|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
19.10.2017 21:30:56
|
|
|
| f....cg piiks itunes - kuidas synkida lihtsalt telefoni ilma et see si.....t itunes ei tee backupi. lihtsalt vaja üks ringtone sisse panna. venesti oli lihtne vajutasid backupi juures X ja läks edasi. nüüd 12-l see kinnipandud?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
25.10.2017 15:32:15
|
|
|
lihtsalt huvipärst, kui palju on neid julgeid kes 27.10 X-i tellima hakkavad ...ise õnneks või kahjuks nende hulka veel ei kuulu
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.10.2017 17:56:38
|
|
|
| Ära põe, telli ära.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.10.2017 18:27:34
|
|
|
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
25.10.2017 19:08:15
|
|
|
| Ma arvan, et ühest ei pruugi isegi jaguda
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.10.2017 20:30:20
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
lihtsalt huvipärst, kui palju on neid julgeid kes 27.10 X-i tellima hakkavad ...ise õnneks või kahjuks nende hulka veel ei kuulu  |
mõtlesin selle peale aga ikka ostsin 8plus ära. miks?
lihtne õiges mõõdus FHD ekraan, servad kus telefoni hoides on ilusti pilt tervenisti näha (mitte kaamera auguga) nupp kui autos hoidikus telefon pime peaks olema, vajutan pöidlaga, wireless chargeing mida sai oodatud juba 5S telefonist saati, nüüd ka avatud NFC jms.
ja... hind.
X puhul ahvatles pea sama suur ekraan kuid korpuse mõõtudes ilusti väiksem. uudsed lahendused nagu viskan silma ja pilt ees.
kõik muu nagu naeratav sitajunn ekraanil, ei huvitanud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.10.2017 09:38:57
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ära põe, telli ära. |
siin on kaks asja:
- 6S töötab ja niisma ma tavaliselt telefone ei vaheta
- esimeseks lolliks ei soovi hakata, kui pärst tuleb reviewdest välja, et asi ei töötagi nii kuis vaja või krt teab veel kuidas (eelkõige ootaks just kasutajate kogemusi face ID kohta)!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.10.2017 09:40:23
|
|
|
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
26.10.2017 09:41:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi?  |
Passcode ju samuti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.10.2017 10:32:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi?  |
kellele sa esined siin?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.10.2017 10:40:31
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Aga kui oled pikalt joonud ja nägu paistatab üles. Kas siis lukust lahti ei saagi?  |
kellele sa esined siin? |
Sulle, aga see selleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.10.2017 12:35:54
|
|
|
| Pfff... Pikalt joonud... Ei jää sulle enam mingit joogiraha, kui X-i ära tellid. 2a takkajärgigi maksad palehigis tööd rabades.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.10.2017 15:48:48
|
|
|
Natukene offtopic, ent siit teemast leiab vast kõige tõenäolisemalt. Kellel on default äppli klappe? Üks 5S tahab omale klappe, kuna originaalid kadusid. Tartu-Tallinn tuleks ja võtaks kuskilt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
26.10.2017 15:55:25
|
|
|
Suurtes elektroonikapoodides neid klappe ju küll ja veel
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.10.2017 19:34:46
|
|
|
Killer85, jah, ent paljudel vedelevad stock klapid niisama jõude ja lisaks ei ole ka erilisi nõudeid konkreetsetele klappidele, võivad vabalt stockid olla. Kasutaks jõudeseisvat ressurssi hea meelega
BTW. ärge selle peale nüüd PM'e saatke, et müüte 15€ Selle raha eest tellin korralikumad pigem. Asi oli pigem ÄA teemas, ent edasi seda ei aruta.
BTW2: kas mingeid jutte selle kohta ka on, et IOS11 kunagi paremaks tehakse = aku kestab nagu varem seadmetel ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.10.2017 11:49:48
|
|
|
rmc, iOS 11.1 toob aku kasutamise effektiivsuse vähemalt 5S ja uutematel seadmetel iOS10 tasemele (vähemalt ios 11.1 beta 5 põhjal).
