Mul on miskipärast meeles, et paar korda sai teated keelatud, aga sellest mingit kasu polnud. _________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kuidas ta sul pidevalt teavitab? Lülitad sa boxi pidevalt välja või mismoodi käitud?
Pärast jälle kole probleem, et asi olemas, aga mitte mingit teadet. Parem rohkem, kui vähem.
Enne sai siin meeldetuletusest rääkida. Mind häirib tegelikult see asi ka, et ta raibe ikkagi vägisi läheb sinna kanalile.
Lihtsalt teavitusest ka piisaks. Ilmselgelt, kui meeldetuletus, siis enne seda vaatasin mingit saadet. Ja üldiselt, kui huvitav asi, siis tahaks lõpuni vahtida.
Teade ilmub, otsi pulti. Vajuta back. Jälle need lisaliigutused. _________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Boksi lülitan välja jah telekapuldist koos teleriga. Kui ainult teler kinni panna ja boks taustale käima jääb, siis ei tea kunagi, mis üllatus ees ootab. _________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
harakas, jap. Boksi käivitudes on teade ees. Mitte küll tihti muidugi. _________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Boksi lülitan välja jah telekapuldist koos teleriga. Kui ainult teler kinni panna ja boks taustale käima jääb, siis ei tea kunagi, mis üllatus ees ootab.
Okei, seda ma arvasin. Ma paar päeva katsetasin ka seda varianti, et telekas ja digibox koos sisse/välja sai lülitada. Igakord viskas lollaka teate, et mismoodi pulti kasutada vms.
Igatahes lasen hetkel ikka nii edasi, et box jääb tööle. Mul neid üllatusi nagu pole olnud. _________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
väga õige tähelepanek, me hakkame siin juba ärist ühiselt aru saama.
pole põhjalikult vaja kalkuleerida, on juba neid 3-4 km liine kus 2-3 klienti maha lõigatud ja 4g peale pandud, kliendid on seni rahul. kuna nii hajaasustus ei ole ka 4g koormatud ja toimb.
Olin Kärdlas tuttava juures paar päeva ja julgeks öelda, et see 4G on suht nutune alternatiiv ka kõige aeglasemale kaablile. Teleka pilt ruudutab ja lööb vahepeal üldse mustaks - pidi igapäevane asi olema, aga tuttav mul ülirahulik inimene ja ei tee sellest lihtsalt probleemi. Netist ei saanud isegi 480p youtubet korralikult vaadata, iga paarikümne sekundi tagant puhverdab. Jne jne. Mul endal kodus olev kõige aeglasem 10/2 vdsl on sellega võrreldes üli-mega-superlux. 4G tuleb tal sisse maja katusel oleva paraboolantenniga, ehk siis ei anna enam midagi eriti paremaks ka teha.
väga õige tähelepanek, me hakkame siin juba ärist ühiselt aru saama.
pole põhjalikult vaja kalkuleerida, on juba neid 3-4 km liine kus 2-3 klienti maha lõigatud ja 4g peale pandud, kliendid on seni rahul. kuna nii hajaasustus ei ole ka 4g koormatud ja toimb.
Olin Kärdlas tuttava juures paar päeva ja julgeks öelda, et see 4G on suht nutune alternatiiv ka kõige aeglasemale kaablile. Teleka pilt ruudutab ja lööb vahepeal üldse mustaks - pidi igapäevane asi olema, aga tuttav mul ülirahulik inimene ja ei tee sellest lihtsalt probleemi. Netist ei saanud isegi 480p youtubet korralikult vaadata, iga paarikümne sekundi tagant puhverdab. Jne jne. Mul endal kodus olev kõige aeglasem 10/2 vdsl on sellega võrreldes üli-mega-superlux. 4G tuleb tal sisse maja katusel oleva paraboolantenniga, ehk siis ei anna enam midagi eriti paremaks ka teha.
