Hetkel paneb jah network code näkku.
Lisaks liga palju rammi pidi sööma, mingisugune error, ise page faili näppida jne pidi tulemust andma.
Usun, et ca jaanuari lõpuks on fps päris ok juba.
Kutset pole saanud veel, ootan.
backer since 2012, aga viimased 2 aastat poole silmaga jälginud, ei jõua hea kui SQ42 essa osa tuleks järgmine-ülejärgmine välja oleks ok. PTU ootan 2019-2020... oh jah, jube.
Hetkel paneb jah network code näkku.
Lisaks liga palju rammi pidi sööma, mingisugune error, ise page faili näppida jne pidi tulemust andma.
Usun, et ca jaanuari lõpuks on fps päris ok juba.
Yep, võtsin huvi pärast game.log-i lahti. Ning mis ma näen Huvitav on muidugi see, et mälu tegelt ei ole või tohiks otsas olla, 16 GB teist lausa masinas ja mängimise hetkel ikka gigasid oli vaba. Samas task manager on mul tavaliselt koguaeg lahti, sealt ei mäleta, et oleks näinud, et kõik mälu otsa oleks saanud. Swapfail on mingi ~4GB ma vaatasin, ei tea jah. Aga võibolla mingid lekked jne.
16273MB physical memory installed, 11712MB available, 134217727MB virtual memory installed, 28 percent of memory in use
Run from internal: No
Is fatal error: No
Is GPU crash: No
Is out of system memory: Yes
Is out of video memory: No
Saved dump file to C:\Users\Equ\AppData\Local\Star Citizen\error.dmp
Failed to save screenshot to C:\Users\Equ\AppData\Local\Star Citizen\screenshot.jpg
niipalju võin mainida et on suurenenud videokaardi mälu kasutus ka kohati lausa 5gb 1080p peal kellel 4gb lutsud peab resot vähendama.
Kuigi SLI on seal tugi olemas siis network koodi tõttu ei ole sellest mingit kasu PUs. Starmarine ja arenacommander asjas on mingit tolku. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Vaatasin, et vahepeal on paar uuendust tulnud ja lasin peale. Nüüd õnnestus esimest korda laeva siseneda ja lendama minna. Võtsin kursi mingile kaevandusele, sain pea kohale ja maandudes mäng crashis Aga tundub, et asi läheb paremaks järjest. Nii hullult ei lääginud ka seekord, ilmselt enamus uudistajatest käinud ära ja rahvast natuke vähemaks jäänud. _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Väga hea, see yhe korralikuma laeva crew. Meil rahvas tulekul enamuses planetside2'st ja evest milledest saaks l6puks vast kah squadi jagu tegelasi kokku. Aga kuna sc's saab olla mitmes orgis korraga, v6iks tulevikus moodustada suurema eestlasi koondava corpi.
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
siis pead küll rauda uuendama kui kõigest 15 FPS:O teistel töötab ilusti ja sellepärast ei maksa kinldasti mängu kiruda mis näeb fantastiline välja ja tahab sellepärast korraliku arvutit.
nojaa PU on igauhele aeglane kuid kui starmarine ja ac veavad 100fps valja siis rauda ei pea uuendama tulevikus uppgitakse vulkan dx12 kulge ennem kui sc pole feature ritch me sq42 ei nae mis kasutab star citizen koodi kui nad saavad oma featuurid ja kola toole alles siis hakatakse mangu genereerima
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
siis pead küll rauda uuendama kui kõigest 15 FPS:O teistel töötab ilusti ja sellepärast ei maksa kinldasti mängu kiruda mis näeb fantastiline välja ja tahab sellepärast korraliku arvutit.
Raal ei saa küll nii halb veel olla, vana kindlasti kuid uued mängud jooksevad ikka veel täis graafikal FullHD resol ilusti.
See free weekend oli suhteliselt kaua aega tagasi.
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
siis pead küll rauda uuendama kui kõigest 15 FPS:O teistel töötab ilusti ja sellepärast ei maksa kinldasti mängu kiruda mis näeb fantastiline välja ja tahab sellepärast korraliku arvutit.
Hetkel ju Alpha, mida loota üldse?
Asi on serverites ja networki koodis. Polegi midagi loota ega tahta veel.
Kõvasti vaja optimeerida, asi pole rauas!
eks ta ole jah kes ei tea siis
alpha lisatakse asju ei peagi olema et kõik bugivaba halvimal juhul ei tööta üldse
beta on see asi kus asju ei lisata enam bug fixing
rc on see asi kus teadaolevad bugid fixitud ehk väljalaske kandidaat
Kuna cig teeb mängijatele boonust siis parandatakse alphas buge niikaua kuniks see jupp kõlbik et need inimesed kes on annetanud raha projecti saaksid oma kola testida ja arendada koodi kuna ilma testijateta ei saa koodi stabiilseks
peale v4.0.0 hakkab alles arendus kus on lootust et genereeritakse mäng seediga kokku
võibolla isegi tuleb 5.0.0 alpha ennem _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Ei taha seda 50+ $ maksta mängu eest mida antud hetkel korralikult proovida ei saaks, free olen ära proovinud kuid see oli tükkaega tagasi ja siis saavutasin 15FPS max.
