Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 19:45:50 vasta tsitaadiga

huvitav, et siin veab DHL-i üldse OSC/Cargobus (raske aru saada, sest OSC veab Cargot ka icon_razz1.gif ).
aga üldiselt tundub, et suured kullerfirmad on oma süsteemidega kõvasti ajale jalgu jäänud. TNT puterdamine on juba täiesti hoomamatud mõõtmed võtnud näiteks. suvise WannaCry ründe tagajärjed said paar nädalat tagasi alles lahendatud, senini käis allkirja andmine paberi peale ja iga paki peale eraldi. paar nädalat tagasi panid AIR paki UK-st ikka ROAD-i jne jne jne.
kui ise peaks midagi kulleriga välismaale saatma hakkama, siis esimesed valikud oleks DPD või UPS. neljakohalise väärtusega paki puhul kindlasti UPS...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 19:55:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma arvan, et siin on sama häda mis oli kui omniva vedas. Pakil võib tel nr olla aga kuradi DHL saadab elektrooniliselt andmed siis neil on seal tel nr pandud 123456 ja vsjoo. Pakkide pealt eraldi vist enam infot ei otsita ja nii on.
aga ma helistasin eile, lasin adre ära muuta, numbri ütlesin......miks siis kullerile see info ei jõudnud. Vaevalt tal offline ühendus ja isegi selle puhul oleks pidanud eilne info temani jõudma
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 21:07:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Märt. kirjutas:
DHL pakke Itella veab küll täpselt ja kiiresti kätte. Amazon.de ost pandi Bremenist teele, teine päev Vilnius ja kolmas päev kulleriga ukse taha.

jup, aga.....

Esimene 50/60 negatiivne kogemus



Smartpostis on ikka "hea infosüsteem". Vaatasin, et kõlar jõudis amazonist Eestisse ja kuna kedagi kodus pole, siis tahtsin suunata Tapale paki. Tädi ütleb paki nr peale, et te olete selle juba kätte saanud ......wtf nagu me_noot.gif üleeile pandi teele ja kell 5 hommikul regati alles itellas ära. Lõpuks nime ja tel. numbri peale siis leidis teise numbriga paki (kuigi träking nätab eelmise numbriga õigesti).
Vaatame kas jõuab kohale ka, peaks nagu täna jõudma Tapale, aga pole.
Träkingus ka, et muudeti ümber
Spoiler Spoiler Spoiler



E:

Naine helistas kell 18.00, et mul mingi pakk tuli koju (ta käis kiiruga kodus ja kuller oli ukse taga kella helistamas). Sms ei saadetud, ei helistatud, sest pakil polevat numbrit.
Aadressi all on kohe telefoni nr [img]https://www.e-suits.eu/uploads/emoticons/default_fool.gif

Nad on pimedad või logistika longab sajaga?


Tea, esimese päeva lõpuks jõudis Bremenist Radefeldi, sealt liikus info juba Smartposti, revistreeriti süsteemi Turkus, koos telefoninumbriga igatahes, seda ka kasutati.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 14.10.2017 09:58:52 vasta tsitaadiga

Omniva on minu silmis ikka jube. Algul olin tellitava poe peale tige, aga sain üsna pea aru, et omniva on see, kellel pidur peal.

2 korda olen proovinud läbi nende tellida. Mõlemal korral kaup tulnud 1a-st.
1 tellimus vedeles 6 päeva kuskil postiasutuses ja kui sai kirjutatud, siis hakkas kuidagi liikuma.
2 tellimus sai valitud vastav automaat omniva oma ja nüüd eile tuli teade, et pakk asub postkontoris.

Just oli valitud sellel eesmärgil automaat, et äkki ise ei saa järgi minna, siis keegi teine läheb ja vajadusel saab iga kell kätte.

