Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 18:56:55 vasta tsitaadiga

Sellest eelnevalt jahutud jah kas ja kui mõttekas see on
No ja kas annab seda emotsiooni vastu selle raha eest
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 19:12:47 vasta tsitaadiga

Keskmisele eestlasele ilmselt pole. Kui kolm+ keskmist palka igakuu arvele tiksub, siis miks-mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 04.11.2017 19:35:18 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Näotuvastus töötas ka Windows seadmes suht hästi - Windows Hello nimeline asi mikiworldis. Mis mind häiris oli telefoni avamine autos, kui telefon asus hoidikus. Pin koodi võimaluse saamine peale näo "mitteleidmist" oli tülikas. Kas iPhone-il saab näotuvastusest sujuvamalt mööda?
Miks sa arvad, et see ei tuvasta autohoidikus su nägu ära? Noh eeldusel muidugi, et see ikka on su näo poole suunatud üldse.


no WP ei tuvastanud... Kui hoidik keset tuuleklaasi on siis oma "molu" suht ebamugav telefoni ette seada. Sul vist praktilist kogemus pole. Point on selles, et kui esmane tuvastus on "nägu" siis vähemalt WP puhul oli emamugav pin-i sisestamiseni jõuda, kui näotuvastis ikka "molli" otsis icon_biggrin.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 19:48:39 vasta tsitaadiga

Mõned reviewid vaadatud youtubeist. See FaceID on ilus tore, aga miks telefoni see kohe lahti ei tee ? Et peab näpuga ekraanil veel lisaliigutuse tegema, et telefoni avakuva ette tuleks. Võiks kohe ju näotuvastamise järel avakuva ette tulla.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 04.11.2017 20:00:18 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mõned reviewid vaadatud youtubeist. See FaceID on ilus tore, aga miks telefoni see kohe lahti ei tee ? Et peab näpuga ekraanil veel lisaliigutuse tegema, et telefoni avakuva ette tuleks. Võiks kohe ju näotuvastamise järel avakuva ette tulla.


mul sama küsimus, mul oli kuidagi meeles et teeb automaatselt...see tõesti veidi mõttetu et peab veel näpuga lükkama icon_rolleyes.gif
Olin kristiines täna ja sai kiiresti IM-st läbi hüpatud (face ID poes ei hakanud proovima)...ei oskagi kuidagi kommenteerida, tundub äge aga samas see et kodunuppu ei ole, on veidike harjumatu, aga vaevalt sellepärst ostmata jätaks. No kui 6S otsad annab siis võtaks ära küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 20:33:12 vasta tsitaadiga

Ega sõrmejälg ka kohe ikoone ette ei viska. Kui kodunupule vajutad, siis viskab ikoonid ette. Kunagi oli menüüs valik, et kuidas käitub.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 20:39:06 vasta tsitaadiga

On praegugi.
Settings -> General -> Accessibility -> Home Button -> Rest Finger to Open

raxz kirjutas:
Ega sõrmejälg ka kohe ikoone ette ei viska. Kui kodunupule vajutad, siis viskab ikoonid ette. Kunagi oli menüüs valik, et kuidas käitub.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 20:54:07 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Renka kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Näotuvastus töötas ka Windows seadmes suht hästi - Windows Hello nimeline asi mikiworldis. Mis mind häiris oli telefoni avamine autos, kui telefon asus hoidikus. Pin koodi võimaluse saamine peale näo "mitteleidmist" oli tülikas. Kas iPhone-il saab näotuvastusest sujuvamalt mööda?
Miks sa arvad, et see ei tuvasta autohoidikus su nägu ära? Noh eeldusel muidugi, et see ikka on su näo poole suunatud üldse.


