|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.10.2017 19:45:50
|
|
|
huvitav, et siin veab DHL-i üldse OSC/Cargobus (raske aru saada, sest OSC veab Cargot ka ).
aga üldiselt tundub, et suured kullerfirmad on oma süsteemidega kõvasti ajale jalgu jäänud. TNT puterdamine on juba täiesti hoomamatud mõõtmed võtnud näiteks. suvise WannaCry ründe tagajärjed said paar nädalat tagasi alles lahendatud, senini käis allkirja andmine paberi peale ja iga paki peale eraldi. paar nädalat tagasi panid AIR paki UK-st ikka ROAD-i jne jne jne.
kui ise peaks midagi kulleriga välismaale saatma hakkama, siis esimesed valikud oleks DPD või UPS. neljakohalise väärtusega paki puhul kindlasti UPS...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.10.2017 19:55:52
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ma arvan, et siin on sama häda mis oli kui omniva vedas. Pakil võib tel nr olla aga kuradi DHL saadab elektrooniliselt andmed siis neil on seal tel nr pandud 123456 ja vsjoo. Pakkide pealt eraldi vist enam infot ei otsita ja nii on. |
aga ma helistasin eile, lasin adre ära muuta, numbri ütlesin......miks siis kullerile see info ei jõudnud. Vaevalt tal offline ühendus ja isegi selle puhul oleks pidanud eilne info temani jõudma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.10.2017 21:07:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| DHL pakke Itella veab küll täpselt ja kiiresti kätte. Amazon.de ost pandi Bremenist teele, teine päev Vilnius ja kolmas päev kulleriga ukse taha. |
jup, aga.....
Esimene 50/60 negatiivne kogemus
Smartpostis on ikka "hea infosüsteem". Vaatasin, et kõlar jõudis amazonist Eestisse ja kuna kedagi kodus pole, siis tahtsin suunata Tapale paki. Tädi ütleb paki nr peale, et te olete selle juba kätte saanud ......wtf nagu üleeile pandi teele ja kell 5 hommikul regati alles itellas ära. Lõpuks nime ja tel. numbri peale siis leidis teise numbriga paki (kuigi träking nätab eelmise numbriga õigesti).
Vaatame kas jõuab kohale ka, peaks nagu täna jõudma Tapale, aga pole.
Träkingus ka, et muudeti ümber
Spoiler 
E:
Naine helistas kell 18.00, et mul mingi pakk tuli koju (ta käis kiiruga kodus ja kuller oli ukse taga kella helistamas). Sms ei saadetud, ei helistatud, sest pakil polevat numbrit.
Aadressi all on kohe telefoni nr [img]https://www.e-suits.eu/uploads/emoticons/default_fool.gif
Nad on pimedad või logistika longab sajaga? |
Tea, esimese päeva lõpuks jõudis Bremenist Radefeldi, sealt liikus info juba Smartposti, revistreeriti süsteemi Turkus, koos telefoninumbriga igatahes, seda ka kasutati.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
14.10.2017 09:58:52
|
|
|
Omniva on minu silmis ikka jube. Algul olin tellitava poe peale tige, aga sain üsna pea aru, et omniva on see, kellel pidur peal.
2 korda olen proovinud läbi nende tellida. Mõlemal korral kaup tulnud 1a-st.
1 tellimus vedeles 6 päeva kuskil postiasutuses ja kui sai kirjutatud, siis hakkas kuidagi liikuma.
2 tellimus sai valitud vastav automaat omniva oma ja nüüd eile tuli teade, et pakk asub postkontoris.
Just oli valitud sellel eesmärgil automaat, et äkki ise ei saa järgi minna, siis keegi teine läheb ja vajadusel saab iga kell kätte.
