Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.09.2017 10:31:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
-20% kogu kraam. Veel jõuad. Telefoni pealt päris hea soodukas.

Mis letihind on, alustaks sellest?


Peast ei tea kuid -20 800selt telefonilt nt on päris hea ju.
Aga see päeb on nüüd läbi.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2017 10:44:30 vasta tsitaadiga

No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad icon_rolleyes.gif
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu

Keegi siis kohal ei käinud? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:10:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad icon_rolleyes.gif
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu

Keegi siis kohal ei käinud? icon_biggrin.gif
Käisin olude sunnil. Keegi pidi Tanjale heli keerama...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 11:17:56 vasta tsitaadiga

Mul selline huvitav mure.
Mingi aeg kaob ära homescreenidel ikoonide pikalt allhoidmise valik. Hoia kaua hoiad, koon hakkab vaid liikuma/värisema, "valmisoleks liigutamiseks" ja kõik.
Samuti on menüüst kadunud appide desinstallimise valik. Aitab ainult hard reset.
Esimese mure vast aitab ikooni/widgeti tõstmine suvalisele homescreenile ja siis selle homescreeni kustutamine. Teise mure lahenduseks on appe desinstallida läbi play poe.
Jube tüütu. Kas keegi on samuti kokku puutunud analoogse murega?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 16.09.2017 16:34:02 vasta tsitaadiga

waux kirjutas:
Mul selline huvitav mure.
Mingi aeg kaob ära homescreenidel ikoonide pikalt allhoidmise valik. Hoia kaua hoiad, koon hakkab vaid liikuma/värisema, "valmisoleks liigutamiseks" ja kõik.
Samuti on menüüst kadunud appide desinstallimise valik. Aitab ainult hard reset.
Esimese mure vast aitab ikooni/widgeti tõstmine suvalisele homescreenile ja siis selle homescreeni kustutamine. Teise mure lahenduseks on appe desinstallida läbi play poe.
Jube tüütu. Kas keegi on samuti kokku puutunud analoogse murega?

See nii tuttav asi. Mul oli Sony Xperia Z1 Compact nende mõlema veidrusega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.09.2017 17:12:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad icon_rolleyes.gif
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu

Keegi siis kohal ei käinud? icon_biggrin.gif


Misasja sa ajad? S8 799eur, kaasas 64gb korralik mälukaart. -20 on siis ca 640. Nii? Kusotsast see halb diil oli? Väga hea hinnaga sai seadme kätte.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 19:37:54 vasta tsitaadiga

Siis võiks juba siit tellija ju:

https://www.amazon.it/Samsung-Galaxy-S8-Smartphone-Nero/dp/B06XWN7VCQ/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1505579851&sr=1-1&keywords=samsung+s8
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 07:36:17 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:

Huvitav oleks teada, kuidas need prillid end praktikas üldse õigustavad? Mõtlen eelkõige videode ja filmide vaatamisel. Kui esinduses proovisin, tundus pilt ikka häirivalt teraline.


Kui panna 360 kaamera maksimusmresolutsioonidele, siis enda tehtu VR-s juba suht talutav. Kindlasti mitte väga hea. Detailid ikka viletsad.
Netis teiste pakutav on aga kohati hea juba.

Areneb mühinal ! Totter muidugi, et kui tahaks Note 8 peale üle minna siis peaks uued VR prillid ostma - S8+ on viimane, mis sinna mahub
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 08:05:45 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad icon_rolleyes.gif
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu

Keegi siis kohal ei käinud? icon_biggrin.gif


Misasja sa ajad? S8 799eur, kaasas 64gb korralik mälukaart. -20 on siis ca 640. Nii? Kusotsast see halb diil oli? Väga hea hinnaga sai seadme kätte.

Iga kell saab mõnest arvuti poest odavamalt. Puhas lollitamiseks tehtud skeem.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/907791/
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 08:20:00 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad icon_rolleyes.gif
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu

Keegi siis kohal ei käinud? icon_biggrin.gif


Misasja sa ajad? S8 799eur, kaasas 64gb korralik mälukaart. -20 on siis ca 640. Nii? Kusotsast see halb diil oli? Väga hea hinnaga sai seadme kätte.

