Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 16:54:13 vasta tsitaadiga

Kellelgi juhuslikult 2GB 1066mhz DDR3 läpaka mälu pole sahtlis vedelemas? Soovitatavalt Tartus
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 18:06:47 vasta tsitaadiga

ega kellelgi vedele usb mini-b emast poolt. vahet pole kas juhtmega või mitte. võib ka 2tk
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2017 19:25:37 vasta tsitaadiga

LAUAKALE PC4200 512mb laastu vedeleb kellelgi? 1 vana HP tahaks natuke juurde.. ühe sellise leidsin kodust aga rohkem pole.. 667 peale hakkab kääksuma.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 21:18:51 vasta tsitaadiga

https://photos.app.goo.gl/KjmJLUgtGFeTsUWy1 ei tea kas mõni sobib, annaksin ära kõik korraga
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2017 22:11:30 vasta tsitaadiga

kui tartus saab, tulen mingi hetk ise järele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 16:40:57 vasta tsitaadiga

Otsiks:
Fan splitterit
120mm vente
PCIe videot, peaasi, et pilti kuvab, võib tahta remonti
Võin mingit nodi vastu leida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 21:02:16 vasta tsitaadiga

Oleks tarvis viasatHD boksi adapterit...
Äkki kellelgi vedeleb üle..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:53:19 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on tallinnas laenata nelja kruvi välja keeramiseks Torx T6 kruvikat? Tahaks oma mäkil SSD sisse panna, aga need vana ketta küljes olevad kruvid tuleb välja kruvida, muidu ei jää ketas fikseerituks masinas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 12:07:05 vasta tsitaadiga

Pole Macidega kursis, seal tavaline T6 mitte keskel oleva auguga?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 12:11:51 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Pole Macidega kursis, seal tavaline T6 mitte keskel oleva auguga?
https://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/IGYY6vrUBfXcUdQM.medium sellised kaks kruvi ühel pool, ja kaks kruvi teisel pool icon_biggrin.gif

Juhend ütleb, torx t6.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 12:13:13 vasta tsitaadiga

Selge icon_smile.gif
Mingid kruvid neil olid auguga, Nõmmel saaks laenata, eks oleneb kus kandis oled, võib olla saad lähemalt.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 12:17:47 vasta tsitaadiga

Ma olen mustamäel - aga võin vabalt nõmme poole trippida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 13:01:36 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
Ma olen mustamäel - aga võin vabalt nõmme poole trippida icon_biggrin.gif

Mina keerasin lihtsalt väiksemate tangidega need kruvid lahti ja pärast kinni tagasi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 13:53:13 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
SirShark kirjutas:
Ma olen mustamäel - aga võin vabalt nõmme poole trippida icon_biggrin.gif

Mina keerasin lihtsalt väiksemate tangidega need kruvid lahti ja pärast kinni tagasi. thumbs_up.gif


Ma sain väikse kuuskandiga nad lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 17:02:35 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi juhuslikult üleliigset thinkpad t43 hdd raami pakkuda pole Tartus?

Peaks vist selline olema`?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 18:58:53 vasta tsitaadiga

On kellelgi, soovitatavalt Tartus aga pole hullu kui mujal, ühte 19V=3.42A läpaka adapterit vedelemas? Ots ei ole oluline, selle meisterdan ise sinna külge, võib ka täitsa otsata olla, aga võiks vähemalt ca 50cm juhtmejupp küll küljes rippuda
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2017 19:09:46 vasta tsitaadiga

mul on üks fusu kirjadega asi mis on 19v. kui seina panen siis plõks käib aga asjad selle küljes laadima ei hakka. ise aretad. kaunasesse tuleb sul omal tulla kas täna või homme või millalgi peale tööaega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 19:24:51 vasta tsitaadiga

Kellelgi delli klavereid pole pulkadeks? Tallinn või siis ümbrikusse visata minu kulul.
DELL LATITUDE E6220 E6320 E6330 E6420 E6430 NON BAK LIT KEY E6430S XT3 ATG E5420

Kass nokkis mõned klahvid küljest ja üks valge klamber läks puruks.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2017 19:25:55 vasta tsitaadiga

qwanta vms.. ? mis klavi taga kirjas on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.10.2017 20:05:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kellelgi delli klavereid pole pulkadeks? Tallinn või siis ümbrikusse visata minu kulul.
DELL LATITUDE E6220 E6320 E6330 E6420 E6430 NON BAK LIT KEY E6430S XT3 ATG E5420

Kass nokkis mõned klahvid küljest ja üks valge klamber läks puruks.


