|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.10.2017 18:47:47
|
|
|
... klientide soovid on suhtelised ja tänapäeval, kui enam ei müü niiväga vajadus, vaid reklaam, siis sõltub see paljugi heast marketingist. G-needuse reklaami ja pakkumisi topitakse rohkem, kui keegi ealeski ära jõuab tarbida, miks ei võiks sama strateegiat rakendada fiibri jaoks ja teha ükskord ometi Eesti vasest puhtaks? Eesti pole nii suur, et see võimatu plaan oleks ja see kindlustaks eelise Teliale, mis minu arvates vaikselt ära hakkab libisema. Eriti seoses kõigi nende MTÜ-dega, kes praegu kalkuleerivad oma projekte ja ilmselt poleks nende puhul viimases faasis lõpptarbijal valida ainult Telia, vaid ka kõik teised. Uskudes nende organisatsioonide tagasisidet, siis sooviavaldusi on äärmiselt arvestatav hulk ja seda ilmselt ei suuda ignoreerida ükski turul tegutsev teenusepakkuja ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.10.2017 19:11:46
|
|
|
DigeBeni, usu võ ära usu, räägid minu mõtteid.
samas numbritesse süübima hakates, ei ole teostatav. selleks, et eesti kliendid kõik fiibrisse saada peaks vist Telia omaväärtusest poole kallimalt maha müüma.
küll aga on investeeritav summa märkimisväärne ning alustatud on ADSL võrgu asendamisega.
küll aga on konkurents tervitatav, nii on soodsam kõigile. ps. see digixxx pole konkurent vaid võrk millel teenust pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
16.10.2017 19:58:19
|
|
|
| noh kui nüüd digimaa kaarti vaadata siis enda tänavalt on soovijaid 3 ja maju on 12. telia hinnakalkulaatorist saadud kosmiline pakkumine ehmatas enamuse ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.10.2017 11:01:48
|
|
|
kes need soovid kokku liitis? kus see kasvõi käsitsi kirjutatud papper on? - kasvõi notepad sobiks? miks sa onu jaurad jälle. suur kiire on nende projektidega AMMU möödas. kui oodata veel teist samapalju, siis kaob edaspidi ligi pooltele majapidamistele kaabli paigalduse kohustus, sest majapidamised on lihtsalt lõppenud või lõpetatud või piisab neile ka sellest netipulgast, kuna tegu ei ole jällegi missioonikriitilise netiga - atlanta union bank näiteks, mida kim basinger röövimas käis. igasugused rahad on ammu kätte saadud, laiali jagatud ja maassegi küntud. võtke sealt.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.10.2017 15:12:35
|
|
|
| RCC, ole hea jäta oma arvamus avaldamata kui see kellelegi korda ei lähe, pole mõtet soki sisse pobiseda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.10.2017 15:42:43
|
|
|
ole hea ja kamanda seal, kus selleks on võimalus ja jäta rumalate inimeste värbamine telia usku
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
17.10.2017 15:53:58
|
|
|
| Ootan ikka veel eelmisel nädalal lubatud tehnikute kirja, et kas mul on võimalik rohkem kui 20mb/s või mitte, koduleht ütleb küll ei aga teenindaja lubas tehniku saata. Hmm...
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
19.10.2017 11:43:31
|
|
|
Selline uudis siis täna HV-s: Telia investeerib internetivõrgu uuendamisse 50 miljonit
Jutt on ilus aga tõsiasi on see, et kuigi mu maja kõrval (10-15m) on optikavõimeline kapp siis mingit optikat ma majas ei näe vaid antakse ilmselt võimalus saada kõrgem hinnaga VDSL2-e koos Vplus-iga.
