Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 17:23:00 vasta tsitaadiga

Ehk siis pead oma inimkeeles loetava parooli saatma mingile suvalisele hindule kuskil klienditeeninduses? Jajah. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 09:19:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Betamax, pead silmas seda, et peaks paroole saatma hakkama? icon_wink.gif

Ma olen selle kadalipu hiljuti läbi teinud ühe teise kasutaja kontoga (avastas pärast uue tööarvuti saamist, et ei mäleta enam oma Skype'i konto parooli, seotud e-maili samuti mitte) ja paroolide koha sai tühjaks jätta. Mingit kobinat ei tulnud. Pool nädalat läks aega, aga sai parooli resetitud.
Kui vaadata vana suhtumist ja kirjastiili, siis võib oletada, et sama suhtumisega läks ta oma kontot tagasi nõutama. Sellisel juhul ei imesta, et klienditeenindus teda pikalt saatis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 10:39:20 vasta tsitaadiga

MS suutis ikka pasa kokku keerata, kui Dect teema ära lõpetas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 22:33:13 vasta tsitaadiga

Kui keegi Facebooki kontoga Skypesse sisse logib, siis: https://support.skype.com/en/faq/FA12126/can-i-sign-in-to-skype-with-my-facebook-account
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 09:02:21 vasta tsitaadiga

Skype'i Windowsi versioon uuendas ennast just.
See juhtub tegelikult vist peaaegu iga nädal ja pole iseenesest midagi tähelepanuväärset, et nii sageli uuendatakse, aga seekord keerati kasutajaliides minu meelest täiesti tuksi - milleks on vaja hea platvorm ära käkkida? MS on seda vaikselt kogu aeg teinud, aga sellist käkki pole veel näinud, nagu see uus Skype praegu on.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 09:48:55 vasta tsitaadiga

Äpist räägid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 11:21:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Äpist räägid?

Windows töölaua programmist/rakendusest.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 11:55:07 vasta tsitaadiga

Kõik samasugune endiselt. Kuigi jah, mul on määratud seadistustest, et vestlusaknad eraldi ja kontaktide nimekirjas pole pilte ning vaade kompaktne.
Kahtlustan, et sa kasutad äpiversiooni. Mis sul erinevat on võrreldes varasemaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:11:16 vasta tsitaadiga

Versioon 8.12.0.2?
Täna hommikul ta igatahes uuenduse tegi, omast arust ei valinud kuskil, et äpiversioonile ümber läheks.

Kontakte enam "põhivaates" endist viisi kuvada ei saa, nüüd tulevad ainult eraldi kontaktide ikooni peale vajutades ette.
Mitte et see väga oluline oleks, aga "Away"-ks ka ei saa enam ennast panna.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:27:14 vasta tsitaadiga

See on siis see?
https://blogs.skype.com/news/2017/10/30/the-new-skype-for-desktop-is-here/
icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:32:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See on siis see?
https://blogs.skype.com/news/2017/10/30/the-new-skype-for-desktop-is-here/
icon_neutral.gif

Tundub küll

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:58:51 vasta tsitaadiga

Kontaktide ja vestluste akent eraldi enam uues kuvada ei lase?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:14:59 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kontaktide ja vestluste akent eraldi enam uues kuvada ei lase?

Eraldi kontakte püsivalt kuskile nähtavale jätta ei saa jah. Vasakul külgribal näitab viimaseid vestlusi ja vastavaid kontakte, neid ära peita ei saa.

Õnneks on veel võimalik tagasi minna ja "klassikalist" Skype'i (ver. 7.40) kasutada:
https://go.skype.com/classic.skype

Panin omale tagasi, ehk mingigi aja saab edasi lükata uuele minekut.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 15:32:18 vasta tsitaadiga

skype läheb küll jhärkjärgult järjest kehvemaks icon_rolleyes.gif
R.I.P

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 20:26:24 vasta tsitaadiga

Skype ver 7.38 (ka inimesel, kellega online suhtlesin) - viimasel nädalal on paar korda saadetud tekstist suur osa vahepealt kaduma läinud. Ehk siis pole kohale tulnud, kuigi konkreetse jutu algus ja lõpp on olemas. Või on tulnud hiljem, aga varasema teksti vahele, nii et kui (vastassuhtleja viitamise peale) üle poleks vaadanud varasemat vestlust, oleks see ka "kadunud" tekst. Mis värki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 20:33:12 vasta tsitaadiga