no WP ei tuvastanud... Kui hoidik keset tuuleklaasi on siis oma "molu" suht ebamugav telefoni ette seada. Sul vist praktilist kogemus pole. Point on selles, et kui esmane tuvastus on "nägu" siis vähemalt WP puhul oli emamugav pin-i sisestamiseni jõuda, kui näotuvastis ikka "molli" otsis icon_biggrin.gif
Võrdled ju erinevaid asju ... üks tuvastab 2d foto järgi ja teine (x) näo 3d mudeli.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 21:26:57 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
On praegugi.
Settings -> General -> Accessibility -> Home Button -> Rest Finger to Open

raxz kirjutas:
Ega sõrmejälg ka kohe ikoone ette ei viska. Kui kodunupule vajutad, siis viskab ikoonid ette. Kunagi oli menüüs valik, et kuidas käitub.
Kusjuures 11.2 peal ei toimi hetkel. Igal juhul avab telefoni ja viskab ikoonid ette, vahet pole mis seal valitud on.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 21:47:14 vasta tsitaadiga

apple septembri esitlusel vaatas telefonile pihta ja kohe oli ikoonivade ees, nagu meenuks.
seda lisalohistamist küll vaja poleks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 21:53:53 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Keskmisele eestlasele ilmselt pole. Kui kolm+ keskmist palka igakuu arvele tiksub, siis miks-mitte icon_biggrin.gif

See ilmselt sinu arvamus selline ma ei jaga küll sama seisukohta arvan, et mujalt saab selle raha eest tugevamat emotsiooni
Kuid see ei tähenda veel, et seda ei pruugi mul tulla
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 22:00:50 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Pätu kirjutas:
Mõned reviewid vaadatud youtubeist. See FaceID on ilus tore, aga miks telefoni see kohe lahti ei tee ? Et peab näpuga ekraanil veel lisaliigutuse tegema, et telefoni avakuva ette tuleks. Võiks kohe ju näotuvastamise järel avakuva ette tulla.


mul sama küsimus, mul oli kuidagi meeles et teeb automaatselt...see tõesti veidi mõttetu et peab veel näpuga lükkama icon_rolleyes.gif

Tahate, et kella (või teateid) vaadates viskaks kella (ja teadete) asemel ikoonid ette?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 22:03:34 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Flab kirjutas:
Keskmisele eestlasele ilmselt pole. Kui kolm+ keskmist palka igakuu arvele tiksub, siis miks-mitte icon_biggrin.gif

See ilmselt sinu arvamus selline ma ei jaga küll sama seisukohta arvan, et mujalt saab selle raha eest tugevamat emotsiooni
Kuid see ei tähenda veel, et seda ei pruugi mul tulla


Saabki, saab reisile näiteks. Aga see nôuab lisaks finantsile ka aega icon_biggrin.gif .
Ise tiksutan 7 plusi edasi. Vaatame mis järgmine aasta toob. Üle 500ja euri tundub overkill telfi eest.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.11.2017 09:09:46 vasta tsitaadiga

Las igaüks otsustab ikka ise, kas x on talle overkill või pakub piisavalt emotsiooni. Telefonide osas ma väga ei tea teisi, mis tänapäeval erilist emotsiooni enam üldse annaks. touch id avab kohe koduekraani jah, isegi minu vanakesel. Rääkides X mudelist, siis harjumatu on ilmselt see, et vasakult nurgast avades tuleb notification center ja paremalt nurgast avades tuleb control center. Erinevalt eelmistest, kus tuli alt ülesse libistada, et wifi ja muud valikud tekiks. Samas täiesti suhtkoht ühe käega kasutatav!
_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 05.11.2017 09:12:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 05.11.2017 09:11:06 vasta tsitaadiga

Iphone X puhul häirib kõige rohkem see, et kui ekraani natukene nurga alt vaadata, siis valge värv muutub kollane-sinine. Apple on selle anomaalia ilusti documented feature-na kirja pannud, aga pimedas on see värvi muutumine ikka väga harjumatu.
Spoiler Spoiler Spoiler


Üks väike miinus on veel see, et aku protsenti ei saa panna kuvama icon_smile.gif
Reachability feature oli vakimisi välja lülitatud ja see tundub nüüd natuke ebamugavam, kui endine double-tap...