Välisantenni soovitan paigaldada. Millisest ühendusest jutt? 5/1 või 20/5? Kui 5/1, võtab minu.tv max 3,8Mbit ära (näiteks etv, filmiriiul / videolaenutus). Samal ajal YT HD videoid vaadates annab üks järele, hakivad mõlemad. Sellel juhul soovitan 20/5 ühendust. Kindlasti antenn juurde, kui leviga probleemid.
armjan, ta ju kirjutab, et välisantenn juba kasutusel. Mingi parabool katusel. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
armjan, ta ju kirjutab, et välisantenn juba kasutusel. Mingi parabool katusel.
Üle tasub testida, mõõta, antenni kontrollida. Kui 5/1, siis jääb juba viimase taha. Tasub ka pöörduda tehnilisse tukke. Põhjuseid võib olla mitmeid, foorumi kaudu keeruline hinnata.
väga õige tähelepanek, me hakkame siin juba ärist ühiselt aru saama.
pole põhjalikult vaja kalkuleerida, on juba neid 3-4 km liine kus 2-3 klienti maha lõigatud ja 4g peale pandud, kliendid on seni rahul. kuna nii hajaasustus ei ole ka 4g koormatud ja toimb.
Olin Kärdlas tuttava juures paar päeva ja julgeks öelda, et see 4G on suht nutune alternatiiv ka kõige aeglasemale kaablile. Teleka pilt ruudutab ja lööb vahepeal üldse mustaks - pidi igapäevane asi olema, aga tuttav mul ülirahulik inimene ja ei tee sellest lihtsalt probleemi. Netist ei saanud isegi 480p youtubet korralikult vaadata, iga paarikümne sekundi tagant puhverdab. Jne jne. Mul endal kodus olev kõige aeglasem 10/2 vdsl on sellega võrreldes üli-mega-superlux. 4G tuleb tal sisse maja katusel oleva paraboolantenniga, ehk siis ei anna enam midagi eriti paremaks ka teha.
alati annab paremaks teha kui tehnik üle käib. lõpptulemus ei pruugi olla 100% töötav lahendus seega ei pakutagi siduvaid lepinguid enam.
siiski, ka minu tuttav veetis kevadest kuni septembri lõpuni just kärdlas oma suvekodus aega ning kasutusel oli 4G ruuter tubaste antennidega ning digiboks. 5/1 kiirusel. Ei kuulnud suurt kurtmist peale selle, et ruuter unustas korra wifi nime ja parooli, peale muutmist ära. Tundus kuidagi softi uuenduste aeg olevat see liitumiskuu.
Paraboolantenn kõlab kuidagi teisiti kui paneelantenn seega ma usun, et see vana elisa antenn võib olla vales suunas ja tekitada pigem hüplemist mastide vahel.
PS. soovita tuttaval ikka Telia tehnik korra külla kutsuda, kui muud ei saa, siis nõu ikka.
viimati muutis indrpo 06.11.2017 15:56:31, muudetud 1 kord
Tavakasutajal keeruline hinnata neid asjaolusid, tehnilise toe kaudu tehnik vaja tellida oleks ilmselt parim valik.
Tehnikust pole küll ka alti kasu. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Paneelantenn ikka jah katusel, ma ei tea, miks ma parabool kirjutasin 😁.
Ma mainisin muidugi talle ka, et kui mul selline ühendus oleks, siis ma küll enne teliat rahule ei jätaks, kui korralik ühendus maja on. Tuttav kehitas ainult õlgu, vaevalt et viitsib midagi ette võtta, kui just pilt päris ära ei kao 😁. Tal ainult teleka pärast see ühendus on. Seda, et tal internet ka majas on, kuulis ta alles minu käest, kui ma kurtsin, et kuradi aeglane on 😁.
viimati muutis arx009 06.11.2017 16:35:33, muudetud 1 kord
Sõbral oli Telia 4g ruuter ise endal interneti välja lülitanud . Ka mingid uuendused? _________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Paneelantenn ikka jah katusel, ma ei tea, miks ma parabool kirjutasin 😁.
