Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 867, 868, 869 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 12:36:02 vasta tsitaadiga

kuidas tõestada, et näiteks keskmine netgeari switch on parem kui intenos olev switch.
kirjutame double facepalm icon_biggrin.gif tore, et me asjadest ühiselt aru saame.
eespool just räägiti liikluskoormusest ja telepildi hakkimisest läbi switchi mida ei juhtu läbi inteno sisese switchi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 12:55:07 vasta tsitaadiga

indrekp, enne sa rääkisid "üle keskmisest" nüüd äkki keskmisest Netgearist?
Äkki otsustad alustuseks ära? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 13:19:03 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrekp, enne sa rääkisid "üle keskmisest" nüüd äkki keskmisest Netgearist?
Äkki otsustad alustuseks ära? icon_lol.gif


mida nimetad üle keskmiseks sina?
mingd noname on low profile
tp-link jms plastkarbid on need keskmised.
enamasti metallkestaga soho ja business seeria ongi üle keskmise.
manageeritavad ning brändi ja poe seadmed on juba pisut asisemad ja kõrgm klass kuid kodus mitte vajalik.

inteno Gbit/s switch pole kunagi kellelegi siin probleeme põhjustanud ning ise pole koormuse all ka mingit paketikadu täheldanud.
seega ei saa kuidagi öelda, et see on halvem kui üle keskmise switch.

kuna aga tegemist on TV teemaga siis usaldage TV otse inteno porti, mitte läbi switchide kus on suur koormus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 13:46:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tp-link jms plastkarbid on need keskmised.

tp-link loll gigane switch on üldse parim. 8 aastat vist juba kusagil vedeleb ühenduse taga, no problemos thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 14:01:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mida nimetad üle keskmiseks sina?


Manageeritavat, metallkestas SOHO kraami... icon_rolleyes.gif
Aga väita, et Inteno switch on samaväärne?
No ma ei tea, oma töö teeb ta ilusti ära aga samaväärne ta nüüd küll kuskilt ostast ei ole.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 14:32:50 vasta tsitaadiga

Etz, ok, las ta olla, küllap me lihtsalt mõistame switche erinevalt, ma poleks kodukasutaja switchide võrdluses üldse manageeritavat seadet sisse toonud. oleks isegi ehk alustanud hubidest, plast karpidest ja siis metallkarpidest.
kodukasutaja võrdleb switchi pikendusjuhtmega kus on “palju pesi” mitte mingis hallatavast võrgu keskseadmest.

üle keskmise switch kodus ongi mõne tuntud tootja kallima otsa seade ja inteno annab selle numbri välja.
keegi soovib omale kõrgema klassi manageeritavat hankida, palun, inteno tõesti nii laias laastus hallatav ei ole aga koormustaluvus on switchi osas täiesti piisav.

pange siis jeesus188, jutu peale facepalm kus plastik tp-lnk on parim icon_biggrin.gif
milleks maksta rohkem kui 10€ sw eest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 14:34:02 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
oleks isegi ehk alustanud hubidest,


mis aasta see praegu oligi?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 15:01:01 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrekp kirjutas:
oleks isegi ehk alustanud hubidest,

mis aasta see praegu oligi?


Tõsi, samas mine hullu, leian siit sealt veel tiksumas selliseid karpe (BNC pistikuga) mis tähendab,et kliendil on ka küsimus kui ühendused korralikult ei tööta.

