Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 860, 861, 862 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 24.11.2017 00:22:13 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
SCARTiga jookseb, HDMI-ga mitte. Teoreetiliselt peaks HDMI ka seda signaali edastama (teatud bitid juhtsignaalis), aga pole veel ühegi aparaadiga seda tööle saanud. Seega ekraani määran HDMI sisendi peal originaalkuva peale ja formaatidega majandab boks.

Amino boksist tuli S-video signaaliga ka kuvasuhte info kaasa. Dscaler Windowsis oskas seda ilusasti kasutada. Motorolas kadus see info ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 01:07:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Amino boksist tuli S-video signaaliga ka kuvasuhte info kaasa.

S-video on puhas analoogsignaal. Kas tõesti saab see kuidagi edastada kuvasuhte infot?

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.11.2017 01:18:30 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tsitaat:

Amino boksist tuli S-video signaaliga ka kuvasuhte info kaasa.

S-video on puhas analoogsignaal. Kas tõesti saab see kuidagi edastada kuvasuhte infot?

Amino boxidega oskasid telekad pildiformaadiga isegi "tarka venitust" teha. Motoroladega ei oska midagi.
Muidugi praegusel ajal pole enam suurt vajadust ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 01:19:13 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tsitaat:

Amino boksist tuli S-video signaaliga ka kuvasuhte info kaasa.

S-video on puhas analoogsignaal. Kas tõesti saab see kuidagi edastada kuvasuhte infot?
Saab. See info on pildi ülaserva peidetud enamasti. Mõnikord on edastuses midagi viga ja siis on eetripildis ka seda inforiba näha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 01:39:38 vasta tsitaadiga

Valged punktid, kriipsud. Ei leia kahjuks ühtegi pilti sellest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 01:48:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Valged punktid, kriipsud. Ei leia kahjuks ühtegi pilti sellest.

Ahjaa, tuleb meelde nüüd. Olen seda riba näinud ja isegi teadsin milleks see on icon_redface.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 24.11.2017 09:56:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Valged punktid, kriipsud. Ei leia kahjuks ühtegi pilti sellest.

Kas tõesti? Kas see mitte ajamarker polnud...?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2017 10:10:31 vasta tsitaadiga

Telesignaal sisealdab endas ikka hulga infot, et teler teaks, midapidi midagi teleris keerata ja väänata.
See analoogajastu pildiinfos sisalduv.> https://en.wikipedia.org/wiki/Widescreen_signaling

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 11:33:41 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Valged punktid, kriipsud. Ei leia kahjuks ühtegi pilti sellest.

Kas tõesti? Kas see mitte ajamarker polnud...?


Koos pildi näidisega lisaks eelmisele postile.

http://www.skylark.tv/support/widescreen_signaling_settings/
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 15:41:13 vasta tsitaadiga

saab seda krdi tg784 wireless bridgeks teha või ei?
DigiTV pole oluline, ainult internet. Generic soft juba peale lastud

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 16:56:11 vasta tsitaadiga

Et võtab WiFi vastu ja väljastab lan august interneti?
Sul mingit stabiilsus probleemi polnud sellel?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 18:00:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Et võtab WiFi vastu ja väljastab lan august interneti?
Sul mingit stabiilsus probleemi polnud sellel?

tõsi, võtsin dg400 rendile, kuna aga 784ga pole muud teha ja korteri teise otsa ei levi 2,4, rääkimata 5'st siis prooviks ilma pikka juhet vedamata sinna netti saada.
Aga jah, võtab wifit ja väljastab juhtmest, on võimalik?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 18:06:14 vasta tsitaadiga

Selle wifi on suht saast ja kiviaegne, kui läpakas kinni ei püüa, ega väga lootust sellega ruuteriga ka pole.

