Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:10:40 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Niimoodi ütles Elisa klienditeenindaja, kes üritas mu naist Diili võrku üleminekust loobuma panna.

"Pakkumine tuli Diili poolt, mitte Telia poolt nagu aru saan. Kas olete varem nende levi katsetanud?
Diil viib enda pakkumised hinna poolest heaks seetõttu, et nad justkui Telia säästufirma on. Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. Seega ka kvaliteedi vähemus ja hinna suhe.
"


See on üks naljakamaid väiteid mida ma olen kuulnud konkurenti ütlemas, et klienti hoida.
Esiteks pole kliendil tehnilisest poolest sooja ega külma, kliendil on tähtis, et teenus oleks kvaliteetne, võib-olla ka soodne ning arveldus mugav ja õiglane ning vajadusel oleks support või probleemi lahendus mõistlik ja kiire.
Kui nüüd üks ettevõte halvustab kõigepealt konkurenti, ajab kliendi pea segadusse mingite numbrite või arvamuste ja umbluuga siis on tegemist üsna vääritu käitumisega ning inimene võiks ise juba aru saada, et see kaupleja pole usaldusväärne.
Ei konstateeri seda, et ükskõik millise teenusepakkuja teenindaja pole sellega pusse pannud aga kui pole kindlaid fakte, pole mõtet leiutada kliendi ees.

Telia ja Diili teenused töötavad täpselt samas võrgus, samadel alustel, ilma mingite prioriteetideta.
Hinda kujundavad paketipõhised andmed ja selleks on kiirused, mahud jms.
Telia on kahte brändi samaaegselt kujundanud ning antud juhul panustab Telia enda mELU lisateenustesse ja arengusse lihtsalt rohkem.
Diil on lihtsalt üksiknumber, netisimm vms. Sellel brändil on lihtsalt vabamad käed soodustuste perioodilisteks tegemisteks.

Kuigi ise oleks siis Elisa teenindajalt küsinud kas nende võrgus on ka erisusi Elisa ja ZEN pakettidel? Võib-olla nad on siis oma võrgus kuidagi selliseid asju ehitanud nagu ise kirjeldavad?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 10:20:34 vasta tsitaadiga

Kasutasin ära oma neti mahu. Tellisin 15 GB juurde. Kogemata vaadates, 30 GB juurde pandud icon_rolleyes.gif O-oh, mingi kingitus. Helistan uurin, ei. Juurde tellitud sec vahega. Palun teine tühistada. Lubati. Siiamaani ikka ilutseb juurdetellitud 30 GB icon_redface.gif
Tuli arve, kirjas vaid üks lisamahu tellimus. Asi laabus positiivselt.


viimati muutis Oisu. 03.01.2018 17:56:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 10:30:29 vasta tsitaadiga

Mul veel 48-st 16,5GB alles, jätkub thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 24.12.2017 00:23:03 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kasutasin ära oma neti mahu. Tellisin 15 GB juurde. Kogemata vaadates, 30 GB juurde pandud icon_rolleyes.gif O-oh, mingi kingitus. Helistan uurin, ei. Juurde tellitud sec vahega. Palun teine tühistada. Lubati. Siiamaani ikka ilutseb juurdetellitud 30 GB icon_redface.gif

Mis sa arvad, et teenindaja telefoni otsas või esinduses saab kohe klõpsu teha ja korras icon_rolleyes.gif
Saadetakse edasi ja heal juhul 2 nädala pärast + pühad icon_cool.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 02:18:02 vasta tsitaadiga

darkside, muidugi saab. Ega me eelmises sajandis ela.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.12.2017 13:08:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
darkside, muidugi saab. Ega me eelmises sajandis ela.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Reaalsuses Telia elab thumbs_down.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 30.12.2017 16:42:36 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
olafsand kirjutas:
darkside, muidugi saab. Ega me eelmises sajandis ela.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Reaalsuses Telia elab thumbs_down.gif

Ära nüüd nii pessimistlik ka ole. Mul sai eile just 20 aastat esimese oma arvuti ostust ja interneti saamisest koju. Olen ikka päris muljetavaldavat arengut näinud. Muidugi võiks alati kõik kiirem ja parem olla, aga kuna kavatsen veel vähemalt 35 a elada, siis ehk näen veel üht-teist. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 31.12.2017 19:27:35 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
darkside kirjutas:
olafsand kirjutas:
darkside, muidugi saab. Ega me eelmises sajandis ela.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Reaalsuses Telia elab thumbs_down.gif

