|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.11.2017 18:56:55
|
|
|
Sellest eelnevalt jahutud jah kas ja kui mõttekas see on
No ja kas annab seda emotsiooni vastu selle raha eest
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
04.11.2017 19:12:47
|
|
|
Keskmisele eestlasele ilmselt pole. Kui kolm+ keskmist palka igakuu arvele tiksub, siis miks-mitte
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
04.11.2017 19:35:18
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| Näotuvastus töötas ka Windows seadmes suht hästi - Windows Hello nimeline asi mikiworldis. Mis mind häiris oli telefoni avamine autos, kui telefon asus hoidikus. Pin koodi võimaluse saamine peale näo "mitteleidmist" oli tülikas. Kas iPhone-il saab näotuvastusest sujuvamalt mööda? |
Miks sa arvad, et see ei tuvasta autohoidikus su nägu ära? Noh eeldusel muidugi, et see ikka on su näo poole suunatud üldse. |
no WP ei tuvastanud... Kui hoidik keset tuuleklaasi on siis oma "molu" suht ebamugav telefoni ette seada. Sul vist praktilist kogemus pole. Point on selles, et kui esmane tuvastus on "nägu" siis vähemalt WP puhul oli emamugav pin-i sisestamiseni jõuda, kui näotuvastis ikka "molli" otsis
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.11.2017 19:48:39
|
|
|
| Mõned reviewid vaadatud youtubeist. See FaceID on ilus tore, aga miks telefoni see kohe lahti ei tee ? Et peab näpuga ekraanil veel lisaliigutuse tegema, et telefoni avakuva ette tuleks. Võiks kohe ju näotuvastamise järel avakuva ette tulla.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
04.11.2017 20:00:18
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Mõned reviewid vaadatud youtubeist. See FaceID on ilus tore, aga miks telefoni see kohe lahti ei tee ? Et peab näpuga ekraanil veel lisaliigutuse tegema, et telefoni avakuva ette tuleks. Võiks kohe ju näotuvastamise järel avakuva ette tulla. |
mul sama küsimus, mul oli kuidagi meeles et teeb automaatselt...see tõesti veidi mõttetu et peab veel näpuga lükkama
Olin kristiines täna ja sai kiiresti IM-st läbi hüpatud (face ID poes ei hakanud proovima)...ei oskagi kuidagi kommenteerida, tundub äge aga samas see et kodunuppu ei ole, on veidike harjumatu, aga vaevalt sellepärst ostmata jätaks. No kui 6S otsad annab siis võtaks ära küll
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
04.11.2017 20:33:12
|
|
|
| Ega sõrmejälg ka kohe ikoone ette ei viska. Kui kodunupule vajutad, siis viskab ikoonid ette. Kunagi oli menüüs valik, et kuidas käitub.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
04.11.2017 20:39:06
|
|
|
On praegugi.
Settings -> General -> Accessibility -> Home Button -> Rest Finger to Open
| raxz kirjutas: |
| Ega sõrmejälg ka kohe ikoone ette ei viska. Kui kodunupule vajutad, siis viskab ikoonid ette. Kunagi oli menüüs valik, et kuidas käitub. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.11.2017 20:54:07
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| Näotuvastus töötas ka Windows seadmes suht hästi - Windows Hello nimeline asi mikiworldis. Mis mind häiris oli telefoni avamine autos, kui telefon asus hoidikus. Pin koodi võimaluse saamine peale näo "mitteleidmist" oli tülikas. Kas iPhone-il saab näotuvastusest sujuvamalt mööda? |
Miks sa arvad, et see ei tuvasta autohoidikus su nägu ära? Noh eeldusel muidugi, et see ikka on su näo poole suunatud üldse. |
no WP ei tuvastanud... Kui hoidik keset tuuleklaasi on siis oma "molu" suht ebamugav telefoni ette seada. Sul vist praktilist kogemus pole. Point on selles, et kui esmane tuvastus on "nägu" siis vähemalt WP puhul oli emamugav pin-i sisestamiseni jõuda, kui näotuvastis ikka "molli" otsis  |
Võrdled ju erinevaid asju ... üks tuvastab 2d foto järgi ja teine (x) näo 3d mudeli.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
04.11.2017 21:26:57
|
|
|
| Six kirjutas: |
On praegugi.
