Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 18:53:10 vasta tsitaadiga

Saaks 11.11 asjad enne liikuma. Müüjaga on ühendust võetud. 02.12 tema info järgi oli pakk juba Eestis ja peaks iga hetk jõudma. Reedel tõstan uuesti häält.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 19:22:32 vasta tsitaadiga

Kaup on sul meile suunduvas konteineris vast,.sest mitte üks postiettevõtte sellist vastust sulle ei anna, et "saabunud sihtriiki".
2 nädalat kulus Hiinas Belgiasse saatmiseks, sealt sinuni läheb omajagu aega.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 19:42:01 vasta tsitaadiga

Mul tuleb pakk UKst juba 18 päeva
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 20:09:05 vasta tsitaadiga

raixxx, su pakike lahkus alles belgiast, 3-5tp läheb aega ennem kui siia jõuab
Spoiler Spoiler Spoiler

Või siis lahkus alles hiinast kui kuupäevi vaadata icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 20:15:44 vasta tsitaadiga

Pigem jah alles pandi hiinas teele icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 20:39:08 vasta tsitaadiga

raixxx, õieti on hoopis sedasi:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 12:45:57 vasta tsitaadiga

Kuidagi aeglaseks on see AX pakkide liikumine viimasel kuul jäänud, huvitav kas maht kasvas siis kordades enne jõule.

Mu viimasest 10-st pakist on 6 märkega "Arrive at destination country". 2 neist tunnistab nüüd ka Omniva omaks, ehk et nädala jooksul peaks kätte saama.
+ 4 kohta näitab et on teel ja neist 1 tunnistab juba ka Omniva ja 1 kohta teab midagi Singapuri Post.

3-4 tk on sellised mis oleks kena enne jõule kätte saada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:19:26 vasta tsitaadiga

Post11 võid ka uurida:
http://www.post11.com/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:37:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

3-4 tk on sellised mis oleks kena enne jõule kätte saada

Mul oli üks selline,.sai oktoobri algul tellitud ja nüüd on juba ammu kohal ning küüsi närima ei pea. icon_wink.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 15:31:14 vasta tsitaadiga

Nende 2 paki kohta mida Omniva eile tunnistama hakkas tuli just hetk tagasi SMS et tulgu ma postkontorisse järele. 12.11 ja 24.11 tellitud.
Kõik 10 tellitud pakki peaksid justkui olema "Aliexpress standard shipping" mis tähendab siis tegelikkuses et 1 tuleb PostNL, 1 Bpost, 2 Singapore post ja 6tk nimeta postiteenuse kaudu.
Küllap nad nüüd vaikselt kohale tiksuvad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 16:09:43 vasta tsitaadiga

2tk 11.11 ~50$ pakki tulid läbi ilma tollita. Täiega süümekad nüüd, ei saa edasi elada. Täna lähen ennast politseile üles andma icon_cry.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 18:47:20 vasta tsitaadiga

raixxx, täna jõudis su pakk ilmselt Omnivasse.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 19:07:23 vasta tsitaadiga

Jep, nüüd peale siin vingumist hakkas liigutama. Peab vist tihedamalt siin nutmas käima.
Kolm alla eurist pakki jõudsid tolli täna, neil ka mingid aasta eelarved vist täitmata, et õngitsevad nii.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 22:04:26 vasta tsitaadiga

Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?

Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
icon_evil.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 13.12.2017 22:06:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 22:06:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?

Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 22:34:30 vasta tsitaadiga

keegi teab kus asub tänasel päeval see omniva nö. keskne kontor või keskladu või mida iganes? ühesõnaga see koht, kust nad välismaalt saabunud pakke ise siin eestisiseselt laiali saadavad? kunagi oli see tallinnas balti jaama juures vist, aga praegu ei tea ja ega nende kodulehelt ei loe ka ausalt öeldes mitte midagi kasulikku välja :S tahaks minna ja uurida (pakid peaksid justkui eestis kohal olema), et äkki saab kauba kätte, ei viitsi oodata veel mingit nädalat seda, et mingi kuller neid tooma tuleb
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 23:01:34 vasta tsitaadiga

Pallasti 28, head teed.
Aga ütlen ette ära, et ei saa sa sealt küsimise peale peale sooja õhu midagi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 23:11:12 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?

Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle.