Ära nüüd nii pessimistlik ka ole. Mul sai eile just 20 aastat esimese oma arvuti ostust ja interneti saamisest koju. Olen ikka päris muljetavaldavat arengut näinud. Muidugi võiks alati kõik kiirem ja parem olla, aga kuna kavatsen veel vähemalt 35 a elada, siis ehk näen veel üht-teist. icon_smile.gif


Võibolla esitasin liiga süngelt icon_razz1.gif
leti-, infotelefoni- ja e-kirjade teenindajad võtavad vastu, saadavad edasi kellelegi kaugele, kus on õigus klõps teha. Tema teeb selle klõpsu 2 nädala jooksul ära icon_confused.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 14:59:36 vasta tsitaadiga

Head Uut aastat, HV-lased!

Kui istun 20/5 paketi otsas, kas teenusepaketis on võimalik Zyxeli ruuter vahetada Huawei vastu nagu näiteks: https://pood.telia.ee/productInfo/449/ruuter-huawei-b525-4g/B525 ??
Kuidagi utoopiline oleks, kui ei saaks vahetada kuna nii või naa maksan ju ruuteri tasu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 15:22:39 vasta tsitaadiga

Seda pead Teliast küsima. Iseenesest peaks ruuteri rentimine ja teenuspakett eraldi asjad olema, aga omaette teema kas Telia pakub üldse seda ruuterit rendiks. Ruuteri rendilepingu lõpetada, ruuteri Teliale tagasi viia ja teise ruuteri kohe või järelmaksuga välja osta muidugi saad. Seda siis jätkuvalt eeldusel, et sul on olemasolev ruuter renditud, kui võtsid selle järelmaksu peale, siis tõenäoliselt nii lihtsasti ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 16:46:03 vasta tsitaadiga

MacT kirjutas:
Head Uut aastat, HV-lased!

Kui istun 20/5 paketi otsas, kas teenusepaketis on võimalik Zyxeli ruuter vahetada Huawei vastu nagu näiteks: https://pood.telia.ee/productInfo/449/ruuter-huawei-b525-4g/B525 ??
Kuidagi utoopiline oleks, kui ei saaks vahetada kuna nii või naa maksan ju ruuteri tasu.


Ei, kui Zyxelit veel ei olnud oli Huawei vanem ja uuem mudel ainus üürivõimalus antud teenusele, minumeelest oli sellel kuuüür vaikimisi 5.90€ Kui tuli Zyxel jäi see 4.99 hinnaga põhiseadmeks kuna on kaughallatav.
Suures plaanis pole Huaweil muud eelist kui AC 5Ghz wifi mis on väiksema levialaga kui 2,4Ghz kuid pakub sisevõrgus suuremat kiirust.
Järgmine Zyxel tuleb millalgi samuti 5Ghz wifiga välja seega võib pisut oodata. TV stabiilsus ja muu on Zyxelil parem kui Huaweil.

Kui väga vaja ja huvi, võta vana ruuter kaasa ja küsi kas saab selle asemele üürida Huaweid, võib õnneks minna.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 21:10:59 vasta tsitaadiga

napoleon, Tänan vastuse eest icon_wink.gif Yep, täitsa nii ongi, et need kaks eraldi asja. Hüva, jah mul oli prooviks võetud nett, siis rentisin ka ruuteri teenusega sel hetkel.

indrekp, Tänud info eest icon_wink.gif Mul TV paketti pole ja hetkel kaks seadet ainult, üks läbi kaabli ja teine läbi wifi. No see kaughaldus tõesti ei paku huvi, aga samas eks see ole vajalik neile, kes pole väga pädevad ise konfigureerima ruuterit.


viimati muutis MacT 02.01.2018 21:41:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 21:37:23 vasta tsitaadiga

MacT kirjutas:

indrekp, Tänud info eest icon_wink.gif Mul TV paketti pole ja hetkel kaks seadet ainult, üks läbi kaabi ja teine läbi wifi. No see kaughaldus tõesti ei paku huvi, aga samas eks see ole vajalik neile, kes pole väga pädevad ise konfigureerima ruuterit.


