Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 503, 504, 505 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 09:43:41 vasta tsitaadiga

Huvi pärast kah proovisin ja sain pisut üle 17000, peab korra veel proovima mingi aeg kui vähem asju töös on samal ajal, aga obj 140 on selle põhjal ülim tank. Mul 6a poeg vahtis seda kõrvalt ja ütles, et see on päris hea tank mis seal sõidab. icon_cool.gif icon_cool.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 24.12.2017 12:15:24 vasta tsitaadiga

Phenom II X4 965, RX 480 ja 8GB RAM sain 13k. Ma hästi ei taha uskuda, et ma võiks enda saaniga uut graafikat ultra peal jooksutada, praegusegi mänguga on fps graafikaseadetest suurt sõltumata 40 kandis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 24.12.2017 12:40:07 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Huvi pärast kah proovisin ja sain pisut üle 17000, peab korra veel proovima mingi aeg kui vähem asju töös on samal ajal, aga obj 140 on selle põhjal ülim tank. Mul 6a poeg vahtis seda kõrvalt ja ütles, et see on päris hea tank mis seal sõidab. icon_cool.gif icon_cool.gif


Tegu on T-62A-ga

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 24.12.2017 14:28:05 vasta tsitaadiga

Sain 28255. Aga kellel vähe punkte saab ju alati graafikat alla lasta. Olen juba paari Mauerbrecher ka kohanud ja suht lihapall on lihtsalt. Kerge 1700 dmg farmi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.12.2017 14:31:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Sain täna testida ühte ultrabooki (ASUS UX430U, i7 7500U 2c/4t @3,5GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX 940MX 2GB video).


Tegin uue mootori testid ka sellel apastraadil:

Ultra - 1955
Medium - 5398
Minimum - 41 296

Videokaart jääb ikka nõrgaks, jube palju oli texture pop-in'i, isegi Minimumi peal. Edit: jooksutasin kõvema raua peal ja texture pop-in oli ikka olemas, seega see on ikka mootoripoolse agressiivse videomälukasutuse optimeerimise tagajärg.

Proovisin isikliku läpaka peal samuti, sellel tiba kobedam GPU (i7 6500U 2,5/3,1GHz, 16GB, GTX 960M 2GB, 256GB SSD):

Ultra - 5421 32 fps (FRAPS)
Medium - 13 459 79.81 fps (FRAPS)
Minimum - 48 303 283 fps (FRAPS)

Järeldus on see, et "Minimum" on täielikult CPU taga kinni, GPU praktiliselt ei määra seal midagi, mis on hea uudis neile, kes seda graafikat kasutada kannatavad ja kellel vanem/nõrgem videokaart.

Mediumis läheb rõhk juba selgemalt GPU poole kaldu, aga tegu on mu arust erakordselt hästi õnnestunud optimeeringuga. Erinevus Ultraga on üksikutes efektides, tekstuuride kvaliteedis (mis ainult väga lähedalt silma torkab) ja selles, et purustatud füüsikaobjektid kaovad kähku ära. Samas ta näeb siiski parem välja kui vana WoT maksimumseadetel ja jookseb ka paremini, haruldane kombinatsioon, tavaliselt parem pilt jookseb ikka viletsamalt. Kõva saavutus WG poolt.

Edit: desktop masin (i5 8600K @5GHz, GTX 1070, 16GB RAM, SSD) vedas välja skoori Minimum 107 470. Tundub nagu päris hea CPU benchmark icon_smile.gif


viimati muutis erick 24.12.2017 16:09:28, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 14:35:15 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Phenom II X4 965, RX 480 ja 8GB RAM sain 13k. Ma hästi ei taha uskuda, et ma võiks enda saaniga uut graafikat ultra peal jooksutada, praegusegi mänguga on fps graafikaseadetest suurt sõltumata 40 kandis.


Su pudelikael on proses. Uuendus võib sulle isegi kasuks tulla. WOTi vana mootor kasutab peasjalikult ainult ühte prose tuuma, ehkki siin 9.XX juures sai seda natukene muudetud, et koormust hajutada. Nimelt kõik mürsu trajektoorid, liikumised jms arvutab prose välja. Selliseid lendavaid pudinaid on siin mängus muidugi palju, seega kasutab ta palju just CPU-d. Kui nad on suutnud seda koormust su nelja tuuma peale hajutada võib see sulle päris kasulik olla. Eeskätt kuna sul on hea GPU kõrval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.12.2017 14:56:41 vasta tsitaadiga

alysteri analüüs on täiesti naelapea pihta thumbs_up.gif

Mõõtsin videomälu kasutust ka:

Minimum - 559MB max usage
Medium - 1452MB max usage
Ultra - 2270MB max usage

Tõtteöelda need tulemused hämmastasid mind. Teoreetiliselt see tähendab, et 2GB videomäluga kaardid suudavad Ultra seadetel asja vedada ilma märkimisväärselt videomälu limitatsioonidesse sisse sõitmata, kui vaid GPU'l piisavalt jõudu on.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 24.12.2017 15:12:31 vasta tsitaadiga

Ultra, 1920x1080, TSSAA HQ,
i5-3470@3.80GHz, GTX 1070Ti
Test result 24508

FRAPS test:
2017-12-24 14:00:23 - WorldOfTanksEnCore
Frames: 23898
Time: 159984ms
Avg: 149.377 fps
Min: 101 fps
Max: 218 fps
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 15:41:06 vasta tsitaadiga

Tirisin kah selle testi alla
Mul siis asuse läpakas:
CPU: Intel i7-6700HQ@266GHz
GPU: NIVIDIA GeForce GTX960M
Video: 4,0GB
RAM: 16GB
OS: Win10 Pro

Minimum: 52856
Medium: 14719
Ultra: 5496
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.12.2017 16:15:09 vasta tsitaadiga

Proovisin ka FRAPSiga veits aru saada, et mis skoor mis fps'i näitab.

5000 = 30 fps
10 000 = 60 fps

Näiteks 45 000 skoor oleks siis 270 fps.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 16:46:04 vasta tsitaadiga

Üks mäng, mille Youtube panin, et sõbrale ka näidata, mis siis toimus, kui tema cäpis istus. Ei spoili ära, kas tuli võit või mitte.
https://www.youtube.com/watch?v=AqqYcopFaHY
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 17:00:49 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Proovisin ka FRAPSiga veits aru saada, et mis skoor mis fps'i näitab.

5000 = 30 fps
10 000 = 60 fps

Näiteks 45 000 skoor oleks siis 270 fps.
Kas uue mootoriga pole enam seda 119 FPS piirangut?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 24.12.2017 18:22:18 vasta tsitaadiga

Ma oma läpakaga sain ULTRAga 10300 punkti.
Aga ei mina usu et mängida kannatab kiu kõik max'i peal on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.12.2017 19:08:01 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
erick kirjutas:
Proovisin ka FRAPSiga veits aru saada, et mis skoor mis fps'i näitab.

5000 = 30 fps
10 000 = 60 fps

Näiteks 45 000 skoor oleks siis 270 fps.
Kas uue mootoriga pole enam seda 119 FPS piirangut?


Selles benchmarkis pole jah. Tegelikult ka vanas mootoris see piirang on kunstlik - mul on see piirang maha võetud ja jookseb seal 115 ja 180 vahel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 24.12.2017 20:44:42 vasta tsitaadiga

HULSE14 - 1 kingi kast. Häid Jõule!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 22:03:57 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
HULSE14 - 1 kingi kast. Häid Jõule!

Ei funka.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 24.12.2017 22:50:16 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Marx112 kirjutas:
HULSE14 - 1 kingi kast. Häid Jõule!

Ei funka.


Ma facebooki lehelt sain ja endal töötas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 25.12.2017 11:24:53 vasta tsitaadiga

Minul funkas tänagi veel. Aitäh
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 13:11:38 vasta tsitaadiga

jep töötab see code. Tänud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 18:10:24 vasta tsitaadiga

538115745259T34108 kood
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 18:59:51 vasta tsitaadiga

"THANK YOU
Wargaming code activated."
Mõlema koodiga näitab seda, aga reaalselt pole midagi saanud... Mis värk on?

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.12.2017 19:06:10 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
"THANK YOU
Wargaming code activated."
Mõlema koodiga näitab seda, aga reaalselt pole midagi saanud... Mis värk on?


See kood aktiveeris sul missiooni, mis võimaldab 10 kasti teenida, kui tingimused täidad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 19:06:11 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
"THANK YOU
Wargaming code activated."
Mõlema koodiga näitab seda, aga reaalselt pole midagi saanud... Mis värk on?

See kood töötab ainult neil, kes on WG vähemalt 500+ euri and icon_idea.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 19:29:07 vasta tsitaadiga

erick, thumbs_up.gif
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.12.2017 20:56:08 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha. Kremka soovitusel ka paar kuurd toksinud seda.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 00:23:07 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Panen ka märgi maha. Kremka soovitusel ka paar kuud toksinud seda.