Ehk keeraks teema siis nüüd tagasi TV juurde ja ootaks vastust, kuidas klient lahendas oma TV ruudutamise mure, kus ta kurtis, et Inteno tõttu on tema NAS andmete kopeerimisel TV pilt ruuduline. Hiljem avaldas ta võrgu arhidektuuri mis viitab hoopis teisele murekohale.
Ehk minu väide on see, et Inteno töötab nii Gbit kiirusel sisevõrgus hästi ka koos TV pildiga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 23.12.2017 17:33:32 vasta tsitaadiga

Kas sel aastal Telia jõulukaminat polegi ? Või lihtsalt vanale ei anta ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 17:46:04 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Kas sel aastal Telia jõulukaminat polegi ? Või lihtsalt vanale ei anta ? icon_rolleyes.gif

TeliaTVs kamin olemas, vanast ei tea midagi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 23.12.2017 17:51:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Jänes kirjutas:
Kas sel aastal Telia jõulukaminat polegi ? Või lihtsalt vanale ei anta ? icon_rolleyes.gif

TeliaTVs kamin olemas, vanast ei tea midagi.


Selge siis. Kotitakse vana omanikke.
"Häid jõule" sullegi Telia ! Peame meeles ! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 19:27:28 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
indrekp kirjutas:
Jänes kirjutas:
Kas sel aastal Telia jõulukaminat polegi ? Või lihtsalt vanale ei anta ? icon_rolleyes.gif

TeliaTVs kamin olemas, vanast ei tea midagi.


Selge siis. Kotitakse vana omanikke.
"Häid jõule" sullegi Telia ! Peame meeles ! thumbs_down.gif


ei, ainult sind.
https://www.upload.ee/image/7801145/AE0BF778-1E2C-4B4D-852E-4ACB7D355A19.jpeg
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 19:31:27 vasta tsitaadiga

Jänes, refresh?
Mul olemas see mõttetus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 23.12.2017 19:36:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Jänes kirjutas:
indrekp kirjutas:
Jänes kirjutas:
Kas sel aastal Telia jõulukaminat polegi ? Või lihtsalt vanale ei anta ? icon_rolleyes.gif

TeliaTVs kamin olemas, vanast ei tea midagi.


Selge siis. Kotitakse vana omanikke.
"Häid jõule" sullegi Telia ! Peame meeles ! thumbs_down.gif


ei, ainult sind.
https://www.upload.ee/image/7801145/AE0BF778-1E2C-4B4D-852E-4ACB7D355A19.jpeg


No seda enam ! Kuidas Telia oma pikaealistesse klientidesse suhtub ! thumbs_down.gif

jeesus188 kirjutas:
Jänes, refresh?
Mul olemas see mõttetus


Restart tehtud. Refresh tehtud. Ei midagi.
Ei ole katastroof, suudan ka netist leida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2017 19:40:52 vasta tsitaadiga

See kaminakanal on detsembri algusest saadik olemas olnud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 20:01:53 vasta tsitaadiga

Jänes, tegelikult on sellel raudselt mingi loogilne seletus, näiteks oled kinni mõnes lemmiklistis ja siis ajutisi kanaleid ei kuvata või midagi muud sarnast. üldiselt on Telia klientidel samadel alustel keskkonnad. antud juhul siis unustatud vana. Teistel tänane pakutav TeliaTV.
Ma ei tea kui pika-ajaline Telia klient sa oled või kas Telia sind kotib aga pikaajalne vinguliisu oled sa küll.
Kui Telia su jõulusoovi kuuleks siis küllap ta ka “meelde jätaks” samas Telia ei arvelda emotsioonides, pakub teenust ja küsib tasu. Kui pakutav on pakutud ja tasu makstud siis on kõik hästi. Kingitud hobuse suhu ei vaadata ja selle saamata jätmisel “halba” ei soovita.

Häid pühi aktiivsele foorumle ja kasutajatele!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 20:23:19 vasta tsitaadiga

youtubest saab sama asja 4K-s. Asja sealt teliast mingit udust kaminat vaja vahtida on icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 21:36:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
youtubest saab sama asja 4K-s. Asja sealt teliast mingit udust kaminat vaja vahtida on icon_rolleyes.gif


4K teleril on isegi äpp selle jaoks. kõigil pole nii moodsaid telereid na nutisid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 23.12.2017 21:46:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
youtubest saab sama asja 4K-s. Asja sealt teliast mingit udust kaminat vaja vahtida on icon_rolleyes.gif


4K teleril on isegi äpp selle jaoks. kõigil pole nii moodsaid telereid na nutisid.