Settings -> General -> Accessibility -> Home Button -> Rest Finger to Open
| raxz kirjutas: |
| Ega sõrmejälg ka kohe ikoone ette ei viska. Kui kodunupule vajutad, siis viskab ikoonid ette. Kunagi oli menüüs valik, et kuidas käitub. |
|
Kusjuures 11.2 peal ei toimi hetkel. Igal juhul avab telefoni ja viskab ikoonid ette, vahet pole mis seal valitud on.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.11.2017 21:47:14
|
|
|
apple septembri esitlusel vaatas telefonile pihta ja kohe oli ikoonivade ees, nagu meenuks.
seda lisalohistamist küll vaja poleks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.11.2017 21:53:53
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Keskmisele eestlasele ilmselt pole. Kui kolm+ keskmist palka igakuu arvele tiksub, siis miks-mitte  |
See ilmselt sinu arvamus selline ma ei jaga küll sama seisukohta arvan, et mujalt saab selle raha eest tugevamat emotsiooni
Kuid see ei tähenda veel, et seda ei pruugi mul tulla
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
04.11.2017 22:00:50
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
| Mõned reviewid vaadatud youtubeist. See FaceID on ilus tore, aga miks telefoni see kohe lahti ei tee ? Et peab näpuga ekraanil veel lisaliigutuse tegema, et telefoni avakuva ette tuleks. Võiks kohe ju näotuvastamise järel avakuva ette tulla. |
mul sama küsimus, mul oli kuidagi meeles et teeb automaatselt...see tõesti veidi mõttetu et peab veel näpuga lükkama
|
Tahate, et kella (või teateid) vaadates viskaks kella (ja teadete) asemel ikoonid ette?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
04.11.2017 22:03:34
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Flab kirjutas: |
Keskmisele eestlasele ilmselt pole. Kui kolm+ keskmist palka igakuu arvele tiksub, siis miks-mitte  |
See ilmselt sinu arvamus selline ma ei jaga küll sama seisukohta arvan, et mujalt saab selle raha eest tugevamat emotsiooni
Kuid see ei tähenda veel, et seda ei pruugi mul tulla |
Saabki, saab reisile näiteks. Aga see nôuab lisaks finantsile ka aega .
Ise tiksutan 7 plusi edasi. Vaatame mis järgmine aasta toob. Üle 500ja euri tundub overkill telfi eest.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
05.11.2017 09:09:46
|
|
|
Las igaüks otsustab ikka ise, kas x on talle overkill või pakub piisavalt emotsiooni. Telefonide osas ma väga ei tea teisi, mis tänapäeval erilist emotsiooni enam üldse annaks. touch id avab kohe koduekraani jah, isegi minu vanakesel. Rääkides X mudelist, siis harjumatu on ilmselt see, et vasakult nurgast avades tuleb notification center ja paremalt nurgast avades tuleb control center. Erinevalt eelmistest, kus tuli alt ülesse libistada, et wifi ja muud valikud tekiks. Samas täiesti suhtkoht ühe käega kasutatav!
_________________ Asju saab kah teisiti teha!
viimati muutis rocki 05.11.2017 09:12:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
05.11.2017 09:11:06
|
|
|
Iphone X puhul häirib kõige rohkem see, et kui ekraani natukene nurga alt vaadata, siis valge värv muutub kollane-sinine. Apple on selle anomaalia ilusti documented feature-na kirja pannud, aga pimedas on see värvi muutumine ikka väga harjumatu.
Spoiler 
Üks väike miinus on veel see, et aku protsenti ei saa panna kuvama
Reachability feature oli vakimisi välja lülitatud ja see tundub nüüd natuke ebamugavam, kui endine double-tap...
Üldiselt nupu puudumist ei tasu põdeda - ilma nuputa on väga okei ja harjumiseks läheb umbes 3 telefoniavamist.
Ahjaa, control center ei avane enam alt äärest, vaida paremalt ülevalt nurgast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
05.11.2017 09:17:29
|
|
|
bigbabba, no night shift on ju samal põhimõttel ehk ekraani värvid on natukene rohkem kollakamad, et oleks silmassõbralikum pimedamas ja õhtuti/öösiti. Flux käitub suht samamoodi. Seega mulle tundub, et see ongi feature, not bug
Üks asi on veel X'l teistmoodi kui eelmistel mudelitel - aktiivsete äppide tapmine. Täpselt ei mäleta aga nats tuli rohkem vaeva näha, kui ennem.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
05.11.2017 09:32:40
|
|
|
| rocki kirjutas: |
bigbabba, no night shift on ju samal põhimõttel ehk ekraani värvid on natukene rohkem kollakamad, et oleks silmassõbralikum pimedamas ja õhtuti/öösiti. Flux käitub suht samamoodi. Seega mulle tundub, et see ongi feature, not bug
Üks asi on veel X'l teistmoodi kui eelmistel mudelitel - aktiivsete äppide tapmine. Täpselt ei mäleta aga nats tuli rohkem vaeva näha, kui ennem. |
Jah, öösel ongi ekraan kollakam, aga kui pöidlaga vasakul äärel tahad midagi vajutada, siis ekraani nurk natuke muutub, aga valge läheb täiesti siniseks.