Mul oli sama kogemus.
GTX 970 kaardiks.
Kusjuures ka googeldasin ja oligi miski 970'ga seotud konkreetne bugi - mis juba too hetk oli ~6 kuud fiximata. Igal juhul mängu soetamine jäi ära. Aga hoian teemal vaikselt siiski silma peal. _________________ There is no place like 127.0.0.1
Mäng hetkel võtab 5gb videomälu 1080p peal siis reliisiajaks pole 4gb kaardiga midagi teha pakun isegi 8gb võib väheseks jääda tulevikus. Kui hetkel pu 50 mängijaga instance võtab 12gb süsteemimälu siis kellel 16gb võib saada miinimumiks.
pole ka ime et ilma ssd peal jooksmata seda võimatu mängida tulevikus. Promoti ka v3 inteli optane peal see ssd võib saada soovitatuks ja teised jäävad ajale jalgu. Sest kogu mängu ehitatakse ssd peal ülesse.
Delta patcher on väga tore asi mõned minu soovitused ka lisatud nõ mäng pole hetkel cheaterite mängumaa kui oli seda 2.6
2.6 oli nii kerge häkkida ja sohki teha siis 3.0 peal faile muuta võimatu iseasi kas mäluaadressid turvatud eks see selgub kui reliis toimub PTU peal hetkel kriminaale pole keegi mitte ei üritagi 2.6 muutus nii ajuvabaks kui oli publik enemy siis parem ära üritagi ja chatis message who want steal my mission i will kill you see ju porno _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Starterite soodusmyyk, mis kord aastas anniversary ajal sai just läbi
Kui tahate säästa siis sebige nt keegi kes nt mõne Norra panga klient, et ei peaks käibekat maksma(E.V. topib 20% otsa)
Muidu v6imalik ka 15 usd starterit grey marketist soetada, aga seda ma ise väldiks(tyybid ostavad 45 eest squadroni millele saavad 15 usd eest juurde mmo starteri. parseldavad starteri väikse vaheltkasuga edasi ja sq42 sulatavad krediidiks et laevu upgradeda)
60usd starteri ja sq42 eest pole just yyratu summa.
Margus kirjutas:
Sain siis CONCIERGE VIP liikmeks
see concierge vipi staatus suht pointless p6him6tteliselt annab ainult ligipääsu spectrumi egode osakonda kus miskit tarka nagunii ei räägita. kui on asjalikud kysimused/ettepanekud, saad devidega niisama kah kontakti
60 starteri eest pole palju jah. Minu starterid olid ammu saab nii alpha kui beta testida. Ja maksis kopikaid. Ega sc muud midagi pole ostad mängu ja hakkad pihta. Mida kauem oodatakse seda rohkem asjadest ilma jääb. Ilmselt minul ei mahu kola varsti hangaari äragi iga kuu tiksub nänni. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
ma siiski ei soovitaks preorderida seda mängu, redditis kõik hypevad mängu, kuigi arendajad pole olnud ausad, updated on tulnud delayga jne, pigem ära oodata, kuni asi lõpuks välja tuleb, selleasemel krüptoraha vms osta.
14.12.2017 03:02:17
Keda huvitab, siis alustasin Bar Citizen Estonia Discordi.
Keda huvitab, siis alustasin (täna) Bar Citizen Estonia Discordi. Ignoreerige kui ei huvita. Hetkel proovimegi leida suured SC huvilised Eestist ja kunagi kui seltskond koos istuks baaris maha ja teeks õlled.
ma siiski ei soovitaks preorderida seda mängu, redditis kõik hypevad mängu, kuigi arendajad pole olnud ausad, updated on tulnud delayga jne, pigem ära oodata, kuni asi lõpuks välja tuleb, selleasemel krüptoraha vms osta.
Te Derek Smart'i jyngrite sektist?
Jah Teil on õigus, Star Citizenis on olnud tagasilööke ja ajakaotust seoses mootori vahetuse(cryengine jäi n6rgaks sc jaoks) ja backerite soovidele vastu tulles tehtud suurtele muudatustele.
Aga vaatan, et olete ostnud starcraft 2 dlc siis eeldan, et see meeldib teile? Teate kaua seda toodeti? see pisike mänguke v6ttis suurel rahadega corpil 7 aastat. kaua ehitati diablo3? kaua tehti team fortressi? ja nendel mängudel töömaht märksa väiksem kui star citizenis...projekti läbipaistvuse kohta ei hakka rääkimagi.
aga ma jätaks igayhe enda otsustada kas osta v6i mitte
Ma ka ei mängi, sest mida ma seda alphat nühin? Seniks muidki mänge olemas, mida mängida, back log suur. Oleks asi BETAs või 3.0 korralik, siis veel, aga lagfestiga lihtsalt kulutan oma aega.
