|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.12.2017 11:17:16
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Miks hale vari?
Tänases majandusruumis on ettevõte ju igati edukas. See, et klientidele mingi teenuse juures midagi ei meeldi ei tee ju ettevõtet omaike jaoks veel kehvaks. |
Õige, ettevõte rajatakse ikkagi mõttega omanikule kasumit teenida. Rahulolevaid kliente ei panda tähele, välja paistab, nagu ikka, häälekam vähemus. Telia teemasid HV-s lugedes võib tõesti jääda mulje, et kõik on mäda, aga kui vaadata rahulolematute nimesid, selgub, et neid võib kahe käe sõrmedel kokku lugeda. |
Õige ettevõte tehakse selleks, et teenida pikaajalist kasumit (kindlasti on ka ajutisi lahendusi, kuid need enamasti pole telekommunikatsiooni teema - investeeringu maht liiga suur selleks).
Pikaajaline kasum eeldab, et kliendid maksavad. See tähendab reaalselt, et enamik kliente maksavad. See eeldab, et enamik kliente on rahul.
Kõigi klientide õnnelikuna hoidmine on liiga kallis. Siin tõenäoliselt kehtib Pareto 80:20 printsiip.
Viimase 20% õnnetute õnnelikuks tegemine läheks maksma 80% (täiendavad mastid jne kohtades, kus tasuvust ei ole).
80% kasutajatest on õnnelik ka 20% investeeringute juures (elavad suures asulas, omavad väiksemaid nõudmisi, jne lihtsustavad asjaolud).
Seega kui need 20% õnnetutest kodutarbijatest ei ole valmis 80% investeeringutest kinni maksma - too bad, edukas ettevõte tegeleb mainekujunduseks heategevusega küll, kuid mitte selliselt.
Sisuliselt teenuse kvaliteedist sõltuv ärikasutaja kuuluks selle 20% "õnnetute" hulka, kellele tavalisest teenusest jääb väheks - tema maksab tuntavalt kõrgemat hinda kindla tagatud kvaliteediga teenuse eest, kõik kodukasutajad seda aga teha ei taha - liiga kallis neile.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.12.2017 15:43:06
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Miks hale vari?
Tänases majandusruumis on ettevõte ju igati edukas. See, et klientidele mingi teenuse juures midagi ei meeldi ei tee ju ettevõtet omaike jaoks veel kehvaks. |
No näiteks kunagise nõukaaegse inimese Fiskarsi või IKEA rootsi mainega võrreldes ei ole Rootsi ettevõtetel (Telia, Swedbank jne.) mingit võrreldavat mainet enam.
Kui räägime Rootsi mainest eestlastest tarbijate silmis.
viimati muutis seeru 07.12.2017 15:46:32, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.12.2017 15:43:48
|
|
|
| ot: |
Fiskars pole rootslaste ettevõte  |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.12.2017 15:52:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| ot: |
Fiskars pole rootslaste ettevõte  |
|
Vat siis kuidas oli Rootsi maine. Ega nõuka inimene seda ei teadnud.
Aga juba mõni sajand tagasi tootis Fiskars Rootsis kahureid. (õigemini suurtükke)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
07.12.2017 16:18:57
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Aga juba mõni sajand tagasi tootis Fiskars Rootsis kahureid. (õigemini suurtükke)  |
Ega sa Boforsiga segamini ei aja?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.12.2017 16:25:46
|
|
|
Ma polnud nõuka ajal Fiskarsist suurt midagi ja veel vähem Ikeast miskit kuulnudki.
Võib-olla et soome televisiooni vaatajad teadsid neid brände, muu eesti, kes (E)NSVL avarustes seikles, et teadnud suurt midagi väljaspool toimuvast.
