|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
04.01.2018 12:12:26
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| h3rr kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
| h3rr kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust. |
Ega siis krüptopreestrid oma usutekste uuri, netis on TOP 10 Pros of Ripple läbi loetud ja pole vaja mingit uurimist. |
Saan aru et te olete kahekesi kibestunud, et ise ei tegele või ei oska, aga niikaua kuni ma igakuu teenin 3-5x kuupalka lisaks on mul ausalt öeldes täiesti savi.
Ilmselgelt on see spekuleerimine, aga ma viin ennast enne coinidega ja uudistega kurssi kui ostan midagi ja ma arvan et paljud teised teevad sama siin HV-s. Ja tahad öelda et aktsiate puhul ei toimu spekuleerimist ? Ning ilmselgelt on ka lollikesi kes ostavad pimesi coine ja saavad ka persest. |
Vabandan, kui su tundeid riivasin, aga ma tegelen ise ka krüptoraha kauplemisega. Mina arvan, et 99% ei uuri mitte midagi nende coin-de kohta. |
Ei riivanud, aga ei saa aru miks sa siin siis virisemas käid. Või miks see üldse puudutab sind, et inimesed ei uuri? Pigem just ongi hea kui loll raha vedeleb või mitte ? |
Ma pole midagi virisenud. Ütlesin, et ma arvan, et max 1-2 aastat kestab veel tõus ja pärast seda kukub kokku.
Tõesti jääb mõne puhul mulje, et räägiks juba mingi Viral Angel või Kairos technology inimesega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K-T
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
04.01.2018 12:21:45
|
|
|
Läheb vist aluspesu pesemiseks siin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
04.01.2018 14:25:55
|
|
|
| flake kirjutas: |
| Ripple, Stellar, Tron, Cardano oleks minu soovitused |
Võtsin ka Tron rongist osa. Loodame parimat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
04.01.2018 15:56:19
|
|
|
| Poisid paneme rahad XRB alla hakkama. Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.01.2018 16:26:12
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent. |
Source?
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
04.01.2018 16:37:39
|
|
|
| Tron on ka lendu läinud. Õigel ajal sai eelmisel nädalal rongile hüpatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2018 16:43:44
|
|
|
| Loodetavasti lendab veel natuke, võtasin ka mõned sajad TRX-i
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2018 16:55:03
|
|
|
| XRB vast ikka sest Ripple on juba olemas seal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
04.01.2018 17:02:34
|
|
|
| flake kirjutas: |
| Rauno266 kirjutas: |
| Homsest on official XRB Binance'sse tulek ja to the moon ka imminent. |
Source? |
Binances praegu vote pooleli ja vote lõppeb homme. Hetkel XRB juhib ca 5k häälega teise koha peal oleva shitcoini XP ees.
https://www.binance.com/vote.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
04.01.2018 19:26:18
|
|
|
| Ripple pealik maailma esimeseks triljonäriks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2018 22:04:34
|
|
|
Rauno266, aga miks Sa arvad, et sellega kuule saab? Suvalise kräpiga võrreldes ju piletihind suhteliselt kõrge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
04.01.2018 23:26:41
|
|
|
| Müüsin oma REQ'i ca nädalaks maha, sest suhteliselt kindlalt näen RaiBlocksil 2-3x lähinädalatel ning REQ'l sellist tõusu pigem märtsi lõpuks. Piletihind on küll kõrge, aga minu arvates on tegemist aasta lõpuks ca 400-500€ coiniga. Kokkuvõttes pole ju tähtis, kui kallis pilet on, sest loeb kui palju piletihind tõuseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.01.2018 23:31:37
|
|
|
Enamik neist kes, siin postitavad, korrutavad mingeid mujalt kuuldud mantraid. Ka need, kes räägivad, et autoliising on ajalugu jne... on see raha juba välja võetud või tilgutatakse ila siiski hetkel walletis olevate numbrite üle?
Kui välja võtnud pole ja autoliisingut ära maksnud, siis kehtib ikka suurema lolli teooria jätkuvalt - kõik mõtlevad, et hoiavad kümne küünega seda, kuni tõuseb, aga kui peaks kukkuma hakkama, küll siis müüa jõuab Reaalsuses mingid haid müüvad esimese langusemärgi peale oma stake'id prioritiseeritud tehingutega maha ja kui need vennad kes autoliisingu ära maksmisest unistavad tund aega hiljem aru saavad, mis toimub, on asi juba 80% oma hinnast kaotanud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.01.2018 23:32:35
|
|
|
erick, mis krüptot ise omad, et siin nüüd niimoodi supi sisse soola puistad?