Üldiselt nupu puudumist ei tasu põdeda - ilma nuputa on väga okei ja harjumiseks läheb umbes 3 telefoniavamist.

Ahjaa, control center ei avane enam alt äärest, vaida paremalt ülevalt nurgast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.11.2017 09:17:29 vasta tsitaadiga

bigbabba, no night shift on ju samal põhimõttel ehk ekraani värvid on natukene rohkem kollakamad, et oleks silmassõbralikum pimedamas ja õhtuti/öösiti. Flux käitub suht samamoodi. Seega mulle tundub, et see ongi feature, not bug
Üks asi on veel X'l teistmoodi kui eelmistel mudelitel - aktiivsete äppide tapmine. Täpselt ei mäleta aga nats tuli rohkem vaeva näha, kui ennem.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 05.11.2017 09:32:40 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
bigbabba, no night shift on ju samal põhimõttel ehk ekraani värvid on natukene rohkem kollakamad, et oleks silmassõbralikum pimedamas ja õhtuti/öösiti. Flux käitub suht samamoodi. Seega mulle tundub, et see ongi feature, not bug
Üks asi on veel X'l teistmoodi kui eelmistel mudelitel - aktiivsete äppide tapmine. Täpselt ei mäleta aga nats tuli rohkem vaeva näha, kui ennem.

Jah, öösel ongi ekraan kollakam, aga kui pöidlaga vasakul äärel tahad midagi vajutada, siis ekraani nurk natuke muutub, aga valge läheb täiesti siniseks.

Äppide sulgemine on jah nüüd nagu vanal iphone 4. Tuleb sõme peal hoida ja siis tekib väike punane ikoon, millest kinni panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 09:34:30 vasta tsitaadiga

Kõik OLED ekraanid teevad seda värvimuutust, kui nurga alt vaadata neid ju. Mõned rohkem mõned vähem. Osadel tuleb väheke roosat tooni sisse.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 11:37:10 vasta tsitaadiga

Ei saa oma kogemuse põhjal kinnitada, et SGS7 OLED samamoodi käituks. Pole ei roosat ega sinakat varjundit täheldanud. Küll aga on valge OLED-ile omaselt kergelt rohekas. Eriti kui IPS-i valge kõrvale panna. Samas iga põlvkonnaga on paremaks saanud. Kui praegu sahtlist S2 kõrvale võtan, siis selle valge on nagu kevadine muru. Eks see "valge" olegi omajagu taustsüsteemi küsimus.

Osadel SGS8-tel kurdeti küll kevadel roosakat valget, aga vaatenurgast ei tundunud sõltuvat. Oli vist lihtsalt vale kalibreering või mingi ebastandardne ekraanipartii.

Samsung on rivaalile koti pähe tõmmanud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 05.11.2017 14:07:43 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Kõik OLED ekraanid teevad seda värvimuutust, kui nurga alt vaadata neid ju. Mõned rohkem mõned vähem. Osadel tuleb väheke roosat tooni sisse.

Võimalik jah, kuna Applel siiani OLED-i polnud, siis tundus see nurga all värvi muutumine selline, et tahaks telefoni garantiisse viia... eks tuleb harjuda/leppida,
aga see, et must on tõesti MUST ja kottipimedas läbi ei kuma, on küll kift.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 14:50:29 vasta tsitaadiga

BigBabba, S6 ja S7 mida olen omanud on samamoodi see nurga alt vaadates kergelt sinakas/roosakas teema olnud. Aga seda oli ainult vaevu märgata valge taustaga. Aga kui tihti sa ikka valge taustaga asju nurga alt vaatad icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2017 21:58:56 vasta tsitaadiga

