|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
08.11.2017 17:47:52
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ruuteri üür on kokku ikka 2.99€? Kui jah siis pole ju arve saajal vahet? Pigem on Telia süsteemides sellel mingi tähtsus ja internet ning ruuter käivad käsikäes.
Toon näite, kasutad 100M ühendust ja maksad ruuteri üüri. Tellid 1Gbit/s ühenduse ja ruuteri üür jätkub uuel real 0€ eest. |
Tegelikult ei ole päris nii, et on 0 rida. Mingisugune arvestus siiski on ja tuleb see kuurendi summa kokku. Põhimõtteliselt on nagu 0 rida, sest kuumakse ei muutu, aga kui natukene norida, siis 0.00 rida siiski ei ole.
Näiteks, kui ma suvel vahetasin, siis oli nii.
Kui praegu vahetasin, siis paar tundi enne novembri algust ja oli lisarida 0.01 eurot.
Huvitav, mul vist leping mingil valel ajal tehtud, ma maksan 3,50 eurot kuus.
| jägaja kirjutas: |
Telepildi kvaliteedist kohalikul televisioonuturul
Pilt tehtud oktoobri keskel.
 |
Kohe näha, et see Telia poolt edastatud telepilt. Tundus koheselt nii tuttav, kui pilti nägin.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2017 21:29:05
|
|
|
Neid pilte on erinevaid, küsimus pole edastuses. Kui Kanal2 HDsse tuli sai üks pilt klõpsatud VLCs ja ka siia postitatud:
Need SD NatGeo ja muud kanalid on jah nagu aastal 95 Windows 95 plaadilt võetud muusikavideod, ei soovi nende vaatamisest osa saada, võib-olla on fanatte kes peavad neid kanaleid vaatama aga mina hääletan jalgadega ja vaatan eranditult HD kanaleid või vähemalt neid millega silmanägemist ei kaota.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.11.2017 21:39:27
|
|
|
Kui suur see viimane pilt siis nüüd on ka, mu telia 40/10 jääbki seda laadima
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.11.2017 21:41:43
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kui suur see viimane pilt siis nüüd on ka, mu telia 40/10 jääbki seda laadima  |
Mul avas koheselt, vaheta teenusepakkujat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
08.11.2017 21:44:33
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Ruuteri üür on kokku ikka 2.99€? Kui jah siis pole ju arve saajal vahet? Pigem on Telia süsteemides sellel mingi tähtsus ja internet ning ruuter käivad käsikäes.
Toon näite, kasutad 100M ühendust ja maksad ruuteri üüri. Tellid 1Gbit/s ühenduse ja ruuteri üür jätkub uuel real 0€ eest. |
Tegelikult ei ole päris nii, et on 0 rida. Mingisugune arvestus siiski on ja tuleb see kuurendi summa kokku. Põhimõtteliselt on nagu 0 rida, sest kuumakse ei muutu, aga kui natukene norida, siis 0.00 rida siiski ei ole.
Näiteks, kui ma suvel vahetasin, siis oli nii.
Kui praegu vahetasin, siis paar tundi enne novembri algust ja oli lisarida 0.01 eurot.
Huvitav, mul vist leping mingil valel ajal tehtud, ma maksan 3,50 eurot kuus.
| jägaja kirjutas: |
Telepildi kvaliteedist kohalikul televisioonuturul
Pilt tehtud oktoobri keskel.
 |
Kohe näha, et see Telia poolt edastatud telepilt. Tundus koheselt nii tuttav, kui pilti nägin.  |
Minu. TV HLS striim. Selge vihje, et bandwidth jääb nõrgaks (jägaja national geographic tõmmis) .
Mainiti siin TV3 subtiitreid - boks panevat peale =vale. Subtiitrid on sellel kanalil pildile "põletatud"
Kordusest vaadates pakkeräbu samas kohas on vihje striimi tootjale ja tavaliselt SD kanalid.
MINU.TV parimaks kasutamiseks 3,8MBit (HLS striim muudab kvaliteedi profiili automaatselt vastavalt neti jõudlusele)
Telia TV - SD striimiks 4 ja HD striimiks 8 MBit.
