|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
SP22
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.11.2017 00:48:05
|
|
|
tüütu värk antud juhul
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
24.11.2017 16:32:06
|
|
|
Tervist,
kuna hetkel järjekordne allahindlused steamis küsiks kas keegi on sealt
seda pulti ja link tellinud, et mis see saatmine maksma läheks
ja kas kuller või võimalik ka kuskile postkontorisse/pakikasti tellida (arvatavasti mitte)?
Kusagilt steami foorumis nägin, et nt. Lätti saatmine 21,50 eurot nagu müstika (39 eurot seadmete hind).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
24.11.2017 17:02:16
|
|
|
Pane korvi ja vaata järgi..
Mulle oleks Link + saatmine 19.90
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.11.2017 17:10:10
|
|
|
Kuller (ei mäleta kas DHL või UPS) toob soovitud aadressile
Muidugi valisid vale aja tellimiseks.. Hiljuti sai selle ~15€ eest, sh postitasu
E: lugesin üle rea, et ainult link..
viimati muutis Anna tooli 24.11.2017 19:45:37, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
24.11.2017 17:11:31
|
|
|
| Eelmise ale ajal oli transport 14.50 mulle, kuller helistas kui mind kodus polnud ja panid sobivasse smart posti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.11.2017 18:03:00
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
Kuller (ei mäleta kas DHL või UPS) toob soovitud aadressile
Muidugi valisid vale aja tellimiseks.. Hiljuti sai selle ~15€ eest, sh postitasu |
what? Kus mis millal? Oleks ära rabanud siis kohe ju kui oleks sellist pakkumist näinud ...
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
24.11.2017 18:33:06
|
|
|
UK Game poes suht tihti säärase hinnaga müügil
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
24.11.2017 18:59:42
|
|
|
See oli mingi veits üle kuu tagasi. Mingi ICEY mäng ja link oli bundles. Tegin mängule hiljem refundi Mis jättis linki hinnaks 15.6 eur , millest 14.5 oli transa
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.11.2017 19:32:56
|
|
|
| Miski 4 € erinevus suht tühine nagu, võtsin 20 € eest ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.11.2017 20:23:59
|
|
|
oot mis link - puldist oli ju jutt? 15 eurtsiga võtaks puldi kohe ära kui kusagilt saab. 20'ga võtaks ka.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.11.2017 20:32:24
|
|
|
Jutt oli mõlemast. Ma lugesin aga üle rea, et link ja link
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.11.2017 22:04:49
|
|
|
Pulti nii odavalt jah ei saa.
Pult + link on 38,1 €, lisaks shipping 17,7 €, kokku 55,8 €.
Vaid link on 5,49 €, lisaks shipping 14,5 €, kokku 19,99 €.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
24.11.2017 22:22:14
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
Pane korvi ja vaata järgi..
Mulle oleks Link + saatmine 19.90 |
Tellisin ära pult+link oli 39 eurot saatmine 18 eurot kokku 56 eurot.
Teeb ühe retro karbi sellele see pult läheb vaatab kas saab asja, paneelil
vaja enne led-e joota.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
10.12.2017 02:40:31
|
|
|
Vajaks sellist abi. Kui müün Steami marketis siis arvuti kaudu on 2nädalat bän peal nagu ikka, teloga peaks olema 1nädal aga kui teen telefoniga siis ikka viskab mul 2nädalat bän ennem kui müüki viskab.
Oskab keegi kosta?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
10.12.2017 10:02:53
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
Vajaks sellist abi. Kui müün Steami marketis siis arvuti kaudu on 2nädalat bän peal nagu ikka, teloga peaks olema 1nädal aga kui teen telefoniga siis ikka viskab mul 2nädalat bän ennem kui müüki viskab.
