|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
15.08.2017 20:25:12
|
|
|
| Siis käis ikka Servisas. Sel juhul ei imesta üldse selle käitumise üle.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
21.08.2017 17:55:00
|
|
|
Tarneaeg, nagu Hiinast tellides
Ei midagi eksklusiivset. Tavaline eraldiseisev elektripliit.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
21.08.2017 19:01:25
|
|
|
üks kaubikumees oli ja see läks ka kuuks ajaks puhkusele?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
27.08.2017 15:46:26
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Tarneaeg, nagu Hiinast tellides
Ei midagi eksklusiivset. Tavaline eraldiseisev elektripliit. |
Saada täpsustav päring tarne kohta, usun et see tarne kiirem kui 30 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.09.2017 13:43:41
|
|
|
| smola kirjutas: |
Kas keegi siinsestest kasutajatest Euronicsis töötab ka? Soov on Ps4 pro destiny editioni ja lisapuldi vastu. Tekkis ka küsimus, enne poodi minekut, kas äkki saab ka väikest alet, kui korraga välja osta?  |
niipalju kui ma olen üritanud Euronicsist soodukat küsida siis nad alati ütlevad,et ülemused ei luba teha
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.09.2017 14:14:17
|
|
|
| tsitaat: |
Soov on Ps4 pro destiny editioni ja lisapuldi vastu. Tekkis ka küsimus, enne poodi minekut, kas äkki saab ka väikest alet, kui korraga välja osta?
|
Kas nendele toodetele tavapärast Euronics'i eeltellimuse 10% alet ei olnud?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
29.09.2017 13:55:08
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Soov on Ps4 pro destiny editioni ja lisapuldi vastu. Tekkis ka küsimus, enne poodi minekut, kas äkki saab ka väikest alet, kui korraga välja osta?
|
Kas nendele toodetele tavapärast Euronics'i eeltellimuse 10% alet ei olnud? |
Neid me ei pakkunud eeltellimuse raames. Saime kogused kinnitatud liiga hilja
EDIT: SNES Mini jõuab täna lattu ja saame järgmise nädala alguses eeltellijatele välja saata. Seekord ei tulnud Nintendo poolset jupitamist õnneks. Kõik tuli ilusti korraga kohale.
Uus ports on kinnitamisel ja varsti saame avada eeltellimused uuesti.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
29.09.2017 20:16:46
|
|
|
Oo kui tore, just tulin teemasse et küsida
Kuna switchi on garantiis siis hea midagi uut saada
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
02.10.2017 13:24:42
|
|
|
Lihtsalt infoks, et saabus ka väga piiratud koguses Nintendo 3ds XL Metroid: Samus Returns Limited Edition konsoole, Metroid Samus Returns Legacy Editione ja amiibosid nii Metroidile, kui ka Zelda Breath of the Wildile.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
04.10.2017 22:40:48
|
|
|
Snes käes, väga vinge on.
Peaks 2DS XL-i ka võtma
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
05.10.2017 16:09:55
|
|
|
Shade, SNES'e teil enam juurde ei tule?
Olin laisk ning ei viitsinud õigel ajal bronni teha..
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
20.10.2017 10:59:39
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Shade, SNES'e teil enam juurde ei tule?
Olin laisk ning ei viitsinud õigel ajal bronni teha.. |
avame peatselt uue portsu eeltellimise võimaluse. Uue portsu miinuseks on see et see tuleb jupp haaval. Hõikan kui eeltellimused jälle avatud on
Võtame vastu uusi eeltellimusi, kogused piiratud. Seekord tuleb saadetis jupi kaupa, ehk siis toimetame klientideni vastavalt saabunud koguste järgi, esmalt need kes tellivad esimesena.
https://www.euronics.ee/t/81224/mangud-ja-konsoolid/mangukonsool-nintendo-snes-classic-mini-21-mangu/snesmini
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.10.2017 11:07:42
|
|
|
| 99 pole palju. Tegin ka tellimuse
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
20.10.2017 11:50:24
|
|
|
Nice, tellitud..
Kas muidu switchi garantii kohta on üldse mõtet lisainfot küsida?
Sain mõni aeg tagasi smsi "saatsime rootsi"
Aga pole mingit ETA-t, isegi seda mitte, kas tunnistasid viga või läks diagnosti või mida hetkel tehakse.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
20.10.2017 11:57:58
|
|
|
| hans kirjutas: |
Nice, tellitud..
Kas muidu switchi garantii kohta on üldse mõtet lisainfot küsida?
