Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 11:17:16 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
jägaja kirjutas:
Miks hale vari?
Tänases majandusruumis on ettevõte ju igati edukas. See, et klientidele mingi teenuse juures midagi ei meeldi ei tee ju ettevõtet omaike jaoks veel kehvaks.

Õige, ettevõte rajatakse ikkagi mõttega omanikule kasumit teenida. Rahulolevaid kliente ei panda tähele, välja paistab, nagu ikka, häälekam vähemus. Telia teemasid HV-s lugedes võib tõesti jääda mulje, et kõik on mäda, aga kui vaadata rahulolematute nimesid, selgub, et neid võib kahe käe sõrmedel kokku lugeda.


Õige ettevõte tehakse selleks, et teenida pikaajalist kasumit (kindlasti on ka ajutisi lahendusi, kuid need enamasti pole telekommunikatsiooni teema - investeeringu maht liiga suur selleks).
Pikaajaline kasum eeldab, et kliendid maksavad. See tähendab reaalselt, et enamik kliente maksavad. See eeldab, et enamik kliente on rahul.
Kõigi klientide õnnelikuna hoidmine on liiga kallis. Siin tõenäoliselt kehtib Pareto 80:20 printsiip.

Viimase 20% õnnetute õnnelikuks tegemine läheks maksma 80% (täiendavad mastid jne kohtades, kus tasuvust ei ole).
80% kasutajatest on õnnelik ka 20% investeeringute juures (elavad suures asulas, omavad väiksemaid nõudmisi, jne lihtsustavad asjaolud).

Seega kui need 20% õnnetutest kodutarbijatest ei ole valmis 80% investeeringutest kinni maksma - too bad, edukas ettevõte tegeleb mainekujunduseks heategevusega küll, kuid mitte selliselt.

Sisuliselt teenuse kvaliteedist sõltuv ärikasutaja kuuluks selle 20% "õnnetute" hulka, kellele tavalisest teenusest jääb väheks - tema maksab tuntavalt kõrgemat hinda kindla tagatud kvaliteediga teenuse eest, kõik kodukasutajad seda aga teha ei taha - liiga kallis neile.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.12.2017 15:43:06 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Miks hale vari?
Tänases majandusruumis on ettevõte ju igati edukas. See, et klientidele mingi teenuse juures midagi ei meeldi ei tee ju ettevõtet omaike jaoks veel kehvaks.

No näiteks kunagise nõukaaegse inimese Fiskarsi või IKEA rootsi mainega võrreldes ei ole Rootsi ettevõtetel (Telia, Swedbank jne.) mingit võrreldavat mainet enam.
Kui räägime Rootsi mainest eestlastest tarbijate silmis.


viimati muutis seeru 07.12.2017 15:46:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 15:43:48 vasta tsitaadiga

ot:
Fiskars pole rootslaste ettevõte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.12.2017 15:52:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ot:
Fiskars pole rootslaste ettevõte icon_rolleyes.gif

Vat siis kuidas oli Rootsi maine. Ega nõuka inimene seda ei teadnud.
Aga juba mõni sajand tagasi tootis Fiskars Rootsis kahureid. (õigemini suurtükke) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 16:18:57 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Aga juba mõni sajand tagasi tootis Fiskars Rootsis kahureid. (õigemini suurtükke) icon_smile.gif

Ega sa Boforsiga segamini ei aja? icon_rolleyes.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.12.2017 16:25:46 vasta tsitaadiga

Ma polnud nõuka ajal Fiskarsist suurt midagi ja veel vähem Ikeast miskit kuulnudki.
Võib-olla et soome televisiooni vaatajad teadsid neid brände, muu eesti, kes (E)NSVL avarustes seikles, et teadnud suurt midagi väljaspool toimuvast.

Ja kindlasti polnud tegemist mainega inimeste silmis vaid ihalusega kõike välismaist saada, olgu ta siis Karhu või Jenkki toode.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 16:46:56 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma polnud nõuka ajal Fiskarsist suurt midagi ja veel vähem Ikeast miskit kuulnudki.