Battery percent näeb siis kui control centre alla tõmmata, muidu lihtsalt ei mahu ära ekraanile. Kaks päeva näppinud nüüd ja omanuna kõiki mudeleid alates esimesest peab tunnistama et igat senti väärt aparaat (jättes hinna kõrvale) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 07:14:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

igat senti väärt aparaat (jättes hinna kõrvale)

norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 14:11:04 vasta tsitaadiga

ot:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5047579/Man-lets-20-people-try-smash-new-iPhone-X-stunt.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 00:46:20 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Ilmselt järgmises beta versioonis on antud info üle toodud...
Olemas jah.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 16:26:54 vasta tsitaadiga

https://tarbija24.postimees.ee/4301963/video-uus-iphone-x-on-koige-kergemini-purunev-iphone
Maksa poolteist kilo euri ja hoia veel seda nagu sitta pilpa peal. Never. icon_cool.gif
Täna mu telefon (mitte iphone) käis 3 korda asfaltit uudistamas, siiani terve.... muidugi ma meelega lõhkuma ei hakka aga kui mu ~150€ telefon peaks purunema pole ka kahju.
Poest uus asemele ja elu läheb edasi..... no big deal icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 17:12:27 vasta tsitaadiga

Kui nisanäpp oled siis ongi 150eurone junn paras.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 17:36:48 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kui nisanäpp oled siis ongi 150eurone junn paras.


isegi 150€ junn on puhas overkill icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 17:39:21 vasta tsitaadiga

Tuleb lauatelefoni hoopis kasutada, ei kuku asfalti peale ega midagi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2017 17:52:47 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Tuleb lauatelefoni hoopis kasutada, ei kuku asfalti peale ega midagi.

Lauakad on juhtmeta üldjuhul, kukuvad ka sinna icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 07.11.2017 18:15:36 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kas Apple ka iPhonele veekahjustuse garantii annab? Eile sai natuke õrna veega pestud telefoni ja täna avastasin kaamera pilt udune et ehk kondens sees. Telefoniks siis iPhone 7
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 18:19:00 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
Keegi oskab öelda kas Apple ka iPhonele veekahjustuse garantii annab? Eile sai natuke õrna veega pestud telefoni ja täna avastasin kaamera pilt udune et ehk kondens sees. Telefoniks siis iPhone 7


Ei anna.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 18:30:59 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
Keegi oskab öelda kas Apple ka iPhonele veekahjustuse garantii annab? Eile sai natuke õrna veega pestud telefoni ja täna avastasin kaamera pilt udune et ehk kondens sees. Telefoniks siis iPhone 7

iPhone 7 omab ju IP67-t.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 18:33:59 vasta tsitaadiga

omab küll jah, aga garantii veekahjustusi ei kata
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 20:31:16 vasta tsitaadiga

https://www.apple.com/ee/iphone-7/specs/
tsitaat:
4. iPhone 7 ja iPhone 7 Plus on pritsme-, vee- ja tolmukindlad ning nende katsetamisel kontrollitud laboratoorsetes tingimustes on IEC standardi 60529 kohaselt tulemuseks saadud IP67. Pritsme-, vee- ja tolmukindlus pole püsivad nähud ja need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae iPhone'i, kui see on märg; puhastus- ja kuivatusjuhised leiad kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelikest põhjustatud kahju.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 07.11.2017 21:35:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
LongHorn kirjutas:
Ilmselt järgmises beta versioonis on antud info üle toodud...
Olemas jah.

Endal sain ka eilse uuendusega tööle ning sain carrieri versiooniks 30.5.1. Töötab kui kulda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 12:42:15 vasta tsitaadiga

https://9to5mac.com/2017/11/06/displaymate-iphone-x-display-rating/

Samsung küll toodab neid OLED ekraane, kuid miskipärast enda telefonidele paneb kehvemad. Küllap nüüd kui iPhone sai OLED ekraani, suudab Samsung taaskord Apple'it kopeerida ja varsti on Samsungi telefonide ekraanid sama head.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 12:45:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samsung küll toodab neid OLED ekraane, kuid miskipärast enda telefonidele paneb kehvemad

Apple'le toodetavatel OLED ekraanidel on lisakiht, mis teeb nende tootmise ajakulukamaks ja sellest tulenevalt on Samsung'il tarneprobleemid.
P.S võimalik, et Apple on selle lisakihi patenteerinud icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 15:30:16 vasta tsitaadiga

Samsung toodab ainult OLED paneeli, antialiasing jms kihid on seal mujalt pärit.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 19:46:03 vasta tsitaadiga

Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima icon_biggrin.gif. Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 21:06:43 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima icon_biggrin.gif. Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka.