See seade wds oskab ainult ja sedagi WEP kasutades.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:21:27 vasta tsitaadiga

On sel Arrise boksil hädasti vaja videoväljundi režiimi muuta... 1080p50 pealt 720p50 peale icon_mad.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:26:51 vasta tsitaadiga

ei muuda ju
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:34:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ei muuda ju

Muutis ju
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:39:11 vasta tsitaadiga

nõpe - endiselt on 1080p50
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 27.11.2017 01:43:46 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9667675#9667675

Millal Telia hakkab kvaliteetset pilti edastama? Sai pandud Motorola digiboks sest Amino hakkas nii võimsa aparaadi taga trikitama ja kõlbab ainult CRT taha. Proovitud.

E: näpukas, Amino ei olnudki selle uue teleka taga sest sellel puudub Scart liides. Ainult HDMI-d icon_neutral.gif

Mis variandid mul selle teema valguses on

1. Vahetada telekas poes vähem ägedama vastu ( 7 päeva vana)
2. Vahetada teenusepakkujat
3. Oodata kuniks Telia hakkab kvaliteetset pilti edastama
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 01:51:39 vasta tsitaadiga

Kasuta HDMId nagu iga normaalne inimene tänapäeval?

Aga su mure on muidu vist lihtsalt selles, et meie telekanalid edastavadki kehva pilti. Vaata ETV'd näiteks. Seal pilt on 1080i. Tallina TV oli ka HD ja Kanal 2 ka vahest on hea pildiga.

Kuna CRT ongi 576p resoga siis seal ei tundunud pilt nii saast (telekanalitel enamasti ongi SD pilt) - kuna tegu on analoogpildiga. LCD ekraanid on aga kõik nn digipilt e. piksleid näidatakse sinna kus nad olema peavad ja need omavahel kokku ei sulandu.

Ja korralikku UHD pilti näed näiteks Netflixist - siis näed milleks telekas võimeline on.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 27.11.2017 02:09:35 vasta tsitaadiga

Jah nüüd ongi LCD-d motorolatega ja HDMI-ga. CRT taga ka motorola aga scart-iga. Aminoga viskasin lutsu. Ausalt öeldes muutub minu jaoks pilt talutavaks alates 480p , kui youtubest vaadata. Ning scart ja hdmi vanema Full HD LCD taga erilist hüpet sisse ei too. Tegelikult kunagi tõi ning HDMI tundus hoopis teine tera. Aga silm harjub või on vahe selles et see Telia pilt scartiga on 576p ja HDMI-ga ainult kriipsu võrra parem icon_rolleyes.gif

Aga uue UHD teleka pilt on küll üks õlise pildiga õnnetuse hunnik. Proovin veel neid pildiparandus seadeid klõpsida ja vaatan mis saab.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 02:15:00 vasta tsitaadiga

Tundub, et sa oled saastpildiga nii ära harjunud, et paremat ei suuda vaadata icon_lol.gif

Aga pildiparandused võta maha - need midagi paremaks küll ei tee. kindlasti võta maha see 100hz vmt teema mis ise kaadreid juurde toodab, et pilti "sujuvamaks" muuta. See on jube asi - võibolla see ka segab sind. Mina igatahes sellist pilti ei talu - see kaotab ka pildi teravusest/detailsusest kohe - kuna algmaterjal onniigi saast ja vaja vahepealsed kaadrid juurde tekitada. Ma ei tea kuidas see su teleri puhul bränditud on - aga minuteada on kõigil uutel see vaikimisi peal - vähemalt niipalju kui ma näinud olen.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 27.11.2017 09:01:13 vasta tsitaadiga

Seda lugedes tundub, et Motorola väljundiks on määratud mingi muu reso kui 1080i50 või 720p50 (ma ei tea, kas Motorola 1080p50 toetab).

Sakilisi servi saab tekitada resolutsioon, mis pole meie maal teleedastuses kasutuses, nagu 480p60, 720p60 ja 1080p/i60. Lihtsalt kole on pilt 576i ja 576p korral.

...

SCART kasutab 576interlace, mitte progressive signaali.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 11:01:23 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
On sel Arrise boksil hädasti vaja videoväljundi režiimi muuta... 1080p50 pealt 720p50 peale icon_mad.gif icon_evil.gif

Pidevalt muudab või oli vaid korraks? Sest Telia neid seadeid seal aeg-ajalt muudab jah, näiteks 22.11 tuli uus kasutajaliides (6.13.1), sellega seoses läksid minul kanalid HD pealt SD peale. Ja vahel lülitatakse mõnel kanalil subtiitrid välja või tehakse muud nalja. Õnneks on see "teenus" momendil veel tasuta.