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
04.01.2018 23:38:48
|
|
|
| Kannan ikka perioodiliselt välja ka. Korteri ostsin alles ning hetkel kindlustan elu sel määral, et juunist enam töötama ei peaks päevagi oma elus. Sinu eelmisest postitusest ning sellisest üleüldisest kibestunud alatoonist jääb mulje, et vahetasid oma automudelid kaartide vastu ning nüüd pole millegagi mängida enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.01.2018 23:48:10
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Kannan ikka perioodiliselt välja ka. Korteri ostsin alles ning hetkel kindlustan elu sel määral, et juunist enam töötama ei peaks päevagi oma elus. Sinu eelmisest postitusest ning sellisest üleüldisest kibestunud alatoonist jääb mulje, et vahetasid oma automudelid kaartide vastu ning nüüd pole millegagi mängida enam. |
LOL
Edu sellega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
05.01.2018 10:12:27
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Müüsin oma REQ'i ca nädalaks maha, sest suhteliselt kindlalt näen RaiBlocksil 2-3x lähinädalatel ning REQ'l sellist tõusu pigem märtsi lõpuks. Piletihind on küll kõrge, aga minu arvates on tegemist aasta lõpuks ca 400-500€ coiniga. Kokkuvõttes pole ju tähtis, kui kallis pilet on, sest loeb kui palju piletihind tõuseb. |
Täpselt, tähtis on ju protsentuaalne hinnatõus, vahet pole kas coin maksab 15k või 300.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
05.01.2018 10:53:51
|
|
|
| flake kirjutas: |
| erick, mis krüptot ise omad, et siin nüüd niimoodi supi sisse soola puistad? |
Mulle jääb vägisi mulje, et erick istub OneCoini vmt otsas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 12:25:33
|
|
|
| Mulle jääb pigem mulje, et ta säilitab kainet mõistust ja ei jookse iga asjaga kaasa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
05.01.2018 12:37:58
|
|
|
Krüptomaailmas ei pruugi kaine mõistusega alati edu saavutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
05.01.2018 12:50:00
|
|
|
| h3rr kirjutas: |
| Mulle jääb pigem mulje, et ta säilitab kainet mõistust ja ei jookse iga asjaga kaasa. |
Ma mäletan väga hästi, et sarnast juttu rääkisid osad ka 2013. aasta sügisel bitcoini, liteconi ja muude kohta. Täna on bitcoin 13k € ja litecoin 200 €.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 13:06:00
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| h3rr kirjutas: |
| Mulle jääb pigem mulje, et ta säilitab kainet mõistust ja ei jookse iga asjaga kaasa. |
Ma mäletan väga hästi, et sarnast juttu rääkisid osad ka 2013. aasta sügisel bitcoini, liteconi ja muude kohta. Täna on bitcoin 13k € ja litecoin 200 €. |
Sellepärast nimetataksegi seda spekuleerimiseks ja ennustamiseks. Igaüks teeb järeldused vastavalt sellele infole, mis tal on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
05.01.2018 13:08:52
|
|
|
h3rr, üks asi on kaine mõistus, teine asi on sisutult sappi pritsida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 13:17:54
|
|
|
Ja kuidas siis siin ülejäänud tekst on kaine mõistus? Nii kui keegi kirjutab, et ta arvab, et krüpto on mull ja kukub kokku, siis on kohe inimesed platsis, kes võtavad seda mingil põhjusel tohutu solvanguna ja neil on eemärk seatud, et sellele inimesele tuleb selgeks teha, et ta eksib.
Mis Ericku tekstis nii sapilist oli? Ta tõi välja väga õige poindi, et kus siis need inimesed kõik on, kes tohutult raha on teeninud. Ma olen täiesti kindel, et enamus ei ole reaalselt mingit raha teeninud, sest seda hoitakse kogu aeg coin-des ja ollakse lootuses, et tõuseb veel.
Mul isiklikult on ka krüptoraha. Välja võtnud olen ma selle summa, mis ma sinna 6-7 kuud tagasi sisse panin, rohkem ei ole. Ma ise ütleks, et ma olen nullis omadega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
05.01.2018 13:32:21
|
|
|
ju siis panid valedesse müntidesse kui ainult nullis poole aastaga.
ning siin on osad, kes laenud ära maksnud tänu krüptole jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 13:35:56
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
ju siis panid valedesse müntidesse kui ainult nullis poole aastaga.
ning siin on osad, kes laenud ära maksnud tänu krüptole jne. |
Nagu ma ütlesin, siis kui vaadata, kui palju ma reaalselt välja olen võtnud, siis jah, ma ütlen, et olen nullis.