Aastaid smartposti kasutanud. Pole üldiselt probleeme olnud. Kenasti kauba ruttu ja lihtsalt kätte saanud.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.10.2017 16:25:43
|
|
|
| Mirc, see postkontorisse saatmine võis põhimõtteliselt ka sinu või 1a töötaja näpukas olla, et vale transpordiviis sattus.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
14.10.2017 16:58:48
|
|
|
Ma usun, et see on viidi postkontorisse sellel põhjusel, et see ei vedeleks 6 päeva nagu eelminegi pakk.
Põhjus on see, et automaadid täis ja tühjendavad liiga harva.
Emaili kirjutasin ka neile ja selle vastamine võttis neil kõva 5 päeva aega. Ilmselt seal firmas liiguvad kõik asjad ühises tempos.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
14.10.2017 18:11:14
|
|
|
| jeesus188, pakk tuli GLS või DHL' iga ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.10.2017 10:51:13
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| jeesus188, pakk tuli GLS või DHL' iga ? |
dhl
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.10.2017 13:46:11
|
|
|
| Täna hommikul läksin omnivasse pakki viima ja samal hetkel tühjendati kappe. Passisin vähekene ja siis krabas omniva tegelane mu käest paki ära ja viskas bussi. Mul oli eelregistreeritud saadetis aga hetkel pole ikkagi ühtegi märget paki üleandmisest vaid ikka veel on kiri, et andmed registreeriti süsteemi. Selle paki võiks samahästi ka maha kanda aga eks elame ja näeme.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.10.2017 13:57:49
|
|
|
Kui süsteemis, siis pakk ikka alles
Iseasi on, et miks sa talle paki otse andsid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.10.2017 14:17:11
|
|
|
| No ta tühjendas ju kappe ja ma passisin mokk töllakil seal. Võttis paki enda kätte, luges silti ja viskas koos teiste pakkidega bussi. Ei ühtegi lauset, tere ega aitäh. Mingi noor kutt oli, loopis järjest kapiuksi üle käe kinni.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
23.10.2017 14:44:40
|
|
|
| Liigselt pole vaja selle pärast muretseda. Äriklientide puhul ongi nii, et kui kuller pakid kliendi juurest peale korjab, siis näed kirjet andmed registreeriti süsteemi ja järgmine rida on saabus sorteerimiskeskusesse
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.10.2017 14:24:46
|
|
|
Käisin täna Smartpsotis, sisestan 3x SMSiga tulnud koodi, ütleb muudkui, et valekood, kuni läks lukku.
Helsitan siis kleinditeenindusse, sealt öeldakse, et pakk eile välja võetud.
Ma vastu, et hmm.
Küsin, kust see saadeti vms, ütleb et ei kusagilt Tallinnast ja oota, et ma kirjeldan seda pakki. Peal oli ka saatja, mingi Margus. Krt, ma ikka ei tea.
Siis ütleb, et oot, ma vaatan, kes paki ära viis. Ütleb et dressipluusiga, mingi suurem jorss, kapuuts ameerika lipuga vms.
Sisi sain aru, et see olin ma ise.
Krt aju ikka pehme rsk.
Hea süsteem neil igatahes. Paki ja kleintide kohta täielik inff olemas
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.10.2017 14:47:02
|
|
|
| Huvitav, kas Smartposti kullerid, kes DHL vahendavad, üldse proovivad kodus pakki üle anda? Vaatan logist, et üritasid pakki üle anda, aga kedagi polnud kodus. Ometigi oli inimene kodus sellel hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.10.2017 15:07:45
|
|
|
sukelduja, kui neil andmebaasis numbrit pole, siis tulevad sealt uksetagant lihtsalt tagasi. Vahet pole, et pakil on number kirjas..
