|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
26.11.2017 13:57:25
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Korpusesse laduda ja lärmi kannatada siis on tunne nagu oleks aasta 2005 all over again. |
Ei tähelda mingit lärmi, muidugi mul arvuti ~2m eemal ka isekohast.
Korpus tuleb suur ja bling kuna on kerge showcase build ka. Võiks isegi öelda, et tegu disainielemendiga
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aaksu
HV vaatleja
liitunud: 14.06.2014
|
28.11.2017 22:06:20
|
|
|
Mida uuendada ca 300€ eest? Kasutan netis olemiseks ja mängimiseks.
Hetkene config:AMD Phenom II X4 955
4,00GB DDR3
amd r9 270
cx750m toide
1tb hdd
CM 212 cooler
_________________ ID 100t |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.11.2017 19:30:36
|
|
|
Ise lisaks SSD ja rammi ja vaataks parema 1060 poole (müües r9 270).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.11.2017 00:46:50
|
|
|
see phenom on juba sellele r7 270-le pudelikaelaks. Selle asemele mingi kasvõi 3-4 aastat vana i5/i7 visata annab juba perfitõusu. (endal oli 7870 ja phenom x4 960t (unlocked coredega veel tagapihta) pealt i7-3770 peale minnes sai juba kena fps boosti)
Üldiselt tuleks sinna RAMi juurde saada (mida üldse kannatab 4gb ramiga tänapäeval mängida?) ning ideeliselt võiks prose kaasaegsema vastu saada ning siis oleks pointi ka GPU kaasaegsema vastu vahetada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.11.2017 01:13:06
|
|
|
270't ei tohiks see prose küll bottleneckida.. rammi on kindlasti vaja ja eriti vahet ei ole kumba pidi uuendust alustada, ise ei istuks HDD taga kauem kui hädasti tarvis ;D
Üldiselt oleneb kõik sellest, millal on plaanis teha järgmine uuendus. Tegelikult ka sellest, mis reso peal ning mida mängitakse.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
02.12.2017 17:49:51
|
|
|
kellelgi kogemusi M5 6Y57 prosega läppariga?
Täiesti mõttetu asi või kõlbaks kasutada ka?
Spekkide järgi peaks olema sama või nats parem kui i5 4200u. Ja võtta 2016a macbook pro i5 6200U, siis väga palju sellest lahjem ka ei ole..
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.12.2017 18:01:27
|
|
|
| ühed sitad kõik
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
02.12.2017 19:34:10
|
|
|
Mul on läpakas m3-6y30-ga, mis on selle väikevend. Põhiline eelis core-m puhul on täisvaikus kuna passiivjahutus ja voolukulu. Jõudluse poolest kui tavaasju teed ei ole suurt vahet tava 15w mudeliga kuna boostib clockid suht aksepteeritavale tasemele kuid pikalt seda ei hoia kuna on temperatuuri & vooluga piiritletud.
Ülevaadete järgi 6y30-st võimsamad mudelid pidid seetõttu kannatama. Võrreldes braswell või goldmont baasil 6w kiipidega on jõudlust siiski tunduvalt rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
02.12.2017 19:40:24
|
|
|
Ei usugi, et veebi ja officega tekib probleeme, terminaliga ka mitte.
Vahest on vaja mõni rida koodi kirjutada ja kompileerida lokaalselt ning väga ekstreemses olukorras virtualboxi VM käima lasta. Aga samas ega see ei performi ka 4200U peal väga.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p1lv1k
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2017
|
03.12.2017 18:41:04
|
|
|
Single core turbo on 8700k'l 100Mhz võrra kõrgem, ehk siis 4700 vs 4600mhz.
Küll aga saaks kunagi hiljem seda 8700k'd müües uhkusega kirjutada müügiteemasse, et "ei ole kunagi klokitud". /s
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
03.12.2017 18:55:49
|
|
|
| p1lv1k kirjutas: |
Single core turbo on 8700k'l 100Mhz võrra kõrgem, ehk siis 4700 vs 4600mhz.
