Winterwind, ei tea, mul suts veel $10 puudu. Siis saan testida ka välja võtmist. Kui sellises tempos jätkab siis on tulemus parem kui nicehashis (kui arvestada et ma nicehashist alati otse välja kasseerisin. BTC hoidmise puhul oli muidugi tulemus parem)
Algul tundus toimivat aga nii kui rahvas hakkas sinna voolama on connection errorid, asjad istuvad niisama idles ja lisaks olematu teenistus per jubin.
Kas võib eeldada, et ETN hind hakkab tõusma? (sobiks vist pigem spekulantide alamteemasse)
Noh, natuke on juba tõusnud. Sain õigel ajal jala vahele, ETH probleem lahenes kah.
Pigem tiksub seal +-10% vahel veel hetkel ehk ei midagi erku. Selliste 200-300% tõusudega 48h jooksul on rahvas juba ära hellitatud
Ei kujuta ette kuidas mingid traditsioonilised aktsiaturu traderid elada suudavad... Mingi 1-2% kõigub ja kell 17 pannakse putkad kinni ka veel
qwerty007, minu jaoks oli nicehash mugav lahendus. ei pidanud pidevalt kätt pulsil hoidma et mis hetkel kõige kasumlikum on, siis kaevureid ühelt mündilt/poolilt teisele ringi lülitama kui hinnad kõikusid, jne. Usun et passiivsele kaevurile ei ole sellise "pasaga" kaevates kadu oluliselt suurem kui magama jäädes ja mingil hetkel nädalate kaupa valet münti kaevates
Valet münti ei ole olemas . "vale " münt võib sul ühel hetkel kenasti tõusta ja siis on see sinu jaoks õige münt . Kui oled ahne ja tahad kiiresti rahaks teha, siis on sulle tähtis, et saaks võimalikult hetkel olevat tulusat münti kaevdanda. Kui laisk oled, siis pead leppima sellega, et sind kotitakse igal pool(nt nicehash ja nüüd see winminer vms).
qwerty007, eks ta ole. Kui tõsine kaevur oled ja tõsine hardware taga, siis on 3% ära anda tõsine kadu. Kui see 3% kuu jooksul alla 10€ kokku teeb, siis ei ole see eriti suur kulu mugavuse arvelt
Selline enda jaoks huvitav tähelepanek, et HashVaultis on viimastel päevade lisandunud tuhanded ETN kaevurid tulnud enamus kõik Moskva serverite külge.
Olen ka nö. laisk ja loll kaevur mõne aparaadiga, mille eesmärk on lisaks kaevamisele veel ka ruumide kütmine. Nüüd, peale nicehashi jama sai ka katsetatud igasugu (eelkõneleja sõnade kohaselt paskasid )imealternatiivisid. Lõpuks jäin Mining Pool Hub + Awesomeminer peale. Sisuliselt on lõpptulemus sama, mis oli nicehashiga. Kaevab igasugu parasjagu väärtuslikku sodi ja vahetab selle automaatselt ümber enda poolt määratud krüptorahaks. Saad seadistada ka automaatse väljamakse rahakotti.
Probleemiks praegu veel see, et tahaks ka ühe ryzeni kaevama panna, mis nicehashi kasutades andis päris kena kopka, kuid see ei taha õnnestuda.
Igatahes hetkel tundub Mining Pool Hub + Awesomeminer nii hea lahendusena, et jäävad "radiaatorid" selle peale ka siis, kui nicehash tagasi peaks tulema.
Winterwind, vaata Statistics alt. Tõenäoliselt sul ikka kaevurid tiksuvad, lihtsalt Live vaade neil hetkel ülekoormatud. Arvata on et suur osa nicehashist tulijaid ka sinna maandus
Keegi viitsib arutada teemal, millal põrgulikuks muutunud fee'd võiks langema hakata, kas ainult korrelatsioonis crashiga või kui mõnda aega sama hind püsib ja võrguaktiivsus rahuneb?
enne nicehashi kasutasin ka awesome minerit sai isegi standard edition ostetud ega midagi ilmselt olukord paranenud ja peab confima hakkama. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kraken on turgutust saanud või lihtsalt vähe rahvast täna.
Võibolla nad tegid midagi, sest 7 paiku oli see täiesti maas. Korduv refreshimine ka ei aidanud...
E: tundub, et nende platvormi uuendus on ära tehtud.
Hetkel logisin sisse esimese korraga, kustutasin ühe ülevaloleva orderi esimese klikiga ja läks kohe kustu ning sinna otsa tegin uue orderi ja läks ka esimesel korral ülesse.
Sellist asja pole varem olnud _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Proovisin uuesti Krakenis ordereid teha ja kustutada. Kõik toimis esimesel korral.
Ei olnud juhus ennem. Loodetavasti toimib ka tippajal.
Aga jah, nende BTC futuuride kohta ei oska öelda... vaikselt justku BTC tõuseks... _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
ikka aeglane see kraken, ei suuda orderit kuvada päris pikalt ja saab error-id et pole ressursse! mõne ajapärast tekib order ALA 5 minuti pärast.
https://status.kraken.io/
Vaadates siis lihtsalt kodanikke vähem sees, ehk siis pole mitte midagi muutunud. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
See Awesome miner paneb ka segast ikka. Lampi hakkab selliseid algorütme kaevandama, mis pole üldse kasulik hetkel ning mis on üldse ära keelatud.
Muidu ehk väga häda polekski, aga hakkas dualminingut tegema, mille peale minu kaardid rahulikult üle 80 kraadi lasi.