Äppide sulgemine on jah nüüd nagu vanal iphone 4. Tuleb sõme peal hoida ja siis tekib väike punane ikoon, millest kinni panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.11.2017 09:34:30
|
|
|
| Kõik OLED ekraanid teevad seda värvimuutust, kui nurga alt vaadata neid ju. Mõned rohkem mõned vähem. Osadel tuleb väheke roosat tooni sisse.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.11.2017 11:37:10
|
|
|
Ei saa oma kogemuse põhjal kinnitada, et SGS7 OLED samamoodi käituks. Pole ei roosat ega sinakat varjundit täheldanud. Küll aga on valge OLED-ile omaselt kergelt rohekas. Eriti kui IPS-i valge kõrvale panna. Samas iga põlvkonnaga on paremaks saanud. Kui praegu sahtlist S2 kõrvale võtan, siis selle valge on nagu kevadine muru. Eks see "valge" olegi omajagu taustsüsteemi küsimus.
Osadel SGS8-tel kurdeti küll kevadel roosakat valget, aga vaatenurgast ei tundunud sõltuvat. Oli vist lihtsalt vale kalibreering või mingi ebastandardne ekraanipartii.
Samsung on rivaalile koti pähe tõmmanud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
05.11.2017 14:07:43
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Kõik OLED ekraanid teevad seda värvimuutust, kui nurga alt vaadata neid ju. Mõned rohkem mõned vähem. Osadel tuleb väheke roosat tooni sisse. |
Võimalik jah, kuna Applel siiani OLED-i polnud, siis tundus see nurga all värvi muutumine selline, et tahaks telefoni garantiisse viia... eks tuleb harjuda/leppida,
aga see, et must on tõesti MUST ja kottipimedas läbi ei kuma, on küll kift.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.11.2017 14:50:29
|
|
|
BigBabba, S6 ja S7 mida olen omanud on samamoodi see nurga alt vaadates kergelt sinakas/roosakas teema olnud. Aga seda oli ainult vaevu märgata valge taustaga. Aga kui tihti sa ikka valge taustaga asju nurga alt vaatad
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
05.11.2017 21:58:56
|
|
|
Battery percent näeb siis kui control centre alla tõmmata, muidu lihtsalt ei mahu ära ekraanile. Kaks päeva näppinud nüüd ja omanuna kõiki mudeleid alates esimesest peab tunnistama et igat senti väärt aparaat (jättes hinna kõrvale)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
06.11.2017 07:14:15
|
|
|
| tsitaat: |
igat senti väärt aparaat (jättes hinna kõrvale)
|
norm
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.11.2017 00:46:20
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
| Ilmselt järgmises beta versioonis on antud info üle toodud... |
Olemas jah.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.11.2017 17:12:27
|
|
|
| Kui nisanäpp oled siis ongi 150eurone junn paras.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
07.11.2017 17:36:48
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Kui nisanäpp oled siis ongi 150eurone junn paras. |
isegi 150€ junn on puhas overkill
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
07.11.2017 17:39:21
|
|
|
| Tuleb lauatelefoni hoopis kasutada, ei kuku asfalti peale ega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.11.2017 17:52:47
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Tuleb lauatelefoni hoopis kasutada, ei kuku asfalti peale ega midagi. |
Lauakad on juhtmeta üldjuhul, kukuvad ka sinna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
07.11.2017 18:15:36
|
|
|
| Keegi oskab öelda kas Apple ka iPhonele veekahjustuse garantii annab? Eile sai natuke õrna veega pestud telefoni ja täna avastasin kaamera pilt udune et ehk kondens sees. Telefoniks siis iPhone 7
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
07.11.2017 18:19:00
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| Keegi oskab öelda kas Apple ka iPhonele veekahjustuse garantii annab? Eile sai natuke õrna veega pestud telefoni ja täna avastasin kaamera pilt udune et ehk kondens sees. Telefoniks siis iPhone 7 |
Ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
07.11.2017 18:30:59
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| Keegi oskab öelda kas Apple ka iPhonele veekahjustuse garantii annab? Eile sai natuke õrna veega pestud telefoni ja täna avastasin kaamera pilt udune et ehk kondens sees. Telefoniks siis iPhone 7 |
iPhone 7 omab ju IP67-t.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.11.2017 18:33:59
|
|
|
| omab küll jah, aga garantii veekahjustusi ei kata
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
07.11.2017 20:31:16
|
|
|
https://www.apple.com/ee/iphone-7/specs/
| tsitaat: |
| 4. iPhone 7 ja iPhone 7 Plus on pritsme-, vee- ja tolmukindlad ning nende katsetamisel kontrollitud laboratoorsetes tingimustes on IEC standardi 60529 kohaselt tulemuseks saadud IP67. Pritsme-, vee- ja tolmukindlus pole püsivad nähud ja need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae iPhone'i, kui see on märg; puhastus- ja kuivatusjuhised leiad kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelikest põhjustatud kahju. |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
07.11.2017 21:35:09
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| LongHorn kirjutas: |
| Ilmselt järgmises beta versioonis on antud info üle toodud... |
Olemas jah. |
Endal sain ka eilse uuendusega tööle ning sain carrieri versiooniks 30.5.1. Töötab kui kulda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.11.2017 12:45:17
|
|
|
| tsitaat: |
Samsung küll toodab neid OLED ekraane, kuid miskipärast enda telefonidele paneb kehvemad
|
Apple'le toodetavatel OLED ekraanidel on lisakiht, mis teeb nende tootmise ajakulukamaks ja sellest tulenevalt on Samsung'il tarneprobleemid.
