Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 30.11.2017 13:28:16 vasta tsitaadiga

Hetkel paneb jah network code näkku.
Lisaks liga palju rammi pidi sööma, mingisugune error, ise page faili näppida jne pidi tulemust andma.
Usun, et ca jaanuari lõpuks on fps päris ok juba.

Kutset pole saanud veel, ootan.
backer since 2012, aga viimased 2 aastat poole silmaga jälginud, ei jõua icon_smile.gif hea kui SQ42 essa osa tuleks järgmine-ülejärgmine välja oleks ok. PTU ootan 2019-2020... oh jah, jube.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 17:08:20 vasta tsitaadiga

Tegin soundi launcherist

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 01:06:20 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Hetkel paneb jah network code näkku.
Lisaks liga palju rammi pidi sööma, mingisugune error, ise page faili näppida jne pidi tulemust andma.
Usun, et ca jaanuari lõpuks on fps päris ok juba.

Yep, võtsin huvi pärast game.log-i lahti. Ning mis ma näen icon_lol.gif Huvitav on muidugi see, et mälu tegelt ei ole või tohiks otsas olla, 16 GB teist lausa masinas ja mängimise hetkel ikka gigasid oli vaba. Samas task manager on mul tavaliselt koguaeg lahti, sealt ei mäleta, et oleks näinud, et kõik mälu otsa oleks saanud. Swapfail on mingi ~4GB ma vaatasin, ei tea jah. Aga võibolla mingid lekked jne.


16273MB physical memory installed, 11712MB available, 134217727MB virtual memory installed, 28 percent of memory in use
Run from internal: No
Is fatal error: No
Is GPU crash: No
Is out of system memory: Yes
Is out of video memory: No
Saved dump file to C:\Users\Equ\AppData\Local\Star Citizen\error.dmp
Failed to save screenshot to C:\Users\Equ\AppData\Local\Star Citizen\screenshot.jpg

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 08:08:36 vasta tsitaadiga

niipalju võin mainida et on suurenenud videokaardi mälu kasutus ka kohati lausa 5gb 1080p peal kellel 4gb lutsud peab resot vähendama.
Kuigi SLI on seal tugi olemas siis network koodi tõttu ei ole sellest mingit kasu PUs. Starmarine ja arenacommander asjas on mingit tolku.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 18:03:47 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et vahepeal on paar uuendust tulnud ja lasin peale. Nüüd õnnestus esimest korda laeva siseneda ja lendama minna. Võtsin kursi mingile kaevandusele, sain pea kohale ja maandudes mäng crashis icon_smile.gif Aga tundub, et asi läheb paremaks järjest. Nii hullult ei lääginud ka seekord, ilmselt enamus uudistajatest käinud ära ja rahvast natuke vähemaks jäänud.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.12.2017 18:27:57 vasta tsitaadiga

Jaanuari lõpp-veebruar peaks juba stabiilne build väljas olema.
Seniks veel tasub oodata.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 08.12.2017 09:11:20 vasta tsitaadiga

Ons eestlastel juba m6ni suurem corp kah kokku klopsitud ?

viimati muutis Ahto79 16.02.2018 23:29:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:08:28 vasta tsitaadiga

5 liikmega HinnaVaatluse org on icon_biggrin.gif
Link: https://robertsspaceindustries.com/orgs/HVSC

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 08.12.2017 14:21:35 vasta tsitaadiga

Väga hea, see yhe korralikuma laeva crew. Meil rahvas tulekul enamuses planetside2'st ja evest milledest saaks l6puks vast kah squadi jagu tegelasi kokku. Aga kuna sc's saab olla mitmes orgis korraga, v6iks tulevikus moodustada suurema eestlasi koondava corpi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 14:28:44 vasta tsitaadiga

Varsti mingisugune free weekend tulemas? Game package soodukad?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 14:37:37 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Varsti mingisugune free weekend tulemas? Game package soodukad?