Korraks isegi vaatasin youtubest 4K videot. No peaks mainima, et päris suur vahe on.
Telia 2018 aastal võiks juba mõelda vähe paremale pildile. Vähemalt võimalus valida, et mis pildikvaliteediga seda neetud kaminat vahid.
Põhimõtteliselt 1 aasta aega, et asjad paremaks muuta. Ilmselt iga teine teler, mis ostetakse on juba 4K, lihtsalt ostetakse juba põhimõtte pärast, et kui juba, siis olgu kohe 4K.
Ma ostsin kunagi 3D, et äkki läheb vaja ja maksin lisaraha. Essugi mul seda vaja oli. Kuigi 4K on täiesti teine asi ja sellel on kohe kindlasti tulevikku.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 21:54:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kõigil pole nii moodsaid telereid na nutisid.
HVs on kõigil. Ning lisaks omatakse ka resiivrit kuhu saab üle võrgu telefonist jõulumusa striimida icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 21:56:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
indrekp kirjutas:
kõigil pole nii moodsaid telereid na nutisid.
HVs on kõigil. Ning lisaks omatakse ka resiivrit kuhu saab üle võrgu telefonist jõulumusa striimida icon_biggrin.gif

Mul ei ole icon_redface.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 23.12.2017 22:04:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Jänes, tegelikult on sellel raudselt mingi loogilne seletus, näiteks oled kinni mõnes lemmiklistis ja siis ajutisi kanaleid ei kuvata või midagi muud sarnast. üldiselt on Telia klientidel samadel alustel keskkonnad. antud juhul siis unustatud vana. Teistel tänane pakutav TeliaTV.
Ma ei tea kui pika-ajaline Telia klient sa oled või kas Telia sind kotib aga pikaajalne vinguliisu oled sa küll.
Kui Telia su jõulusoovi kuuleks siis küllap ta ka “meelde jätaks” samas Telia ei arvelda emotsioonides, pakub teenust ja küsib tasu. Kui pakutav on pakutud ja tasu makstud siis on kõik hästi. Kingitud hobuse suhu ei vaadata ja selle saamata jätmisel “halba” ei soovita.


Lemmikliste ei ole ja pole kunagi olnud.
Eesti telefoni klient aastast 199X (hetkel ei viitsi täpselt otsida, aga ju siis Telia jaoks mitte piisavalt kaua) icon_rolleyes.gif
Neid "hobuseid" tuleb sellel firmal ikka ette, ja mitte harva. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 22:15:39 vasta tsitaadiga

Jänes, lihtsalt seekord haukusid vale puu juures.
pidin isegi vana rolleri vana menüüga välja kaevama, et leida kinnitus su süüdistusele aga võta näpust, jälle tühi aur.

ps. teemasse ka, agu isegi kirjeldasite, 4K seadmetega kaasnevate hüvide korral pole telia 4K kaminat vaja. see ongi kuni 1080 ja vanematele ekraanidele ja ka kasutajatele kelle tehniline olukord alternatiive ei võimalda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 22:18:44 vasta tsitaadiga

4k võib fhd pealt ka vaadata thumbs_up.gif
Kordades parem pilt kui sd kräppi fhd peal vaadata thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.12.2017 22:26:22 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
indrekp kirjutas:
Jänes, tegelikult on sellel raudselt mingi loogilne seletus, näiteks oled kinni mõnes lemmiklistis ja siis ajutisi kanaleid ei kuvata või midagi muud sarnast. üldiselt on Telia klientidel samadel alustel keskkonnad. antud juhul siis unustatud vana. Teistel tänane pakutav TeliaTV.
Ma ei tea kui pika-ajaline Telia klient sa oled või kas Telia sind kotib aga pikaajalne vinguliisu oled sa küll.
Kui Telia su jõulusoovi kuuleks siis küllap ta ka “meelde jätaks” samas Telia ei arvelda emotsioonides, pakub teenust ja küsib tasu. Kui pakutav on pakutud ja tasu makstud siis on kõik hästi. Kingitud hobuse suhu ei vaadata ja selle saamata jätmisel “halba” ei soovita.


