|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.02.2017 13:11:03
|
|
|
| euforia kirjutas: |
Kysimus macbook airi omanikele, plaanin esimest maci ostu ja hetkel olen viimase 13'' Airi (Early 2015) ja 13'' Pro (ilma touch barita) vahel kaalumas.
Kas on mõni aspekt kus Air praegusel hetkel hätta jääb?
Arvuti jääb peamiselt koduseks kasutamiseks, nett, videod, muusika, võimalik et veidi lihtsamat videotöötlust ja fotode haldamist.
Iseenesest olen juba Airi kasuks otsustanud, aga veidi paneb kaaluma mudeli vanus.
Tänud ette!  |
Air vs Pro võrdluses pole Air'il küll mingit eelist ju Ei viimase mudeli ega ka miski 3a vana Pro'ga võrreldes.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.02.2017 13:16:03
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
Hind  |
No kui inimesel on Pro juba valikus siis selle hind ju sobib e. sel juhul pole Air'i mõtet vaadatagi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
11.02.2017 13:26:46
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
Hind  |
No kui inimesel on Pro juba valikus siis selle hind ju sobib e. sel juhul pole Air'i mõtet vaadatagi. |
Kui raha vähe, siis hind mõjutab ikka
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.02.2017 13:28:47
|
|
|
| 3a vana Pro'ga võrreldes oli kaal juba suur vahe, uuel pro'l aga see ka tillukesemaks krutitud, airil on aku ka alati megakaualt kestnud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.02.2017 13:29:07
|
|
|
Mine vaata poes neid kõrvuti - ma arvan,et sa ei mõtle ka Air'i peale peale seda.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.02.2017 13:36:27
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| 3a vana Pro'ga võrreldes oli kaal juba suur vahe, uuel pro'l aga see ka tillukesemaks krutitud, airil on aku ka alati megakaualt kestnud |
See on küll jama jutt. Pro kaal on koguaeg pea sama olnud: 1.62 kg - 1.58 kg.
Airil: 1.34 kg.
Vahe ei ole just kuigi märkimisväärne.
Aku kestab ka Pro'l väga hästi. 14h vs 10h oli vist.
Air oli siis kõva tegija kui olid vana form factoryga Pro'd. Siis oli Air kõvasti kergem ja parema akupidamisega. Alates reina Pro'st pole Airil erilist mõtet. Eriti kui ekraani kvaliteeti võrrelda - see on Pro puhul lihtsalt meeletu edasiminek. Ja ekraan on just asi mida sa arvutis vaatad kogu sell aja.
Mudelivalikusse on Air jäänud tõenäoliselt vaid sellepärast, et bränd on inimestele kinnistunud kui kerge läpaka sünonüüm. Reaalsuses on aga Macbook ja Macbook Pro igati asjalikumad valikud (olenevalt kumb on olulisem - väiksus või perf).
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
11.02.2017 14:27:37
|
|
|
Tänud põhjalike vastuste eest, hinnavahe kahe mudeli vahel on märgatav, seepärast Airi kaalungi, kuna pole kindel, kas kogu pro võimsust ära kasutan.
Aga vastustest tundub, et kui võimalus on, tasub ikkagi pro poole vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
11.02.2017 14:47:42
|
|
|
| Tasub käia poes proovimas, kas uute MBP-de klaviatuur sobib. Paljudele on see liiga madala käiguga. Lärmi teeb ka kõvasti rohkem kui Airi klaviatuur. Ise vaataksin ilmselt eelmise generatsiooni Pro'd kasutatuna, pole vaja dongle hunnikut, magsafe on olemas ja normaalne klaviatuur samuti.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.02.2017 14:50:47
|
|
|
soodsam samuti (ka uuena kui mõnes poes müügil veel on).
