|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
27.12.2017 22:48:38
|
|
|
elukaz, ohsajutt congratz neile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
27.12.2017 22:49:19
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Õnnitlused kes on unustanud ennast ZCL kaevama, käes on lõikusaeg  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.12.2017 00:33:40
|
|
|
| smoolae kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
Õnnitlused kes on unustanud ennast ZCL kaevama, käes on lõikusaeg  |
 |
Palju Õnne teile!
5 päevaga x10 tõusnud, pikka aega oli 1USD või vähem.
Need entukad kes kaevasid on õnnelikud! #maxkade
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
28.12.2017 15:05:08
|
|
|
| Tundub, et BTC jukerdab seekord kauem, enne kui jalad alla saab. Koreast ka uudiseid ja variant on, et saab alla 10k BTCd osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beljo91
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
28.12.2017 15:52:48
|
|
|
Kui hakata igakuiselt tilgutama (50-75€), siis missugune coin valida? Kasutan hetkel Kraken keskkonda.
Eesmärk raha kõrvale panna ning vb. ka pisut kasumit teenida.
Või on hoopis lõbusam ja tulusam uute ja riskantsete coinidega mängida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
28.12.2017 16:18:36
|
|
|
beljo91, pikaajaliseks investeerimiseks soovitan lugeda uute/huvipakkuvate coinide kohta täpsemalt järgi mis asi see on, mida ta teeb ja millega teda süüakse. Kui sa peale seda lugemist usud sellesse mis kirjas ja usud, et sellel mündil on idee ja teostuse poolelt tulevikku, siis seda ostagi. 90% konkreetse mündi ostu/müügi nõuannetest mis Sa foorumis lugedes saad, antakse inimeste poolt kes enamasti aktiivselt kauplevad. Neid väga ei huvita see, kas antud coin on elujõuline aasta-kahe-kümne pärast vaid pigem lühiajalised tõusud ja mõõnad ja nende võimalikult täpne tabamine.
PS - sellised "tilgutamised" on igati elujõulised. Näiteks tilgutasin omale mõned kuud tagasi ühte münti 45€ eest. Praegune väärtus sellel samal mündisutsakal on ~500€ Müüma ei kipu, hoian just pikaajaliselt kuna usun sellesse mis temast teha tahetakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.12.2017 20:15:10
|
|
|
Tilgutamise osas.. XRP vast kõige mõistlikum. Tehingutasud madalad
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
28.12.2017 20:22:03
|
|
|
| flake, kas kuskil keskkondades sõltub tasu suurus kaubeldavast krüptost?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.12.2017 20:22:36
|
|
|
mul igatahes ripplega on kõvasti vähem võetud kui coiniga Afaik. võin ka eksida muidugi
aga .. kui tahad eri kohtade vahel kanda, siis on XRP kõige mõistlikum.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
beljo91
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
29.12.2017 10:16:08
|
|
|
Tänud kõigile vastajatele Eks paistab, mis tulevik toob.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
29.12.2017 16:10:31
|
|
|
Keegi siit antminerit kasutab bitcoinide kaevamiseks?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
29.12.2017 16:34:52
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| flake, kas kuskil keskkondades sõltub tasu suurus kaubeldavast krüptost? |
Kas ei sõltu siis? Tähendab, üks asi on vaheltkasu mis keskkond soovib, aga kuidagi peab see coin ju ühelt aadressilt teisele ka minema, ja kui bitcoini transaktsiooni kinnitamise tasu on praegu kusagil 30 taala liigutuse pealt siis ma ei näe, et väga tasuks väikesi summasid osta praegu üldse.
Saan millestki valesti aru või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
29.12.2017 16:47:02
|
|
|
netcat, vahenduskeskkonna siseselt ei liigu iga tehinguga krüptorahad ühest rahakotist teise. Muudatus toimub ainult keskkonna andmebaasis.