Fiskarsi, Husqvarna ja Partneri tooteid oli metsatöödel päris palju kasutusel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.12.2017 16:48:35 vasta tsitaadiga

Ma metsas ei elanud tollal ega ka nüüd ja tööd seal ei teinud. Kui oli ju siis oli.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.12.2017 20:42:49 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma metsas ei elanud tollal ega ka nüüd ja tööd seal ei teinud. Kui oli ju siis oli.

Üle NLiidu kuulsas Võhma Lihakombinaadis olid Fiskarsi terad. Tulid need Rootsi kaudu ja nii mõnelgi tolleaegsele töötajale sigines just seda kaudu koju "Rootsi" Fiskarsi puss.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Shape
HV vaatleja
The Shape

liitunud: 22.08.2003




sõnum 14.12.2017 02:27:49 vasta tsitaadiga

Keegi ilmselt teab, mis juppidega Telia trepikotta paigaldatud (täna paigaldasid icon_smile.gif) fiibri TP-st (korteritesse) edasi liigub, kui neilt nüüd liitumine tellida? (majas 4 korterit, mitte hiina müür).
Küsimus, sest üks hujavei fiibri modem vedeleb käeulatuses ja tahaks liituda ilma lisaseadmeid hankimata...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 09:00:05 vasta tsitaadiga

The Shape kirjutas:
Keegi ilmselt teab, mis juppidega Telia trepikotta paigaldatud (täna paigaldasid icon_smile.gif) fiibri TP-st (korteritesse) edasi liigub, kui neilt nüüd liitumine tellida? (majas 4 korterit, mitte hiina müür).
Küsimus, sest üks hujavei fiibri modem vedeleb käeulatuses ja tahaks liituda ilma lisaseadmeid hankimata...


Osta ise sobiva pikkusega patch ja paigalda kapi juurest oma korterisse esikusse või sobivasse kohta:


telli teenus ja tehnik tuleb ühendab ära. Anna talle või telefoniteel teada oma ONT seerianumber ja kui see toimib ning sobib, saab teenuse tööle.
Samas võid protsessi ka teha selliselt, et tellid teenuse tehniku paigaldusega, pannakse kaabel tuppa ära ja siis ütled, et kasutad oma ONTi andes SNi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Shape
HV vaatleja
The Shape

liitunud: 22.08.2003




sõnum 14.12.2017 17:42:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Osta ise sobiva pikkusega patch ja paigalda kapi juurest oma korterisse esikusse või sobivasse kohta:


telli teenus ja tehnik tuleb ühendab ära. Anna talle või telefoniteel teada oma ONT seerianumber ja kui see toimib ning sobib, saab teenuse tööle.
Samas võid protsessi ka teha selliselt, et tellid teenuse tehniku paigaldusega, pannakse kaabel tuppa ära ja siis ütled, et kasutad oma ONTi andes SNi.

super, tänud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 16.12.2017 10:53:07 vasta tsitaadiga

Kuidas Telia käitub, kui oled mingi hetk ostnud toote ja nad on kaasa pakkunud kingitust. Kingitusele tuleb samuti 2 aastat garantiid?
Nimelt akupank see huawei junn on vähekene paisunud. Juba surub plastkorpust lahti.

Ise polegi seda väga kasutanud. Rohkem on naisel kaasas.
On mõtet jalaga esinduses uks lahti lüüa ja natukene kisa teha või saab vaikselt ka? icon_biggrin.gif

Kellelgi kogemusi kingitustega, millel viga küljes?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 11:05:34 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Kuidas Telia käitub, kui oled mingi hetk ostnud toote ja nad on kaasa pakkunud kingitust. Kingitusele tuleb samuti 2 aastat garantiid?
Nimelt akupank see huawei junn on vähekene paisunud. Juba surub plastkorpust lahti.