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
11.02.2017 14:58:23
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ise vaataksin ilmselt eelmise generatsiooni Pro'd kasutatuna, pole vaja dongle hunnikut, magsafe on olemas ja normaalne klaviatuur samuti. |
Uurin seda varianti
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.02.2017 15:45:03
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ise vaataksin ilmselt eelmise generatsiooni Pro'd kasutatuna, pole vaja dongle hunnikut, magsafe on olemas ja normaalne klaviatuur samuti. |
Eelmise (2015) generatsiooni pro puhul on touchpad ilgelt nõme. Vähemalt kui enda 2014 aasta pro'ga võrrelda siis käitumine on selgelt hoopis teistmoodi. "Force-sensitive", "taptic engine" ja muud märksõnad. Vbolla on maitse asi aga igaljuhul endal ei õnnestunud kuidagi 2015 aasta touchpadiga ära harjuda, clickis valel ajal pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
11.02.2017 17:06:34
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Ise vaataksin ilmselt eelmise generatsiooni Pro'd kasutatuna, pole vaja dongle hunnikut, magsafe on olemas ja normaalne klaviatuur samuti. |
Eelmise (2015) generatsiooni pro puhul on touchpad ilgelt nõme. Vähemalt kui enda 2014 aasta pro'ga võrrelda siis käitumine on selgelt hoopis teistmoodi. "Force-sensitive", "taptic engine" ja muud märksõnad. Vbolla on maitse asi aga igaljuhul endal ei õnnestunud kuidagi 2015 aasta touchpadiga ära harjuda, clickis valel ajal pidevalt. |
Taptic engine kõige parem omadus on, et seda saab välja lülitada ja siis käitub trackpad nagu vanasti. Kasuta seda võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.02.2017 17:50:25
|
|
|
| KeZi, ahha, hea teada. Mul endal pole küll ühtegi kahjuks või õnneks majapidamises - aga teinekord tean.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
13.07.2017 08:52:07
|
|
|
Oleks soov MacBook Air 2017 mudel soetada, see kõige odavam, 128 kettaga. Endal varasem Maci kogemus täiesti puudub, seega nende mudelite vahel praegu surfamine on üsna huvitav.
Aga hinnad ja specid on nagu suhteliselt erinevad, kui võrrelda valget klaari, ideali, euronicsit jms. Euronicsis on mudeli nimes 2017, aga samas CPU on 1.6, kuigi nii palju kui ma lugesin on 2017 mudelil 1.8? Valges klaaris tundub nagu õige spec ja kõige odavam hind, ehk siis iDeal paneb lihtsalt 100+ juurde samale mudelile?
Mis see "õige" koht meil uut Maci osta on, kui nii küsida saab ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.07.2017 09:14:11
|
|
|
Kuna 2017 aasta mudelil toimuski muuhulgas ka CPU sageduse kasv 1,8 peale siis äkki on 1,6GHz versioon tegelikult 2015 oma?
Erinevaid kohti ei oska võrrelda, endal on tööalaselt väga hea kogemus Valge Klaariga. Teenindus on olnud kiire ja kvaliteetne.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.07.2017 10:04:14
|
|
|
Ma soovitaks, et mine vaata Air'i ja Prod poes kõrvuti. Ma usun, et kaob Airi ostu soov ära ja võtad Pro.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
13.07.2017 11:13:29
|
|
|
Kuivõrd mac läheb tudengile, siis pole Prod otseselt vaja (lihtsalt kergus ja aku kestvus ja korpuse kvaliteet enamuses oluline) ja hinnavahe on ka piisav, et selle eest midagi muud osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.07.2017 11:36:00
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
| Kuivõrd mac läheb tudengile... |
Kas vajalikud programmid õppetööks on Mac'ile olemas? Pole mõtet vast Win masinaks soetada...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svema
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2015
|
13.07.2017 16:33:01
|
|
|
| MacBook Air tasub kindlasti ostmist kui see meeldib ja on hinnalt sobiv. Ei pea sugugi Pro mudeli poole iga hinna eest vaatama. Viimatised MacBookid mida olen kasutanud: MacBook Pro 13" 2015, MacBook Air 13" 2015 ning praegune on MacBook 12" 2016 Core m5 prosega. Järjekord just selline nagu on kirjas, ehk läksin Pro pealt uuesti Airi peale ning Airi pealt prooviks 12" MacBook'i peale. Neist kolmest on kindel lemmik just Air. Jah, tal pole Retina ekraani, aga see pole suur miinus. Ekraaniga harjub väga ruttu, isegi Retina pealt tagasi tulles. Plussid on aga kindlasti parem aku võrreldes ükskõik, kas Pro või MacBookiga. Viimatinimetatul on aku üldse kõige nõrgem koht. Lisaks on Air vähemalt minu jaoks käepärasem ja mugavam kui Pro. Ka vaiksem. (15" Pro lärmakus on on 13" omast muidugi veel hullem) Jõudluse poolest pole Airi puhul samuti täheldanud Pro'le allajäämist. Keerukamas videotöötluses ehk, aga sellega pole suurt vajadust tegeleda. Ja kõige lõpuks hind! Poest saab hinnaga vähe kui 1000€, Applespotis või ka siin foorumis pakutakse aeg-ajalt uusi või uueväärseid poehinnast tunduvalt soodsamalt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
13.07.2017 20:07:33
|
|
|
Tudengina ma proovisin 2015 aastal 1.6ghz Airi. Just aku kestuvse pärast mulle sobis ja meeldis + kompaktsed möötmed. Ise sai võetud 4gb ramiga ja täna soovitan kindlasti 8gb võtta, sest 4gb 2aastat hiljem on ikka vähe, mis vähe.