P.S võimalik, et Apple on selle lisakihi patenteerinud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.11.2017 15:30:16
|
|
|
Samsung toodab ainult OLED paneeli, antialiasing jms kihid on seal mujalt pärit.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
08.11.2017 19:46:03
|
|
|
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima . Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
08.11.2017 21:06:43
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima . Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka. |
Siin pole küsimus mudelis, aku on aku ja füüsika vastu ei saa. Külmaga teatavasti aku mahtuvus väheneb, selles on probleem.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
08.11.2017 21:13:13
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima . Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka. |
Kui niimoodi jeblab vii garantiisse ja vahetavad aku ära. Endal seesugust jama esines, kui väljas jahedaga drooni lennutasin. Imes kôvasti akut+külm ja viskas kuskil 30% peal pildi kotti. Viisin garri ja vôttis kohe kuskilt logidest välja, et oli tôesti aku anomaalselt käitunud. Vahetasid aku ära
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.11.2017 00:15:54
|
|
|
Selle tüübi videosid jälgin regulaarselt. https://www.youtube.com/user/EverythingApplePro/videos
Tema väitel on kõige tugevam Iphone üldse, just kukkumise ja veekahjustuse osas. Testib ka jõesügavustes ja pesumasinas ja jäätumine jne. Viimane video näitab ilusti kiired variandid kasutamise osas kätte
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
09.11.2017 09:42:35
|
|
|
Osadel 6S mudelitel oli tõsine akuprobleem (mul viskas talvel 50% akuga juba pildi tasku) ja need kutsuti tagasi ja vahetati aku välja.
https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/
Teisi ei tea et oleks praak, teised käituvad nii nagu kõik akud.
Sama probleem on ka näiteks droonidel külmaga lennates. Osad ei tõuse isegi õhku kui aku temperatuur nulli lähedal on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tjena
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2011
|
09.11.2017 10:02:46
|
|
|
| Kas Eestis vahetati aku välja? Rootsis sain 2 päeva pärast uue telefoni lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.11.2017 10:48:56
|
|
|
| Inq kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima . Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka. |
Siin pole küsimus mudelis, aku on aku ja füüsika vastu ei saa. Külmaga teatavasti aku mahtuvus väheneb, selles on probleem. |
Mudel ja selle konstruktsioon omab täiendavat olulist mõju külma puhul.
Droonilennutajate kogemusi lugeda (kes telefoni drooni ekraaniks kasutavad) siis iphone talvel praktselt võimatu kasutada (aku kukub jõhkra kiirusega) samas kui näiteks Sony Z-seeria telefoni sai tunduvalt pikemalt kasutada samadel tingimustel (kuigi loomulikult kukub see ka külmaga kiiremini, aga mitte nii hullusti).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
09.11.2017 11:05:57
|
|
|
| Tjena kirjutas: |
| Kas Eestis vahetati aku välja? Rootsis sain 2 päeva pärast uue telefoni lihtsalt. |
Ma lootsin ka, et peale aastast kasutamist antakse uus telefon, aga ainult aku vahetati välja jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
09.11.2017 15:33:43
|
|
|
| mul oli 6S kunagi see sama aku jama ja siis valges klaaris vahetati aku välja miski nädala jooksul
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
09.11.2017 16:06:40
|
|
|
Mul on out of range voi juba vahetatud mis eiole kuna ostsin tutikana. Ühesõnaga ei saa kontrollida antud lehel mis postitati serial codega. Aku muidu ok aga jah endal koik foonid sellised olnud, samal ajal keegi kõrval laseb androidiga suvalt -10nega ja ma pean juba telefoni kottide vahele panema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|