Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 19.10.2017 21:30:56 vasta tsitaadiga

f....cg piiks itunes - kuidas synkida lihtsalt telefoni ilma et see si.....t itunes ei tee backupi. lihtsalt vaja üks ringtone sisse panna. venesti oli lihtne vajutasid backupi juures X ja läks edasi. nüüd 12-l see kinnipandud?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.10.2017 15:32:15 vasta tsitaadiga

lihtsalt huvipärst, kui palju on neid julgeid kes 27.10 X-i tellima hakkavad icon_lol.gif ...ise õnneks või kahjuks nende hulka veel ei kuulu icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 17:56:38 vasta tsitaadiga

Ära põe, telli ära.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 18:27:34 vasta tsitaadiga

mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 19:08:15 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ühest ei pruugi isegi jaguda
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 20:30:20 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
lihtsalt huvipärst, kui palju on neid julgeid kes 27.10 X-i tellima hakkavad icon_lol.gif ...ise õnneks või kahjuks nende hulka veel ei kuulu icon_wink.gif


mõtlesin selle peale aga ikka ostsin 8plus ära. miks?
lihtne õiges mõõdus FHD ekraan, servad kus telefoni hoides on ilusti pilt tervenisti näha (mitte kaamera auguga) nupp kui autos hoidikus telefon pime peaks olema, vajutan pöidlaga, wireless chargeing mida sai oodatud juba 5S telefonist saati, nüüd ka avatud NFC jms.
ja... hind.

X puhul ahvatles pea sama suur ekraan kuid korpuse mõõtudes ilusti väiksem. uudsed lahendused nagu viskan silma ja pilt ees.
kõik muu nagu naeratav sitajunn ekraanil, ei huvitanud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.10.2017 09:38:57 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ära põe, telli ära.


icon_lol.gif

siin on kaks asja:
- 6S töötab ja niisma ma tavaliselt telefone ei vaheta
- esimeseks lolliks ei soovi hakata, kui pärst tuleb reviewdest välja, et asi ei töötagi nii kuis vaja või krt teab veel kuidas (eelkõige ootaks just kasutajate kogemusi face ID kohta)!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 09:40:23 vasta tsitaadiga

Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 09:41:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi? icon_rolleyes.gif

Passcode ju samuti olemas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 10:32:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi? icon_rolleyes.gif
kellele sa esined siin?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 10:40:31 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi? icon_rolleyes.gif
kellele sa esined siin?

Sulle, aga see selleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 12:35:54 vasta tsitaadiga

Pfff... Pikalt joonud... Ei jää sulle enam mingit joogiraha, kui X-i ära tellid. 2a takkajärgigi maksad palehigis tööd rabades.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 15:48:48 vasta tsitaadiga

Natukene offtopic, ent siit teemast leiab vast kõige tõenäolisemalt. Kellel on default äppli klappe? Üks 5S tahab omale klappe, kuna originaalid kadusid. Tartu-Tallinn tuleks ja võtaks kuskilt. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 15:55:25 vasta tsitaadiga

Suurtes elektroonikapoodides neid klappe ju küll ja veel icon_question.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 19:34:46 vasta tsitaadiga

Killer85, jah, ent paljudel vedelevad stock klapid niisama jõude ja lisaks ei ole ka erilisi nõudeid konkreetsetele klappidele, võivad vabalt stockid olla. Kasutaks jõudeseisvat ressurssi hea meelega icon_wink.gif

BTW. ärge selle peale nüüd PM'e saatke, et müüte 15€ icon_biggrin.gif Selle raha eest tellin korralikumad pigem. Asi oli pigem ÄA teemas, ent edasi seda ei aruta.

BTW2: kas mingeid jutte selle kohta ka on, et IOS11 kunagi paremaks tehakse = aku kestab nagu varem seadmetel ?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 11:49:48 vasta tsitaadiga

rmc, iOS 11.1 toob aku kasutamise effektiivsuse vähemalt 5S ja uutematel seadmetel iOS10 tasemele (vähemalt ios 11.1 beta 5 põhjal).
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.10.2017 12:01:34 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 12:15:12 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif


Ei tea kas reaalselt ka midagi saadaval oli, muidu tarne kõikjal alates 03.11.17 icon_cool.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 12:23:38 vasta tsitaadiga

Eks neid paar tükki oli. Hoidsin silma peal, palju nad ikka minuti-kahega müüa jõuavad
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:21:22 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif

Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:37:36 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif

Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab.


Mitte et paaniliselt otsinud oleks, aga reaalselt kohal ei tea küll kus oleks, igal pool ettetellimine icon_rolleyes.gif võib-olla keegi teab täpsemalt saadavuse kohta rääkida. Pull on see et üle 1k hinnaga telefon ja ka siis on tarnega probleemid.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:49:54 vasta tsitaadiga

Eeltellimine on seetõttu, et toote ametlik launch on alles 3. novembril.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.10.2017 14:37:36 vasta tsitaadiga

Inq kirjutas:
Elpex kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif

Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab.


