Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 18:47:47 vasta tsitaadiga

... klientide soovid on suhtelised ja tänapäeval, kui enam ei müü niiväga vajadus, vaid reklaam, siis sõltub see paljugi heast marketingist. G-needuse reklaami ja pakkumisi topitakse rohkem, kui keegi ealeski ära jõuab tarbida, miks ei võiks sama strateegiat rakendada fiibri jaoks ja teha ükskord ometi Eesti vasest puhtaks? Eesti pole nii suur, et see võimatu plaan oleks ja see kindlustaks eelise Teliale, mis minu arvates vaikselt ära hakkab libisema. Eriti seoses kõigi nende MTÜ-dega, kes praegu kalkuleerivad oma projekte ja ilmselt poleks nende puhul viimases faasis lõpptarbijal valida ainult Telia, vaid ka kõik teised. Uskudes nende organisatsioonide tagasisidet, siis sooviavaldusi on äärmiselt arvestatav hulk ja seda ilmselt ei suuda ignoreerida ükski turul tegutsev teenusepakkuja ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 19:11:46 vasta tsitaadiga

DigeBeni, usu võ ära usu, räägid minu mõtteid.

samas numbritesse süübima hakates, ei ole teostatav. selleks, et eesti kliendid kõik fiibrisse saada peaks vist Telia omaväärtusest poole kallimalt maha müüma.
küll aga on investeeritav summa märkimisväärne ning alustatud on ADSL võrgu asendamisega.
küll aga on konkurents tervitatav, nii on soodsam kõigile. ps. see digixxx pole konkurent vaid võrk millel teenust pakkuda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.10.2017 19:58:19 vasta tsitaadiga

noh kui nüüd digimaa kaarti vaadata siis enda tänavalt on soovijaid 3 ja maju on 12. telia hinnakalkulaatorist saadud kosmiline pakkumine ehmatas enamuse ära.
tagasi üles
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 11:01:48 vasta tsitaadiga

kes need soovid kokku liitis? kus see kasvõi käsitsi kirjutatud papper on? - kasvõi notepad sobiks? miks sa onu jaurad jälle. suur kiire on nende projektidega AMMU möödas. kui oodata veel teist samapalju, siis kaob edaspidi ligi pooltele majapidamistele kaabli paigalduse kohustus, sest majapidamised on lihtsalt lõppenud või lõpetatud või piisab neile ka sellest netipulgast, kuna tegu ei ole jällegi missioonikriitilise netiga - atlanta union bank näiteks, mida kim basinger röövimas käis. igasugused rahad on ammu kätte saadud, laiali jagatud ja maassegi küntud. võtke sealt.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 15:12:35 vasta tsitaadiga

RCC, ole hea jäta oma arvamus avaldamata kui see kellelegi korda ei lähe, pole mõtet soki sisse pobiseda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 15:42:43 vasta tsitaadiga

ole hea ja kamanda seal, kus selleks on võimalus ja jäta rumalate inimeste värbamine telia usku
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 15:53:58 vasta tsitaadiga

Ootan ikka veel eelmisel nädalal lubatud tehnikute kirja, et kas mul on võimalik rohkem kui 20mb/s või mitte, koduleht ütleb küll ei aga teenindaja lubas tehniku saata. Hmm...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:43:31 vasta tsitaadiga

Selline uudis siis täna HV-s: Telia investeerib internetivõrgu uuendamisse 50 miljonit

Jutt on ilus aga tõsiasi on see, et kuigi mu maja kõrval (10-15m) on optikavõimeline kapp siis mingit optikat ma majas ei näe vaid antakse ilmselt võimalus saada kõrgem hinnaga VDSL2-e koos Vplus-iga.

Natuke idiootne oli vaadata kuidas umbes 2 aastat tagasi veeti sealtsamast kapist uus vaskkaabel selleasemel, et optika juba panna.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 12:11:54 vasta tsitaadiga

Kuidas ma sellest peaks aru saama?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 12:17:33 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Kuidas ma sellest peaks aru saama?

kui aadressi ka ütled siis võiks ju vastata. võimalik, et võrk ongi valmis, vaja ainult kirjeldust oodata ja tuld.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 15:44:58 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Kuidas ma sellest peaks aru saama?