Ja kindlasti polnud tegemist mainega inimeste silmis vaid ihalusega kõike välismaist saada, olgu ta siis Karhu või Jenkki toode.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
07.12.2017 16:46:56
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Ma polnud nõuka ajal Fiskarsist suurt midagi ja veel vähem Ikeast miskit kuulnudki.
|
Fiskarsi, Husqvarna ja Partneri tooteid oli metsatöödel päris palju kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.12.2017 16:48:35
|
|
|
Ma metsas ei elanud tollal ega ka nüüd ja tööd seal ei teinud. Kui oli ju siis oli.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.12.2017 20:42:49
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ma metsas ei elanud tollal ega ka nüüd ja tööd seal ei teinud. Kui oli ju siis oli. |
Üle NLiidu kuulsas Võhma Lihakombinaadis olid Fiskarsi terad. Tulid need Rootsi kaudu ja nii mõnelgi tolleaegsele töötajale sigines just seda kaudu koju "Rootsi" Fiskarsi puss.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Shape
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003
|
14.12.2017 02:27:49
|
|
|
Keegi ilmselt teab, mis juppidega Telia trepikotta paigaldatud (täna paigaldasid ) fiibri TP-st (korteritesse) edasi liigub, kui neilt nüüd liitumine tellida? (majas 4 korterit, mitte hiina müür).
Küsimus, sest üks hujavei fiibri modem vedeleb käeulatuses ja tahaks liituda ilma lisaseadmeid hankimata...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.12.2017 09:00:05
|
|
|
| The Shape kirjutas: |
Keegi ilmselt teab, mis juppidega Telia trepikotta paigaldatud (täna paigaldasid ) fiibri TP-st (korteritesse) edasi liigub, kui neilt nüüd liitumine tellida? (majas 4 korterit, mitte hiina müür).
Küsimus, sest üks hujavei fiibri modem vedeleb käeulatuses ja tahaks liituda ilma lisaseadmeid hankimata... |
Osta ise sobiva pikkusega patch ja paigalda kapi juurest oma korterisse esikusse või sobivasse kohta:
telli teenus ja tehnik tuleb ühendab ära. Anna talle või telefoniteel teada oma ONT seerianumber ja kui see toimib ning sobib, saab teenuse tööle.
Samas võid protsessi ka teha selliselt, et tellid teenuse tehniku paigaldusega, pannakse kaabel tuppa ära ja siis ütled, et kasutad oma ONTi andes SNi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Shape
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003
|
14.12.2017 17:42:37
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Osta ise sobiva pikkusega patch ja paigalda kapi juurest oma korterisse esikusse või sobivasse kohta:
telli teenus ja tehnik tuleb ühendab ära. Anna talle või telefoniteel teada oma ONT seerianumber ja kui see toimib ning sobib, saab teenuse tööle.
Samas võid protsessi ka teha selliselt, et tellid teenuse tehniku paigaldusega, pannakse kaabel tuppa ära ja siis ütled, et kasutad oma ONTi andes SNi. |
super, tänud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
16.12.2017 10:53:07
|
|
|
Kuidas Telia käitub, kui oled mingi hetk ostnud toote ja nad on kaasa pakkunud kingitust. Kingitusele tuleb samuti 2 aastat garantiid?
Nimelt akupank see huawei junn on vähekene paisunud. Juba surub plastkorpust lahti.
Ise polegi seda väga kasutanud. Rohkem on naisel kaasas.
On mõtet jalaga esinduses uks lahti lüüa ja natukene kisa teha või saab vaikselt ka?
Kellelgi kogemusi kingitustega, millel viga küljes?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.12.2017 11:05:34
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Kuidas Telia käitub, kui oled mingi hetk ostnud toote ja nad on kaasa pakkunud kingitust. Kingitusele tuleb samuti 2 aastat garantiid?
Nimelt akupank see huawei junn on vähekene paisunud. Juba surub plastkorpust lahti.
Ise polegi seda väga kasutanud. Rohkem on naisel kaasas.
On mõtet jalaga esinduses uks lahti lüüa ja natukene kisa teha või saab vaikselt ka?
