Huvi pärast kah proovisin ja sain pisut üle 17000, peab korra veel proovima mingi aeg kui vähem asju töös on samal ajal, aga obj 140 on selle põhjal ülim tank. Mul 6a poeg vahtis seda kõrvalt ja ütles, et see on päris hea tank mis seal sõidab. _________________
Phenom II X4 965, RX 480 ja 8GB RAM sain 13k. Ma hästi ei taha uskuda, et ma võiks enda saaniga uut graafikat ultra peal jooksutada, praegusegi mänguga on fps graafikaseadetest suurt sõltumata 40 kandis.
Huvi pärast kah proovisin ja sain pisut üle 17000, peab korra veel proovima mingi aeg kui vähem asju töös on samal ajal, aga obj 140 on selle põhjal ülim tank. Mul 6a poeg vahtis seda kõrvalt ja ütles, et see on päris hea tank mis seal sõidab.
Tegu on T-62A-ga _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Sain 28255. Aga kellel vähe punkte saab ju alati graafikat alla lasta. Olen juba paari Mauerbrecher ka kohanud ja suht lihapall on lihtsalt. Kerge 1700 dmg farmi.
Videokaart jääb ikka nõrgaks, jube palju oli texture pop-in'i, isegi Minimumi peal. Edit: jooksutasin kõvema raua peal ja texture pop-in oli ikka olemas, seega see on ikka mootoripoolse agressiivse videomälukasutuse optimeerimise tagajärg.
Proovisin isikliku läpaka peal samuti, sellel tiba kobedam GPU (i7 6500U 2,5/3,1GHz, 16GB, GTX 960M 2GB, 256GB SSD):
Järeldus on see, et "Minimum" on täielikult CPU taga kinni, GPU praktiliselt ei määra seal midagi, mis on hea uudis neile, kes seda graafikat kasutada kannatavad ja kellel vanem/nõrgem videokaart.
Mediumis läheb rõhk juba selgemalt GPU poole kaldu, aga tegu on mu arust erakordselt hästi õnnestunud optimeeringuga. Erinevus Ultraga on üksikutes efektides, tekstuuride kvaliteedis (mis ainult väga lähedalt silma torkab) ja selles, et purustatud füüsikaobjektid kaovad kähku ära. Samas ta näeb siiski parem välja kui vana WoT maksimumseadetel ja jookseb ka paremini, haruldane kombinatsioon, tavaliselt parem pilt jookseb ikka viletsamalt. Kõva saavutus WG poolt.
Edit: desktop masin (i5 8600K @5GHz, GTX 1070, 16GB RAM, SSD) vedas välja skoori Minimum 107 470. Tundub nagu päris hea CPU benchmark
viimati muutis erick 24.12.2017 16:09:28, muudetud 3 korda
Phenom II X4 965, RX 480 ja 8GB RAM sain 13k. Ma hästi ei taha uskuda, et ma võiks enda saaniga uut graafikat ultra peal jooksutada, praegusegi mänguga on fps graafikaseadetest suurt sõltumata 40 kandis.
Su pudelikael on proses. Uuendus võib sulle isegi kasuks tulla. WOTi vana mootor kasutab peasjalikult ainult ühte prose tuuma, ehkki siin 9.XX juures sai seda natukene muudetud, et koormust hajutada. Nimelt kõik mürsu trajektoorid, liikumised jms arvutab prose välja. Selliseid lendavaid pudinaid on siin mängus muidugi palju, seega kasutab ta palju just CPU-d. Kui nad on suutnud seda koormust su nelja tuuma peale hajutada võib see sulle päris kasulik olla. Eeskätt kuna sul on hea GPU kõrval.
Minimum - 559MB max usage Medium - 1452MB max usage Ultra - 2270MB max usage
Tõtteöelda need tulemused hämmastasid mind. Teoreetiliselt see tähendab, et 2GB videomäluga kaardid suudavad Ultra seadetel asja vedada ilma märkimisväärselt videomälu limitatsioonidesse sisse sõitmata, kui vaid GPU'l piisavalt jõudu on.
Üks mäng, mille Youtube panin, et sõbrale ka näidata, mis siis toimus, kui tema cäpis istus. Ei spoili ära, kas tuli võit või mitte.
https://www.youtube.com/watch?v=AqqYcopFaHY
"THANK YOU
Wargaming code activated."
Mõlema koodiga näitab seda, aga reaalselt pole midagi saanud... Mis värk on? _________________ HV kasutajatele suunatud Discordi server
Jõudsin ka lõpuks testimiseni.
Minu kartul:
i5-4690 3,5GHz
RAM: 16GB
1920x1080 Ultra
GPU: R9 380 (4GB VRAM versioon, MSI)
GPU out of the box OC: 980MHz : 9753 punkti
GPU OC@1070MHz: 10265 punkti
Tahaks juba põhjust uut kaarti osta suvel aga eiiiiiii
viimati muutis alyster 26.12.2017 01:20:48, muudetud 1 kord
sa proovi oma 1060 pisut oc teha saad 18k kätte. Oma 1060 panin gpu clk +125 ja mem clk +200 ja power 116%. Enne oli ka max 17k natuke peale aga 4x testi tuli keskmine 16890, peale oc 18k. Prose mul muidugi nõrgem aga paistab, et gpu loeb rohkem siin. _________________
sa proovi oma 1060 pisut oc teha saad 18k kätte. Oma 1060 panin gpu clk +125 ja mem clk +200 ja power 116%. Enne oli ka max 17k natuke peale aga 4x testi tuli keskmine 16890, peale oc 18k. Prose mul muidugi nõrgem aga paistab, et gpu loeb rohkem siin.