Lemmikliste ei ole ja pole kunagi olnud.
Eesti telefoni klient aastast 199X (hetkel ei viitsi täpselt otsida, aga ju siis Telia jaoks mitte piisavalt kaua) icon_rolleyes.gif
Neid "hobuseid" tuleb sellel firmal ikka ette, ja mitte harva. icon_lol.gif


Kamin kanal on kõikidel vana nutiTV, TeliaTV ja MINU.TV teenuse kasutajatel ja kõikides seadmetes.

Kedagi ei kotita. Kanal on nimelt lisatud igale teenusele, mis veel kasutusel ja seda just selleks, et ei "kotitaks" kedagi. Kanal olgu kõikidele. Hoolitsesin selle eest isiklikult!

Mis teenus, mis seade? Heast soovist - püüa teinekord küsida ilma, et eeldaksid (näen seda siin palju juhtumas. Eeldada on lihtne aga eeldamine ei peegelda, tavaliselt, tegelikku olukorda).

Soovitus samuti: uus teenus, TeliaTV UI ja selliseid küsimusi poleks

Häid pühi teile!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 24.12.2017 10:55:56 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Jänes, lihtsalt seekord haukusid vale puu juures.
pidin isegi vana rolleri vana menüüga välja kaevama, et leida kinnitus su süüdistusele aga võta näpust, jälle tühi aur.


icon_evil.gif



Link


Link


armjan kirjutas:

Kamin kanal on kõikidel vana nutiTV, TeliaTV ja MINU.TV teenuse kasutajatel ja kõikides seadmetes.

Kedagi ei kotita. Kanal on nimelt lisatud igale teenusele, mis veel kasutusel ja seda just selleks, et ei "kotitaks" kedagi. Kanal olgu kõikidele. Hoolitsesin selle eest isiklikult!

Mis teenus, mis seade? Heast soovist - püüa teinekord küsida ilma, et eeldaksid (näen seda siin palju juhtumas. Eeldada on lihtne aga eeldamine ei peegelda, tavaliselt, tegelikku olukorda).


Vana nuti - inteno+motorola+amino.
Ruuterile ja motorolale restart tehtud. Lisaks motorolale refresh.

armjan kirjutas:

Soovitus samuti: uus teenus, TeliaTV UI ja selliseid küsimusi poleks


"Hea soovitus" , aga mingi kamina pärast ma oma boksi menüüd mitukorda aeglasemaks ka tegema ei hakka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 11:42:21 vasta tsitaadiga

Jänes, aga võib ju tasulise tehniku koju tellida, loodetavasti ta selle kadunud kamina siiski üles leiab. Ja kui ei leia, siis ei maksa, sest tegemata töö eest maksta pole lihtsalt viisakas.

indrekp kirjutas:
pidin isegi vana rolleri vana menüüga välja kaevama, et leida kinnitus su süüdistusele aga võta näpust, jälle tühi aur.

Küsimus pole ju mitte vanas menüüs, vaid vanas nutis, uues nutis peaks Aminol kamin olemas olema ("id": "243" - asub nimekirja lõpu poole).
Spoiler Spoiler Spoiler

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 11:56:35 vasta tsitaadiga

No mul on vana nuti, vana menüü vana telekas suures toas..... mõttetu kamin olema.
Samas äkki mul pool friiki pakett, ses teises toas on samas telekas äpiga

PS: Maksan ka vana hinnakirja alusel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 22:01:18 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
Küss ongi kas Telia tahab olla tiigrihüpperiigis innovaatiline või leppida paratamatusega et madala resoga telekaid enam ei müüda ja kas sellega kaotab kliente SD pildiga kummi venitades või mitte.
Selle nimi on rahaahnus mis lõpuks kliendid ära viib...