Aastaid smartposti kasutanud. Pole üldiselt probleeme olnud. Kenasti kauba ruttu ja lihtsalt kätte saanud.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 16:25:43 vasta tsitaadiga

Mirc, see postkontorisse saatmine võis põhimõtteliselt ka sinu või 1a töötaja näpukas olla, et vale transpordiviis sattus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 14.10.2017 16:58:48 vasta tsitaadiga

Ma usun, et see on viidi postkontorisse sellel põhjusel, et see ei vedeleks 6 päeva nagu eelminegi pakk.
Põhjus on see, et automaadid täis ja tühjendavad liiga harva.

Emaili kirjutasin ka neile ja selle vastamine võttis neil kõva 5 päeva aega. Ilmselt seal firmas liiguvad kõik asjad ühises tempos. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 14.10.2017 18:11:14 vasta tsitaadiga

jeesus188, pakk tuli GLS või DHL' iga ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 10:51:13 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
jeesus188, pakk tuli GLS või DHL' iga ?

dhl

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2017 13:46:11 vasta tsitaadiga

Täna hommikul läksin omnivasse pakki viima ja samal hetkel tühjendati kappe. Passisin vähekene ja siis krabas omniva tegelane mu käest paki ära ja viskas bussi. Mul oli eelregistreeritud saadetis aga hetkel pole ikkagi ühtegi märget paki üleandmisest vaid ikka veel on kiri, et andmed registreeriti süsteemi. Selle paki võiks samahästi ka maha kanda aga eks elame ja näeme.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 13:57:49 vasta tsitaadiga

Kui süsteemis, siis pakk ikka alles
Iseasi on, et miks sa talle paki otse andsid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2017 14:17:11 vasta tsitaadiga

No ta tühjendas ju kappe ja ma passisin mokk töllakil seal. Võttis paki enda kätte, luges silti ja viskas koos teiste pakkidega bussi. Ei ühtegi lauset, tere ega aitäh. Mingi noor kutt oli, loopis järjest kapiuksi üle käe kinni.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 14:44:40 vasta tsitaadiga

Liigselt pole vaja selle pärast muretseda. Äriklientide puhul ongi nii, et kui kuller pakid kliendi juurest peale korjab, siis näed kirjet andmed registreeriti süsteemi ja järgmine rida on saabus sorteerimiskeskusesse
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 14:24:46 vasta tsitaadiga

Käisin täna Smartpsotis, sisestan 3x SMSiga tulnud koodi, ütleb muudkui, et valekood, kuni läks lukku.
Helsitan siis kleinditeenindusse, sealt öeldakse, et pakk eile välja võetud.
Ma vastu, et hmm.
Küsin, kust see saadeti vms, ütleb et ei kusagilt Tallinnast ja oota, et ma kirjeldan seda pakki. Peal oli ka saatja, mingi Margus. Krt, ma ikka ei tea.
Siis ütleb, et oot, ma vaatan, kes paki ära viis. Ütleb et dressipluusiga, mingi suurem jorss, kapuuts ameerika lipuga vms.
Sisi sain aru, et see olin ma ise. icon_lol.gif
Krt aju ikka pehme rsk.
Hea süsteem neil igatahes. thumbs_up.gif Paki ja kleintide kohta täielik inff olemas icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 14:47:02 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Smartposti kullerid, kes DHL vahendavad, üldse proovivad kodus pakki üle anda? Vaatan logist, et üritasid pakki üle anda, aga kedagi polnud kodus. Ometigi oli inimene kodus sellel hetkel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 15:07:45 vasta tsitaadiga

sukelduja, kui neil andmebaasis numbrit pole, siis tulevad sealt uksetagant lihtsalt tagasi. Vahet pole, et pakil on number kirjas..
Viimati sai naine kogemata nii paki kätte, et sai kokku trepi peal kulleriga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 31.10.2017 18:22:52 vasta tsitaadiga

Ehk siis pole Omnivast Itellale üleminek asja paremaks teinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 18:26:49 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Ehk siis pole Omnivast Itellale üleminek asja paremaks teinud.