IT tudengina just Parallelsi kasutades jääb 4gb väheks. SSD kohapealt see on harjumuse asi. Kui on kodus lauaarvuti või võrguketas ülejäänud elu jaoks, siis see rahuldab täiesti ära. Enamus asjad saab Maciga aetud tudengina ilusti.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
13.07.2017 20:35:54
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
Oleks soov MacBook Air 2017 mudel soetada, see kõige odavam, 128 kettaga. Endal varasem Maci kogemus täiesti puudub, seega nende mudelite vahel praegu surfamine on üsna huvitav.
Aga hinnad ja specid on nagu suhteliselt erinevad, kui võrrelda valget klaari, ideali, euronicsit jms. Euronicsis on mudeli nimes 2017, aga samas CPU on 1.6, kuigi nii palju kui ma lugesin on 2017 mudelil 1.8? Valges klaaris tundub nagu õige spec ja kõige odavam hind, ehk siis iDeal paneb lihtsalt 100+ juurde samale mudelile?
Mis see "õige" koht meil uut Maci osta on, kui nii küsida saab ? |
Praeguseks on Euronics specid korrigeerinud ja CPU on 2017 aasta mudelil märgitud 1,8GHz ning hetkel soodushind 999,99€.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
13.07.2017 20:40:13
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| 3a vana Pro'ga võrreldes oli kaal juba suur vahe, uuel pro'l aga see ka tillukesemaks krutitud, airil on aku ka alati megakaualt kestnud |
See on küll jama jutt. Pro kaal on koguaeg pea sama olnud: 1.62 kg - 1.58 kg.
Airil: 1.34 kg.
Vahe ei ole just kuigi märkimisväärne.
Aku kestab ka Pro'l väga hästi. 14h vs 10h oli vist. |
sa ajad jama juttu jah. prol aku 14???. kui ei kasuta voib isegi aasta seista.
max 6-8 tundi. prod void vorrelda workstationitega. ainult malu max 16.
kogu rohkem raha ja osta pro max configa.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
13.07.2017 20:48:14
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| 3a vana Pro'ga võrreldes oli kaal juba suur vahe, uuel pro'l aga see ka tillukesemaks krutitud, airil on aku ka alati megakaualt kestnud |
See on küll jama jutt. Pro kaal on koguaeg pea sama olnud: 1.62 kg - 1.58 kg.
Airil: 1.34 kg.
Vahe ei ole just kuigi märkimisväärne.
Aku kestab ka Pro'l väga hästi. 14h vs 10h oli vist. |
sa ajad jama juttu jah. prol aku 14???. kui ei kasuta voib isegi aasta seista.
max 6-8 tundi. prod void vorrelda workstationitega. ainult malu max 16.
kogu rohkem raha ja osta pro max configa. |
Kõik oleneb ju mis eesmärgil arvuti ostetakse. Kui arvutit kasutatakse vaid netiks ja tekstitöötlusprogrammide jaoks, siis on ilmselge overkill soovitada osta max konfiguratsiooniga Pro.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.07.2017 22:22:30
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| 3a vana Pro'ga võrreldes oli kaal juba suur vahe, uuel pro'l aga see ka tillukesemaks krutitud, airil on aku ka alati megakaualt kestnud |
See on küll jama jutt. Pro kaal on koguaeg pea sama olnud: 1.62 kg - 1.58 kg.
Airil: 1.34 kg.
Vahe ei ole just kuigi märkimisväärne.
Aku kestab ka Pro'l väga hästi. 14h vs 10h oli vist. |
sa ajad jama juttu jah. prol aku 14???. kui ei kasuta voib isegi aasta seista.
max 6-8 tundi. prod void vorrelda workstationitega. ainult malu max 16.
kogu rohkem raha ja osta pro max configa. |
pro 14h - kus ma seda väitsin?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
14.07.2017 07:24:25
|
|
|
2017 Air soetatud, tänud kõigile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
31.07.2017 14:13:35
Macbook Air väga aeglane, vaja kiiret abi! |
|
|
| 2012 aasta Macbook Air on jäänud väga aeglaseks. Tehes restarti, ei lae ka tihti süsteemi ennast sisse, vaid mõtleb ja mõtleb ja jääbki mõtlema. Kui isegi läheb OP süsteemi sisse, siis on kõik väga aeglane. Kas on keegi, kes oskaks sellele lahendust leida või seda arvutit üle vaadata täna ja korda teha? 58437726
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
31.07.2017 14:16:41
|
|
|
| Võib-olla hakkab ketas ära surema.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
31.07.2017 14:24:53
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Võib-olla hakkab ketas ära surema. |
Võimalik...kas seda kuidagi kontrollida saab?
