Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 20:25:12 vasta tsitaadiga

Siis käis ikka Servisas. Sel juhul ei imesta üldse selle käitumise üle.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2017 17:55:00 vasta tsitaadiga



Tarneaeg, nagu Hiinast tellides icon_question.gif icon_eek.gif

Ei midagi eksklusiivset. Tavaline eraldiseisev elektripliit.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.08.2017 19:01:25 vasta tsitaadiga

üks kaubikumees oli ja see läks ka kuuks ajaks puhkusele? icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 15:46:26 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:


Tarneaeg, nagu Hiinast tellides icon_question.gif icon_eek.gif

Ei midagi eksklusiivset. Tavaline eraldiseisev elektripliit.

Saada täpsustav päring tarne kohta, usun et see tarne kiirem kui 30 päeva.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 13:43:41 vasta tsitaadiga

smola kirjutas:
Kas keegi siinsestest kasutajatest Euronicsis töötab ka? Soov on Ps4 pro destiny editioni ja lisapuldi vastu. Tekkis ka küsimus, enne poodi minekut, kas äkki saab ka väikest alet, kui korraga välja osta? icon_smile.gif


niipalju kui ma olen üritanud Euronicsist soodukat küsida siis nad alati ütlevad,et ülemused ei luba teha
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 14:14:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Soov on Ps4 pro destiny editioni ja lisapuldi vastu. Tekkis ka küsimus, enne poodi minekut, kas äkki saab ka väikest alet, kui korraga välja osta?

Kas nendele toodetele tavapärast Euronics'i eeltellimuse 10% alet ei olnud?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 13:55:08 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Soov on Ps4 pro destiny editioni ja lisapuldi vastu. Tekkis ka küsimus, enne poodi minekut, kas äkki saab ka väikest alet, kui korraga välja osta?

Kas nendele toodetele tavapärast Euronics'i eeltellimuse 10% alet ei olnud?

Neid me ei pakkunud eeltellimuse raames. Saime kogused kinnitatud liiga hilja


EDIT: SNES Mini jõuab täna lattu ja saame järgmise nädala alguses eeltellijatele välja saata. Seekord ei tulnud Nintendo poolset jupitamist õnneks. Kõik tuli ilusti korraga kohale.
Uus ports on kinnitamisel ja varsti saame avada eeltellimused uuesti.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 20:16:46 vasta tsitaadiga

Oo kui tore, just tulin teemasse et küsida thumbs_up.gif

Kuna switchi on garantiis siis hea midagi uut saada

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2017 13:24:42 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks, et saabus ka väga piiratud koguses Nintendo 3ds XL Metroid: Samus Returns Limited Edition konsoole, Metroid Samus Returns Legacy Editione ja amiibosid nii Metroidile, kui ka Zelda Breath of the Wildile.
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 22:40:48 vasta tsitaadiga

Snes käes, väga vinge on.

Peaks 2DS XL-i ka võtma icon_lol.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 16:09:55 vasta tsitaadiga

Shade, SNES'e teil enam juurde ei tule?
Olin laisk ning ei viitsinud õigel ajal bronni teha..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 10:59:39 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Shade, SNES'e teil enam juurde ei tule?
Olin laisk ning ei viitsinud õigel ajal bronni teha..

avame peatselt uue portsu eeltellimise võimaluse. Uue portsu miinuseks on see et see tuleb jupp haaval. Hõikan kui eeltellimused jälle avatud on

Võtame vastu uusi eeltellimusi, kogused piiratud. Seekord tuleb saadetis jupi kaupa, ehk siis toimetame klientideni vastavalt saabunud koguste järgi, esmalt need kes tellivad esimesena.
https://www.euronics.ee/t/81224/mangud-ja-konsoolid/mangukonsool-nintendo-snes-classic-mini-21-mangu/snesmini

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:07:42 vasta tsitaadiga

99 pole palju. Tegin ka tellimuse
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:29:46 vasta tsitaadiga

infoks, kui kellelgi NES Classicu lisa pult puudu, siis piiratud kogus originaale saadaval: https://www.euronics.ee/tooted?query=nespult
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:50:24 vasta tsitaadiga

Nice, tellitud..