Oskab keegi kosta? |
Tahab vist 2FA sisselükkamist ja siis telefonist confirmimist vms kadalippu. Ma pole üldse viitsinud jännata ja teen pikemat aega gem'ideks, kuigi neil vist suurem point puudub. Protestiks või nii. Sedasi jääb valve püsivalt oma paarist sendist per kaart ilma.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
10.12.2017 14:44:30
|
|
|
ei jää nad millestki ilma - müüjaid on ju veel. See GEMideks keeramine hoiab marketil pakkumist natukene tagasi, et hinnad täiesti mõttetuks ei muutuks. Ehk siis suures plaanis on pigem kõigile kasulikum (va. see kes gemiks keerab )
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-miio-
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2017
|
16.12.2017 14:17:47
|
|
|
| Kas kellelgi on olnud steam linkiga probleeme, et kui televiisoriga ühendada, siis ei toimu midagi? Alguses ühendades laadis endale ka uuenduse ja siis oli must ekraan ja midagi ei toimu. Proovitud nii wifi-s kui ka kaabliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
16.12.2017 22:01:43
|
|
|
| -miio- kirjutas: |
| Kas kellelgi on olnud steam linkiga probleeme, et kui televiisoriga ühendada, siis ei toimu midagi? Alguses ühendades laadis endale ka uuenduse ja siis oli must ekraan ja midagi ei toimu. Proovitud nii wifi-s kui ka kaabliga. |
Esimest korda panid alles selle asjanduse telekale järgi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
17.12.2017 03:30:18
|
|
|
| Heli on? Kui ühendad monitori taha, kas siis ka must ekraan?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.12.2017 00:24:14
|
|
|
Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
27.12.2017 03:02:57
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S |
Mul on Steam salvestanud ilma mängu nimeta vähemalt viimased 4 aastat. Faili nime kuju on vahepeal küll muutunud (2013-xx-yy_zzzzz.jpg ja 2017xxyyzzzzzz_1.jpg), aga asukohta pole mina ise muutunud ja mul töötab vaikimisi õigesti. Salvestuskoht: C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\paljunumbreid\vähenumbreid\remote\mängujärjekorranumber\screenshots. Võimalik et kasutasid teist programmi, mul nt. MSI Afterburner poolt salvestatud screenshoti nimes on mängunimi ka.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.12.2017 13:31:34
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S |
Settings > In-game all saad määrata ära kataloogi, sinna ka salvestab. Kui salvestamise nupu ära vahetad, siis tee restart steam kliendile ja proovi. Minul näiteks ei salvestanud siis, kui olin just nupu ära vahetanud ja polnud klienti taaskäivitanud. Paistab, et mingid satikad on steam kliendi koodis sees. Igatahes peaksid saama salvestada küll.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
27.12.2017 17:08:49
|
|
|
| Vabandust, kui ei ole nii süvenenud teemasse, aga miks (ja kas) on link parem kui hdmi kaabel arvutist telekasse?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.12.2017 17:10:42
|
|
|
parem kuna saad üle võrgu (kasvõi wifi) kasutada.
igas muus mõttes on halvem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.12.2017 17:36:20
|
|
|
| mis nende gemidega ja kaartidega üldse diil on?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.12.2017 18:10:36
|
|
|
| Kaartidega saad craftida badgesid, mis annab exp. Saad leveldada enda steam accounti levelit ja eputada teiste ees.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
27.12.2017 18:25:46
|
|
|
| Ja sellega on ka see, et vaja on 7 kaarti aga mäng annab sulle 4 ise. Ülejäänud pead siis ise kuidagi ejuurode eest diilima või mingite muude kaartide vastu vahetama ehk täiesti mõttetu stiimi emmi pikendus.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.12.2017 18:42:32
|
|
|
pähh, mõttetu jamps.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.12.2017 18:50:27
|
|
|
kaarte saab müüa ja raha teenida mängude ostmiseks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.12.2017 14:58:47
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| Ülejäänud pead siis ise kuidagi ejuurode eest diilima või mingite muude kaartide vastu vahetama ehk täiesti mõttetu stiimi emmi pikendus. |
Ei, see on Valve'i rahateenimise meetod, mis on täiesti mõistlik sellest nurgast vaadatuna
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.12.2017 18:51:35
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| Kas viga on minus või ei salvesta Steam enam screenshotte nagu kunagi, pealkirjastades "Mängunimi_aasta_kuu_päev_kel_la_aeg" ning ühtlasi ei salvesta neid ka seadistatud folderisse :S |
Settings > In-game all saad määrata ära kataloogi, sinna ka salvestab. Kui salvestamise nupu ära vahetad, siis tee restart steam kliendile ja proovi. Minul näiteks ei salvestanud siis, kui olin just nupu ära vahetanud ja polnud klienti taaskäivitanud. Paistab, et mingid satikad on steam kliendi koodis sees. Igatahes peaksid saama salvestada küll. |
Tundub, et ilmuvad siiski screenshoti folderisse, ainult, et kõige ees ei ole mitte mängunimi, vaid mängu id , nt. 386360 Smite'i puhul. Ühtlasi ei ilmu mul sinna millegipärast CSGO screenshotid
2015. aasta screenshotid on veel mängu nimega, nt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
28.12.2017 23:31:36
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| Ülejäänud pead siis ise kuidagi ejuurode eest diilima või mingite muude kaartide vastu vahetama ehk täiesti mõttetu stiimi emmi pikendus. |
Ei, see on Valve'i rahateenimise meetod, mis on täiesti mõistlik sellest nurgast vaadatuna  |
samuti ei ole see täiesti mõttetu, kui traded in-game itemeid, nt csgo skine, siis kui oled level 200 kasutaja on sul palju lihtsam inimestega suhelda versus kui sa oleksid level 10
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
02.03.2018 23:51:49
|
|
|
| Teemaks Link ja W10 arvuti, millel kasutajaid rohkem kui üks ja kas on siis lock screen ees või teine kasutaja oma kontoga sees, ei ole võimalik Link'il ühendust luua. Mingit workaroundi leidub?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.03.2018 12:40:39
|
|
|
Steam password reset on täielik BS
Vahet pole mis uue passwordi paned ütleb, et invalid aga ei ütle mis talle ei meeldi
Lõpuks pärast guugeldamist tuli välja, et sõltumata uue salasõna keerukusest talle lihtsalt ei meeldi copy>paste. Uus salasõna tuleb käsitsi sisse trükkida. 2 korda! Mis sama hästi kui välistab pikemad/keerukamad salasõnad.
