseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2018 23:31:37 vasta tsitaadiga

Enamik neist kes, siin postitavad, korrutavad mingeid mujalt kuuldud mantraid. Ka need, kes räägivad, et autoliising on ajalugu jne... on see raha juba välja võetud või tilgutatakse ila siiski hetkel walletis olevate numbrite üle? icon_lol.gif

Kui välja võtnud pole ja autoliisingut ära maksnud, siis kehtib ikka suurema lolli teooria jätkuvalt - kõik mõtlevad, et hoiavad kümne küünega seda, kuni tõuseb, aga kui peaks kukkuma hakkama, küll siis müüa jõuab icon_biggrin.gif Reaalsuses mingid haid müüvad esimese langusemärgi peale oma stake'id prioritiseeritud tehingutega maha ja kui need vennad kes autoliisingu ära maksmisest unistavad tund aega hiljem aru saavad, mis toimub, on asi juba 80% oma hinnast kaotanud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 23:32:35 vasta tsitaadiga

erick, mis krüptot ise omad, et siin nüüd niimoodi supi sisse soola puistad?
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 23:38:48 vasta tsitaadiga

Kannan ikka perioodiliselt välja ka. Korteri ostsin alles ning hetkel kindlustan elu sel määral, et juunist enam töötama ei peaks päevagi oma elus. Sinu eelmisest postitusest ning sellisest üleüldisest kibestunud alatoonist jääb mulje, et vahetasid oma automudelid kaartide vastu ning nüüd pole millegagi mängida enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2018 23:48:10 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Kannan ikka perioodiliselt välja ka. Korteri ostsin alles ning hetkel kindlustan elu sel määral, et juunist enam töötama ei peaks päevagi oma elus. Sinu eelmisest postitusest ning sellisest üleüldisest kibestunud alatoonist jääb mulje, et vahetasid oma automudelid kaartide vastu ning nüüd pole millegagi mängida enam.


LOL

Edu sellega thumbs_up.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 10:12:27 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Müüsin oma REQ'i ca nädalaks maha, sest suhteliselt kindlalt näen RaiBlocksil 2-3x lähinädalatel ning REQ'l sellist tõusu pigem märtsi lõpuks. Piletihind on küll kõrge, aga minu arvates on tegemist aasta lõpuks ca 400-500€ coiniga. Kokkuvõttes pole ju tähtis, kui kallis pilet on, sest loeb kui palju piletihind tõuseb.

Täpselt, tähtis on ju protsentuaalne hinnatõus, vahet pole kas coin maksab 15k või 300.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 10:53:51 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
erick, mis krüptot ise omad, et siin nüüd niimoodi supi sisse soola puistad?


Mulle jääb vägisi mulje, et erick istub OneCoini vmt otsas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 12:25:33 vasta tsitaadiga

Mulle jääb pigem mulje, et ta säilitab kainet mõistust ja ei jookse iga asjaga kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 12:37:58 vasta tsitaadiga

Krüptomaailmas ei pruugi kaine mõistusega alati edu saavutada icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 12:50:00 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
Mulle jääb pigem mulje, et ta säilitab kainet mõistust ja ei jookse iga asjaga kaasa.


Ma mäletan väga hästi, et sarnast juttu rääkisid osad ka 2013. aasta sügisel bitcoini, liteconi ja muude kohta. Täna on bitcoin 13k € ja litecoin 200 €.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 13:06:00 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
h3rr kirjutas:
Mulle jääb pigem mulje, et ta säilitab kainet mõistust ja ei jookse iga asjaga kaasa.


Ma mäletan väga hästi, et sarnast juttu rääkisid osad ka 2013. aasta sügisel bitcoini, liteconi ja muude kohta. Täna on bitcoin 13k € ja litecoin 200 €.


Sellepärast nimetataksegi seda spekuleerimiseks ja ennustamiseks. Igaüks teeb järeldused vastavalt sellele infole, mis tal on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 13:08:52 vasta tsitaadiga

h3rr, üks asi on kaine mõistus, teine asi on sisutult sappi pritsida. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 13:17:54 vasta tsitaadiga