Ma mainisin muidugi talle ka, et kui mul selline ühendus oleks, siis ma küll enne teliat rahule ei jätaks, kui korralik ühendus maja on. Tuttav kehitas ainult õlgu, vaevalt et viitsib midagi ette võtta, kui just pilt päris ära ei kao 😁.
tuleks ehk natuke ruuteris surfata. proovida erinevaid sagedusi ja siis ära lukustada.
Piisab vaid natuke antenni suuna muutmisest ja imesi võib juhtuda........eks kui ei viitsi, siis ei viitsi. Aga tükki küljest ei võta see pisitöö
E:
Kui vanas nutis panna parool 4+n numbrit, siis teises toas olevas telekas ei saa enam kanalit lahti, sest seal saab ainult 4 numbrit sisestada
Ses suhtes see pseudoprobleem, aga pin kood võiks kuidagi olla ikka teleka/boksi põhine _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kellel on kogemusi Samsung One Remote kasutamisega? Selline pult:
Spoiler
Tundub üsna käepärane asi, juhib nii telekat kui digiboksi, ainus asi et "Tagasi" nupp ei toimi digiboksis, kõigi teiste Telia puldi funktsioonidega saab hakkama.
Kas leidub sellisele probleemile lahendus või peab ikkagi Telia puldi uuesti välja otsima?
kivi89, mul toimib ka tagasi nupp kenasti. Katesta erinevaid presette. "Telia" nimelised ei toiminud minuarust. "Elion" nimeline oli minuteada mis toimis. Täpsemalt ei mäleta kahjuks. _________________ There is no place like 127.0.0.1
Kellel on kogemusi Samsung One Remote kasutamisega? Selline pult:
Spoiler
Tundub üsna käepärane asi, juhib nii telekat kui digiboksi, ainus asi et "Tagasi" nupp ei toimi digiboksis, kõigi teiste Telia puldi funktsioonidega saab hakkama.
Kas leidub sellisele probleemile lahendus või peab ikkagi Telia puldi uuesti välja otsima?
Otsi operaatorit "Telia Eesti" või seadmete alt seadet "S5tühik" (kahte tähemärki ei saa otsida aga tühikuga õnnestub)
Lahe on see, et Samsung'i J seerial ei saa endiselt neid kumbagi valida...
Nüüd sain kenasti toimima.
Vaikimisi oli valikus ainult Elion, Starman ja veel paar tuntud pakkujat, ei tulnud ise selle peale et otsinguga veel midagi leiab.
Telia Eesti toimib väga kenasti
Mul ikka probleem selle pildi ruuduliseks muutumisega, tegin ka ühe video telefoniga: https://youtu.be/oN3vPuxhJ-I
Vaadatake Karelli nägu, sekundiks muutub nägu ruuduliseks. Seda probleemi on eriti hästi näha kui filmil on subtiitrid ja pole vahet mis kanalit vaatan, esineb kõigil. Samuti on ruudutamine sees kordusTV's. Esineb ka teise teleka ja digiboksiga.
Kas kellelgi esineb sama probleemi? Milles võiks olla asi ja kuidas lahendada?
Jälle kuu möödas, kas on mingeid uudiseid uue boksi kohta? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Sel kümnendil tuleb jah? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
TREMAN, kindlasti esineb. Selle nimi on "ülikvaiteetne, kristallselge digitaalpilt"...
Et see siis kindlalt Telia signaali probleem? Mulle on Telia igasuguseid asju soovitanud, küll internetikiirust suurendada, uus ruuter ja digiboks rentida kuid nagu näha siis kasu sellest ei miskit. Isegi valguskaabli paigaldamisest polnud kasu.
Võiks ju siis ometi tunnistada, et jah edastamegi sellist pilti ja harjuge ära.
See on viimase 5+ aasta teema, et bitrate on madal telia kanalites.
Aga vaieldakse vastu, et saite oma HD, mis sest bitratest _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Vaadake Kanal2 HDs ja siis sealt tulevat Nädalalõpp Kanal2ga. Küllap see selgitab ühtteist kus võivad veel murekohad tekkida.