Iga kell saab mõnest arvuti poest odavamalt. Puhas lollitamiseks tehtud skeem.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/907791/

Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
Sellest ennegi juttu olnud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 08:23:13 vasta tsitaadiga

Galaxy care 3 kuud ka ainult, mitte enam aasta...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 08:32:55 vasta tsitaadiga

S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.
https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s8-plus-64gb-must?id=826779
Kahjuks neil soodukas läbi nüüdseks, ise sain veel 759€ kätte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 08:55:21 vasta tsitaadiga

Kui olemas nt kodukindlustus, mis hõlmab telefonide purunemist, siis pole ainult Galaxy care tõttu mõtet balti regiooni telefoni saamiseks juurde maksta, ega Galaxy care ka ilma omavastutuseta ole.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 20.09.2017 12:54:51 vasta tsitaadiga

tohoh kirjutas:
Kui panna 360 kaamera maksimusmresolutsioonidele, siis enda tehtu VR-s juba suht talutav. Kindlasti mitte väga hea. Detailid ikka viletsad.
Netis teiste pakutav on aga kohati hea juba.

Aga 3D ja tavalised kinofilmid? Kuidas nendega on? Võrreldes näiteks korraliku suurema ekraaniga telekaga?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.09.2017 23:23:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
pois11 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No ikka on vahe küll, et mis hinnast sa 20% alla saad icon_rolleyes.gif
Kui võtta aluseks näiteks https://shopsamsung.ee/nutitelefonid , siis siis see -20% on mõttetu

Keegi siis kohal ei käinud? icon_biggrin.gif


Misasja sa ajad? S8 799eur, kaasas 64gb korralik mälukaart. -20 on siis ca 640. Nii? Kusotsast see halb diil oli? Väga hea hinnaga sai seadme kätte.

Iga kell saab mõnest arvuti poest odavamalt. Puhas lollitamiseks tehtud skeem.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/907791/

Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.
Sellest ennegi juttu olnud.


Muid asju ka. Ala teoorias volte jne.
Klickist nt ei ostaks.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 23:52:56 vasta tsitaadiga

Bixby nupu saab nüüd täiesti kinni keerata viimase uuendusega. Kahju ainult et nuppu millekski muuks ei lubadata bindida veel. icon_rolleyes.gif
https://www.androidcentral.com/how-completely-disable-bixby
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2017 00:06:07 vasta tsitaadiga

Enamus vihkavad seda nuppu....samsa võiks selle remappimiseks lubada või eemaldada füüsiliselt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 21.09.2017 01:18:03 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Bixby nupu saab nüüd täiesti kinni keerata viimase uuendusega. Kahju ainult et nuppu millekski muuks ei lubadata bindida veel. icon_rolleyes.gif
https://www.androidcentral.com/how-completely-disable-bixby

Kogu see uudis on teatud konksuga Samsungi poolt. Nagu asjast aru sain, saab seda teha vaid Bixby rakendusest, milleks tuleb kogu Bixby aga enne kasutusele võtta! Ehk siis nuppu nagu kasutada ei saa aga taustal Bixby siiski iseenesest töötab, mis vähemalt mulle on küll suurem probleem, kui see nupp, mis mind seni kuidagi seganud pole, ehkki muidugi on kahju kui on mingi nupp, millest mul samas ka mingit praktilist kasu pole. Proovisin küll vahepeal üht äppi, mis võimaldas selle nupu alla midagi muud panna, kuid paraku nõudis ka see oma normaalseks toimimiseks, et Bixby ise samal ajal aktiveeritud oleks. Ühesõnaga ega probleemile vist enne korralikku ja korrektset lahendust tulegi, kui telefon ükskord rooditud või siis mõne muu ROM-i peale saab, praegu garantiiajal ei taha sellega veel tegeleda. Kui just Bixby vahepeal muidugi eesti keelt selgeks ei õpi ja mulle tõesti vajalikke oskusi ei omanda!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 17:00:44 vasta tsitaadiga

On ka lihtsam lahendus. Package disabler.See omakorda tirib alla PDP engine. Seal kõik bixby asjad disableda ja voilaa. thumbs_up.gif
Ahjaa, oma homescreeni/uninstalli(ehk parema kliki) probleemile sain ka lahenduse. Arendaja valikud tuleb kinni panna, siis on jälle kõik hästi.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 20:01:17 vasta tsitaadiga