Natuke idiootne oli vaadata kuidas umbes 2 aastat tagasi veeti sealtsamast kapist uus vaskkaabel selleasemel, et optika juba panna.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
19.10.2017 12:11:54
|
|
|
Kuidas ma sellest peaks aru saama?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.10.2017 12:17:33
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Kuidas ma sellest peaks aru saama?
 |
kui aadressi ka ütled siis võiks ju vastata. võimalik, et võrk ongi valmis, vaja ainult kirjeldust oodata ja tuld.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.10.2017 15:44:58
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Kuidas ma sellest peaks aru saama?
 |
Löö käsi kokku ja täna jumalat
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
19.10.2017 16:23:54
|
|
|
Hahaa, eks ma siis plaksutan naabrimehele kui ta mööda sõidab. Pole minu elukohaga tegemist Nutan VDSLiga edasi...
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
19.10.2017 17:11:17
|
|
|
| Kuidas aru saada? Mine osta kohe bingot - kui 1G1G võitsid, siis saad seal ka jackpoti kätte.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.10.2017 17:13:05
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Hahaa, eks ma siis plaksutan naabrimehele kui ta mööda sõidab. Pole minu elukohaga tegemist Nutan VDSLiga edasi... |
Mis sa "guugeldad" oma naabrite maju?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.10.2017 01:19:44
|
|
|
Igaks juhuks.
Naabrid ju tavaliselt saavad ennem übersupperkiire värgi....
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
26.10.2017 12:09:12
|
|
|
Tuli telia poolne uudis ära - "lähitulevikus" ei tehta mitte midagi - liin ~700m pikk (Tartu linnas sees) ja optikat plaanis ka ei ole.
Ja selle VDSL2 projekti kohta küsides tuli vastuseks, et see alles järgmine aasta testimises ja katsetamises. "Sügiseks" oli puhtalt reklaam.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.10.2017 12:18:27
|
|
|
Eks see sügiseks võis ka õige olla, aga "unustati" aasta lisada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.10.2017 15:53:25
|
|
|
Ega seda ka veel ei tea mis aastast see "järgmine aasta" kehtima hakkab.
Aga muidu on Telial suurepärased projektid.
Lubage naerda.
Tere sügis - Tere talv.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
27.10.2017 14:46:07
|
|
|
Telia tegelikke kiirusi mis minule teadaolevates punktides maksimumid on ei lähe kuidagi sideteenuste veebilehel leiduva infoga kokku. Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ?
http://netikaart.ee/tsaApp
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.10.2017 15:10:45
|
|
|
| forint kirjutas: |
| Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ? |
Ja mida see kaart siis väidab? Vaatasin, meil ka külas 2 kõrvuti asetsevat maja, ühel väidetavalt kiirus peaaegu 2 korda suurem.
Arvan küll, et suvalise kaardi suvalistele numbritele tuginedes kusagilt suuremat kiirust nuiata mõtet siiski pole. Seda enam, et keegi pole neid kiirusi reaalselt ju mõõtmas käinud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
27.10.2017 15:18:01
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| forint kirjutas: |
| Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ? |
Ja mida see kaart siis väidab? Vaatasin, meil ka külas 2 kõrvuti asetsevat maja, ühel väidetavalt kiirus peaaegu 2 korda suurem.
Arvan küll, et suvalise kaardi suvalistele numbritele tuginedes kusagilt suuremat kiirust nuiata mõtet siiski pole. Seda enam, et keegi pole neid kiirusi reaalselt ju mõõtmas käinud.
|
Tegemist ju operaatorite poolt edastatud andmetega mitte laest võetud kiirused. Eriti tobe kui sul max 20/5 ühendus ja kaart väidab max 60/20. Turutõrke piirkondi ju otsitakse antud kaardi järgi
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.10.2017 15:29:24
|
|
|
| Aga seal pole ju kirjas, millise operaatori 4G sul seal väidetavalt 60/20 on? Ja mulle jääb küll mulje, et andmed on laest võetud, vähemalt osaliselt kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
27.10.2017 15:35:23
|
|
|
| Telia pakub 60/10, kaardi järgi võiks 500/50 olla. Aeg teenusepakkujat vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.10.2017 15:38:29
|
|
|
Hommikul esimese asjana vahetagi siis teenusepakkujat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2017 15:40:04
|
|
|
Traf, telia vist ainukesena pakub 500/500 normaalse hinnaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
27.10.2017 15:43:24
|
|
|
| Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. Mulle jääb aga arusaamatuks sellise kaardi mõttekus, kui raporteeritavad andmed ja tegelikkus erinevad rohkem kui viiekordselt.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.10.2017 15:43:42
|
|
|
| Miks hommikul? Starmani veebist teed tellimuse
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.10.2017 15:51:19
|
|
|
| Maxim Puente kirjutas: |
| Miks hommikul? |
Hommik pidavat ju õhtust targem olema.
