Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 22:48:38 vasta tsitaadiga

elukaz, ohsajutt icon_lol.gif thumbs_up.gif congratz neile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 22:49:19 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Õnnitlused kes on unustanud ennast ZCL kaevama, käes on lõikusaeg beer_yum.gif

icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.12.2017 00:33:40 vasta tsitaadiga

smoolae kirjutas:
elukaz kirjutas:
Õnnitlused kes on unustanud ennast ZCL kaevama, käes on lõikusaeg beer_yum.gif

icon_eek.gif

Palju Õnne teile!

5 päevaga x10 tõusnud, pikka aega oli 1USD või vähem.
Need entukad kes kaevasid on õnnelikud! #maxkade icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 15:05:08 vasta tsitaadiga

Tundub, et BTC jukerdab seekord kauem, enne kui jalad alla saab. Koreast ka uudiseid ja variant on, et saab alla 10k BTCd osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 15:52:48 vasta tsitaadiga

Kui hakata igakuiselt tilgutama (50-75€), siis missugune coin valida? Kasutan hetkel Kraken keskkonda.
Eesmärk raha kõrvale panna ning vb. ka pisut kasumit teenida.
Või on hoopis lõbusam ja tulusam uute ja riskantsete coinidega mängida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 16:18:36 vasta tsitaadiga

beljo91, pikaajaliseks investeerimiseks soovitan lugeda uute/huvipakkuvate coinide kohta täpsemalt järgi mis asi see on, mida ta teeb ja millega teda süüakse. Kui sa peale seda lugemist usud sellesse mis kirjas ja usud, et sellel mündil on idee ja teostuse poolelt tulevikku, siis seda ostagi. 90% konkreetse mündi ostu/müügi nõuannetest mis Sa foorumis lugedes saad, antakse inimeste poolt kes enamasti aktiivselt kauplevad. Neid väga ei huvita see, kas antud coin on elujõuline aasta-kahe-kümne pärast vaid pigem lühiajalised tõusud ja mõõnad ja nende võimalikult täpne tabamine.

PS - sellised "tilgutamised" on igati elujõulised. Näiteks tilgutasin omale mõned kuud tagasi ühte münti 45€ eest. Praegune väärtus sellel samal mündisutsakal on ~500€ Müüma ei kipu, hoian just pikaajaliselt kuna usun sellesse mis temast teha tahetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 20:15:10 vasta tsitaadiga

Tilgutamise osas.. XRP vast kõige mõistlikum. Tehingutasud madalad
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 20:22:03 vasta tsitaadiga

flake, kas kuskil keskkondades sõltub tasu suurus kaubeldavast krüptost?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 20:22:36 vasta tsitaadiga

mul igatahes ripplega on kõvasti vähem võetud kui coiniga Afaik. võin ka eksida muidugi

aga .. kui tahad eri kohtade vahel kanda, siis on XRP kõige mõistlikum.

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 10:16:08 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile vastajatele icon_smile.gif Eks paistab, mis tulevik toob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 29.12.2017 16:10:31 vasta tsitaadiga

Keegi siit antminerit kasutab bitcoinide kaevamiseks?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 16:34:52 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
flake, kas kuskil keskkondades sõltub tasu suurus kaubeldavast krüptost?


Kas ei sõltu siis? Tähendab, üks asi on vaheltkasu mis keskkond soovib, aga kuidagi peab see coin ju ühelt aadressilt teisele ka minema, ja kui bitcoini transaktsiooni kinnitamise tasu on praegu kusagil 30 taala liigutuse pealt siis ma ei näe, et väga tasuks väikesi summasid osta praegu üldse.

Saan millestki valesti aru või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 16:47:02 vasta tsitaadiga

netcat, vahenduskeskkonna siseselt ei liigu iga tehinguga krüptorahad ühest rahakotist teise. Muudatus toimub ainult keskkonna andmebaasis.

See käib siis tradingu kohta. Sisse- ja väljamaksed on jah standalone kanded ja vajavad ka tavapärast fee maksmist ja kinnitamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 00:31:25 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel probleeme krypto liigutamisega krakenist välja, miskipärast kurdab, et tiir3 on ebapiisav icon_eek.gif like wtf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 00:33:03 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
kas kellelgi veel probleeme krypto liigutamisega krakenist välja, miskipärast kurdab, et tiir3 on ebapiisav icon_eek.gif like wtf


Sellega probleeme pole Krakenis olnud, ise Tier 2 seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 00:38:42 vasta tsitaadiga

smoolae kirjutas:
karusloom kirjutas:
kas kellelgi veel probleeme krypto liigutamisega krakenist välja, miskipärast kurdab, et tiir3 on ebapiisav icon_eek.gif like wtf


Sellega probleeme pole Krakenis olnud, ise Tier 2 seal.