Kas ühendus läheb paremaks? Jah, selleks investeeritakse järgmistel aastatel oluliselt rohkem võrguarendusele https://www.telia.ee/uudis/-/uudis/telia-investeerib-internetivorgu-uuendamisse-50-miljonit
Pakkeräbu pole ilmtingimata ühenduse viga. Tremani YT videodnäitasid seda selgelt. Kiirem liikumine pildil, siis tõenäoliselt näed neid edaspidigi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.11.2017 21:51:14
|
|
|
| tsitaat: |
Toon näite, kasutad 100M ühendust ja maksad ruuteri üüri. Tellid 1Gbit/s ühenduse ja ruuteri üür jätkub uuel real 0€ eest.
|
Ka 500 ühendusega üüri pole
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
09.11.2017 18:45:47
|
|
|
| Armjan kas ükskord selle 576p vea kah korda saab? Ära tüütab kui poole saate pealt pilt hakkab vilkuma, läheb roheliseks ja mustaks ja peale mõnda minutit on 576p formaadis. Arris on Yamaha ressiiveri taga. Kunagi aasta tagasi seda viga polnud ja teiste seadmetega samuti seda viga pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
09.11.2017 19:09:55
|
|
|
Mul viskab Yamaha resiiveriga sisselülitamisel 576P50 režiimi.
Arvatavasti on jama selles, et ressiiver lülitub liiga aeglaselt sisse ja Arrise boks saab aru, et midagi pole taha ühendatud.
Checkimise aega peaks pikemaks tegema.
Aga et keset vaatamist läheks 576 peale, sellist pulli õnneks pole.
| Tompa kirjutas: |
| Armjan kas ükskord selle 576p vea kah korda saab? Ära tüütab kui poole saate pealt pilt hakkab vilkuma, läheb roheliseks ja mustaks ja peale mõnda minutit on 576p formaadis. Arris on Yamaha ressiiveri taga. Kunagi aasta tagasi seda viga polnud ja teiste seadmetega samuti seda viga pole. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2017 17:01:05
|
|
|
Kui nüüd näiteks arris osta, kas läheb asi loteriiks või see kommar ei jaga matsu?
Spoiler 
Rohkem ma arriseid e-poes ei näe kui see isend
https://pood.telia.ee/productInfo/426/digiboks-arris-vip1113/593860-007-00#comments
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
10.11.2017 17:33:27
|
|
|
jeesus188, äkki Soome oma?
Osta.ee's müüakse neid aeg-ajalt aga kõikidel üks probleem: ei toimi Eesti Telia võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2017 18:11:17
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
jeesus188, äkki Soome oma?
Osta.ee's müüakse neid aeg-ajalt aga kõikidel üks probleem: ei toimi Eesti Telia võrgus. |
No ma sain aru, et teliast ostetud L töötab, aga see nuditud versioon.
Kommar ei öelnud, et see box ei funka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
10.11.2017 18:39:26
|
|
|
| VIP1113L'il ei ole RF'i ja usbi (st et töötab IR'iga), muus osas erinevusi ei tohiks olla. Minu teada me neid ei müü, paigaldame ainult üüriga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2017 18:41:52
|
|
|
DamienDK, ok......aga teada ikka annate enne üürimist RF puudumisest?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
10.11.2017 19:28:24
|
|
|
Hm, võimalik, et neid ikkagi müüakse ka.. Ise vähemalt olen ainult üüriga paigaldanud, just sellel põhjusel, et klient saaks soovi korral hiljem RF versiooni vastu vahetada. Ning ei, mina eraldi RF puudumisest ei teavita, välja arvatud juhul kui see jutuks ei tule või kui ma näen, et RF funktsionaalsus on oluline (klient reaalselt soovibki boksi kuskile ära peita nt). Põhjus lihtne, üürilepingus ei ole kuskil kirjas, et digiboks peab olema RF võimeline.
Samas, selle jutu peale vaatasin üle, mis meil epoes kirjas on. Juhul, kui keegi on ostnud epoe kaudu Arrise ja saanud L versiooni, siis mina tema asemel läheks nõuaks küll vahetust, sest epoes on konkreetselt kirjas, et see boks töötab läbi raadiosageduse.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2017 19:49:37
|
|
|
| tsitaat: |
Ise vähemalt olen ainult üüriga paigaldanud, just sellel põhjusel, et klient saaks soovi korral hiljem RF versiooni vastu vahetada.
|
Ma ei saa loogikast aru. Hind on ju sama kliendile. Oleks odavam, siis saaks mõttele pihta.
Soovi korral klient ei pea kasutama RF-i kui ei taha. Selle asemel peab nüüd jookma esindusse.