Seega vanemate kaartide omanikel tasub tähelepanelik olla.
eks awesome miner naljakas ole pea mitme korra taheti ussi arvutisse paigaldada kui minereid laadis. defender koinis seda mitmed korrad. Arvutis hetkel veidruseid ei ole kuid kunagi ei saa kindel olla sest need mineri programmid kahtlase omadustega.
defender hakkas isegi nicehashi peale krahhi eemaldama toreda ussi nimel. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
eks awesome miner naljakas ole pea mitme korra taheti ussi arvutisse paigaldada kui minereid laadis. defender koinis seda mitmed korrad. Arvutis hetkel veidruseid ei ole kuid kunagi ei saa kindel olla sest need mineri programmid kahtlase omadustega.
defender hakkas isegi nicehashi peale krahhi eemaldama toreda ussi nimel.
võtke mingi open source programm ja kompileerige ise kokku , muretu elu kohe ju. Muidu mingite scam(vms)coinide walletid ka teinekord igasugu toredaid sõbrakesi täis . _________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
ikka aeglane see kraken, ei suuda orderit kuvada päris pikalt ja saab error-id et pole ressursse! mõne ajapärast tekib order ALA 5 minuti pärast.
https://status.kraken.io/
Vaadates siis lihtsalt kodanikke vähem sees, ehk siis pole mitte midagi muutunud.
No ma ei tea.
Proovisin just uuesti sama asja. Login sisse, vana order kustu ja uus tekitatud... kõik ühe jutiga...
Sellist asja pole ma veel viimase aasta jooksul veel Krakeniga kogenud ja veel 3x järjest viimase 3h jooksul.
Minumeelest on tuntav vahe sees.
Pole localbitcoinsi kasutanud aga kujutan ette et eks ta reputatsiooni abil toimib. Unconfirmed transaktsioon on kohene ning sellega loetakse tehing esialgu tehtuks. Kui müüja suurema teenustasu abil mündid teise kohta suunab siis pannakse miinus ja teised ei pruugi temaga enam tahta äri teha.
Pole localbitcoinsi kasutanud aga kujutan ette et eks ta reputatsiooni abil toimib. Unconfirmed transaktsioon on kohene ning sellega loetakse tehing esialgu tehtuks. Kui müüja suurema teenustasu abil mündid teise kohta suunab siis pannakse miinus ja teised ei pruugi temaga enam tahta äri teha.
Ma seda nende sisemise walleti ja tasuta transactionite asja ei teadnud jah.
Aga mis värk on ikkagi Coinbase/GDAX ja Eesti toetatusega või mitte? Nüüd mingi ajakirjanik ka eksperimenteeris seal kauplemisega... Aga minna sinna lehele kus toetatud maad on üles loetud, siis GDAX listis on Latvia, aga meid ei ole ja Coinbase leht ütleb mulle otse näkku, et buy/sell pole Estoniale lubatud. Kas te kõik valetate oma asukohariiki kes seda kasutavad, või milles kala?
Pole localbitcoinsi kasutanud aga kujutan ette et eks ta reputatsiooni abil toimib. Unconfirmed transaktsioon on kohene ning sellega loetakse tehing esialgu tehtuks. Kui müüja suurema teenustasu abil mündid teise kohta suunab siis pannakse miinus ja teised ei pruugi temaga enam tahta äri teha.
Ma seda nende sisemise walleti ja tasuta transactionite asja ei teadnud jah.
Aga mis värk on ikkagi Coinbase/GDAX ja Eesti toetatusega või mitte? Nüüd mingi ajakirjanik ka eksperimenteeris seal kauplemisega... Aga minna sinna lehele kus toetatud maad on üles loetud, siis GDAX listis on Latvia, aga meid ei ole ja Coinbase leht ütleb mulle otse näkku, et buy/sell pole Estoniale lubatud. Kas te kõik valetate oma asukohariiki kes seda kasutavad, või milles kala?
Mina kandsin novembri alguses sinna rahad sisse, 4-6h olid rahad Coinbases ja valmis kauplema GDAX. Asukoha maaks ikka Eesti.
Välja pole kandnud. Nädal aega muidugi näitab, et SEPA maksed on Degraded Performance, ehk siis ilmselt lihtsalt suure koormuse all.
Mina kandsin novembri alguses sinna rahad sisse, 4-6h olid rahad Coinbases ja valmis kauplema GDAX. Asukoha maaks ikka Eesti.
Välja pole kandnud. Nädal aega muidugi näitab, et SEPA maksed on Degraded Performance, ehk siis ilmselt lihtsalt suure koormuse all.
Krakenis üritan juba 2 tundi müüki teha, no lihtsalt ei lähe läbi.
"The submitted form has expired or is invalid. Please resubmit your request."
"Your order may have failed. Please refresh the page and check your orders. Contact support if necessary."
"Invalid response from server. Please try again." _________________ Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist!
Krakenis üritan juba 2 tundi müüki teha, no lihtsalt ei lähe läbi.
"The submitted form has expired or is invalid. Please resubmit your request."
"Your order may have failed. Please refresh the page and check your orders. Contact support if necessary."
"Invalid response from server. Please try again."
Ma saan tavaliselt mingi 5-7 minutiga hakkama. Olgugi, et saan vahepeal neid teateid. Kuid ühel hetkel ta siiski on teatest olenemata selle püsti pannud. _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Karlapoiss, refres lehte, määra order ja saad arvatavasti error-it aga mõne aja pärast tuleb order nähtavale ALA 5 + minutit läheb aega. ETH teeb 500€ sõidu kohe ära. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.