Sain mõni aeg tagasi smsi "saatsime rootsi"
Aga pole mingit ETA-t, isegi seda mitte, kas tunnistasid viga või läks diagnosti või mida hetkel tehakse. |
Ega meile Rootsi poolelt ka suurt infot ei jagata. Kõige kasulikum otse garantii osakonnast uurida, nad saavad järgi küsida mis seis on.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.10.2017 11:59:11
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Shade, SNES'e teil enam juurde ei tule?
Olin laisk ning ei viitsinud õigel ajal bronni teha.. |
avame peatselt uue portsu eeltellimise võimaluse. Uue portsu miinuseks on see et see tuleb jupp haaval. Hõikan kui eeltellimused jälle avatud on
Võtame vastu uusi eeltellimusi, kogused piiratud. Seekord tuleb saadetis jupi kaupa, ehk siis toimetame klientideni vastavalt saabunud koguste järgi, esmalt need kes tellivad esimesena.
https://www.euronics.ee/t/81224/mangud-ja-konsoolid/mangukonsool-nintendo-snes-classic-mini-21-mangu/snesmini |
Super, teen eeltellimuse täna ära
Oskad sa öelda, kas see eeldatav tarneaeg on suvaliselt pandud, või hakkavadki alles uuest aastast kohale tilkuma?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
20.10.2017 12:00:26
|
|
|
Jap, ega ma muud ei taha, kui seda et kas nad võtsid lahti ja kas aku oli paisunud vms, või viga teadmata ning kas läheb vahetusse läbi tootjamaa (ootad 6 kuud.. ) või tehakse mingi muu remont.
Mängude preordereid ei taha ka teha kui ei tea kaua konsool eemal on
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
20.10.2017 13:33:10
|
|
|
| hans kirjutas: |
Jap, ega ma muud ei taha, kui seda et kas nad võtsid lahti ja kas aku oli paisunud vms, või viga teadmata ning kas läheb vahetusse läbi tootjamaa (ootad 6 kuud.. ) või tehakse mingi muu remont.
Mängude preordereid ei taha ka teha kui ei tea kaua konsool eemal on  |
Arusaadav muidugi, siiamaani pole nagu suuri probleeme sealse garantii osakonnaga olnud, võtab natukene aega, aga kui pole just kliendi poolt tekitatud fõõsiline vigastus, siis on alati kas parandatud või vahetatud - enamjaolt ikka vahetavad.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.10.2017 16:04:44
|
|
|
Huvi pärast vaatasin linki uuesti ning ongi juba kõik läinud?
Päris napilt jõudsin siis veel ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
20.10.2017 16:12:40
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Huvi pärast vaatasin linki uuesti ning ongi juba kõik läinud?
Päris napilt jõudsin siis veel ära võtta. |
kerge tehniline viperus, tuleb tagasi kohe
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
23.10.2017 22:27:58
|
|
|
Tere,
Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvaralise defektiga ning kontakteeruksin garantiiremondiga) ning Euronics keeldub raha mulle tagastamast 14 päeva seaduse alusel, kuna laptop on avatud/kastutatud/tööle pandud?
"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."
Selle olemuses omadustes ja toimimises pole võimalik veenduda, kui tellisin arvuti netipoest ja sisemised jooted ei vasta ettenähtud standarditele! Kuidas mina kui tarbija peaksin selles veenduma ?! Huvitav on veel see, et järelmaksulepingus ei ole kirjas, et tagastada ei saa kasutatud kaupa vaid on kirjas, et saab põhjust avaldamata taganeda lepingust edastades müüjale avalduse 14 päeva jooksul ning kaup peab olema originaalpakendis ja täies komplektsuses.
Saadaksin arvuti parandusse ja võtaksin ta ilusti oma valdustesse tagasi aga mul on lennukipiletid ostetud ja panen teisele mandrile minema järgmine nädal. Kuidas toimida?
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
viimati muutis WindWalks 23.10.2017 23:04:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
23.10.2017 22:44:55
|
|
|
| WindWalks kirjutas: |
Tere,
Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvaralise defektiga ning kontakteeruksin garantiiremondiga) ning Euronics keeldub raha mulle tagastamast 14 päeva seaduse alusel, kuna laptop on avatud/kastutatud/tööle pandud?
"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."
Selle olemuses omadustes ja toimimises pole võimalik veenduda, kui tellisin arvuti netipoest ja sisemised jooted ei vasta ettenähtud standarditele! Kuidas mina kui tarbija peaksin selles veenduma ?! Huvitav on veel see, et järelmaksulepingus ei ole kirjas, et tagastada ei saa kasutatud kaupa vaid on kirjas, et saab põhjust avaldamata taganeda lepingust edastades müüjale avalalduse 14 päeva jooksul ning kaup peab olema originaalpakendis ja täies komplektsuses.