See piksbi ajab ikka vahel vihale.
Võtad telefoni taskust välja ja mingid piksbi kaardid ees ja eiteamida juba toimetanud.
Keep screen off funktsioon ka ei tööta pooltki nii hästi kui S6 peal.
Samsung võiks vähemalt nendes regioonides, kus piksbi lokaalset keelt ei oska, lasta selle nupu disableda või siis remappida.
Esimest korda 7 aasta jooksul kõlgutan mõtteid, et järgmine telefon saab mingi muu olema, kopp ees nendest samsungi oma kloonteenuste tegemistest.
Nüüd vähemalt on amoled ekraanid ka teistele tootjatele armsamaks saanud, see oli üks põhjus, miks S-seeria telefoni kasutanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.09.2017 21:06:13 vasta tsitaadiga

Just kirjutati ju et saab disableda.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 21:20:44 vasta tsitaadiga

Kes raatsib kindlustust teha siis proovige Inzmot thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 21:31:23 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Just kirjutati ju et saab disableda.

Selleks peab soetama Package disabler äppi, mis on tasuline. Mitte et ma seda raha nutma jääks aga asi on põhimõttes.
Kui on sul pakkuda mingit äppi, mis selle ilma rahata disableb siis olen üks suur kõrv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.09.2017 21:43:44 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Just kirjutati ju et saab disableda.

Selleks peab soetama Package disabler äppi, mis on tasuline. Mitte et ma seda raha nutma jääks aga asi on põhimõttes.
Kui on sul pakkuda mingit äppi, mis selle ilma rahata disableb siis olen üks suur kõrv.


Sul oli probleem nupus ju. Nupuga bixby home avamise sai disableda. See oli siin kirjas ju.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 08:36:07 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
tiitise kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Just kirjutati ju et saab disableda.

Selleks peab soetama Package disabler äppi, mis on tasuline. Mitte et ma seda raha nutma jääks aga asi on põhimõttes.
Kui on sul pakkuda mingit äppi, mis selle ilma rahata disableb siis olen üks suur kõrv.


Sul oli probleem nupus ju. Nupuga bixby home avamise sai disableda. See oli siin kirjas ju.


apelsin16 kirjutas:

Bixby nupu saab nüüd täiesti kinni keerata viimase uuendusega. Kahju ainult et nuppu millekski muuks ei lubadata bindida veel. icon_rolleyes.gif
https://www.androidcentral.com/how-completely-disable-bixby


Mine Bixbysse, üleval paremal nurgas on nüüd lisaks veel hammasratta märk. Kliki seda ja pane Bixby klahv kinni. Peale seda lühike klahvivajutus Bixby nupul ei tee midagi, pikem vajutus laseb endiselt Bixbyle küsimusi esitada.
Asi ametlik ja töötab ilma ühegi lisata. Kui hammasratta märki veel ei ole, värskenda / uuenda Bixby appi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 08:44:08 vasta tsitaadiga

Mingi update tuli välja Samsungilt välja, millega saab ka Bixby nupu disableda. Aga selleks peab Bixby olema sisselülitatud :S
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2017 09:08:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peale seda lühike klahvivajutus Bixby nupul ei tee midagi, pikem vajutus laseb endiselt Bixbyle küsimusi esitada.

Ja peale seda lülitad seadete alt selle üldse välja. Eile alles postitati siia Bixby disable abc, ametlik update

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 12:16:03 vasta tsitaadiga

See lahendus on väga hea, et tava vajutus ei tee midagi, aga pikaga saad ikka küsida.
Ise kasutan Bixbyt autoga sõites Spotify lugude vahetamiseks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 17:42:09 vasta tsitaadiga

Kuidas teil Android Auto funkab? Mul 95% ajast võtab telefoni ilusti taha, aga 5% ajast tuleb mingit manuaalset keberniiti näha...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 12:56:33 vasta tsitaadiga

... siis ju elu päris ilus, pigem on see ühenduse kala, mitte Android Autost tulemev. Juhtub sama aeg-ajalt ka tavalise BT ühendusega, kogemusi päris mitme erineva auto/telefoni kooslusega. Reeglina vajab siis emba-kumba seade taaskäivitamaist ja jälle elus ilus. Oleneb muidugi päris palju telefonist/autost ja kui kasutada samaaegselt veel muid BT lahendusi lisaks, siis võib ka nende tegevus mõjutada n. nutikell vms. ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donatello
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 08:57:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.


smily kirjutas:
S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.


