|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
29.11.2017 20:09:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kuumakindluses pole probleem. Internetis targad räägivad, et peegel selle pärast hea kuna see on sirge, muidu hakkab moonutama pilti, et tavalisel klaasil pole see nii kriitiline. |
Vbl küll, aga see ahju klaas on päris paks ning väga sirge. Lihtsaly infoks, ehk keegi tahab just klaasi endale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
30.11.2017 18:20:10
|
|
|
ma olen tavalist 3-4mm klaasi kasutanud, lõigatakse välja ja lihvitakse ääred ära. 5 euri.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
01.12.2017 05:40:46
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 02:53:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
01.12.2017 08:19:59
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Enda klaasimajanduse võtan Tartus http://glassolutions.ee/et
Kasutan küll muuks kui printimiseks, aga saab seda mida vaja. Mõõtudega leht lauale ja paari tunni pärast võid juba järgi minna.  |
Kiidan samuti seda sama Väga hea teenindus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.12.2017 12:21:03
|
|
|
Lisaks siia, et CR-10 alus on pigem 315x315mm.
Keegi oma aluse ära ka isoleeriunud on? Vaatasin et kasutatakse korki. Olen näinud korgist kuumaaluseid. Aga kohalikus kaubanduses pole. Järve selverist leidsin 190x190 tükid aga umbes cm paksud.
Või kasutada mingit muud materjali?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
01.12.2017 14:47:32
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Lisaks siia, et CR-10 alus on pigem 315x315mm.
Keegi oma aluse ära ka isoleeriunud on? Vaatasin et kasutatakse korki. Olen näinud korgist kuumaaluseid. Aga kohalikus kaubanduses pole. Järve selverist leidsin 190x190 tükid aga umbes cm paksud.
Või kasutada mingit muud materjali? |
Bauhausis olen näinud suuri korgist matte. Ilmselt kõige ideaalsem lahendus oleks aerogeelist matt aga see on parajalt kirve hinnaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
04.12.2017 13:35:15
|
|
|
KillFrenzy, klaasisepad ütlesid, et 300x300x2mm peegli maks koos käibega oleks 5€ ja seda teevad kohapeal kohe, et ette tellida nii väikest mõõtu ei saa.
E: Uurisin natuke kork materjali, leidsin hetkel sellise:
http://www.kork24.ee/pood/27-peeneteralised-isekleepuvad-korkplaadid/
Küll aga on väga suured plaadid, sealt saaks mitme printeri jagu materjali.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mac9
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2014
|
04.12.2017 21:53:18
|
|
|
Tere.
Sain ka oma CR-10 kokku pandud.Esmamuljed suht head , aga jah klaasplaat on kõver .Peab ka mingi parema
lahenduse otsima.Pla ei taha puhta klaasi peale eriti kinni jääda. Sinises teibist on abi , aga see jälle pole ka
kõige lihtsam lahendus.Ega keegi mingit spetsiaalset katet pole proovinud?Kas tasuks vaadata ka Simplify3d slicerit
või on Cura ka suht ok ?Vaatan ka , et normal seadeks Cura puhul pakutakse layeri kõrguseks 0.1 . Samas mu teine printer
oma sliceriga on 0.19.Kas tõesti tahab Cr10 väiksemaid layeri väärtusi või see Cura probleem? Printimise aeg läheb nii tunduvalt
pikemaks.Keegi äkki on kokkupuutund sama asjaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
04.12.2017 22:06:00
|
|
|
lisa kleepeks kasutanud suvakat juukselakki.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
04.12.2017 22:08:21
|
|
|
Tere.
Mina kasutan pulgaliimi aluse määrimiseks. PLA jääb päris hästi kinni. Ja liimi on väga kerge eemaldada nii detaililt kui ka aluselt - lihtsalt sooja veega peseb puhtaks.
Cura-t kasutan igapäevaselt, kuna väga kerge slicer. Muid eriotstarbelislt.
Layeri kõrguse saab ju ise valida. Kuid reegel on = mitte suurem, kui 50% nozzle diameetrist. Ehk 0.5mm nozzle-ga mitte kõrgem, kui 0.25mm. Muidugi mida väiksem ,seda parem kvaliteet.