KillFrenzy kirjutas:
3 telekat peab olema. SD jaoks kineskoop ja amino, HD jaoks arris ja fullhd lcd, ja UHD sisu jaoks pead midagi muud peale telia kasutama icon_lol.gif
Selle võiks juba klassika alla salvestada thumbs_up.gif

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Millal uus digiboks tuleb icon_idea.gif
siin mitu korda läbi käinud, uuel aastal.
Mõne päeva pärast saab seda uuesti küsida icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 26.12.2017 17:35:42 vasta tsitaadiga

Vana nutiTv-ga on Aminoga Kamin täitsa olemas mul.

Niih, olen üritanud siin UHD telekal paremat pilti manada. Kuna Motorolat ei kannatanud 720p pealt 1080p peale häälestada sest siis tekkisid mingid häired, säbru ja sähvatused pilti siis viskasin peenikese HDMI juhtme vahelt minema ning asendasin korraliku jämeda HDMI juhtmega ning pilt 1080p ok ja häirevaba.
Etv HD jõulutunneli pilt täitsa pandav kohe ma ütlen. Kanal 12 HD jalkamatsi täitsa ok vaadata (SD väikeseid udukogu mehikesi platsil palli taga ajamas ja jooksmas ei kannata vaadata).

Küsimus ka. Võtsin kasutusele need Zyxel elektrivõrgu adapterid ja lauaarvuti kõlaritesse tulid häired sisse. Kõlarid 3.5 pesa ja vooluvõrgu pistikuga. Kas USB kõlaritega saaks asja lahendatud? Kuidas nad tänapäeval on kas toiteploki või muid häireid ei peksa?

PS. Ärge TG789 viimast tarkvara peale tõmmake kui zyxel võrguadaptereid kasutate. Tõmbab motorollerid 1903 a 1003 kooma. Jääb viimast palli vilgutama ja pilti ette ei tule. Tagasi minek vanemale tarkvara versioonile lahendab asja.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 19:32:29 vasta tsitaadiga

Samsungi teleka smart pult ei tööta Telia TV menüüs korralikult.
Back nuppu vajutades tuleb teade, et kui soovid pulti teleri sisse lülitamiseks kasutada, siis saab infot abiinfo alt.
Teleka enda menüüdes liikudes toimib korralikult.

Selline pult:


Sellele mingit rohtu ka leidub? Tahaks ühe puldiga kõike juhtida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2017 19:41:22 vasta tsitaadiga

PriitL, jah - puldi seadetes proovi erinevaid profiile. Üks neist toimis mul. Elion'i nimeline oli minuarust. Telia nimelistega mul back nupuga õnne polnud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 20:37:00 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
PriitL, jah - puldi seadetes proovi erinevaid profiile. Üks neist toimis mul. Elion'i nimeline oli minuarust. Telia nimelistega mul back nupuga õnne polnud.

Kus ma need profiilid leian? Otsisin, aga ei leidnud nagu praegu..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 21:18:54 vasta tsitaadiga

PriitL, RTFM. Kusagil teleka seadetes sai pulti seadistada. Ei oska seletada täpsemalt.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 21:26:14 vasta tsitaadiga

Viimane nädal on samsa äpp jamama kahanud. Lihtsalt jookseb pilt kinni icon_confused.gif
Äkki ajutine nähtus, ei tahaks veel boksi võtta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 22:38:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
PriitL, RTFM. Kusagil teleka seadetes sai pulti seadistada. Ei oska seletada täpsemalt.