Kaks varianti - ühel osapoolel kellaaeg Windowsis sünkroniseerimata ja seetõttu nihkes, või siis kuulus Skype'i lag, milles siin varem juttu olnud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 22:28:33 vasta tsitaadiga

suhtleme koguaeg, aga pika aja jooksul esimest korda taoline juhtum. Nii et kellaaja võimalus langeb ära. Lag arvatavalt põhjuseks teksti hilisemale ilmumisele juba muu teksti vahele on loogiline. Aga teksti teelesaatmine/kohale mittejõudmine online/reaalajas on midagi uut...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.12.2017 00:09:24 vasta tsitaadiga

Skype PC peal ei näita ka päris paljusid saabunud sõnumeid enam. Samas aegajalt osasid kuvab. Samal ajal iOSi ja MacOs peal olevad Skyped toimivad kenasti - samas võrgus.

Kuidas PC peal oleva tööle saaks? See on päris häirivaks muutunud juba.

Skype versioon: 12.10.572.0 W10 peal

Krt seda sunnitud uuendust nüüd vaja oli paar nädalat tagasi. Olin eelmise versiooniga vägagi rahul - kõik toimis tõrgeteta.


EDIT: Avastasin, et arvutis on lausa kaks Skype't mul installitud. Wtf? Igatahes versiooniga 8.12.0.14 tundub esmapilgul kõik korras olevat. Ei tea kas peale restarti ka see käivitub nüüd ...
Igatahes sellel on UI ka natukene mõistlikum - kuigi ka väga sarnane plass nagu kõik W10's

EDIT2: sain vist selle versioon 12 uninstallitud icon_razz.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 19:01:30 vasta tsitaadiga

Renka, Skype for Desktop ja Skype app vast kui Win10. Jabur.

Täna oli selline kogemus, et uusima skaibiga inimene lisas mind kontaktiks ja ütles, et talle pakkus mu kontakte lisamiseks... hea soe privaatsus vä icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2018 19:08:27 vasta tsitaadiga

Täna oli Skypes kolme osapoolega koosolek - ja nagu ikka läks 5+ minutit ja kolm katset, et kõigil audio töötaks. No täiesti ajuvaba kuidas grupikõne tegemine käib endiselt samamoodi nagu 10a tagasi - "hallo, hallo - kas kuulete mind ..." ja siis mõistagi vähemalt üks ei kuule või ei kuule teda. Iga kord on vähemalt ühel osapoolel probleem. Lõpuks saime korda asja nii, et logiti teise Skype kontoga sisse (või vahetati arvutit vmt - ei tea täpselt).

Vahes harva on ka koheselt toiminud icon_lol.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 20:50:10 vasta tsitaadiga

Rääkige palun miks te Skype veel üldse kasutate? Kas asi on alternatiivide puuduses, paljudes kontaktides kes seal veel pesitsevad või isiklikus laiskuses alternatiivide vaatamisel?

Mina loobusin juba eelmine aasta. Peamine tegur oli see, et enamus oli liikunud muudesse kanalitesse ja väga harv kui keegi oli üldse sisse logitud. Polnud mõtet paari inimese pärast jätkata selle peavaluga. Kogu aeg oli mingi jama. Ütlesin siis neile kes olid jäänud, et edaspidi saatke sms sest mina loobun ja soovitasin neile sama. Kiirem niikuinii kuna telefon on kogu aeg kaasas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2018 20:53:26 vasta tsitaadiga

Hea meelega loobuks. Aga kuidas ma siis tööalaste kontaktidega ühendust pean jooksvalt? Saaden emaile? SMSe? Tiba raske nagu.

Eraisikuna on sellest täiesti savi - enamus kasutab FB messengeri nagunii.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 23:10:59 vasta tsitaadiga

Ma olen oodanud alternatiivi ilmumist ja avastasin just paar päeva tagasi (või eile?), et Signal Desktop on saabunud. Nüüd tuleb ainult sellega tegeleda, et kontaktid ka üle koliks ;D

FB Messengeri ei kasuta, vaid brauseripõhist FB'd ja üritan sedagi vähesena hoida, kahjuks üldlevinud.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 01:08:22 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma olen oodanud alternatiivi ilmumist ja avastasin just paar päeva tagasi (või eile?), et Signal Desktop on saabunud. Nüüd tuleb ainult sellega tegeleda, et kontaktid ka üle koliks ;D

