|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.11.2017 17:23:00
|
|
|
Ehk siis pead oma inimkeeles loetava parooli saatma mingile suvalisele hindule kuskil klienditeeninduses? Jajah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.11.2017 09:19:28
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Betamax, pead silmas seda, et peaks paroole saatma hakkama?  |
Ma olen selle kadalipu hiljuti läbi teinud ühe teise kasutaja kontoga (avastas pärast uue tööarvuti saamist, et ei mäleta enam oma Skype'i konto parooli, seotud e-maili samuti mitte) ja paroolide koha sai tühjaks jätta. Mingit kobinat ei tulnud. Pool nädalat läks aega, aga sai parooli resetitud.
Kui vaadata vana suhtumist ja kirjastiili, siis võib oletada, et sama suhtumisega läks ta oma kontot tagasi nõutama. Sellisel juhul ei imesta, et klienditeenindus teda pikalt saatis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
21.11.2017 10:39:20
|
|
|
| MS suutis ikka pasa kokku keerata, kui Dect teema ära lõpetas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2017 09:02:21
|
|
|
Skype'i Windowsi versioon uuendas ennast just.
See juhtub tegelikult vist peaaegu iga nädal ja pole iseenesest midagi tähelepanuväärset, et nii sageli uuendatakse, aga seekord keerati kasutajaliides minu meelest täiesti tuksi - milleks on vaja hea platvorm ära käkkida? MS on seda vaikselt kogu aeg teinud, aga sellist käkki pole veel näinud, nagu see uus Skype praegu on.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2017 11:21:37
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Äpist räägid? |
Windows töölaua programmist/rakendusest.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.12.2017 11:55:07
|
|
|
Kõik samasugune endiselt. Kuigi jah, mul on määratud seadistustest, et vestlusaknad eraldi ja kontaktide nimekirjas pole pilte ning vaade kompaktne.
Kahtlustan, et sa kasutad äpiversiooni. Mis sul erinevat on võrreldes varasemaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2017 13:11:16
|
|
|
Versioon 8.12.0.2?
Täna hommikul ta igatahes uuenduse tegi, omast arust ei valinud kuskil, et äpiversioonile ümber läheks.
Kontakte enam "põhivaates" endist viisi kuvada ei saa, nüüd tulevad ainult eraldi kontaktide ikooni peale vajutades ette.
Mitte et see väga oluline oleks, aga "Away"-ks ka ei saa enam ennast panna.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2017 13:32:20
|
|
|
Tundub küll
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.12.2017 13:58:51
|
|
|
Kontaktide ja vestluste akent eraldi enam uues kuvada ei lase?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
08.12.2017 14:14:59
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kontaktide ja vestluste akent eraldi enam uues kuvada ei lase? |
Eraldi kontakte püsivalt kuskile nähtavale jätta ei saa jah. Vasakul külgribal näitab viimaseid vestlusi ja vastavaid kontakte, neid ära peita ei saa.
Õnneks on veel võimalik tagasi minna ja "klassikalist" Skype'i (ver. 7.40) kasutada:
https://go.skype.com/classic.skype
Panin omale tagasi, ehk mingigi aja saab edasi lükata uuele minekut.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.12.2017 15:32:18
|
|
|
skype läheb küll jhärkjärgult järjest kehvemaks
R.I.P
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
10.12.2017 20:26:24
|
|
|
| Skype ver 7.38 (ka inimesel, kellega online suhtlesin) - viimasel nädalal on paar korda saadetud tekstist suur osa vahepealt kaduma läinud. Ehk siis pole kohale tulnud, kuigi konkreetse jutu algus ja lõpp on olemas. Või on tulnud hiljem, aga varasema teksti vahele, nii et kui (vastassuhtleja viitamise peale) üle poleks vaadanud varasemat vestlust, oleks see ka "kadunud" tekst. Mis värki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
10.12.2017 22:28:33
|
|
|
| suhtleme koguaeg, aga pika aja jooksul esimest korda taoline juhtum. Nii et kellaaja võimalus langeb ära. Lag arvatavalt põhjuseks teksti hilisemale ilmumisele juba muu teksti vahele on loogiline. Aga teksti teelesaatmine/kohale mittejõudmine online/reaalajas on midagi uut...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
31.12.2017 00:09:24
|
|
|
Skype PC peal ei näita ka päris paljusid saabunud sõnumeid enam. Samas aegajalt osasid kuvab. Samal ajal iOSi ja MacOs peal olevad Skyped toimivad kenasti - samas võrgus.
Kuidas PC peal oleva tööle saaks? See on päris häirivaks muutunud juba.