Kas muidu switchi garantii kohta on üldse mõtet lisainfot küsida?
Sain mõni aeg tagasi smsi "saatsime rootsi"

Aga pole mingit ETA-t, isegi seda mitte, kas tunnistasid viga või läks diagnosti või mida hetkel tehakse.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:57:58 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Nice, tellitud..

Kas muidu switchi garantii kohta on üldse mõtet lisainfot küsida?
Sain mõni aeg tagasi smsi "saatsime rootsi"

Aga pole mingit ETA-t, isegi seda mitte, kas tunnistasid viga või läks diagnosti või mida hetkel tehakse.

Ega meile Rootsi poolelt ka suurt infot ei jagata. Kõige kasulikum otse garantii osakonnast uurida, nad saavad järgi küsida mis seis on.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:59:11 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Shade, SNES'e teil enam juurde ei tule?
Olin laisk ning ei viitsinud õigel ajal bronni teha..

avame peatselt uue portsu eeltellimise võimaluse. Uue portsu miinuseks on see et see tuleb jupp haaval. Hõikan kui eeltellimused jälle avatud on

Võtame vastu uusi eeltellimusi, kogused piiratud. Seekord tuleb saadetis jupi kaupa, ehk siis toimetame klientideni vastavalt saabunud koguste järgi, esmalt need kes tellivad esimesena.
https://www.euronics.ee/t/81224/mangud-ja-konsoolid/mangukonsool-nintendo-snes-classic-mini-21-mangu/snesmini


Super, teen eeltellimuse täna ära thumbs_up.gif
Oskad sa öelda, kas see eeldatav tarneaeg on suvaliselt pandud, või hakkavadki alles uuest aastast kohale tilkuma?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 12:00:26 vasta tsitaadiga

Jap, ega ma muud ei taha, kui seda et kas nad võtsid lahti ja kas aku oli paisunud vms, või viga teadmata ning kas läheb vahetusse läbi tootjamaa (ootad 6 kuud.. ) või tehakse mingi muu remont.
Mängude preordereid ei taha ka teha kui ei tea kaua konsool eemal on icon_lol.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 13:33:10 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Jap, ega ma muud ei taha, kui seda et kas nad võtsid lahti ja kas aku oli paisunud vms, või viga teadmata ning kas läheb vahetusse läbi tootjamaa (ootad 6 kuud.. ) või tehakse mingi muu remont.
Mängude preordereid ei taha ka teha kui ei tea kaua konsool eemal on icon_lol.gif


Arusaadav muidugi, siiamaani pole nagu suuri probleeme sealse garantii osakonnaga olnud, võtab natukene aega, aga kui pole just kliendi poolt tekitatud fõõsiline vigastus, siis on alati kas parandatud või vahetatud - enamjaolt ikka vahetavad.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 16:04:44 vasta tsitaadiga

Huvi pärast vaatasin linki uuesti ning ongi juba kõik läinud? icon_eek.gif
Päris napilt jõudsin siis veel ära võtta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 16:12:40 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Huvi pärast vaatasin linki uuesti ning ongi juba kõik läinud? icon_eek.gif
Päris napilt jõudsin siis veel ära võtta.

kerge tehniline viperus, tuleb tagasi kohe

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 23.10.2017 22:27:58 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvaralise defektiga ning kontakteeruksin garantiiremondiga) ning Euronics keeldub raha mulle tagastamast 14 päeva seaduse alusel, kuna laptop on avatud/kastutatud/tööle pandud?

"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."

Selle olemuses omadustes ja toimimises pole võimalik veenduda, kui tellisin arvuti netipoest ja sisemised jooted ei vasta ettenähtud standarditele! Kuidas mina kui tarbija peaksin selles veenduma ?! Huvitav on veel see, et järelmaksulepingus ei ole kirjas, et tagastada ei saa kasutatud kaupa vaid on kirjas, et saab põhjust avaldamata taganeda lepingust edastades müüjale avalduse 14 päeva jooksul ning kaup peab olema originaalpakendis ja täies komplektsuses.