Et kasutajaskond veelgi killustuks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 01:21:28 vasta tsitaadiga

Et mulle olulised kasutajad (sh. paar gruppi) Signalisse üle koliks. Ma ei saa aru, miks teisi suhtlusprogramma peaks tahtma kasutada.
Skype on muidu suhteliselt väljasurnud, IMHO.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 09:58:26 vasta tsitaadiga

Massid ei liigu mõistuspäraselt - pigem liigutab neid massipsühhoos. Algatuseks on vaja kõvasti reklaami ja kriitilise massi tekitamist - turvaline on tahta seda ja olla seal, mida teised on tahtnud ja kus juba paljud ees on. See on kunagiste MSN-i, rate.ee, orkuti ja FB fenomen. Ja ka Skype'i. Kes küll jõuaks kokku lugeda neid suhtlusrakendusi, mis samuti killer applicationi loomise ambitsiooniga püsti pandi, kuid juba õige pea hääbumissurma surid... Kui just mõni suur neid ära ei ostnud ja turusolkijat kinni ei pannud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 10:20:21 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

FB Messengeri ei kasuta, vaid brauseripõhist FB'd ja üritan sedagi vähesena hoida, kahjuks üldlevinud.
Ei saa aru. Või on eesmärgiks kasutada Facebooki ning hoiduda Messengeri osa kaudu suhtlemisest?

Sest Facebooki puhul on Messengeri osa suhtlemiseks täitsa okei (hetkel veel üllatavalt minimalistlik), eriti kuna saab kasutada vaid suhtlemisrakendust. Pigem seda suurt, paksu Facebooki-osa ei pea kasutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.01.2018 10:35:15 vasta tsitaadiga

Skype puhul käib ilgelt pinda see, et igat sessiooni peab alustama liigutusega "käi per$e oma uuendusega".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 11:01:27 vasta tsitaadiga

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-partners-with-signal-to-bring-end-to-end-encryption-to-skype/

tsitaat:
In a move that surprised many, Microsoft and Open Whisper Systems (makers of the Signal app) announced today they are partnering to bring support for end-to-end (E2E) encrypted conversations to Skype.

The new feature, called Skype Private Conversations has been rolled out for initial tests with Skype Insider builds.


Kas algses Skypes polnud krüpteering juba vaikimisi peal? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 11:34:18 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Massid ei liigu mõistuspäraselt - pigem liigutab neid massipsühhoos. Algatuseks on vaja kõvasti reklaami ja kriitilise massi tekitamist - turvaline on tahta seda ja olla seal, mida teised on tahtnud ja kus juba paljud ees on. See on kunagiste MSN-i, rate.ee, orkuti ja FB fenomen. Ja ka Skype'i. Kes küll jõuaks kokku lugeda neid suhtlusrakendusi, mis samuti killer applicationi loomise ambitsiooniga püsti pandi, kuid juba õige pea hääbumissurma surid... Kui just mõni suur neid ära ei ostnud ja turusolkijat kinni ei pannud.

Sa ilmselt pole kuuulnud Signal'st. See pole mingi suva äpp mis homme välja sureb. Seda enam, et isegi MS allpool oleva uuudise alusel hakkab seda kasutama krüpteeringu jaoks. Lisaks Edward Snowden soovitab kah Signal't kaasuitada.
Tanel kirjutas:
https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-partners-with-signal-to-bring-end-to-end-encryption-to-skype/

tsitaat:
In a move that surprised many, Microsoft and Open Whisper Systems (makers of the Signal app) announced today they are partnering to bring support for end-to-end (E2E) encrypted conversations to Skype.

The new feature, called Skype Private Conversations has been rolled out for initial tests with Skype Insider builds.


Kas algses Skypes polnud krüpteering juba vaikimisi peal? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
Skype already employs 256-bit AES encryption to protect data transferred between two clients, which is different from end-to-end encryption. End-to-end encryption means that the communication channel is secure and the messages stored on servers can only be read by those involved in the communications, via a decryption key stored on the device, as opposed to being stored on a remote server.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.01.2018 11:34:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-partners-with-signal-to-bring-end-to-end-encryption-to-skype/

tsitaat:
In a move that surprised many, Microsoft and Open Whisper Systems (makers of the Signal app) announced today they are partnering to bring support for end-to-end (E2E) encrypted conversations to Skype.

The new feature, called Skype Private Conversations has been rolled out for initial tests with Skype Insider builds.