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.10.2017 12:01:34
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
27.10.2017 12:15:12
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas  |
Ei tea kas reaalselt ka midagi saadaval oli, muidu tarne kõikjal alates 03.11.17
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.10.2017 12:23:38
|
|
|
Eks neid paar tükki oli. Hoidsin silma peal, palju nad ikka minuti-kahega müüa jõuavad
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
27.10.2017 13:21:22
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas  |
Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
27.10.2017 13:37:36
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas  |
Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab. |
Mitte et paaniliselt otsinud oleks, aga reaalselt kohal ei tea küll kus oleks, igal pool ettetellimine võib-olla keegi teab täpsemalt saadavuse kohta rääkida. Pull on see et üle 1k hinnaga telefon ja ka siis on tarnega probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
27.10.2017 13:49:54
|
|
|
| Eeltellimine on seetõttu, et toote ametlik launch on alles 3. novembril.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.10.2017 14:37:36
|
|
|
| Inq kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas  |
Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab. |
Mitte et paaniliselt otsinud oleks, aga reaalselt kohal ei tea küll kus oleks, igal pool ettetellimine võib-olla keegi teab täpsemalt saadavuse kohta rääkida. Pull on see et üle 1k hinnaga telefon ja ka siis on tarnega probleemid. |
see oli juba ette hoiatatud et tuleb probleeme, apple ei suuda toota piisavalt kiiresti, õigemini suurim probleem vist on samsungi oled ekraanide kättesaadavuses ...tegelt suht savi sellest aga paneb imestama lihtsalt see, et eestlane plekib kerge vaevaga üle 1k telo eest
https://geenius.ee/uudis/elisa-muus-uue-vaga-kalli-iphonei-labi-kolme-tunniga/
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.10.2017 15:07:14
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| Inq kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas  |
Ega Telia pole Eestis ainuke koht kust seda tellida/osta saab. |
Mitte et paaniliselt otsinud oleks, aga reaalselt kohal ei tea küll kus oleks, igal pool ettetellimine võib-olla keegi teab täpsemalt saadavuse kohta rääkida. Pull on see et üle 1k hinnaga telefon ja ka siis on tarnega probleemid. |
see oli juba ette hoiatatud et tuleb probleeme, apple ei suuda toota piisavalt kiiresti, õigemini suurim probleem vist on samsungi oled ekraanide kättesaadavuses ...tegelt suht savi sellest aga paneb imestama lihtsalt see, et eestlane plekib kerge vaevaga üle 1k telo eest
https://geenius.ee/uudis/elisa-muus-uue-vaga-kalli-iphonei-labi-kolme-tunniga/ |
Kui see pisut üle 1K kuumakseteks jagada, teeb asja kättesaadavaks palju rohkematele, kui need, kes seda tegelikult endale lubada võiksid.
Iseasi kui palju neid eeltellimisse Eestis tuli.
Pakuks puusalt, et mitte rohkem kui kahekohaline number.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
27.10.2017 15:11:55
|
|
|
Kuidagi peab ju jõukust teistele välja näitama
Kallid tel liising autod jne...
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
27.10.2017 15:53:06
|
|
|
Ulme jõukus nüüd tõepoolest tonnine telefon osta
Ka kümmekond aastat tagasi tuli tipptelefonide eest 15-20K EEK välja laduda. Siis neid imestajaid nagu nii palju ei leidunud...
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
27.10.2017 16:26:57
|
|
|
1400.- maksta tel eest kus enamus ei teeni sellist kuupalka ei tundu vähemalt minule eriti otstarbekas
Mulle küll ei meenu mis tavakasutus tel maksid 20K kuid eks neid oli kui sa nii mäletad
Ja kui mõnele see 1400.- pakub ka vastu emotsiooni siis miks mitte
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.10.2017 16:48:46
|
|
|
puna, 1169€ on siiski see hind, millest X'i hind peale hakkab.
Ning jutt on tippmudelist mitte tavatelefonist.
viimati muutis Dirty Harry 27.10.2017 16:51:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
27.10.2017 16:50:19
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| puna, 1169€ on siiski see hind, millest X'i hind peale hakkab. |
Tele2 pakub 1149€ eest.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.10.2017 16:52:02
|
|
|
| Elpex, veel parem.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
27.10.2017 17:14:24
|
|
|
Maha müüdi ka kõige kallimad mudelid ja selle hinnajuures pole minujaoks erilist vahet kas 100-200 rohkem on
Ja mis tippmudelid need 20K maksid? Ma tõesti ei suuda meenutada
Miskid Vertud ja kullast mudelid ei lähe väga arvesse
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
27.10.2017 17:18:49
|
|
|
| Konkreetselt meenub mulle Nokia 8xxx seeria - näiteks 8600 Luna või 8800 Sirocco.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
27.10.2017 17:35:34
|
|
|
Sonyericsson p990, P910, Nokia nutitelefonide tippmudelid jne.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
27.10.2017 17:50:38
|
|
|
| Mis te arvate, et ainult miinimumpalka saavad inimesed ostavad seda telefoni? Või millest selline teiste rahakotti piilumine?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
27.10.2017 18:53:38
|
|
|
| Kas nad ei tohi seda siis teha?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.10.2017 21:26:12
|
|
|
| mingi tänane keskmine eesti spetisialist kes on Apple toodete kasutaja ning vana 6/6plus vajab värskendust ei ole 1200 mingi probleem investeerida töövahendisse ja telefoni järgmiseks 3-4 aastaks. sõber jäi ka eeltellimusest ilma. saadavus pidi üsna kasin olema eestis isegi eeltellimusele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.10.2017 22:43:13
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Ulme jõukus nüüd tõepoolest tonnine telefon osta
Ka kümmekond aastat tagasi tuli tipptelefonide eest 15-20K EEK välja laduda. Siis neid imestajaid nagu nii palju ei leidunud... |
Ma arvan ka, et kuna näiteks N95 mõlema versiooni letihinnad olid ~10a tagasi minu mälu järgi mingi 10990.- või 11990.- EEK, siis arvestades, et "euro hinda ei muuda" (või kui, siis kõigest 1,5x), on praegune 1200€ keskmist sissetulekut ja ostujõudu arvestades sellega üsna sarnane.
