|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.10.2017 20:07:20
|
|
|
| Sold OUT, serdid tühistatakse ja tõesti heal juhuls jõuab 250k kaarti uuendada, teised imegu näppu.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
31.10.2017 20:25:58
|
|
|
| Kas peale sertide peatamist siis ei saa enam uuendada v?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.10.2017 20:28:33
|
|
|
Saab ikka. Lihtsalt kui serdid tühistatud, vaja allkirjastada, aga serveril overload, siis on sitt leivakotis
viimati muutis KillFrenzy 31.10.2017 20:29:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.10.2017 20:29:01
|
|
|
Aga nahui siis seda kirjutatakse siin teates: Turvariskiga ID kaarte saab uuendada nii oma arvutist kui ka PPA teeninduses kuni 31. märtsini 2018. 1. aprillist turvakaalutlustel uuendamata sertifikaadid tühistatakse. Tühistatud sertifikaatidega dokumenti uuendada ei saa ning elektrooniliseks kasutamiseks tuleb taotleda uus kaart.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.10.2017 20:35:16
|
|
|
Hiid, ei Riik-i ei tasu, usu ikka AHV-e või on Koljat delfi kommentaariumis
That's a spirit
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
31.10.2017 20:47:26
|
|
|
Uuendatud kaart ei toimi paljude saitidega . Lihtsam poleks kohe seda kaarti põlema panna või siis kääridega pooleks lõigata?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.10.2017 21:55:48
|
|
|
endiselt ei saa. ülekoormus.
alternatiiv?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.10.2017 21:57:36
|
|
|
| Vaata ka, mis kell on, proovi öösel kolmest uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.10.2017 21:59:41
|
|
|
mina ilmselt magan siis. eks need, kellel vaja, teevad. ma olen juhised kätte andnud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
31.10.2017 22:06:06
|
|
|
See on huvitav, et kuidas enne valimisi oli aega küllaga ja kuidas nüüd äkitselt on oht mitmekordistunud, et juba lähipäevade pärast uuendamata kaartide sertifikaadid peatatakse.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
31.10.2017 22:13:24
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
See on huvitav, et kuidas enne valimisi oli aega küllaga ja kuidas nüüd äkitselt on oht mitmekordistunud, et juba lähipäevade pärast uuendamata kaartide sertifikaadid peatatakse.  |
Sest nüüd kohe lähipäevadel toimub konverents, kus selle turvavea detailid avalikustatakse. Siiamaani teadis ainult väike teadlaste punt, kuidas asi ära teha, nüüd sõltub kõik sellest, kui palju välja tuuakse ja kui agaralt võtmeid murdma hakatakse.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorpionx
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2007
|
31.10.2017 22:44:49
|
|
|
Novembrikuus peatatakse eID kaartide sertifikaadid, kes pole veel uuendanud.
Mis see tähendab? Tähendab seda, et OCSP vastab suspended/unknown ehk enam ei pääse e-teenustesse.
Lahendus peitub sertifikaatide uuendamises, aega esialgsetel andmetel aprillikuuni.
1. aprill tühistatakse kõigi uuendamata jäänud eID kaartide sertifikaadid.
Mis see tähendab?
Enam ei saa ka peatatud sertifikaate uuendada. Kui e-teenustesse tahad logida/allkirjastada, siis lahendus peitub uue kaardi taotlemises.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.10.2017 22:46:20
|
|
|
aprillist on su kaart ainult näitamiseks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorpionx
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2007
|
31.10.2017 23:04:41
|
|
|
Aprillikuust töötab uuendamata kaart edukalt ka ID-kaart n-ö kliendikaardina. Pistad kaardi terminali, loeb a la eidenv laadne rakendus isikuandmete failist välja isikukoodi ja asi korras. Töötab ka digiretsept jms juurdekuuluv ning muidugi käest-kätte näitamisel füüsilisel kujul isikut tõendava dokumendina, nagu laurx kirjutas...
OCSP vastab unknown, CRLis on samuti kaart tühistatud... CRL läheb üldse päris massiivseks pärast sellist sertifikaadi status update'i
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
essb
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2017
|
01.11.2017 01:08:51
|
|
|
Ei toimi Safari ka, see on ka seal kenasti kirjas. Väga haige teema - nii igaks juhuks pead arvutis kõiki võimalikke brausereid hoidma, et juhuks kui vennad jälle mõtlevad mingid uuendused välja lasta, siis on varnast võtta.
