|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.09.2017 10:31:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| -20% kogu kraam. Veel jõuad. Telefoni pealt päris hea soodukas. |
Mis letihind on, alustaks sellest? |
Peast ei tea kuid -20 800selt telefonilt nt on päris hea ju.
Aga see päeb on nüüd läbi.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.09.2017 10:44:30
|
|
|
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu
Keegi siis kohal ei käinud?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
16.09.2017 11:10:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu
Keegi siis kohal ei käinud?  |
Käisin olude sunnil. Keegi pidi Tanjale heli keerama...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
16.09.2017 11:17:56
|
|
|
Mul selline huvitav mure.
Mingi aeg kaob ära homescreenidel ikoonide pikalt allhoidmise valik. Hoia kaua hoiad, koon hakkab vaid liikuma/värisema, "valmisoleks liigutamiseks" ja kõik.
Samuti on menüüst kadunud appide desinstallimise valik. Aitab ainult hard reset.
Esimese mure vast aitab ikooni/widgeti tõstmine suvalisele homescreenile ja siis selle homescreeni kustutamine. Teise mure lahenduseks on appe desinstallida läbi play poe.
Jube tüütu. Kas keegi on samuti kokku puutunud analoogse murega?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
16.09.2017 16:34:02
|
|
|
| waux kirjutas: |
Mul selline huvitav mure.
Mingi aeg kaob ära homescreenidel ikoonide pikalt allhoidmise valik. Hoia kaua hoiad, koon hakkab vaid liikuma/värisema, "valmisoleks liigutamiseks" ja kõik.
Samuti on menüüst kadunud appide desinstallimise valik. Aitab ainult hard reset.
Esimese mure vast aitab ikooni/widgeti tõstmine suvalisele homescreenile ja siis selle homescreeni kustutamine. Teise mure lahenduseks on appe desinstallida läbi play poe.
Jube tüütu. Kas keegi on samuti kokku puutunud analoogse murega? |
See nii tuttav asi. Mul oli Sony Xperia Z1 Compact nende mõlema veidrusega.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.09.2017 17:12:36
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu
Keegi siis kohal ei käinud?  |
Misasja sa ajad? S8 799eur, kaasas 64gb korralik mälukaart. -20 on siis ca 640. Nii? Kusotsast see halb diil oli? Väga hea hinnaga sai seadme kätte.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tohoh
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2010
|
20.09.2017 07:36:17
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
Huvitav oleks teada, kuidas need prillid end praktikas üldse õigustavad? Mõtlen eelkõige videode ja filmide vaatamisel. Kui esinduses proovisin, tundus pilt ikka häirivalt teraline. |
Kui panna 360 kaamera maksimusmresolutsioonidele, siis enda tehtu VR-s juba suht talutav. Kindlasti mitte väga hea. Detailid ikka viletsad.
Netis teiste pakutav on aga kohati hea juba.
Areneb mühinal ! Totter muidugi, et kui tahaks Note 8 peale üle minna siis peaks uued VR prillid ostma - S8+ on viimane, mis sinna mahub
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.09.2017 08:20:00
|
|
|
Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
Sellest ennegi juttu olnud.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
20.09.2017 08:23:13
|
|
|
Galaxy care 3 kuud ka ainult, mitte enam aasta...
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
20.09.2017 08:55:21
|
|
|
| Kui olemas nt kodukindlustus, mis hõlmab telefonide purunemist, siis pole ainult Galaxy care tõttu mõtet balti regiooni telefoni saamiseks juurde maksta, ega Galaxy care ka ilma omavastutuseta ole.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
20.09.2017 12:54:51
|
|
|
| tohoh kirjutas: |
Kui panna 360 kaamera maksimusmresolutsioonidele, siis enda tehtu VR-s juba suht talutav. Kindlasti mitte väga hea. Detailid ikka viletsad.
Netis teiste pakutav on aga kohati hea juba. |
Aga 3D ja tavalised kinofilmid? Kuidas nendega on? Võrreldes näiteks korraliku suurema ekraaniga telekaga?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.09.2017 23:23:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
Sellest ennegi juttu olnud. |
Muid asju ka. Ala teoorias volte jne.