Saadaksin arvuti parandusse ja võtaksin ta ilusti oma valdustesse tagasi aga mul on lennukipiletid ostetud ja panen teisele mandrile minema järgmine nädal. Kuidas toimida? |
Hmm.. 14 päeva on tagastamis6igus ja k6ik! Selle aja jooksul saadki tutvuda ja kui ei sobi- tagastada, no questions asked!
Jälle suruvad ostja "teadmatusele" ?!
Mingi ebapädev müüja? Küsi poe juhatajat rääkida.
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
23.10.2017 22:58:48
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| WindWalks kirjutas: |
Tere,
Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvaralise defektiga ning kontakteeruksin garantiiremondiga) ning Euronics keeldub raha mulle tagastamast 14 päeva seaduse alusel, kuna laptop on avatud/kastutatud/tööle pandud?
"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."
Selle olemuses omadustes ja toimimises pole võimalik veenduda, kui tellisin arvuti netipoest ja sisemised jooted ei vasta ettenähtud standarditele! Kuidas mina kui tarbija peaksin selles veenduma ?! Huvitav on veel see, et järelmaksulepingus ei ole kirjas, et tagastada ei saa kasutatud kaupa vaid on kirjas, et saab põhjust avaldamata taganeda lepingust edastades müüjale avalalduse 14 päeva jooksul ning kaup peab olema originaalpakendis ja täies komplektsuses.
Saadaksin arvuti parandusse ja võtaksin ta ilusti oma valdustesse tagasi aga mul on lennukipiletid ostetud ja panen teisele mandrile minema järgmine nädal. Kuidas toimida? |
Hmm.. 14 päeva on tagastamis6igus ja k6ik! Selle aja jooksul saadki tutvuda ja kui ei sobi- tagastada, no questions asked!
Jälle suruvad ostja "teadmatusele" ?!
Mingi ebapädev müüja? Küsi poe juhatajat rääkida. |
Järgnev lause on kusjuures kopeeritud nende enda kodulehelt, ning sama ütles ka nende klienditeenindaja mulle telefoni teel:
"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."
https://www.euronics.ee/ostuinfo-tagastusoigus
Ma ei tea kas see on kuskil seadustes ka täpsemalt kirjeldatud aga leidsin ostukaitse lehe ja seal öeldakse:
"Kasutatud asja tagastamisel peab alati järgima ka mõistlikkuse põhimõtet. Teatud kaupade puhul on asja kasutamine vältimatu, et aru saada asja sobivusest. Enamasti asja kasutamine/proovimine asja väärtus ei vähenda ja välimust ei riku. Näiteks on Tarbijakaitseamet seisukohal, et e-kauplusest ostetud teleri võib tarbija sisse lülitada, et vaadata teleri pildi sobivust. Sellisel juhul peab tarbija saama taganemisõigust kasutada ka juhul kui tellimistingimustes oli kasutatud asja tagastamine keelatud. Teleri väärtus sisse lülitamisega ei vähene."
http://ostukaitse.ee/kkk/5-lepingust-taganemise-oigus-ja-raha-tagastamine/
Asi ei lahene, siis pean ilmselt tarbijakaisesse pöörduma eksole? Keeruline on asja juures see, et lendan järgmine laupäev minema...
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
viimati muutis WindWalks 23.10.2017 22:59:27, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.10.2017 22:58:49
|
|
|
Kuidas sa veendud asja töökorras olemises kui sa seda tööle ei pane
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
23.10.2017 23:51:39
|
|
|
järelmaksuga ostes on sul õigust lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Poest ostetud kaubale 14 päeva tagastusõigus ei kehti, see on ainult interneti ostudel. Nii et su parim võimalus on praegu rõhuda sellele, et sa ei soovi järelmaksu lepingut.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
24.10.2017 14:58:04
|
|
|
| Nintendod juba kohal
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
24.10.2017 19:40:28
|
|
|
| Maxim Puente kirjutas: |
| Nintendod juba kohal |
väike osa saadeti välja, üks ports veel juurde lähi päevadel tulemas
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
31.10.2017 16:58:07
|
|
|
| Mis kujul see Nintendo kohalejõudmisteavitus tulema peaks? Ma pole siiani enda omast midagi kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
31.10.2017 17:07:26
|
|
|
| SMS tuli
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.10.2017 17:31:57
|
|
|
| Maxim Puente kirjutas: |
| SMS tuli |
Mõnest poest ka helistatakse...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
31.10.2017 20:28:42
|
|
|
| Tavaliselt kõne, kui kätte ei saada siis SMS või e-mail.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
31.10.2017 21:02:45
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Mis kujul see Nintendo kohalejõudmisteavitus tulema peaks? Ma pole siiani enda omast midagi kuulnud. |