Mitte et paaniliselt otsinud oleks, aga reaalselt kohal ei tea küll kus oleks, igal pool ettetellimine icon_rolleyes.gif võib-olla keegi teab täpsemalt saadavuse kohta rääkida. Pull on see et üle 1k hinnaga telefon ja ka siis on tarnega probleemid.


see oli juba ette hoiatatud et tuleb probleeme, apple ei suuda toota piisavalt kiiresti, õigemini suurim probleem vist on samsungi oled ekraanide kättesaadavuses icon_rolleyes.gif ...tegelt suht savi sellest aga paneb imestama lihtsalt see, et eestlane plekib kerge vaevaga üle 1k telo eest

https://geenius.ee/uudis/elisa-muus-uue-vaga-kalli-iphonei-labi-kolme-tunniga/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:07:14 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Inq kirjutas:
Elpex kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif

Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab.


Mitte et paaniliselt otsinud oleks, aga reaalselt kohal ei tea küll kus oleks, igal pool ettetellimine icon_rolleyes.gif võib-olla keegi teab täpsemalt saadavuse kohta rääkida. Pull on see et üle 1k hinnaga telefon ja ka siis on tarnega probleemid.


see oli juba ette hoiatatud et tuleb probleeme, apple ei suuda toota piisavalt kiiresti, õigemini suurim probleem vist on samsungi oled ekraanide kättesaadavuses icon_rolleyes.gif ...tegelt suht savi sellest aga paneb imestama lihtsalt see, et eestlane plekib kerge vaevaga üle 1k telo eest

https://geenius.ee/uudis/elisa-muus-uue-vaga-kalli-iphonei-labi-kolme-tunniga/


Kui see pisut üle 1K kuumakseteks jagada, teeb asja kättesaadavaks palju rohkematele, kui need, kes seda tegelikult endale lubada võiksid.

Iseasi kui palju neid eeltellimisse Eestis tuli.
Pakuks puusalt, et mitte rohkem kui kahekohaline number.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:11:55 vasta tsitaadiga

Kuidagi peab ju jõukust teistele välja näitama
Kallid tel liising autod jne... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:53:06 vasta tsitaadiga

Ulme jõukus nüüd tõepoolest tonnine telefon osta icon_eek.gif
Ka kümmekond aastat tagasi tuli tipptelefonide eest 15-20K EEK välja laduda. Siis neid imestajaid nagu nii palju ei leidunud...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:26:57 vasta tsitaadiga

1400.- maksta tel eest kus enamus ei teeni sellist kuupalka ei tundu vähemalt minule eriti otstarbekas
Mulle küll ei meenu mis tavakasutus tel maksid 20K kuid eks neid oli kui sa nii mäletad
Ja kui mõnele see 1400.- pakub ka vastu emotsiooni siis miks mitte
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:48:46 vasta tsitaadiga

puna, 1169€ on siiski see hind, millest X'i hind peale hakkab.

Ning jutt on tippmudelist mitte tavatelefonist.


viimati muutis Dirty Harry 27.10.2017 16:51:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:50:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
puna, 1169€ on siiski see hind, millest X'i hind peale hakkab.

Tele2 pakub 1149€ eest.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:52:02 vasta tsitaadiga

Elpex, veel parem.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:14:24 vasta tsitaadiga

Maha müüdi ka kõige kallimad mudelid ja selle hinnajuures pole minujaoks erilist vahet kas 100-200 rohkem on
Ja mis tippmudelid need 20K maksid? Ma tõesti ei suuda meenutada
Miskid Vertud ja kullast mudelid ei lähe väga arvesse
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:18:49 vasta tsitaadiga

Konkreetselt meenub mulle Nokia 8xxx seeria - näiteks 8600 Luna või 8800 Sirocco.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:29:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Konkreetselt meenub mulle Nokia 8xxx seeria - näiteks 8600 Luna või 8800 Sirocco.

8800 Sirocco - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2311863#2311863 - "emt-s tavahind praegu 15490".
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:35:34 vasta tsitaadiga

Sonyericsson p990, P910, Nokia nutitelefonide tippmudelid jne.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:50:38 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, et ainult miinimumpalka saavad inimesed ostavad seda telefoni? Või millest selline teiste rahakotti piilumine?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 18:53:38 vasta tsitaadiga

Kas nad ei tohi seda siis teha?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 19:11:42 vasta tsitaadiga

Panen selle viimase arutelu jätkuks lingi, kus on võrreldud iphone x hinda erinevates riikides nii, mitu % moodustab see average Joe kuu palgast.

https://qz.com/1107116/the-true-cost-of-the-iphone-x-based-on-what-you-actually-earn/?utm_source=qzfb
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:26:12 vasta tsitaadiga

mingi tänane keskmine eesti spetisialist kes on Apple toodete kasutaja ning vana 6/6plus vajab värskendust ei ole 1200 mingi probleem investeerida töövahendisse ja telefoni järgmiseks 3-4 aastaks. sõber jäi ka eeltellimusest ilma. saadavus pidi üsna kasin olema eestis isegi eeltellimusele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:43:13 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ulme jõukus nüüd tõepoolest tonnine telefon osta icon_eek.gif
Ka kümmekond aastat tagasi tuli tipptelefonide eest 15-20K EEK välja laduda. Siis neid imestajaid nagu nii palju ei leidunud...