Löö käsi kokku ja täna jumalat
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 16:23:54 vasta tsitaadiga

Hahaa, eks ma siis plaksutan naabrimehele kui ta mööda sõidab. Pole minu elukohaga tegemist icon_smile.gif Nutan VDSLiga edasi...
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 17:11:17 vasta tsitaadiga

Kuidas aru saada? Mine osta kohe bingot - kui 1G1G võitsid, siis saad seal ka jackpoti kätte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 17:13:05 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Hahaa, eks ma siis plaksutan naabrimehele kui ta mööda sõidab. Pole minu elukohaga tegemist icon_smile.gif Nutan VDSLiga edasi...
Mis sa "guugeldad" oma naabrite maju? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2017 01:19:44 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks.
Naabrid ju tavaliselt saavad ennem übersupperkiire värgi.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 12:09:12 vasta tsitaadiga

Tuli telia poolne uudis ära - "lähitulevikus" ei tehta mitte midagi - liin ~700m pikk (Tartu linnas sees) ja optikat plaanis ka ei ole.
Ja selle VDSL2 projekti kohta küsides tuli vastuseks, et see alles järgmine aasta testimises ja katsetamises. "Sügiseks" oli puhtalt reklaam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2017 12:18:27 vasta tsitaadiga

Eks see sügiseks võis ka õige olla, aga "unustati" aasta lisada thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.10.2017 15:53:25 vasta tsitaadiga

Ega seda ka veel ei tea mis aastast see "järgmine aasta" kehtima hakkab.
Aga muidu on Telial suurepärased projektid.
Lubage naerda.
icon_lol.gif
Tere sügis - Tere talv.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 14:46:07 vasta tsitaadiga

Telia tegelikke kiirusi mis minule teadaolevates punktides maksimumid on ei lähe kuidagi sideteenuste veebilehel leiduva infoga kokku. Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ?

http://netikaart.ee/tsaApp
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:10:45 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ?

Ja mida see kaart siis väidab? Vaatasin, meil ka külas 2 kõrvuti asetsevat maja, ühel väidetavalt kiirus peaaegu 2 korda suurem.

Arvan küll, et suvalise kaardi suvalistele numbritele tuginedes kusagilt suuremat kiirust nuiata mõtet siiski pole. Seda enam, et keegi pole neid kiirusi reaalselt ju mõõtmas käinud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:18:01 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
forint kirjutas:
Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ?

Ja mida see kaart siis väidab? Vaatasin, meil ka külas 2 kõrvuti asetsevat maja, ühel väidetavalt kiirus peaaegu 2 korda suurem.

Arvan küll, et suvalise kaardi suvalistele numbritele tuginedes kusagilt suuremat kiirust nuiata mõtet siiski pole. Seda enam, et keegi pole neid kiirusi reaalselt ju mõõtmas käinud.
 


Tegemist ju operaatorite poolt edastatud andmetega mitte laest võetud kiirused. Eriti tobe kui sul max 20/5 ühendus ja kaart väidab max 60/20. Turutõrke piirkondi ju otsitakse antud kaardi järgi
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:29:24 vasta tsitaadiga

Aga seal pole ju kirjas, millise operaatori 4G sul seal väidetavalt 60/20 on? Ja mulle jääb küll mulje, et andmed on laest võetud, vähemalt osaliselt kindlasti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 27.10.2017 15:35:23 vasta tsitaadiga

Telia pakub 60/10, kaardi järgi võiks 500/50 olla. Aeg teenusepakkujat vahetada?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:38:29 vasta tsitaadiga

Hommikul esimese asjana vahetagi siis teenusepakkujat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:40:04 vasta tsitaadiga

Traf, telia vist ainukesena pakub 500/500 normaalse hinnaga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 27.10.2017 15:43:24 vasta tsitaadiga

Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. Mulle jääb aga arusaamatuks sellise kaardi mõttekus, kui raporteeritavad andmed ja tegelikkus erinevad rohkem kui viiekordselt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:43:42 vasta tsitaadiga

Miks hommikul? Starmani veebist teed tellimuse
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 15:51:19 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Miks hommikul?