Samas layeri kõrgusega on nii, et parima tulemuse saamiseks peaks väikest arvutust pidada: Z telje resolutsioon ka tähtis. Peast ei mäleta, aga sellega võib juhtuda nii, et parim layeri kõrgus võib olla mitte 0.25mm, vaid 0.23mm vms...
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2017 22:33:29
|
|
|
| Vanasti oli kuldreegel 0,75 * nozzle diameter.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
04.12.2017 22:35:59
|
|
|
Eks see jälle oleneb... Olen proovinud 1.0mm nozzle-ga, ja isegi 0.5mm kõrgus oli suur...
Aga proovides leiab oma printerile optimaalsed seaded.
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mac9
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2014
|
04.12.2017 22:57:46
|
|
|
Tänud.
Olen ise ka vaadand , et on olemas Anycubik kate mis siis soojalt hoiab detaili kinni ja mahajahtunult tuleb detail ise aluse küljest lahti.
Spray ja liimiga ei tahaks mürada kuna peaks aluse vist eemaldama igakord , kui puhastada tahaks ja ehk läeb aluse kalibreering ka
paigast ära.
Kas keegi oskab öelda kas Pla mis on läbipaistvam on rabedam , kui siis Pla mis ei paistab läbi ?
Vähemalt endal jäänd selline tunne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
04.12.2017 23:20:48
|
|
|
Mina prindin otse metall lauale, mida ei eemalda, vaid niiske lapiga pühin puhtaks otse printeris
Läbipaistva kohta ei oska kommenteerida, aga valgega on kogemus, et mustast palju kehvem. Enam valget ei osta, kui just väga vaja just valget plastikut...
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
04.12.2017 23:55:51
|
|
|
mac9, ma olen viimased pool aastat printinud Clever3D PEI pinnale ja saan ainult kiita. PLA ja PETG jäävad väga hästi kinni ning tulevad maha jahtunult ka väga lihtsalt lahti, alumine pind jääb ikka mega sile selle lahendusega. ABS pole proovinud, kuna ei näe ühtegi mõjuvat põhjust eelistada seda PETG-le. Varem kasutasin ka Buildtaki, mis oli päris hea, kui bed heater polnud piisavalt võimas, kuid oskamatu kasutamise ja mõne äparduse abil on suhteliselt lihtne see pind ära vussida. Lisaks on sealt tükkide kätte saamine keerukam. PEI heated bed (5mm alumiinium + PEI) tasub ennast ära mingi 3-4 buildtaki vahetamisega. PEI negatiivne külg on see, et ta tahab natuke kõrgemaid temperatuure, et plastikud kinni hakkaks (PLA - 40-55C, PETG - 50-85C).
Läbipaistva PLA puhul (eSun) olen märganud küll, et läbipaistvamad on kõvemad ja hapramad, kui läbipaistmatud, mis on mõnevõrra pehmememad ja plastilisemad. Läbipaistmatute seas on läikiva pinnaga PLA materjalid nõrksu hapramad, kui mati pinnaga PLA plastikud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mac9
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2014
|
05.12.2017 01:22:53
|
|
|
Tänan info eest.