Või muudeti hoopis 576P50 peale? No see on juba vana nali, toimib vaid valitud seltskonnale.

Scott kirjutas:
Seda lugedes tundub, et Motorola väljundiks on määratud mingi muu reso kui 1080i50 või 720p50 (ma ei tea, kas Motorola 1080p50 toetab).

Pole vist vahet, mida toetab, uue TV valikus 1080i50 puudub.

"options":
    "0": "576I50",
    "1": "720P50",
    "3": "1080P50",
    "4": "480I60",
    "5": "480P60",
    "6": "576P50",
    "7": "720P60",
    "8": "1080I60",
    "9": "1080P23976",
    "10": "1080P24",
    "11": "1080P25",
    "12": "1080P29970",
    "13": "1080P30",
    "14": "1080P59940"

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 16:59:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et mingi progress on toimunud ka 576P50 teemaga.
Vähemalt hetkel (6.13.1 softiga) ei viska resot 576P50 peale, kui Arris on ühendatud Yamaha ressiiveri külge ja Arrist sisselülitades lülitatakse HDMI-CEC kaudu tööle ka teler ja ressiiver.

EDIT: Asjata hõiskasin - pole siin s...gi progressi - panin boksi tööle ja jälle 576P50 režiimis. Mõnus. thumbs_up.gif
Ei saa Arrist otse Yamaha ressiiveri külge panna.
Vähemalt ei saa Arrise HDMI-CECi kasutada ressi ja teleri käivitamiseks.
Teistpidi (teleri HDMI-CEC käivitaks Arrise) jälle ei tööta.
LG teler igatahes ei pane Arrist tööle läbi HDMI-CECi.

A.S. kirjutas:


Või muudeti hoopis 576P50 peale? No see on juba vana nali, toimib vaid valitud seltskonnale.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 18:01:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Vahur kirjutas:
On sel Arrise boksil hädasti vaja videoväljundi režiimi muuta... 1080p50 pealt 720p50 peale icon_mad.gif icon_evil.gif

Pidevalt muudab või oli vaid korraks? Sest Telia neid seadeid seal aeg-ajalt muudab jah, näiteks 22.11 tuli uus kasutajaliides (6.13.1), sellega seoses läksid minul kanalid HD pealt SD peale. Ja vahel lülitatakse mõnel kanalil subtiitrid välja või tehakse muud nalja. Õnneks on see "teenus" momendil veel tasuta.

Või muudeti hoopis 576P50 peale? No see on juba vana nali, toimib vaid valitud seltskonnale.

Eile avastasin esimest korda ja panin tagasi. Täna pole veel "parema kasutajamugavuse tõttu" sellist muudatud tehtud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 20:13:03 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Eile avastasin esimest korda ja panin tagasi. Täna pole veel "parema kasutajamugavuse tõttu" sellist muudatud tehtud.

Need kipuvad olema jah rohkem nagu sellised ühekordsed naljad, sündsa aja möödudes korratakse, loodetavasti väikese loomingulisusega. Harju ära.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 27.11.2017 23:55:26 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Seda lugedes tundub, et Motorola väljundiks on määratud mingi muu reso kui 1080i50 või 720p50 (ma ei tea, kas Motorola 1080p50 toetab).

Sakilisi servi saab tekitada resolutsioon, mis pole meie maal teleedastuses kasutuses, nagu 480p60, 720p60 ja 1080p/i60. Lihtsalt kole on pilt 576i ja 576p korral.

...

SCART kasutab 576interlace, mitte progressive signaali.