Mul tekkis mure mingite 1.50€ testri juhtmetega. Pakk tuli ilusti kohale, juhtmed tundusid korralikud - panin 5 tärni ära. Siis kui lõpuks juhtmed testri külge ühendasin siis selgus, et vool neist juhtmetest läbi ei käi. Ei osanud muud teha kui litsusin seda dispute linki ja kaebasin müüjale. Peale pikka seletamist lubati uued saata. Selleks pidin sama toote uuesti ostukorvi panema, kuni maksmiseni asjad ära toimetama ja siis tellimuse numbri müüjale saatama. Selle peale muudeti asja hinnaks 0.09€ ja selle ma ka ära tasusin. Nüüd peaks uus asi juba teel olema. Seda eelnevat juttu nüüd lugedes tekkis tunne, et ei oleks pidanud seda dispute asja alustama? Või kuidas sellega on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 23:19:51 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
LKits kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?

Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle.


Mul tekkis mure mingite 1.50€ testri juhtmetega. Pakk tuli ilusti kohale, juhtmed tundusid korralikud - panin 5 tärni ära. Siis kui lõpuks juhtmed testri külge ühendasin siis selgus, et vool neist juhtmetest läbi ei käi. Ei osanud muud teha kui litsusin seda dispute linki ja kaebasin müüjale. Peale pikka seletamist lubati uued saata. Selleks pidin sama toote uuesti ostukorvi panema, kuni maksmiseni asjad ära toimetama ja siis tellimuse numbri müüjale saatama. Selle peale muudeti asja hinnaks 0.09€ ja selle ma ka ära tasusin. Nüüd peaks uus asi juba teel olema. Seda eelnevat juttu nüüd lugedes tekkis tunne, et ei oleks pidanud seda dispute asja alustama? Või kuidas sellega on?
Raha tagasi või dispute.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 23:38:05 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Raha tagasi või dispute.


Nojah, nüüd tuleb mingi asi juba minu poole. Vähemalt see poolkõva tracking nagu näitab, et midagi on vedajale üle antud. Kes teab, ehk on tühi ümbrik icon_lol.gif
Aga mis see dispute siis lõppude lõpuks on? Nagu mingi kaebus või midagi?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 23:50:28 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
LKits kirjutas:
Raha tagasi või dispute.


Nojah, nüüd tuleb mingi asi juba minu poole. Vähemalt see poolkõva tracking nagu näitab, et midagi on vedajale üle antud. Kes teab, ehk on tühi ümbrik icon_lol.gif
Aga mis see dispute siis lõppude lõpuks on? Nagu mingi kaebus või midagi?
Mitte ainult kaebus, vaid tellimuse protsess vaadatakse üle Aliexpress (vms) organi poolt.
Ning, kui müüja ei suuda tõendada, et pakk sinuni jõudis, siis saad raha tagasi.

Aga kuna iga dispute tekitab müüjale üpris palju kahju (kuuldatavasti läheb müüja konto ajutiselt lukku, raha välja ei saa), siis pole mõtet koheselt dispute teha, vaid kõigepealt tasub läbi rääkida - las kannab kohe raha tagasi, ei pea jurama organitega icon_smile.gif

Kuna ma ise olen mõned korrad üle saanud selle toodete asendamisega, siis mul reegel "Raha tagasi või dispute" - hea lihtne, ei pea enda aega ka liialt raiskama.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 00:29:04 vasta tsitaadiga

Nojah, 10m vs 18m valgusvooliku hinnavahe on peaaegu 2 kordne (ja üldse mitte odav) + lisaks see 10m ka vigane.
Saatsin müüjale kirja koos pildiga, eks näis mis räägib.
Asenduskaupa väga küll oodata ei viitsiks, plaan oli valgusvoolik jõuludeks ära paigaldada (olemasolev on 8a juba vastu pidanud kuigi miski 2m lõik ei tööta ka enam), nüüd oota järgmisi jõule. eusa_wall.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 04:13:00 vasta tsitaadiga

salatoimik, pallasti 28 on omniva peakontori aadress, kontori! sinna ma ei lähe midagi küsima ja ega seal ju ei ole ka nende "kandekeskus" või iganes moodi nad seda nimetasidki.

kuskil aga peab olema ka see nö. suur ladu, kust nad oma pakikesi laiali saadavad, väiksematesse kohalikesse kontoritesse, pakiautomaatidesse jne. vähemalt vanasti oli samas kohas ka teeninduslett, sealt siis sai küsida oma pakikeste kohta või paberiga käia oma kraami kätte saamas.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.12.2017 08:41:45 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
salatoimik, pallasti 28 on omniva peakontori aadress, kontori! sinna ma ei lähe midagi küsima ja ega seal ju ei ole ka nende "kandekeskus" või iganes moodi nad seda nimetasidki.