Küll aga saaks kunagi hiljem seda 8700k'd müües uhkusega kirjutada müügiteemasse, et "ei ole kunagi klokitud". /s |
Saadavus on tavalisel 8700'l suht kehva, ma vaatan.
Oskab keegi soovitada mingit kohta kust osta? Ehk välismaalt juba mõttekam ?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.12.2017 20:22:09
|
|
|
| hans kirjutas: |
kellelgi kogemusi M5 6Y57 prosega läppariga?
Täiesti mõttetu asi või kõlbaks kasutada ka?
Spekkide järgi peaks olema sama või nats parem kui i5 4200u. Ja võtta 2016a macbook pro i5 6200U, siis väga palju sellest lahjem ka ei ole.. |
Las ma arvan, Sa mõtled, kas osta Macbook või Macbook Pro?
https://ark.intel.com/compare/88193,88197
Ei oska midagi niimoodi arvata, pole ise tavalist Macbooki kasutanud. Pro'ga pole probleemi Virtualboxiga viit linuxi VMi jooksutada (ehitasin testklastri), performis kenasti. Mõne korra olen mõelnud, et võiks proovida tulevikus kas Airi või tavalist Macbooki aga mõtteks on see seni ka jäänud. Eks keegi peab järgi proovima. :)
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
03.12.2017 20:27:56
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| hans kirjutas: |
kellelgi kogemusi M5 6Y57 prosega läppariga?
Täiesti mõttetu asi või kõlbaks kasutada ka?
Spekkide järgi peaks olema sama või nats parem kui i5 4200u. Ja võtta 2016a macbook pro i5 6200U, siis väga palju sellest lahjem ka ei ole.. |
Las ma arvan, Sa mõtled, kas osta Macbook või Macbook Pro?
https://ark.intel.com/compare/88193,88197
Ei oska midagi niimoodi arvata, pole ise tavalist Macbooki kasutanud. Pro'ga pole probleemi Virtualboxiga viit linuxi VMi jooksutada (ehitasin testklastri), performis kenasti. Mõne korra olen mõelnud, et võiks proovida tulevikus kas Airi või tavalist Macbooki aga mõtteks on see seni ka jäänud. Eks keegi peab järgi proovima.  |
Delli mõtlen, apple pole ainus kes selle prosega masinaid teeb. Või siis jah macbook pro oli võrdlusmasin, teine option on 4200u-ga masinat edasi kasutada veel 1a ja siis mõelda mida vaadata.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2dis
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2010
|
10.12.2017 20:45:13
|
|
|
Otsustasin vananeva läpaka kasti vastu välja vahetada, hinnapiiriks seadsin endale 1000 eurot, MONITORID saavad olema 1080p ja maksimum graafikat mängudes taga ei aja.
Mõttes mõlub hetkel miskit sellist: https://www.arvutitark.ee/est/tellimine/P4NyRgJAcb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
10.12.2017 22:07:47
|
|
|
| M2dis kirjutas: |
Otsustasin vananeva läpaka kasti vastu välja vahetada, hinnapiiriks seadsin endale 1000 eurot, MONITORID saavad olema 1080p ja maksimum graafikat mängudes taga ei aja.
Mõttes mõlub hetkel miskit sellist: https://www.arvutitark.ee/est/tellimine/P4NyRgJAcb |
See mälu on läppari mälu ja selle emaplaadiga ei toimi. Vaata ikka lauaarvuti mälude hulgast, tavaline ddr4 mälu, soovitavalt kiirem kui 2133mhz, 2666mhz kasvõi.
Pannes tibake juurde, saad vähe kiirema m2 ssd.
650 kvaliteetset watti on kuhjaga rohkem kui tarvis, 520 watisest Seasonicu bronzest, mis 57 euri, peaks varuga rahulikult piisama.
HDD on 5400rpm, valides 7200 rpm hdd, saab vähe kiirust juurde.
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2dis
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2010
|
10.12.2017 22:38:17
|
|
|
| elukas kirjutas: |
| M2dis kirjutas: |
Otsustasin vananeva läpaka kasti vastu välja vahetada, hinnapiiriks seadsin endale 1000 eurot, MONITORID saavad olema 1080p ja maksimum graafikat mängudes taga ei aja.