| Traf kirjutas: |
| Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. |
Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
27.10.2017 15:59:28
|
|
|
| forint kirjutas: |
Telia tegelikke kiirusi mis minule teadaolevates punktides maksimumid on ei lähe kuidagi sideteenuste veebilehel leiduva infoga kokku. Kas siis ikkagi võiks kiiremat kiirust nuiata kui kaart seda väidab ?
http://netikaart.ee/tsaApp |
Ma ei tea, mis kaart see selline on, kõigis majades pole netikaablitki, kuigi kaart väidab. Kiirused on ümberkaudsetel majadel kõik ühe puuga löödud ja viitavad Telia VDSLi tehnoloogiale.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
27.10.2017 16:00:20
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. |
Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"? |
Võibolla on see Levikom siis, kelle "virtuaalfiiber" tõlgendub kaardile kui "kaabelühendus".
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
27.10.2017 16:02:45
|
|
|
starmani veebist ei ole võimalik kuidagi kaabliga netti tellida. vähemalt metsatallu mitte. ja pealegi see ju nüüd elisa.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.10.2017 16:04:20
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| starmani veebist ei ole võimalik kuidagi kaabliga netti tellida. vähemalt metsatallu mitte. ja pealegi see ju nüüd elisa. |
Metsatallu jah mitte. Muidu küll.
Kaks äärmust siin: RCC - kõik on sitt. Indrekp - kõik on hästi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.10.2017 16:04:45
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. |
Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"? |
Võibolla on see Levikom siis, kelle "virtuaalfiiber" tõlgendub kaardile kui "kaabelühendus". |
Sa vaata naabermaju ka, sest minul selle kaardi andmetel kaablinetti üldse pole (õigemini "informatsioon puudub"), tühjadel naabermajadel väidetavalt on (kuigi kaablit sinna ei lähe).
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2017 16:08:57
|
|
|
Mobiilis seda kaardilehte ei anna kasutada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.10.2017 16:15:23
|
|
|
| Vaatasin kaardilt naaberküla (õigemini alevi) telefonijaama, otse jaama kõrval lubatakse kaabliga 5/1, jupp maad eemal 40/10. Äge.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.10.2017 16:48:05
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Vaatasin kaardilt naaberküla (õigemini alevi) telefonijaama, otse jaama kõrval lubatakse kaabliga 5/1, jupp maad eemal 40/10. Äge. |
Ma oma kodukohas ja natuke eemal vaatasin pisteliselt mingi 20 kohta üle. Seal kus rohelised täpid, näitab nagu täitsa õieti. Kui kaabliühendusest rääkida. Ja kui arvestada VDSL 60/10 välja, mida ei näita kus tegelikult on (selle asemel siis 40/10) Iseasi need punased.
Telia pidi ka ju mingi kaardiga lagedale tulema, aga vist veel ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2017 20:04:13
|
|
|
Kahtlane kaart jah, mulle pakub 500/50 ühendust, kuigi mul 300/300 olemas
Kõrvalmajas 500/500
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.10.2017 21:32:32
|
|
|
üldises plaanis võib valikud lahti rääkida.
fiiber, kuni 1Gbit/s
nö fiibriga korrusmaja cat kaabel tuppa, hetkel võib pakkuda nii 300/300 kui ka 1G sest majad uuenevad vastavalt võimalustele 10G uplink võimeliste switchidega.
VDSL kui kliendi majas olev jaotuskoht on võimeline seda pakkuma kas kuni 20Mbit/s või 40Mbit/s ning peale viimase tellimist kuni 60Mbit/s
ADSL 5 või 12Mbit/s
Miks on kõrvuti majades erinevad võimalused, üks viga kirjelduses, mis kaablid ja võrgud või kaugused on majas. Teine variant ongi see, et üks kaabel ei võimalda, teine võimaldab.