Leiad sa Eesti Post AS sealt nimekirjast kuskilt mujalt aadressilt ?

https://www.emta.ee/et/ariklient/toll-kaubavahetus/tolliload/tolliterminalid
https://www.emta.ee/et/ariklient/toll-kaubavahetus/tolliload/tollilaod
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 08:46:51 vasta tsitaadiga

No pallastis on ju ka sorteerimiskeskus vms icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 14.12.2017 22:28:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No pallastis on ju ka sorteerimiskeskus vms icon_rolleyes.gif

Täpselt. Kõik pakid käivad sel aadressil asuvast sorteerimisliinilt läbi.
Aga sinna minek ei aita mitte midagi. Esiteks ei tasu igasugu Eestisse laekumise infot uskuda enne, kui see reaalselt Omniva trackingus kajastub. Teiseks, kui ongi kuskil "Hiina müüris" lammutamata, siis keegi ei lähe sul seda sealt otsima. Kujutate ette kui palju neid konteinereid seal on ja kui mitu saadetist mahub ühte neist? See kõik on selleks liiga suur kogus, et sealt midagi kindlat leida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 22:54:18 vasta tsitaadiga

Mul nüüd jälle 2 pakki ilmusid Omniva lehel eile nähtavale kui "Sorteerimiskeskuses", täna tuli SMS teavitus ja sain pakid kätte. Seekord vastas kaup tellitule/ootusele.
Homme peaks ka järjekordse paki kätte saama, täna ilmus see Omniva lehele.
10-st 5 siis käes. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 02:19:05 vasta tsitaadiga

selle omnive trackinguga ongi see asi, et minul pole veel mitte üht ainsatki korda õnnestunud ühegi trackingu numbriga omniva otsingust mitte ainsatki tulemust näha. ometi tuleb päev/paar hiljem juba sms, et pakk on aadressijärgses kontoris ja võib järele tulla!

tänane ekstrakoomiline kogemus omniva kontoris ei muutnud usku nende "süsteemidesse" kohe mitte karvavõrdki paremaks. tuli õhtupoole sms, pakk kohal. sõitsin kontorisse - andsin oma id, toodi pakk välja. kuna ma tean, et mul on neid pakke veel oma 3-4tk kindlasti sealt saada ja osad neist on ali sõnul juba mõnda aega ka "arrived in dest. country" siis küsisin veel kaks korda eraldi üle, et palun vaadake kas ikka päris kindlasti teil seal kuskil ei näita, et mulle muid pakke veel kuskil ootel oleks?! vastus muidugi, et eiei, midagi rohkem ei ole. sõidan pakiga siis kontorist minema...kuskil 10 minutit olen sõitnud ja tuleb sms, teile on saabunud pakk, võite järgi tulla (ikka loomulikult sellesse samasse kontorisse) kopp.gif monkey.gif okse.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 11:06:23 vasta tsitaadiga

Kasuta 17tracki.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 12:40:35 vasta tsitaadiga

Wiltz, no kui pakke laiali vedav masin jõudis postkontorisse vahetult peale sinu lahkumist ja/või polnud ribakood veel süsteemi sisse loetud siis ega postkontori süsteem ei näitagi midagi.
Või sa tõesti arvasid et teenindaja läheb lattu ja hakkab igalt pakilt eraldi nime uurima? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 16:39:05 vasta tsitaadiga

ah kuule, ole reaalne. kell 19.40 õhtul sul jõuab pakke laiali vedav masin sinna kontorisse? (kontor muide suletakse kell 20.00). ja et põhimõtteliselt siis teenindaja läks kassa juurest otse selle pakke laiali vedava auto juurde, mis just oli sinna kohale sõitnud (muide, ma võin sulle kinnitada, et mingit pakiautot selle kontori juurde just sõitnud ei olnud) ning võttis seal megahunnikust kohe enamvähem esimesena selle minu paki ja skännis aga sisse? icon_lol.gif

ribakood süsteemi sisse loetud - seda ma räägingi, et omniva süsteem on koomika ruudus kui neil asjad nii käivad. ilmselgelt on pakid juba mitu päeva eestis olnud, 99,9% kindlasti on need ka juba omniva käes olnud päris pikka aega...aga "ribakood" loetakse eesti pinnal esimest korda "süsteemi" täpselt 2 sekundit enne seda kui mulle saadetakse sms, et pakk on sinu kodukontoris kohal ja võid kasvõi kohe uksest sisse astuda ning selle kätte saada...no lubage naerda, kui mõni mees arvab, et tõepoolest otse lennuki pealt visataksegi pakk õigesse kontorisse suurde kuhja ning sealt siis teenindaja hakkab ribakoode sisse skännima ja see ongi esimene pidepunkt, kust omniva "süsteem" saab mingit infot paki asukohast.
mille kuradi jaoks neil siis üldse mingisugune träkkimise otsing sinna lehele tehtud on, nalja pärast, või mida ma sealt träkin...seda, et mulle on nüüd saadetud sms kinnitusega paki kohal olekust?