Firefox mäkil igatahes suudab kasutada uuendatud kaarti, küll aga ei meeldi mulle vähimalgi määral, et pean kõiksugu saasta arvutis hoidma. Netti sirvid ühe brauseriga, pangas käid teisega jne.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.11.2017 01:25:54
|
|
|
essb, Windows ja IE äkki
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cannonize
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012
|
01.11.2017 07:06:27
|
|
|
| Ikka ei saa uuendada sertifikaate.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.11.2017 10:14:38
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul teatas SEE, et pole vaja uuendada.
Tea, kas tasub uskuda?  |
Mis su kaardi väljaandmise aeg?
Kui enne 2014 oktoobri keskpaika siis peaks olema turvaline.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2017 10:16:42
|
|
|
Olen digiid'd mitu päeva uuendada proovinud ja lihtsam tundub uue tellimine. Ainus kord, kui edasi läks, sain timeout'i...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
01.11.2017 10:53:28
|
|
|
| Mulle saatis PPA @eesti.ee aadressile kirja, et tehnilistel põhjustel ei saavat minu kaarti kauguuendada ja peab kohale minema. Uuendada ma veel ei proovinud ka. Ilmselt siis on neil juba endal teada mingid sellised partiid kaartidest mida nad kohapeal näha tahavad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.11.2017 11:07:20
|
|
|
Kiibi tootja ja krüptograafialahenduse välja töötanud teadsid probleemist juba 6. kuud tagasi, pisikesele eestile ei teatanud aga sellest keegi.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/probleemsete-id-kaardi-kiipide-tootja-teadis-veast-pool-aastat-varem-kuid-ei-teavitanud-eestit?id=80018992
| tsitaat: |
| RIA ei saanud probleemist teada ei kiipe tootvalt Infineonilt ega kaarditootjalt Gemaltolt, vaid otse Tšehhi teadlastelt. „Eks nad vaatasid, et me jätkuvalt anname neid kaarte välja, ju me siis ei tea sellest asjast,” lisas Arm. |
| tsitaat: |
| Eile tegi RIA üleskutse, et kõik, kelle ID-kaart on välja antud alates 2014. aasta oktoobrist, võiksid kiiremas korras oma ID-kaardi sertifikaate uuendada. See tekitas järjekordse probleemi, sest uuendamist vajavaid kaarte on 800 000, kuid uuendamissüsteem suudab korraga teenindada umbes 1000 kaarti. Paljud inimesed põrkasid sellele, et süsteem oli üle koormatud. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.11.2017 11:30:44
|
|
|
| Tehke nüüd rumalale inimesele selgeks, et kui nüüd sel nädalal sertifikaadid peatatakse, siis kas ja kuidas neid siis uuendada saab? Lähed PPAsse ja saad asja korda? Või toimib ka kauguuendus edasi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.11.2017 11:39:18
|
|
|
| Kaughaldus töötab. Kui järgmise perioodi jooksul ei uuenda, siis ainult PPA
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2017 12:03:25
|
|
|
Olen täna kaks tundi jutti 5min vahega pin'i trükkinud ja uuendada proovinud. Kui id-kaart kohe peale softi tulekut uuendatud poleks, arvaks, et see kauguuendamine on mingi väljamõeldis masside rahustamiseks ja PPAs käigu hajutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
01.11.2017 12:05:02
|
|
|
Olen ka siin hommikust saati katsetanud. Vahepeal saab vea, et mingi muu protsess kasutab kaarti ja vahepeal saab lihtsalt, et Uuendamine katkes. Palun käivita protsess uuesti.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2017 12:37:29
|
|
|
| ot: |
ja nüüd viskab punase 'connection closed' teate
tõeliselt naissss |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.11.2017 12:52:43
|
|
|
Tööl paar kasutajat on iga natukese aja tagant üritanud serte uuendada ja viimased kaks päeva lihtsalt "server ülekoormatud, proovige hiljem uuesti" veateadet saanud.
Ahjaa, huvitaval kombel on vaja sertide uuendamiseks viimast ID-kaardi haldustarkvara, aga automaatne uuendus seda ei paku. Tuleb kodukalt käsitsi tirida ja installida
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2017 13:21:55
|
|
|
Pool päeva oli OK, selles mõttes, et andis teist veateadet...