Tundub et exchange ise oli käpuli, hetkel jälle lubab liigutada. Krt ja nädal tagasi hõiskasid millise meeletu performance buusti nad oma teenustele andsid kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 01:27:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Minu arust hetkel on kõige kiirem ja lihtsam viis nii. Teed Krakenisse kasutaja saad pangast otse krakenisse EUR-e kanda, ostad kas BTC või ETH, teed bittrexi kasutaja ning kannad bittrexi walletisse Krakenist ETH või BTC. Tavaliselt päeva jooksul jõuab raha Krakeni kontole pangast (vähemalt minul on alati jõudnud )

tundub et ripple ostuks piisab krakeni kasutajast? sain ise vastuse: jah

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 31.12.2017 12:47:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 30.12.2017 20:07:22 vasta tsitaadiga

Kasutu vahepala: https://www.youtube.com/watch?v=5vzRgxzvV2k

Ca 50€ mingi suva altcoini alla on paaril tuttaval andnud ca 2000-3000% tootlust. Seega BINGO. Ise ostsin Ripplet 0,23 juures ja enne jõule müüsin ära (jõudsin juba korra õnnelik olla). Nüüdseks mitte nii väga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 12:46:45 vasta tsitaadiga

cardano ostmiseks kuhu oleks mõistlik ja turvaline kasutaja teha? https://coinmarketcap.com/currencies/cardano/#markets
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 13:36:27 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
cardano ostmiseks kuhu oleks mõistlik ja turvaline kasutaja teha? https://coinmarketcap.com/currencies/cardano/#markets


nendest valikutest jääksin ise kindlasti Bittrexi juurde, seda näitab ka volume number elik kus enim kaubeldakse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 13:51:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nendest valikutest jääksin ise kindlasti Bittrexi juurde, seda näitab ka volume number elik kus enim kaubeldakse

miks kõik sellest bitrexist jahuvad kui sinna enam uusi kasutajaid regada ei saa?
tegin binance kasutaja

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 14:00:21 vasta tsitaadiga

Sest see on ok koht. Kui konto olemas siis ei paista see välja et regada ei saa, nii et ära kuku kohe mölisema kui keegi su küsimusele heast soovist vastab. Uuri ise, siis ei pea selliseid traumeerivaid vastuseid saama thumbs_down.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 14:48:49 vasta tsitaadiga

smoolae kirjutas:
-vodafone- kirjutas:
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...

Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT

Läbi pisarate teen kaasa, eks varsti näeb, kas tasus see risk ennast ka ära icon_biggrin.gif .


Kuidas läks?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 15:04:42 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
smoolae kirjutas:
-vodafone- kirjutas:
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...

Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT

Läbi pisarate teen kaasa, eks varsti näeb, kas tasus see risk ennast ka ära icon_biggrin.gif .


Kuidas läks?


Bittrexis ei paista veel miskit. Omalgi natuke hoiul, kehva otsus muidugi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 15:04:53 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
smoolae kirjutas:
-vodafone- kirjutas:
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...

Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT

Läbi pisarate teen kaasa, eks varsti näeb, kas tasus see risk ennast ka ära icon_biggrin.gif .


Kuidas läks?


Vara rääkida, nxt kaotas oma väärtusest poole, see oli siililegi selge. Tuleb lihtsalt nxt alles hoida ja oodata natukene ning ignis on nii ehk naa pikaajaline investeering. Kes viitsib valvel olla ja saab jaole võib loomulikult dumpida esimese lainega nagu seda tehti näiteks bch-ga ja nüüd kratsivad kõik kukalt kaasaarvatud mina ise kui oma bch 200€ tykk maha myysin.
Chill..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 15:28:41 vasta tsitaadiga

Beebisammud icon_smile.gif https://blockexplorer.com/news/ethereum-launches-casper-testnet-paving-way-proof-stake/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 03.01.2018 12:17:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi on BTC ATM-st kusagil raha välja võtnud ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 15:02:52 vasta tsitaadiga

Tartu mnt-l pidi olema üks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2018 15:08:05 vasta tsitaadiga

Töökaaslased oma esimesed kopikad sealt välja võtsid, arvasid, et muidu tuleb maksuamet vms maffia käsi väänama icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 03.01.2018 15:14:58 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Tartu mnt-l pidi olema üks.


Ma ei ole väga uurinud, aga kas eesti omades ei saa ainult raha sisse panna mitte välja võtta ? Kui tõesti siin saab kusagil väikesma fee-ga sulas välja võtta kui tulumaksu määr nii et jälge maha ei jää siis ma ei näe väga mõtet fiatina välja kanda raha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kp
HV kasutaja
Kp

liitunud: 05.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 16:53:37 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
netcat kirjutas:
Tartu mnt-l pidi olema üks.