Klickist nt ei ostaks.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.09.2017 00:06:07
|
|
|
Enamus vihkavad seda nuppu....samsa võiks selle remappimiseks lubada või eemaldada füüsiliselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
21.09.2017 01:18:03
|
|
|
Kogu see uudis on teatud konksuga Samsungi poolt. Nagu asjast aru sain, saab seda teha vaid Bixby rakendusest, milleks tuleb kogu Bixby aga enne kasutusele võtta! Ehk siis nuppu nagu kasutada ei saa aga taustal Bixby siiski iseenesest töötab, mis vähemalt mulle on küll suurem probleem, kui see nupp, mis mind seni kuidagi seganud pole, ehkki muidugi on kahju kui on mingi nupp, millest mul samas ka mingit praktilist kasu pole. Proovisin küll vahepeal üht äppi, mis võimaldas selle nupu alla midagi muud panna, kuid paraku nõudis ka see oma normaalseks toimimiseks, et Bixby ise samal ajal aktiveeritud oleks. Ühesõnaga ega probleemile vist enne korralikku ja korrektset lahendust tulegi, kui telefon ükskord rooditud või siis mõne muu ROM-i peale saab, praegu garantiiajal ei taha sellega veel tegeleda. Kui just Bixby vahepeal muidugi eesti keelt selgeks ei õpi ja mulle tõesti vajalikke oskusi ei omanda!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
21.09.2017 17:00:44
|
|
|
On ka lihtsam lahendus. Package disabler.See omakorda tirib alla PDP engine. Seal kõik bixby asjad disableda ja voilaa.
Ahjaa, oma homescreeni/uninstalli(ehk parema kliki) probleemile sain ka lahenduse. Arendaja valikud tuleb kinni panna, siis on jälle kõik hästi.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
21.09.2017 20:01:17
|
|
|
See piksbi ajab ikka vahel vihale.
Võtad telefoni taskust välja ja mingid piksbi kaardid ees ja eiteamida juba toimetanud.
Keep screen off funktsioon ka ei tööta pooltki nii hästi kui S6 peal.
Samsung võiks vähemalt nendes regioonides, kus piksbi lokaalset keelt ei oska, lasta selle nupu disableda või siis remappida.
Esimest korda 7 aasta jooksul kõlgutan mõtteid, et järgmine telefon saab mingi muu olema, kopp ees nendest samsungi oma kloonteenuste tegemistest.
Nüüd vähemalt on amoled ekraanid ka teistele tootjatele armsamaks saanud, see oli üks põhjus, miks S-seeria telefoni kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.09.2017 21:06:13
|
|
|
Just kirjutati ju et saab disableda.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
21.09.2017 21:20:44
|
|
|
Kes raatsib kindlustust teha siis proovige Inzmot
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
21.09.2017 21:31:23
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Just kirjutati ju et saab disableda. |
Selleks peab soetama Package disabler äppi, mis on tasuline. Mitte et ma seda raha nutma jääks aga asi on põhimõttes.
Kui on sul pakkuda mingit äppi, mis selle ilma rahata disableb siis olen üks suur kõrv.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.09.2017 21:43:44
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Just kirjutati ju et saab disableda. |
Selleks peab soetama Package disabler äppi, mis on tasuline. Mitte et ma seda raha nutma jääks aga asi on põhimõttes.
Kui on sul pakkuda mingit äppi, mis selle ilma rahata disableb siis olen üks suur kõrv. |
Sul oli probleem nupus ju. Nupuga bixby home avamise sai disableda. See oli siin kirjas ju.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
22.09.2017 08:36:07
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| tiitise kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Just kirjutati ju et saab disableda. |
Selleks peab soetama Package disabler äppi, mis on tasuline. Mitte et ma seda raha nutma jääks aga asi on põhimõttes.
Kui on sul pakkuda mingit äppi, mis selle ilma rahata disableb siis olen üks suur kõrv. |
Sul oli probleem nupus ju. Nupuga bixby home avamise sai disableda. See oli siin kirjas ju. |
Mine Bixbysse, üleval paremal nurgas on nüüd lisaks veel hammasratta märk. Kliki seda ja pane Bixby klahv kinni. Peale seda lühike klahvivajutus Bixby nupul ei tee midagi, pikem vajutus laseb endiselt Bixbyle küsimusi esitada.
Asi ametlik ja töötab ilma ühegi lisata. Kui hammasratta märki veel ei ole, värskenda / uuenda Bixby appi.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
22.09.2017 08:44:08
|
|
|
| Mingi update tuli välja Samsungilt välja, millega saab ka Bixby nupu disableda. Aga selleks peab Bixby olema sisselülitatud :S
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.09.2017 09:08:15
|
|
|
| tsitaat: |
Peale seda lühike klahvivajutus Bixby nupul ei tee midagi, pikem vajutus laseb endiselt Bixbyle küsimusi esitada.
|
Ja peale seda lülitad seadete alt selle üldse välja. Eile alles postitati siia Bixby disable abc, ametlik update
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
24.09.2017 12:16:03
|
|
|
See lahendus on väga hea, et tava vajutus ei tee midagi, aga pikaga saad ikka küsida.