Mõttes mõlub hetkel miskit sellist: https://www.arvutitark.ee/est/tellimine/P4NyRgJAcb |
See mälu on läppari mälu ja selle emaplaadiga ei toimi. Vaata ikka lauaarvuti mälude hulgast, tavaline ddr4 mälu, soovitavalt kiirem kui 2133mhz, 2666mhz kasvõi.
Pannes tibake juurde, saad vähe kiirema m2 ssd.
650 kvaliteetset watti on kuhjaga rohkem kui tarvis, 520 watisest Seasonicu bronzest, mis 57 euri, peaks varuga rahulikult piisama.
HDD on 5400rpm, valides 7200 rpm hdd, saab vähe kiirust juurde. |
Krt ei tea kuidas selle läpaka mälu sinna valida suutsin. Tänud ka muude soovituste eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.12.2017 23:56:22
|
|
|
Umbes 70€ juurde saaks 3200Mhz mälu, uuema toite ja parema SSD. Mitte et algselt valitud 2400Mhz mälu, MII Seasonic toitel ja WD SSD-l otseselt midagi viga oleks olnud, aga Ryzen on väga mälukiirusest sõltuv ja see Seasonicu mudel on üsna vana. 960 EVO on ka parim odavama otsa SSD.
Spoiler 
EDIT: 450W siiski. Nii või naa üle 350W see komplekt ei tarbi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2017 01:27:56
|
|
|
| Seda ka et kui tõesti full hd reso peale jääd ja max graafikat taga ei aja, siis saaks selle 70€ tagasi, kui 6gb gtx1060 asemel 3gb version võtta. Peaks suurtes piirides ja olenevalt mängust 10 %, kui sedagi, aeglasem olema. See näiteks link
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
11.12.2017 09:06:20
|
|
|
isegi full hd jaoks ei piisa enam 3gb, min 4gb siiski juba.
ja üks küsimus : kas keegi saab siit videokaarte odavamalt või kust keegi ostab ?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2017 11:08:19
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| isegi full hd jaoks ei piisa enam 3gb, min 4gb siiski juba. |
Ega internetis suurt mõtet vaielda pole, aga siin näiteks on ülevaade, isegi 1440p juures on vahe mõned protsendid 6gb kasuks, sedagi seetõttu et 3bg versiooni on tibake nuditud, mitte mälu suuruse pärast. https://youtu.be/fYNigmB6sWY Üks erand seal on ühes mängus, ultra seadetega mängides, high'iga pole suurt vahet. Arvestades hinnavahet, kasutamist 1080p juures, et ei pea olema max detailid, ja et tegemist oc variandiga, siis võib juhtuda et tal ei tasu see hinnavahe ära. Aga eks ostja otsustab.
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.12.2017 11:14:05
|
|
|
| elukas kirjutas: |
| et ei pea olema max detailid |
Selles punktis tulevad jah peakujust tulenevad erisused mängu. Mulle näiteks meeldib keerata punn põhja ja kvaliteet ultra peale - sest isegi kui silmaga on kohati raske vahet tajuda näiteks eelmise või üle-eelmise kvaliteeditasemega siis emotsionaalselt on vahe olemas :). Ning mõned corner case'id tahavad ka 1080p peal videomälu rohkem kui 3GB.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.12.2017 17:15:58
|
|
|
| Kui sa fhd peal mängid ei aita sind ka need ultra seaded.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
12.12.2017 13:12:45
|
|
|
Küsiks korra nõu toiteploki osas, et plaan praegune R270 videokaart GTX 1070 vastu vahetada.
Toide hetkel on Antec TP-650 ehk 650W. Kas see toide võiks välja vedada või peaks millegi võimsama poole vaatama?