Ega keegi ei oska midagi kosta Marwiol müüdava Pla ja Petg plasti kvaliteedi kohta ? Hind on hea või oskab keegi
soovitada kohti kus kohast osta hea hinnaga ? Eestis 3dpartneri käest ostetud Esuni.Korralik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.12.2017 21:14:15
|
|
|
Tõin täna sealt kadaka tee klaasiseppade juurest 310x310x4mm peegli, maksis 5€
Pole veel proovinud printida, aga alus nurkadest paika ja tundub, et ka keskel on nüüd sama kõrge. Varem sõitis düüs kaasas olnud klaasiga keskele kinni
http://www.klaasissepa.ee/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
06.12.2017 10:22:10
|
|
|
KillFrenzy, ma käisin ka läbi sealt ükspäev aga mõtlesin et säästan kaalult ja võtan 2mm peegli. Polnud kõige parem valik. Tuleb uue järgi vist minna.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.12.2017 21:59:49
|
|
|
Terv. Olen ka nüüd paar nädalat printeri omanik olnud ja katsetanud ja nokitsenud. Tegu Anet A8 ga, mis sai ise kokku pandud. Muidu vöga vahva ja prindib päris kenasti just lihtsamaid tükke. Samas keerulisematega jama, millest pole jagu saanud. Detailidel, kus on palju travelit, on palju auke, et vahepeal underextrude(alaväljutus XD). Kõrval vaadates on ka näha, et peale travelit uuesti plastikut lastes käib millalgi väike plõks vms hääl düüsis ja jätab väikese jupi vahele. Vase modes tulevad ideaalsed prindid. Hetkel printinud PLA ga. Olen proovinud hetkel 3 filamenti(2 gembird ja üks devil design). Mitut slicerit proovinud ja seadetega mänginud. Extruderile keerasin vedru üsna pingesse, kuigi seal ei paistnud mingit "grindi" või muud viga olevat. Düüsi olen nõelaga surkinud, kuigi tundub, et justkui plastik tuleb kenasti. Tellisin mõned uued düüsid, et äkki siiski viga seal ja hetkel järgmiseks plaanin düüsi atsetooni vms sees leotada. Aga siin kogenumad koos, et äkki on mõni hes mõte pakkuda? Tegin selle postituse jaoks ka testipaadikese .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.12.2017 22:14:31
|
|
|
| Retracion liiga suur ehk siis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
07.12.2017 00:52:06
|
|
|
Jah kõril see ots, kus teflon vms paistab on allpool. Ma kusjuures selle kallale algul läksingi ja lõhkusin ka ära. Panin uue, mis veits pikem. Ülevalt sain uuega ratastele lähemale otsa, mis peaks parandama pisut pealeandmist. Retractoniga olen mänginud palju ja ei midagi. Rectraction kinni pannes on muidugi pisut parem, aga mitte väga palju. Muuhulgas ka kalibreerisin extruderi ära. Proovin esimesel võimalusel ka pakutud confi. Ms algul kahtlustason defektset filamenti, aga 3tk on kahtlane ja lisaks kopivad need augud sarnasesse kohtadesse tulema. Nt kui sama profiiliga print alt üles, siis aigu kohad enamjaolt kohakuti.
Edit: profiili all mõtlen detaili kuju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
07.12.2017 08:25:51
|
|
|
düüs on ikka esmalt keeratud tugevalt vastu kuumutusplokki ja seejärel kõri tugevalt teiselt poolt vastu?
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
07.12.2017 10:00:18
|
|
|
| Vastu on need küll. Aga ma keerasin düüsi vastu ja veidi tagasi, siis kõri teiselt poolt vastu düüsi. Seejärel pingutasin düüsi vastu kõri ja ühtlasi ka vastu plokki. Ehk siis peaks ok olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
07.12.2017 10:00:50
|
|
|
| Vaata ka extruderi mootori kiirenduse parameetrid üle, ehk kannatab suuremaks sättida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
07.12.2017 10:33:52
|
|
|
JOKKER666, mis su retraction kiirus ja kaugus on?
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
07.12.2017 10:36:56
|
|
|
| See jama võib olla tingitud ka evapiisavast hotendi jahutusest. Mul oli sarnane olukord ühe pla-ga mis ei printis väga kehvasti kui toa temperatuur oli 30 kraadi ringi, samas kui aken lahti teha ja temperatuur 20 kraadi kanti lasta siis töötas kõik nagu siidi. Eriti paistis see välja kohtades kus rohkem retractione, kuna siis levib see soojus heatbreakist paremini edasi. Lahenduseks võid proovida esialgu külmemas toas printida ning kui see aitab siis tasuks üle vaadata hotendi jahtusvent ning panna radika ja heatbreaki vahele termopastat. Aitab ka kui teflontoru hotendipoolsesse otsa lõigata toru sisse väike faas, mis muudab heatbrake ja teflontoru vahelise ülemineku sujuvamaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
09.12.2017 01:07:52
|
|
|
Ma olen väga palju retractioni seadega mänginud. Väljalülitamine parandab pisut ja cura 14 combinguga olid kõige paremad tulemused, aga jama siiski.
Aga see jahutuse teema, hmm... mul hetkel on printer maas suht radiaatori läheduses. Proovingi jahedamas printimise ära kohe kui saan.