See käib siis tradingu kohta. Sisse- ja väljamaksed on jah standalone kanded ja vajavad ka tavapärast fee maksmist ja kinnitamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
30.12.2017 00:31:25
|
|
|
kas kellelgi veel probleeme krypto liigutamisega krakenist välja, miskipärast kurdab, et tiir3 on ebapiisav like wtf
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
30.12.2017 00:33:03
|
|
|
| karusloom kirjutas: |
kas kellelgi veel probleeme krypto liigutamisega krakenist välja, miskipärast kurdab, et tiir3 on ebapiisav like wtf |
Sellega probleeme pole Krakenis olnud, ise Tier 2 seal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
30.12.2017 00:38:42
|
|
|
| smoolae kirjutas: |
| karusloom kirjutas: |
kas kellelgi veel probleeme krypto liigutamisega krakenist välja, miskipärast kurdab, et tiir3 on ebapiisav like wtf |
Sellega probleeme pole Krakenis olnud, ise Tier 2 seal. |
Tundub et exchange ise oli käpuli, hetkel jälle lubab liigutada. Krt ja nädal tagasi hõiskasid millise meeletu performance buusti nad oma teenustele andsid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
30.12.2017 01:27:02
|
|
|
| tsitaat: |
Minu arust hetkel on kõige kiirem ja lihtsam viis nii. Teed Krakenisse kasutaja saad pangast otse krakenisse EUR-e kanda, ostad kas BTC või ETH, teed bittrexi kasutaja ning kannad bittrexi walletisse Krakenist ETH või BTC. Tavaliselt päeva jooksul jõuab raha Krakeni kontole pangast (vähemalt minul on alati jõudnud )
|
tundub et ripple ostuks piisab krakeni kasutajast? sain ise vastuse: jah
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
viimati muutis teretalv 31.12.2017 12:47:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
30.12.2017 20:07:22
|
|
|
Kasutu vahepala: https://www.youtube.com/watch?v=5vzRgxzvV2k
Ca 50€ mingi suva altcoini alla on paaril tuttaval andnud ca 2000-3000% tootlust. Seega BINGO. Ise ostsin Ripplet 0,23 juures ja enne jõule müüsin ära (jõudsin juba korra õnnelik olla). Nüüdseks mitte nii väga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
31.12.2017 12:46:45
|
|
|
cardano ostmiseks kuhu oleks mõistlik ja turvaline kasutaja teha? https://coinmarketcap.com/currencies/cardano/#markets
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
31.12.2017 13:36:27
|
|
|
nendest valikutest jääksin ise kindlasti Bittrexi juurde, seda näitab ka volume number elik kus enim kaubeldakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
31.12.2017 13:51:35
|
|
|
| tsitaat: |
nendest valikutest jääksin ise kindlasti Bittrexi juurde, seda näitab ka volume number elik kus enim kaubeldakse
|
miks kõik sellest bitrexist jahuvad kui sinna enam uusi kasutajaid regada ei saa?
tegin binance kasutaja
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.12.2017 14:00:21
|
|
|
Sest see on ok koht. Kui konto olemas siis ei paista see välja et regada ei saa, nii et ära kuku kohe mölisema kui keegi su küsimusele heast soovist vastab. Uuri ise, siis ei pea selliseid traumeerivaid vastuseid saama
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
02.01.2018 14:48:49
|
|
|
| smoolae kirjutas: |
| -vodafone- kirjutas: |
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...
Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT |
Läbi pisarate teen kaasa, eks varsti näeb, kas tasus see risk ennast ka ära . |
Kuidas läks?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
02.01.2018 15:04:42
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| smoolae kirjutas: |
| -vodafone- kirjutas: |
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...
Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT |
Läbi pisarate teen kaasa, eks varsti näeb, kas tasus see risk ennast ka ära . |
Kuidas läks? |
Bittrexis ei paista veel miskit. Omalgi natuke hoiul, kehva otsus muidugi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
02.01.2018 15:04:53
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| smoolae kirjutas: |
| -vodafone- kirjutas: |
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...
Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT |
Läbi pisarate teen kaasa, eks varsti näeb, kas tasus see risk ennast ka ära . |
Kuidas läks? |
Vara rääkida, nxt kaotas oma väärtusest poole, see oli siililegi selge. Tuleb lihtsalt nxt alles hoida ja oodata natukene ning ignis on nii ehk naa pikaajaline investeering. Kes viitsib valvel olla ja saab jaole võib loomulikult dumpida esimese lainega nagu seda tehti näiteks bch-ga ja nüüd kratsivad kõik kukalt kaasaarvatud mina ise kui oma bch 200€ tykk maha myysin.
Chill..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
03.01.2018 12:17:44
|
|
|
| Kas keegi on BTC ATM-st kusagil raha välja võtnud ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
03.01.2018 15:02:52
|
|
|
| Tartu mnt-l pidi olema üks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.01.2018 15:08:05
|
|
|
Töökaaslased oma esimesed kopikad sealt välja võtsid, arvasid, et muidu tuleb maksuamet vms maffia käsi väänama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
03.01.2018 15:14:58
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Tartu mnt-l pidi olema üks. |
Ma ei ole väga uurinud, aga kas eesti omades ei saa ainult raha sisse panna mitte välja võtta ? Kui tõesti siin saab kusagil väikesma fee-ga sulas välja võtta kui tulumaksu määr nii et jälge maha ei jää siis ma ei näe väga mõtet fiatina välja kanda raha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2004
|
03.01.2018 16:53:37
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Tartu mnt-l pidi olema üks. |
Ma ei ole väga uurinud, aga kas eesti omades ei saa ainult raha sisse panna mitte välja võtta ? Kui tõesti siin saab kusagil väikesma fee-ga sulas välja võtta kui tulumaksu määr nii et jälge maha ei jää siis ma ei näe väga mõtet fiatina välja kanda raha. |
Vast sellelt kodulehelt saab vastuseid.