Sorry, aga loll küsimus: miks ma peaksin seda meie (Balti) regiooni kaupa taga ajama? Milles seisneb selle erinevus võrreldes Saksa või Prantsuse omaga, üksnes mingi Galaxy Care teema? Üks Euroopa ju kõik, seega telefon ise sisult võiks olla ju sama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 28.09.2017 09:03:49 vasta tsitaadiga

Meie netipoed toovad ka siia müüki enamasti telefone Poola , Tsehhi ja muude riikide turule mõeldud telefone, seni kõik toiminud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2017 09:05:31 vasta tsitaadiga

donatello kirjutas:
Betamax kirjutas:

Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.


smily kirjutas:
S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.


Sorry, aga loll küsimus: miks ma peaksin seda meie (Balti) regiooni kaupa taga ajama? Milles seisneb selle erinevus võrreldes Saksa või Prantsuse omaga, üksnes mingi Galaxy Care teema? Üks Euroopa ju kõik, seega telefon ise sisult võiks olla ju sama.

Pm jah, Galaxy care ainult.
Samsungil on üle euroopaline garantii

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 09:18:16 vasta tsitaadiga

Mingi lühinumbritele helistamise anomaalia oli ka näiteks UK variandiga? Neil on vist tollsüsteemis lühinumbrid vms. Aga sellest peaks SEB-i peale ajades lahti saama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 15:54:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
donatello kirjutas:
Betamax kirjutas:

Arvutipoed ei müü suure tõenäosusega meie regiooni telefone ja seetõttu pole näiteks võimalik Galaxy Care garantiid kasutada.


smily kirjutas:
S8 kohta ei oska vastata, aga eelmine nädal käisin kõik S8+ müüjad läbi, ning keegi peale operaatorite ja kaup24 ei müü balti omi. Enamus on kas saksamaa või prantsuse omad.


Sorry, aga loll küsimus: miks ma peaksin seda meie (Balti) regiooni kaupa taga ajama? Milles seisneb selle erinevus võrreldes Saksa või Prantsuse omaga, üksnes mingi Galaxy Care teema? Üks Euroopa ju kõik, seega telefon ise sisult võiks olla ju sama.

Pm jah, Galaxy care ainult.
Samsungil on üle euroopaline garantii


Üks väike asi on veel:
Erinevad regioonid ja operaatorite versioonid saavad eri aegadel uuendusi.
Samsungi kohta ei tea, kuid Sony puhul oli Balti regiooni telefonid pigem esimeste seas kes uue versiooni said.
Kõige kauem ootavad uuendusi operaatori ROM'ga aparaadid, kuna seal lisandub veel operaatoripoolne kontroll ja mugandamine lisaks google tööle ja aparaadi tootja tööle.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 15:58:50 vasta tsitaadiga

Mis see kõige parem bixby nupu remappimise äpp hetkel on?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.09.2017 20:34:11 vasta tsitaadiga

Miks sa teda remapid? Kui home avaneb kogemata lükka välja. Bixby funktsionaalsus jääb siis alles ja saad häälega vahel telefoni juhtida. Bixby oskab tegelt päris palju ja pm saad iga sätet telefonis muuta häälega.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2017 22:10:45 vasta tsitaadiga

Draqula, Samsa puhul on Baltic jällegi üks viimaseid kes uuenduse saab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2017 11:58:41 vasta tsitaadiga

See ju ainult hea - las esimesed mängivad katsejäneseid, meist lähevad ehk suuremad prohmakad mööda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 17:24:08 vasta tsitaadiga

rex, sa oled valesti aru saanud. Need prohmakad tulevad meil ka, aga lihtsalt hiljem. Kui väga suur jama on uuenduses sees, siis see kõrvaldatakse vast jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 20:47:46 vasta tsitaadiga

phpBB [media]


... pole paha eusa_think.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 20:55:42 vasta tsitaadiga

Sponsored by Samsung icon_neutral.gif


Eestis oma telefoniga inglise keeles suhelda on imelik.... Ja isegi rikides kus ei ole imelik on Bixby täielik flop. Mõttetu teenus mida keegi ei vaja....
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2017 21:03:22 vasta tsitaadiga