Teil said selle vabalevist lahkumisega boksid otsa või millest selline lüke üldse?
Kui juba bokside teemaks läks, kas siis lähiajal (vana nuti ajastu lõpuks) tuleb midagi uuemat?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 10.11.2017 19:50:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.11.2017 19:50:03
|
|
|
Tegelikult peaks avalduma erinevus veel selles, et IR versioon imeb puldi patareid kiiremini tühjaks...
viimati muutis -parun- 10.11.2017 19:51:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.11.2017 19:52:50
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Tegelikult peaks avalduma erinevus veel selles, et RF versioon imeb puldi patareid kiiremini tühjaks... |
Telia väidab vastupidist. Ma loobusin RF kasutamisest, kuna paar korda lihtsalt enam boks ei reageeri sellele, siis hakka jälle googeldama kuidas puldile reset teha.
Telia väidab et probleem on selles, et ma inteno ruuterit ei kasuta. Kuu aega toimib, ja siis kontrollib kas inteno on küljes ja keerab RF süsteemi pekki?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.11.2017 19:54:22
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Tegelikult peaks avalduma erinevus veel selles, et RF versioon imeb puldi patareid kiiremini tühjaks... |
Telia väidab vastupidist. |
Mõtlesin IR ja kirjutasin kogemata RF
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.11.2017 20:07:20
|
|
|
L boksid on tutikad boksid aga kuna tootja ei saanud kiirelt 1113 bokse juurde vorpida siis on L versioonid kasutusel AINULT üüriboksidena seniks kuni tuleb RF toega bokse juurde, peale selle ja USB neil vahet pole. (tõsi laoseis kahanes kiirelt tänu k2 ja tv3 suvisele rallile)
E-poest saab klient alati uue ja õige VIP1113 boksi ning samuti ka tehniku käest seadet ostes.
L bokse paigaldatakse üürile tehniku poolt alati teleri kõrvale seega otsenähtavus pole probleem ja kliendi kasutuskogemust see ei muuda. Kui peaks olema selline olukord, et teler seinal ja vaja boks sinna taha kleepida siis saab tehnik paigaldada RF toega boksi.
L-boksi saab klient hiljem alati üüri peal välja vahetada kui selleks peaks vajadus olema.
Patareide imemise protsent on olematu, tõsi IR võtab pisut rohkem energiat kui RF, samas ei ole see märkimisväärne näitaja sest tihti on TV ja VOL ikka IR peal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
10.11.2017 20:13:19
|
|
|
jeesus188, näe, said ise ka pihta, milles põhjus on.
Teisest otsast. Kui suur osa seadme väärtusest on see, et kas pult toimib IR või RF? Oletame, et seadme hinnast on see vb 10 dollarit (ma tegelikult arvan, et isegi vähem, ilmselt 5 dollarit vms). Üüri puhul tähendab see igakuist makseerinevust seal 10 sendi kanti. Kas sa kujutad ette müügijuhti, kes tekitab uue toote paarituhande seadme kohta 10 sendi erinevuse pärast? Samal ajal on ka siin foorumis välja tulnud kasutajaid, kes siiamaani üürivad Motorolat 3.50 eest (sest mingil hetkel meil oligi selline üüripakkumine, samas need ei ole siduvad, klient võiks igal hetkel need ära lõpetada). Fakt on see, et Telia (tegelikult mitte ükski firma) ei hakka "tagasi kutsuma" tehniliselt vananenud, kuid siiski oma elukaarel olevaid seadmeid (võrdluseks nt Amino elukaar on juba ammu läbi ning Telia tegeleb selle võrgust eemaldamisega, samas Motorola on nö ikka veel oma elukaarel).
Isiklikult mulle ei meeldi see, et L versiooni kasutame. Samas arvestades olusid on see tõesti parim lahendus mis olla saab.
Uute bokside teemal. Nagu ka indrekp on öelnud, need tulevad (ma tean täpselt samapalju kui tema, tglt vb teab tema rohkemgi). Millal ja millised, seda me 100% ei tea ning avaldada ei saa.
viimati muutis DamienDK 10.11.2017 20:19:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.11.2017 20:18:21
|
|
|
Juhin tähelepanu, et see L versioon ei olnud raha küsimus vaid saadavuse küsimus. Telia korjab need boksid heameelega kliendi käest tagasi kui vaja ja asendab saadavuse taastumisel uute boksidega. Kohutavalt hea rendiseadme eelis.