Game pack soodustused olid vist anniverseriga ära. Aga free weekendi tahaks isegi väga ära oodata ja proovida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 18:09:49 vasta tsitaadiga

Sain siis CONCIERGE VIP liikmeks
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 18:27:16 vasta tsitaadiga

Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 18:32:40 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.


siis pead küll rauda uuendama kui kõigest 15 FPS:O teistel töötab ilusti ja sellepärast ei maksa kinldasti mängu kiruda mis näeb fantastiline välja ja tahab sellepärast korraliku arvutit.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 20:41:37 vasta tsitaadiga

nojaa PU on igauhele aeglane kuid kui starmarine ja ac veavad 100fps valja siis rauda ei pea uuendama tulevikus uppgitakse vulkan dx12 kulge ennem kui sc pole feature ritch me sq42 ei nae mis kasutab star citizen koodi kui nad saavad oma featuurid ja kola toole alles siis hakatakse mangu genereerima

niikaua vaatame tech demosid ja vesistame

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 22:57:58 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Maxstpau kirjutas:
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.


siis pead küll rauda uuendama kui kõigest 15 FPS:O teistel töötab ilusti ja sellepärast ei maksa kinldasti mängu kiruda mis näeb fantastiline välja ja tahab sellepärast korraliku arvutit.


Raal ei saa küll nii halb veel olla, vana kindlasti kuid uued mängud jooksevad ikka veel täis graafikal FullHD resol ilusti.
See free weekend oli suhteliselt kaua aega tagasi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.12.2017 10:45:40 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Maxstpau kirjutas:
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.


siis pead küll rauda uuendama kui kõigest 15 FPS:O teistel töötab ilusti ja sellepärast ei maksa kinldasti mängu kiruda mis näeb fantastiline välja ja tahab sellepärast korraliku arvutit.


Hetkel ju Alpha, mida loota üldse?
Asi on serverites ja networki koodis. Polegi midagi loota ega tahta veel.
Kõvasti vaja optimeerida, asi pole rauas!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 11:16:59 vasta tsitaadiga

eks ta ole jah kes ei tea siis
alpha lisatakse asju ei peagi olema et kõik bugivaba halvimal juhul ei tööta üldse
beta on see asi kus asju ei lisata enam bug fixing
rc on see asi kus teadaolevad bugid fixitud ehk väljalaske kandidaat

Kuna cig teeb mängijatele boonust siis parandatakse alphas buge niikaua kuniks see jupp kõlbik et need inimesed kes on annetanud raha projecti saaksid oma kola testida ja arendada koodi kuna ilma testijateta ei saa koodi stabiilseks

peale v4.0.0 hakkab alles arendus kus on lootust et genereeritakse mäng seediga kokku
võibolla isegi tuleb 5.0.0 alpha ennem

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 23:48:06 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
Mul oli sama kogemus.

GTX 970 kaardiks. icon_neutral.gif

Kusjuures ka googeldasin ja oligi miski 970'ga seotud konkreetne bugi - mis juba too hetk oli ~6 kuud fiximata. Igal juhul mängu soetamine jäi ära. Aga hoian teemal vaikselt siiski silma peal.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 11:45:42 vasta tsitaadiga

Mäng hetkel võtab 5gb videomälu 1080p peal siis reliisiajaks pole 4gb kaardiga midagi teha pakun isegi 8gb võib väheseks jääda tulevikus. Kui hetkel pu 50 mängijaga instance võtab 12gb süsteemimälu siis kellel 16gb võib saada miinimumiks.
pole ka ime et ilma ssd peal jooksmata seda võimatu mängida tulevikus. Promoti ka v3 inteli optane peal see ssd võib saada soovitatuks ja teised jäävad ajale jalgu. Sest kogu mängu ehitatakse ssd peal ülesse.