Ma ei ole väga uurinud, aga kas eesti omades ei saa ainult raha sisse panna mitte välja võtta ? Kui tõesti siin saab kusagil väikesma fee-ga sulas välja võtta kui tulumaksu määr nii et jälge maha ei jää siis ma ei näe väga mõtet fiatina välja kanda raha.


Vast sellelt kodulehelt saab vastuseid.

http://decrypto.ee/?page_id=45

Kui keegi on antud firma teenuseid kasutanud, siis igasugune tagasiside oleks teretulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 17:16:48 vasta tsitaadiga

Veebist võib lugeda, et kohapeal tahetakse sind dokumendi alusel tuvastada, seega jälg jääb maha igatahes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 03.01.2018 17:34:02 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Veebist võib lugeda, et kohapeal tahetakse sind dokumendi alusel tuvastada, seega jälg jääb maha igatahes.


Seal on raudselt mingi limiit ka palju sa saad korraga sulli välja võtta. Siis peaks uurima välismaa ATM-me sest ma foorumist kusagil lugesin et lähed ATM juurde näitad oma QR koodi ja saad lihtsalt sulas välja võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 01:21:17 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib. Saan aidata väljavõtmisel. Kirjuta postkasti icon_wink.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 14:43:34 vasta tsitaadiga

Osaliselt sama teema jätkuks.
Kas keegi (Eestis) on kasutanud mõnda cryptol põhinevat kaarti maksmiseks/ATM/netisttellimiseks?

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:16:02 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
Osaliselt sama teema jätkuks.
Kas keegi (Eestis) on kasutanud mõnda cryptol põhinevat kaarti maksmiseks/ATM/netisttellimiseks?

beer_yum.gif


Tenx toimib ilusti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 16:52:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ettevõtte alt investerimised / ettevõtte jaoks konto tegemisega kuhugi exchange?

Krakenis tundub on mingi võimalus kui suppordiga otse suhelda. Verificationiga ilmselt peavalu ja jube venimine. Coinbase / GDAX ka pakub mingit sign up as a business varianti. On veel mõni exchange?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 17:25:36 vasta tsitaadiga

Kus kohast Troni mõistlik osta on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 17:27:16 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kus kohast Troni mõistlik osta on?

Binance'st. Seal küll otse osta ei saa, aga saad näiteks vahetada ETH'i või BTC vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 17:29:26 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kus kohast Troni mõistlik osta on?

Ma ostsin BTC'd Krakenist ja sealt tegin väljakande Binance'i. Südaöösel võttis see ülekanne aega kuskil 1h.
Ja Binance'st siis BTC eest ostad TRX'i.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2018 17:30:32 vasta tsitaadiga

ETH-iga läheb palju kiiremini üle ju icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 17:56:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ETH-iga läheb palju kiiremini üle ju icon_smile.gif

Mul oli BTC'd ostetud juba icon_biggrin.gif
Ei hakanud neid ümber vahetama.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 20:47:51 vasta tsitaadiga

Kraken on ikka täiesti koomas täna. Kas keegi API't kasutab Krakenis trademiseks?´Toimib normaalselt või on samad hädad nagu web's?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 21:21:20 vasta tsitaadiga

Binancest ei tule paar h juba confirmation maili meilile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 21:23:28 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Binancest ei tule paar h juba confirmation maili meilile.

Mis confirmationit ootad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 21:45:09 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
C1rca kirjutas:
Binancest ei tule paar h juba confirmation maili meilile.

Mis confirmationit ootad?


konto registreerimis icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2018 21:52:30 vasta tsitaadiga

Regasin eile, töökaaslane täna, Binance toimis nagu kellavärk icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 21:53:46 vasta tsitaadiga

Binance pani ajutiselt regamised kinni, sest ka neil tekkisid jõudluseprobleemid. https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003773671

Krakeni corporate account verification ei ole midaig hirmsat. Anna neile info mida nad vajavad ja sa peaks 1-2 meilivahetusega hakkama saama. Olen teinud, oli lihtne

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 21:57:21 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Binance pani ajutiselt regamised kinni, sest ka neil tekkisid jõudluseprobleemid. https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003773671

Krakeni corporate account verification ei ole midaig hirmsat. Anna neile info mida nad vajavad ja sa peaks 1-2 meilivahetusega hakkama saama. Olen teinud, oli lihtne


Ma jõudsin binances veel lahtrit ära täita aga kinnitust mailile ei saanud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lithium
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 22:03:06 vasta tsitaadiga

Coinbase ka koomas. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.