Mul terve vana Inspiron 5110 klaver üle - ei saanud teda kuidagi puhtaks ja ostsin uue.
Vbl on klahvid samad?
Homme sõidan Talna servast läbi (Laagrist) ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 20:46:49 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
On kellelgi, soovitatavalt Tartus aga pole hullu kui mujal, ühte 19V=3.42A läpaka adapterit vedelemas? Ots ei ole oluline, selle meisterdan ise sinna külge, võib ka täitsa otsata olla, aga võiks vähemalt ca 50cm juhtmejupp küll küljes rippuda

Mul on üks müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9633631#9633631
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 21:32:07 vasta tsitaadiga

p2ep, ei sobi kindlasti.
laurx, ei tea mis seal taga kirjas on, ilmselt pole vahet ka, sest isegi samal mudelil on 5 eri tüüpi klambrit, ainuke viis veenduda on vaadata.

Nimekiri eelmises postis, millel võib olla selline klamber, kindlasti ilma taustavalguseta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 04:34:20 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi vedele 15 V laadijat (Toshiba Tecra A8 - 183'le). Mu praegune isend otsustas koostööst täiesti lampi loobuda (oli teine miski Antec NP-100 universaallaadija).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 07:34:20 vasta tsitaadiga

TPV kirjutas:
Ega kellelgi vedele 15 V laadijat (Toshiba Tecra A8 - 183'le). Mu praegune isend otsustas koostööst täiesti lampi loobuda (oli teine miski Antec NP-100 universaallaadija).

Seega sul vanast laadijast "otsik" /juhe endal olemas? icon_rolleyes.gif Et kui leiaks samade näitajatega laadija, siis saaks teha nö.kahest ühe!? icon_lol.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 16:43:48 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust saada/kellelt küsida/ehk kellelgi endal on?
Sooviks saada iMac'i seda karpi, kus klaviatuur ja hiir sees käivad - st. lihtsalt tühi klaviatuuri ja hiire karp (too valge Apple oma).
IM Arvutitest ja Valgest Klaarist küsisin - nemad neid ei hoia (peab õnnelik juhus olema, et just midagi alles jäi). Samas ei küsinud, äkki hoiaksid mulle ühe karbi...
Aga ehk on kellelgi siin see ülearune?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 21:46:56 vasta tsitaadiga

keskil tlns keytronicu klaverit? sobib nii usb kui ps2
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 21:48:25 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
keskil tlns keytronicu klaverit? sobib nii usb kui ps2

Kas sobib ainult Keytronic firma oma!? icon_rolleyes.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 13:38:28 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi Samsungi monitori adapterit üle oleks, oleks väga cool, mudel:
http://www.samsung.com/ca/monitors/led-sd300/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 14:00:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kui kellelgi Samsungi monitori adapterit üle oleks, oleks väga cool, mudel:
http://www.samsung.com/ca/monitors/led-sd300/

Mul vedeleb monitor: Samsung Syncmaster 172b, sellel tundub olevat sama adapter, aga kindel ei ole...kas see nüüd koos monitoriga mul otseselt "üle on", see on kaheldav icon_lol.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 16:36:28 vasta tsitaadiga

14V 1,78A? Ma saaks mingi teise 17" kuvari vastu anda sulle, pm., see ei ole probleem. Neid vedeleb siin-seal ikka.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 19:03:43 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
14V 1,78A? Ma saaks mingi teise 17" kuvari vastu anda sulle, pm., see ei ole probleem. Neid vedeleb siin-seal ikka.

14v 3A icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 16.11.2017 03:53:41 vasta tsitaadiga

(Mingi aeg tagasi pakuti ÄA-s) MiniDP to DP või MiniDP to HDMI kaableid, võibolla leidub kellelgi veel üks üleliigne.
Tallinn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 04:26:46 vasta tsitaadiga

ma pean oma põhjatud juhtmesahtlid üle vaatama, aga enne uue vga saamist kasutasin mitte väga ammu miniDP to hdmi juhet.
edit: polnud kaabel, aga selline 10cm üleminek.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 14:36:24 vasta tsitaadiga

Oleks vist liiga palju loota, et kellelgi nokia 8110 akut vedeleb? Võib olla mittetöötav, lekkinud vms, isegi aint see plastik karp oleks super (saan ise uued elemendid sisse panna).
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 15:26:29 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:
Oleks vist liiga palju loota, et kellelgi nokia 8110 akut vedeleb? Võib olla mittetöötav, lekkinud vms, isegi aint see plastik karp oleks super (saan ise uued elemendid sisse panna).