Sain korda. Teleka seadistamisel pakub vaikimisi digiboksi puldi seadistamisel valikuks Elioni. Sellega back-nupp ei toimi. Samuti ei toimi ka Telia valikuga.
Toimib siis, kui valida Telia Eesti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 22:40:09 vasta tsitaadiga

PriitL kirjutas:
Renka kirjutas:
PriitL, RTFM. Kusagil teleka seadetes sai pulti seadistada. Ei oska seletada täpsemalt.

Sain korda. Teleka seadistamisel pakub vaikimisi digiboksi puldi seadistamisel valikuks Elioni. Sellega back-nupp ei toimi. Samuti ei toimi ka Telia valikuga.
Toimib siis, kui valida Telia Eesti. thumbs_up.gif
thumbs_up.gif Mul oli just vastupidi meeles. Aga hea teada siis, et niipidi hoopis.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 22:24:35 vasta tsitaadiga

Ämma/äia juures jõulusöögil käies koperdasin huvitava asja otsa. Laual uus numbritega Arrise pult. Helitugevus ja kanalivahetus jne aga üliuimased icon_eek.gif
Nupuvajutusest reageeringuni 2-3 sekundit. Siis boxi nähes vaatas telku alt mingi must kandiline karp vastu. Mina mältean, et oli Amino oma puldiga ja siis on see kaasaegsem Arris. Mis asi see vahepealne kandiline üldse on? Naise vanemad kurdsid ka, et suruti uus pult peale ja saabus postkasti ja peale seda hakkas aeglus pihta icon_eek.gif
Mulle selline kooslus koju satuks, ma viskaks selle kandilise boksiga esimese varese, kes tihastele mõeldud pekitüki kallal tegutsedeb, surnuks icon_eek.gif icon_lol.gif icon_neutral.gif

Ja ma arvasin, et vana Amino mul magamistoas on aeglasevõitu ja Arris võiks ka tiba kiirem olla. Need ju oma ala profid praegu võrreldes sellega mida seal näha/tunda sain icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 27.12.2017 22:28:44 vasta tsitaadiga

See aeglus on viimane aeg ikka päris jubedaks muutunud.
Kunagi mõtlesin, et mis nad virisevad siin selle boxi üle, aga nüüd endal sarnane olukord, kus asi uimerdab. Kasutusmugavus kannatab.
Vahepeal tuleb teha tehaseseadete taastamine, nii nagu telefon uimerdab, teed taastamise ja siis mõni aeg täitsa okei. icon_biggrin.gif
Eks sellega seoses ongi suurem soov miskit võimsamat digiboxi vaja. Maksaks kasvõi rohkem raha, kui saaks mingi premium digiboxi.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 22:35:05 vasta tsitaadiga

olafsand, kandiline on Motorola. Puldid töötavad kõigil boksidel - sellejärgi neil vahet ei tee peale vaadates.

Aga sul omal Telia TV teenust ei ole? See kanalivahetus ongi selline aeglane. Arrisega on natukene parem - aga mitte oluliselt. Seda aeglust ei tunnista aga ükski Telia tegelane avalikult - nende silmis on kõik suurepärases korras ja kiendid on ise lollid (nagu siin teemas lugeda võid). Saavad kinga muidu vist kui avalikult probleemi teadvustavad vmt. Kui nelja silma all nendega vestled siis kiruvad samamoodi nagu ülejäänud kasutajad. Vähemalt ma pole veel ühegi Telia klienditeenindaja käest nelja silma all kuulnud, et nad Telia TV teenusega rahul oleks. Kõik kiruvad seda päris korralikult icon_lol.gif

EDIT: lugesin nüüd, et sul Aminoga vana menüü veel. Oled veel üks vähestest õnnelikest thumbs_up.gif Vahetaksin hetkega selle peale tagasi kui võimalus oleks (aga Motorola/Arrise riistvara peal) ja saaks normaalselt TV teenust tarbida - aga rumala peaga sai teenus ära "upgradetud".