Kindlasti on neid inimesi ka siin foorumis, kes on palju raha teeninud ja selle ka välja võtnud. Samas ma arvan, et enamustel istub kogu see "kasum" müntides ja välja pole midagi võetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.01.2018 13:41:42
|
|
|
| h3rr kirjutas: |
| Mis Ericku tekstis nii sapilist oli? |
See suurema lolli teooria töötab kahtepidi. Kui hind kukub maha siis see kes on loll sõltub edasisest liikumisest. Kui hind peaks tagasi üles minema ja kõrgemaks kui varem (mis on senine muster) siis jääb lolliks see kes on nüüd hea hinna juures tühjade kätega ja võidus on bagholder kes ei pannud tähelegi et vahepeal mingi paanika oli.
Mitte et ma krüptot mingiks mõistlikuks investeeringuks peaks. Kui kaevamisel mingi pluss jääb siis osa sellest võib ju kasiinosse jätta aga raha eest münti osta, no way.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
05.01.2018 14:45:19
|
|
|
h3rr, tohib küsida kas 6-7 kuud tagasi tehtud investeeringu eel süvenesid konkreetsete müntide tagamaadesse ja tehnoloogiasse? Sellise aja peale ainult nulli jääda praeguse - ja eriti veel viimase poole aasta krüptoturgude liikumise valguses... See tundub suisa keeruline.
Lisan, et ise olen rohkem kaevur kui spekulant. Osa kaevandatud tulust jätan lihtsalt seisma, teise osa võtan igakuiselt välja. Miinusesse/nulli ei jääks kuidagi ka siis kui homme krüpto ära kaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
05.01.2018 14:45:34
|
|
|
raitl, Dagcoin, OneCoin, OctaCoin, neid leidub veelgi...
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
05.01.2018 14:46:43
|
|
|
mikk55, sellest ka mu küsimus, kas tagamaadesse/sihtidesse/tehnoloogiasse süveneti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
05.01.2018 14:47:30
|
|
|
| Ta on "nullis" sellepärast, et ta pole peale algse investeeringu rohkem välja võtnud. Kui palju tal välja võtmata on seda ta siin ei ütle ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
05.01.2018 14:57:15
|
|
|
Binance twitter: "sorry guys, servicing existing members is higher priority at this point. Full team working around the clock. Both tech and support. Just too much demand. Added 250,000 new users in the last 24 hours. Just crazy!"
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
05.01.2018 14:58:07
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ta on "nullis" sellepärast, et ta pole peale algse investeeringu rohkem välja võtnud. Kui palju tal välja võtmata on seda ta siin ei ütle ju. |
Ta ie saa ikka pihta sest süveneb ainult tagamaadesse/sihtidesse/tehnoloogiasse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 15:09:43
|
|
|
| raitl kirjutas: |
h3rr, tohib küsida kas 6-7 kuud tagasi tehtud investeeringu eel süvenesid konkreetsete müntide tagamaadesse ja tehnoloogiasse? Sellise aja peale ainult nulli jääda praeguse - ja eriti veel viimase poole aasta krüptoturgude liikumise valguses... See tundub suisa keeruline.
Lisan, et ise olen rohkem kaevur kui spekulant. Osa kaevandatud tulust jätan lihtsalt seisma, teise osa võtan igakuiselt välja. Miinusesse/nulli ei jääks kuidagi ka siis kui homme krüpto ära kaoks. |
Ma oman expanse-i ja olen selle tegemisi jälginud praeguseks kuskil poolteist aastat. Kui praegu kõik maha müüks, siis saaks kuskil 5000 euri sealt, aga hetkel see ei ole mul plaanis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2018 15:19:23
|
|
|
| flake kirjutas: |
| Binance twitter: "sorry guys, servicing existing members is higher priority at this point. Full team working around the clock. Both tech and support. Just too much demand. Added 250,000 new users in the last 24 hours. Just crazy!" |
Binance on korralikult koomas jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
05.01.2018 15:38:40
|
|
|
| h3rr, sel juhul jääb natuke segaseks negatiivne suhtumine krüptorahadesse üleüldiselt. Kas enda investeeringud said tehtud puhtalt sellelt pinnalt, et kuna näha oli et greed ajab hinna üles, siis sealt pealt teenida? Või oli ikkagi mingil määral ka usku konkreetse krüptoraha kui tehnoloogia tulevikku?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 15:53:49
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| h3rr, sel juhul jääb natuke segaseks negatiivne suhtumine krüptorahadesse üleüldiselt. Kas enda investeeringud said tehtud puhtalt sellelt pinnalt, et kuna näha oli et greed ajab hinna üles, siis sealt pealt teenida? Või oli ikkagi mingil määral ka usku konkreetse krüptoraha kui tehnoloogia tulevikku? |
Nagu ma eelnevalt kirjutasin, siis ma arvan, et max 1-2 aastat tõusevad veel hinnad ja siis tuleb kukkumine. Üldiselt on minu arvamus, et see tehnoloogia ei suuda hetkel midagi olemasolevat asendada, seetõttu ka arvan, et see kukub kokku.