Viimati sai naine kogemata nii paki kätte, et sai kokku trepi peal kulleriga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
31.10.2017 18:22:52
|
|
|
| Ehk siis pole Omnivast Itellale üleminek asja paremaks teinud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.10.2017 18:26:49
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Ehk siis pole Omnivast Itellale üleminek asja paremaks teinud. |
No pm saab automaati lihtsamini vast suunata ja Rakvere kandis nad käivad õhtuti külas
Samas GLS pakke nad automaati ei suuna, vahet pole kui pisike pakk ka poleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pakatsui
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2013
|
06.11.2017 22:51:46
|
|
|
| Tellisin endale dpd pakiautomaati kauba. Tegin kapi lahti, kapp oli tühi. Vaatasin telefoni taskulambiga ka üle, et ega kuskil taga pole. Ei olnud. Helistasin klienditeenindusse ja sealt öeldi, et pakk on kappi pandud ja nüüd sealt välja võetud minu poolt. Lubati järgmisel päeval uurida, sest täna oli juba liiga hilja ja teada anda. Eks paistab, mis saab. 40€ kaup oli, rohkem dpd ei julge kasutada. Omniva ja smartpostiga pole kordagi sellist asja juhtunud ja dpd esmakordsel kasutamisel kohe nii halb kogemus. Loodetavasti saan asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
06.11.2017 23:52:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas GLS pakke nad automaati ei suuna, vahet pole kui pisike pakk ka poleks |
Hmm... Mul on GLSi pakk (või on neid lausa kaks olnud) kenasti Smartposti automaati suunatud. Tõsi, enne on mailiga üle küsitud, kas see variant sobib.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.11.2017 23:59:58
|
|
|
Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
07.11.2017 00:32:50
|
|
|
| Mul oli see teemaks eelmisel suvel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.11.2017 18:07:30
|
|
|
| Vaatan, et viimasel ajal on päris popp end ise minna ajakirjanduses lolliks tegema..
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
09.11.2017 19:27:45
|
|
|
| Ma ise ükskord tahtsin Itella kaudu pakki saata Soome.. automaadis avanes luuk, kus oli juba mingi pakk sees. Mõtlesin, et perse kah, panin enda paki ka sinna sisse ja jõudis lõpuks ilusti sihtpunkti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
09.11.2017 22:31:28
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Ma ise ükskord tahtsin Itella kaudu pakki saata Soome.. automaadis avanes luuk, kus oli juba mingi pakk sees. Mõtlesin, et <b>piix</b> kah, panin enda paki ka sinna sisse ja jõudis lõpuks ilusti sihtpunkti. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.11.2017 22:38:39
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Huvitav, kas Smartposti kullerid, kes DHL vahendavad, üldse proovivad kodus pakki üle anda? Vaatan logist, et üritasid pakki üle anda, aga kedagi polnud kodus. Ometigi oli inimene kodus sellel hetkel. |
Mulle on Smartpost alati ette helistanud ja isegi teisele aadressile kohale toonud. Selles suhtes kiitused. Viimati andis paki kaubikust üks pikkade-pikkade küüntega tibin üle
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.11.2017 22:59:58
|
|
|
Raske on teha midagi lollikindlaks sest lollid on äärmiselt leidlikud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.11.2017 12:49:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Jõulud tulekul. Varsti jälle pakihunnikud automaatide juures. |
Omniva puhul oma saadetise otsimisrõõm; SmartPost kostitab šokolaadiga
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
11.11.2017 09:29:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud |
GLS ümbersuunamiseks automaati tuleb tegelikult kliendilt luba küsida. Automaati suunamisega on muidugi see, et pakk tuleb uuesti lattu saata ja liinilt läbi lasta ehk siis pakk jõuab järgneval päeval
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2017 11:55:07
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud |
GLS ümbersuunamiseks automaati tuleb tegelikult kliendilt luba küsida. Automaati suunamisega on muidugi see, et pakk tuleb uuesti lattu saata ja liinilt läbi lasta ehk siis pakk jõuab järgneval päeval  |
No see on väike probleem. Helistasin reede hommikul kohe kui pakk Eestisse jõudis. kuna ükski aeg ei sobinud, siis sain paki alles esmaspäeval kulleriga kätte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