Kas algses Skypes polnud krüpteering juba vaikimisi peal? icon_rolleyes.gif

Oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 13:56:16 vasta tsitaadiga

rex, ma tean seda, jah.
Mark0, ma ei installi ühtegi sellist asja omale telefoni... arvutis kasutan ka messengeri, brauseris.
p2ep, ma installisin koduka kaudu viimase Skype Classicu ja see ei kisa update'i suhtes, ühtlasi peaks selle ka seadetest välja lülitada saama.. kodukal https://www.skype.com/en/get-skype/ dropdown menust vali "Get classic Skype", otselink setupile https://go.skype.com/classic.skype
Tanel, algne Skype läks vist P2P ja ei võtnud vahelt, krüpteerimise suhtes kindel pole. Aga hea liigutus, kuigi ma ei usu, et Skype ise sisule ligi ei saa, lihtsalt ei usu seda. Sama ka teiste kohta, kes OWS süsteemi kasutavad, FB jms.
Tomorrow, thumbs_up.gif.

Igatahes, jah. Skype kui privaatsuserisk on plaanis endal igaltpoolt ära korjata. Ei ole vaja, et kõik asjad, mis välja lähevad, kuskil M$ servudes läbi klikitakse (lingid) ja ladustatakse. Mitte, et väga midagi hullult varjata oleks, ent asi on kindlasti ka põhimõttes. Ei taha toetada seda suunda ja sobivusel otsin alati alternatiivi. Seda enam, et Skype'i uus versioon on saast + igasugu sinu kontaktide teistele soovitamised ja M$ kontonduse kaudu sisselogimise haldamine, jne.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.01.2018 14:18:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

p2ep, ma installisin koduka kaudu viimase Skype Classicu ja see ei kisa update'i suhtes, ühtlasi peaks selle ka seadetest välja lülitada saama.. kodukal https://www.skype.com/en/get-skype/ dropdown menust vali "Get classic Skype", otselink setupile https://go.skype.com/classic.skype

On Classic, ikka möliseb. Automaatse uuenduse saab jah välja lülitada, aga meeldetuletust mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.01.2018 18:05:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Rääkige palun miks te Skype veel üldse kasutate? Kas asi on alternatiivide puuduses, paljudes kontaktides kes seal veel pesitsevad või isiklikus laiskuses alternatiivide vaatamisel?

Mina loobusin juba eelmine aasta. Peamine tegur oli see, et enamus oli liikunud muudesse kanalitesse ja väga harv kui keegi oli üldse sisse logitud. Polnud mõtet paari inimese pärast jätkata selle peavaluga. Kogu aeg oli mingi jama. Ütlesin siis neile kes olid jäänud, et edaspidi saatke sms sest mina loobun ja soovitasin neile sama. Kiirem niikuinii kuna telefon on kogu aeg kaasas.


Ma ise ammu vahetasin Skype Telegrami vastu mis on palju mugavam kasutada. + mulle meeldib et saab isetehtud stickerseid teha jne + igast asju o nseal palju mugavam kasutada + grupid

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2018 13:33:20 vasta tsitaadiga

p2ep, kus ta sul möliseb? Mul Skype Classic ja peale seda kui viimati selle installisin, ei ole midagi kisanud. Seadetest "automatic updates" maas.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2018 13:47:37 vasta tsitaadiga

Ja nüüd ei tööta W10 peal Skype üldse. Lihtsalt ei ava programmi. Ei mingit veateadet ega midagi. Ei ole ka protsesside listis miskit.
Juhtus see peale seda kui arvuti üles bootides pakkus mingit järjekordset Skype uuendust (wtf miks peaks üldse bootides softi minor uuenduse jaoks eraldi aken ette hüppama?).

Kuidas 10+ aastat töötanud soft saab järsku sellise allakäigu teha? icon_neutral.gif Viimase poole aastaga täiesti kasutuskõlbmatuks muutunud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2018 13:50:19 vasta tsitaadiga

W10 peal on ju kaks erinevat Skype'i ka... "äpp" ja "desktop programm"
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2018 13:55:06 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
W10 peal on ju kaks erinevat Skype'i ka... "äpp" ja "desktop programm"
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9702652#9702652

Hiid kirjutas:
Renka, äkki ta ei taha sinuga enam suhelda. Saatsin sulle ise sõbrakutse icon_razz.gif

jee icon_razz.gif
Võtsin vastu (OSX peal Skype toimib veel)

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.03.2018 21:50:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ja nüüd ei tööta W10 peal Skype üldse. Lihtsalt ei ava programmi. Ei mingit veateadet ega midagi. Ei ole ka protsesside listis miskit.
Juhtus see peale seda kui arvuti üles bootides pakkus mingit järjekordset Skype uuendust (wtf miks peaks üldse bootides softi minor uuenduse jaoks eraldi aken ette hüppama?).