Mis muidugi suurendab minu negatiivsust krüptosse on asja põhimõtteliselt ususektiks muutumine, kus kõik väljaspool olevad või pessimistlikud inimesed on osaliste arvates idioodid, kes ei näe tulevikku. Sellist suhtumist on siin foorumis juba tunda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
05.01.2018 15:58:22
|
|
|
Põhimõtteliselt kuidas see crypto siis midagi asendada ei suuda. Üks näide elust enesest (mitte minu elust) kus varastati väljamaal maksmisel kaardi andmed ja üritati mõne aja pärast nende varastatud andmetega raha välja pumbata. Õnneks pank sai mingil määral jaole ning suurem kahju jäi olemata.
Kui inimene oleks maksmisel kasutanud crypto tehnoloogiat, siis mida talt oleks sellises situatsioonis varastada ilma füüsilist jõudu kasutamata. Füüsilist jõudu kasutades saaks telefoni kätte, aga kui on lukus või krüpteeritud, siis sealt raske miskit vajalikku kätte saada.
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 15:59:45
|
|
|
| -huviline- kirjutas: |
Põhimõtteliselt kuidas see crypto siis midagi asendada ei suuda. Üks näide elust enesest (mitte minu elust) kus varastati väljamaal maksmisel kaardi andmed ja üritati mõne aja pärast nende varastatud andmetega raha välja pumbata. Õnneks pank sai mingil määral jaole ning suurem kahju jäi olemata.
Kui inimene oleks maksmisel kasutanud crypto tehnoloogiat, siis mida talt oleks sellises situatsioonis varastada ilma füüsilist jõudu kasutamata. Füüsilist jõudu kasutades saaks telefoni kätte, aga kui on lukus või krüpteeritud, siis sealt raske miskit vajalikku kätte saada. |
Ja kui see sama inimene oleks ära kaotanud paberilipaka, kuhu tal Wallet-i võti on kirjutatud, siis kuhu ta pöörduda saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
05.01.2018 16:04:29
|
|
|
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.
Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset.
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 16:11:05
|
|
|
| -huviline- kirjutas: |
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.
Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset. |
Tõepoolest kõike võib juhtuda. Krüptos kaotad oma võtme ära ja kogu pidu, läbi. Kui palju asju peaks praeguses pangandussüsteemis aiataha keerama, et sa ennast sellises olukorras leiaksid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
05.01.2018 16:19:37
|
|
|
| h3rr kirjutas: |
| -huviline- kirjutas: |
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.
Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset. |
Tõepoolest kõike võib juhtuda. Krüptos kaotad oma võtme ära ja kogu pidu, läbi. Kui palju asju peaks praeguses pangandussüsteemis aiataha keerama, et sa ennast sellises olukorras leiaksid? |
Sa räägi nende inimestega, kes on erinevates fondiprojektides tohutu suuri summasid kaotanud ja pank ütleb ainult aitäh, näkemiin. Või kelle rahad mõnes pankrotti läinud pangas olid. Mitte et ma siin õudsalt vaielda tahaks, et pangad on saatanast ja vajavad asendamist, see laul pole mulle kunagi imponeerinud, lihtsalt et juhtuda võib igasuguseid asju igal pool. Pangas on ka tagatis ainult, mistaoli, 100K või? Ülejäänust võid jääda ilma kui pangaga midagi juhtub. Erinevaid riske võttes tulebki nendega arvestada. Näiteks sularaha võid ka ära kaotada ja kogu pidu. Säästud koos vana madratsiga katlamaja korstnasse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
05.01.2018 16:32:15
|
|
|
Ehk siis mida sa ka ei teeks, kuidas sa ei prooviks rikkaks saada, igal juhul jääd kõigest ilma
Juba ei aksepteerita ka visa kaarte, Wave Crest. Sh. TenX, XAPO, Bitwala (mitte et ma seda kasutaks, või teaks mis see on, aga lugesin sellest)
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 16:34:51
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| h3rr kirjutas: |
| -huviline- kirjutas: |
Kõike võib juhtuda - ei väidagi, et crypto oleks mingi kuldne võtmeke, mis sobib kõigi uste jaoks. Tõin lihtsalt näite, kus oleks aidanud.