See kaughaldus pakub pigem Teliale kui sulle huvi, seega kui oled võimeline on seadmed ise seadistama, siis on täiesti ebaoluline või pigem isegi boonus kui keegi eemalt ligi ei saa. aga kordan, seda vaid eeldusel, et saad ise seadistamisega hakkama ja Telia käest abi ei küsi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 21:44:59 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
MacT kirjutas:

indrekp, Tänud info eest icon_wink.gif Mul TV paketti pole ja hetkel kaks seadet ainult, üks läbi kaabi ja teine läbi wifi. No see kaughaldus tõesti ei paku huvi, aga samas eks see ole vajalik neile, kes pole väga pädevad ise konfigureerima ruuterit.


See kaughaldus pakub pigem Teliale kui sulle huvi, seega kui oled võimeline on seadmed ise seadistama, siis on täiesti ebaoluline või pigem isegi boonus kui keegi eemalt ligi ei saa. aga kordan, seda vaid eeldusel, et saad ise seadistamisega hakkama ja Telia käest abi ei küsi.


Täitsa nõus sinuga, sellepärast ma mõtlengi, et miks mitte võtta antud Huawei rendile , mil pole ühtegi kaughaldust (Zyxelil hinnas on ka antud boonus), teebki võiks nagu mõeldamatuks, aga see selleks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 11:41:42 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas pikaajaline klient pakub huvi alles siis kui lahkuma hakkad.
Fakt et pean lihtsalt alustama konkurendi juurde üle minekut, et saada normaalset pakkumist - võiks siis pikaajalisele kliendile juba ennetava pakkumise teha (13a diil + lisaks paralleelselt 6a Telia).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 12:15:27 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Huvitav kuidas pikaajaline klient pakub huvi alles siis kui lahkuma hakkad.
Fakt et pean lihtsalt alustama konkurendi juurde üle minekut, et saada normaalset pakkumist - võiks siis pikaajalisele kliendile juba ennetava pakkumise teha (13a diil + lisaks paralleelselt 6a Telia).


Mis see täpsemalt siin huvitav on? Normaalse pakkumise saad sa koduleheküljelt, vastavalt igal operaatoril on oma hinnakiri (Telia kallim, Tele2 soodsam jne). Lahkumisega ähvardades saadud 1,99 .... 2,99 .... 4,99 pakkumised ei ole normaalsed vaid operaatori mõistes liiga odavad. Nö viimane hädaabi samm, et klient ei lahkuks. Winbacki mõte on suuresti parem meediakajastus numbriliikuvusele.

Nüüd jutt, et operaatorid teenivad niigi miljoneid, käibed on suured jne ei oma siinkohal kohta. Võrguarendus on kallis, vägagi kallis ja hinnakirjad tekivad vastavalt arenduskuludele (4G, 5G jne). Kui kõigile ja kohe teha "normaalsed" pakkumised võib operaator samahästi kui kohe oma tegevuse lõpetada, sest tegemist ei ole heategevusega. Ja olgu öeldud, et ma ei tööta Telias. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 14:21:34 vasta tsitaadiga

See on nõme jah.. pere vajab ühte numbrit juurde.. kahjuks ei olegi muud varianti kui sõlmisin Teliaga kõige odavama liitumise.. kohe tele2 poole number liikuma ja nii saabki 3€ pakett tõeks. Olgu öeldud, et oman lepinguid nii Tele2 kui Telias, nii on hea kord ühte suunda number liikuma panna kord teise suunda. Kurb... Levi ja muu osas ei ole apsaluutselt vahet.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 18:08:18 vasta tsitaadiga

Noüle õhu neti puhul küll 15gb 20€ ei ole õigustatud hind (sh kaablivõrk pakett on piiramatu ja odavam). Mastideni veab neile valguskaableid EstWin projekt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 19:27:12 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Noüle õhu neti puhul küll 15gb 20€ ei ole õigustatud hind (sh kaablivõrk pakett on piiramatu ja odavam). Mastideni veab neile valguskaableid EstWin projekt.


Kes nii halba paketti pakub? icon_smile.gif

Üsna kiiruga leitud hetkel siis 2'ks aastaks pakutakse piiramatu 12.-, lisaks 30GB saab 7,99.- ja koduinternet piiramatu maht 30/10 20,99.-
Kaablivõrku ja jagatud raadiot võrrelda mõtet ei ole kuna tehnoloogiad on täiesti erinevad ja viimane on looduslik piiratud ressurss kuid jah kiiruste poolest ei ole varsti enam erilist vahet.