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
31.07.2017 18:36:20
|
|
|
| S.M.A.R.T. näitab, et ketas on igati ok...Kusjuures kui peale restarti selle op süstemi ilusti alla laeb (võtab kuskil 15 minutit aega), siis nagu töötab enam-vähem normaalselt (praegu hetkel on nii). Kõike saab avada ja saab surfata, aga mingitel hetkedel mingite programmidega mõtleb kaua.
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
31.07.2017 18:50:08
|
|
|
Vaata activity monitoriga mälukasutust, äkki sul on mingi proge mis meeletult mälu sööb
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
31.07.2017 19:07:34
|
|
|
| CPU+ RAMI kasutus ning vaata kas venikas töötab. iStat PRO abiks.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
01.08.2017 10:52:49
|
|
|
Ei söö midagi mälu ega proset, selles osas on nagu fine.
_________________ Maailma parimad virtuaalreaalsuse teenused www.virtuaalreaalsus.ee |
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
04.08.2017 00:04:00
Re: Macbook Air väga aeglane, vaja kiiret abi! |
|
|
| and12345 kirjutas: |
| 2012 aasta Macbook Air on jäänud väga aeglaseks. Tehes restarti, ei lae ka tihti süsteemi ennast sisse, vaid mõtleb ja mõtleb ja jääbki mõtlema. Kui isegi läheb OP süsteemi sisse, siis on kõik väga aeglane. Kas on keegi, kes oskaks sellele lahendust leida või seda arvutit üle vaadata täna ja korda teha? 58437726 |
puhas install peale. kui siis jookseb halvasti, tuleb otsida probleemi mujalt. millal viimati puhta installi peale panid? kindlasti moni malware voi proge, mis seda aegalseks teeb. ei usu mina, et kettas ara sureb.
muidugi, ega sinul ei ole arvuti matsu saanud voi maha kukkunud?
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
16.10.2017 06:51:42
|
|
|
Selline olnud juba pea 1h, miks see nii teeb?
Hakkas siis tegema peale mingit update
E: sain korda, läksin lihtsalt safe mode ja restartisin tagasi tavalisse ja hakkas tööle
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.12.2017 17:25:26
|
|
|
Ideaalis just selline, mis teeb nii VGA'ks kui ka HDMI'ks, miks mitte juba ka DVI'ks siis
Agajah, tundub, et läheb tellimiseks siiski, sest hind ei õigusta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.12.2017 17:28:03
|
|
|
| Ma otsisin kiirelt, äkki on mitu-ühes variante ka. Tasub tavalisi poode kammida kui on kiiremalt vaja.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.04.2018 18:00:28
|
|
|
Kas 2014/15.a mudelil ümbrist saab vahetada? Naisel kukkus maha. Ekraani osa terve, aga alumine osa vasak nurk päris jõhkralt kõver ja ühendus lahti pealmise ning alumise osa vahel.
Tahaks korda teha, kui liiga kulukas, siis vast ostab uue.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
14.04.2018 18:46:52
|
|
|
hkurujo88r, mul on US tähestikuga terve pealmine korpus olemas koos klaviatuuriga.
Sobib 2013 kuni 2017 13.3"
Kui on huvi siis PS ja homme vaatan täpsemalt seisukorrd aüle.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.04.2018 19:32:49
|
|
|
On huvi, kuid kõik oleneb hinnast ja kas on keeruline ja mõttekas hakata vahetama. Iseenesest töötab hästi ja kiire, miskit viga pole tal.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
10.05.2018 10:41:45
|
|
|
Mul on selline mure, 2012 air on väga uimane, kui panen safe bootiga tööle oleks kohe nagu teine masin. Normal olekus ikka uimane. Oskab keegi abiks olla ?
_________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
10.05.2018 12:17:18
|
|
|
| clean install ei ole valikus?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
14.05.2018 12:55:48
|
|
|
nexus4, ei aidanud ikka sama aeglane.
_________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|