Kellelgi kogemusi kingitustega, millel viga küljes? |
Sul on arvel ju kaubana kirjas, hinnaks 0€?
Viid esindusse nagu iga teise kauba millele kehtib 2 aastane pret esitamise aeg.
Kui arvel pole ja niisama antud siis pole ka midagi küsida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
16.12.2017 11:08:30
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Sul on arvel ju kaubana kirjas, hinnaks 0€?
Viid esindusse nagu iga teise kauba millele kehtib 2 aastane pret esitamise aeg. |
Selge, selge... kuskil oli küll paber, kus oli 0 eurot. Pean natukene sukelduma paberitesse ja üles otsima.
Ebamugav tunne olla nagu juut, saad tasuta asja ja siis minna virisema, et asjal defekt. Aga elu vist ongi omapärane.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.12.2017 11:10:24
|
|
|
midagi pole teha- Kui juba mõtled, nagu juut, sisi käitu ka nagu juut.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.12.2017 12:34:39
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Sul on arvel ju kaubana kirjas, hinnaks 0€?
Viid esindusse nagu iga teise kauba millele kehtib 2 aastane pret esitamise aeg. |
Selge, selge... kuskil oli küll paber, kus oli 0 eurot. Pean natukene sukelduma paberitesse ja üles otsima.
Ebamugav tunne olla nagu juut, saad tasuta asja ja siis minna virisema, et asjal defekt. Aga elu vist ongi omapärane.  |
Iseteeninduses peaks su arved samuti mõnda aega näha olema. Ma ei mäleta, kas need salvestati sinna siis, kui ostsid netist või ka siis, kui poest kohapealt. Tasub kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.12.2017 13:19:09
|
|
|
Mirc, kui oled asja Telia kliendina ostnud, siis näevad arvet ka elektrooniliselt.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2017 08:35:09
|
|
|
Telial leviauk 2G võrgus Värska-Põlva teel...piisav, et kõne hakkima hakkaks ja lihtsam uuesti tagasi helistada
Kuskil metsavahel kust vist orava peale tee läheb (täpselt ei tea, ei sõida seal igapäevaselt).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
17.12.2017 11:34:33
|
|
|
Ma viimane aeg tähele pannud, et ostukeskustes on levi praktiliselt olematu. Eile käisin Arsenali keskuses ja no ei lae mitte midagi ära. Majast välja tuled, siis toimib kenasti.
Samamoodi pelgus maximas on häda. Kui ämm on maximas ja naine helistab talle, siis ütleb, et telefon välja lülitatud. Nüüd juba teame, et kui ta ema on maximas.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
17.12.2017 11:39:17
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Ma viimane aeg tähele pannud, et ostukeskustes on levi praktiliselt olematu. Eile käisin Arsenali keskuses ja no ei lae mitte midagi ära. Majast välja tuled, siis toimib kenasti.
Samamoodi pelgus maximas on häda. Kui ämm on maximas ja naine helistab talle, siis ütleb, et telefon välja lülitatud. Nüüd juba teame, et kui ta ema on maximas.  |
Tuleb ämmale jõuluks VoLTE toega telefon kinkida... siis saab paremini kätte(ei tea küll miks seda tahtma peaks ) https://www.telia.ee/era/mobiil/muud-lisateenused/volte
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.12.2017 12:10:28
|
|
|
| tsitaat: |
Ma viimane aeg tähele pannud, et ostukeskustes on levi praktiliselt olematu.
|
ma tähele pannud, et mitte ainult ostukeskustes.