Kuidas 10+ aastat töötanud soft saab järsku sellise allakäigu teha? icon_neutral.gif Viimase poole aastaga täiesti kasutuskõlbmatuks muutunud.

Deinstalli skype
Lae siit Skype Classic
Installi
niipea, kui käivitub, keera automaatne uuendus kinni

/ toimib seni, kuni nad selle versiooni mittekompatiibliks "uuendavad"

Siis peab mingile alternatiivile üle kolima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2018 22:05:07 vasta tsitaadiga

Mul pole juba pikemat aega seda uuendust enam pakkunud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.03.2018 22:33:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul pole juba pikemat aega seda uuendust enam pakkunud.

Hmm, kusjuures mul kah mitte, kusagilt eelmise kuu lõpust ehk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2018 22:58:09 vasta tsitaadiga

p2ep, thumbs_up.gif ja Skype toimib jälle W10 peal
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 08:05:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda mingit head lahendust ja töötavat, kuidas uuel Skypel automaatne uuendus kinni keerata? Mul on terve kontoritäis inimesi, kes välispartneritega pidevalt skype suhtluseks kasutavad. Kuid kui uus skype ennast uuendada tahab - nad pole adminnid. Tulemus - Skype ei käivitu enam üldse icon_evil.gif Tulemus - mina pean jälle orgunnima ennast kesk eestisse, sest TeamViewer ei lase ka enam adminnina eemalt sisse logida. Kõik teised asjad saab planeeritud asjadega korda ajada, kuid Skype ajab närvi, sest teeb seda igal kasutajal ise hetkel ja tavaliselt just siis, kui kohe kohe vaja mingite prantslaste või x maaga kõnet päeval pidada icon_evil.gif
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 08:14:15 vasta tsitaadiga

1. Pead töötajatele ütlema, et nad ei klikiks uuendamise nuppu, mis selle äpiversiooni installib. Uuenda viimase saadaoleva normaalse versiooni peale ja probleem peaks kaduma.
2. Kui tegu Windows 10-ga, siis TeamViewer küsib kinnitust kasutajalt, et sind ligi lasta. Lihtne OK/Yes vajutamine.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 09:22:50 vasta tsitaadiga

Spott, Tulemüürist MS uuendusteserver ära blokkida?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 14:03:38 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Kas keegi oskab öelda mingit head lahendust ja töötavat, kuidas uuel Skypel automaatne uuendus kinni keerata? Mul on terve kontoritäis inimesi, kes välispartneritega pidevalt skype suhtluseks kasutavad. Kuid kui uus skype ennast uuendada tahab - nad pole adminnid. Tulemus - Skype ei käivitu enam üldse icon_evil.gif Tulemus - mina pean jälle orgunnima ennast kesk eestisse, sest TeamViewer ei lase ka enam adminnina eemalt sisse logida. Kõik teised asjad saab planeeritud asjadega korda ajada, kuid Skype ajab närvi, sest teeb seda igal kasutajal ise hetkel ja tavaliselt just siis, kui kohe kohe vaja mingite prantslaste või x maaga kõnet päeval pidada icon_evil.gif


Hetkel töötab veel see variant, et tekitad %appdata%\microsoft\skype for desktop\ folderisse uuendamise faili nimelise folderi (Skype-Setup.exe). Olemasolev uuendus tuleb lõpetada eelnevalt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 14:19:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
2. Kui tegu Windows 10-ga, siis TeamViewer küsib kinnitust kasutajalt, et sind ligi lasta. Lihtne OK/Yes vajutamine.


Ei tee. Vale seadistus.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 14:23:41 vasta tsitaadiga

Run only küsib.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 15:17:59 vasta tsitaadiga

Kui asi pn noi kriitiline, siis installid,.et ei peaks enam kohale sõitma.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 15:19:52 vasta tsitaadiga

Litsentsitingimused ei võimalda installida, kui ärikasutaja oled. Siis pead litsentsi ostma icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.