Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes on omale ostnud LG A7'e (https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-oled-teler-lg-eg9a7/55EG9A7V.AEE).
Kuivõrd sellele review'd leida on suht võimatu huvitaks just kellegi reaalne kasutuskogemus. _________________ The truth is out there
Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes on omale ostnud LG A7'e (https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-oled-teler-lg-eg9a7/55EG9A7V.AEE).
Kuivõrd sellele review'd leida on suht võimatu huvitaks just kellegi reaalne kasutuskogemus.
ma usun et siin on üks põhiline kriteerium, kas sul on 4K vaja või mitte? mina isiklikult tarbin 4K sisu, aga kui ei vaataks, siis võtaks selle küll...
Oskab keegi öelda kumba androidi telekat valida. Kas Sony KD-55XE9005 või Philips 55PUS7502/12? Kummal võiks olla parem pilt? Või on Philips ja Sony halb valik?
Oskab keegi öelda kumba androidi telekat valida. Kas Sony KD-55XE9005 või Philips 55PUS7502/12? Kummal võiks olla parem pilt? Või on Philips ja Sony halb valik?
Mul on samad telerimudelid silma jäänud pluss siis veel mainitud LG Oledi mudel.
Philipsi ja Sony puhul soovitan pilgu hoida Soome peal, sest seal antud philipsi ja sony mudelid võivad olla hea pakkumise korral päris soodsad. Praegu on näiteks Gigantti.fi poes see philipsi tv 799 euri _________________ PSN: karl877
Oskab keegi öelda kumba androidi telekat valida. Kas Sony KD-55XE9005 või Philips 55PUS7502/12? Kummal võiks olla parem pilt? Või on Philips ja Sony halb valik?
Freedom, hoia raha kokku ja saad korraliku ekraani viasati jaoks. See kuramus töötaks vist isegi ilma digiboksita juba, kuna viasat annab CAM mooduleid ka teleritele.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=721605 _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Võta foorumist siis juba kasutatud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
londiste, tal oli OPPO jah _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kas on kuskil telekate võrdluseks vastavat lehte või tabelit nagu on telefonide kohta gsmarena moodi?
https://www.rtings.com/tv/tools/compare _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 05.12.2017 17:17:58, muudetud 1 kord
Kuidas te 4K sisu vaatate - traadi või wifiga? Ise eelistaks wifit aga see on segane värk mulle...
Näiteks Netflix soovitab "25 Megabits per second - Recommended for Ultra HD quality"
Ostsin ASUS RT-AC51U Dual-Band Wireless AC750 Router aga kodus avastasin karbilt https://linustechtips.com/main/uploads/monthly_2017_02/WP_20170227_10_42_49_Pro.jpg.fb351712752ab55b1560b4be38dbccb4.jpg , et see ikka ei ole 4K võimeline kuigi lubavad suuri kiirusi ja ka poes öeldi, et käib küll...
Karp jäigi avamata, et saab vast poodi tagasi viia.
Telekas on Sony KD-75XE9005
wifi on oluliselt ebastabiilsem kui juhet mööda liikuv andmeside. kui on võimalik võrgukaablit kasutada, miks siis wifile lootma jääda? _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Räägivad, et keskmise Samsungiga ei ole mitte mingit vahet.
Endal sama 43" olemas ja pildiga olen väga rahul, soovitan kindlasti.
Käisin Euronicsis vaatamas seda mudelit. Väljas oli vaid 43 tolline versioon; 55 tollist on saada üksikutes Euronicsi esindustes. Disainilt muidu teler ilus ja puha, aga mingit telekanalit vaadates märkasin, et pilt hakib päris koledasti, st liikumisel ei olnud pilt üldse sujuv, samas kui kõrval oli enam-vähem samas hinnaklassis või pisut kallim Philips, millel pilt sootuks sujuvam. Matsin selle konkreetse TCL mudeli ostmise mõtte maha kohe.
Philipsil on see feik-600 fps või-mis-iganes jura küljes, mis kunstlikult kaadreid juurde tekitab. Mu meelest tekitab sellise odava koduvideo tunde
Kuidas te 4K sisu vaatate - traadi või wifiga? Ise eelistaks wifit aga see on segane värk mulle...
Näiteks Netflix soovitab "25 Megabits per second - Recommended for Ultra HD quality"
Ostsin ASUS RT-AC51U Dual-Band Wireless AC750 Router aga kodus avastasin karbilt https://linustechtips.com/main/uploads/monthly_2017_02/WP_20170227_10_42_49_Pro.jpg.fb351712752ab55b1560b4be38dbccb4.jpg , et see ikka ei ole 4K võimeline kuigi lubavad suuri kiirusi ja ka poes öeldi, et käib küll...