keerasin seal asju peale 18 265 esimese raksuga. _________________ life is a bitch with 12inch strapon
mis tanki soovitate agresiivsele mängijale???
absull campida ei viitsi ja tavaliselt olen esimene kes keset mapi juba madistab:D
DPM peaks suur olema ,et mulle näkku ei joosta et nad peavad ikka kartma mind:D
autoloaderid kindlalt selleks ei sobi sest nii kui laed on RIP.
obj 140 on enamvähem selline hetkel olnud aga pidevalt tundub ,et jääb gun depressioni puudu ja mina ei tea kuplist lastakse ka koguaeg sisse endiselt:(
e50m on jälle liiga suur reload time...
amx 30-ga olen suht hästi hakkama saand aga see nagu teada on täis paber.
ise mõtlen kas peaks pattoni lahti mängima? DPM on seal ikka korralik ja torn pidi ka suht lollikindel olema kas võib olla see just tank mida ma otsin või on miskit muud kellelgi mõtteis:D?
mis tanki soovitate agresiivsele mängijale???
absull campida ei viitsi ja tavaliselt olen esimene kes keset mapi juba madistab:D
DPM peaks suur olema ,et mulle näkku ei joosta et nad peavad ikka kartma mind:D
autoloaderid kindlalt selleks ei sobi sest nii kui laed on RIP.
obj 140 on enamvähem selline hetkel olnud aga pidevalt tundub ,et jääb gun depressioni puudu ja mina ei tea kuplist lastakse ka koguaeg sisse endiselt:(
e50m on jälle liiga suur reload time...
amx 30-ga olen suht hästi hakkama saand aga see nagu teada on täis paber.
ise mõtlen kas peaks pattoni lahti mängima? DPM on seal ikka korralik ja torn pidi ka suht lollikindel olema kas võib olla see just tank mida ma otsin või on miskit muud kellelgi mõtteis:D?
5A ja 113 üsna head agressiivsed pillid. DPM hea ja armorit ka veits, gun depp 7, kiirust ka jagub...M48 muidugi suht loom tänapäeval..
Võtsin siis ka 11 gift boxi ligi. Tulemus järgmine:
3750 kulda
Lorraine 40t
T26E5
7 day prem
1.1 milli raha
T-28 with F-30
Johhaidi!
Nojah, minu 11 kasti andsid 4k kulda ja 7 päeva premmi, muud mitte midagi. Isegi nende kuusekaunistustega sain pügada - sain 4 ühesugust tier5 tähte 'kuusetippu.
Karma, nagu erick ütleb . _________________ Tšudes ne bõvajet.
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
krt mul hiina albumis aint 2 x V leveli kaunistust puudu, et see spets kamo saada. Enam pole tolmu kah, et craftida. Aga 48% boonus on juba olemas, see on abiks. Type 59 -ga ma lasen suure osa ajast MM tõttu kulda aga 50k silverit on garanteeritud siiski, kui nii normaljok mäng siis 100-150k+ pole isegi kullaga mingi haruldus
Igastahes see t59 on vahelduseks ikka päris asjalik pill millega rallida, täitsa ok relv
Võtsin siis ka 11 gift boxi ligi. Tulemus järgmine:
3750 kulda
Lorraine 40t
T26E5
7 day prem
1.1 milli raha
T-28 with F-30
Johhaidi!
Nojah, minu 11 kasti andsid 4k kulda ja 7 päeva premmi, muud mitte midagi. Isegi nende kuusekaunistustega sain pügada - sain 4 ühesugust tier5 tähte 'kuusetippu.
Karma, nagu erick ütleb .
Mulle vist sattus kõige sitem 11kingitust.
1250 kulda
200k hõbedat
3 päeva premmi
ja kõik.
Selle päris rahaks arvutada ei saanud ma vaevu poole kätte
kr6ll, kakoi camo? Ma ise rallin Lorriga, toit ka peal ja iga lahing samuti 60k + garanteeritud
No kui albumis on kõik ehted 100% olemas saad preemiaks mingi spets n22rikamo
Mulle meeldib ka lorriga rallitada aga seal on mul juba p2ris hea meeskond olemas aga hiina medikate meeskonda mul enne polnd, seega kasutan seda boonust meeskonna treenimiseks ja ka pappi tuleb heldelt. Ja hetkel mulle meeldib selle t59 +ga rohkem rallitada, uus m2nguasi minu jaoks
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":
Järeldus on see, et "Minimum" on täielikult CPU taga kinni, GPU praktiliselt ei määra seal midagi, mis on hea uudis neile, kes seda graafikat kasutada kannatavad ja kellel vanem/nõrgem videokaart.
Proovisime 2 pilliga, millel sama CPU, ühel veidi OC'd aga oluliselt lahjem GPU, tulemus 60k vs 80k võimsama GPU kasuks...
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":
Vega 64 kaardiga selline tulemus. Mõtlen, et nüüd peaks kolima oma 800x600 reso pealt lõpuks ikkagi ära, kuna selle demoga oli küll selline tunne, nagu filmi vaataks. Kuvar on ka 34 tolline kumer laiekraan. 800x600 resoga mängides on servades päris palju musta "tühjust":
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.