Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SP22
HV vaatleja
SP22

liitunud: 05.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 22:22:58 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/id/fury22

Soov liituda grupeeringuga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 00:48:05 vasta tsitaadiga


tüütu värk antud juhul
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 16:32:06 vasta tsitaadiga

Tervist,

kuna hetkel järjekordne allahindlused steamis küsiks kas keegi on sealt
seda pulti ja link tellinud, et mis see saatmine maksma läheks
ja kas kuller või võimalik ka kuskile postkontorisse/pakikasti tellida (arvatavasti mitte)?

Kusagilt steami foorumis nägin, et nt. Lätti saatmine 21,50 eurot nagu müstika (39 eurot seadmete hind).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 17:02:16 vasta tsitaadiga

Pane korvi ja vaata järgi..
Mulle oleks Link + saatmine 19.90

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 17:10:10 vasta tsitaadiga

Kuller (ei mäleta kas DHL või UPS) toob soovitud aadressile

Muidugi valisid vale aja tellimiseks.. Hiljuti sai selle ~15€ eest, sh postitasu

E: lugesin üle rea, et ainult link..


viimati muutis Anna tooli 24.11.2017 19:45:37, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 17:11:31 vasta tsitaadiga

Eelmise ale ajal oli transport 14.50 mulle, kuller helistas kui mind kodus polnud ja panid sobivasse smart posti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 18:03:00 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Kuller (ei mäleta kas DHL või UPS) toob soovitud aadressile

Muidugi valisid vale aja tellimiseks.. Hiljuti sai selle ~15€ eest, sh postitasu
what? Kus mis millal? Oleks ära rabanud siis kohe ju kui oleks sellist pakkumist näinud ...
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 18:33:06 vasta tsitaadiga

UK Game poes suht tihti säärase hinnaga müügil
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 18:59:42 vasta tsitaadiga

See oli mingi veits üle kuu tagasi. Mingi ICEY mäng ja link oli bundles. Tegin mängule hiljem refundi Mis jättis linki hinnaks 15.6 eur , millest 14.5 oli transa icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.11.2017 19:32:56 vasta tsitaadiga

Miski 4 € erinevus suht tühine nagu, võtsin 20 € eest ära.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 20:23:59 vasta tsitaadiga

oot mis link - puldist oli ju jutt? 15 eurtsiga võtaks puldi kohe ära kui kusagilt saab. 20'ga võtaks ka.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 20:32:24 vasta tsitaadiga

Jutt oli mõlemast. Ma lugesin aga üle rea, et link ja link icon_biggrin.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.11.2017 22:04:49 vasta tsitaadiga

Pulti nii odavalt jah ei saa.
Pult + link on 38,1 €, lisaks shipping 17,7 €, kokku 55,8 €.
Vaid link on 5,49 €, lisaks shipping 14,5 €, kokku 19,99 €.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 22:22:14 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Pane korvi ja vaata järgi..
Mulle oleks Link + saatmine 19.90


Tellisin ära pult+link oli 39 eurot saatmine 18 eurot kokku 56 eurot.
Teeb ühe retro karbi sellele see pult läheb vaatab kas saab asja, paneelil
vaja enne led-e joota.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 02:40:31 vasta tsitaadiga

Vajaks sellist abi. Kui müün Steami marketis siis arvuti kaudu on 2nädalat bän peal nagu ikka, teloga peaks olema 1nädal aga kui teen telefoniga siis ikka viskab mul 2nädalat bän ennem kui müüki viskab.

Oskab keegi kosta?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 03:18:03 vasta tsitaadiga

Peale telefoni lisamist oli ka veel omakorda mingi cooldown.
Ahvipuuriga liituks ka: https://steamcommunity.com/id/kardulasffs/
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 10:02:53 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Vajaks sellist abi. Kui müün Steami marketis siis arvuti kaudu on 2nädalat bän peal nagu ikka, teloga peaks olema 1nädal aga kui teen telefoniga siis ikka viskab mul 2nädalat bän ennem kui müüki viskab.

Oskab keegi kosta?