Väga tihti hakib või lausa katkeb ja ei saa rääkida.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
17.12.2017 12:56:32
|
|
|
| Viga võib olla ka telefonides.Olime paarimehega samas ruumis tööl P 9 levi ja A 5 levi sama Telia võrgus .Aga P9 ga ei olnud võimalik rääkida kuna hakkis nii tugevalt ja seda kogu seal oldud päeva aga A5 el polnud mingeid probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.12.2017 14:01:19
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Telial leviauk 2G võrgus Värska-Põlva teel...piisav, et kõne hakkima hakkaks ja lihtsam uuesti tagasi helistada
Kuskil metsavahel kust vist orava peale tee läheb (täpselt ei tea, ei sõida seal igapäevaselt). |
Tartu-Põlva-vahelisel raudteel on enamus teest suur leviauk. Ja seda kõikidel operaatoritel. Isegi Elroni enda WiFi ei toimi.
Tallinn-Tartu suunal on samuti palju leviauke, aga kindel on see, et Tartust rongiga Põlva poole välja sõites võib levi unustada. Mõnes väikses raudteejaamas viskab hetkeks 2G või hea õnne korral ühe pulga 3G peale, aga reeglina olematu levi kuni Taevaskojani.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.12.2017 23:28:25
|
|
|
Sõitsin pühapäeval üle mitme aasta bussiga Kuressaarest Tallinna. Telfus töötas EHR raadioäpp. Saaremaal 3x ja mandril 4X jäi striim seisma (too äpp ei puhverda ette) kuna asi kukkus 4g pealt 2g peale
Suht suure liiklusega trass mitte külavahetee mu meelest
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.12.2017 23:56:32
|
|
|
2G auku seal veel sattunud pole. Pole muidugi kogu lõigu ulatuses mulisenud
Samas tele2 valikul sai soodustavaks just see, et 4G auke on ka Telial omajagu ja isegi mulle tehtavast soodustusest suutis tele2 olla ilma kauplemiseta 4X soodsam.
//
Samas vähemalt diil tegi elukaaslasele tele2 pakkumise peale enne numbri üleviimise alustamist omapoolse soodustuse
viimati muutis Magic 18.12.2017 23:57:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.12.2017 21:20:57
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Sõitsin pühapäeval üle mitme aasta bussiga Kuressaarest Tallinna. Telfus töötas EHR raadioäpp. Saaremaal 3x ja mandril 4X jäi striim seisma (too äpp ei puhverda ette) kuna asi kukkus 4g pealt 2g peale
Suht suure liiklusega trass mitte külavahetee mu meelest  |
olen ka igapäevaselt autos striimimas, enamasti küll maakondades aga olen kulgenud ka tartu, kuressaare, narva marsruutidel.
tunnen, et mõnes kohas on normaalne, kui levi kukub 2g peale sest asukoht võib olla pisut väheasustatud metsavahe ning on loomulik, et muusika või videostriim mingil hetkel katkeb.
on asju mida me pole varem loomulikuks pidanud ja nüüd arvame, et on loomulik (hd youtube igas autos), küllap on investeeringud tulevikus tasuvad ja jõuab katkematu striim ka üksikutes kohtades metsavahele kus veel ei ole. üllataval kombel on päris suures osas metsades see juba olemas.
5G peab paratamatult tihendama võrku ja sellega valgub ehk ka 4G laiali.
lõpptulemusena on kõikides mastides kõik operaatorid ja see lahendab katvuse küsimuse.
EDIT:
Uudiseid ka DELFI rahva suust:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/kodanik-pahandab-kas-suurfirmal-pole-toesti-raha-majanumbri-paigutamiseks?id=80142060
ja vastus sellele:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/suur-kontorihoone-sai-aadressi-tanu-delfile?id=80547648
Õige vastus on jah, see pole Telia maja ja alati on keegi teine süüdi nagu rahvas on enda arvamuse peale otsustanud arvata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
28.12.2017 17:23:22
|
|
|
Telia juba mitmes kord helistab ja teeb oma pakkumisi.
Rõhub oma võrgu kvaliteedile, kui saab teada mis pakett Tele2st on.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
28.12.2017 17:31:54
|
|
|
| Henry kirjutas: |
Telia juba mitmes kord helistab ja teeb oma pakkumisi.