Ise sa mulle selle 2015 suvi pähe määrisid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 01:07:54 vasta tsitaadiga

Jõudsin ka lõpuks testimiseni.
Minu kartul:
i5-4690 3,5GHz
RAM: 16GB
1920x1080 Ultra
GPU: R9 380 (4GB VRAM versioon, MSI)
GPU out of the box OC: 980MHz : 9753 punkti
GPU OC@1070MHz: 10265 punkti

Tahaks juba põhjust uut kaarti osta suvel aga eiiiiiii kopp.gif


viimati muutis alyster 26.12.2017 01:20:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 26.12.2017 01:11:01 vasta tsitaadiga

i5 3570k@4.4
1060 6gb
16gb1600 vms see on m2lu
ja score oli 17k ultra

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 10:52:20 vasta tsitaadiga

sa proovi oma 1060 pisut oc teha saad 18k kätte. Oma 1060 panin gpu clk +125 ja mem clk +200 ja power 116%. Enne oli ka max 17k natuke peale aga 4x testi tuli keskmine 16890, peale oc 18k. Prose mul muidugi nõrgem aga paistab, et gpu loeb rohkem siin.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SupperNooB
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2017




sõnum 26.12.2017 13:39:15 vasta tsitaadiga

selline siis minu tulemus Ultra Graphics Quality 24967
Intel Core i7-7700K@4,20GHz
NVIDIA GeForece GTX 1070 8,0GB
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 26.12.2017 14:30:21 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
sa proovi oma 1060 pisut oc teha saad 18k kätte. Oma 1060 panin gpu clk +125 ja mem clk +200 ja power 116%. Enne oli ka max 17k natuke peale aga 4x testi tuli keskmine 16890, peale oc 18k. Prose mul muidugi nõrgem aga paistab, et gpu loeb rohkem siin.


keerasin seal asju peale 18 265 esimese raksuga. thumbs_up.gif

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 16:01:26 vasta tsitaadiga

mis tanki soovitate agresiivsele mängijale???
absull campida ei viitsi ja tavaliselt olen esimene kes keset mapi juba madistab:D
DPM peaks suur olema ,et mulle näkku ei joosta et nad peavad ikka kartma mind:D
autoloaderid kindlalt selleks ei sobi sest nii kui laed on RIP.
obj 140 on enamvähem selline hetkel olnud aga pidevalt tundub ,et jääb gun depressioni puudu ja mina ei tea kuplist lastakse ka koguaeg sisse endiselt:(
e50m on jälle liiga suur reload time...
amx 30-ga olen suht hästi hakkama saand aga see nagu teada on täis paber.
ise mõtlen kas peaks pattoni lahti mängima? DPM on seal ikka korralik ja torn pidi ka suht lollikindel olema kas võib olla see just tank mida ma otsin või on miskit muud kellelgi mõtteis:D?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.12.2017 16:42:16 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
mis tanki soovitate agresiivsele mängijale???
absull campida ei viitsi ja tavaliselt olen esimene kes keset mapi juba madistab:D
DPM peaks suur olema ,et mulle näkku ei joosta et nad peavad ikka kartma mind:D
autoloaderid kindlalt selleks ei sobi sest nii kui laed on RIP.
obj 140 on enamvähem selline hetkel olnud aga pidevalt tundub ,et jääb gun depressioni puudu ja mina ei tea kuplist lastakse ka koguaeg sisse endiselt:(
e50m on jälle liiga suur reload time...
amx 30-ga olen suht hästi hakkama saand aga see nagu teada on täis paber.
ise mõtlen kas peaks pattoni lahti mängima? DPM on seal ikka korralik ja torn pidi ka suht lollikindel olema kas võib olla see just tank mida ma otsin või on miskit muud kellelgi mõtteis:D?


5A ja 113 üsna head agressiivsed pillid. DPM hea ja armorit ka veits, gun depp 7, kiirust ka jagub...M48 muidugi suht loom tänapäeval..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 16:57:43 vasta tsitaadiga

siven Soovitaks ka enda poolt M48 Pattonit, või kui rohkem mobiilsust tahad siis AX.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 18:05:41 vasta tsitaadiga

Minu masina benchmark tulemus.
CPU jookseb @4,2GHz peal.
GPU on stockis.

Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 00:05:50 vasta tsitaadiga

Kas Mäuscheni puhul on üldse mõtet 25k+50k xp uute kummide ja mootori eest välja käia? Või sama moodi nuttes Mausini minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 01:12:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.12.2017 01:55:15 vasta tsitaadiga

indu, mis pipardamine see siis on, et peidad süsteemi andmed ära icon_biggrin.gif GTX 1080?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 18:36:05 vasta tsitaadiga

Võtsin siis ka 11 gift boxi ligi. Tulemus järgmine:

3750 kulda
Lorraine 40t
T26E5
7 day prem
1.1 milli raha
T-28 with F-30

Johhaidi!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 27.12.2017 18:41:01 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Võtsin siis ka 11 gift boxi ligi. Tulemus järgmine:

3750 kulda
Lorraine 40t
T26E5
7 day prem
1.1 milli raha
T-28 with F-30

Johhaidi!


Nojah, minu 11 kasti andsid 4k kulda ja 7 päeva premmi, muud mitte midagi. Isegi nende kuusekaunistustega sain pügada - sain 4 ühesugust tier5 tähte 'kuusetippu.
Karma, nagu erick ütleb icon_biggrin.gif.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 19:58:40 vasta tsitaadiga

Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":


_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 20:27:23 vasta tsitaadiga

krt mul hiina albumis aint 2 x V leveli kaunistust puudu, et see spets kamo saada. Enam pole tolmu kah, et craftida. Aga 48% boonus on juba olemas, see on abiks. Type 59 -ga ma lasen suure osa ajast MM tõttu kulda aga 50k silverit on garanteeritud siiski, kui nii normaljok mäng siis 100-150k+ pole isegi kullaga mingi haruldus thumbs_up.gif

Igastahes see t59 on vahelduseks ikka päris asjalik pill millega rallida, täitsa ok relv thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 21:32:43 vasta tsitaadiga

kr6ll, kakoi camo? Ma ise rallin Lorriga, toit ka peal ja iga lahing samuti 60k + garanteeritud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.12.2017 21:48:34 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
HaXoR kirjutas:
Võtsin siis ka 11 gift boxi ligi. Tulemus järgmine:

3750 kulda
Lorraine 40t
T26E5
7 day prem
1.1 milli raha
T-28 with F-30

Johhaidi!


Nojah, minu 11 kasti andsid 4k kulda ja 7 päeva premmi, muud mitte midagi. Isegi nende kuusekaunistustega sain pügada - sain 4 ühesugust tier5 tähte 'kuusetippu.
Karma, nagu erick ütleb icon_biggrin.gif.


Mulle vist sattus kõige sitem 11kingitust.
1250 kulda
200k hõbedat
3 päeva premmi
ja kõik.

Selle päris rahaks arvutada ei saanud ma vaevu poole kätte icon_cool.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 11:49:26 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
kr6ll, kakoi camo? Ma ise rallin Lorriga, toit ka peal ja iga lahing samuti 60k + garanteeritud icon_biggrin.gif


No kui albumis on kõik ehted 100% olemas saad preemiaks mingi spets n22rikamo icon_rolleyes.gif

Mulle meeldib ka lorriga rallitada aga seal on mul juba p2ris hea meeskond olemas aga hiina medikate meeskonda mul enne polnd, seega kasutan seda boonust meeskonna treenimiseks ja ka pappi tuleb heldelt. Ja hetkel mulle meeldib selle t59 +ga rohkem rallitada, uus m2nguasi minu jaoks icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 16:04:56 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":


Miks on sul Vega sellise resoga kuvari juures?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 28.12.2017 18:16:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Järeldus on see, et "Minimum" on täielikult CPU taga kinni, GPU praktiliselt ei määra seal midagi, mis on hea uudis neile, kes seda graafikat kasutada kannatavad ja kellel vanem/nõrgem videokaart.


Proovisime 2 pilliga, millel sama CPU, ühel veidi OC'd aga oluliselt lahjem GPU, tulemus 60k vs 80k võimsama GPU kasuks...

Ise kasutangi min seadeid, vähem segavaid detaile icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.12.2017 18:39:15 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
yerba kirjutas:
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":


Miks on sul Vega sellise resoga kuvari juures?


Miks üldse tänapäeval 800x600 kasutada?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 18:49:09 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
yerba kirjutas:
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":


Miks on sul Vega sellise resoga kuvari juures?


Mis see etem võiks olla? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 28.12.2017 19:14:24 vasta tsitaadiga

Sõber sai sellise tulemuse, ise ta tanke tegelikult ei lase:
https://cdn.discordapp.com/attachments/291983291073167361/395588653079855115/test.png

Enda 13k ultra skoor on selline, et fraps näitas küll kogu aeg 60+ fps (enamus aega 80 kandis), aga pilt oli kõike muud kui sujuv.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 503, 504, 505 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.