Tahab vist 2FA sisselükkamist ja siis telefonist confirmimist vms kadalippu. Ma pole üldse viitsinud jännata ja teen pikemat aega gem'ideks, kuigi neil vist suurem point puudub. Protestiks või nii. Sedasi jääb valve püsivalt oma paarist sendist per kaart ilma. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 14:44:30 vasta tsitaadiga

ei jää nad millestki ilma - müüjaid on ju veel. See GEMideks keeramine hoiab marketil pakkumist natukene tagasi, et hinnad täiesti mõttetuks ei muutuks. Ehk siis suures plaanis on pigem kõigile kasulikum (va. see kes gemiks keerab icon_razz.gif)
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-miio-
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2017




sõnum 16.12.2017 14:17:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olnud steam linkiga probleeme, et kui televiisoriga ühendada, siis ei toimu midagi? Alguses ühendades laadis endale ka uuenduse ja siis oli must ekraan ja midagi ei toimu. Proovitud nii wifi-s kui ka kaabliga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 16.12.2017 22:01:43 vasta tsitaadiga

-miio- kirjutas:
Kas kellelgi on olnud steam linkiga probleeme, et kui televiisoriga ühendada, siis ei toimu midagi? Alguses ühendades laadis endale ka uuenduse ja siis oli must ekraan ja midagi ei toimu. Proovitud nii wifi-s kui ka kaabliga.

Esimest korda panid alles selle asjanduse telekale järgi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 03:30:18 vasta tsitaadiga

Heli on? Kui ühendad monitori taha, kas siis ka must ekraan?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 00:24:14 vasta tsitaadiga

Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 27.12.2017 03:02:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S

Mul on Steam salvestanud ilma mängu nimeta vähemalt viimased 4 aastat. Faili nime kuju on vahepeal küll muutunud (2013-xx-yy_zzzzz.jpg ja 2017xxyyzzzzzz_1.jpg), aga asukohta pole mina ise muutunud ja mul töötab vaikimisi õigesti. Salvestuskoht: C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\paljunumbreid\vähenumbreid\remote\mängujärjekorranumber\screenshots. Võimalik et kasutasid teist programmi, mul nt. MSI Afterburner poolt salvestatud screenshoti nimes on mängunimi ka.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 13:31:34 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S

Settings > In-game all saad määrata ära kataloogi, sinna ka salvestab. Kui salvestamise nupu ära vahetad, siis tee restart steam kliendile ja proovi. Minul näiteks ei salvestanud siis, kui olin just nupu ära vahetanud ja polnud klienti taaskäivitanud. Paistab, et mingid satikad on steam kliendi koodis sees. Igatahes peaksid saama salvestada küll.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 17:08:49 vasta tsitaadiga

Vabandust, kui ei ole nii süvenenud teemasse, aga miks (ja kas) on link parem kui hdmi kaabel arvutist telekasse?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2017 17:10:42 vasta tsitaadiga

parem kuna saad üle võrgu (kasvõi wifi) kasutada.
igas muus mõttes on halvem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.12.2017 17:36:20 vasta tsitaadiga

mis nende gemidega ja kaartidega üldse diil on?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 18:10:36 vasta tsitaadiga

Kaartidega saad craftida badgesid, mis annab exp. Saad leveldada enda steam accounti levelit ja eputada teiste ees.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.12.2017 18:25:46 vasta tsitaadiga

Ja sellega on ka see, et vaja on 7 kaarti aga mäng annab sulle 4 ise. Ülejäänud pead siis ise kuidagi ejuurode eest diilima või mingite muude kaartide vastu vahetama ehk täiesti mõttetu stiimi emmi pikendus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.12.2017 18:42:32 vasta tsitaadiga

pähh, mõttetu jamps. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 18:50:27 vasta tsitaadiga

kaarte saab müüa ja raha teenida mängude ostmiseks thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.12.2017 14:58:47 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Ülejäänud pead siis ise kuidagi ejuurode eest diilima või mingite muude kaartide vastu vahetama ehk täiesti mõttetu stiimi emmi pikendus.