Ja kuidas siis siin ülejäänud tekst on kaine mõistus? Nii kui keegi kirjutab, et ta arvab, et krüpto on mull ja kukub kokku, siis on kohe inimesed platsis, kes võtavad seda mingil põhjusel tohutu solvanguna ja neil on eemärk seatud, et sellele inimesele tuleb selgeks teha, et ta eksib.
Mis Ericku tekstis nii sapilist oli? Ta tõi välja väga õige poindi, et kus siis need inimesed kõik on, kes tohutult raha on teeninud. Ma olen täiesti kindel, et enamus ei ole reaalselt mingit raha teeninud, sest seda hoitakse kogu aeg coin-des ja ollakse lootuses, et tõuseb veel.
Mul isiklikult on ka krüptoraha. Välja võtnud olen ma selle summa, mis ma sinna 6-7 kuud tagasi sisse panin, rohkem ei ole. Ma ise ütleks, et ma olen nullis omadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 13:32:21 vasta tsitaadiga

ju siis panid valedesse müntidesse kui ainult nullis poole aastaga.
ning siin on osad, kes laenud ära maksnud tänu krüptole jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 13:35:56 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
ju siis panid valedesse müntidesse kui ainult nullis poole aastaga.
ning siin on osad, kes laenud ära maksnud tänu krüptole jne.


Nagu ma ütlesin, siis kui vaadata, kui palju ma reaalselt välja olen võtnud, siis jah, ma ütlen, et olen nullis.
Kindlasti on neid inimesi ka siin foorumis, kes on palju raha teeninud ja selle ka välja võtnud. Samas ma arvan, et enamustel istub kogu see "kasum" müntides ja välja pole midagi võetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 13:41:42 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
Mis Ericku tekstis nii sapilist oli?


See suurema lolli teooria töötab kahtepidi. Kui hind kukub maha siis see kes on loll sõltub edasisest liikumisest. Kui hind peaks tagasi üles minema ja kõrgemaks kui varem (mis on senine muster) siis jääb lolliks see kes on nüüd hea hinna juures tühjade kätega ja võidus on bagholder kes ei pannud tähelegi et vahepeal mingi paanika oli.

Mitte et ma krüptot mingiks mõistlikuks investeeringuks peaks. Kui kaevamisel mingi pluss jääb siis osa sellest võib ju kasiinosse jätta aga raha eest münti osta, no way.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 14:45:19 vasta tsitaadiga

h3rr, tohib küsida kas 6-7 kuud tagasi tehtud investeeringu eel süvenesid konkreetsete müntide tagamaadesse ja tehnoloogiasse? Sellise aja peale ainult nulli jääda praeguse - ja eriti veel viimase poole aasta krüptoturgude liikumise valguses... See tundub suisa keeruline.

Lisan, et ise olen rohkem kaevur kui spekulant. Osa kaevandatud tulust jätan lihtsalt seisma, teise osa võtan igakuiselt välja. Miinusesse/nulli ei jääks kuidagi ka siis kui homme krüpto ära kaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 14:45:34 vasta tsitaadiga

raitl, Dagcoin, OneCoin, OctaCoin, neid leidub veelgi...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 14:46:43 vasta tsitaadiga

mikk55, sellest ka mu küsimus, kas tagamaadesse/sihtidesse/tehnoloogiasse süveneti icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 14:47:30 vasta tsitaadiga

Ta on "nullis" sellepärast, et ta pole peale algse investeeringu rohkem välja võtnud. Kui palju tal välja võtmata on seda ta siin ei ütle ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 14:57:15 vasta tsitaadiga

Binance twitter: "sorry guys, servicing existing members is higher priority at this point. Full team working around the clock. Both tech and support. Just too much demand. Added 250,000 new users in the last 24 hours. Just crazy!"
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 05.01.2018 14:58:07 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ta on "nullis" sellepärast, et ta pole peale algse investeeringu rohkem välja võtnud. Kui palju tal välja võtmata on seda ta siin ei ütle ju.


Ta ie saa ikka pihta sest süveneb ainult tagamaadesse/sihtidesse/tehnoloogiasse icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 15:09:43 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
h3rr, tohib küsida kas 6-7 kuud tagasi tehtud investeeringu eel süvenesid konkreetsete müntide tagamaadesse ja tehnoloogiasse? Sellise aja peale ainult nulli jääda praeguse - ja eriti veel viimase poole aasta krüptoturgude liikumise valguses... See tundub suisa keeruline.

Lisan, et ise olen rohkem kaevur kui spekulant. Osa kaevandatud tulust jätan lihtsalt seisma, teise osa võtan igakuiselt välja. Miinusesse/nulli ei jääks kuidagi ka siis kui homme krüpto ära kaoks.


Ma oman expanse-i ja olen selle tegemisi jälginud praeguseks kuskil poolteist aastat. Kui praegu kõik maha müüks, siis saaks kuskil 5000 euri sealt, aga hetkel see ei ole mul plaanis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 15:19:23 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Binance twitter: "sorry guys, servicing existing members is higher priority at this point. Full team working around the clock. Both tech and support. Just too much demand. Added 250,000 new users in the last 24 hours. Just crazy!"