Ise kasutan Bixbyt autoga sõites Spotify lugude vahetamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
24.09.2017 17:42:09
|
|
|
Kuidas teil Android Auto funkab? Mul 95% ajast võtab telefoni ilusti taha, aga 5% ajast tuleb mingit manuaalset keberniiti näha...
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.09.2017 12:56:33
|
|
|
... siis ju elu päris ilus, pigem on see ühenduse kala, mitte Android Autost tulemev. Juhtub sama aeg-ajalt ka tavalise BT ühendusega, kogemusi päris mitme erineva auto/telefoni kooslusega. Reeglina vajab siis emba-kumba seade taaskäivitamaist ja jälle elus ilus. Oleneb muidugi päris palju telefonist/autost ja kui kasutada samaaegselt veel muid BT lahendusi lisaks, siis võib ka nende tegevus mõjutada n. nutikell vms. ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donatello
HV vaatleja
liitunud: 03.10.2006
|
28.09.2017 08:57:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
|
| smily kirjutas: |
S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.
|
Sorry, aga loll küsimus: miks ma peaksin seda meie (Balti) regiooni kaupa taga ajama? Milles seisneb selle erinevus võrreldes Saksa või Prantsuse omaga, üksnes mingi Galaxy Care teema? Üks Euroopa ju kõik, seega telefon ise sisult võiks olla ju sama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
28.09.2017 09:03:49
|
|
|
| Meie netipoed toovad ka siia müüki enamasti telefone Poola , Tsehhi ja muude riikide turule mõeldud telefone, seni kõik toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.09.2017 09:05:31
|
|
|
| donatello kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
|
| smily kirjutas: |
S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.
|
Sorry, aga loll küsimus: miks ma peaksin seda meie (Balti) regiooni kaupa taga ajama? Milles seisneb selle erinevus võrreldes Saksa või Prantsuse omaga, üksnes mingi Galaxy Care teema? Üks Euroopa ju kõik, seega telefon ise sisult võiks olla ju sama. |
Pm jah, Galaxy care ainult.
Samsungil on üle euroopaline garantii
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.09.2017 09:18:16
|
|
|
| Mingi lühinumbritele helistamise anomaalia oli ka näiteks UK variandiga? Neil on vist tollsüsteemis lühinumbrid vms. Aga sellest peaks SEB-i peale ajades lahti saama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.09.2017 15:54:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| donatello kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
|
| smily kirjutas: |
S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.
|
Sorry, aga loll küsimus: miks ma peaksin seda meie (Balti) regiooni kaupa taga ajama? Milles seisneb selle erinevus võrreldes Saksa või Prantsuse omaga, üksnes mingi Galaxy Care teema? Üks Euroopa ju kõik, seega telefon ise sisult võiks olla ju sama. |
Pm jah, Galaxy care ainult.
Samsungil on üle euroopaline garantii |
Üks väike asi on veel:
Erinevad regioonid ja operaatorite versioonid saavad eri aegadel uuendusi.
Samsungi kohta ei tea, kuid Sony puhul oli Balti regiooni telefonid pigem esimeste seas kes uue versiooni said.
Kõige kauem ootavad uuendusi operaatori ROM'ga aparaadid, kuna seal lisandub veel operaatoripoolne kontroll ja mugandamine lisaks google tööle ja aparaadi tootja tööle.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
28.09.2017 15:58:50
|
|
|
| Mis see kõige parem bixby nupu remappimise äpp hetkel on?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
28.09.2017 20:34:11
|
|
|
Miks sa teda remapid? Kui home avaneb kogemata lükka välja. Bixby funktsionaalsus jääb siis alles ja saad häälega vahel telefoni juhtida. Bixby oskab tegelt päris palju ja pm saad iga sätet telefonis muuta häälega.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.10.2017 22:10:45
|
|
|
Draqula, Samsa puhul on Baltic jällegi üks viimaseid kes uuenduse saab
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.10.2017 11:58:41
|
|
|
| See ju ainult hea - las esimesed mängivad katsejäneseid, meist lähevad ehk suuremad prohmakad mööda.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.10.2017 17:24:08
|
|
|
| rex, sa oled valesti aru saanud. Need prohmakad tulevad meil ka, aga lihtsalt hiljem. Kui väga suur jama on uuenduses sees, siis see kõrvaldatakse vast jah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.10.2017 20:47:46
|
|
|
... pole paha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
28.10.2017 20:55:42
|
|
|
Sponsored by Samsung
Eestis oma telefoniga inglise keeles suhelda on imelik.... Ja isegi rikides kus ei ole imelik on Bixby täielik flop. Mõttetu teenus mida keegi ei vaja....