Ise polegi seda väga kasutanud. Rohkem on naisel kaasas.
On mõtet jalaga esinduses uks lahti lüüa ja natukene kisa teha või saab vaikselt ka? icon_biggrin.gif

Kellelgi kogemusi kingitustega, millel viga küljes?


Sul on arvel ju kaubana kirjas, hinnaks 0€?
Viid esindusse nagu iga teise kauba millele kehtib 2 aastane pret esitamise aeg.

Kui arvel pole ja niisama antud siis pole ka midagi küsida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 16.12.2017 11:08:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Sul on arvel ju kaubana kirjas, hinnaks 0€?
Viid esindusse nagu iga teise kauba millele kehtib 2 aastane pret esitamise aeg.

Selge, selge... kuskil oli küll paber, kus oli 0 eurot. Pean natukene sukelduma paberitesse ja üles otsima.
Ebamugav tunne olla nagu juut, saad tasuta asja ja siis minna virisema, et asjal defekt. Aga elu vist ongi omapärane. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 11:10:24 vasta tsitaadiga

midagi pole teha- Kui juba mõtled, nagu juut, sisi käitu ka nagu juut. icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 12:34:39 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
indrekp kirjutas:
Sul on arvel ju kaubana kirjas, hinnaks 0€?
Viid esindusse nagu iga teise kauba millele kehtib 2 aastane pret esitamise aeg.

Selge, selge... kuskil oli küll paber, kus oli 0 eurot. Pean natukene sukelduma paberitesse ja üles otsima.
Ebamugav tunne olla nagu juut, saad tasuta asja ja siis minna virisema, et asjal defekt. Aga elu vist ongi omapärane. icon_biggrin.gif

Iseteeninduses peaks su arved samuti mõnda aega näha olema. Ma ei mäleta, kas need salvestati sinna siis, kui ostsid netist või ka siis, kui poest kohapealt. Tasub kontrollida.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 16.12.2017 13:07:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Iseteeninduses peaks su arved samuti mõnda aega näha olema. Ma ei mäleta, kas need salvestati sinna siis, kui ostsid netist või ka siis, kui poest kohapealt. Tasub kontrollida.

Sul on õigus. See 0 eurone arve täiesti olemas seal ja lisaks tingimused.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei tea, kas peaks selle kuskil välja printima või näevad nad arvet esinduses ka?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 13:19:09 vasta tsitaadiga

Mirc, kui oled asja Telia kliendina ostnud, siis näevad arvet ka elektrooniliselt.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.12.2017 08:35:09 vasta tsitaadiga

Telial leviauk 2G võrgus Värska-Põlva teel...piisav, et kõne hakkima hakkaks ja lihtsam uuesti tagasi helistada thumbs_down.gif
Kuskil metsavahel kust vist orava peale tee läheb (täpselt ei tea, ei sõida seal igapäevaselt).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 17.12.2017 11:34:33 vasta tsitaadiga

Ma viimane aeg tähele pannud, et ostukeskustes on levi praktiliselt olematu. Eile käisin Arsenali keskuses ja no ei lae mitte midagi ära. Majast välja tuled, siis toimib kenasti.
Samamoodi pelgus maximas on häda. Kui ämm on maximas ja naine helistab talle, siis ütleb, et telefon välja lülitatud. Nüüd juba teame, et kui ta ema on maximas. icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 11:39:17 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Ma viimane aeg tähele pannud, et ostukeskustes on levi praktiliselt olematu. Eile käisin Arsenali keskuses ja no ei lae mitte midagi ära. Majast välja tuled, siis toimib kenasti.
Samamoodi pelgus maximas on häda. Kui ämm on maximas ja naine helistab talle, siis ütleb, et telefon välja lülitatud. Nüüd juba teame, et kui ta ema on maximas. icon_lol.gif icon_lol.gif