mina ei küsinud, et mulle peab nime järgi mingit infot andma. ma ütlesin (olen iga kord öelnud) teenindajale, et ma annan teile pakkide trackingunumbrid, palun vaadake. lõpuks mul on suht savi ka, senikaua kui need pakid kõik kohale jõuavad ja asjad kätte saab. aga no naerma ajab selline asi...esiteks juba see, et aliexpress suudab näidata paki liikumist kuskilt krdi hiina urkast, millal on liikunud kust kuhu, millal on lennukile pandud ja millal sihtkohta jõudnud. aga eesti au ja uhkus postiteenud ei suuda absoluutselt mitte midagi näidata mulle JUBA EESTIS ASUVA paki kohta. ja teiseks ega selline solgutamine pole ka üldse äge, sõidad kontorist ära ja siis sõida uuesti sinna tagasi, kuna mingite tüüpide infosüsteem on täielik joke thumbs_down.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 18:02:59 vasta tsitaadiga

Wiltz, See masin võis ka 16:40 sinna jõuda, reaalsus on, et kõik pakid tuleb seal 1 kaupa arvele võtta ning omniva kokkuhoiupoliitikaga on sedasi, et klienditeenindaja suures osas sellega tegeleb. Ehk lõhidalt öeldes, siis tegeleb kui kliente pole. Ja olenevalt pakkide kogusest võibki sellega pool õhtut minna kui kliente aina voorib ja oma pakikesi küsimas käivad. Telli pakiautomaati.

Wiltz kirjutas:


ribakood süsteemi sisse loetud - seda ma räägingi, et omniva süsteem on koomika ruudus kui neil asjad nii käivad. ilmselgelt on pakid juba mitu päeva eestis olnud, 99,9% kindlasti on need ka juba omniva käes olnud päris pikka aega...aga "ribakood" loetakse eesti pinnal esimest korda "süsteemi" täpselt 2 sekundit enne seda kui mulle saadetakse sms, et pakk on sinu kodukontoris kohal ja võid kasvõi kohe uksest sisse astuda ning selle kätte saada...n
WTF? Vähemalt eelmisel õhtul tekib tracingusse kanne, et eestisse saabunud ja edasi tuleb kandeid kuidas liigub kuhugi kandekeskusesse ja edasi kuhugi postkontorisse või pakiautomaati. Minu ali pakkidel totaalselt kõigil selline tracking.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 20:29:17 vasta tsitaadiga

salatoimik, ära pane tähele, kosmoses käib asi teisiti thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 20:59:05 vasta tsitaadiga

salatoimik, tore kui sinu pakkidel nii on, ja veel toredam kui nii olekski alati. ma just lõpetasin jutu sellest, kuidas nii ei ole! kas see on erand, jõulueelne aeg või mingi inimfaktori piirang/viga mis iganes...see ei oma hetkel erilist tähtsust. fakt on see, et minule pole omniva tarcking mitte ühelgi juhul mitte mingisugust infot näidanud peale selle, et sellise koodiga pakki süsteemist ei leitud. ei eelmisel õhtul ega isegi mitte samal päeval kui mulle sms saadetakse, pole ma sealt mitte midagi teada saanud.

mis kell mingi masin kuskile neil jõuab või ei jõua siin eesti-siseselt, see mind väga ei huvita. see samuti mitte, et mis kell teenindaja käsitsi need pakid kuskile sisestatud saab. mind huvitaks aga vähemalt niipalju teada, et kas see pakk on "in general" omniva valduses või mitte. ja ma arvan, et selleks ei ole vaja kohaliku kontori teenindajal neid skäkkida...vast peaks ikka keegi kuskil natuke varem ka midagi skännima, või mille põhjal omniva neid pakke siis sinna kohalikesse kontoritesse küll huvitav laiali saadab? niipalju ometi võiks see tracking neil ka leida ja näidata - teisisõnu mingi kirje võiks ometi süsteemis olemas olla kui nad paki mingisuguse international carrieri käest vastu on võtnud. siis ma vähemalt teaksin, et asi on reaalselt eestisse kohale jõudnud ja varem või hiljem ma selle siin kätte saan...isegi kui sellega läheb veel lisanduv nädal, nagu sellega tihtipeale miskipärast vist lähebki.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 21:12:48 vasta tsitaadiga

kui süsteem ei näita träkingut, siis on pakk ilma träkinguta tulnud, kohapeal antakse talle number külge, EE.... ja seda saad alles siis teada kui sms tuleb
Mul pole ükski pakk, mis on träkinguga tulnud onaja lehel errorit näidanud
Isegi Filipiinide vms pakid ennem ei näita, aga Eestisse jõudes näitavad