Skype versioon: 12.10.572.0 W10 peal
Krt seda sunnitud uuendust nüüd vaja oli paar nädalat tagasi. Olin eelmise versiooniga vägagi rahul - kõik toimis tõrgeteta.
EDIT: Avastasin, et arvutis on lausa kaks Skype't mul installitud. Wtf? Igatahes versiooniga 8.12.0.14 tundub esmapilgul kõik korras olevat. Ei tea kas peale restarti ka see käivitub nüüd ...
Igatahes sellel on UI ka natukene mõistlikum - kuigi ka väga sarnane plass nagu kõik W10's
EDIT2: sain vist selle versioon 12 uninstallitud
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.01.2018 19:01:30
|
|
|
Renka, Skype for Desktop ja Skype app vast kui Win10. Jabur.
Täna oli selline kogemus, et uusima skaibiga inimene lisas mind kontaktiks ja ütles, et talle pakkus mu kontakte lisamiseks... hea soe privaatsus vä
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.01.2018 19:08:27
|
|
|
Täna oli Skypes kolme osapoolega koosolek - ja nagu ikka läks 5+ minutit ja kolm katset, et kõigil audio töötaks. No täiesti ajuvaba kuidas grupikõne tegemine käib endiselt samamoodi nagu 10a tagasi - "hallo, hallo - kas kuulete mind ..." ja siis mõistagi vähemalt üks ei kuule või ei kuule teda. Iga kord on vähemalt ühel osapoolel probleem. Lõpuks saime korda asja nii, et logiti teise Skype kontoga sisse (või vahetati arvutit vmt - ei tea täpselt).
Vahes harva on ka koheselt toiminud
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.01.2018 20:50:10
|
|
|
Rääkige palun miks te Skype veel üldse kasutate? Kas asi on alternatiivide puuduses, paljudes kontaktides kes seal veel pesitsevad või isiklikus laiskuses alternatiivide vaatamisel?
Mina loobusin juba eelmine aasta. Peamine tegur oli see, et enamus oli liikunud muudesse kanalitesse ja väga harv kui keegi oli üldse sisse logitud. Polnud mõtet paari inimese pärast jätkata selle peavaluga. Kogu aeg oli mingi jama. Ütlesin siis neile kes olid jäänud, et edaspidi saatke sms sest mina loobun ja soovitasin neile sama. Kiirem niikuinii kuna telefon on kogu aeg kaasas.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.01.2018 20:53:26
|
|
|
Hea meelega loobuks. Aga kuidas ma siis tööalaste kontaktidega ühendust pean jooksvalt? Saaden emaile? SMSe? Tiba raske nagu.
Eraisikuna on sellest täiesti savi - enamus kasutab FB messengeri nagunii.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.01.2018 23:10:59
|
|
|
Ma olen oodanud alternatiivi ilmumist ja avastasin just paar päeva tagasi (või eile?), et Signal Desktop on saabunud. Nüüd tuleb ainult sellega tegeleda, et kontaktid ka üle koliks ;D
FB Messengeri ei kasuta, vaid brauseripõhist FB'd ja üritan sedagi vähesena hoida, kahjuks üldlevinud.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.01.2018 01:08:22
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Ma olen oodanud alternatiivi ilmumist ja avastasin just paar päeva tagasi (või eile?), et Signal Desktop on saabunud. Nüüd tuleb ainult sellega tegeleda, et kontaktid ka üle koliks ;D |
Et kasutajaskond veelgi killustuks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.01.2018 01:21:28
|
|
|
Et mulle olulised kasutajad (sh. paar gruppi) Signalisse üle koliks. Ma ei saa aru, miks teisi suhtlusprogramma peaks tahtma kasutada.
Skype on muidu suhteliselt väljasurnud, IMHO.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.01.2018 09:58:26
|
|
|
| Massid ei liigu mõistuspäraselt - pigem liigutab neid massipsühhoos. Algatuseks on vaja kõvasti reklaami ja kriitilise massi tekitamist - turvaline on tahta seda ja olla seal, mida teised on tahtnud ja kus juba paljud ees on. See on kunagiste MSN-i, rate.ee, orkuti ja FB fenomen. Ja ka Skype'i. Kes küll jõuaks kokku lugeda neid suhtlusrakendusi, mis samuti killer applicationi loomise ambitsiooniga püsti pandi, kuid juba õige pea hääbumissurma surid... Kui just mõni suur neid ära ei ostnud ja turusolkijat kinni ei pannud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2018 10:20:21
|
|
|
| rmc kirjutas: |
FB Messengeri ei kasuta, vaid brauseripõhist FB'd ja üritan sedagi vähesena hoida, kahjuks üldlevinud. |
Ei saa aru. Või on eesmärgiks kasutada Facebooki ning hoiduda Messengeri osa kaudu suhtlemisest?