Ja noh, üsna täpselt 10a tagasi hakati USA-st esimest iFööni lahtihäkituna ka meile tooma ja küsiti kah 12000-15000EEK.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.10.2017 23:33:49
|
|
|
10a tagasi oli 12K suurem raha kui hetkel 1200 IMHO.
Eniveis mõttetu teema, mida arutada. Vb. tagasi SISULISE poole juurde?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
28.10.2017 00:27:40
|
|
|
Kui võtame seda mis on tel kunagi maksnud tänapäevases vääringus siis
Nokia 8110 ~800€ Kindlasti aitas müügile kaasa Matrixi film
Nokia 9210 maksis ~1500€
Esimesed Mobira cityman ~7300€
Mobira ei olnud ilmselgelt laiatarbekaup ja 9210 oli ka ilmselt mitte just edetabelite tipus oma müüginumbritega
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
28.10.2017 00:56:12
|
|
|
Minutitega müüdi eeltellimused läbi üle maailma. Enam pole nõukogude aeg, kus telefon ja auto ise oli odav (aga saast), samas järjekorras tuli aastaid oodata ja tihtipeale ei saanudki kunagi.
Kui:
Nõudlus > pakkumine = Ole valmis maksma.
Kapitalismi ABC.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
28.10.2017 01:09:13
|
|
|
Just kontrollisin ja saaks tellimuse veel esitada kui soovi oleks
Muidugi toimetamisaega ei karanteeri ju keegi
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
28.10.2017 01:25:50
|
|
|
| puna kirjutas: |
Just kontrollisin ja saaks tellimuse veel esitada kui soovi oleks
Muidugi toimetamisaega ei karanteeri ju keegi  |
Aga telli ja proovi maha müüa 60 000 eest ja kui ei õnnestu kasuta rahulikult või tagasta 14 päeva jooksul kui ei meeldi
http://fortune.com/2017/10/27/ebay-apple-iphone-x/
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
28.10.2017 11:17:35
|
|
|
Ma ei hakka seda tel kindlalt täishinnaga ostma isegi mitte selleks, et sealt miski paarkümmend eurtsi teenida
Olen neid kunagi ostnud ja müünud piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.10.2017 12:51:01
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida |
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas  |
Põline ullike kes peab üle oma võimete elama ja isegi mobiiltelefone võtab järelmaksu peale. Sama lugu autodega - ostetakse kulukas premium klassi sakslane ja rehvid all siledad sest pole raha uusi rehvegi osta
Iphone x ise on soliidne aga targem vast oodata 2nd geni aka S sest uudsusega kaasnevad esialgu ka lastehädad.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.10.2017 13:57:56
|
|
|
Tahan näha kas järgmisel reedel 3.11. ka neid iPhone X-e reaalselt poes saada on või tuleb taas terve Eesti peale a'la 3tk mis juba ammu ette tellitud ja lihtsurelikud peavad märtsini ootama See oli peamine pöhjus miks juba ammu 8 Plus kasutusel.
Teine pöhjus oli see röve must riba mis vötab pool ekraani ära.
Ning selleks ajaks kui X tavakodanikule kättesaadav on juba 6 kuud UUE iPhone ilmumiseni
Täna on 27.10. ning hetkeseis selline et Eestis pole veel köiki värve 8 Plusegi kohapeal saada.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
28.10.2017 14:21:31
|
|
|
8 Plus mõned nädalad kasutanud ja võin küll tõdeda, et iOS 11 on kõige bugisem soft, mis Apple üldse väljas on lasknud.
Telefoni endaga olen muidugi rahul.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
28.10.2017 14:31:37
|
|
|
| miga kirjutas: |
8 Plus mõned nädalad kasutanud ja võin küll tõdeda, et iOS 11 on kõige bugisem soft, mis Apple üldse väljas on lasknud.
Telefoni endaga olen muidugi rahul. |
Täiesti nõus Sinuga iOS 11 osas ning seda 7+ peal. Aga seda hullem on seis ka uue MacOS-iga, see on samuti bugine. Selle aasta reliisid on kuidagi väga läbi sõrmede kontrollis aktsepteeritud.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|