Küsi Elberd-i Mobiiliärist, seal ehk on veel saada icon_wink.gif Ma sealt oma antiiksetele telefonidele mitu akut saanud. thumbs_up.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 18.11.2017 21:01:12 vasta tsitaadiga

Ega vana HP XE3 laadijat pole kellelgi pakkuda?

tsitaat:
19V
5,5x2,5mm otsik

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 22:45:11 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9633631#9633631
Selline sobib? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 19.11.2017 12:03:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9633631#9633631
Selline sobib? icon_rolleyes.gif

Paistab, et see HP oma sobiks küll.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 20:17:21 vasta tsitaadiga

oleks vaja magnetit - vani tagasilla purukoguja on nii lahjaks j22nud et iseseisvalt enam metalli kyljes paigal ei pysi...

praegune on ~5cm dia s66rik, sarnane oleks hea...ideeliselt sobiks ka mingi suure pindalaga neodyym...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 21:20:20 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam oleks kõvakettaid lammutada ja sealt neodüüme kasutada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 21:26:38 vasta tsitaadiga

jep, hea m6te...kui ma poleks vaid need just 2ra jaganud icon_lol.gif

2.5tolliste omad j22vad vist v2ikesteks...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 22:08:25 vasta tsitaadiga

Vaevalt seal nüüd suurus oluline? Paned lihtsalt mitu neid.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:55:22 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/id_kaart1_208.png
Kellelgi mõnda üleliigset ID-kaardi lugejat? Töökorras võiks olla. Tartus oleks kellelgi oleks supper,homme saaks otsida äragist.

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 21.11.2017 00:54:50 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
(Mingi aeg tagasi pakuti ÄA-s) MiniDP to DP või MiniDP to HDMI kaableid, võibolla leidub kellelgi veel üks üleliigne.
Tallinn.
Hardi kirjutas:
ma pean oma põhjatud juhtmesahtlid üle vaatama, aga enne uue vga saamist kasutasin mitte väga ammu miniDP to hdmi juhet.
edit: polnud kaabel, aga selline 10cm üleminek.
Tänan pakkumast, eelistan siiski nii 2m kaablit, ju siis peab kauplusesse minema icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 23:06:43 vasta tsitaadiga

Kellelgi ehk Pentium 4 protsessorit, 775 socket?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2017 23:28:50 vasta tsitaadiga

millist? mul on üks linnas kaasas isegi, 540 võib lausa olla.

p4 oli socket775 l keeruline. oli plaate, mis ei söönud 800mhz siini..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 02:48:56 vasta tsitaadiga

Kuna tahaks ühte kooli riistvara õppekomplektiks moodsamakoelist arvutit, siis ehk on mittetöötavaid moodsamaid juppe? S1155 ja ddr3 baasil nt.
Pakkuge juppe, mis ei tööta icon_smile.gif


Olemas:
Korpus
Toiteplokk
Kõvakettad
Optilised seadmed
Disketiseade

Vaja:
Mobo
Prose
RAM
GPU
SSD


Mõtlen, et prooviks alguses uuemate asjadega ja kui neid ei leia, siis s775, neid mobosid mõned on.

Kes vajab, siis võin vastu jagada VGA ja toitekaableid kamaluga.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 18:07:07 vasta tsitaadiga

16bit PCMCIA wifi ja Ethernet kaarti/kaarte oleks vaja.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.12.2017 21:58:56 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tallinna kandis SATi panni taldrikut ei vedele? Kinnitusi-vudinaid-pudinaid jms ei ole vaja, ainult seda kumerat "kaussi"...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 13:45:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on (laenata) 4pin Firewire 400 > Thunderbolt 2 mingit adapterit? Vaja selleks, et miniDV kaamerast kassettidel olev kraam arvutisse saada (Mackbook Pro 2013)
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.