|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele? |
| Tellin vähem. |
|
74% |
[ 659 ] |
| Tellin rohkem. |
|
6% |
[ 57 ] |
| Ei lase end sellest häirida. |
|
13% |
[ 116 ] |
| Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku. |
|
5% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 879 |
|
| autor |
|
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
12.12.2017 18:53:10
|
|
|
Saaks 11.11 asjad enne liikuma. Müüjaga on ühendust võetud. 02.12 tema info järgi oli pakk juba Eestis ja peaks iga hetk jõudma. Reedel tõstan uuesti häält.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.12.2017 19:22:32
|
|
|
Kaup on sul meile suunduvas konteineris vast,.sest mitte üks postiettevõtte sellist vastust sulle ei anna, et "saabunud sihtriiki".
2 nädalat kulus Hiinas Belgiasse saatmiseks, sealt sinuni läheb omajagu aega.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
12.12.2017 19:42:01
|
|
|
| Mul tuleb pakk UKst juba 18 päeva
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2017 20:09:05
|
|
|
raixxx, su pakike lahkus alles belgiast, 3-5tp läheb aega ennem kui siia jõuab
Spoiler 
Või siis lahkus alles hiinast kui kuupäevi vaadata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.12.2017 20:15:44
|
|
|
Pigem jah alles pandi hiinas teele
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.12.2017 20:39:08
|
|
|
raixxx, õieti on hoopis sedasi:
Spoiler 
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.12.2017 12:45:57
|
|
|
Kuidagi aeglaseks on see AX pakkide liikumine viimasel kuul jäänud, huvitav kas maht kasvas siis kordades enne jõule.
Mu viimasest 10-st pakist on 6 märkega "Arrive at destination country". 2 neist tunnistab nüüd ka Omniva omaks, ehk et nädala jooksul peaks kätte saama.
+ 4 kohta näitab et on teel ja neist 1 tunnistab juba ka Omniva ja 1 kohta teab midagi Singapuri Post.
3-4 tk on sellised mis oleks kena enne jõule kätte saada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.12.2017 14:37:29
|
|
|
| tsitaat: |
3-4 tk on sellised mis oleks kena enne jõule kätte saada
|
Mul oli üks selline,.sai oktoobri algul tellitud ja nüüd on juba ammu kohal ning küüsi närima ei pea.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.12.2017 15:31:14
|
|
|
Nende 2 paki kohta mida Omniva eile tunnistama hakkas tuli just hetk tagasi SMS et tulgu ma postkontorisse järele. 12.11 ja 24.11 tellitud.
Kõik 10 tellitud pakki peaksid justkui olema "Aliexpress standard shipping" mis tähendab siis tegelikkuses et 1 tuleb PostNL, 1 Bpost, 2 Singapore post ja 6tk nimeta postiteenuse kaudu.
Küllap nad nüüd vaikselt kohale tiksuvad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.12.2017 16:09:43
|
|
|
2tk 11.11 ~50$ pakki tulid läbi ilma tollita. Täiega süümekad nüüd, ei saa edasi elada. Täna lähen ennast politseile üles andma
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.12.2017 18:47:20
|
|
|
raixxx, täna jõudis su pakk ilmselt Omnivasse.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
13.12.2017 19:07:23
|
|
|
Jep, nüüd peale siin vingumist hakkas liigutama. Peab vist tihedamalt siin nutmas käima.
Kolm alla eurist pakki jõudsid tolli täna, neil ka mingid aasta eelarved vist täitmata, et õngitsevad nii.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.12.2017 22:04:26
|
|
|
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?
Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 13.12.2017 22:06:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
13.12.2017 22:34:30
|
|
|
keegi teab kus asub tänasel päeval see omniva nö. keskne kontor või keskladu või mida iganes? ühesõnaga see koht, kust nad välismaalt saabunud pakke ise siin eestisiseselt laiali saadavad? kunagi oli see tallinnas balti jaama juures vist, aga praegu ei tea ja ega nende kodulehelt ei loe ka ausalt öeldes mitte midagi kasulikku välja :S tahaks minna ja uurida (pakid peaksid justkui eestis kohal olema), et äkki saab kauba kätte, ei viitsi oodata veel mingit nädalat seda, et mingi kuller neid tooma tuleb
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2017 23:01:34
|
|
|
Pallasti 28, head teed.
Aga ütlen ette ära, et ei saa sa sealt küsimise peale peale sooja õhu midagi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
13.12.2017 23:11:12
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?
Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus. |
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle. |
Mul tekkis mure mingite 1.50€ testri juhtmetega. Pakk tuli ilusti kohale, juhtmed tundusid korralikud - panin 5 tärni ära. Siis kui lõpuks juhtmed testri külge ühendasin siis selgus, et vool neist juhtmetest läbi ei käi. Ei osanud muud teha kui litsusin seda dispute linki ja kaebasin müüjale. Peale pikka seletamist lubati uued saata. Selleks pidin sama toote uuesti ostukorvi panema, kuni maksmiseni asjad ära toimetama ja siis tellimuse numbri müüjale saatama. Selle peale muudeti asja hinnaks 0.09€ ja selle ma ka ära tasusin. Nüüd peaks uus asi juba teel olema. Seda eelnevat juttu nüüd lugedes tekkis tunne, et ei oleks pidanud seda dispute asja alustama? Või kuidas sellega on?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
13.12.2017 23:19:51
|
|
|
| Andrez kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?
Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus. |
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle. |
Mul tekkis mure mingite 1.50€ testri juhtmetega. Pakk tuli ilusti kohale, juhtmed tundusid korralikud - panin 5 tärni ära. Siis kui lõpuks juhtmed testri külge ühendasin siis selgus, et vool neist juhtmetest läbi ei käi. Ei osanud muud teha kui litsusin seda dispute linki ja kaebasin müüjale. Peale pikka seletamist lubati uued saata. Selleks pidin sama toote uuesti ostukorvi panema, kuni maksmiseni asjad ära toimetama ja siis tellimuse numbri müüjale saatama. Selle peale muudeti asja hinnaks 0.09€ ja selle ma ka ära tasusin. Nüüd peaks uus asi juba teel olema. Seda eelnevat juttu nüüd lugedes tekkis tunne, et ei oleks pidanud seda dispute asja alustama? Või kuidas sellega on? |
Raha tagasi või dispute.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
13.12.2017 23:38:05
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Raha tagasi või dispute. |
Nojah, nüüd tuleb mingi asi juba minu poole. Vähemalt see poolkõva tracking nagu näitab, et midagi on vedajale üle antud. Kes teab, ehk on tühi ümbrik
Aga mis see dispute siis lõppude lõpuks on? Nagu mingi kaebus või midagi?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
13.12.2017 23:50:28
|
|
|
| Andrez kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Raha tagasi või dispute. |
Nojah, nüüd tuleb mingi asi juba minu poole. Vähemalt see poolkõva tracking nagu näitab, et midagi on vedajale üle antud. Kes teab, ehk on tühi ümbrik
Aga mis see dispute siis lõppude lõpuks on? Nagu mingi kaebus või midagi? |
Mitte ainult kaebus, vaid tellimuse protsess vaadatakse üle Aliexpress (vms) organi poolt.
Ning, kui müüja ei suuda tõendada, et pakk sinuni jõudis, siis saad raha tagasi.
Aga kuna iga dispute tekitab müüjale üpris palju kahju (kuuldatavasti läheb müüja konto ajutiselt lukku, raha välja ei saa), siis pole mõtet koheselt dispute teha, vaid kõigepealt tasub läbi rääkida - las kannab kohe raha tagasi, ei pea jurama organitega
Kuna ma ise olen mõned korrad üle saanud selle toodete asendamisega, siis mul reegel "Raha tagasi või dispute" - hea lihtne, ei pea enda aega ka liialt raiskama.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.12.2017 00:29:04
|
|
|
Nojah, 10m vs 18m valgusvooliku hinnavahe on peaaegu 2 kordne (ja üldse mitte odav) + lisaks see 10m ka vigane.