Kohati on tunne, et peaks eesti netipiraadid televisiooni tööle laskma, nemad oskavad teha subtiitreid asjadele millele tootja pole teinud kuid oskavad ka bluray plaadist hea pildiga downconverted videot teha.
Mida täna kanalid oskavad, ainult vastupidi teha
No minu jaoks see küll normaalne ei ole, ka HD kanalitega esineb sama asi. Sellest nüüd küll eriti kasu pole kui pilt staatiliselt ilus on, tahaks ikka telekast kvaliteetsisu vaadata mitte mingit slideshow'd.
Kas seda bitrate'i hakatakse siis tõstma ka millalgi või see mingi eraldi teenus jälle? Kas teiste operaatorite puhul on sama teema? Ma ise ei ole Starmani puhul vähemalt tähele pannud, kuid Telia puhul rikub tihtipeale filmielamuse ära.
Kas seda bitrate'i hakatakse siis tõstma ka millalgi või see mingi eraldi teenus jälle? Kas teiste operaatorite puhul on sama teema? Ma ise ei ole Starmani puhul vähemalt tähele pannud, kuid Telia puhul rikub tihtipeale filmielamuse ära.
Vanaema amino taga tahab ka telekat vaadata.
Enne vanaema/amino surma seda ei juhtu kindlasti _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Vaadake Kanal2 HDs ja siis sealt tulevat Nädalalõpp Kanal2ga. Küllap see selgitab ühtteist kus võivad veel murekohad tekkida.
Kohati on tunne, et peaks eesti netipiraadid televisiooni tööle laskma, nemad oskavad teha subtiitreid asjadele millele tootja pole teinud kuid oskavad ka bluray plaadist hea pildiga downconverted videot teha.
Mida täna kanalid oskavad, ainult vastupidi teha
Räägid ehk lähemalt? Mis selle konkreetse saate puhul silma hakkab? Ise eelmine nädal ei vaadanud.
Suur see Teila bitrate siis on täpselt?
See ruudutamine tekib vahel isegi staatilise pildiga, näiteks ravimireklaamide lõpus olev hoiatustekst tõmbub alguses ruuduliseks.
Kas seda bitrate'i hakatakse siis tõstma ka millalgi või see mingi eraldi teenus jälle? Kas teiste operaatorite puhul on sama teema? Ma ise ei ole Starmani puhul vähemalt tähele pannud, kuid Telia puhul rikub tihtipeale filmielamuse ära.
Vanaema amino taga tahab ka telekat vaadata.
Enne vanaema/amino surma seda ei juhtu kindlasti
ma ei tea kuidas kellelgi ruuduliseks tõmbab, mul ei ole sellega otseselt häireid näha olnud sest ruut on ikkagi reaalselt paketikadu edastamisel. olgu siis enne või pärast ülekandepunkti. ruute ei saa vigaselt pakkida vaid need tekivad erinevate asjaolude koosmõjul.
ma räägin k2 sd stuudios tehtud materjalist mis interlaced pildina vahel hd ülekandes kliendini jõuab, udune, triibuline jms.
küllap on erinevate saadete puhul kasutajale endalegi nähtav.
kuidas lahendada, arvan, et me siin ei saagi seda lahendada, ükskord lahendab keegi selle kusagil ära.
Kas see pildi "ujumine" on teistel ka endiselt alles? Esineb peamiselt filmidega. Olukord kus pilt läheb ca pooleks sekundiks veidi udusemaks ja ja supakad justkui nihkuvad paari piksli jagu ekraanil.
Käib teinekord suht tihti ja mitmeid kordi järjest, siis jälle ei pane mõnda aega tähele.
Ja just nimelt filmidega, muidu võiks kahtlustada et äkki plasma teeb mingit omaloomingut.
@Optika 300M, Inteno, Arris, otse teleka taga (et meie i-nimeline "geenius" ei hakkaks jälle sokkima midagi liinikvaliteedist ja ressidest). _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
indrekp, k2 vist pooled saated veel SD, ses suhtes pudru ja kapsad.