Sest Facebooki puhul on Messengeri osa suhtlemiseks täitsa okei (hetkel veel üllatavalt minimalistlik), eriti kuna saab kasutada vaid suhtlemisrakendust. Pigem seda suurt, paksu Facebooki-osa ei pea kasutama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.01.2018 10:35:15
|
|
|
| Skype puhul käib ilgelt pinda see, et igat sessiooni peab alustama liigutusega "käi per$e oma uuendusega".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.01.2018 11:34:18
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Massid ei liigu mõistuspäraselt - pigem liigutab neid massipsühhoos. Algatuseks on vaja kõvasti reklaami ja kriitilise massi tekitamist - turvaline on tahta seda ja olla seal, mida teised on tahtnud ja kus juba paljud ees on. See on kunagiste MSN-i, rate.ee, orkuti ja FB fenomen. Ja ka Skype'i. Kes küll jõuaks kokku lugeda neid suhtlusrakendusi, mis samuti killer applicationi loomise ambitsiooniga püsti pandi, kuid juba õige pea hääbumissurma surid... Kui just mõni suur neid ära ei ostnud ja turusolkijat kinni ei pannud. |
Sa ilmselt pole kuuulnud Signal'st. See pole mingi suva äpp mis homme välja sureb. Seda enam, et isegi MS allpool oleva uuudise alusel hakkab seda kasutama krüpteeringu jaoks. Lisaks Edward Snowden soovitab kah Signal't kaasuitada.
| tsitaat: |
| Skype already employs 256-bit AES encryption to protect data transferred between two clients, which is different from end-to-end encryption. End-to-end encryption means that the communication channel is secure and the messages stored on servers can only be read by those involved in the communications, via a decryption key stored on the device, as opposed to being stored on a remote server. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.01.2018 11:34:31
|
|
|
Oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.01.2018 13:56:16
|
|
|
rex, ma tean seda, jah.
Mark0, ma ei installi ühtegi sellist asja omale telefoni... arvutis kasutan ka messengeri, brauseris.
p2ep, ma installisin koduka kaudu viimase Skype Classicu ja see ei kisa update'i suhtes, ühtlasi peaks selle ka seadetest välja lülitada saama.. kodukal https://www.skype.com/en/get-skype/ dropdown menust vali "Get classic Skype", otselink setupile https://go.skype.com/classic.skype
Tanel, algne Skype läks vist P2P ja ei võtnud vahelt, krüpteerimise suhtes kindel pole. Aga hea liigutus, kuigi ma ei usu, et Skype ise sisule ligi ei saa, lihtsalt ei usu seda. Sama ka teiste kohta, kes OWS süsteemi kasutavad, FB jms.
Tomorrow, .
Igatahes, jah. Skype kui privaatsuserisk on plaanis endal igaltpoolt ära korjata. Ei ole vaja, et kõik asjad, mis välja lähevad, kuskil M$ servudes läbi klikitakse (lingid) ja ladustatakse. Mitte, et väga midagi hullult varjata oleks, ent asi on kindlasti ka põhimõttes. Ei taha toetada seda suunda ja sobivusel otsin alati alternatiivi. Seda enam, et Skype'i uus versioon on saast + igasugu sinu kontaktide teistele soovitamised ja M$ kontonduse kaudu sisselogimise haldamine, jne.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.01.2018 14:18:28
|
|
|
On Classic, ikka möliseb. Automaatse uuenduse saab jah välja lülitada, aga meeldetuletust mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.01.2018 18:05:17
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Rääkige palun miks te Skype veel üldse kasutate? Kas asi on alternatiivide puuduses, paljudes kontaktides kes seal veel pesitsevad või isiklikus laiskuses alternatiivide vaatamisel?
Mina loobusin juba eelmine aasta. Peamine tegur oli see, et enamus oli liikunud muudesse kanalitesse ja väga harv kui keegi oli üldse sisse logitud. Polnud mõtet paari inimese pärast jätkata selle peavaluga. Kogu aeg oli mingi jama. Ütlesin siis neile kes olid jäänud, et edaspidi saatke sms sest mina loobun ja soovitasin neile sama. Kiirem niikuinii kuna telefon on kogu aeg kaasas. |
Ma ise ammu vahetasin Skype Telegrami vastu mis on palju mugavam kasutada. + mulle meeldib et saab isetehtud stickerseid teha jne + igast asju o nseal palju mugavam kasutada + grupid
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.01.2018 13:33:20
|
|
|
p2ep, kus ta sul möliseb? Mul Skype Classic ja peale seda kui viimati selle installisin, ei ole midagi kisanud. Seadetest "automatic updates" maas.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.03.2018 13:47:37
|
|
|
Ja nüüd ei tööta W10 peal Skype üldse. Lihtsalt ei ava programmi. Ei mingit veateadet ega midagi. Ei ole ka protsesside listis miskit.