Panin motorolal videoväljundi HDMI 1080p. Enne oli 720p. Ei julgenud teleri pilti eriti vaadata, äkki on ikka kole icon_lol.gif Aga juhtusid hetkel sellised saated et pildil polnud väga viga. Kõige hullem oli nädalavahetusel mingi saade ETV pealt Tähetund või midagi kus oli hämaram stuudio ja siis kui olid taustal tumedad kardinad siis need olid sellised õlised ja virvendavad ning kohati oli näha ka horisontaalseid rohekaid triipe üle ekraani.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 08:14:39 vasta tsitaadiga

Sügis käes, teritame saagi vaikselt.
LG OLED B7 55” ees arrisega ja mõni hetk võb ette kujutada, et isegi TV3 on HD’s
Reaalselt mina HD striimide pärast küll ei kurda ja kui keegi kurdab siis on tema ootused lihtsalt HDTV pildile liiga kõrgeks aetud.
ETV’d ja K2 ning TTV on igal juhul vaatamist väärt ja üldiselt väldin teadlikult SD kanalite vaatamist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 09:03:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ETV’d ja K2 ning TTV on igal juhul vaatamist väärt ja üldiselt väldin teadlikult SD kanalite vaatamist

Mis sa neist väldid, need nagu HD pilt ju icon_razz.gif
tsitaat:

LG OLED B7 55” ees arrisega ja mõni hetk võb ette kujutada, et isegi TV3 on HD’s

Uus arris vä? icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 11:34:33 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
armjan kirjutas:
peps71 kirjutas:
Vähemalt teist päeva juba ei lähe FOX-il saate algused kokku telekavaga! Saan aru jah, et Telia ei tooda telekava ise, vaid võtab selle teenusena aga mina maksan ju Teliale, nõudku nemad siis kava tootjalt korda! icon_evil.gif


Too mõni näide, lihtsam kontrollida.[/quote
Lõunal olles vaatan NCIS:LA-d. Viimasel kahel päeval olen pidanud algust vaatama eelmise saate (Ncis kriminalistid) salvestusest.

Täna sama teema 👿


Üle pika aja panin teleka käima ja ikka sama värk. Vähemalt 5 minutit varem hakkas pihta kui kavas.


Lisan kohe vastuse ka. Telia ei ole kava tootja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.11.2017 17:00:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
peps71 kirjutas:
armjan kirjutas:
peps71 kirjutas:
Vähemalt teist päeva juba ei lähe FOX-il saate algused kokku telekavaga! Saan aru jah, et Telia ei tooda telekava ise, vaid võtab selle teenusena aga mina maksan ju Teliale, nõudku nemad siis kava tootjalt korda! icon_evil.gif


Too mõni näide, lihtsam kontrollida.[/quote
Lõunal olles vaatan NCIS:LA-d. Viimasel kahel päeval olen pidanud algust vaatama eelmise saate (Ncis kriminalistid) salvestusest.

Täna sama teema 👿


Üle pika aja panin teleka käima ja ikka sama värk. Vähemalt 5 minutit varem hakkas pihta kui kavas.

Lisan kohe vastuse ka. Telia ei ole kava tootja.


Mis see kava siia puutub, kava on jumala õige, sisutootja lihtsalt pani videomaki varem käima icon_smile.gif Teine variant, et kellelgi on kell vale lihtsalt.
Olete ikka naljamehed küll.


FOX pole edastanud uuendusi. Miks, uurime. FOX eesti saidilt kava vs kava.ee ei lähe kokku. Ajalised nihked 5...40 minutit, suvaliselt. Tegelen sellega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2017 17:15:31 vasta tsitaadiga

Jah, enamus siinkirjeldatud probleemsetest kavadest ja kanalitest on esindatud kõikide suuremate teleteenuse pakkujate poolt, Kas seal siis pole kavaga ajalisi probleeme, et kisa Telia konkurentide teemades puudub?
Või on Telia kliendid kvaliteedi suhtes nõudlikumad icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 17:17:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jah, enamus siinkirjeldatud probleemsetest kavadest ja kanalitest on esindatud kõikide suuremate teleteenuse pakkujate poolt, Kas seal siis pole kavaga ajalisi probleeme, et kisa Telia konkurentide teemades puudub?