ELASA hinnakirja leiad siit, keegi ei paku midagi tasuta:
https://www.elasa.ee/hinnakiri/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2018 20:03:50 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
mauro kirjutas:
Noüle õhu neti puhul küll 15gb 20€ ei ole õigustatud hind (sh kaablivõrk pakett on piiramatu ja odavam). Mastideni veab neile valguskaableid EstWin projekt.


Kes nii halba paketti pakub? icon_smile.gif

Üsna kiiruga leitud hetkel siis 2'ks aastaks pakutakse piiramatu 12.-, lisaks 30GB saab 7,99.- ja koduinternet piiramatu maht 30/10 20,99.-
Kaablivõrku ja jagatud raadiot võrrelda mõtet ei ole kuna tehnoloogiad on täiesti erinevad ja viimane on looduslik piiratud ressurss kuid jah kiiruste poolest ei ole varsti enam erilist vahet.

ELASA hinnakirja leiad siit, keegi ei paku midagi tasuta:
https://www.elasa.ee/hinnakiri/

No me pole eilisas hetkel
endal 20€ 48GB

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 03:06:21 vasta tsitaadiga

Telia 35gb 26€ - tavapakett siis. Eripakkumised jah ehk paremad - aga neid pead lunima või mängima konkurendi juurde minemise mängu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 08:28:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga neid pead lunima või mängima konkurendi juurde minemise mängu.

Ei pea lunima, lihtsalt tuleb küsida. Lunima peab vist 5€ pakette.
Mina olen hinna-kvaliteedi ja kogusega rahul. Ei viitsi tõmmelda sellega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 09:51:09 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Telia 35gb 26€ - tavapakett siis. Eripakkumised jah ehk paremad - aga neid pead lunima või mängima konkurendi juurde minemise mängu.

Päris mahukas pakett ühe numbri jaoks, kuidas sa seda tarbida jõuad?
Mul kodus, tööl ja sõprade juures wifid kuid väljas (autos) lasen telefonil julgelt striimida, muusika, natuke videosid, waze, töötegemine. rekordid on 10-15Gb kanti. Tegemist on siiski mobiilse netiga.
Telia puhul ka mELUga ning sellist mahtu jagaksin pigem kuni 5 sim kaardi vahel, tüki hind arvuta jagades. Autole Gps, suvilale sim valve, elukaaslane ja laps, saab mahud ja summad ära splittida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 10:03:03 vasta tsitaadiga

indrekp, mahukas?
Suhteline. Mul läheb iga kuu nii palju netti ja kusjuures porri jne. ei tiri.
Lihtsalt mõttetu tööle netti panna, mobiilsega saab väga hästi hakkama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 10:08:37 vasta tsitaadiga

mul on pakett 80Gb ja ka jääb puudu mõni kuu icon_neutral.gif
Põhilisetl sööb netti joutuub icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 10:17:58 vasta tsitaadiga

mkey siis kasutatakse lihtsalt mobiilset netti statsionaarse asemel kodudes ja töökohtades, siis saaksin ka mina ühe windows updatega mahu ühele poole. Youtube väga suur tarbija pole aga kui, siis pigem mitte õues ega autos.
hind pole siis enam mingi näitaja. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 10:23:44 vasta tsitaadiga

win update ka veel jahh. Aga paar tundi joutuubi päevas ja on päevalimiit täis. icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 10:26:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mkey siis kasutatakse lihtsalt mobiilset netti statsionaarse asemel kodudes ja töökohtades, siis saaksin ka mina ühe windows updatega mahu ühele poole. Youtube väga suur tarbija pole aga kui, siis pigem mitte õues ega autos.
hind pole siis enam mingi näitaja. icon_biggrin.gif

no live ülekanded söövad andmemahtu hästi.
Võtame kasvõi WRC esimese etapi. Hommikul kell 9 panin tööle ja õhtul enne kella 6 lõpetasin. ca 8GB läks nagu naksti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 19:27:55 vasta tsitaadiga

FHD video peamiselt paku - ja eks olenbeb kus käiakse ja palju wifist väljas pool oled.