Saatsin müüjale kirja koos pildiga, eks näis mis räägib.
Asenduskaupa väga küll oodata ei viitsiks, plaan oli valgusvoolik jõuludeks ära paigaldada (olemasolev on 8a juba vastu pidanud kuigi miski 2m lõik ei tööta ka enam), nüüd oota järgmisi jõule.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
14.12.2017 04:13:00
|
|
|
salatoimik, pallasti 28 on omniva peakontori aadress, kontori! sinna ma ei lähe midagi küsima ja ega seal ju ei ole ka nende "kandekeskus" või iganes moodi nad seda nimetasidki.
kuskil aga peab olema ka see nö. suur ladu, kust nad oma pakikesi laiali saadavad, väiksematesse kohalikesse kontoritesse, pakiautomaatidesse jne. vähemalt vanasti oli samas kohas ka teeninduslett, sealt siis sai küsida oma pakikeste kohta või paberiga käia oma kraami kätte saamas.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.12.2017 08:46:51
|
|
|
No pallastis on ju ka sorteerimiskeskus vms
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
14.12.2017 22:28:23
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No pallastis on ju ka sorteerimiskeskus vms  |
Täpselt. Kõik pakid käivad sel aadressil asuvast sorteerimisliinilt läbi.
Aga sinna minek ei aita mitte midagi. Esiteks ei tasu igasugu Eestisse laekumise infot uskuda enne, kui see reaalselt Omniva trackingus kajastub. Teiseks, kui ongi kuskil "Hiina müüris" lammutamata, siis keegi ei lähe sul seda sealt otsima. Kujutate ette kui palju neid konteinereid seal on ja kui mitu saadetist mahub ühte neist? See kõik on selleks liiga suur kogus, et sealt midagi kindlat leida.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.12.2017 22:54:18
|
|
|
Mul nüüd jälle 2 pakki ilmusid Omniva lehel eile nähtavale kui "Sorteerimiskeskuses", täna tuli SMS teavitus ja sain pakid kätte. Seekord vastas kaup tellitule/ootusele.
Homme peaks ka järjekordse paki kätte saama, täna ilmus see Omniva lehele.
10-st 5 siis käes.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.12.2017 02:19:05
|
|
|
selle omnive trackinguga ongi see asi, et minul pole veel mitte üht ainsatki korda õnnestunud ühegi trackingu numbriga omniva otsingust mitte ainsatki tulemust näha. ometi tuleb päev/paar hiljem juba sms, et pakk on aadressijärgses kontoris ja võib järele tulla!
tänane ekstrakoomiline kogemus omniva kontoris ei muutnud usku nende "süsteemidesse" kohe mitte karvavõrdki paremaks. tuli õhtupoole sms, pakk kohal. sõitsin kontorisse - andsin oma id, toodi pakk välja. kuna ma tean, et mul on neid pakke veel oma 3-4tk kindlasti sealt saada ja osad neist on ali sõnul juba mõnda aega ka "arrived in dest. country" siis küsisin veel kaks korda eraldi üle, et palun vaadake kas ikka päris kindlasti teil seal kuskil ei näita, et mulle muid pakke veel kuskil ootel oleks?! vastus muidugi, et eiei, midagi rohkem ei ole. sõidan pakiga siis kontorist minema...kuskil 10 minutit olen sõitnud ja tuleb sms, teile on saabunud pakk, võite järgi tulla (ikka loomulikult sellesse samasse kontorisse)
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.12.2017 11:06:23
|
|
|
Kasuta 17tracki.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.12.2017 12:40:35
|
|
|
Wiltz, no kui pakke laiali vedav masin jõudis postkontorisse vahetult peale sinu lahkumist ja/või polnud ribakood veel süsteemi sisse loetud siis ega postkontori süsteem ei näitagi midagi.