Ma millalgi seda juba küsisin seda ja sain vastuse et starmani vaatajad ei kurda, nemad kava ei vaata vms. vastus tuli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.11.2017 17:55:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Jah, enamus siinkirjeldatud probleemsetest kavadest ja kanalitest on esindatud kõikide suuremate teleteenuse pakkujate poolt, Kas seal siis pole kavaga ajalisi probleeme, et kisa Telia konkurentide teemades puudub?

Ma millalgi seda juba küsisin seda ja sain vastuse et starmani vaatajad ei kurda, nemad kava ei vaata vms. vastus tuli


On sama ka Starmani TV teenuste FOX kavaga.
Näiteks:
Starman (kava.ee järgi tõenäoliselt - info klapib) algas 16:30 Kurjuse kannul S11E02. Sama ka Telia TV teenustes.
FOXtv.ee kava järgi algas see 16:35.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 18:05:17 vasta tsitaadiga

armjan, kirjutasin starmani teemasse ja küsisin...pole keegi veel vastanud icon_rolleyes.gif
Kui neil õige on, siis teil koliseb ämber küll valusalt icon_rolleyes.gif

E:

Ma siiani vaba telia uue digiboksi beeta testimise jaoks vabatahtlikult thumbs_up.gif
Isegi kui see nõuab ohvrit uue nuti peale kolimist ...oeh

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.11.2017 20:40:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma siiani vaba telia uue digiboksi beeta testimise jaoks vabatahtlikult thumbs_up.gif
Isegi kui see nõuab ohvrit uue nuti peale kolimist ...oeh

Mis sa põed. Kasuta uue nuti peal vana menüüd edasi. Väikese võimaliku hinnakasvu elad praegusel suurel teenuste soodusperioodil ka ilusti üle. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 28.11.2017 21:10:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma siiani vaba telia uue digiboksi beeta testimise jaoks vabatahtlikult thumbs_up.gif
Isegi kui see nõuab ohvrit uue nuti peale kolimist ...oeh

See on salajane testimine. 2-3 tehnikut testivad kodus ja kui neil toimib, siis saad sina kunagi pooltöötava asja, mille paari parandusega saab korda. icon_razz.gif

Hetkel oleks vaja ka uut digiboxi, aga kannatab teise toaga ära. Elektrikul vaja nagunii cat6 juhtmed ja muud asjad ära ühendada. Loodan, et selle uue asjaga kaua ei venitata.
Tahaks uut ja vinget asja juba näppida. Näpud lausa sügelevad. icon_lol.gif Tulemas kindlasti suur sensatsioon.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.11.2017 21:17:39 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Tahaks uut ja vinget asja juba näppida. Näpud lausa sügelevad. icon_lol.gif Tulemas kindlasti suur sensatsioon.

Ma olen ka kuulnud, et seekord tuleb täiesti midagi enneolematut. Super värk.
icon_smile.gif
Sepad praegu keldrites testivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 21:21:41 vasta tsitaadiga

Tuleb uus vägev asi jah. Puldiga valid kanali. Ja siis logid elion.ee aadressil telia iseteenindusse sisse ja allkirjastad id kaardiga kanalivahetuse.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 28.11.2017 21:23:18 vasta tsitaadiga

Kui digibox töötaks üle wifi, siis oleks minu jaoks see juba ulme. icon_biggrin.gif
_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 21:26:17 vasta tsitaadiga

Mirc, unusta ära ja ole parem õnnelik, et ei tööta. Kui iga koll oma karbis 24/7 vähemalt ühte digiboksi jooksutab, siis üsna varsti saab kaabliga ainult interneti kasutada.