Suva. Homseks aeg pandud ja istun õhtul tunnikese PPAs
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
01.11.2017 14:19:12
|
|
|
RIA: Kes kasutavad ID-kaarti vähem, võiksid sertifikaatide uuendamisega oodata, et aktiivsemad kasutajad saaksid sertifikaadid uuendatud
| tsitaat: |
| Kui RIA varasema teate kohaselt suudetakse päevas uuendada 15 000 sertifikaati, siis tegelikult õnnestus eile uuendada vaid 3000 sertifikaati. |
| tsitaat: |
Uldrich ütles, et nad on mõelnud ka selle peale, et teha mingit sorti kiirtee aktiivsematele kasutajatele, kes kasutavad kaarti teistest rohkem, aga seni pole seda tehtud. "Kohtleme kõiki võrdselt, turvarisk on kõigil võrne, aga on mingi hulk inimesi, kellele kaart on tööks vajalik. Nemad peaksid saama sertifikaadid enne peatamist uuendatud," ütles Uldrich.
|
Peaksid ja võiksid... Loota sellele, et kogu rahvas nüüd äkki astub altruistlikult eemale ja laseb need inimesed eelisjärjekorda on lihtsalt geniaalne, eriti kui samas räägitakse kohe-kohe sertide peatamisest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.11.2017 14:32:00
|
|
|
... paistab jah
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2017 14:46:20
|
|
|
| kippadi kirjutas: |
| tsitaat: |
Uldrich ütles, et nad on mõelnud ka selle peale, et teha mingit sorti kiirtee aktiivsematele kasutajatele, kes kasutavad kaarti teistest rohkem, aga seni pole seda tehtud. "Kohtleme kõiki võrdselt, turvarisk on kõigil võrne, aga on mingi hulk inimesi, kellele kaart on tööks vajalik. Nemad peaksid saama sertifikaadid enne peatamist uuendatud," ütles Uldrich.
|
|
Riigiasutustes pandi kindlasti ülemustele VIP-access kioskid püsti või jooksis mõni lühikese kõrre valinud PPA töötaja läpakaga kabinetist kabinetti. Ei usu, et nad päev otsa pin'i toksivad või koguni esinduses käivad.
PPAst rääkida, siis kuidas ma seal kiiremini korda aetud saan? Pudelikael pidi ju üldine olema?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
01.11.2017 14:47:40
|
|
|
Sold OUT, veelkord
| pppd kirjutas: |
| Sest nüüd kohe lähipäevadel toimub konverents, kus selle turvavea detailid avalikustatakse. Siiamaani teadis ainult väike teadlaste punt, kuidas asi ära teha, nüüd sõltub kõik sellest, kui palju välja tuuakse ja kui agaralt võtmeid murdma hakatakse. |
Hetkel pole vist veel kindlat tähtaega millal serdid kinni lükatakse. Eile oli veel juttu novembri keskpaigast, täna paarist päevast, eks näis.
Ju siis on instantsidel mingit infot, mistõttu kardavad turvariski ärakasutamist.
Kuna praeguseks on selge, et piisavalt kiiresti kõiki kaarte uuendada ei jõua, ei kaugelt ega ppa-s, siis võiks ju sulgemist edasi lükata ja niipea kui turvarisk kriitilise piiri ületab, koheselt serdid kinni lükata. Ilmselt nii tehaksegi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
01.11.2017 15:45:47
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Forgotten kirjutas: |
See on huvitav, et kuidas enne valimisi oli aega küllaga ja kuidas nüüd äkitselt on oht mitmekordistunud, et juba lähipäevade pärast uuendamata kaartide sertifikaadid peatatakse.  |
Sest nüüd kohe lähipäevadel toimub konverents, kus selle turvavea detailid avalikustatakse. Siiamaani teadis ainult väike teadlaste punt, kuidas asi ära teha, nüüd sõltub kõik sellest, kui palju välja tuuakse ja kui agaralt võtmeid murdma hakatakse. |
Siiamaani ei ole keegi suutnud anda arukat vastust küsimusele, miks RIA mängib lolli nagu poleks neile augusti lõpust teada olnud kuupäev millal konverents toimub.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
01.11.2017 15:50:18
|
|
|
Vaadates kui ligadi-logadi see asi kokku pandud on ja mõistlike piirangute asemel saavad kasutajad igasuguseid veateateid. Kas sedasi kaarte telliseks lasta pole võimalik? See oleks huumor omaette kui istud paar tundi arvutis üritades uuendada ja lõpuks kaart täitsa tumm.
Lisaks kas poleks parem mingisugune järjekorra süsteem luua uuendamisel selle asemel, et kõigile võimalus anda igal ajahetkel uuendada ja loteriid mängida seal serverite vahel seigeldes. Eks selline pommitamine ise juba muudab teenuse ebastabiilsemaks...