Ma arvan ka, et kuna näiteks N95 mõlema versiooni letihinnad olid ~10a tagasi minu mälu järgi mingi 10990.- või 11990.- EEK, siis arvestades, et "euro hinda ei muuda" (või kui, siis kõigest 1,5x), on praegune 1200€ keskmist sissetulekut ja ostujõudu arvestades sellega üsna sarnane.

Ja noh, üsna täpselt 10a tagasi hakati USA-st esimest iFööni lahtihäkituna ka meile tooma ja küsiti kah 12000-15000EEK.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 23:33:49 vasta tsitaadiga

10a tagasi oli 12K suurem raha kui hetkel 1200 IMHO.

Eniveis mõttetu teema, mida arutada. Vb. tagasi SISULISE poole juurde? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 00:05:01 vasta tsitaadiga

https://apple.slashdot.org/story/17/10/27/1823255/if-you-type-123-into-your-iphones-calculator-on-ios-11-you-probably-wont-get-6
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 00:27:40 vasta tsitaadiga

Kui võtame seda mis on tel kunagi maksnud tänapäevases vääringus siis
Nokia 8110 ~800€ Kindlasti aitas müügile kaasa Matrixi film
Nokia 9210 maksis ~1500€
Esimesed Mobira cityman ~7300€
Mobira ei olnud ilmselgelt laiatarbekaup ja 9210 oli ka ilmselt mitte just edetabelite tipus oma müüginumbritega
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 28.10.2017 00:56:12 vasta tsitaadiga

Minutitega müüdi eeltellimused läbi üle maailma. Enam pole nõukogude aeg, kus telefon ja auto ise oli odav (aga saast), samas järjekorras tuli aastaid oodata ja tihtipeale ei saanudki kunagi.

Kui:
Nõudlus > pakkumine = Ole valmis maksma.
Kapitalismi ABC.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 01:09:13 vasta tsitaadiga

Just kontrollisin ja saaks tellimuse veel esitada kui soovi oleks
Muidugi toimetamisaega ei karanteeri ju keegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 28.10.2017 01:25:50 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Just kontrollisin ja saaks tellimuse veel esitada kui soovi oleks
Muidugi toimetamisaega ei karanteeri ju keegi icon_smile.gif

Aga telli ja proovi maha müüa 60 000 eest ja kui ei õnnestu kasuta rahulikult või tagasta 14 päeva jooksul kui ei meeldi icon_smile.gif
http://fortune.com/2017/10/27/ebay-apple-iphone-x/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 11:17:35 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka seda tel kindlalt täishinnaga ostma isegi mitte selleks, et sealt miski paarkümmend eurtsi teenida
Olen neid kunagi ostnud ja müünud piisavalt
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 12:51:01 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Anti kirjutas:
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida


isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif


Põline ullike kes peab üle oma võimete elama ja isegi mobiiltelefone võtab järelmaksu peale. Sama lugu autodega - ostetakse kulukas premium klassi sakslane ja rehvid all siledad sest pole raha uusi rehvegi osta icon_biggrin.gif

Iphone x ise on soliidne aga targem vast oodata 2nd geni aka S sest uudsusega kaasnevad esialgu ka lastehädad.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 13:57:56 vasta tsitaadiga

Tahan näha kas järgmisel reedel 3.11. ka neid iPhone X-e reaalselt poes saada on või tuleb taas terve Eesti peale a'la 3tk mis juba ammu ette tellitud ja lihtsurelikud peavad märtsini ootama icon_biggrin.gif See oli peamine pöhjus miks juba ammu 8 Plus kasutusel.

Teine pöhjus oli see röve must riba mis vötab pool ekraani ära.

Ning selleks ajaks kui X tavakodanikule kättesaadav on juba 6 kuud UUE iPhone ilmumiseni icon_biggrin.gif

Täna on 27.10. ning hetkeseis selline et Eestis pole veel köiki värve 8 Plusegi kohapeal saada.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:21:31 vasta tsitaadiga

8 Plus mõned nädalad kasutanud ja võin küll tõdeda, et iOS 11 on kõige bugisem soft, mis Apple üldse väljas on lasknud.
Telefoni endaga olen muidugi rahul.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:31:37 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
8 Plus mõned nädalad kasutanud ja võin küll tõdeda, et iOS 11 on kõige bugisem soft, mis Apple üldse väljas on lasknud.
Telefoni endaga olen muidugi rahul.
Täiesti nõus Sinuga iOS 11 osas ning seda 7+ peal. Aga seda hullem on seis ka uue MacOS-iga, see on samuti bugine. Selle aasta reliisid on kuidagi väga läbi sõrmede kontrollis aktsepteeritud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.