Üldiselt kui nii suur mure, siis tasuks premium teenust kasutada icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 21:21:13 vasta tsitaadiga

Sel juhul pole jah tracinguga pakk reaalselt, mingi chainatracking näotab sel juhul aiateibaid reaalselt ning eestis lüüakse asutusesiseseks kasutamiseks kood külge mida omniva tracing ei näita.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 23:10:06 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ausaltõeldes sellepeale ei tulnudki et keegi praegusel ajal midagi ilma trackinguta tellib... Ma selliselt müüjalt ei ostagi kes mingit "Seller selected shipping" kasutab.
Ainult kas "Aliexpress standard shipping" või äärmisel juhul PostNL. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 08:57:24 vasta tsitaadiga

ma ei teagi, kas mu pakid tulevad träkinguga või ilma. Mis seal vahet on? icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Võtan sealt, kust kõige rohkem tärne kaubal on thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 10:08:02 vasta tsitaadiga

Hädaline võiks lisaks kasutada 17track lehte või rakendust.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 18:10:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma ei teagi, kas mu pakid tulevad träkinguga või ilma. Mis seal vahet on? icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Võtan sealt, kust kõige rohkem tärne kaubal on thumbs_up.gif


No mulle on ka ilma trackinguta pakid kõik kohale tulnud. Aga kui natukenegi kallim asi osta, siis on ikka parem trackinguga võtta, saad vähemalt vaadata kus pakk on ja kui peaks juhtuma et kohale ei jõua, siis on vähemalt tõestus, et ei jõudnudki reaalselt kohale.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 18.12.2017 23:40:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et mõnel on vaja siin vaid hädaldada. Õnneks mõni mõistusega inimene suudab rahulikult ära seletada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 19.12.2017 08:47:19 vasta tsitaadiga

Omniva laos vist ulme väga pikk järjekord pakk juba 12 kuupäeval Eestis. Ehk joppab ja saab jõulukingi kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 12:54:19 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?

Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle.
Peale mõningast kirjavahetust müüjaga sai lõpuks Dispute tehtud ja tollele ka positiivne otsus saadud.
Kaup jääb mulle ja ostusumma - saatmiskulud makstakse tagasi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.12.2017 15:11:03 vasta tsitaadiga

keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 15:43:20 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.

Aastate jooksul ca 20 korda tellinud - kirjuta neile ja uuri; samas pühade eelne "hullus"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 21.12.2017 16:55:31 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.

Aastate jooksul ca 20 korda tellinud - kirjuta neile ja uuri; samas pühade eelne "hullus"...

15 tööpäeva ainult. Esiteks on raamat muljutud ja teiseks on ta vahepeal ujumas käinud.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:03:16 vasta tsitaadiga

3. dets tellisin Alist ja täna tuli rõõmusõnum thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:10:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Esimest korda näen, et Aliexpress ise teavitab, kui kaup on kohale jõudnud (e-kiri tuli ka).
Ja siis teavitab, et ei õnnestunud kohale toimetada lokaalsel shippingu kompaniil.

Huvitav, mis nüüd saab siis? Oranži teadet ka ei saa kuskil lõpuni lugeda, et kes see kompanii siis olla võiks ja miks nad ei helista? (tüüpiline Omniva).
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:20:48 vasta tsitaadiga

M00t, vaata arvutis, siis ehk näed oranzi teate lõpuni. Aga arvatavasti on selle sisu see, et võta ühendust omnivaga. Vaata parem mis tracking näitab, see oranz teada võib tähendada ka "väljastuskatset" ehk tegelikult ei üritanudki kuller seda kohale tuua vaid on homseks postkontoris. See on lihtsalt onavia süsteemi kiiks, et kui kulleriga kättetoimetamine pole ette nähtud, siis näitab ikka väljastuskatset kuigi reaalselt tähendab see seda, et pakk tõsteti kulleriga kättetoimetavate pakkide hunnikust postkontorisse minevate pakkide hunnikusse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 19:11:04 vasta tsitaadiga

M00t, vaadanud kohe omniva lehelt mis värk on.

https://www.omniva.ee/abi/jalgimine?barcode=ro355346631ee
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.