Selle video põhjal või öelda, et mulle sed küll vaja pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 21:37:37 vasta tsitaadiga

... hääljuhtimine on üsna kindel tulevik, kes on valdkonnaga kursis, see nägi selles videos ilmselt üht-teist huvitavat, mida varem nähtud pole. Kes aga kursis pole ja midagi ei näinud, võib adraga vagu edasi lükata ja maakeeli jorutada, muu maailm sellest nii kui nii ei hooli icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.10.2017 23:23:27 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Sponsored by Samsung icon_neutral.gif


Eestis oma telefoniga inglise keeles suhelda on imelik.... Ja isegi rikides kus ei ole imelik on Bixby täielik flop. Mõttetu teenus mida keegi ei vaja....


Jama jutt. Asjale tuleb võimalus anda. Ise panen remindereid näiteks kuna lihtsalt kiirem ja hekistan nt autos olles - mõned lemmikkontaktid custom commandi all et nime ei peaks hääldama. Bixby vägs mugav tegelane.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 15:06:55 vasta tsitaadiga

... üldiselt need tüübid pelgalt seepärast, et video on sponsored by kesiganes, niisama pöialt püsti ei viska, kui midagi on valesti, siis toovad selle ka välja. Kes videost ei märganud, siis Bixby eeliseks teiste ees on märksa keerukamad kombinatsioonid, mida teha saab lasta. Nagu RustyZ mainis, autos on need võimalused väga teretulnud vms. iganes muu tegevuse puhul, kui telefoni on ebamugav näppida. Kes pole proovinud, võiks enne arvustamist proovida. Ma vaatan üldiselt suhteliselt kõõrdi kõiksugu kodujuhtimise lahendustele, kuid telefoni puhul on tegemist natuke piiritletuma lahendusega ja kuna see niigi jälgib praktiliselt iga su sammu, siis oleks tore, kui sellest võimalikult palju kasu tõuseks. Ma olen leidnud endale küll hulgi automatiseerimise võimalusi, mida varasemalt pidi lahenda NFC kiibi või asukoha järgi, mis ei olnud igas olukorras päris nii mugavad või töökindlad kasutada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 19:46:25 vasta tsitaadiga

Naljaviluks võib ju Siiri käest "what is a meaning of life" küsida, aga igapäevaselt eestlane oma vidinatega inglise keeles rääkima küll ei hakka. Ühest küljest needus, et meil nii väikese kasutajaskonnaga ja eriskummaline keel on, kuna nii kõnetuvastus, protsessimine kui ka süntees nõuavad kõvasti entusiasmi (kuna pappi lihtsalt pole), teisest küljest jälle kena, et kõiksugu "Echelonid" ja muud automaatsed filterjaamad meist aru ei saa. Pluss järjest rohkem peale tulevaid vidinaid, mis meid standby-s pealt kuulama hakkavad, et miski märksõna peale aktiveeruda, tegelikult aga ei tea meist keegi, kes, kus kogu seda voogu kogub ja analüüsib...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 19:55:07 vasta tsitaadiga

rex, kogu elu on valikute küsimus ja kuna elufilosoofia on igaühe personaalne asi, siis võiks jätta selle ka igaühe enda otsustada, kui palju on ta valmis mugavuse nimel enda elutegevust turule viima. Antud teemas oleks soovitav jääda siiski tehnilisele tasemele. Bixby mainimine oli rohkem praktika laiendamise eesmärgiga, et kui kellegi on hea võrdlusmoment, siis võiks oma kogemusi jagada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.11.2017 21:10:00 vasta tsitaadiga

Olen nüüd korduvalt avastanud et reminderite panemine kinnise ekraaniga on Bixby abil megamugav ja reaalselt säästtab aega. Ei häiri et inglise keeles. Muidugi oleks mugavam omas keeles aga milline abiline seda hetkel teeb?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 12:04:57 vasta tsitaadiga

... päris muretu hetkel Bixby-ga kõik muidugi pole, väga paljud ei saa voice wake-upi aktiveeritud, sest Bixby "ei kuule" hääleharjutusi, kuigi nupust aktiveerides toimib perfektselt ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.