Hommik pidavat ju õhtust targem olema. beer_yum.gif

Traf kirjutas:
Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku.

Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 27.10.2017 15:59:28 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Telia tegelikke kiirusi mis minule teadaolevates punktides maksimumid on ei lähe kuidagi sideteenuste veebilehel leiduva infoga kokku. Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ?

http://netikaart.ee/tsaApp


Ma ei tea, mis kaart see selline on, kõigis majades pole netikaablitki, kuigi kaart väidab. Kiirused on ümberkaudsetel majadel kõik ühe puuga löödud ja viitavad Telia VDSLi tehnoloogiale.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 27.10.2017 16:00:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

Traf kirjutas:
Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku.

Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"?

Võibolla on see Levikom siis, kelle "virtuaalfiiber" tõlgendub kaardile kui "kaabelühendus".
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:02:45 vasta tsitaadiga

starmani veebist ei ole võimalik kuidagi kaabliga netti tellida. vähemalt metsatallu mitte. ja pealegi see ju nüüd elisa.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:04:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
starmani veebist ei ole võimalik kuidagi kaabliga netti tellida. vähemalt metsatallu mitte. ja pealegi see ju nüüd elisa.


Metsatallu jah mitte. Muidu küll.

Kaks äärmust siin: RCC - kõik on sitt. Indrekp - kõik on hästi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:04:45 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
A.S. kirjutas:

Traf kirjutas:
Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku.

Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"?

Võibolla on see Levikom siis, kelle "virtuaalfiiber" tõlgendub kaardile kui "kaabelühendus".

Sa vaata naabermaju ka, sest minul selle kaardi andmetel kaablinetti üldse pole (õigemini "informatsioon puudub"), tühjadel naabermajadel väidetavalt on (kuigi kaablit sinna ei lähe).
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:08:57 vasta tsitaadiga

Mobiilis seda kaardilehte ei anna kasutada thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 16:15:23 vasta tsitaadiga

Vaatasin kaardilt naaberküla (õigemini alevi) telefonijaama, otse jaama kõrval lubatakse kaabliga 5/1, jupp maad eemal 40/10. Äge.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.10.2017 16:48:05 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Vaatasin kaardilt naaberküla (õigemini alevi) telefonijaama, otse jaama kõrval lubatakse kaabliga 5/1, jupp maad eemal 40/10. Äge.

Ma oma kodukohas ja natuke eemal vaatasin pisteliselt mingi 20 kohta üle. Seal kus rohelised täpid, näitab nagu täitsa õieti. Kui kaabliühendusest rääkida. Ja kui arvestada VDSL 60/10 välja, mida ei näita kus tegelikult on (selle asemel siis 40/10) icon_smile.gif Iseasi need punased.
beer_yum.gif
Telia pidi ka ju mingi kaardiga lagedale tulema, aga vist veel ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 20:04:13 vasta tsitaadiga

Kahtlane kaart jah, mulle pakub 500/50 ühendust, kuigi mul 300/300 olemas
Kõrvalmajas 500/500

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:32:32 vasta tsitaadiga

üldises plaanis võib valikud lahti rääkida.

fiiber, kuni 1Gbit/s
nö fiibriga korrusmaja cat kaabel tuppa, hetkel võib pakkuda nii 300/300 kui ka 1G sest majad uuenevad vastavalt võimalustele 10G uplink võimeliste switchidega.
VDSL kui kliendi majas olev jaotuskoht on võimeline seda pakkuma kas kuni 20Mbit/s või 40Mbit/s ning peale viimase tellimist kuni 60Mbit/s
ADSL 5 või 12Mbit/s