Tuleb ämmale jõuluks VoLTE toega telefon kinkida... siis saab paremini kätte(ei tea küll miks seda tahtma peaks icon_biggrin.gif) https://www.telia.ee/era/mobiil/muud-lisateenused/volte

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 12:10:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma viimane aeg tähele pannud, et ostukeskustes on levi praktiliselt olematu.

ma tähele pannud, et mitte ainult ostukeskustes.
Väga tihti hakib või lausa katkeb ja ei saa rääkida.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 17.12.2017 12:56:32 vasta tsitaadiga

Viga võib olla ka telefonides.Olime paarimehega samas ruumis tööl P 9 levi ja A 5 levi sama Telia võrgus .Aga P9 ga ei olnud võimalik rääkida kuna hakkis nii tugevalt ja seda kogu seal oldud päeva aga A5 el polnud mingeid probleeme.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 14:01:19 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Telial leviauk 2G võrgus Värska-Põlva teel...piisav, et kõne hakkima hakkaks ja lihtsam uuesti tagasi helistada thumbs_down.gif
Kuskil metsavahel kust vist orava peale tee läheb (täpselt ei tea, ei sõida seal igapäevaselt).

Tartu-Põlva-vahelisel raudteel on enamus teest suur leviauk. Ja seda kõikidel operaatoritel. Isegi Elroni enda WiFi ei toimi.
Tallinn-Tartu suunal on samuti palju leviauke, aga kindel on see, et Tartust rongiga Põlva poole välja sõites võib levi unustada. Mõnes väikses raudteejaamas viskab hetkeks 2G või hea õnne korral ühe pulga 3G peale, aga reeglina olematu levi kuni Taevaskojani.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 23:28:25 vasta tsitaadiga

Sõitsin pühapäeval üle mitme aasta bussiga Kuressaarest Tallinna. Telfus töötas EHR raadioäpp. Saaremaal 3x ja mandril 4X jäi striim seisma (too äpp ei puhverda ette) kuna asi kukkus 4g pealt 2g peale icon_eek.gif
Suht suure liiklusega trass mitte külavahetee mu meelest icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.12.2017 23:56:32 vasta tsitaadiga

2G auku seal veel sattunud pole. Pole muidugi kogu lõigu ulatuses mulisenud icon_biggrin.gif
Samas tele2 valikul sai soodustavaks just see, et 4G auke on ka Telial omajagu ja isegi mulle tehtavast soodustusest suutis tele2 olla ilma kauplemiseta 4X soodsam.
//
Samas vähemalt diil tegi elukaaslasele tele2 pakkumise peale enne numbri üleviimise alustamist omapoolse soodustuse thumbs_up.gif


viimati muutis Magic 18.12.2017 23:57:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 21:20:57 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Sõitsin pühapäeval üle mitme aasta bussiga Kuressaarest Tallinna. Telfus töötas EHR raadioäpp. Saaremaal 3x ja mandril 4X jäi striim seisma (too äpp ei puhverda ette) kuna asi kukkus 4g pealt 2g peale icon_eek.gif
Suht suure liiklusega trass mitte külavahetee mu meelest icon_neutral.gif


olen ka igapäevaselt autos striimimas, enamasti küll maakondades aga olen kulgenud ka tartu, kuressaare, narva marsruutidel.
tunnen, et mõnes kohas on normaalne, kui levi kukub 2g peale sest asukoht võib olla pisut väheasustatud metsavahe ning on loomulik, et muusika või videostriim mingil hetkel katkeb.

on asju mida me pole varem loomulikuks pidanud ja nüüd arvame, et on loomulik (hd youtube igas autos), küllap on investeeringud tulevikus tasuvad ja jõuab katkematu striim ka üksikutes kohtades metsavahele kus veel ei ole. üllataval kombel on päris suures osas metsades see juba olemas.

5G peab paratamatult tihendama võrku ja sellega valgub ehk ka 4G laiali.
lõpptulemusena on kõikides mastides kõik operaatorid ja see lahendab katvuse küsimuse.