See millal päris uus digiboks tuleb, on siin juba teada Siis kui Amino on surnud. Millal sureb? Kui see aasta ei surnud, siis ehk järgmine aasta juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2017 20:31:32
|
|
|
| tsitaat: |
See millal päris uus digiboks tuleb, on siin juba teada Siis kui Amino on surnud. Millal sureb? Kui see aasta ei surnud, siis ehk järgmine aasta juhtub.
|
Et teil see ei koliseks, siis pange enne amino lõppu uued müüki, mõttetu siis nädalaks arris võtta vms
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.11.2017 20:37:53
|
|
|
Aga laos olevad Arrised tuleb ju enne ära müüa, koormatäis juurde tellida ja needki ära müüa. Peale seda saab alles uusi müüma hakata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2017 21:11:49
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Aga laos olevad Arrised tuleb ju enne ära müüa, koormatäis juurde tellida ja needki ära müüa. Peale seda saab alles uusi müüma hakata.  |
Laenanud siis rohkem soomlastelt. Ses suhtes uue laari tellimine on natuke imelik.
Kui just uus boks ei hakka 2 korda rohkem maksma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.11.2017 21:33:16
|
|
|
Nii?
Ja kuna saab SD kanal endale 8mbps VBR riba ja HD kanal 16Mbps VBR?
Vastan ise, mitte kunagi.
HEVC võetakse kuna kasutusele pildi pakkimisel?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.11.2017 22:18:59
|
|
|
A.S., millses laos? lugeda mõistad ikka?
jeesus188, laenata soomlastelt? uue laari tellimine? ma arvan, et otsus pole kliendi teema, ikka ettevõttes tehakse otsused.
salatoimik, sd kanali pitreit? bitreidiks uhdsse ja kõik oleks asine? ma arvan, et ameerikas öeldakse selle peale WTF.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
10.11.2017 22:36:21
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Aga laos olevad Arrised tuleb ju enne ära müüa, koormatäis juurde tellida ja needki ära müüa. Peale seda saab alles uusi müüma hakata. |
| indrekp kirjutas: |
| A.S., millses laos? lugeda mõistad ikka? |
Kui Sa sellest lausest aru ei saanud, siis ei mõista Sina lugeda... ja ei jaganud matsu, et see oli tšilli ja soolaga vürtsitatud iroonia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
11.11.2017 03:14:54
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| salatoimik, sd kanali pitreit? bitreidiks uhdsse ja kõik oleks asine? ma arvan, et ameerikas öeldakse selle peale WTF. |
Jah saaks enne kuidagi HD peale. Siit teemast on mitu korda läbi käinud, et Telia võtab alati kohe kasutusele kõige parema pildikvaliteedi. Samas konkureerival telekomil on olemas BBC Earth HD, Nat Geo Wild HD, Euronews HD, Eurochannel HD ja isegi Entusiast TV HD.
Kanalid mis on Telial ka ilusti olemas, aga miks ainult SD-s? Kuhu on siis Telial kadunud HD pildi juurutamise eesrindlikkus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
11.11.2017 10:48:56
|
|
|
| Fox-il täna saatekavas sisututvustused vene keelsed.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
11.11.2017 11:15:38
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Siit teemast on mitu korda läbi käinud, et Telia võtab alati kohe kasutusele kõige parema pildikvaliteedi. Samas konkureerival telekomil on olemas BBC Earth HD, Nat Geo Wild HD, Euronews HD, Eurochannel HD ja isegi Entusiast TV HD.
Kanalid mis on Telial ka ilusti olemas, aga miks ainult SD-s? Kuhu on siis Telial kadunud HD pildi juurutamise eesrindlikkus? |
Mulle isiklikult tundub, et Telia on jäänud rongist maha.
Telia on eesti kõige kallim teenusepakkuja ja selliseid apse, et HD kanaleid on kellelgi teisel rohkem on üsna nutune. Kohati nii ära harjunud Telia menüüga, et ei tahaks nagu teenusepakkujat ka vahetada, aga kui rahakotil oleks see sõbralikum ja rohkem HD kanaleid ja lisateenuseid, siis isegi võiks mõelda vahetusele. Nüüd kui tänapäeval on kodus telekad suuremaks muutunud, siis eeldaks, et ka pildikvaliteet muutub. Arvestades, et kanalil on olemas HD variant, siis võiks see olemas olla. Mõistliku kuutasu eest.