Miks on kõrvuti majades erinevad võimalused, üks viga kirjelduses, mis kaablid ja võrgud või kaugused on majas. Teine variant ongi see, et üks kaabel ei võimalda, teine võimaldab.
Kui kasutaja jaoks tundub ebaloogiline ja jaam on silmnähtavuse kaugusel, siis tasub tülitada 123 või meiliaadressile anda info, et tahaks rohkem kui kiviaega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:42:42 vasta tsitaadiga

Üldiselt valguse kohapealt numbrite loogika puudub nendes kortermajades, eramajad vdsl peal
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:49:00 vasta tsitaadiga

need nummerid on üleüldse enamuses hoopis 3g või 4g omad.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:50:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kahtlane kaart jah, mulle pakub 500/50 ühendust, kuigi mul 300/300 olemas
Kõrvalmajas 500/500

Mul pakub isegi see kaart garaažis 60/42 ühendust.

Ilmselt võetud mingi kaart - leitud objektid ja millele ei pakuta korralikku ühendust - saab mingi suvalise 4G kiiruse märke juurde.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:55:51 vasta tsitaadiga

Kuna see kaart näitab kõikide operaatorite võrke siis Telia numbrid kaardil on 1024/1024 GPON, 500/500 on KMI ärikliendi kiirus fiibril, 60/40 ja sarnane pigem meenutab mingit 4G teemat või siis vdsli mingeid kiiruseid (paketis siiski 60/10) ning 500/50 meenutab Starmani coaxi.

Ma veel päris täpselt aru ei saa, kuidas see kaart 4G kiiruseid kuvab aga paistab, et osaliselt on üsna täppis. Telefoniga maja juures testi tehes on sarnased numbrid mõnes kohas olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:02:04 vasta tsitaadiga

indrekp, mul.majas mõlemad, starman ja elion. icon_razz.gif
Mille alusel 1 välja valitakse näitamise jaoks.....download kiirus? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:08:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp, mul.majas mõlemad, starman ja elion. icon_razz.gif
Mille alusel 1 välja valitakse näitamise jaoks.....download kiirus? icon_biggrin.gif


Seda kaarti esimest korda nähes, jumal seda teab.
Teadsin, et TJA sellist kaarti ehitada plaanib kõikide operaatorite max kiiruste jaoks aga hetkel näen ka maju kus näidatakse max kiiruseks 45/20 kuigi saab kaabliga 60/10, samas telefoni speedtest teeb mingitel aegadel ka 132/34

Küllap tehakse mingite tehnoloogiate keskmine?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:10:27 vasta tsitaadiga

Kui valida "Teenuste võimalused" alt Kaabelühendus, siis näitab rohelisena maju kuhu miski kaabel tuleb ja punasena kus vaid mobiilne nett võimalik.
Samas kiiruseid näitab ikkagi vist mobiilse järgi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:30:45 vasta tsitaadiga

see kõlab uue teema järele sest ikka karumetsa sirvides, päris reaalsed numbrid seal pole. vähemalt nendega võrreldes kes metsaservas lagendikul on.
Kas kusagil on tingimustest juttu?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:46:08 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:

Samas kiiruseid näitab ikkagi vist mobiilse järgi.

Kiiruseid tundub et näitab kõige kiirema järgi, olenemata mis seal valida.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 09:57:55 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Kui valida "Teenuste võimalused" alt Kaabelühendus, siis näitab rohelisena maju kuhu miski kaabel tuleb...

Mitte alati. Või oleks vist viisakam öelda, et vahel tõesti nii näitab.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.10.2017 11:18:44 vasta tsitaadiga

Näitab mis näitab, pool ajast on umbluu. Ka oma endises elukohas, kus Telia fiiber tuppa tuleb, on kiirus 500/50, kuigi Telia lehel on võimalik 1Gbps sünkroonühendus valida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2017 20:57:05 vasta tsitaadiga

Jah, majas ainult telia (starman ei paku), max mida saab on 40/10.
Kaardi järgi 70/46.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.