Või sa tõesti arvasid et teenindaja läheb lattu ja hakkab igalt pakilt eraldi nime uurima?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.12.2017 16:39:05
|
|
|
ah kuule, ole reaalne. kell 19.40 õhtul sul jõuab pakke laiali vedav masin sinna kontorisse? (kontor muide suletakse kell 20.00). ja et põhimõtteliselt siis teenindaja läks kassa juurest otse selle pakke laiali vedava auto juurde, mis just oli sinna kohale sõitnud (muide, ma võin sulle kinnitada, et mingit pakiautot selle kontori juurde just sõitnud ei olnud) ning võttis seal megahunnikust kohe enamvähem esimesena selle minu paki ja skännis aga sisse?
ribakood süsteemi sisse loetud - seda ma räägingi, et omniva süsteem on koomika ruudus kui neil asjad nii käivad. ilmselgelt on pakid juba mitu päeva eestis olnud, 99,9% kindlasti on need ka juba omniva käes olnud päris pikka aega...aga "ribakood" loetakse eesti pinnal esimest korda "süsteemi" täpselt 2 sekundit enne seda kui mulle saadetakse sms, et pakk on sinu kodukontoris kohal ja võid kasvõi kohe uksest sisse astuda ning selle kätte saada...no lubage naerda, kui mõni mees arvab, et tõepoolest otse lennuki pealt visataksegi pakk õigesse kontorisse suurde kuhja ning sealt siis teenindaja hakkab ribakoode sisse skännima ja see ongi esimene pidepunkt, kust omniva "süsteem" saab mingit infot paki asukohast.
mille kuradi jaoks neil siis üldse mingisugune träkkimise otsing sinna lehele tehtud on, nalja pärast, või mida ma sealt träkin...seda, et mulle on nüüd saadetud sms kinnitusega paki kohal olekust?
mina ei küsinud, et mulle peab nime järgi mingit infot andma. ma ütlesin (olen iga kord öelnud) teenindajale, et ma annan teile pakkide trackingunumbrid, palun vaadake. lõpuks mul on suht savi ka, senikaua kui need pakid kõik kohale jõuavad ja asjad kätte saab. aga no naerma ajab selline asi...esiteks juba see, et aliexpress suudab näidata paki liikumist kuskilt krdi hiina urkast, millal on liikunud kust kuhu, millal on lennukile pandud ja millal sihtkohta jõudnud. aga eesti au ja uhkus postiteenud ei suuda absoluutselt mitte midagi näidata mulle JUBA EESTIS ASUVA paki kohta. ja teiseks ega selline solgutamine pole ka üldse äge, sõidad kontorist ära ja siis sõida uuesti sinna tagasi, kuna mingite tüüpide infosüsteem on täielik joke
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2017 18:02:59
|
|
|
Wiltz, See masin võis ka 16:40 sinna jõuda, reaalsus on, et kõik pakid tuleb seal 1 kaupa arvele võtta ning omniva kokkuhoiupoliitikaga on sedasi, et klienditeenindaja suures osas sellega tegeleb. Ehk lõhidalt öeldes, siis tegeleb kui kliente pole. Ja olenevalt pakkide kogusest võibki sellega pool õhtut minna kui kliente aina voorib ja oma pakikesi küsimas käivad. Telli pakiautomaati.