Kui kasutaja jaoks tundub ebaloogiline ja jaam on silmnähtavuse kaugusel, siis tasub tülitada 123 või meiliaadressile anda info, et tahaks rohkem kui kiviaega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2017 21:42:42
|
|
|
Üldiselt valguse kohapealt numbrite loogika puudub nendes kortermajades, eramajad vdsl peal
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
27.10.2017 21:49:00
|
|
|
need nummerid on üleüldse enamuses hoopis 3g või 4g omad.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
27.10.2017 21:50:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kahtlane kaart jah, mulle pakub 500/50 ühendust, kuigi mul 300/300 olemas
Kõrvalmajas 500/500 |
Mul pakub isegi see kaart garaažis 60/42 ühendust.
Ilmselt võetud mingi kaart - leitud objektid ja millele ei pakuta korralikku ühendust - saab mingi suvalise 4G kiiruse märke juurde.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.10.2017 21:55:51
|
|
|
Kuna see kaart näitab kõikide operaatorite võrke siis Telia numbrid kaardil on 1024/1024 GPON, 500/500 on KMI ärikliendi kiirus fiibril, 60/40 ja sarnane pigem meenutab mingit 4G teemat või siis vdsli mingeid kiiruseid (paketis siiski 60/10) ning 500/50 meenutab Starmani coaxi.
Ma veel päris täpselt aru ei saa, kuidas see kaart 4G kiiruseid kuvab aga paistab, et osaliselt on üsna täppis. Telefoniga maja juures testi tehes on sarnased numbrid mõnes kohas olemas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.10.2017 22:02:04
|
|
|
indrekp, mul.majas mõlemad, starman ja elion.
Mille alusel 1 välja valitakse näitamise jaoks.....download kiirus?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.10.2017 22:08:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
indrekp, mul.majas mõlemad, starman ja elion.
Mille alusel 1 välja valitakse näitamise jaoks.....download kiirus?  |
Seda kaarti esimest korda nähes, jumal seda teab.
Teadsin, et TJA sellist kaarti ehitada plaanib kõikide operaatorite max kiiruste jaoks aga hetkel näen ka maju kus näidatakse max kiiruseks 45/20 kuigi saab kaabliga 60/10, samas telefoni speedtest teeb mingitel aegadel ka 132/34
Küllap tehakse mingite tehnoloogiate keskmine?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
27.10.2017 22:10:27
|
|
|
Kui valida "Teenuste võimalused" alt Kaabelühendus, siis näitab rohelisena maju kuhu miski kaabel tuleb ja punasena kus vaid mobiilne nett võimalik.
Samas kiiruseid näitab ikkagi vist mobiilse järgi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.10.2017 22:30:45
|
|
|
see kõlab uue teema järele sest ikka karumetsa sirvides, päris reaalsed numbrid seal pole. vähemalt nendega võrreldes kes metsaservas lagendikul on.
Kas kusagil on tingimustest juttu?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
27.10.2017 22:46:08
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Samas kiiruseid näitab ikkagi vist mobiilse järgi.
|
Kiiruseid tundub et näitab kõige kiirema järgi, olenemata mis seal valida.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.10.2017 09:57:55
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Kui valida "Teenuste võimalused" alt Kaabelühendus, siis näitab rohelisena maju kuhu miski kaabel tuleb... |
Mitte alati. Või oleks vist viisakam öelda, et vahel tõesti nii näitab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.10.2017 11:18:44
|
|
|
| Näitab mis näitab, pool ajast on umbluu. Ka oma endises elukohas, kus Telia fiiber tuppa tuleb, on kiirus 500/50, kuigi Telia lehel on võimalik 1Gbps sünkroonühendus valida.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.10.2017 20:57:05
|
|
|
Jah, majas ainult telia (starman ei paku), max mida saab on 40/10.
Kaardi järgi 70/46.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|