Ja enne kui keegi ütleb, et 5ghz ei levi üldsegi nii kaugele, siis sellega ongi teine asi, helpdeski on vaja juurde võtta tööle 4793 inimest, kes vastaks kõnedele miks pilt ruudutab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 22:16:54 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma siiani vaba telia uue digiboksi beeta testimise jaoks vabatahtlikult thumbs_up.gif
Isegi kui see nõuab ohvrit uue nuti peale kolimist ...oeh

Mis sa põed. Kasuta uue nuti peal vana menüüd edasi. Väikese võimaliku hinnakasvu elad praegusel suurel teenuste soodusperioodil ka ilusti üle. icon_smile.gif

asi on kaugel uuest menüüst...ma tahan uut icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 22:36:26 vasta tsitaadiga

Äkki tuleb mingi veel uuem menüü mis seekord päriselt töötab ka? icon_eek.gif

Kahjuks millessegi nii heasse usku pole icon_sad.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 22:41:46 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Äkki tuleb mingi veel uuem menüü mis seekord päriselt töötab ka? icon_eek.gif

Kahjuks millessegi nii heasse usku pole icon_sad.gif

Raske hullemaks minna, sama telia suudab piire liigutada icon_exclaim.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 28.11.2017 22:52:50 vasta tsitaadiga

Ise ma loodan, et HDMI-CEC töötaks uuel boksil ikka täies mahus. thumbs_up.gif
Sellisel juhul oleks see ideaalne asendus Samsungi rakendusele.
Just siis kui läheb kas teleka uuendamiseks või juhuks kui kunagi tõmmatakse olemasolevatel rakendustel juhe seinast.
Töötab ju viimane as-is põhimõttel ja uuendusi loota ei ole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 23:13:18 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mirc, unusta ära ja ole parem õnnelik, et ei tööta. Kui iga koll oma karbis 24/7 vähemalt ühte digiboksi jooksutab, siis üsna varsti saab kaabliga ainult interneti kasutada.

Ja enne kui keegi ütleb, et 5ghz ei levi üldsegi nii kaugele, siis sellega ongi teine asi, helpdeski on vaja juurde võtta tööle 4793 inimest, kes vastaks kõnedele miks pilt ruudutab.


Samas võiks ju jääda valik, et kellel eeter puhas (mul), siis need saaksid üle wifi kasutada. Naabrimees just eile küsis, et kas mul magamistoas elektriga probleeme, et kontoritoast voolu olen vedanud läbi õue teisel korrusel icon_lol.gif
Tegelt läheb ruuterist netijuhe Amino külge, et seina auku ei peaks puurima icon_lol.gif
Kontoritoa rõduuksest välja ja magamistoa akna vahelt sisse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 28.11.2017 23:40:02 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Ise ma loodan, et HDMI-CEC töötaks uuel boksil ikka täies mahus. thumbs_up.gif
Sellisel juhul oleks see ideaalne asendus Samsungi rakendusele.
Just siis kui läheb kas teleka uuendamiseks või juhuks kui kunagi tõmmatakse olemasolevatel rakendustel juhe seinast.
Töötab ju viimane as-is põhimõttel ja uuendusi loota ei ole.

Ma olen seda juba aastaid lootnud, praeguseks on usk sellesse kadunud. Mulle tundub et Arris'elt täis mahus HDMI-CEC'i ei tule, nad ei saa ju kahte käskugi tööle... Ja eks operaatorite eesmärk on ka vähe teises suunas, neile on oluline pulte müüa millega midagi muud teha ei saa, siis pole ohtu et keegi nende teenuse asemel youtube'i vaatab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 23:55:37 vasta tsitaadiga

JazZ, mis käsud ei tööta siiani veel? Arris teleka kinni paneb...Arris teleka tööle paneb...telekas Arris kinni paneb. Telekas Arrist tööle ei pane, sellest tunnen veel puudust. Ehk mu puhul 1 nüanss puudu veel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 29.11.2017 00:05:18 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Mirc kirjutas:
Tahaks uut ja vinget asja juba näppida. Näpud lausa sügelevad. icon_lol.gif Tulemas kindlasti suur sensatsioon.

Ma olen ka kuulnud, et seekord tuleb täiesti midagi enneolematut. Super värk.
icon_smile.gif
Sepad praegu keldrites testivad.


7k resolutsiooni toega digiboks tuleb. 4k pilt muutub standardiks ning 7k paketi eest tuleb lisatasu maksta. icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.11.2017 00:08:41 vasta tsitaadiga

teler on ju slave sede, miks peaks see digiboksi tööle panema?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 860, 861, 862 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.