| Wiltz kirjutas: |
ribakood süsteemi sisse loetud - seda ma räägingi, et omniva süsteem on koomika ruudus kui neil asjad nii käivad. ilmselgelt on pakid juba mitu päeva eestis olnud, 99,9% kindlasti on need ka juba omniva käes olnud päris pikka aega...aga "ribakood" loetakse eesti pinnal esimest korda "süsteemi" täpselt 2 sekundit enne seda kui mulle saadetakse sms, et pakk on sinu kodukontoris kohal ja võid kasvõi kohe uksest sisse astuda ning selle kätte saada...n |
WTF? Vähemalt eelmisel õhtul tekib tracingusse kanne, et eestisse saabunud ja edasi tuleb kandeid kuidas liigub kuhugi kandekeskusesse ja edasi kuhugi postkontorisse või pakiautomaati. Minu ali pakkidel totaalselt kõigil selline tracking.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.12.2017 20:29:17
|
|
|
salatoimik, ära pane tähele, kosmoses käib asi teisiti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.12.2017 20:59:05
|
|
|
salatoimik, tore kui sinu pakkidel nii on, ja veel toredam kui nii olekski alati. ma just lõpetasin jutu sellest, kuidas nii ei ole! kas see on erand, jõulueelne aeg või mingi inimfaktori piirang/viga mis iganes...see ei oma hetkel erilist tähtsust. fakt on see, et minule pole omniva tarcking mitte ühelgi juhul mitte mingisugust infot näidanud peale selle, et sellise koodiga pakki süsteemist ei leitud. ei eelmisel õhtul ega isegi mitte samal päeval kui mulle sms saadetakse, pole ma sealt mitte midagi teada saanud.
mis kell mingi masin kuskile neil jõuab või ei jõua siin eesti-siseselt, see mind väga ei huvita. see samuti mitte, et mis kell teenindaja käsitsi need pakid kuskile sisestatud saab. mind huvitaks aga vähemalt niipalju teada, et kas see pakk on "in general" omniva valduses või mitte. ja ma arvan, et selleks ei ole vaja kohaliku kontori teenindajal neid skäkkida...vast peaks ikka keegi kuskil natuke varem ka midagi skännima, või mille põhjal omniva neid pakke siis sinna kohalikesse kontoritesse küll huvitav laiali saadab? niipalju ometi võiks see tracking neil ka leida ja näidata - teisisõnu mingi kirje võiks ometi süsteemis olemas olla kui nad paki mingisuguse international carrieri käest vastu on võtnud. siis ma vähemalt teaksin, et asi on reaalselt eestisse kohale jõudnud ja varem või hiljem ma selle siin kätte saan...isegi kui sellega läheb veel lisanduv nädal, nagu sellega tihtipeale miskipärast vist lähebki.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.12.2017 21:12:48
|
|
|
kui süsteem ei näita träkingut, siis on pakk ilma träkinguta tulnud, kohapeal antakse talle number külge, EE.... ja seda saad alles siis teada kui sms tuleb
Mul pole ükski pakk, mis on träkinguga tulnud onaja lehel errorit näidanud
Isegi Filipiinide vms pakid ennem ei näita, aga Eestisse jõudes näitavad
Üldiselt kui nii suur mure, siis tasuks premium teenust kasutada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2017 21:21:13
|
|
|
Sel juhul pole jah tracinguga pakk reaalselt, mingi chainatracking näotab sel juhul aiateibaid reaalselt ning eestis lüüakse asutusesiseseks kasutamiseks kood külge mida omniva tracing ei näita.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.12.2017 23:10:06
|
|
|
Nojah, ma ausaltõeldes sellepeale ei tulnudki et keegi praegusel ajal midagi ilma trackinguta tellib... Ma selliselt müüjalt ei ostagi kes mingit "Seller selected shipping" kasutab.
Ainult kas "Aliexpress standard shipping" või äärmisel juhul PostNL.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.12.2017 08:57:24
|
|
|
ma ei teagi, kas mu pakid tulevad träkinguga või ilma. Mis seal vahet on?