Saadaksin arvuti parandusse ja võtaksin ta ilusti oma valdustesse tagasi aga mul on lennukipiletid ostetud ja panen teisele mandrile minema järgmine nädal. Kuidas toimida?

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"


viimati muutis WindWalks 23.10.2017 23:04:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 22:44:55 vasta tsitaadiga

WindWalks kirjutas:
Tere,

Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvaralise defektiga ning kontakteeruksin garantiiremondiga) ning Euronics keeldub raha mulle tagastamast 14 päeva seaduse alusel, kuna laptop on avatud/kastutatud/tööle pandud?

"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."

Selle olemuses omadustes ja toimimises pole võimalik veenduda, kui tellisin arvuti netipoest ja sisemised jooted ei vasta ettenähtud standarditele! Kuidas mina kui tarbija peaksin selles veenduma ?! Huvitav on veel see, et järelmaksulepingus ei ole kirjas, et tagastada ei saa kasutatud kaupa vaid on kirjas, et saab põhjust avaldamata taganeda lepingust edastades müüjale avalalduse 14 päeva jooksul ning kaup peab olema originaalpakendis ja täies komplektsuses.


Saadaksin arvuti parandusse ja võtaksin ta ilusti oma valdustesse tagasi aga mul on lennukipiletid ostetud ja panen teisele mandrile minema järgmine nädal. Kuidas toimida?


Hmm.. 14 päeva on tagastamis6igus ja k6ik! Selle aja jooksul saadki tutvuda ja kui ei sobi- tagastada, no questions asked!
Jälle suruvad ostja "teadmatusele" ?!
Mingi ebapädev müüja? Küsi poe juhatajat rääkida.

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 23.10.2017 22:58:48 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
WindWalks kirjutas:
Tere,

Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvaralise defektiga ning kontakteeruksin garantiiremondiga) ning Euronics keeldub raha mulle tagastamast 14 päeva seaduse alusel, kuna laptop on avatud/kastutatud/tööle pandud?

"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."

Selle olemuses omadustes ja toimimises pole võimalik veenduda, kui tellisin arvuti netipoest ja sisemised jooted ei vasta ettenähtud standarditele! Kuidas mina kui tarbija peaksin selles veenduma ?! Huvitav on veel see, et järelmaksulepingus ei ole kirjas, et tagastada ei saa kasutatud kaupa vaid on kirjas, et saab põhjust avaldamata taganeda lepingust edastades müüjale avalalduse 14 päeva jooksul ning kaup peab olema originaalpakendis ja täies komplektsuses.


Saadaksin arvuti parandusse ja võtaksin ta ilusti oma valdustesse tagasi aga mul on lennukipiletid ostetud ja panen teisele mandrile minema järgmine nädal. Kuidas toimida?


Hmm.. 14 päeva on tagastamis6igus ja k6ik! Selle aja jooksul saadki tutvuda ja kui ei sobi- tagastada, no questions asked!
Jälle suruvad ostja "teadmatusele" ?!
Mingi ebapädev müüja? Küsi poe juhatajat rääkida.


Järgnev lause on kusjuures kopeeritud nende enda kodulehelt, ning sama ütles ka nende klienditeenindaja mulle telefoni teel:
"Tagastada saab vaid originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes."
https://www.euronics.ee/ostuinfo-tagastusoigus

Ma ei tea kas see on kuskil seadustes ka täpsemalt kirjeldatud aga leidsin ostukaitse lehe ja seal öeldakse:
"Kasutatud asja tagastamisel peab alati järgima ka mõistlikkuse põhimõtet. Teatud kaupade puhul on asja kasutamine vältimatu, et aru saada asja sobivusest. Enamasti asja kasutamine/proovimine asja väärtus ei vähenda ja välimust ei riku. Näiteks on Tarbijakaitseamet seisukohal, et e-kauplusest ostetud teleri võib tarbija sisse lülitada, et vaadata teleri pildi sobivust. Sellisel juhul peab tarbija saama taganemisõigust kasutada ka juhul kui tellimistingimustes oli kasutatud asja tagastamine keelatud. Teleri väärtus sisse lülitamisega ei vähene."
http://ostukaitse.ee/kkk/5-lepingust-taganemise-oigus-ja-raha-tagastamine/