No pm saab automaati lihtsamini vast suunata ja Rakvere kandis nad käivad õhtuti külas icon_smile.gif
Samas GLS pakke nad automaati ei suuna, vahet pole kui pisike pakk ka poleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 22:51:46 vasta tsitaadiga

Tellisin endale dpd pakiautomaati kauba. Tegin kapi lahti, kapp oli tühi. Vaatasin telefoni taskulambiga ka üle, et ega kuskil taga pole. Ei olnud. Helistasin klienditeenindusse ja sealt öeldi, et pakk on kappi pandud ja nüüd sealt välja võetud minu poolt. Lubati järgmisel päeval uurida, sest täna oli juba liiga hilja ja teada anda. Eks paistab, mis saab. 40€ kaup oli, rohkem dpd ei julge kasutada. Omniva ja smartpostiga pole kordagi sellist asja juhtunud ja dpd esmakordsel kasutamisel kohe nii halb kogemus. Loodetavasti saan asja korda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 06.11.2017 23:52:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samas GLS pakke nad automaati ei suuna, vahet pole kui pisike pakk ka poleks

Hmm... Mul on GLSi pakk (või on neid lausa kaks olnud) kenasti Smartposti automaati suunatud. Tõsi, enne on mailiga üle küsitud, kas see variant sobib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2017 23:59:58 vasta tsitaadiga

Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 07.11.2017 00:32:50 vasta tsitaadiga

Mul oli see teemaks eelmisel suvel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 18:02:14 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikaitab/klient-vihastas-omniva-pakiautomaadi-peale-kuna-saadetise-sai-katte-taiesti-suvaline-inimene?id=80113310
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2017 18:07:30 vasta tsitaadiga

Vaatan, et viimasel ajal on päris popp end ise minna ajakirjanduses lolliks tegema..
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 19:27:45 vasta tsitaadiga

Ma ise ükskord tahtsin Itella kaudu pakki saata Soome.. automaadis avanes luuk, kus oli juba mingi pakk sees. Mõtlesin, et perse kah, panin enda paki ka sinna sisse ja jõudis lõpuks ilusti sihtpunkti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 09.11.2017 22:31:28 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Ma ise ükskord tahtsin Itella kaudu pakki saata Soome.. automaadis avanes luuk, kus oli juba mingi pakk sees. Mõtlesin, et <b>piix</b> kah, panin enda paki ka sinna sisse ja jõudis lõpuks ilusti sihtpunkti.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.11.2017 22:38:39 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Huvitav, kas Smartposti kullerid, kes DHL vahendavad, üldse proovivad kodus pakki üle anda? Vaatan logist, et üritasid pakki üle anda, aga kedagi polnud kodus. Ometigi oli inimene kodus sellel hetkel.

Mulle on Smartpost alati ette helistanud ja isegi teisele aadressile kohale toonud. Selles suhtes kiitused. Viimati andis paki kaubikust üks pikkade-pikkade küüntega tibin üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2017 22:59:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikaitab/klient-vihastas-omniva-pakiautomaadi-peale-kuna-saadetise-sai-katte-taiesti-suvaline-inimene?id=80113310


Raske on teha midagi lollikindlaks sest lollid on äärmiselt leidlikud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2017 09:43:47 vasta tsitaadiga

Jõulud tulekul. Varsti jälle pakihunnikud automaatide juures.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2017 12:49:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jõulud tulekul. Varsti jälle pakihunnikud automaatide juures.

Omniva puhul oma saadetise otsimisrõõm; SmartPost kostitab šokolaadiga icon_smile.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 11.11.2017 09:29:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud

GLS ümbersuunamiseks automaati tuleb tegelikult kliendilt luba küsida. Automaati suunamisega on muidugi see, et pakk tuleb uuesti lattu saata ja liinilt läbi lasta ehk siis pakk jõuab järgneval päeval kopp.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 11:55:07 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud

GLS ümbersuunamiseks automaati tuleb tegelikult kliendilt luba küsida. Automaati suunamisega on muidugi see, et pakk tuleb uuesti lattu saata ja liinilt läbi lasta ehk siis pakk jõuab järgneval päeval kopp.gif

No see on väike probleem. Helistasin reede hommikul kohe kui pakk Eestisse jõudis. kuna ükski aeg ei sobinud, siis sain paki alles esmaspäeval kulleriga kätte icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 11.11.2017 12:50:18 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Betamax kirjutas:
Jõulud tulekul. Varsti jälle pakihunnikud automaatide juures.