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
01.11.2017 16:04:10
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Siiamaani ei ole keegi suutnud anda arukat vastust küsimusele, miks RIA mängib lolli nagu poleks neile augusti lõpust teada olnud kuupäev millal konverents toimub. |
Minu meelest nad täiesti on ju ammu öelnud, millal see konverents tuleb? Kui pead silmas seda, et algul kuulutati sellele vaatamata kindla asjana välja sertide peatamine alles novembri keskpaigas ja nüüd äkki räägitakse selle ettepoole toomisest, siis jah, selles osas on tekitatud rahvale kõvasti segadust.
| woox2k kirjutas: |
| Kas sedasi kaarte telliseks lasta pole võimalik? See oleks huumor omaette kui istud paar tundi arvutis üritades uuendada ja lõpuks kaart täitsa tumm. |
ERR artikkel
| ERR kirjutas: |
| Ruul lisas veel, et varasemate kauguuenduste kogemusele tuginedes saab öelda, et kauguuendamine ebaõnnestub erinevatel põhjustel umbes 10% kaartide puhul. |
See ei pruugi muidugi tingimata tellist tähendada, kuid protsendi suurust arvestades tundub tõenäoline.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
01.11.2017 16:06:34
|
|
|
| Uuendasin eile oma kaardi ära, kõik oli ok ning täna teatab jälle, et vajab uuendamist.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
01.11.2017 16:16:48
|
|
|
Asi hakkab vaikselt ikka absurdiks keerama.
Täna ka ise mingi 100+ korda PIN1 sisestanud aga alati on server koormatud. Vahel tundub, et ütleb seda isegi enne kui ma "Edasi" olen vajutanud.
Endal mobiil id olemas seega pole muret aga lubasin paljudele teenuse korras asja ära uuendada. Nüüd olen nagu loll ja püüan vabandada.
Eriti hea on mudugi kui vaja "uuesti" uuendada.
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2017 16:20:22
|
|
|
| lammas kirjutas: |
Endal mobiil id olemas seega pole muret aga lubasin paljudele teenuse korras asja ära uuendada. Nüüd olen nagu loll ja püüan vabandada.
Eriti hea on mudugi kui vaja "uuesti" uuendada. |
Mine karbitäie kaartidega PPAsse ja proovi selgitada, et sul vaja uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
01.11.2017 16:21:26
|
|
|
| lammas kirjutas: |
Asi hakkab vaikselt ikka absurdiks keerama.
Täna ka ise mingi 100+ korda PIN1 sisestanud aga alati on server koormatud. Vahel tundub, et ütleb seda isegi enne kui ma "Edasi" olen vajutanud.
Endal mobiil id olemas seega pole muret aga lubasin paljudele teenuse korras asja ära uuendada. Nüüd olen nagu loll ja püüan vabandada.
Eriti hea on mudugi kui vaja "uuesti" uuendada. |
Sul siis kõikide nende paljude koodid ja kaardid - vot see on turvarisk
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
01.11.2017 16:27:16
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| lammas kirjutas: |
Endal mobiil id olemas seega pole muret aga lubasin paljudele teenuse korras asja ära uuendada. Nüüd olen nagu loll ja püüan vabandada.
Eriti hea on mudugi kui vaja "uuesti" uuendada. |
Mine karbitäie kaartidega PPAsse ja proovi selgitada, et sul vaja uuendada.  |
Just mõtlesin sama.
| commer kirjutas: |
| lammas kirjutas: |
Asi hakkab vaikselt ikka absurdiks keerama.
Täna ka ise mingi 100+ korda PIN1 sisestanud aga alati on server koormatud. Vahel tundub, et ütleb seda isegi enne kui ma "Edasi" olen vajutanud.
Endal mobiil id olemas seega pole muret aga lubasin paljudele teenuse korras asja ära uuendada. Nüüd olen nagu loll ja püüan vabandada.
Eriti hea on mudugi kui vaja "uuesti" uuendada. |
Sul siis kõikide nende paljude koodid ja kaardid - vot see on turvarisk  |
Tõsi. Aga samas ei saanud enda kaarti ka uuendada...kellegi teise PINne ei saanud isegi kordagi sisestada. Inimesed usaldavad mind. Ei ole seda 20 aasta jooksul kuritarvitanud ka. Plaanis pole ka nüüd.
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|