Ei, see on Valve'i rahateenimise meetod, mis on täiesti mõistlik sellest nurgast vaadatuna icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 18:51:35 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
rmc kirjutas:
Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S

Settings > In-game all saad määrata ära kataloogi, sinna ka salvestab. Kui salvestamise nupu ära vahetad, siis tee restart steam kliendile ja proovi. Minul näiteks ei salvestanud siis, kui olin just nupu ära vahetanud ja polnud klienti taaskäivitanud. Paistab, et mingid satikad on steam kliendi koodis sees. Igatahes peaksid saama salvestada küll.


Tundub, et ilmuvad siiski screenshoti folderisse, ainult, et kõige ees ei ole mitte mängunimi, vaid mängu id icon_question.gif, nt. 386360 Smite'i puhul. Ühtlasi ei ilmu mul sinna millegipärast CSGO screenshotid icon_biggrin.gif
2015. aasta screenshotid on veel mängu nimega, nt.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.12.2017 23:31:36 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Ülejäänud pead siis ise kuidagi ejuurode eest diilima või mingite muude kaartide vastu vahetama ehk täiesti mõttetu stiimi emmi pikendus.


Ei, see on Valve'i rahateenimise meetod, mis on täiesti mõistlik sellest nurgast vaadatuna icon_smile.gif
samuti ei ole see täiesti mõttetu, kui traded in-game itemeid, nt csgo skine, siis kui oled level 200 kasutaja on sul palju lihtsam inimestega suhelda versus kui sa oleksid level 10
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 23:51:49 vasta tsitaadiga

Teemaks Link ja W10 arvuti, millel kasutajaid rohkem kui üks ja kas on siis lock screen ees või teine kasutaja oma kontoga sees, ei ole võimalik Link'il ühendust luua. Mingit workaroundi leidub?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 12:40:39 vasta tsitaadiga

Steam password reset on täielik BS icon_exclaim.gif

Vahet pole mis uue passwordi paned ütleb, et invalid aga ei ütle mis talle ei meeldi icon_evil.gif
Lõpuks pärast guugeldamist tuli välja, et sõltumata uue salasõna keerukusest talle lihtsalt ei meeldi copy>paste. Uus salasõna tuleb käsitsi sisse trükkida. 2 korda! Mis sama hästi kui välistab pikemad/keerukamad salasõnad.
Hea turvalisus ikka thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 15:46:43 vasta tsitaadiga

a) miks peaksid parooli copypastema?
b) parool ei pea olema keerukas, vaid pikk
c) ilmselt ei meeldi talle copypaste selleks, et inimesed vale asja omale parooliks ei paneks kogemata icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 15:55:21 vasta tsitaadiga

Pane mingi lause passwordiks ja 2 astmeline autentimine. Mingid generaatorbotid üritavad nagunii sõnu ja kui leakib siis ple vahet milline sul pw on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 16:00:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uus salasõna tuleb käsitsi sisse trükkida. 2 korda! Mis sama hästi kui välistab pikemad/keerukamad salasõnad.
Hea turvalisus ikka

eee.. milleks sa siis thumbs_down.gif näitad?
soovid kasutada keerukat salasõna, ent samas tekib sul endal selle sisestamisega probleem icon_rolleyes.gif
tsitaat:

2 astmeline autentimine
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2018 16:00:49 vasta tsitaadiga

Paljudele lehtedele ei meeldi copy paste. See mingi uus turvavärk vist
Aga selle jaoks on lihtne möödaminek. Kustuta viimane täht ja lisa käsitsi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 16:28:54 vasta tsitaadiga

rmc, salatoimik, Early Access, jeesus188,
Copypaste tegin kuna liiga keeruline käsitsi sisetamiseks. Kuna kasutan paroolihaldurit mis selle edaspidi automaatselt sisestab, siis pole korduv sissetrükk vajalik ja võib olla ülikeeruline. Kaheastmeline oli peal juba ammu. Lihtsalt salasõna mis kasutusel oli oli ebaturvaline ja üle 5000 korra esinenud leketes (allikas: https://haveibeenpwned.com/Passwords ). Proovin seda viimase tähe käsitsi sisestamise trikki.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 16:49:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Steam password reset on täielik BS icon_exclaim.gif