Siin pole küsimus mudelis, aku on aku ja füüsika vastu ei saa. Külmaga teatavasti aku mahtuvus väheneb, selles on probleem.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2017 21:13:13 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima icon_biggrin.gif. Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka.


Kui niimoodi jeblab vii garantiisse ja vahetavad aku ära. Endal seesugust jama esines, kui väljas jahedaga drooni lennutasin. Imes kôvasti akut+külm ja viskas kuskil 30% peal pildi kotti. Viisin garri ja vôttis kohe kuskilt logidest välja, et oli tôesti aku anomaalselt käitunud. Vahetasid aku ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 00:15:54 vasta tsitaadiga

Selle tüübi videosid jälgin regulaarselt. https://www.youtube.com/user/EverythingApplePro/videos

Tema väitel on kõige tugevam Iphone üldse, just kukkumise ja veekahjustuse osas. Testib ka jõesügavustes ja pesumasinas ja jäätumine jne. Viimane video näitab ilusti kiired variandid kasutamise osas kätte icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 09.11.2017 09:42:35 vasta tsitaadiga

Osadel 6S mudelitel oli tõsine akuprobleem (mul viskas talvel 50% akuga juba pildi tasku) ja need kutsuti tagasi ja vahetati aku välja.
https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/
Teisi ei tea et oleks praak, teised käituvad nii nagu kõik akud.
Sama probleem on ka näiteks droonidel külmaga lennates. Osad ei tõuse isegi õhku kui aku temperatuur nulli lähedal on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 10:02:46 vasta tsitaadiga

Kas Eestis vahetati aku välja? Rootsis sain 2 päeva pärast uue telefoni lihtsalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 10:48:56 vasta tsitaadiga

Inq kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuks viskab pildi kotti ja siis näitab et aku tühi või siis hakkad tagakaant kätevahel nühkima, et soojust saada ja uuesti käima icon_biggrin.gif. Annoying af, kui aus olla. Seda tegi mul tava 6Plus ja 5 ka.


Siin pole küsimus mudelis, aku on aku ja füüsika vastu ei saa. Külmaga teatavasti aku mahtuvus väheneb, selles on probleem.


Mudel ja selle konstruktsioon omab täiendavat olulist mõju külma puhul.
Droonilennutajate kogemusi lugeda (kes telefoni drooni ekraaniks kasutavad) siis iphone talvel praktselt võimatu kasutada (aku kukub jõhkra kiirusega) samas kui näiteks Sony Z-seeria telefoni sai tunduvalt pikemalt kasutada samadel tingimustel (kuigi loomulikult kukub see ka külmaga kiiremini, aga mitte nii hullusti).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 09.11.2017 11:05:57 vasta tsitaadiga

Tjena kirjutas:
Kas Eestis vahetati aku välja? Rootsis sain 2 päeva pärast uue telefoni lihtsalt.

Ma lootsin ka, et peale aastast kasutamist antakse uus telefon, aga ainult aku vahetati välja jah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 15:33:43 vasta tsitaadiga

mul oli 6S kunagi see sama aku jama ja siis valges klaaris vahetati aku välja miski nädala jooksul
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 16:06:40 vasta tsitaadiga

Mul on out of range voi juba vahetatud mis eiole kuna ostsin tutikana. Ühesõnaga ei saa kontrollida antud lehel mis postitati serial codega. Aku muidu ok aga jah endal koik foonid sellised olnud, samal ajal keegi kõrval laseb androidiga suvalt -10nega ja ma pean juba telefoni kottide vahele panema icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 16:46:07 vasta tsitaadiga

https://tarbija24.postimees.ee/4301963/video-uus-iphone-x-on-koige-kergemini-purunev-iphone
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.