Binance on korralikult koomas jah icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 15:38:40 vasta tsitaadiga

h3rr, sel juhul jääb natuke segaseks negatiivne suhtumine krüptorahadesse üleüldiselt. Kas enda investeeringud said tehtud puhtalt sellelt pinnalt, et kuna näha oli et greed ajab hinna üles, siis sealt pealt teenida? Või oli ikkagi mingil määral ka usku konkreetse krüptoraha kui tehnoloogia tulevikku?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 15:53:49 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
h3rr, sel juhul jääb natuke segaseks negatiivne suhtumine krüptorahadesse üleüldiselt. Kas enda investeeringud said tehtud puhtalt sellelt pinnalt, et kuna näha oli et greed ajab hinna üles, siis sealt pealt teenida? Või oli ikkagi mingil määral ka usku konkreetse krüptoraha kui tehnoloogia tulevikku?


Nagu ma eelnevalt kirjutasin, siis ma arvan, et max 1-2 aastat tõusevad veel hinnad ja siis tuleb kukkumine. Üldiselt on minu arvamus, et see tehnoloogia ei suuda hetkel midagi olemasolevat asendada, seetõttu ka arvan, et see kukub kokku.
Mis muidugi suurendab minu negatiivsust krüptosse on asja põhimõtteliselt ususektiks muutumine, kus kõik väljaspool olevad või pessimistlikud inimesed on osaliste arvates idioodid, kes ei näe tulevikku. Sellist suhtumist on siin foorumis juba tunda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 05.01.2018 15:58:22 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt kuidas see crypto siis midagi asendada ei suuda. Üks näide elust enesest (mitte minu elust) kus varastati väljamaal maksmisel kaardi andmed ja üritati mõne aja pärast nende varastatud andmetega raha välja pumbata. Õnneks pank sai mingil määral jaole ning suurem kahju jäi olemata.

Kui inimene oleks maksmisel kasutanud crypto tehnoloogiat, siis mida talt oleks sellises situatsioonis varastada ilma füüsilist jõudu kasutamata. Füüsilist jõudu kasutades saaks telefoni kätte, aga kui on lukus või krüpteeritud, siis sealt raske miskit vajalikku kätte saada.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 15:59:45 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Põhimõtteliselt kuidas see crypto siis midagi asendada ei suuda. Üks näide elust enesest (mitte minu elust) kus varastati väljamaal maksmisel kaardi andmed ja üritati mõne aja pärast nende varastatud andmetega raha välja pumbata. Õnneks pank sai mingil määral jaole ning suurem kahju jäi olemata.

Kui inimene oleks maksmisel kasutanud crypto tehnoloogiat, siis mida talt oleks sellises situatsioonis varastada ilma füüsilist jõudu kasutamata. Füüsilist jõudu kasutades saaks telefoni kätte, aga kui on lukus või krüpteeritud, siis sealt raske miskit vajalikku kätte saada.


Ja kui see sama inimene oleks ära kaotanud paberilipaka, kuhu tal Wallet-i võti on kirjutatud, siis kuhu ta pöörduda saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 05.01.2018 16:04:29 vasta tsitaadiga

Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.

Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 16:11:05 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.

Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset.


Tõepoolest kõike võib juhtuda. Krüptos kaotad oma võtme ära ja kogu pidu, läbi. Kui palju asju peaks praeguses pangandussüsteemis aiataha keerama, et sa ennast sellises olukorras leiaksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 16:19:37 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
-huviline- kirjutas:
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.

Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset.


Tõepoolest kõike võib juhtuda. Krüptos kaotad oma võtme ära ja kogu pidu, läbi. Kui palju asju peaks praeguses pangandussüsteemis aiataha keerama, et sa ennast sellises olukorras leiaksid?


Sa räägi nende inimestega, kes on erinevates fondiprojektides tohutu suuri summasid kaotanud ja pank ütleb ainult aitäh, näkemiin. Või kelle rahad mõnes pankrotti läinud pangas olid. Mitte et ma siin õudsalt vaielda tahaks, et pangad on saatanast ja vajavad asendamist, see laul pole mulle kunagi imponeerinud, lihtsalt et juhtuda võib igasuguseid asju igal pool. Pangas on ka tagatis ainult, mistaoli, 100K või? Ülejäänust võid jääda ilma kui pangaga midagi juhtub. Erinevaid riske võttes tulebki nendega arvestada. Näiteks sularaha võid ka ära kaotada ja kogu pidu. Säästud koos vana madratsiga katlamaja korstnasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 16:32:15 vasta tsitaadiga

Ehk siis mida sa ka ei teeks, kuidas sa ei prooviks rikkaks saada, igal juhul jääd kõigest ilma icon_cry.gif

Juba ei aksepteerita ka visa kaarte, Wave Crest. Sh. TenX, XAPO, Bitwala (mitte et ma seda kasutaks, või teaks mis see on, aga lugesin sellest)

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 16:34:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
h3rr kirjutas:
-huviline- kirjutas:
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.

Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset.


Tõepoolest kõike võib juhtuda. Krüptos kaotad oma võtme ära ja kogu pidu, läbi. Kui palju asju peaks praeguses pangandussüsteemis aiataha keerama, et sa ennast sellises olukorras leiaksid?


Sa räägi nende inimestega, kes on erinevates fondiprojektides tohutu suuri summasid kaotanud ja pank ütleb ainult aitäh, näkemiin. Või kelle rahad mõnes pankrotti läinud pangas olid. Mitte et ma siin õudsalt vaielda tahaks, et pangad on saatanast ja vajavad asendamist, see laul pole mulle kunagi imponeerinud, lihtsalt et juhtuda võib igasuguseid asju igal pool. Pangas on ka tagatis ainult, mistaoli, 100K või? Ülejäänust võid jääda ilma kui pangaga midagi juhtub. Erinevaid riske võttes tulebki nendega arvestada. Näiteks sularaha võid ka ära kaotada ja kogu pidu. Säästud koos vana madratsiga katlamaja korstnasse.


Kas need fondiprojektid olid uued pangandussüsteemid? Ma võrdlen hetkel olevat pangandussüsteemi ja siin praegu välja pakutud uusi alternatiive.
Minu jaoks on oma Wallet-i võtme ära kaotamine võrdne pangakaardi PIN-i ära unustamisega. Ühel juhul oled kõigest ilma ja taastada pole võimalik, teisel juhul kõnnid panka ja nädala pärast on uus kaart olemas (vahepealseks ajaks saad asenduskaardi ka veel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2018 16:48:33 vasta tsitaadiga

h3rr ja erick, teil on täiesti asjalikud nö normaalse inimese vaated teemale. Sellise ettevaatliku investori omad.
Lihtsalt te olete natukene valesse teemasse sattunud - siin on valdav osa YOLO ja kullasaju tegelased koos ja vaevalt, et keegi neist teile oma kontoväljavõtet tutvustama hakkab. Või täpselt isegi aru saab, mis kryptomaailmas toimumas on.
Visualiseerimiseks - tõenäoliselt olete nagu kaks valget misjonäri, kes on sattunud inimsööjate saarele ning proovite kohalikke tegelasi ümber veenda, et igasugune liha ( eriti inimliha ) on tervisele kahjulik ning hakaku kõik veganiteks. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 16:51:58 vasta tsitaadiga

Ma ise näen ennast valge misjonärina inimsööjate saarel, kes üritab aru saada, miks kohalikud nii fanaatiliselt inimliha söövad. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 17:41:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
h3rr ja erick, teil on täiesti asjalikud nö normaalse inimese vaated teemale. Sellise ettevaatliku investori omad.
Lihtsalt te olete natukene valesse teemasse sattunud - siin on valdav osa YOLO ja kullasaju tegelased koos ja vaevalt, et keegi neist teile oma kontoväljavõtet tutvustama hakkab. Või täpselt isegi aru saab, mis kryptomaailmas toimumas on.
Visualiseerimiseks - tõenäoliselt olete nagu kaks valget misjonäri, kes on sattunud inimsööjate saarele ning proovite kohalikke tegelasi ümber veenda, et igasugune liha ( eriti inimliha ) on tervisele kahjulik ning hakaku kõik veganiteks. icon_wink.gif


Suht täpne kirjeldus olukorrale. Taaskord tahaks like panna. beer_yum.gif

h3rr kirjutas:
Ma ise näen ennast valge misjonärina inimsööjate saarel, kes üritab aru saada, miks kohalikud nii fanaatiliselt inimliha söövad. icon_biggrin.gif


Sest raha maitse pidi hea olema.

Spekulatsiooni juurde tagasi minnes. Siis mulle imponeerib nende idee https://blocktix.io/ eks Q2 olenäha kas see ka midagi reaalselt väärt on.
Randy Jackson'i kampavõtmine töötas hea PRni ning võiks tekitada ka tulevikus kena sotsiaalmeedia huvi, et siis lihtsat raha investeerima tuua.

beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 18:07:56 vasta tsitaadiga

Pessimism ja ettevaatlikus igati mõistetavad.
Kui räägin kuskil seltskonnast krüptost ja, et sellega tegelen, siis vaadadakse mind nagu kedagi, kes jutu ajal kuulatavate pangakontosid tühjendab icon_lol.gif.

Aga kes teab, ehk kogu see nö "mull" muutub ajaga jätkusuutlikuks...Elame, näeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.