Seda k2 nädalalalõppu ei oska kommentaarida, sest ei vaata seda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas see pildi "ujumine" on teistel ka endiselt alles? Esineb peamiselt filmidega. Olukord kus pilt läheb ca pooleks sekundiks veidi udusemaks ja ja supakad justkui nihkuvad paari piksli jagu ekraanil.
Käib teinekord suht tihti ja mitmeid kordi järjest, siis jälle ei pane mõnda aega tähele.
Ja just nimelt filmidega, muidu võiks kahtlustada et äkki plasma teeb mingit omaloomingut.
@Optika 300M, Inteno, Arris, otse teleka taga (et meie i-nimeline "geenius" ei hakkaks jälle sokkima midagi liinikvaliteedist ja ressidest).
TREMAN, supakad paneb peale ju digiboks. See viitab, et digiboks ei saa hästi pildiga hakkama. Samas kuna seda ei ole suurema probleemina kuulda olnud e. sii spole mingi bokside tüüpviga vist siis järsku sa kasutad hoopis Samsungi appi TV jaoks? Sellisel juhul on probleem seal. Proovi välise boksiga.
Igatahes ise pole sellist asja kohanud - samas ma vaatan ka väga harva telekat nii, et ehk tänu sellele pole näinud. _________________ There is no place like 127.0.0.1
viimati muutis Renka 08.11.2017 15:18:01, muudetud 1 kord
Telepildi kvaliteedist kohalikul televisioonuturul
Pilt tehtud oktoobri keskel.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
jägaja, sad face
Isegi subtiitritel on paha seal pildi peal _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
TREMAN, kas said elektrikaablite võimaliku häire välistatud?
Kui ei siis pane prooviks teine kaabel või siis box lühikese kaabliga ruuteri ligi ja suvaline telekas või monitor korraks külge. Ei tohiks liiga keeruline ettevõtmine olla, kui ruuter just kusagil keldris ei ole. Saab välistada ka igasugused ruuterist edasiminevad halvad ühendused
TREMAN, kas said elektrikaablite võimaliku häire välistatud?
Kui ei siis pane prooviks teine kaabel või siis box lühikese kaabliga ruuteri ligi ja suvaline telekas või monitor korraks külge. Ei tohiks liiga keeruline ettevõtmine olla, kui ruuter just kusagil keldris ei ole. Saab välistada ka igasugused ruuterist edasiminevad halvad ühendused
Kunagi ammu sai proovitud ka otse 1m juhtmega ruuteri otsa panna digiboksi, ei olnud vahet. Arrise digiboks on mul, teine on Motorola.
Häire peaks juba välistama see kui kordusTVs ilmub ruudutamine iga kord täpselt samas kohas nagu viimane klipp demonstreerib.
Võib digiboksi mingi softi bug ka olla et üritatakse supakaid taustal olevaga kuidagi eristuvaks teha ja kirju taust tekitab segadust vms.
Üldiselt suht häiriv nähtus kui esineb. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
bladerunner, sind häiris ainult subtiiter, ja pildikvaliteet oli OK?
Tegelikult oli terve pilt ruudumeri, subtiitrid kaasaarvatud. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
bladerunner, sind häiris ainult subtiiter, ja pildikvaliteet oli OK?
Tegelikult oli terve pilt ruudumeri, subtiitrid kaasaarvatud. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
jägaja, >> Olukord kus pilt läheb ca pooleks sekundiks veidi udusemaks ja ja supakad justkui nihkuvad paari piksli jagu ekraanil.
Terve pildi ruudumereks minekut pole kohanud. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
jägaja, >> Olukord kus pilt läheb ca pooleks sekundiks veidi udusemaks ja ja supakad justkui nihkuvad paari piksli jagu ekraanil.
Terve pildi ruudumereks minekut pole kohanud.
Tegelikult läheb ruuduliseks jah terve pilt, lihtsalt subtiitrite juures on kõige paremini näha kuna kontrast suurem ja piirjooned selgemad.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.