Karp jäigi avamata, et saab vast poodi tagasi viia.
Telekas on Sony KD-75XE9005
ma arvasin ka et vaja kaablit aga enne proovisin huvipärst wifi-ga ja netflix töötab täitsa kenasti, 4K streaming. mul starman ja see 50MB pakett
PS! räägi telkust ka veidi, kuis 75" peal gray uniformity ja muud näitajad tunduvad...75" on juba korralik lahmakas ja seal igast vead, kui on, paistavad juba välja! muidu antud mudel peaks korralik asi olema
Kuidas te 4K sisu vaatate - traadi või wifiga? Ise eelistaks wifit aga see on segane värk mulle...
Näiteks Netflix soovitab "25 Megabits per second - Recommended for Ultra HD quality"
Ostsin ASUS RT-AC51U Dual-Band Wireless AC750 Router aga kodus avastasin karbilt https://linustechtips.com/main/uploads/monthly_2017_02/WP_20170227_10_42_49_Pro.jpg.fb351712752ab55b1560b4be38dbccb4.jpg , et see ikka ei ole 4K võimeline kuigi lubavad suuri kiirusi ja ka poes öeldi, et käib küll...
Karp jäigi avamata, et saab vast poodi tagasi viia.
Telekas on Sony KD-75XE9005
ma arvasin ka et vaja kaablit aga enne proovisin huvipärst wifi-ga ja netflix töötab täitsa kenasti, 4K streaming. mul starman ja see 50MB pakett
PS! räägi telkust ka veidi, kuis 75" peal gray uniformity ja muud näitajad tunduvad...75" on juba korralik lahmakas ja seal igast vead, kui on, paistavad juba välja! muidu antud mudel peaks korralik asi olema
Kui palju su wifi speedtesiga telku juures kiiruseks annab?
Telku tundub muidugi super võrreldes mu eelmise, 2005 a. 42" sony plasmaga aga kahjuks ma ei oska muud midagi öelda - lihtsalt ei jaga matsu... mingeid vigu/häireid ei ole veel märganud (silm on mul küll väga kriitiline ja terav) kanalite vahetus on aeglane - u- 4sek. ise praegu uurin ja katsetan vaikselt. pooljuhuslikult sattusin siinset tv-foorumit lugema ja mingi tv-hullus tuli järsku peale ja nii see läks... algul ehmatas ära aga seda võin nüüd öelda, et: suurus loeb ikka küll:)
Kui palju su wifi speedtesiga telku juures kiiruseks annab?
Telku tundub muidugi super võrreldes mu eelmise, 2005 a. 42" sony plasmaga aga kahjuks ma ei oska muud midagi öelda - lihtsalt ei jaga matsu... mingeid vigu/häireid ei ole veel märganud (silm on mul küll väga kriitiline ja terav) kanalite vahetus on aeglane - u- 4sek. ise praegu uurin ja katsetan vaikselt. pooljuhuslikult sattusin siinset tv-foorumit lugema ja mingi tv-hullus tuli järsku peale ja nii see läks... algul ehmatas ära aga seda võin nüüd öelda, et: suurus loeb ikka küll:)
kui aus olla, siis kiirust ple mõõtnud...kui õhtul ära ei unusta siis võin testida!
ma kujutan ette jah kui vinge võib olla 75" UHD kraami vaadata
Rääkides pildist ruuteri karbil - ma usun, et siin on mõeldud rohkem kui ühe üheaegse tarbija korral kasutuskogemust.
4K voog, sõltuvalt kvaliteedist, pakkimata kujul ühest masinast teise võib tekitada palju suuremat võrgukoormust kui netflix.
Tee arvutist või telefonist see Netflixi kiirusetest läbi, soovitavalt tüüpilisel vaatamisajal, et arvestada õhtuse tippkoormusega ning tõenäoliselt kõik ok.
Lisaks meenus, et mu Sony BR mängijal oli netflix rakenduse seadetes ka mingi kiirusetest, seega usun, et Sony teleka puhul võiks see ka olemas olla - see peaks andma kõige adekvaatsema tulemuse - kui sealt tuleb üle 25Mb/s siis kõik ok, kogu ahel toimib.
Pindit, PS! ei saanud märkimata jätta et väga õigel ajal muretsesid uue pildikasti, kahe päeva pärst ju algab Grand Tour season 2 @UHD
Õigel ajal ja tänu siinse foorumi infole Verkkokauppast 28.nov. ka loodetavasti "õige" hinnaga, 2900 koos Sony HT-CT800 soundbariga. Telku ise siis 2600 + 3a garantiid. Sounbar on telkule lühike ja mulle tundub, et lihtsalt ei sobi telku ette põrandale, kui keegi on sest soundbarist huvitatud siis 300...