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 23:08:43 vasta tsitaadiga

Motorola vana nuti on thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 23:13:20 vasta tsitaadiga

kõik Telia boksid on aeglased, ükski pole piisavalt kiire ja kui kogu tehnika maapeal näiteks tuua, ütlen mina, et ikka on aeglane. Inimene ei suuda valguskiirusel tegutseda aga ütleme ausalt, pole ühtegi kanalivahetust!!! tegevat seadet, mis oleks kunagi piisavalt kiire.

ps. räägiti ilmselt motorolast ja uuest puldist. esmalt õpetaks puldi teleri häält juhtima.. mitte et see oluliselt kiirem oleks aga ikkagi.
Teisalt on see ikka jõululauas oluline kui kiirelt vahetatakse kanal jõulutunneli pealt kamina peale? Kindlasti arutelu koht aga juba arutatud.

Uus boks tuleb kindlasti kiirem aga ennustan, et kunagi mitte piisavalt kiire seega polegi midagi arutada. Võimalus on kanaleid vahetada mingi muu seadmega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 23:15:47 vasta tsitaadiga

Kui vana menüü ja motorola on kiiremad kui tulevame boks uue menüüga, siis peaks ausalt tunnistama, et asi on softi arendaja tihendis
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 23:18:30 vasta tsitaadiga

indrekp, sa räägid ju hoopis millestki muust kui seda teevad inimesed kes aeglusest räägivad. Mina ega olafsand ei rääkinud kanali vahetuse kiirusest. See, et see võtab mingi x aja on täiesti arusaadav - ja ka vana menüüga võttis see mingi x aja.

Aeglus on ikkagi UIs navigeerides. Ja see on olnud see probleem mis on aastaid kestnud ja mille lahendamise asemel sina ja su kolleegid siin teemades ainult klientidele näkku naerate.

Koheselt üks tsitaat ka eelmise lause näitlikustamiseks:
indrekp kirjutas:
... Teisalt on see ikka jõululauas oluline kui kiirelt vahetatakse kanal jõulutunneli pealt kamina peale? ...


See on täiesti arusaamatu kuidas üks ettevõte ei suuda aastate jooksul parandada oma teenuse UI kiiruse probleemi. Täiesti arusaamatu on ka see klientide naeruvääristamine kes sellele teemale tähelepanu juhivad jätkuvalt.
Ja kohe kindlasti ei ole asi selles, et asja oleks võimatu lahendada Telia poolt (vana menüü puhul on ju näha, et saab kiiremini UI liikuma panna). Asi on pigem ikkagi suhtumises - tundub, et see on TV arendusmeeskonnas täpselt samasugune nagu Telia inimestel kes siin foorumis sõna võtavad (üks neist vist ongi arendusmeeskonnast nagu olen aru saanud?).

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 27.12.2017 23:28:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 27.12.2017 23:21:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Võimalus on kanaleid vahetada mingi muu seadmega.

Millega? Triikrauaga? Telliskiviga? Banaaniga? Või võtaks äkki hoopis kraana appi icon_eek.gif eusa_wall.gif
Üks kahest, täpsusta millega või maga kaineks jooma.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 23:49:40 vasta tsitaadiga

Renka, mul mõlemad.

olukord oli selline, et olin 2014 alguses Keilas 75 korteriga paneelmajas 12/1 ühenduse taga. Kuna aga mu pealmine naaber (ma kolmas korrus ja ta 4 korrus) on ühistu esimees ja Keila linnapea, siis sai temaga too hetk suheldud, et optikat majja vaja. Olin enne välja uurinud, et jaam maja ees ja kaevus kõrid olemas, vaja aint majja tuua. Aitasin siis tal avalduse teha ja optika toas oligi. Siis tekkis olukord uue ruuteri vajaduse järgi. 784 ei sobinud enam. Inteno üüri ja Arris ka. See oli veel see aeg kui 3 aastaga said seadmed enda omaks. 2016 kevadel kolisin ära Nõmmele eramajja. Siin max 40/10 (läbi skeemi, sest kodukas näitab siiani max 20/5).
Kui vabalevist tv3 ja k2 kadusid, siis magamistoas proua hakkas neid taga kurtma, et vahest harva miskit ikka tahab sealt vaadata. Otsisin kapist tolmuse Amino välja ja töötab (veel) icon_lol.gif