Muu kooslus on muidu intel i7 6700, 4x 3.5" ketast ja 4x SSD ning ka mõned ventikad koos ühe lisa võrgukaardiga voolu tarbimas.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
12.12.2017 16:08:25
|
|
|
| R270 ja GTX1070 tunduvad enamvähem sama võimsusega olevat ca 150w, ülekiirendades või tehase ülekiirendatud kaardid vast tarbivad tunduvalt rohkem voolu.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
15.12.2017 22:09:49
|
|
|
Kas keegi oskab soovitada BT vastuvõtjat AUX otsaga ja USB toitega (kui ainult AUX ära toidab on ka ok)?
Peaks suutma kvaliteetset (ei ole audiofiil ka päris) heli edastada ja võimeline olla ka natukene mürarikkamas (paar wifit ümber) keskkonnas. Kasutada tahaks nii autos kui ka kodus arvuti taga.
Endale jäi silma midagi sellist: https://www.amazon.co.uk/FIREFLY-Smallest-Bluetooth-Receiver-Streaming-Shadow-Black-Car-Pack/dp/B01HXXJPWK/ref=pd_sbs_107_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=SDQNGMZNB5E1B2RWGGZS aga ei tea heli kvaliteedi kohta... Kas keegi teab kust Eestis osta saab ja soovitada mingit kindlat produkti?
EDIT: TO AMDFAN: r9 270 ei tohiks üle 150w küll võtta kui just väga tugevalt ei overclocki. Minu R9 270 omab üldse 1x6pin connectorit niiet max vist 125w.. ja suudab clockida 1050mhz peale niiet üle 150w tarbimist väga ei usu kui just ei hakata tugevalt OC peale panema. Antud toide peaks muidu maa ja ilm olema sellele süsteemile.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
18.12.2017 13:49:36
|
|
|
1. Tahan emaplaadi Gigabyte P35 DS4 peale uut videokaarti, viisin juba arvuti teenindusse aga ei suuda otsustada, kas GTX 1060 või GTX 1070 ja neid on ka terve hulk.
Kui arvutitark.ee pakkumisi vaadata, siis milline oleks mõistlik võtta.... kui protsessor on quad 6600. Või oleks prose ka mõistlik välja vahetada, kui jah siis mille vastu?
2. Kas selle emaplaadi peale lähevad DDR3 mälud?Gigabite enda koduleht ütleb, et lähevad, teised ütlevad
nii ja naa, mine võta kinni mis õige on. ( https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-P35-DS4-rev-21#ov), kui lähevad, siis millised panna ja mis on praegune standard?
3. Kokku on eelarvet kuni 1000.-
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p1lv1k
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2017
|
18.12.2017 14:01:20
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
arvutitark.ee pakkumiste järgi proovin leida...
1. Tahan emaplaadi Gigabyte P35 DS4 peale uut videokaarti, viisin juba arvuti teenindusse aga ei suuda otsustada, kas GTX 1060 või GTX 1070 ja neid on ka terve hulk.
Kui arvutitark.ee pakkumisi vaadata, siis milline oleks mõistlik võtta.... kui protsessor on quad 6600. Või oleks prose ka mõistlik välja vahetada, kui jah siis mille vastu?
2. Kas selle emaplaadi peale lähevad DDR3 mälud?Gigabite enda koduleht ütleb, et lähevad, teised ütlevad
nii ja naa, mine võta kinni mis õige on. ( https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-P35-DS4-rev-21#ov), kui lähevad, siis millised panna ja mis on praegune standard?
3. Äkki vahetada prose ka välja, aga millise vastu?
Kokku on eelarvet kuni 1000.- |
Mõistlik oleks uus arvutipõhi ehitada. Vana juppide eest saad raha juurde veel eelarvesse, võid näiteks mingi 2-3TB HDD lisaks võtta sellearvelt.
https://www.arvutitark.ee/est/tellimine/o44stvciMs
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.12.2017 18:44:21
|
|
|
| p1lv1k kirjutas: |
| tumbuser kirjutas: |
arvutitark.ee pakkumiste järgi proovin leida...
1. Tahan emaplaadi Gigabyte P35 DS4 peale uut videokaarti, viisin juba arvuti teenindusse aga ei suuda otsustada, kas GTX 1060 või GTX 1070 ja neid on ka terve hulk.