Delta patcher on väga tore asi mõned minu soovitused ka lisatud nõ mäng pole hetkel cheaterite mängumaa kui oli seda 2.6

2.6 oli nii kerge häkkida ja sohki teha siis 3.0 peal faile muuta võimatu iseasi kas mäluaadressid turvatud eks see selgub kui reliis toimub PTU peal hetkel kriminaale pole keegi mitte ei üritagi 2.6 muutus nii ajuvabaks kui oli publik enemy siis parem ära üritagi ja chatis message who want steal my mission i will kill you see ju porno

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 13.12.2017 17:52:24 vasta tsitaadiga

Starterite soodusmyyk, mis kord aastas anniversary ajal sai just läbi
Kui tahate säästa siis sebige nt keegi kes nt mõne Norra panga klient, et ei peaks käibekat maksma(E.V. topib 20% otsa)
Muidu v6imalik ka 15 usd starterit grey marketist soetada, aga seda ma ise väldiks(tyybid ostavad 45 eest squadroni millele saavad 15 usd eest juurde mmo starteri. parseldavad starteri väikse vaheltkasuga edasi ja sq42 sulatavad krediidiks et laevu upgradeda)
60usd starteri ja sq42 eest pole just yyratu summa.

Margus kirjutas:
Sain siis CONCIERGE VIP liikmeks

see concierge vipi staatus suht pointless icon_smile.gif p6him6tteliselt annab ainult ligipääsu spectrumi egode osakonda kus miskit tarka nagunii ei räägita. kui on asjalikud kysimused/ettepanekud, saad devidega niisama kah kontakti icon_smile.gif

(ma ise kah concierge muidu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 18:03:17 vasta tsitaadiga

60 starteri eest pole palju jah. Minu starterid olid ammu saab nii alpha kui beta testida. Ja maksis kopikaid. Ega sc muud midagi pole ostad mängu ja hakkad pihta. Mida kauem oodatakse seda rohkem asjadest ilma jääb. Ilmselt minul ei mahu kola varsti hangaari äragi iga kuu tiksub nänni.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.12.2017 19:17:13 vasta tsitaadiga

ma siiski ei soovitaks preorderida seda mängu, redditis kõik hypevad mängu, kuigi arendajad pole olnud ausad, updated on tulnud delayga jne, pigem ära oodata, kuni asi lõpuks välja tuleb, selleasemel krüptoraha vms osta.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olivertiit
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2017




sõnum 14.12.2017 03:02:17 Keda huvitab, siis alustasin Bar Citizen Estonia Discordi. vasta tsitaadiga

Keda huvitab, siis alustasin (täna) Bar Citizen Estonia Discordi. Ignoreerige kui ei huvita. Hetkel proovimegi leida suured SC huvilised Eestist ja kunagi kui seltskond koos istuks baaris maha ja teeks õlled.

https://discord.gg/hHV5UYN
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 14.12.2017 10:33:33 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
ma siiski ei soovitaks preorderida seda mängu, redditis kõik hypevad mängu, kuigi arendajad pole olnud ausad, updated on tulnud delayga jne, pigem ära oodata, kuni asi lõpuks välja tuleb, selleasemel krüptoraha vms osta.


Te Derek Smart'i jyngrite sektist? icon_smile.gif
Jah Teil on õigus, Star Citizenis on olnud tagasilööke ja ajakaotust seoses mootori vahetuse(cryengine jäi n6rgaks sc jaoks) ja backerite soovidele vastu tulles tehtud suurtele muudatustele.
Aga vaatan, et olete ostnud starcraft 2 dlc siis eeldan, et see meeldib teile? Teate kaua seda toodeti? see pisike mänguke v6ttis suurel rahadega corpil 7 aastat. kaua ehitati diablo3? kaua tehti team fortressi? ja nendel mängudel töömaht märksa väiksem kui star citizenis...projekti läbipaistvuse kohta ei hakka rääkimagi.

aga ma jätaks igayhe enda otsustada kas osta v6i mitte

päikest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 14.12.2017 11:58:53 vasta tsitaadiga