Omniva puhul oma saadetise otsimisrõõm; SmartPost kostitab šokolaadiga icon_smile.gif


Otsimisrõõm on paraku ikka kulleril, mitte kliendil. Näpuotsaga on isegi šokolaadi jagatud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 11.11.2017 17:14:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Diesel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud

GLS ümbersuunamiseks automaati tuleb tegelikult kliendilt luba küsida. Automaati suunamisega on muidugi see, et pakk tuleb uuesti lattu saata ja liinilt läbi lasta ehk siis pakk jõuab järgneval päeval kopp.gif

No see on väike probleem. Helistasin reede hommikul kohe kui pakk Eestisse jõudis. kuna ükski aeg ei sobinud, siis sain paki alles esmaspäeval kulleriga kätte icon_rolleyes.gif

Sel juhul jääb mulje nagu poleks klienditeenindajat oma töö tegemiseks piisavalt instrueeritud. Siiralt loodan, et tegemist on erandiliku juhtumiga.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 11.11.2017 18:53:24 vasta tsitaadiga

Mul oli Smartposti smsi lisatud, et "võta pakk välja 4h jooksul ja osaled loosis". Mingi kampaania neil?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 19:06:16 vasta tsitaadiga

Jah, ka Omniva teeb sama, lihtsalt pakke väga palju(eriti nüüd aasta lõpu poole) ja hea kui kiirelt välja võetakse.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 19:27:14 vasta tsitaadiga

Pole kordagi õnnestunud kampaanias osaleda icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 19:28:24 vasta tsitaadiga

ma ka ei osale, alati lähen mingi 1-2 päeva hiljem järgi. vahest seisavad kauemgi. Pangu kappe juurde siis mitte ärgu nutku, et ei mahu.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 19:30:06 vasta tsitaadiga

Ei no miks peaks töölt ära jooksma, et pakk välja võtta. Peale tööd on mugavam, anyway kodused kaubad üldjuhul
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 11.11.2017 22:47:00 vasta tsitaadiga

Ma lugesin seda teksti smsist tegelikult alles automaadi juures.
Selline 4h-vii-oma-kraam-minema kampaania on jabur.
24h oleks juba mõistlik.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 23:06:04 vasta tsitaadiga

Miks see jabur on? Kogu aeg tuleb pakke ju peale ja 4h ongi suht mõistlik praeguses olukorras. See on ju vaid loosimises osalemise tingimus. Ega kuidagi teenuse kvaliteet sul selle all ei kannata vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 12.11.2017 00:26:35 vasta tsitaadiga

Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.

Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.11.2017 00:30:43 vasta tsitaadiga

On nüüd ikka häda mõnel... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 00:36:30 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.

Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi...

Loomulikult see normaalne icon_rolleyes.gif
Ma oleks üldse pannud 2h ja suuremad auhinnad. Point ju selles, et vabastaks kiiremini kapid.
Mind mingi salajane auhind ei eruta. Pangu taisse reis 2-le kui võtad paki 2h välja, siis arvatavasti võtaks. icon_razz.gif
Muidu kama2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 00:48:27 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.

Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi...


No kuule, tegemist on vaid kampaaniaga, loosiga. Nt mina üldjuhul lähen paikle järgi samal päeval. Usun, et selliseid inimesi veel, kui mitte enamus, kuna muidu ju see "4h tingimus" selles kampaanias ei tule ju õhust neilt. Seetõttu see mingi 24h aja määramine sellisele loosile ei ole mingit mõtet ju.