Hea turvalisus ikka
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.03.2018 15:46:43
|
|
|
a) miks peaksid parooli copypastema?
b) parool ei pea olema keerukas, vaid pikk
c) ilmselt ei meeldi talle copypaste selleks, et inimesed vale asja omale parooliks ei paneks kogemata
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.03.2018 15:55:21
|
|
|
Pane mingi lause passwordiks ja 2 astmeline autentimine. Mingid generaatorbotid üritavad nagunii sõnu ja kui leakib siis ple vahet milline sul pw on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.03.2018 16:00:22
|
|
|
| tsitaat: |
Uus salasõna tuleb käsitsi sisse trükkida. 2 korda! Mis sama hästi kui välistab pikemad/keerukamad salasõnad.
Hea turvalisus ikka
|
eee.. milleks sa siis näitad?
soovid kasutada keerukat salasõna, ent samas tekib sul endal selle sisestamisega probleem
| tsitaat: |
2 astmeline autentimine
|
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.03.2018 16:00:49
|
|
|
Paljudele lehtedele ei meeldi copy paste. See mingi uus turvavärk vist
Aga selle jaoks on lihtne möödaminek. Kustuta viimane täht ja lisa käsitsi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
04.03.2018 16:49:16
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Steam password reset on täielik BS
Vahet pole mis uue passwordi paned ütleb, et invalid aga ei ütle mis talle ei meeldi
Lõpuks pärast guugeldamist tuli välja, et sõltumata uue salasõna keerukusest talle lihtsalt ei meeldi copy>paste. Uus salasõna tuleb käsitsi sisse trükkida. 2 korda! Mis sama hästi kui välistab pikemad/keerukamad salasõnad.
Hea turvalisus ikka  |
+1 sellele vingule
Kasutan ka password manager'i ja sellised asjad rikuvad päeva ära. Enda raisatud aeg ja kasutajate turvalisuselt mittehoolimine teevad väga pahaseks.
Paypalis või mingil saidil ei töötanud copypaste üldse. Siis ei saa paari viimast käsitsi trükkida ja peab terve jama kõrvale notepadi panema ja ümber trükkima.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.03.2018 16:58:29
|
|
|
| ot: |
| No kas nt. sellisel kujul parool "V115t315t;V11na;K0lm3;P3al3!" on kergesti ära arvatav? Meeldejätmisega ei teki ka probleeme. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.03.2018 17:18:32
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| ot: |
| No kas nt. sellisel kujul parool "V115t315t;V11na;K0lm3;P3al3!" on kergesti ära arvatav? Meeldejätmisega ei teki ka probleeme. |
|
eip ja sellisel kujul paroolid on meeletult palju turvalisemad igasuguste rünnakute puhul (kui kuni 16 märgised sümbolitest jmt kolast koosnevad - mida tavaliselt paroolimanageridega kasutatakse) - väär oleks öelda, et sadu kordi - jutt on siin juba miljarditest kordadest - ei viitsi küll täpsemalt välja arvutada hetkel.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
04.03.2018 17:48:04
|
|
|
| Pigem käsitsi sisse toksida, kui esimene kord valesti kirjutada, copy-paste ning järgmine kord ei pääse typo pärast enam kontole ligi. Ega Valve ei hakka LastPass jms vendadele eraldi registreermismalli tegema (absurdne).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.03.2018 18:07:29
|
|
|
HPN, ehk siis pigem kaks korda käsitsi sisse trükkida (vb mõlemal korral sama viga tehes) 20+ tähemärgiline parool kui paroolihalduri generaatorist kopeerida mõlemale väljale parool?
+1 sellele, et copy-paste ära keelamine on totakas, turvalisust see ei lisa.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.03.2018 03:05:23
|
|
|
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
05.03.2018 21:57:45
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
HPN, ehk siis pigem kaks korda käsitsi sisse trükkida (vb mõlemal korral sama viga tehes) 20+ tähemärgiline parool kui paroolihalduri generaatorist kopeerida mõlemale väljale parool?
+1 sellele, et copy-paste ära keelamine on totakas, turvalisust see ei lisa. |
Jah ja turvalisust selline lüke just lisab, sest kõige nõrgim lüli asub tooli ja ekraani vahel. Kui suur on tõenäosus, et sama viga 2x teed (O ja 0 ära vahetamisele saab hiljem arvatavasti jälile)?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KarTmaN
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
24.03.2018 20:27:01
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
HPN, ehk siis pigem kaks korda käsitsi sisse trükkida (vb mõlemal korral sama viga tehes) 20+ tähemärgiline parool kui paroolihalduri generaatorist kopeerida mõlemale väljale parool?
+1 sellele, et copy-paste ära keelamine on totakas, turvalisust see ei lisa. |
Jah ja turvalisust selline lüke just lisab, sest kõige nõrgim lüli asub tooli ja ekraani vahel. Kui suur on tõenäosus, et sama viga 2x teed (O ja 0 ära vahetamisele saab hiljem arvatavasti jälile)? |
Kuidas see turvalisust lisab?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|