http://decrypto.ee/?page_id=45
Kui keegi on antud firma teenuseid kasutanud, siis igasugune tagasiside oleks teretulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
03.01.2018 17:16:48
|
|
|
| Veebist võib lugeda, et kohapeal tahetakse sind dokumendi alusel tuvastada, seega jälg jääb maha igatahes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
03.01.2018 17:34:02
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Veebist võib lugeda, et kohapeal tahetakse sind dokumendi alusel tuvastada, seega jälg jääb maha igatahes. |
Seal on raudselt mingi limiit ka palju sa saad korraga sulli välja võtta. Siis peaks uurima välismaa ATM-me sest ma foorumist kusagil lugesin et lähed ATM juurde näitad oma QR koodi ja saad lihtsalt sulas välja võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
04.01.2018 01:21:17
|
|
|
Kui keegi soovib. Saan aidata väljavõtmisel. Kirjuta postkasti
_________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
04.01.2018 14:43:34
|
|
|
Osaliselt sama teema jätkuks.
Kas keegi (Eestis) on kasutanud mõnda cryptol põhinevat kaarti maksmiseks/ATM/netisttellimiseks?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
04.01.2018 16:16:02
|
|
|
| IffikaS kirjutas: |
Osaliselt sama teema jätkuks.
Kas keegi (Eestis) on kasutanud mõnda cryptol põhinevat kaarti maksmiseks/ATM/netisttellimiseks?
 |
Tenx toimib ilusti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
04.01.2018 16:52:30
|
|
|
Kas kellelgi on ettevõtte alt investerimised / ettevõtte jaoks konto tegemisega kuhugi exchange?
Krakenis tundub on mingi võimalus kui suppordiga otse suhelda. Verificationiga ilmselt peavalu ja jube venimine. Coinbase / GDAX ka pakub mingit sign up as a business varianti. On veel mõni exchange?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
04.01.2018 17:25:36
|
|
|
| Kus kohast Troni mõistlik osta on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
04.01.2018 17:27:16
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Kus kohast Troni mõistlik osta on? |
Binance'st. Seal küll otse osta ei saa, aga saad näiteks vahetada ETH'i või BTC vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
04.01.2018 17:29:26
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Kus kohast Troni mõistlik osta on? |
Ma ostsin BTC'd Krakenist ja sealt tegin väljakande Binance'i. Südaöösel võttis see ülekanne aega kuskil 1h.
Ja Binance'st siis BTC eest ostad TRX'i.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2018 17:30:32
|
|
|
ETH-iga läheb palju kiiremini üle ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.01.2018 20:47:51
|
|
|
| Kraken on ikka täiesti koomas täna. Kas keegi API't kasutab Krakenis trademiseks?´Toimib normaalselt või on samad hädad nagu web's?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
04.01.2018 21:21:20
|
|
|
| Binancest ei tule paar h juba confirmation maili meilile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
04.01.2018 21:23:28
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Binancest ei tule paar h juba confirmation maili meilile. |
Mis confirmationit ootad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
04.01.2018 21:45:09
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| Binancest ei tule paar h juba confirmation maili meilile. |
Mis confirmationit ootad? |
konto registreerimis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2018 21:52:30
|
|
|
Regasin eile, töökaaslane täna, Binance toimis nagu kellavärk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.01.2018 21:53:46
|
|
|
Binance pani ajutiselt regamised kinni, sest ka neil tekkisid jõudluseprobleemid. https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003773671
Krakeni corporate account verification ei ole midaig hirmsat. Anna neile info mida nad vajavad ja sa peaks 1-2 meilivahetusega hakkama saama. Olen teinud, oli lihtne
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
04.01.2018 21:57:21
|
|
|
| flake kirjutas: |
Binance pani ajutiselt regamised kinni, sest ka neil tekkisid jõudluseprobleemid. https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003773671
Krakeni corporate account verification ei ole midaig hirmsat. Anna neile info mida nad vajavad ja sa peaks 1-2 meilivahetusega hakkama saama. Olen teinud, oli lihtne |
Ma jõudsin binances veel lahtrit ära täita aga kinnitust mailile ei saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lithium
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
04.01.2018 22:03:06
|
|
|
Coinbase ka koomas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|