EDIT:
Uudiseid ka DELFI rahva suust:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/kodanik-pahandab-kas-suurfirmal-pole-toesti-raha-majanumbri-paigutamiseks?id=80142060

ja vastus sellele:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/suur-kontorihoone-sai-aadressi-tanu-delfile?id=80547648

Õige vastus on jah, see pole Telia maja ja alati on keegi teine süüdi nagu rahvas on enda arvamuse peale otsustanud arvata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 28.12.2017 17:23:22 vasta tsitaadiga

Telia juba mitmes kord helistab ja teeb oma pakkumisi.
Rõhub oma võrgu kvaliteedile, kui saab teada mis pakett Tele2st on.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 17:31:54 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Telia juba mitmes kord helistab ja teeb oma pakkumisi.
Rõhub oma võrgu kvaliteedile, kui saab teada mis pakett Tele2st on.

Täna helistati mulle näiteks Tele2'st ja tõdeti, et ei ole mulle soodsamat paketti pakkuda... Hetkel Diilis (15GB, 1200min, 300SMS) ~4€. (Edit: Pakkumise sain kui hakkasin aasta tagasi Telia alt ära liikuma, ühtegi kohustust ei kaasne)
Üllatusin isegi, jäänud mulje et Tele2 rõhubki oma odavusega, aga paistab et mitte alati.


viimati muutis reikar 28.12.2017 18:01:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 28.12.2017 17:59:25 vasta tsitaadiga

Mulle pakuti ka 15gb ja 1200min aga ligi 6euri eest.
Ei tea, kas telia või diili alt.

Sest eelmine kord helistati justkui teliast ja räägiti kõike teliast.
Kui küsisin, kelle alt pakett tuleb, siis öeldi, et diil.
Ok, telia on diil, või nende säästubräbd aga olgem täpsed.
Lisaks ei meeldi mulle, et "soodusega" kaasneb tähtajaline leping.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2017 18:06:19 vasta tsitaadiga

kui tele2 pakkus 2,99 tuli diil järgi 4,9.- pakkumisega
Selles suhtes püsikliendil ikka ära minna ei lasta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 28.12.2017 18:54:37 vasta tsitaadiga

Ofc, nad teavad väga hästi, mida ja mis hinnaga pakette müüakse.
Ja teevad sellepõhjal pakkumisi, kes rõhub hinnale või võrgule. icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 28.12.2017 22:58:28 vasta tsitaadiga

Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 21:56:49 vasta tsitaadiga

Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 22:00:26 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima.


sama siis kui tele2 või elisa kõnekaardi klient tahab numbriga tulla Teliasse, kõigepealt peab oma opeka juures lepingu tegema.
tähtaega ei pressi ükski opekas peale, võta tavaline letipakett.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 22:03:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mauro kirjutas:
Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima.


sama siis kui tele2 või elisa kõnekaardi klient tahab numbriga tulla Teliasse, kõigepealt peab oma opeka juures lepingu tegema.
tähtaega ei pressi ükski opekas peale, võta tavaline letipakett.

Ega üleminekust neile ei rääkinud midagi.
Lihtsalt, et kõnekaart lepinguliseks vormistada - ja vastuseks tuli, et siis tuleb ka 12 kuud tähtajaline leping sõlmida - tähtajatult nt üheks kuuks ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 22:36:41 vasta tsitaadiga

Edu siis elisale.....enam ei lasta niisama ka lepingut teha icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 29.12.2017 22:44:04 vasta tsitaadiga

sandvik kirjutas:
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Väga ei usu, et mmsid oleks paketis sees. Need ikka kirve hinnaga.
Mingi värk kellelgi siin oli, vist elisas.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 29.12.2017 23:07:37 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
sandvik kirjutas:
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Väga ei usu, et mmsid oleks paketis sees. Need ikka kirve hinnaga.
Mingi värk kellelgi siin oli, vist elisas.