Ma ka ei mängi, sest mida ma seda alphat nühin? Seniks muidki mänge olemas, mida mängida, back log suur. Oleks asi BETAs või 3.0 korralik, siis veel, aga lagfestiga lihtsalt kulutan oma aega.
Las kasvab ja õitseb veidi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 12:11:09 vasta tsitaadiga

Mingit demo versiooni pole kus saaks proovida kuidas mäng liigub ja kui mugavad on controlid ja kui responsive asi on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 14.12.2017 12:33:58 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Mingit demo versiooni pole kus saaks proovida kuidas mäng liigub ja kui mugavad on controlid ja kui responsive asi on?


mäng on alphas, miski pole mugav jne icon_smile.gif

vahel tehakse mingeid free week asju. Ilmselt jõulude ajal 1 nädal.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 14.12.2017 13:03:14 vasta tsitaadiga

täitsa n6us..ptus mugavus hetkel 0 ja ma isegi enamasti myttan teistes mängudes, aga kuniks päris actioniks läheb on vaja pulgad arena commanderiga soojad hoida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 13:04:39 Re: Keda huvitab, siis alustasin Bar Citizen Estonia Discordi. vasta tsitaadiga

olivertiit kirjutas:
Hetkel proovimegi leida suured SC huvilised Eestist ja kunagi kui seltskond koos istuks baaris maha ja teeks õlled.

Põhihuvilised ilmselt ongi siin HV foorumis ja selles teemas icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 13:35:58 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
ma siiski ei soovitaks preorderida seda mängu, redditis kõik hypevad mängu, kuigi arendajad pole olnud ausad, updated on tulnud delayga jne, pigem ära oodata, kuni asi lõpuks välja tuleb, selleasemel krüptoraha vms osta.

Nii ta on thumbs_up.gif

Natuke huumorit https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Citizen

thumbs_up.gif Development of Star Citizen began in 2011 and was originally planned for a release in 2014, and again in 2016. thumbs_up.gif
icon_razz1.gif As of October 29, 2017, Roberts' own website lists the funds raised as $163M+. icon_razz1.gif
icon_lol.gif As of December 2017, there is no definite release date. icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 13:52:08 vasta tsitaadiga

Minumeelest tänapäeva mängudes polegi sellist asja nagu väljalaske kuupäev. Ega see konsoolikas pole kus iga aasta treitakse uus versioon valmis ja vana versiooni serverid keeratakse kinni. Vaadata hitte nagu Minecraft, World of Tanks, PUBG, Half-Life: Counter-Strike mod.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 13:52:23 vasta tsitaadiga

Minecraft, World of Tanks, ja Counter-Strike on ammu juba reliisitud.

PUBG on tõesti arenduses kuid reliis on peagi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 14.12.2017 13:58:51 vasta tsitaadiga

olen täheldanud,et teilt Timberg kunagi yhtki positiivset kommentaari ei tulegi kui just tasuta ei jagata.
teso muutus kah m6nusaks kohe peale ftp'sse minekut

paistab hoopis et teil omal finantsprobleemid..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.12.2017 14:24:44 vasta tsitaadiga

Crytek kaebas Cloud Imperium Games'i kohtusse: https://wccftech.com/crytek-sues-cloud-imperium-copyright/

Kohtukeiss võib USAs võtta aega aastaid... kas advokaaditasude kõrvalt ka mänguarenduseks raha üle jääb, näitab aeg. Minimaalselt on see hea vabandus, miks mängu väljalaset jälle 2-3a edasi lükata icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 14:41:23 vasta tsitaadiga

miks mäng veninud on
Põhjuseid mitmeid sest liiga vähe on inimesi kes cryenginet tunnevad viletsate või puudulike oskusteta tööristadega ei saa toota mängu.
Mängu tegemine pole niisama lihtne et võtad ja ongi valmis kõik tuleb paika panna paberil milline üks või teineasi välja peaks nägema.
polnud ennem neil isegi meetrisüsteemigi paigas areng alles algas kui nad lumberyardi võtsid kasutamiseks kuna seal paremad tööriistad
Kui nad saavad oma tööriistad korda ja selgeks see selgub v3.0 alates veel on tulemas mitmeid versioone sest sq42 kasutab sama koodi ja koodi testitakse kui featuurid ja kood korda saavad genereeritakse mäng seediga kokku ja vajadusel muudetakse manuaalselt.