Asi ei lahene, siis pean ilmselt tarbijakaisesse pöörduma eksole? Keeruline on asja juures see, et lendan järgmine laupäev minema... thumbs_down.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"


viimati muutis WindWalks 23.10.2017 22:59:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2017 22:58:49 vasta tsitaadiga

Kuidas sa veendud asja töökorras olemises kui sa seda tööle ei pane icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 23:51:39 vasta tsitaadiga

järelmaksuga ostes on sul õigust lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Poest ostetud kaubale 14 päeva tagastusõigus ei kehti, see on ainult interneti ostudel. Nii et su parim võimalus on praegu rõhuda sellele, et sa ei soovi järelmaksu lepingut.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 14:58:04 vasta tsitaadiga

Nintendod juba kohal
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 19:40:28 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Nintendod juba kohal

väike osa saadeti välja, üks ports veel juurde lähi päevadel tulemas

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 16:58:07 vasta tsitaadiga

Mis kujul see Nintendo kohalejõudmisteavitus tulema peaks? Ma pole siiani enda omast midagi kuulnud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 17:07:26 vasta tsitaadiga

SMS tuli
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 17:31:57 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
SMS tuli

Mõnest poest ka helistatakse...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 20:28:42 vasta tsitaadiga

Tavaliselt kõne, kui kätte ei saada siis SMS või e-mail.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 21:02:45 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Mis kujul see Nintendo kohalejõudmisteavitus tulema peaks? Ma pole siiani enda omast midagi kuulnud.

kuna saadetised saabuvad jupp haaval, siis saadame välja vastavalt tellimuse ajale - kes esimesena tellis saab ka esmalt kätte. Sinuni ei pruugi järjekord olla jõudnud veel

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 11:44:25 vasta tsitaadiga

Soovitan soojalt Euronicsi hinnagrantii osas küsida üle enne ostu. Tuleb välja, et enamus hinnavahesid kinni ei maksta kui see vähegi suurem on kui mõned eurod. Seega targem oma raha mujale viia.

Stiilinäited
https://www.euronics.ee/t/76208/tahvelarvutid-ja-arvutid/xbox-one-valine-kovaketas-seagate-4-tb/stea4000402 - euronicsi märg unelm 169
https://www.hinnavaatlus.ee/737781/seagate-game-drive-for-xbox-4tb/ - reaalne turuhind alates 139

https://www.euronics.ee/t/84309/mangud-ja-konsoolid/mangukonsool-microsoft-xbox-one-x-scorpio-edition-(1-tb)/889842208559 - euronicsi märg unelm 629
https://www.hinnavaatlus.ee/1062817/microsoft-xbox-one-x-1tb/ - reaalne turuhind alates 549

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 11:48:29 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Soovitan soojalt Euronicsi hinnagrantii osas küsida üle enne ostu. Tuleb välja, et enamus hinnavahesid kinni ei maksta kui see vähegi suurem on kui mõned eurod. Seega targem oma raha mujale viia.

Stiilinäited
https://www.euronics.ee/t/76208/tahvelarvutid-ja-arvutid/xbox-one-valine-kovaketas-seagate-4-tb/stea4000402 - euronicsi märg unelm 169
https://www.hinnavaatlus.ee/737781/seagate-game-drive-for-xbox-4tb/ - reaalne turuhind alates 139

https://www.euronics.ee/t/84309/mangud-ja-konsoolid/mangukonsool-microsoft-xbox-one-x-scorpio-edition-(1-tb)/889842208559 - euronicsi märg unelm 629
https://www.hinnavaatlus.ee/1062817/microsoft-xbox-one-x-1tb/ - reaalne turuhind alates 549


Xboxi puhul ühel tegemist Scorpio Editioniga(Euronics), teisel tavalise Xbox One X.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:06:02 vasta tsitaadiga