Rõhub oma võrgu kvaliteedile, kui saab teada mis pakett Tele2st on. |
Täna helistati mulle näiteks Tele2'st ja tõdeti, et ei ole mulle soodsamat paketti pakkuda... Hetkel Diilis (15GB, 1200min, 300SMS) ~4€. (Edit: Pakkumise sain kui hakkasin aasta tagasi Telia alt ära liikuma, ühtegi kohustust ei kaasne)
Üllatusin isegi, jäänud mulje et Tele2 rõhubki oma odavusega, aga paistab et mitte alati.
viimati muutis reikar 28.12.2017 18:01:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
28.12.2017 17:59:25
|
|
|
Mulle pakuti ka 15gb ja 1200min aga ligi 6euri eest.
Ei tea, kas telia või diili alt.
Sest eelmine kord helistati justkui teliast ja räägiti kõike teliast.
Kui küsisin, kelle alt pakett tuleb, siis öeldi, et diil.
Ok, telia on diil, või nende säästubräbd aga olgem täpsed.
Lisaks ei meeldi mulle, et "soodusega" kaasneb tähtajaline leping.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2017 18:06:19
|
|
|
kui tele2 pakkus 2,99 tuli diil järgi 4,9.- pakkumisega
Selles suhtes püsikliendil ikka ära minna ei lasta.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
28.12.2017 18:54:37
|
|
|
Ofc, nad teavad väga hästi, mida ja mis hinnaga pakette müüakse.
Ja teevad sellepõhjal pakkumisi, kes rõhub hinnale või võrgule.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
28.12.2017 22:58:28
|
|
|
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus-
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.12.2017 21:56:49
|
|
|
| Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.12.2017 22:00:26
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima. |
sama siis kui tele2 või elisa kõnekaardi klient tahab numbriga tulla Teliasse, kõigepealt peab oma opeka juures lepingu tegema.
tähtaega ei pressi ükski opekas peale, võta tavaline letipakett.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.12.2017 22:03:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| mauro kirjutas: |
| Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima. |
sama siis kui tele2 või elisa kõnekaardi klient tahab numbriga tulla Teliasse, kõigepealt peab oma opeka juures lepingu tegema.
tähtaega ei pressi ükski opekas peale, võta tavaline letipakett. |
Ega üleminekust neile ei rääkinud midagi.
Lihtsalt, et kõnekaart lepinguliseks vormistada - ja vastuseks tuli, et siis tuleb ka 12 kuud tähtajaline leping sõlmida - tähtajatult nt üheks kuuks ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.12.2017 22:36:41
|
|
|
Edu siis elisale.....enam ei lasta niisama ka lepingut teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
29.12.2017 22:44:04
|
|
|
| sandvik kirjutas: |
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus-  |
Väga ei usu, et mmsid oleks paketis sees. Need ikka kirve hinnaga.
Mingi värk kellelgi siin oli, vist elisas.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
29.12.2017 23:07:37
|
|
|
| Henry kirjutas: |
| sandvik kirjutas: |
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus-  |
Väga ei usu, et mmsid oleks paketis sees. Need ikka kirve hinnaga.
Mingi värk kellelgi siin oli, vist elisas. |
Seda tütarlaps ütles jah et elisa ja tele 2 teevad nendega trikke ja smas pole teistel eu-d sees ja kui on siis pead ise käsitsi soodsaima võrgu valima. Aga telial mitte
Selline pakkumine tuli ja nüüd on kasutuses
Ja lisa raha ei võeta millegi eest mida oli paketi sisse lubatud
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
30.12.2017 00:17:21
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| mauro kirjutas: |
| Telia on kaval - mõtlesin, et teen oma pikaaegse kõnekaardi lepinguliseks (Elisa tegi lõpuks hea pakkumise - 15gb nett 1000 minutit 4€ kuu, tähtajatu) - aga et kõnekaarti lepinguliseks teha (et saaks numbrit liigutada), pead võtma selle mingi 5-6€ väikese paketi + 4€ lepingutasu ja tähtajalise lepingu 12 kuuks sõlmima. |
sama siis kui tele2 või elisa kõnekaardi klient tahab numbriga tulla Teliasse, kõigepealt peab oma opeka juures lepingu tegema.