Vahet pole mis uue passwordi paned ütleb, et invalid aga ei ütle mis talle ei meeldi icon_evil.gif
Lõpuks pärast guugeldamist tuli välja, et sõltumata uue salasõna keerukusest talle lihtsalt ei meeldi copy>paste. Uus salasõna tuleb käsitsi sisse trükkida. 2 korda! Mis sama hästi kui välistab pikemad/keerukamad salasõnad.
Hea turvalisus ikka thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif

+1 sellele vingule
Kasutan ka password manager'i ja sellised asjad rikuvad päeva ära. Enda raisatud aeg ja kasutajate turvalisuselt mittehoolimine teevad väga pahaseks.

Paypalis või mingil saidil ei töötanud copypaste üldse. Siis ei saa paari viimast käsitsi trükkida ja peab terve jama kõrvale notepadi panema ja ümber trükkima.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 16:58:29 vasta tsitaadiga

ot:
No kas nt. sellisel kujul parool "V115t315t;V11na;K0lm3;P3al3!" on kergesti ära arvatav? Meeldejätmisega ei teki ka probleeme.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 17:18:32 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ot:
No kas nt. sellisel kujul parool "V115t315t;V11na;K0lm3;P3al3!" on kergesti ära arvatav? Meeldejätmisega ei teki ka probleeme.
eip ja sellisel kujul paroolid on meeletult palju turvalisemad igasuguste rünnakute puhul (kui kuni 16 märgised sümbolitest jmt kolast koosnevad - mida tavaliselt paroolimanageridega kasutatakse) - väär oleks öelda, et sadu kordi - jutt on siin juba miljarditest kordadest - ei viitsi küll täpsemalt välja arvutada hetkel.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 17:48:04 vasta tsitaadiga

Pigem käsitsi sisse toksida, kui esimene kord valesti kirjutada, copy-paste ning järgmine kord ei pääse typo pärast enam kontole ligi. Ega Valve ei hakka LastPass jms vendadele eraldi registreermismalli tegema (absurdne).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2018 18:07:29 vasta tsitaadiga

HPN, ehk siis pigem kaks korda käsitsi sisse trükkida (vb mõlemal korral sama viga tehes) 20+ tähemärgiline parool kui paroolihalduri generaatorist kopeerida mõlemale väljale parool?

+1 sellele, et copy-paste ära keelamine on totakas, turvalisust see ei lisa.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2018 03:05:23 vasta tsitaadiga


_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2018 21:57:45 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
HPN, ehk siis pigem kaks korda käsitsi sisse trükkida (vb mõlemal korral sama viga tehes) 20+ tähemärgiline parool kui paroolihalduri generaatorist kopeerida mõlemale väljale parool?

+1 sellele, et copy-paste ära keelamine on totakas, turvalisust see ei lisa.


Jah ja turvalisust selline lüke just lisab, sest kõige nõrgim lüli asub tooli ja ekraani vahel. Kui suur on tõenäosus, et sama viga 2x teed (O ja 0 ära vahetamisele saab hiljem arvatavasti jälile)?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KarTmaN
HV vaatleja
KarTmaN

liitunud: 23.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 12:46:30 vasta tsitaadiga

Soovin ka grupiga liituda icon_smile.gif
https://steamcommunity.com/profiles/76561197967389525/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 20:27:01 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
sakinaga kirjutas:
HPN, ehk siis pigem kaks korda käsitsi sisse trükkida (vb mõlemal korral sama viga tehes) 20+ tähemärgiline parool kui paroolihalduri generaatorist kopeerida mõlemale väljale parool?

+1 sellele, et copy-paste ära keelamine on totakas, turvalisust see ei lisa.


Jah ja turvalisust selline lüke just lisab, sest kõige nõrgim lüli asub tooli ja ekraani vahel. Kui suur on tõenäosus, et sama viga 2x teed (O ja 0 ära vahetamisele saab hiljem arvatavasti jälile)?
Kuidas see turvalisust lisab?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.