Ja see mula mis netis räägitaks on alusetu.
Iga nädal on videod kus ja mida nad saavutanud ja tehtud midagi uut.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto79
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2013




sõnum 14.12.2017 14:44:49 vasta tsitaadiga

Crytek on olnud juba aastaid omadega pees, ei suuda palkasid maksta ega korraliku supporti pakkuda jne.
Vähemalt paar korda aastas ilmuvad viimsepäeva kuulutajad mingite jamadega sc kohta päevavalgele, aga alati valitseb m6ne nädala pärast vaikus..
enam kui kindel, et selleski keisis tehakse kohtuväline kokkulepe...


Las koerad klähvivad, karavan liigub ikka edasi
L6puks on sellised pisikesed konfliktid vesi CIG'i veskile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 14:59:45 vasta tsitaadiga

CIG peab tänama et üldse said omale crytekist jooksu pannud inimesed või keegi sealt lahti lastud. Nemad ongi selle mängu niikaugele vedanud. Mootor on ikkagi veel puudulik kuid seda täiustatakse. Mootoriks võib pidada starengine lumeryard on lihtsalt tööristakomplekt mõne lisa featuuriga.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 17:17:46 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/239688/crytek-sues-cloud-imperium-games-for-breach-of-cryengine-contract
Siin kommides on pikemalt asjast räägitud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 20:41:58 vasta tsitaadiga

Naljakas jah, et seal kus on rahahais mann, on kohe kõigil kole tahtmine tükki rabada icon_rolleyes.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 23:04:44 vasta tsitaadiga

Sealt ju rabada ei saa kus seda pole doh.gif icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:19:29 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuna järgmine "free fly" event toimub? Tahaks proovida mis vahepeal muutunud ning kuidas mu uue raua peal asi jookseb icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.12.2017 16:35:56 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi teab kuna järgmine "free fly" event toimub? Tahaks proovida mis vahepeal muutunud ning kuidas mu uue raua peal asi jookseb icon_biggrin.gif .


Ilmselt detsembri lõpp-jaanuari algus millalgi tuleb.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 12:56:56 vasta tsitaadiga

PTU open for all.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 11:28:01 vasta tsitaadiga

Täna käskis launcheri ära uuendada ja uus versioon kõigile saadaval. Käisin huvi pärast veidi laevaga sõitmas. Mingi kuu peale lendasin. Seal miski uurimis tsenter. Pole viga täitsa norm. Üldiselt täitsa asine, arvestades, et alfa alles.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 13:50:41 vasta tsitaadiga

Ei saa PTU kasutada. Kasutan samu asju mis kodukal aga ei logi sisse.

EDIT: Ei ole soetanud laeva, doh.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 14:00:42 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Ei saa PTU kasutada. Kasutan samu asju mis kodukal aga ei logi sisse.

EDIT: Ei ole soetanud laeva, doh.

icon_lol.gif just nii icon_lol.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 14:22:08 vasta tsitaadiga

vahepeal sai neid aurorasid soodsalt, praegu ka vist miski soodukas...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 06:47:10 vasta tsitaadiga

35$ Aga kui ostma hakkad siis hind muutub 42$ peale
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 09:44:06 vasta tsitaadiga

Kõige odavam "Game Package" on hetkel €49.14, niisama lisa laevad on jah odavamad kah, aga nendega baas mängu ei tule.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.