Juhtus see peale seda kui arvuti üles bootides pakkus mingit järjekordset Skype uuendust (wtf miks peaks üldse bootides softi minor uuenduse jaoks eraldi aken ette hüppama?).
Kuidas 10+ aastat töötanud soft saab järsku sellise allakäigu teha? Viimase poole aastaga täiesti kasutuskõlbmatuks muutunud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.03.2018 13:50:19
|
|
|
W10 peal on ju kaks erinevat Skype'i ka... "äpp" ja "desktop programm"
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.03.2018 13:55:06
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| W10 peal on ju kaks erinevat Skype'i ka... "äpp" ja "desktop programm" |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9702652#9702652
| Hiid kirjutas: |
Renka, äkki ta ei taha sinuga enam suhelda. Saatsin sulle ise sõbrakutse  |
jee
Võtsin vastu (OSX peal Skype toimib veel)
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.03.2018 21:50:27
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Ja nüüd ei tööta W10 peal Skype üldse. Lihtsalt ei ava programmi. Ei mingit veateadet ega midagi. Ei ole ka protsesside listis miskit.
Juhtus see peale seda kui arvuti üles bootides pakkus mingit järjekordset Skype uuendust (wtf miks peaks üldse bootides softi minor uuenduse jaoks eraldi aken ette hüppama?).
Kuidas 10+ aastat töötanud soft saab järsku sellise allakäigu teha? Viimase poole aastaga täiesti kasutuskõlbmatuks muutunud. |
Deinstalli skype
Lae siit Skype Classic
Installi
niipea, kui käivitub, keera automaatne uuendus kinni
/ toimib seni, kuni nad selle versiooni mittekompatiibliks "uuendavad"
Siis peab mingile alternatiivile üle kolima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.03.2018 22:33:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mul pole juba pikemat aega seda uuendust enam pakkunud. |
Hmm, kusjuures mul kah mitte, kusagilt eelmise kuu lõpust ehk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.03.2018 22:58:09
|
|
|
p2ep, ja Skype toimib jälle W10 peal
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.03.2018 08:05:15
|
|
|
Kas keegi oskab öelda mingit head lahendust ja töötavat, kuidas uuel Skypel automaatne uuendus kinni keerata? Mul on terve kontoritäis inimesi, kes välispartneritega pidevalt skype suhtluseks kasutavad. Kuid kui uus skype ennast uuendada tahab - nad pole adminnid. Tulemus - Skype ei käivitu enam üldse Tulemus - mina pean jälle orgunnima ennast kesk eestisse, sest TeamViewer ei lase ka enam adminnina eemalt sisse logida. Kõik teised asjad saab planeeritud asjadega korda ajada, kuid Skype ajab närvi, sest teeb seda igal kasutajal ise hetkel ja tavaliselt just siis, kui kohe kohe vaja mingite prantslaste või x maaga kõnet päeval pidada
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
27.03.2018 14:03:38
|
|
|
| Spott kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda mingit head lahendust ja töötavat, kuidas uuel Skypel automaatne uuendus kinni keerata? Mul on terve kontoritäis inimesi, kes välispartneritega pidevalt skype suhtluseks kasutavad. Kuid kui uus skype ennast uuendada tahab - nad pole adminnid. Tulemus - Skype ei käivitu enam üldse Tulemus - mina pean jälle orgunnima ennast kesk eestisse, sest TeamViewer ei lase ka enam adminnina eemalt sisse logida. Kõik teised asjad saab planeeritud asjadega korda ajada, kuid Skype ajab närvi, sest teeb seda igal kasutajal ise hetkel ja tavaliselt just siis, kui kohe kohe vaja mingite prantslaste või x maaga kõnet päeval pidada  |
Hetkel töötab veel see variant, et tekitad %appdata%\microsoft\skype for desktop\ folderisse uuendamise faili nimelise folderi (Skype-Setup.exe). Olemasolev uuendus tuleb lõpetada eelnevalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.03.2018 14:19:45
|
|
|
| tsitaat: |
| 2. Kui tegu Windows 10-ga, siis TeamViewer küsib kinnitust kasutajalt, et sind ligi lasta. Lihtne OK/Yes vajutamine. |
Ei tee. Vale seadistus.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.03.2018 15:17:59
|
|
|
Kui asi pn noi kriitiline, siis installid,.et ei peaks enam kohale sõitma.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|