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.10.2017 21:03:22
|
|
|
Selle video põhjal või öelda, et mulle sed küll vaja pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.10.2017 21:37:37
|
|
|
... hääljuhtimine on üsna kindel tulevik, kes on valdkonnaga kursis, see nägi selles videos ilmselt üht-teist huvitavat, mida varem nähtud pole. Kes aga kursis pole ja midagi ei näinud, võib adraga vagu edasi lükata ja maakeeli jorutada, muu maailm sellest nii kui nii ei hooli
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
28.10.2017 23:23:27
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
Sponsored by Samsung
Eestis oma telefoniga inglise keeles suhelda on imelik.... Ja isegi rikides kus ei ole imelik on Bixby täielik flop. Mõttetu teenus mida keegi ei vaja.... |
Jama jutt. Asjale tuleb võimalus anda. Ise panen remindereid näiteks kuna lihtsalt kiirem ja hekistan nt autos olles - mõned lemmikkontaktid custom commandi all et nime ei peaks hääldama. Bixby vägs mugav tegelane.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.10.2017 15:06:55
|
|
|
... üldiselt need tüübid pelgalt seepärast, et video on sponsored by kesiganes, niisama pöialt püsti ei viska, kui midagi on valesti, siis toovad selle ka välja. Kes videost ei märganud, siis Bixby eeliseks teiste ees on märksa keerukamad kombinatsioonid, mida teha saab lasta. Nagu RustyZ mainis, autos on need võimalused väga teretulnud vms. iganes muu tegevuse puhul, kui telefoni on ebamugav näppida. Kes pole proovinud, võiks enne arvustamist proovida. Ma vaatan üldiselt suhteliselt kõõrdi kõiksugu kodujuhtimise lahendustele, kuid telefoni puhul on tegemist natuke piiritletuma lahendusega ja kuna see niigi jälgib praktiliselt iga su sammu, siis oleks tore, kui sellest võimalikult palju kasu tõuseks. Ma olen leidnud endale küll hulgi automatiseerimise võimalusi, mida varasemalt pidi lahenda NFC kiibi või asukoha järgi, mis ei olnud igas olukorras päris nii mugavad või töökindlad kasutada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.10.2017 19:46:25
|
|
|
| Naljaviluks võib ju Siiri käest "what is a meaning of life" küsida, aga igapäevaselt eestlane oma vidinatega inglise keeles rääkima küll ei hakka. Ühest küljest needus, et meil nii väikese kasutajaskonnaga ja eriskummaline keel on, kuna nii kõnetuvastus, protsessimine kui ka süntees nõuavad kõvasti entusiasmi (kuna pappi lihtsalt pole), teisest küljest jälle kena, et kõiksugu "Echelonid" ja muud automaatsed filterjaamad meist aru ei saa. Pluss järjest rohkem peale tulevaid vidinaid, mis meid standby-s pealt kuulama hakkavad, et miski märksõna peale aktiveeruda, tegelikult aga ei tea meist keegi, kes, kus kogu seda voogu kogub ja analüüsib...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.10.2017 19:55:07
|
|
|
rex, kogu elu on valikute küsimus ja kuna elufilosoofia on igaühe personaalne asi, siis võiks jätta selle ka igaühe enda otsustada, kui palju on ta valmis mugavuse nimel enda elutegevust turule viima. Antud teemas oleks soovitav jääda siiski tehnilisele tasemele. Bixby mainimine oli rohkem praktika laiendamise eesmärgiga, et kui kellegi on hea võrdlusmoment, siis võiks oma kogemusi jagada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.11.2017 21:10:00
|
|
|
Olen nüüd korduvalt avastanud et reminderite panemine kinnise ekraaniga on Bixby abil megamugav ja reaalselt säästtab aega. Ei häiri et inglise keeles. Muidugi oleks mugavam omas keeles aga milline abiline seda hetkel teeb?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
02.11.2017 12:04:57
|
|
|
... päris muretu hetkel Bixby-ga kõik muidugi pole, väga paljud ei saa voice wake-upi aktiveeritud, sest Bixby "ei kuule" hääleharjutusi, kuigi nupust aktiveerides toimib perfektselt ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|