Kordan veelkord, paki saad sa ikka ju sama moodi ja samadel aegadel kätte. Pakki saad ikka sama kaua seal kapis hoida. Tegu on vaid mingil väikesel perioodil toimuva loosikampaaniaga. Kui tahad osa võtta, siis lähed võtad paki 4h jooksul välja. Kui ei taha või ei saa, siis ei võtagi välja ja loosis ei osale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 12.11.2017 10:05:12 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Henry kirjutas:
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.

Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi...


No kuule, tegemist on vaid kampaaniaga, loosiga. Nt mina üldjuhul lähen paikle järgi samal päeval. Usun, et selliseid inimesi veel, kui mitte enamus, kuna muidu ju see "4h tingimus" selles kampaanias ei tule ju õhust neilt. Seetõttu see mingi 24h aja määramine sellisele loosile ei ole mingit mõtet ju.

Kordan veelkord, paki saad sa ikka ju sama moodi ja samadel aegadel kätte. Pakki saad ikka sama kaua seal kapis hoida. Tegu on vaid mingil väikesel perioodil toimuva loosikampaaniaga. Kui tahad osa võtta, siis lähed võtad paki 4h jooksul välja. Kui ei taha või ei saa, siis ei võtagi välja ja loosis ei osale.


Just nimelt. Meie peres võetakse pakid üldjuhul lõunale minnes välja ning see jääb kenasti 4h vahemikku icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 14:35:06 vasta tsitaadiga

Vabshee probleemid tekkinud. Kogu aeg on olnud, et pakki ei saa piisavalt kiiresti kätte/ei jõua piisavalt kiiresti kohale a la järgmiseks päevaks või lausa samaks õhtuks. Nüüd järsku võib pakk nädalakese vabalt kusagil vedeleda icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 12.11.2017 17:26:55 vasta tsitaadiga

Mul ei ole 4h kampaania vastu midagi, aga spetsiaalselt kuskile jooksma selle peale nüüd ei hakka. Sellisele 24h-le oleks aega reageerida, aga ju on seda liiga palju neile.

Kui on võimalik, siis loomulikult võtan asap paki ära, aga muidu siis, kui mulle on mugavam, selleks need ju mõeldud on.

Aga peace selle teemaga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 17:46:42 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Mul ei ole 4h kampaania vastu midagi, aga spetsiaalselt kuskile jooksma selle peale nüüd ei hakka. Sellisele 24h-le oleks aega reageerida, aga ju on seda liiga palju neile.

Kui on võimalik, siis loomulikult võtan asap paki ära, aga muidu siis, kui mulle on mugavam, selleks need ju mõeldud on.

Aga peace selle teemaga. thumbs_up.gif


Omniva puhul võib see 24(või noh ütleme 22) tundi isegi mõistlik olla, neil käib kõik nagunii nagu excelis kirjas ehk kell x täidetakse, kell y tühjendatakse ja vahepeal ei toimu midagi. Aga smartpost toimetab dünaamilisemalt ehk kui vaja siis täidavad ja tühjendavad mitu korda päevas
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 12.11.2017 20:59:14 vasta tsitaadiga

Ma rõhutaks veelkord, et " 4h kampaania" ei kohusta klienti millekski. Keegi ei käse poest kampaaniakaupa osta, kui parasjagu midagi pakutakse.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.11.2017 21:12:16 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Henry kirjutas:
Mul ei ole 4h kampaania vastu midagi, aga spetsiaalselt kuskile jooksma selle peale nüüd ei hakka. Sellisele 24h-le oleks aega reageerida, aga ju on seda liiga palju neile.

Kui on võimalik, siis loomulikult võtan asap paki ära, aga muidu siis, kui mulle on mugavam, selleks need ju mõeldud on.

Aga peace selle teemaga. thumbs_up.gif


Omniva puhul võib see 24(või noh ütleme 22) tundi isegi mõistlik olla, neil käib kõik nagunii nagu excelis kirjas ehk kell x täidetakse, kell y tühjendatakse ja vahepeal ei toimu midagi. Aga smartpost toimetab dünaamilisemalt ehk kui vaja siis täidavad ja tühjendavad mitu korda päevas

Vale info!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.