11.11.2017 12:50:18
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Jõulud tulekul. Varsti jälle pakihunnikud automaatide juures. |
Omniva puhul oma saadetise otsimisrõõm; SmartPost kostitab šokolaadiga  |
Otsimisrõõm on paraku ikka kulleril, mitte kliendil. Näpuotsaga on isegi šokolaadi jagatud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
11.11.2017 17:14:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Diesel kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Ma helistasin neile ja ei tahtnud kuidagi seda sinna panna kuu+ tagasi. Vb asi paremaks läinud |
GLS ümbersuunamiseks automaati tuleb tegelikult kliendilt luba küsida. Automaati suunamisega on muidugi see, et pakk tuleb uuesti lattu saata ja liinilt läbi lasta ehk siis pakk jõuab järgneval päeval  |
No see on väike probleem. Helistasin reede hommikul kohe kui pakk Eestisse jõudis. kuna ükski aeg ei sobinud, siis sain paki alles esmaspäeval kulleriga kätte  |
Sel juhul jääb mulje nagu poleks klienditeenindajat oma töö tegemiseks piisavalt instrueeritud. Siiralt loodan, et tegemist on erandiliku juhtumiga.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
11.11.2017 18:53:24
|
|
|
| Mul oli Smartposti smsi lisatud, et "võta pakk välja 4h jooksul ja osaled loosis". Mingi kampaania neil?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
11.11.2017 19:06:16
|
|
|
| Jah, ka Omniva teeb sama, lihtsalt pakke väga palju(eriti nüüd aasta lõpu poole) ja hea kui kiirelt välja võetakse.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2017 19:27:14
|
|
|
Pole kordagi õnnestunud kampaanias osaleda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.11.2017 19:28:24
|
|
|
ma ka ei osale, alati lähen mingi 1-2 päeva hiljem järgi. vahest seisavad kauemgi. Pangu kappe juurde siis mitte ärgu nutku, et ei mahu.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2017 19:30:06
|
|
|
Ei no miks peaks töölt ära jooksma, et pakk välja võtta. Peale tööd on mugavam, anyway kodused kaubad üldjuhul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
11.11.2017 22:47:00
|
|
|
Ma lugesin seda teksti smsist tegelikult alles automaadi juures.
Selline 4h-vii-oma-kraam-minema kampaania on jabur.
24h oleks juba mõistlik.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
11.11.2017 23:06:04
|
|
|
| Miks see jabur on? Kogu aeg tuleb pakke ju peale ja 4h ongi suht mõistlik praeguses olukorras. See on ju vaid loosimises osalemise tingimus. Ega kuidagi teenuse kvaliteet sul selle all ei kannata vms.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
12.11.2017 00:26:35
|
|
|
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.
Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.11.2017 00:30:43
|
|
|
On nüüd ikka häda mõnel...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2017 00:36:30
|
|
|
| Henry kirjutas: |
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.
Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi... |
Loomulikult see normaalne
Ma oleks üldse pannud 2h ja suuremad auhinnad. Point ju selles, et vabastaks kiiremini kapid.
Mind mingi salajane auhind ei eruta. Pangu taisse reis 2-le kui võtad paki 2h välja, siis arvatavasti võtaks.
Muidu kama2
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.11.2017 00:48:27
|
|
|
| Henry kirjutas: |
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.
Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi... |
No kuule, tegemist on vaid kampaaniaga, loosiga. Nt mina üldjuhul lähen paikle järgi samal päeval. Usun, et selliseid inimesi veel, kui mitte enamus, kuna muidu ju see "4h tingimus" selles kampaanias ei tule ju õhust neilt. Seetõttu see mingi 24h aja määramine sellisele loosile ei ole mingit mõtet ju.
Kordan veelkord, paki saad sa ikka ju sama moodi ja samadel aegadel kätte. Pakki saad ikka sama kaua seal kapis hoida. Tegu on vaid mingil väikesel perioodil toimuva loosikampaaniaga. Kui tahad osa võtta, siis lähed võtad paki 4h jooksul välja. Kui ei taha või ei saa, siis ei võtagi välja ja loosis ei osale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
12.11.2017 10:05:12
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Henry kirjutas: |
Tahad öelda, et 4h normaalne?