kuna saadetised saabuvad jupp haaval, siis saadame välja vastavalt tellimuse ajale - kes esimesena tellis saab ka esmalt kätte. Sinuni ei pruugi järjekord olla jõudnud veel
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
20.11.2017 11:48:29
|
|
|
Xboxi puhul ühel tegemist Scorpio Editioniga(Euronics), teisel tavalise Xbox One X.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.11.2017 12:06:02
|
|
|
TT, nagu see graveering kedagi liigutaks...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.11.2017 12:10:15
|
|
|
d3t, mis mõttes? Siis on ju tootekoodid ka erinevad ja loogiline et ei maksta.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.11.2017 12:21:35
|
|
|
iir, Xboxi puhul saan aru, et mingile väiksele grupile meeldib maksta rohkem Project Scrorpio granveeringu eest kui seda ametlikult Microsofti lehelt osta sai. Aga Xboxi kõvakettad nt. on sama seerianumbriga ning nendega samamoodi ei taheta hinnavahet kompenseerida. Ühesõnaga kes tahab maksta ropult peale hindadele ostab Euronicsist ja Photopoindist asju. Ma võiksin päeva jagu tööd teha ja tuua välja järjest kuidas Euronicsi toodete hinnad on ühed kallimad turul... aga selle eest mulle palka ei maksta ja seda tegema ei hakka.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.11.2017 12:24:23
|
|
|
| Ok, kallimad. Mida me sinu avastusega edasi teeme?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
20.11.2017 12:26:24
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| iir, Xboxi puhul saan aru, et mingile väiksele grupile meeldib maksta rohkem Project Scrorpio granveeringu eest kui seda ametlikult Microsofti lehelt osta sai. Aga Xboxi kõvakettad nt. on sama seerianumbriga ning nendega samamoodi ei taheta hinnavahet kompenseerida. Ühesõnaga kes tahab maksta ropult peale hindadele ostab Euronicsist ja Photopoindist asju. Ma võiksin päeva jagu tööd teha ja tuua välja järjest kuidas Euronicsi toodete hinnad on ühed kallimad turul... aga selle eest mulle palka ei maksta ja seda tegema ei hakka. |
Erinev toode! See kas kellelegi meeldib graveeringu eest maksta on eraldi teema!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.11.2017 12:26:43
|
|
|
Neil on ju tingimus, et kaup peab füüsiliselt kusagil poes olemas olema. Need HV viited on ju kõik e-poodidele, kus ühelgi pole kaupa laos/kohapeal.
https://www.euronics.ee/parima-hinna-garantii
| tsitaat: |
| Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene. |
Ja kui toode on erinev, siis seda enam pole sul põhjust vinguda. Tee parem oma palgatööd edasi
viimati muutis Betamax 20.11.2017 12:30:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.11.2017 12:27:41
|
|
|
| Tavaline Xbox X tuleb ka ju müügile, sellesama 549 hinnaga, milles küss.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.11.2017 12:29:57
|
|
|
Betamax, sest, et Euronics ju üle interneti kaupa ei müü?
Maxim Puente, oled ettevaatlik ja unustad heaga ära, et neil marketingi trikk nimeaga odavaim hind eestis eksisteerib.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.11.2017 12:31:02
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Betamax, sest, et Euronics ju üle interneti kaupa ei müü? |
Parandasin oma postitust.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.11.2017 13:36:19
|
|
|
Kokkuvõttes on probleem järgmine - enne kui jõuab Xbox X tavaversioon müügile, hinnaga 549€, on praegu juba Euronicsis letil eriversioon, kuid kallim.
d3t tahaks hirmsasti juba konsooli kätte saada ja mängima hakata, aga näe, sunnikud ei ole nõus seda 549-ga nõus müüma, mis sest et "nagu see graveering kedagi liigutaks", järelikult peab reaalne turuhind olema sama.
Küllap ta saab ise ka aru, et tegelikult on tegu demagoogiaga, aga pisut jonnida vaja
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.11.2017 13:38:25
|
|
|
| tsitaat: |
Maxim Puente, oled ettevaatlik ja unustad heaga ära, et neil marketingi trikk nimeaga odavaim hind eestis eksisteerib.
|
Väidad et teisel on kõik need asjad kohapeal olemas?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.11.2017 13:51:14
|
|
|
oliver., mina olen oma jalgadega hääletanud, konsoolid.eu müüb soovitusliku retail pricesga, 499€
Maxim Puente, teised vähemalt ei väida et neil need olemas on.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
24.11.2017 11:01:19
|
|
|
Seoses musta reedega konsoole odavamalt ei tule?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
24.11.2017 11:59:34
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Seoses musta reedega konsoole odavamalt ei tule? |
nope
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|