Kui vaadata mingit suva 1080p yt streami siis 32mbps tuleb ära küll nende "stats for nerds" järgi.
4mb/s - ~240MB/minut või umbers 14gb/tund. Nt rongis või bussis vms kuu jooksul 2h videot saab täis märkamatult.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 03:45:24 vasta tsitaadiga

FHD videot on mobiili ekraanilt suht mõttetu vahtida. Kõige pisem objekt, mida inimese silm pidavat eristama on 0,1mm, seega on mobiili ekraanil FHD pigem enesetunde küsimus kui et midagi juurde annaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 12:26:15 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
FHD videot on mobiili ekraanilt suht mõttetu vahtida. Kõige pisem objekt, mida inimese silm pidavat eristama on 0,1mm, seega on mobiili ekraanil FHD pigem enesetunde küsimus kui et midagi juurde annaks.

mul on hotspot märksõnaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 04.02.2018 22:02:18 vasta tsitaadiga

See on mingi moodne trikk jälle lilladel, et kui tahad mobiilses elus paketti muuta ("Olemasoleva paketi muutmine"), siis kui vajutad nupule "Muudan paketti" - läheb leht ärikliendi lehele ja nii jääbki, midagi muuta ei saa, kuna eraklient pole ju äriklient...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2018 18:52:35 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
FHD videot on mobiili ekraanilt suht mõttetu vahtida. Kõige pisem objekt, mida inimese silm pidavat eristama on 0,1mm, seega on mobiili ekraanil FHD pigem enesetunde küsimus kui et midagi juurde annaks.
ot:
Mobiili ekraanil on väike vahe isegi 1080p ja 1440p videol, eeldusel, et ekraan on 1440p icon_rolleyes.gif Alla 1080p on juba väga hästi vahe märgatav. Muidugi kõik oleneb ekraani resolutsioonist ja diagonaali suurusest.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 19:37:16 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
napoleon kirjutas:
FHD videot on mobiili ekraanilt suht mõttetu vahtida. Kõige pisem objekt, mida inimese silm pidavat eristama on 0,1mm, seega on mobiili ekraanil FHD pigem enesetunde küsimus kui et midagi juurde annaks.
ot:
Mobiili ekraanil on väike vahe isegi 1080p ja 1440p videol, eeldusel, et ekraan on 1440p icon_rolleyes.gif Alla 1080p on juba väga hästi vahe märgatav. Muidugi kõik oleneb ekraani resolutsioonist ja diagonaali suurusest.


ot:
No mul on 1440 x 2880 5.7", 720p on ok, sellest üle on ilmselgelt overkill. Aga noh, ega ma telefoni ekraani luubiga ei uuri ka, 100x suurendusega oleks kindlasti erinevus märgatav icon_biggrin.gif Ja mul pole nägemispuuet ehk arvutis on scale 100% ja need win 10 äpi moodi seadistused tunduvad ikka rõvedalt suured icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2018 21:52:10 vasta tsitaadiga

FHD on pigem neti testimiseks. 480p kasutasin teliaga sest oli vaja mahtu säästa. Nüüd 30GB tele2 saan ka FHd kasutada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 13:58:54 vasta tsitaadiga

kuidas saab ''GPRS maksustamist'' välja lülitada androidis?
Telefon oli suutnud tarbida paar mega netti ja arvel kajastus see ka kohe paari euroga icon_evil.gif
Telia klienditugi ütles, et see tuleb välja lülitada, aga ma ei oska icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 14:22:40 vasta tsitaadiga

lülita andmeside välja või muuda apn ära.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 15:13:35 vasta tsitaadiga

APN muutmine ei pruugi aidata. Enam ei mäleta kas Elisa või Teliaga, aga ühega neist mul kunagi oli ikka täiesti vale APN ja mobiilne net töötas.
Aga jah, andmeside tuleb välja lülitada. Kuidas see täpselt käib, sõltub telefonist ja Android versioonist, aga kuskilt settings->mobile data alt see käib(eesti keeles võibolla seaded->andmeside vms., ei viitsi oma telefoni hetkel sellepärast eestikeelseks muutma hakata)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 15:26:14 vasta tsitaadiga

Teliaga töötab kindlasti apn muutmine. Seda mitmeid kordi kasutanud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 15:29:18 vasta tsitaadiga

uurisin iseteenindusest värke, et kui võtta netiga pakett. Vastas nii: minuäri standard 6€+km sisaldab 1000min/300sms/internet 6GB paketi vahetusel peaks arvestama ka nüansiga, et MinuÄri 2,4 pole enam müüdav toode ja hiljem seda tagasi vormistada ei saa.