See, et neil pakke palju on nende probla.
Pakk võib seal olla nädalakese ka.
Kui nad pakuks, et tule järele nt 24h jooksul ja me premeerime millegagi... |
No kuule, tegemist on vaid kampaaniaga, loosiga. Nt mina üldjuhul lähen paikle järgi samal päeval. Usun, et selliseid inimesi veel, kui mitte enamus, kuna muidu ju see "4h tingimus" selles kampaanias ei tule ju õhust neilt. Seetõttu see mingi 24h aja määramine sellisele loosile ei ole mingit mõtet ju.
Kordan veelkord, paki saad sa ikka ju sama moodi ja samadel aegadel kätte. Pakki saad ikka sama kaua seal kapis hoida. Tegu on vaid mingil väikesel perioodil toimuva loosikampaaniaga. Kui tahad osa võtta, siis lähed võtad paki 4h jooksul välja. Kui ei taha või ei saa, siis ei võtagi välja ja loosis ei osale. |
Just nimelt. Meie peres võetakse pakid üldjuhul lõunale minnes välja ning see jääb kenasti 4h vahemikku
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.11.2017 14:35:06
|
|
|
Vabshee probleemid tekkinud. Kogu aeg on olnud, et pakki ei saa piisavalt kiiresti kätte/ei jõua piisavalt kiiresti kohale a la järgmiseks päevaks või lausa samaks õhtuks. Nüüd järsku võib pakk nädalakese vabalt kusagil vedeleda
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
12.11.2017 17:26:55
|
|
|
Mul ei ole 4h kampaania vastu midagi, aga spetsiaalselt kuskile jooksma selle peale nüüd ei hakka. Sellisele 24h-le oleks aega reageerida, aga ju on seda liiga palju neile.
Kui on võimalik, siis loomulikult võtan asap paki ära, aga muidu siis, kui mulle on mugavam, selleks need ju mõeldud on.
Aga peace selle teemaga.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.11.2017 17:46:42
|
|
|
| Henry kirjutas: |
Mul ei ole 4h kampaania vastu midagi, aga spetsiaalselt kuskile jooksma selle peale nüüd ei hakka. Sellisele 24h-le oleks aega reageerida, aga ju on seda liiga palju neile.
Kui on võimalik, siis loomulikult võtan asap paki ära, aga muidu siis, kui mulle on mugavam, selleks need ju mõeldud on.
Aga peace selle teemaga.  |
Omniva puhul võib see 24(või noh ütleme 22) tundi isegi mõistlik olla, neil käib kõik nagunii nagu excelis kirjas ehk kell x täidetakse, kell y tühjendatakse ja vahepeal ei toimu midagi. Aga smartpost toimetab dünaamilisemalt ehk kui vaja siis täidavad ja tühjendavad mitu korda päevas
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
12.11.2017 20:59:14
|
|
|
| Ma rõhutaks veelkord, et " 4h kampaania" ei kohusta klienti millekski. Keegi ei käse poest kampaaniakaupa osta, kui parasjagu midagi pakutakse.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
12.11.2017 21:12:16
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Henry kirjutas: |
Mul ei ole 4h kampaania vastu midagi, aga spetsiaalselt kuskile jooksma selle peale nüüd ei hakka. Sellisele 24h-le oleks aega reageerida, aga ju on seda liiga palju neile.
Kui on võimalik, siis loomulikult võtan asap paki ära, aga muidu siis, kui mulle on mugavam, selleks need ju mõeldud on.
Aga peace selle teemaga.  |
Omniva puhul võib see 24(või noh ütleme 22) tundi isegi mõistlik olla, neil käib kõik nagunii nagu excelis kirjas ehk kell x täidetakse, kell y tühjendatakse ja vahepeal ei toimu midagi. Aga smartpost toimetab dünaamilisemalt ehk kui vaja siis täidavad ja tühjendavad mitu korda päevas |
Vale info!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|