Kas Telia TV -d kasutades peab nende pulti kasutama? Telial kõige rohkem HD kanaleid...
Pindit, PS! ei saanud märkimata jätta et väga õigel ajal muretsesid uue pildikasti, kahe päeva pärst ju algab Grand Tour season 2 @UHD
Õigel ajal ja tänu siinse foorumi infole Verkkokauppast 28.nov. ka loodetavasti "õige" hinnaga, 2900 koos Sony HT-CT800 soundbariga. Telku ise siis 2600 + 3a garantiid. Sounbar on telkule lühike ja mulle tundub, et lihtsalt ei sobi telku ette põrandale, kui keegi on sest soundbarist huvitatud siis 300...
Kas Telia TV -d kasutades peab nende pulti kasutama? Telial kõige rohkem HD kanaleid...
Ei ole vaja pulti, sab ka täiesti eduliselt teleri puldiga vms hakkama.
Pindit, PS! ei saanud märkimata jätta et väga õigel ajal muretsesid uue pildikasti, kahe päeva pärst ju algab Grand Tour season 2 @UHD
Õigel ajal ja tänu siinse foorumi infole Verkkokauppast 28.nov. ka loodetavasti "õige" hinnaga, 2900 koos Sony HT-CT800 soundbariga. Telku ise siis 2600 + 3a garantiid. Sounbar on telkule lühike ja mulle tundub, et lihtsalt ei sobi telku ette põrandale, kui keegi on sest soundbarist huvitatud siis 300...
Kas Telia TV -d kasutades peab nende pulti kasutama? Telial kõige rohkem HD kanaleid...
Ei ole vaja pulti, sab ka täiesti eduliselt teleri puldiga vms hakkama.
Pindit, PS! ei saanud märkimata jätta et väga õigel ajal muretsesid uue pildikasti, kahe päeva pärst ju algab Grand Tour season 2 @UHD
Õigel ajal ja tänu siinse foorumi infole Verkkokauppast 28.nov. ka loodetavasti "õige" hinnaga, 2900 koos Sony HT-CT800 soundbariga. Telku ise siis 2600 + 3a garantiid. Sounbar on telkule lühike ja mulle tundub, et lihtsalt ei sobi telku ette põrandale, kui keegi on sest soundbarist huvitatud siis 300...
Kas Telia TV -d kasutades peab nende pulti kasutama? Telial kõige rohkem HD kanaleid...
Ei ole vaja pulti, sab ka täiesti eduliselt teleri puldiga vms hakkama.
Kas käisid ise järgi või lasid siia saata. See ju selline lahmakas
Liiga suur on tõesti, et ise tuua. Küsisin tuttavalt logistikult ja ta soovitas ja 1 firma tõigi 50 eest koju. Verkkokauppa ju sadama lähedal ja seal alati laeva ootamas palju meie autosid ja neil kõigil peaks teleka jaoks ka ruumi jaguma... väike jama tekkis autojuhil kauba kättesaamisega... saatsin küll klienditeenindusele meili, et kes ja kuna tuleb aga väike paanika ja ajakulu oli ikka. Peaks vist enne konkreetsest kauplusest ette uurima mis ja kuidas täpselt teha vaja... See klienditeeninduse üldmail vast üldine ja vbl kuskil lapimaal ja vbl juba suletud jne. ...
Ostsin eelmine aasta Philipsi kus oli peal android 5, See suvi tuli android 6 ja nüüd oktoobris on android 7.1.2 välja lastud. Seda viimast pole veel katsetanud aga android 5 to 6 andis küll hea edasimineku, nii kiiruse kui stabiilsuse osas. Tegelikult ei viitsi üldse uuendada, sest siis peab hingerahu huvides kogu teleka uuesti installima ja see on mitu tundi jamamist seadetega.
nii palju kui sony kohta jõudsin lugeda siis android 7 ikka parem kui need eelmised, ma usun et philipsi kohta kehtib ka...isiklik kogemus muidugi puudub! kasutan LG webOS-i
Põhilised erinevused tunduvad olevat sutsu suurem ekraan LG kasuks; Samsungil VA paneel ja LG'l IPS paneel; LG 10 bits ja samsung 8 bits ehk siis sutsu rohkem värve LG kasuks . Samuti OP süsteem.
On neil üldse mingit sisulist vahet? LG on oma 40€ odavam, et kas tasuks puhtalt hinna järgi otsus teha?