Ämma/äia juures peale paraja uimamise (Arris uimab ka kui menüüs teenuste alt internet valida, aga mitte nii kaua) ja suitsul käimise oli ette tekkinud valik 20/5 muuta 40/10 peale ja seda kuuks ajaks 20/5 hinnaga. Tellisin. Nii wifi kui kaabliga lauaPC taga tegelikult üle 30/7 ei saavuta. Panin kalendrisse ka meeldetuletuse, et tagasi muuta kui kuupäev kukkuma hakkab. 5€ kallim nett pole palju ju maksta kuus, aga 60€ aastas KUNI 40/10 sellise "kaoga" ei ole mu meelest mõistlik. 20/5 toimib korralikult, infoks icon_smile.gif

Ja ära Aminot taga igatse. Pole sellel uut menüüd ja pildi kvaliteet pole kiita.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.12.2017 01:31:59 vasta tsitaadiga

See menüü muutub ju päevast päeva aeglasemaks. Asi paistab ilusti olema korralatsioonis sellega, mida rohkem igast poode, mütse ja muud pahna sinna menüüdesse risuks pannakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 01:50:24 vasta tsitaadiga

Õltsi võiks saada ka tellida lätist icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 28.12.2017 02:42:32 vasta tsitaadiga

Minu tähelepanek on et kiirus ja aeglus sõltub teleka mudel+digiboks kombinatsioonist. Panin köögi väikesele lcd telekale Amino järgi ja kanali vahetus on mõnusalt kiire ja pilt ning heli tulevad korraga ette. Käivitamine on aminoga muidugi aeglane. Toas telekas koos motorolaga on veidike uimane. Pilt tuleb viivitusega ja heli murdosa sekund veel hiljem ette. Crt koos motorolaga käivitub LCD-dest kiiremini ja kanali vahetus on kiire ja samuti menüüs opereerimine kõige kiirem.
Üks Motoroladest jamas siin ja pilt hangus aeg-ajalt ning arvasin et hakkab otsi andma või vaja vooluadapterit lammutada ja konded üle vaadata. Sai see motorola omale uue teleka järgi ning ei mingeid hangumisi enam never digiboksil. Üks telekas ei seedi Aminot. Kord ei tööta nupud ja kord registreerib ühe nupu vajutusega nagu kaks vajutust. Ei aita digiboksi restart ega midagi. Lihtsalt telekas ja digiboks ei saa läbi ja kõik.

Aminole tundub mitte meeldivat zyxeli vooluadapterid. Paneb teistes telekates pildid hanguma. Hetkel parimad tulemused TG784 ruuteriga.
Mida edasi seda rohkem see digiajastu kiviaega rändab. Jamasi ja ühilduvuse probleeme tuleb järjest juurde.

Sama ka PC-ga. Oled mingi asja stabiilsetest ja ühilduvatest komponentidest kokku pannud higi, vere ja pisaratega, lõputute katsetustega, siis hoiad seda nagu silmatera.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.12.2017 04:21:26 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
Minu tähelepanek on et kiirus ja aeglus sõltub teleka mudel+digiboks kombinatsioonist. Panin köögi väikesele lcd telekale Amino järgi ja kanali vahetus on mõnusalt kiire ja pilt ning heli tulevad korraga ette. Käivitamine on aminoga muidugi aeglane.

Vana Amino ongi kummaliselt kiire kanalivahetusega uue Telia TV teenusega (kui numbritega vahetada)icon_smile.gif Proovisin mingi suure Sony küljes. Menüüdes liikumine on aga õudukas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 867, 868, 869 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.