tähtaega ei pressi ükski opekas peale, võta tavaline letipakett. |
indrekp, Telias kahjuks siiski tehakse tähtajaline leping peale, kui kõnekaardi lepinguliseks teed. 4€ lepingu ümbervormistamise tasu.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
30.12.2017 06:04:41
|
|
|
| Oleks number mida ei oleks kasutanud 12+ aastat sisi vistaks kaardi lihtsalt minema. Aga 12 kuud halbade tingimustega kallist paketti küll ei võta. 5 euri, 400 minutit 50mb 12 kuud on kirves.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.12.2017 09:54:40
|
|
|
Ma sain telialt just 2 eurose ületulekupakkumise. Pole paha
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
30.12.2017 10:26:11
|
|
|
Mis ajast telia kõnekaart>lepinguks tähtajalisega lajatab?
Vähemalt märtsis sellist asja ei olnud.
Ajate võibolla segi "tähtajalise pakkumisega"?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.12.2017 10:29:01
|
|
|
Siis lajatab kui sa eriti soodsalt soovid kõike saada. Või kui pole suhtlemisoskust. Enamus kohkuvad esimese tingimuse peale mis neile esitatakse ja on kõigega nõus. Küsige aega mõtlemiseks, laske endale tagasi helistada, uurige telefoni teel teisi tingimusi ja olge kahtleval seisukohal.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
30.12.2017 13:07:30
|
|
|
| Henry kirjutas: |
Mis ajast telia kõnekaart>lepinguks tähtajalisega lajatab?
Vähemalt märtsis sellist asja ei olnud.
Ajate võibolla segi "tähtajalise pakkumisega"? |
2014. aastast. Lihtsalt mõni "noortöötaja" ei ole kursis asjaga või oled hea jutuga ja sulle ei lisatud.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.12.2017 13:32:22
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| Henry kirjutas: |
Mis ajast telia kõnekaart>lepinguks tähtajalisega lajatab?
Vähemalt märtsis sellist asja ei olnud.
Ajate võibolla segi "tähtajalise pakkumisega"? |
2014. aastast. Lihtsalt mõni "noortöötaja" ei ole kursis asjaga või oled hea jutuga ja sulle ei lisatud. |
Mis selle tegevuse põhjendus on?
Operaatorile iseenesest meeldib kui kõnekaardi klient tuleks mELU kasutajaks (räägime letipaketist)
Siduvus pigem peletab ja klient sellest midagi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.12.2017 16:39:43
|
|
|
vennal oli just teliaga mingi jeblakas stiilis, et tahaks paketti eestis ja soomes soodsamaks. Teliast öeldi, et tema ei saa teha.. aga peale seda kui tele2 oli lepingu ära sõlminud küsitud tingimustel ja juba telefoni ka kingiks pihku andnud, helistati teliast tagasi, et "aga viige nüüd oma telefon tele2 hte tagasi, me ikkagi saame teile teha SAMASUGUSE pakkumise..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.12.2017 16:51:49
|
|
|
Erinevatel müüjatel on erinevad õigused erinevaid pakette müüa.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.12.2017 18:31:12
|
|
|
Kui naaberkrundile hakatakse uut hoonet ehitama, siis kas Telia pakub mingi hetk ise ka välja, et sama hooga fiiber meile vedada, või peab seda ise kerjama hakkama (kogu side jookseb meie krundilt läbi)? Uus hoone ca miljoni korteriga, meil 6 korterit.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|