Mõlemad telerid on ikka 8 bit, nii odavalt ei saa kuidagi 10 bit ekraani
Suuruse vahe on päris palju, muu olulise erinevuse oled juba ise ära märkinud. Kui vaatamist on ka külje pealt, siis LG, kui mitte, siis vaata ise, kui suurus pole oluline.
VA paneelil jälle palju parem kontrast ja must toon. Samas ma päris pimedas niiehknaa midagi ei vaata ning kerge nurk jääb sisse samuti. Vast siis läheb see LG loosi.
EDIT: Ostsing siiski Samsungi mudeli, filmide jaoks tundus pilt parem.
Nüüd kui üle wifi ja läbi homegroupi jagan Videos all filme siis selgus, et .mkv faile ei leia üles, see on tavaline nähtus? Mis formaati tuleks convertida, et toimiks kenasti?
Tegin androidi uuenduse 6 pealt 7 peale.. viskas sellise vea ekraanile.. ei tea kas on väga tähtis rakendus , õnneks tehase seadete taastamine tegi asja korda.
MKV formaadi tugi peaks sellel ju olema. Viimane FW uuendus peale lastud? _________________ Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Mingeid teatud audio codeceid ei toeta tundub.
Kas ERR app on ainult samsungi highend versioonidel? ERR on ainuke telekanal, mida sooviks näha aga appside alt see välja ei tule igatahes.
EDIT: Sain siis suure vaevaga EER'i samuti telekasse streamima läbi TV Cast (Samsung), ei tööta kõige paremini samas. Samsungil on olemas veel enda Smart View aga kui see arvutisse laadida ja käivitada siis leiab küll teleka üles aga ütleb "Something went wrong. Please try again." Prooviksin telefonis samuti aga telefon jagab telekale netti (telefon on siis hotspotiks) ning app ütleb, et ühenda telefon ja telekas samasse võrku.. ehk on sellest kuidagi võimalik mööda hiilida?
Tere,
selline küsimus, et kas katkise ekraaniga teleriga on kellelgi midagi peale hakata või peab jäätmejaama viima?
Teler on philips 47" 6300 seeria. Ekraani vahetus vist ei ole majanduslikult mõttekas.
ristu, paari euri eest ehk keegi ostab varuosadeks, aga jah. Ekraani vahetus mõttetu _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi teab mõnda head programmi või viisi kuidas saaks live videot (ERR) näidata arvutist TV'sse? TVersity toimib kenasti erinevate videofailide, muusika ja piltide osas aga ERR'i ei saa streamima.
On olemas app nimega TV Cast, mis on üpriski kohmakas ning ainult android seadmetel.
/../ ERR on ainuke telekanal, mida sooviks näha aga appside alt see välja ei tule igatahes. /../
Torkisin nädalavahetusel põgusalt sama Samsa nutipoolt, baruser võttis osade värksemate http striimilinkide - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=484372 - peale pildi ette ja lasi täisekraanil vaadata. Mingid kiiksud küll olid, aga ei olnud mahti ja vajadust väga süveneda. _________________ 0xDEAD
0xBEEF
Rääkides pildist ruuteri karbil - ma usun, et siin on mõeldud rohkem kui ühe üheaegse tarbija korral kasutuskogemust.
4K voog, sõltuvalt kvaliteedist, pakkimata kujul ühest masinast teise võib tekitada palju suuremat võrgukoormust kui netflix.
Tee arvutist või telefonist see Netflixi kiirusetest läbi, soovitavalt tüüpilisel vaatamisajal, et arvestada õhtuse tippkoormusega ning tõenäoliselt kõik ok.
Lisaks meenus, et mu Sony BR mängijal oli netflix rakenduse seadetes ka mingi kiirusetest, seega usun, et Sony teleka puhul võiks see ka olemas olla - see peaks andma kõige adekvaatsema tulemuse - kui sealt tuleb üle 25Mb/s siis kõik ok, kogu ahel toimib.
Millest selline suur vahe võib tulla?
telefoniga wifit mõõtes:
fast.com - 10-12 mbps
speedtest - 48.6-48.7 mbps... paljud teised speedtestid u. sama
netflix wifiga telekas - 4k vaadates näitab netflix info ise algul 1.5mbps ja siis vaikselt kasvab kuni 16mbps
netflix info kuskil alates 7.5mbps näitab, et: Video 7.5mbps /2160 ... et siis sealt algab 4K?
traadiga on sama netflixis
kasutan Asus ruuter 802.11ac kanalit
nett: Telset 50/50
Kas saab ehk netflixi jaoks mingeid seadeid ruuteris kruttida? või nii ongi ok?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.