Eks arvamusi ole nagunii seinast seina - mina võtan seda cryptot kui sularaha 2.0 või midagi selle laadset. |
Tõepoolest kõike võib juhtuda. Krüptos kaotad oma võtme ära ja kogu pidu, läbi. Kui palju asju peaks praeguses pangandussüsteemis aiataha keerama, et sa ennast sellises olukorras leiaksid? |
Sa räägi nende inimestega, kes on erinevates fondiprojektides tohutu suuri summasid kaotanud ja pank ütleb ainult aitäh, näkemiin. Või kelle rahad mõnes pankrotti läinud pangas olid. Mitte et ma siin õudsalt vaielda tahaks, et pangad on saatanast ja vajavad asendamist, see laul pole mulle kunagi imponeerinud, lihtsalt et juhtuda võib igasuguseid asju igal pool. Pangas on ka tagatis ainult, mistaoli, 100K või? Ülejäänust võid jääda ilma kui pangaga midagi juhtub. Erinevaid riske võttes tulebki nendega arvestada. Näiteks sularaha võid ka ära kaotada ja kogu pidu. Säästud koos vana madratsiga katlamaja korstnasse. |
Kas need fondiprojektid olid uued pangandussüsteemid? Ma võrdlen hetkel olevat pangandussüsteemi ja siin praegu välja pakutud uusi alternatiive.
Minu jaoks on oma Wallet-i võtme ära kaotamine võrdne pangakaardi PIN-i ära unustamisega. Ühel juhul oled kõigest ilma ja taastada pole võimalik, teisel juhul kõnnid panka ja nädala pärast on uus kaart olemas (vahepealseks ajaks saad asenduskaardi ka veel)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
05.01.2018 16:48:33
|
|
|
h3rr ja erick, teil on täiesti asjalikud nö normaalse inimese vaated teemale. Sellise ettevaatliku investori omad.
Lihtsalt te olete natukene valesse teemasse sattunud - siin on valdav osa YOLO ja kullasaju tegelased koos ja vaevalt, et keegi neist teile oma kontoväljavõtet tutvustama hakkab. Või täpselt isegi aru saab, mis kryptomaailmas toimumas on.
Visualiseerimiseks - tõenäoliselt olete nagu kaks valget misjonäri, kes on sattunud inimsööjate saarele ning proovite kohalikke tegelasi ümber veenda, et igasugune liha ( eriti inimliha ) on tervisele kahjulik ning hakaku kõik veganiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
05.01.2018 16:51:58
|
|
|
Ma ise näen ennast valge misjonärina inimsööjate saarel, kes üritab aru saada, miks kohalikud nii fanaatiliselt inimliha söövad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
05.01.2018 17:41:00
|
|
|
| yerba kirjutas: |
h3rr ja erick, teil on täiesti asjalikud nö normaalse inimese vaated teemale. Sellise ettevaatliku investori omad.
Lihtsalt te olete natukene valesse teemasse sattunud - siin on valdav osa YOLO ja kullasaju tegelased koos ja vaevalt, et keegi neist teile oma kontoväljavõtet tutvustama hakkab. Või täpselt isegi aru saab, mis kryptomaailmas toimumas on.
Visualiseerimiseks - tõenäoliselt olete nagu kaks valget misjonäri, kes on sattunud inimsööjate saarele ning proovite kohalikke tegelasi ümber veenda, et igasugune liha ( eriti inimliha ) on tervisele kahjulik ning hakaku kõik veganiteks.  |
Suht täpne kirjeldus olukorrale. Taaskord tahaks like panna.
| h3rr kirjutas: |
Ma ise näen ennast valge misjonärina inimsööjate saarel, kes üritab aru saada, miks kohalikud nii fanaatiliselt inimliha söövad.  |
Sest raha maitse pidi hea olema.
Spekulatsiooni juurde tagasi minnes. Siis mulle imponeerib nende idee https://blocktix.io/ eks Q2 olenäha kas see ka midagi reaalselt väärt on.
Randy Jackson'i kampavõtmine töötas hea PRni ning võiks tekitada ka tulevikus kena sotsiaalmeedia huvi, et siis lihtsat raha investeerima tuua.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
05.01.2018 18:07:56
|
|
|
Pessimism ja ettevaatlikus igati mõistetavad.
Kui räägin kuskil seltskonnast krüptost ja, et sellega tegelen, siis vaadadakse mind nagu kedagi, kes jutu ajal kuulatavate pangakontosid tühjendab .
Aga kes teab, ehk kogu see nö "mull" muutub ajaga jätkusuutlikuks...Elame, näeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|