Kui arvutitark.ee pakkumisi vaadata, siis milline oleks mõistlik võtta.... kui protsessor on quad 6600. Või oleks prose ka mõistlik välja vahetada, kui jah siis mille vastu?
2. Kas selle emaplaadi peale lähevad DDR3 mälud?Gigabite enda koduleht ütleb, et lähevad, teised ütlevad
nii ja naa, mine võta kinni mis õige on. ( https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-P35-DS4-rev-21#ov), kui lähevad, siis millised panna ja mis on praegune standard?
3. Äkki vahetada prose ka välja, aga millise vastu?
Kokku on eelarvet kuni 1000.- |
Mõistlik oleks uus arvutipõhi ehitada. Vana juppide eest saad raha juurde veel eelarvesse, võid näiteks mingi 2-3TB HDD lisaks võtta sellearvelt.
https://www.arvutitark.ee/est/tellimine/o44stvciMs |
Selle raha eest on jah mõistlikum juba uus osta. Vanale 1060 või 1070 panna, siis jääb prose kohe pudelikaelaks. Ainuke jama praegu uute juppide ostmisega on see, et DDR4 on palju kallim kui olema peaks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
19.12.2017 14:01:22
|
|
|
Tervitus
Mida arvate antud komplektist?
1. Gigabyte Z370 HD3 s.1151 ATX
2. 2x KVR24N17S8/8 DDR4 8GB 2400MHz SR Kingston
3. 6GB MSI GTX1060 ARM OCV1 PCIe
4. Intel Core i5-8600K 3,6G/9M
5. PSU 850W Corsair CS850M 80+Gol
6. SSD 250GB Sam.960 Evo M.2 PCIe
Ja mis võiks väärt olla:
PROSE-->Intel i7-2600K
EMME-->MSI P67A-GD65
DDR3-->KHX1600C9D3B1K2/8GX
VIDEO-->R9 270 GAMING 2G
TOIDE-->520W CMPSU-520HXEU
Kas antud uuendus oleks OK ?
Parimat,
Darud
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p1lv1k
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2017
|
19.12.2017 14:31:36
|
|
|
CS850M asemel vaataks midagi uuemat, Corsair RMx seeria või Seasonicu Focus, üle 550W pole väga mõtet vaadata.
Mälu võiks ka midagi muud kui Kingstoni Value seeriast vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
20.12.2017 18:20:00
|
|
|
Tegin tellimuse ära
Intel Core i5-8600K 3,6G/9M
SSD 250GB Sam.960 Evo M.2 PCIe
MSI Z370 SLI Plus s.1151 ATX
DDR4 16GB 2666MHz Hyperx White
8GB Gigabyte GTX1070TI GAM
CP-9020091-EU
Arvatasti peab järgmised 5a vastu
Vana komplekt sai müüki pandud
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.12.2017 15:17:31
|
|
|
Kust thumbscrewsid osta? Suuremat kogust vaja.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
21.12.2017 16:15:16
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kust thumbscrewsid osta? Suuremat kogust vaja. |
siitsamast foorumist, vähemalt vanasti sai, tee ostuteema
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.12.2017 16:27:50
|
|
|
| igasugu kruve ja pudinaid, kaasa arvatud thumbe, sai vanasti oomipoest karpide kaupa. äkki saab praegu ka.
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
21.12.2017 23:17:31
|
|
|
| arvuti kruvide järelturg on nonsense. aja teisi luubiga taga
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.12.2017 00:58:09
|
|
|
renx09, otsisin oomipoest ja mõnest kohast veel, justkui ei leidnud. Tundub, et kõige mõistlikum on tellida suurem hunnik Hiinast.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
26.12.2017 21:57:30
|
|
|
| 8700k'le jahutust?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
26.12.2017 22:09:09
|
|
|
Oleneb eelarvest
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.12.2017 22:25:48
|
|
|
Soovitage 8700k-le head jahutust, mille max. kõrgus oleks 60 mm. Eelarvet vaatame pärast
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|