Mul on praegu see viimane. Kas see on mingi eriti hea, mida kaotada ei tasuks või miks ta seda rõhutab.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 15:35:01 vasta tsitaadiga

Hiid, võrdle hindu ja oma reaalseid vajadusi. Uus pakett võib olla kallim, kuna sisaldab ka "tasuta" kõnesid ja netti välismaal ehk kui sul seda reaalselt vaja pole, siis on võibolla jah parem vanast kinni hoida. Teistpidi kui king juba sealt pigistab, et vanas paketis netimahtu pole, siis see 6€+km pole ju mingi müstiline summa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 15:43:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
uurisin iseteenindusest värke, et kui võtta netiga pakett. Vastas nii: minuäri standard 6€+km sisaldab 1000min/300sms/internet 6GB paketi vahetusel peaks arvestama ka nüansiga, et MinuÄri 2,4 pole enam müüdav toode ja hiljem seda tagasi vormistada ei saa.
Mul on praegu see viimane. Kas see on mingi eriti hea, mida kaotada ei tasuks või miks ta seda rõhutab.


Mida see 2,4 sisaldas?
Rõhutavad sest just lisati suurematesse pakettidesse EU mahtu juurde hinda muutmata.
Ilmselt on ka väiksemates mingeid muutusi olnud ja lihtsalt vormistamise teema, kui iseteenindustes ja teenindajate laual on standard lahendused, siis vanad kaovad sealt valikust ära ja peale värskeima versiooni vormistamist ei saa vanale enam tagasi minna vaid tuleb uutest valikutest sobiv valida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 15:45:53 vasta tsitaadiga

Aga kuidas see MB hind nii kallis saab olla. Kas see 10€ GB kehtib vaid euroopas ja kodus maksad ikka mingit päevatasu kui netti pole?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 17:02:02 vasta tsitaadiga

ma sain jutust aru, et kui tahan välismaal kasutatavat netti, siis on 2gb pakett ja maksab 16 eur. icon_neutral.gif
indrekp, vana pakett oli MinuÄri 2.4 kuutasuga 2,40€ km/kuus. Hinna sees on 400 min ja 100sms-i eestivõrku tavatariifiga icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad


viimati muutis Hiid 12.02.2018 17:57:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 17:55:11 vasta tsitaadiga

no kui sul on väljama pakett, siis võib jah 2€ 1GB.
Mina seal euroopas ei käi eriti. Mul on odavam maksta ühekordselt 10€ 1GB eest (või mis see summa täpselt oli) kui plekkida kõrget kuutasu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 17:58:18 vasta tsitaadiga

panin enne valesti. 2gigane pakett maksab 16 eur/kuu.
Kui paketti ei ole, siis oli 1GB/9 eur.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 14:14:19 vasta tsitaadiga

VoLTE Ei funka jälle siin kandis. Logo kadunud ülevalt ribalt. Kuigi seadete alt on sisse lülitatud VoLTE.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 02.03.2018 11:46:28 vasta tsitaadiga

Telia Eesti lõimes nimetati OpenSignali nimelist appi. Otsustasin proovida. Näitab millegipärast aiateibaid. Mastid, mida näitab - minu läheduses meres kolm km kirdes CELL ID 7289 ja samapalju põhjas CELL ID 51436044. Telia mast eNB ID 200646 asub tegelikult 1,1 km lõunas, aga seda ei näita. Eelpoolnimetet ID-ga maste ei näita ka Cellmapper. Mis need olla võiks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 13:03:15 vasta tsitaadiga

Opensignal näitabki teibaid, kuna pole sellel kasutajaid ja käsitsi masti asukoha paigutamine puudu.
200646 on siis Leisi mast. Cellid 51436044 on eNB 200922 ehk Tahkuna Hiiumaal, eNB calculator https://www.cellmapper.net/enbid?net=LTE&cellid=51436044
Lühike id on arvatavasti 3g oma või bad data from google cell api.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 02.03.2018 13:47:14 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Opensignal näitabki teibaid, kuna pole sellel kasutajaid ja käsitsi masti asukoha paigutamine puudu.
200646 on siis Leisi mast. Cellid 51436044 on eNB 200922 ehk Tahkuna Hiiumaal, eNB calculator https://www.cellmapper.net/enbid?net=LTE&cellid=51436044
Lühike id on arvatavasti 3g oma või bad data from google cell api.

Tänud. Viskasin välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.