EDIT:
Tundub, et sain korda. Ei hõiska muidugi igaks juhuks liiga kõvasti. Aga võtsin sooja otsa lahti jälle ja nüüd jäi kohe düüsis silma üks düüsi keerme niiti jupp, mis töllerdas seal. Sai puhtaks ja viimane print oli veatu. Huvi pärast ka benchy tegema, siis võrdlus parem. Miks ei julge hõisata, kuna ma düüsi enne juba kontrollinud ja siis ei jäänud silma seda karvakest. Võibolla kokkupannes surus selle vahele, aga jahm.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
10.12.2017 05:54:02
|
|
|
...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 18:27:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
12.12.2017 17:13:08
|
|
|
| Nüüd juba katsetatud ja proovitud üpriski palju ja tekkis küsimus, et mis filamente te kasutate? Mul hetkel kasutusel mõned rullid photopointist ja just need odavamad Gembird(2 rulli) ja Devil Design(1 rull). Olen tähele pannud, et Gembirdiga on tulemus märgatavalt ilusam. Huvitav, kas tegu kehvema partiiga või ongi nii? Need siis PLA. Lisaks võtsin katsetamiseks ka ühe rulli Gembirdi ABS filamenti. Sellega mõne korra ainult proovinud ja kõik warpima hakanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
12.12.2017 17:25:19
|
|
|
mul abs alati paindub mingi hetk üles, kui just väiksema poolne objekt pole. temp 97 ( rohkem ei võimaldada ), düüs 240. ei oska midagi arvata, esimene kiht läheb suht viisakalt peale ja peaks nagu hoidma, aga paraku mitte.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2017 19:05:16
|
|
|
| Kuumutatud plaat aitab samuti vaid teatud maani, edasi on kuumutatud printimiskeskkonda vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
12.12.2017 21:37:29
|
|
|
| Mul oli ABSga plaat 110 ja düüs 230. Ma siis rohkem ei viitsinud jamada, aga peaks proovima "raft"i alla või siis plaadi kõrguse reguleerima nii võimalikult kõrgele, et pressiks esimese kihi väga laiali vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mac9
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2014
|
13.12.2017 01:02:53
|
|
|
Jokker666,
kas kasutat ka mingit vahendit lisaks alusele või lased lihtsalt kuumale pinnale printida?
Jutt siis ABSist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
13.12.2017 02:18:24
|
|
|
Klaas ja liimipulk. Aga nüüd tegin katse ja reguleerisin aluse praktiliselt vastu düüsi - paber pm kiilus kinni. Esimese kihi surus suht laiali ja print püsis kenasti kinni lõpuni. Tulemus 5+. Plaadi temperatuuri panin 95, kuna esialgselt 110 peale pannes enam üle 97 ei tõusnud. Muidugi detail oli suht väike - batmani piparkoogivorm .
https://www.thingiverse.com/thing:35796
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mac9
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2014
|
13.12.2017 03:49:14
|
|
|
Soovitavad ka ABS piima(atsetoonis lahustund abs) , aga ma kujutan et see segu peaks korralikult
haisema ja kodus vist mitte kõige parem kuigi pidi hästi kinni võtma.
Kas ABSi printimisel on väga kõvad lõhnad üleval?
Enda Cr10 plaat ei lähe nii soojaks, et saaks printida.
Peab miskit mõtlema.Kast ümber ehk.
Jõudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.12.2017 09:28:42
|
|
|
| JOKKER666, abs ei sünni ju toiduga kokku, kui plaanis sihtotstarbeliselt seda kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
13.12.2017 10:22:01
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| JOKKER666, abs ei sünni ju toiduga kokku, kui plaanis sihtotstarbeliselt seda kasutada. |
Krt sedasi väga ei mõelnud.. Kas tõesti võib piparkookide jms küpsiste tegemisel kahju teha? Kuumutama ei hakka jne. PLA on tervislikum, või miski muu materjal?