Lõpetagu selle SD sisse ostmine ja ostke ainult HD streami.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.11.2017 11:19:18
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Fox-il täna saatekavas sisututvustused vene keelsed. |
Ja järgmise nädala kava kadus neil üldse ära, kuigi kava.ee peal on olemas. Aga raha tuleb klientidelt õnneks sisse ikka sama moodi, seega vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2017 11:53:12
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Fox-il täna saatekavas sisututvustused vene keelsed. |
Ja järgmise nädala kava kadus neil üldse ära, kuigi kava.ee peal on olemas. Aga raha tuleb klientidelt õnneks sisse ikka sama moodi, seega vahet pole.
|
See pole telia süü, mine kaeba kava.ee-le
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
11.11.2017 13:06:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Fox-il täna saatekavas sisututvustused vene keelsed. |
Ja järgmise nädala kava kadus neil üldse ära, kuigi kava.ee peal on olemas. Aga raha tuleb klientidelt õnneks sisse ikka sama moodi, seega vahet pole.
|
See pole telia süü, mine kaeba kava.ee-le
Spoiler 
|
Uus kava tiritakse sisse. Kava pealkirjad eesti keeles, sisu tutvustus vene keeles (kava.ee). Saadan tervituse.
Ei kava.ee eg Telia ise kava ei koosta, seda teeb tootja kanal (mitu korda seda öelda vaja?).
Palju allahindlust oota? Teenus ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2017 13:48:50
|
|
|
Mina ei taha mingit allahindlust
Mina ajan midagi muud taga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
11.11.2017 14:03:13
|
|
|
| Ma sain armjan'i mõttest küll aru, aga ikkagi. Miks Telia pakub alati allahindlust, mitte ei tehta asja korda? Ja see ei käi ainult kava kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.11.2017 14:53:23
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Tegelikult peaks avalduma erinevus veel selles, et RF versioon imeb puldi patareid kiiremini tühjaks... |
Telia väidab vastupidist. |
Mõtlesin IR ja kirjutasin kogemata RF  |
Ei näe erinevusi. Oli eelmisel aastal RF peal ja nüüd pikemat aega juba IR peal ning sel aastal tuleb vist kolmas patareide vahetus. Viimased paar kuud jälle kisab, et patareid tühjenevad, aga ignoreerin seni, kuni ükski nupp enam ei reageeri. Pakk "nööpe" juba riiulil ootamas.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.11.2017 14:59:32
|
|
|
Õnneks ei pea Telia pulti kasutama - Samsungi oma juhib kõike ideaalselt - ja pole patareidega mingit probleemi
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.11.2017 15:34:18
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Fox-il täna saatekavas sisututvustused vene keelsed. |
Ja järgmise nädala kava kadus neil üldse ära, kuigi kava.ee peal on olemas. Aga raha tuleb klientidelt õnneks sisse ikka sama moodi, seega vahet pole.
|
See pole telia süü, mine kaeba kava.ee-le
Spoiler 
|
Uus kava tiritakse sisse. Kava pealkirjad eesti keeles, sisu tutvustus vene keeles (kava.ee). Saadan tervituse.
Ei kava.ee eg Telia ise kava ei koosta, seda teeb tootja kanal (mitu korda seda öelda vaja?).
Palju allahindlust oota? Teenus ei tööta? |
Ja sa ei taha aru saada, et klient ostab teenust Telialt, mitte kanalitootjalt. Kas kliendil on võimalik kanalitootjat või kava.ee mõjutada kuidagi? Äkki Telia ise saab oma partnereid paremini mõjutada, et teenus ikka teatud kvaliteeditasemega kliendini jõuaks.
Kas sa poest ostetud ja kodus paki avamisel väljatungiva halvalõhnalise toidu, mis pole veel augumistähtajanigi jõudnud, puhul süüdistad ka tootjat (kes muuseas alati viitab iga järgneva ahela saamatusele hoiutingimuste täitmisel), või edasimüüjat, ehk poodi? jne, jne.
Neid analoogiaid võibki lugema jääda, kuna teenus ja kaup koosneb tänapäeval paljudest osadest, mille on loonud mitmed erinevad tootjad.
Kaup või teenus ise on aga tellitud ja arendatud siiski ühe lahenduse müümiseks kliendile.