Võtan sealt, kust kõige rohkem tärne kaubal on
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
17.12.2017 10:08:02
|
|
|
Hädaline võiks lisaks kasutada 17track lehte või rakendust.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.12.2017 18:10:22
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
ma ei teagi, kas mu pakid tulevad träkinguga või ilma. Mis seal vahet on?
Võtan sealt, kust kõige rohkem tärne kaubal on  |
No mulle on ka ilma trackinguta pakid kõik kohale tulnud. Aga kui natukenegi kallim asi osta, siis on ikka parem trackinguga võtta, saad vähemalt vaadata kus pakk on ja kui peaks juhtuma et kohale ei jõua, siis on vähemalt tõestus, et ei jõudnudki reaalselt kohale.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
18.12.2017 23:40:53
|
|
|
| Tundub, et mõnel on vaja siin vaid hädaldada. Õnneks mõni mõistusega inimene suudab rahulikult ära seletada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
19.12.2017 08:47:19
|
|
|
| Omniva laos vist ulme väga pikk järjekord pakk juba 12 kuupäeval Eestis. Ehk joppab ja saab jõulukingi kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.12.2017 12:54:19
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Kui kaup ei vasta tegelikkusele/tellitule, kas siis tasuks kõigepealt müüjale kirjutada või kohe Dispute avada?
Sain täna tellitud valgusvooliku kätte, esiteks 18m asemel saadeti 10m pikkune (sildil oli kirjas 10m ja mõõtsin üle, oligi 10m) + lisaks 1. meeter juppi ei tööta, kuigi voolikut mudides siiski paar korda sähvatas ehk ju mõni kehva ühendus. |
Kirjuta ikka enne müüjale, aga ära kindlasti ole nõus mingisuguste kahtlaste teemadega. Raha tagasi või dispute - igasugune lubadus saata õige toode, lastakse üle. |
Peale mõningast kirjavahetust müüjaga sai lõpuks Dispute tehtud ja tollele ka positiivne otsus saadud.
Kaup jääb mulle ja ostusumma - saatmiskulud makstakse tagasi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
19.12.2017 15:11:03
|
|
|
keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
19.12.2017 15:43:20
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
| keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat. |
Aastate jooksul ca 20 korda tellinud - kirjuta neile ja uuri; samas pühade eelne "hullus"...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
21.12.2017 16:55:31
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Trwind55 kirjutas: |
| keegi bookdepository.com lehelt on tellinud? Postitamisest saab varsti kolm nädalat ja mida ei ole see on mu raamat. |
Aastate jooksul ca 20 korda tellinud - kirjuta neile ja uuri; samas pühade eelne "hullus"... |
15 tööpäeva ainult. Esiteks on raamat muljutud ja teiseks on ta vahepeal ujumas käinud.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
21.12.2017 17:10:58
|
|
|
Spoiler 
Esimest korda näen, et Aliexpress ise teavitab, kui kaup on kohale jõudnud (e-kiri tuli ka).
Ja siis teavitab, et ei õnnestunud kohale toimetada lokaalsel shippingu kompaniil.
Huvitav, mis nüüd saab siis? Oranži teadet ka ei saa kuskil lõpuni lugeda, et kes see kompanii siis olla võiks ja miks nad ei helista? (tüüpiline Omniva).
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.12.2017 17:20:48
|
|
|
| M00t, vaata arvutis, siis ehk näed oranzi teate lõpuni. Aga arvatavasti on selle sisu see, et võta ühendust omnivaga. Vaata parem mis tracking näitab, see oranz teada võib tähendada ka "väljastuskatset" ehk tegelikult ei üritanudki kuller seda kohale tuua vaid on homseks postkontoris. See on lihtsalt onavia süsteemi kiiks, et kui kulleriga kättetoimetamine pole ette nähtud, siis näitab ikka väljastuskatset kuigi reaalselt tähendab see seda, et pakk tõsteti kulleriga kättetoimetavate pakkide hunnikust postkontorisse minevate pakkide hunnikusse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|