Las kasvab ja õitseb veidi
täitsa n6us..ptus mugavus hetkel 0 ja ma isegi enamasti myttan teistes mängudes, aga kuniks päris actioniks läheb on vaja pulgad arena commanderiga soojad hoida
ma siiski ei soovitaks preorderida seda mängu, redditis kõik hypevad mängu, kuigi arendajad pole olnud ausad, updated on tulnud delayga jne, pigem ära oodata, kuni asi lõpuks välja tuleb, selleasemel krüptoraha vms osta.
Development of Star Citizen began in 2011 and was originally planned for a release in 2014, and again in 2016. As of October 29, 2017, Roberts' own website lists the funds raised as $163M+. As of December 2017, there is no definite release date.
Spoiler
But it’s also a marketing scam. I mean. The development hell is legit, but the marketing around that is certainly scam. No doubt. False advertising and deceptive marketing all over the place.
They are earning much more than dreamed through backers money filling high salaries and bonus for their executives, for longer, of course, since while this is not “released”, no “reviews” are made, people keep hoping and more months passing, more money in their individual pockets.
Poor devs who are hired to sustatin this, while thinking that are actually working to produce an actual/working game, which Chris Roberts, Ortwin and co. know, for a while, that never will happen. They are not THAT fools. Still are. But they know that have a certain unsutainable flop in their hands, impossible to be maintained as an actual game, possible to be kept for a while, as some sort of “reality show” that pretends to tell you what serious game development is, which of course, they are more like a Parody of game development.
Minumeelest tänapäeva mängudes polegi sellist asja nagu väljalaske kuupäev. Ega see konsoolikas pole kus iga aasta treitakse uus versioon valmis ja vana versiooni serverid keeratakse kinni. Vaadata hitte nagu Minecraft, World of Tanks, PUBG, Half-Life: Counter-Strike mod.
olen täheldanud,et teilt Timberg kunagi yhtki positiivset kommentaari ei tulegi kui just tasuta ei jagata.
teso muutus kah m6nusaks kohe peale ftp'sse minekut
Kohtukeiss võib USAs võtta aega aastaid... kas advokaaditasude kõrvalt ka mänguarenduseks raha üle jääb, näitab aeg. Minimaalselt on see hea vabandus, miks mängu väljalaset jälle 2-3a edasi lükata
miks mäng veninud on
Põhjuseid mitmeid sest liiga vähe on inimesi kes cryenginet tunnevad viletsate või puudulike oskusteta tööristadega ei saa toota mängu.
Mängu tegemine pole niisama lihtne et võtad ja ongi valmis kõik tuleb paika panna paberil milline üks või teineasi välja peaks nägema.
polnud ennem neil isegi meetrisüsteemigi paigas areng alles algas kui nad lumberyardi võtsid kasutamiseks kuna seal paremad tööriistad
Kui nad saavad oma tööriistad korda ja selgeks see selgub v3.0 alates veel on tulemas mitmeid versioone sest sq42 kasutab sama koodi ja koodi testitakse kui featuurid ja kood korda saavad genereeritakse mäng seediga kokku ja vajadusel muudetakse manuaalselt.
Ja see mula mis netis räägitaks on alusetu.
Iga nädal on videod kus ja mida nad saavutanud ja tehtud midagi uut. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Crytek on olnud juba aastaid omadega pees, ei suuda palkasid maksta ega korraliku supporti pakkuda jne.
Vähemalt paar korda aastas ilmuvad viimsepäeva kuulutajad mingite jamadega sc kohta päevavalgele, aga alati valitseb m6ne nädala pärast vaikus..
enam kui kindel, et selleski keisis tehakse kohtuväline kokkulepe...
Las koerad klähvivad, karavan liigub ikka edasi
L6puks on sellised pisikesed konfliktid vesi CIG'i veskile
CIG peab tänama et üldse said omale crytekist jooksu pannud inimesed või keegi sealt lahti lastud. Nemad ongi selle mängu niikaugele vedanud. Mootor on ikkagi veel puudulik kuid seda täiustatakse. Mootoriks võib pidada starengine lumeryard on lihtsalt tööristakomplekt mõne lisa featuuriga. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Naljakas jah, et seal kus on rahahais mann, on kohe kõigil kole tahtmine tükki rabada _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Täna käskis launcheri ära uuendada ja uus versioon kõigile saadaval. Käisin huvi pärast veidi laevaga sõitmas. Mingi kuu peale lendasin. Seal miski uurimis tsenter. Pole viga täitsa norm. Üldiselt täitsa asine, arvestades, et alfa alles.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.