Seda tütarlaps ütles jah et elisa ja tele 2 teevad nendega trikke ja smas pole teistel eu-d sees ja kui on siis pead ise käsitsi soodsaima võrgu valima. Aga telial mitte
Selline pakkumine tuli ja nüüd on kasutuses
Ja lisa raha ei võeta millegi eest mida oli paketi sisse lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.12.2017 00:17:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mauro kirjutas:
Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima.


sama siis kui tele2 või elisa kõnekaardi klient tahab numbriga tulla Teliasse, kõigepealt peab oma opeka juures lepingu tegema.
tähtaega ei pressi ükski opekas peale, võta tavaline letipakett.

indrekp, Telias kahjuks siiski tehakse tähtajaline leping peale, kui kõnekaardi lepinguliseks teed. 4€ lepingu ümbervormistamise tasu. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 06:04:41 vasta tsitaadiga

Oleks number mida ei oleks kasutanud 12+ aastat sisi vistaks kaardi lihtsalt minema. Aga 12 kuud halbade tingimustega kallist paketti küll ei võta. 5 euri, 400 minutit 50mb 12 kuud on kirves.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 09:54:40 vasta tsitaadiga

Ma sain telialt just 2 eurose ületulekupakkumise. Pole paha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 30.12.2017 10:26:11 vasta tsitaadiga

Mis ajast telia kõnekaart>lepinguks tähtajalisega lajatab?
Vähemalt märtsis sellist asja ei olnud.
Ajate võibolla segi "tähtajalise pakkumisega"?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 10:29:01 vasta tsitaadiga

Siis lajatab kui sa eriti soodsalt soovid kõike saada. Või kui pole suhtlemisoskust. Enamus kohkuvad esimese tingimuse peale mis neile esitatakse ja on kõigega nõus. Küsige aega mõtlemiseks, laske endale tagasi helistada, uurige telefoni teel teisi tingimusi ja olge kahtleval seisukohal.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.12.2017 13:07:30 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Mis ajast telia kõnekaart>lepinguks tähtajalisega lajatab?
Vähemalt märtsis sellist asja ei olnud.
Ajate võibolla segi "tähtajalise pakkumisega"?

2014. aastast. Lihtsalt mõni "noortöötaja" ei ole kursis asjaga või oled hea jutuga ja sulle ei lisatud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 13:32:22 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Henry kirjutas:
Mis ajast telia kõnekaart>lepinguks tähtajalisega lajatab?
Vähemalt märtsis sellist asja ei olnud.
Ajate võibolla segi "tähtajalise pakkumisega"?

2014. aastast. Lihtsalt mõni "noortöötaja" ei ole kursis asjaga või oled hea jutuga ja sulle ei lisatud.


Mis selle tegevuse põhjendus on?
Operaatorile iseenesest meeldib kui kõnekaardi klient tuleks mELU kasutajaks (räägime letipaketist)
Siduvus pigem peletab ja klient sellest midagi ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 16:39:43 vasta tsitaadiga

vennal oli just teliaga mingi jeblakas stiilis, et tahaks paketti eestis ja soomes soodsamaks. Teliast öeldi, et tema ei saa teha.. aga peale seda kui tele2 oli lepingu ära sõlminud küsitud tingimustel ja juba telefoni ka kingiks pihku andnud, helistati teliast tagasi, et "aga viige nüüd oma telefon tele2 hte tagasi, me ikkagi saame teile teha SAMASUGUSE pakkumise.. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 16:51:49 vasta tsitaadiga

Erinevatel müüjatel on erinevad õigused erinevaid pakette müüa.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 18:31:12 vasta tsitaadiga

Kui naaberkrundile hakatakse uut hoonet ehitama, siis kas Telia pakub mingi hetk ise ka välja, et sama hooga fiiber meile vedada, või peab seda ise kerjama hakkama (kogu side jookseb meie krundilt läbi)? Uus hoone ca miljoni korteriga, meil 6 korterit.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.