TT, nagu see graveering kedagi liigutaks...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:10:15 vasta tsitaadiga

d3t, mis mõttes? Siis on ju tootekoodid ka erinevad ja loogiline et ei maksta.
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:21:35 vasta tsitaadiga

iir, Xboxi puhul saan aru, et mingile väiksele grupile meeldib maksta rohkem Project Scrorpio granveeringu eest kui seda ametlikult Microsofti lehelt osta sai. Aga Xboxi kõvakettad nt. on sama seerianumbriga ning nendega samamoodi ei taheta hinnavahet kompenseerida. Ühesõnaga kes tahab maksta ropult peale hindadele ostab Euronicsist ja Photopoindist asju. Ma võiksin päeva jagu tööd teha ja tuua välja järjest kuidas Euronicsi toodete hinnad on ühed kallimad turul... aga selle eest mulle palka ei maksta ja seda tegema ei hakka.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:24:23 vasta tsitaadiga

Ok, kallimad. Mida me sinu avastusega edasi teeme?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:26:24 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
iir, Xboxi puhul saan aru, et mingile väiksele grupile meeldib maksta rohkem Project Scrorpio granveeringu eest kui seda ametlikult Microsofti lehelt osta sai. Aga Xboxi kõvakettad nt. on sama seerianumbriga ning nendega samamoodi ei taheta hinnavahet kompenseerida. Ühesõnaga kes tahab maksta ropult peale hindadele ostab Euronicsist ja Photopoindist asju. Ma võiksin päeva jagu tööd teha ja tuua välja järjest kuidas Euronicsi toodete hinnad on ühed kallimad turul... aga selle eest mulle palka ei maksta ja seda tegema ei hakka.

Erinev toode! See kas kellelegi meeldib graveeringu eest maksta on eraldi teema!

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:26:43 vasta tsitaadiga

Neil on ju tingimus, et kaup peab füüsiliselt kusagil poes olemas olema. Need HV viited on ju kõik e-poodidele, kus ühelgi pole kaupa laos/kohapeal.
https://www.euronics.ee/parima-hinna-garantii
tsitaat:
Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.

Ja kui toode on erinev, siis seda enam pole sul põhjust vinguda. Tee parem oma palgatööd edasi icon_biggrin.gif


viimati muutis Betamax 20.11.2017 12:30:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:27:41 vasta tsitaadiga

Tavaline Xbox X tuleb ka ju müügile, sellesama 549 hinnaga, milles küss.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:29:57 vasta tsitaadiga

Betamax, sest, et Euronics ju üle interneti kaupa ei müü?
Maxim Puente, oled ettevaatlik ja unustad heaga ära, et neil marketingi trikk nimeaga odavaim hind eestis eksisteerib.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 12:31:02 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Betamax, sest, et Euronics ju üle interneti kaupa ei müü?

Parandasin oma postitust.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 13:36:19 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes on probleem järgmine - enne kui jõuab Xbox X tavaversioon müügile, hinnaga 549€, on praegu juba Euronicsis letil eriversioon, kuid kallim.
d3t tahaks hirmsasti juba konsooli kätte saada ja mängima hakata, aga näe, sunnikud ei ole nõus seda 549-ga nõus müüma, mis sest et "nagu see graveering kedagi liigutaks", järelikult peab reaalne turuhind olema sama.

Küllap ta saab ise ka aru, et tegelikult on tegu demagoogiaga, aga pisut jonnida vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 13:38:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Maxim Puente, oled ettevaatlik ja unustad heaga ära, et neil marketingi trikk nimeaga odavaim hind eestis eksisteerib.


Väidad et teisel on kõik need asjad kohapeal olemas?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 13:51:14 vasta tsitaadiga

oliver., mina olen oma jalgadega hääletanud, konsoolid.eu müüb soovitusliku retail pricesga, 499€
Maxim Puente, teised vähemalt ei väida et neil need olemas on.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 10:46:34 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/uudised/22429/musta-reede-suur-mangude-soodustus
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.11.2017 11:01:19 vasta tsitaadiga

Seoses musta reedega konsoole odavamalt ei tule?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 11:59:34 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Seoses musta reedega konsoole odavamalt ei tule?

nope

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.