Lõhna mõttes vahetult printeri lähedal pisut on, aga ei midagi hullu. Samas PLA on minumeelest piisavalt hea materjal, et poleks vaja eriti ABS tegeledagi. Ma lihtsalt esialgu teadmatusest katsetamiseks võtsin.
viimati muutis JOKKER666 13.12.2017 10:24:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
13.12.2017 10:24:45
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| JOKKER666, abs ei sünni ju toiduga kokku, kui plaanis sihtotstarbeliselt seda kasutada. |
Krt sedasi väga ei mõelnud.. Kas tõesti võib piparkookide jms küpsiste tegemisel kahju teha? Kuumutama ei hakka jne. PLA on tervislikum, või miski muu materjal? |
Veidi lugemist: https://all3dp.com/1/food-safe-3d-printing-abs-pla-food-safe-filament/
Väike väljavõte teemast: ABS filament is generally considered unsafe to use with anything that will comes into contact with food. That’s because ABS contains evil toxic chemicals which can contaminate your food and then, by extension… YOU.
Natural PLA is made from corn starch and is generally considered food safe. However, it’s a bit more complicated than that. Some manufacturers will blend in other additives — for color, strength, or other features — that make the filament unsafe to ingest. Some PLA filaments are designated food safe, but in the first instance you should check with the manufacturer.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
13.12.2017 10:48:56
|
|
|
Punkt 10 seal artiklis lohutab .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.12.2017 11:22:51
|
|
|
| Veavalt jah nüüd piparkooke tehes järgmine päev vähki sured, aga lihtsalt infoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
13.12.2017 12:33:17
|
|
|
Ise kasutan ABS printimiseks "slurry" möksi. See siis on atsetoni ja abs segu (abs printimise jäägid või mõned filamendi tükid) mida pintsliga kergelt enne kui prindialus soojaks tehtud peale kanda. See aitab ilusti hoida prindiplaadil eset. Suuremate asjade jaoks on printeril ümbris ümber.
Ma ei tea kas Anet A8 on heatbedi jaoks mosfet olemas. Kui ei siis soovitan ebayst tellida ja vahele panna. See võtab emaplaadilt siis prindialuse kuumutamiseks koormust vähemaks ja teeb asja natuke turvalisemaks.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
13.12.2017 13:24:54
|
|
|
| Mosfetid mul ootavad juba riiulil. Sai ka paras korpus elektroonikale välja prinditud, aga hetkel pole viitsinud sellega tegeleda. Aga kestvuse huvides vast peaks küll ette võtma. Millist ümbrist kasutad? Ma olen ka mõelnud, et pm käiks ju ka suvaline pappkast, aga siis vist tuleb elektroonika jahutusega probleem. Lisaks cold endi jahutus peaks ka asisem olema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.12.2017 14:09:32
|
|
|
Tallinnas kuskilt kohapealt mõistliku hinnaga pla'd ei saa?
3dpartneril mingit füüsilist poodi vist pole, ainult postiga saadavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.12.2017 14:20:50
|
|
|
| Kas on kujunenud ka mingi standard koht kust kõik filamenti ostavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
13.12.2017 14:35:51
|
|
|
JOKKER666, mul on tehtud eraldi riiul/kapp millel pleksist seinad. Aga jah, lihtsalt suur pappkast peale aitab ka väga hästi juba. Kuna alus kuumutab korralikult, siis see temp seal sees tõuseb hästi. Ainuke asi mida soovitan sellise asja puhul jälgida, et kohe pärast printimise lõppu ei tasu seda pappkasti pealt kohe ära võtta, vaid lasta sellel ühtlaselt jahtuda.
Mul endal on jah elektroonika eraldi sellest. Ja kindlasti hotendi jahutus üle vaadata, kui juba soojas toas probleeme oli, kuna selles ümbrises läheb asi veel soojemaks.
KillFrenzy, poodi neil pole tõesti, ainult läbi netipoe ja postiga.
DVDRW, hetkel olen 3DPartnerist ostnud eSun'i ja siiani rahul, PLA'd siis.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
13.12.2017 15:05:00
|
|
|
3DPartner-l pole poodi, aga telefoni teel olen leppinud ka käest kätte tehingut ja saingi ka.
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
14.12.2017 06:52:42
|
|
|
...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 18:29:14, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
14.12.2017 10:21:53
|
|
|
radist87, korralik seiklus sul. Ja tere hommikust.
Palju sul MK2S'il töötunde nüüdseks on, st kui kaua aega võttis enne kui need juhtmed jukerdama hakkasid?
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
14.12.2017 13:58:40
|
|
|
...
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 18:29:59, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|