Telia on ise selle teenuse loonud, ja seda sellisena kliendile müüb. Kava.ee pole Teliale teenust müüa ilmselgelt pakkunud, et õu, meil on mingisugune kava ja sealt saate mingi sisu, pange kokku ja hakake kliendile müüma mööda oma traate.
Ma pigem näen, et Telia on selle teenuse välja mõelnud ja arendanud, koostöös oma valitud partneritega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
11.11.2017 16:27:30
|
|
|
Väga hästi öeldud. Pooldan jägaja mõtet.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.11.2017 16:37:32
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Tegelikult peaks avalduma erinevus veel selles, et RF versioon imeb puldi patareid kiiremini tühjaks... |
Telia väidab vastupidist. |
Mõtlesin IR ja kirjutasin kogemata RF  |
Ei näe erinevusi. Oli eelmisel aastal RF peal ja nüüd pikemat aega juba IR peal ning sel aastal tuleb vist kolmas patareide vahetus. Viimased paar kuud jälle kisab, et patareid tühjenevad, aga ignoreerin seni, kuni ükski nupp enam ei reageeri. Pakk "nööpe" juba riiulil ootamas. |
See on absurnde jah, milleks peab see pult nii õhuke olema. Amino ja elioni puldil noname kaasas olnud patareid kestavad aastaid 5.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
11.11.2017 20:57:58
|
|
|
ostke hd streemi ja kes ei taha seda konvertige sd-sse
ja kõigile hind sama!
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
12.11.2017 01:40:45
|
|
|
| tsitaat: |
See on absurnde jah, milleks peab see pult nii õhuke olema. Amino ja elioni puldil noname kaasas olnud patareid kestavad aastaid 5.
|
Ma pole näiteks mitte ühegi auto puldil kunagi patareid vahetanud. Eelmist autot kasutasin igapäevaselt töö jaoks 9 aastat...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.11.2017 02:11:37
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
See on absurnde jah, milleks peab see pult nii õhuke olema. Amino ja elioni puldil noname kaasas olnud patareid kestavad aastaid 5.
|
Ma pole näiteks mitte ühegi auto puldil kunagi patareid vahetanud. Eelmist autot kasutasin igapäevaselt töö jaoks 9 aastat... |
Auto puldil ei ole patareid - on akud. Ja laetakse neid läbi süüteluku.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.11.2017 02:40:12
|
|
|
hmm, mu autopuldil on küll Panasonic CR 2032 sees, ei ühtegi märget, et oleks akuga tegu
Vaatasin, et ka teisel sama asi sees.
võibolla tänapäevastel on siis akud, ei tea.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
12.11.2017 03:59:19
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
See on absurnde jah, milleks peab see pult nii õhuke olema. Amino ja elioni puldil noname kaasas olnud patareid kestavad aastaid 5.
|
Ma pole näiteks mitte ühegi auto puldil kunagi patareid vahetanud. Eelmist autot kasutasin igapäevaselt töö jaoks 9 aastat... |
Auto puldil ei ole patareid - on akud. Ja laetakse neid läbi süüteluku. |
...pole süütelukkugi kuhu võtit panna...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.11.2017 12:47:16
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| ...pole süütelukkugi kuhu võtit panna... |
Sama siin, patareid ise aga kestavad kuskil ~2 aastat...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.11.2017 12:52:26
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
See on absurnde jah, milleks peab see pult nii õhuke olema. Amino ja elioni puldil noname kaasas olnud patareid kestavad aastaid 5.
|
Ma pole näiteks mitte ühegi auto puldil kunagi patareid vahetanud. Eelmist autot kasutasin igapäevaselt töö jaoks 9 aastat... |
Auto puldil ei ole patareid - on akud. Ja laetakse neid läbi süüteluku. |
...pole süütelukkugi kuhu võtit panna... |
Jutt käis 10+ a vanusest autost ju
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.11.2017 12:54:29
|
|
|
| Peab ära modima puldid ja võtmed. Microusb pesa külge ja 10000mAh akupank järgi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
13.11.2017 00:32:47
|
|
|
Ei tea kas mingi rike hetkel, kõik kordus tv saated mängivad paar minutit ja siis hakkab saade jälle otsast peale
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.11.2017 00:34:14
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Peab ära modima puldid ja võtmed. Microusb pesa külge ja 10000mAh akupank järgi. |
Oleks väärt võtmehoidja...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|