Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 10:50:47 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:


Endale jäid silma UKs Bluboo S1 (ilma KM peaks saama): https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_647663.html?wid=88
aku võiks samas olla ikka vähemalt 4000ne


Eelmine reede panin aliexpressis korvi 130€ eest, hetkel pole liikuma veel hakanud. Ülevaateid lugedes tundub selle raha eest telefoni olevat maa ja ilm.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.10.2017 12:16:59 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei tea kui stock see android mul sellel Leagoo Kiicaa mix-l on, kuid tundub et suhteliselt stock.
Minu kasutamise juures on sellest lutsust ka ikka maa ja ilm.
On küll miskid themes olemas, kuid ühtegi ei taha alla sikutada vms nende lehelt mis see leagoo kaasa annab.
Ma väga telefonil kõlareid ei kasuta, kuid testimisel olid suhteliselt vaiksed. Nüüd vaja tellida kuskilt aliexpressist vms endale ühed normaalsemad klapid ja siis usb-c pealt üleminek 3.5mm peale.
Neid usb type-c klappe on raske otsida ja valik väike.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:40:54 vasta tsitaadiga

lopes39, kui telefoni ära rootid, siis saab teatud xml failides ringi surfates max volume'i tõsta erinevatel väljunditel. Kui on mediatek'i prose, siis saab lihtsamalt sama asja ka engineering mode'ist teha.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.10.2017 22:39:39 vasta tsitaadiga

Mis sellest tööloomast arvata?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_918959.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 23:00:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis sellest tööloomast arvata?
yawn.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 20:01:24 vasta tsitaadiga

Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik. Väga rahul. Igasugustest noname hiinakatest sai kõrini ja tundub, et Xiaomi on bränd, mis teeb kvaliteetset kaupa ja ka support on olemas. Naisel Mi4C, ämmal Redmi 4A ja endal nüüd Redmi 4x.

4x võtsin musta versiooni, välimus ilus, käes mugav, kaamera täidab minu vajadused ja tundub, et aku peab ka täitsa viisakalt. Täna esimene päev. kus terve päeva kasutanud ja kuskil pärast 13h kasutust ja suhteliselt aktiivset kasutust on akut veel 73% alles, samas joones edasi minna tundub, et 3 päeva võiks täitsa reaalne olla tavalise kasutuse juures (ma ei mängi telefoniga). Aga eks näis, mis tulevik toob.
Tellisin mina ta banggoodist, hinnaks tuli vist 136 EUR, Global versioon, 3GB RAM, 32GB mälu. Pärast tellimist muidugi avastasin, et oleks Eestist põhimõtteliselt sama hinnaga saanud, aga pole veel harjunud, et see kaup meil siin ka liigub.

Ühesõnaga Xiaomi tooteid julgen soovitada kaasa arvatud mibandid jms jubinad.

beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 20:22:28 vasta tsitaadiga

Infoks Ulefone Metali kohta:
Mul oli sellega probleeme, et kuskilt 70%+ kandist kukkus aku 0% peale ja siis tegi shutdown'i. Erinevad ROM'id siin ei aidanud ja viga oli ikka pidevalt küljes.

Tellisin uue aku ja vahetasin ära ja nüüdseks on asi korras. Mida ma aga reaalselt kahtlustan, on see, et aku kaabli ühendus ei andnud normaalselt kontakti. See pesa käib emaplaadil päris tugeva jõuga korralikult kinni ja kahtlustan, et erineva soojuspaisumise ja kõige muu koosmõjul oli see kontakt eelnevalt veidi lahti läinud.

Seega arvestades, et see (üks ja ainus) viga on ka tegelikult lihtsalt parandatav, siis julgeks jätkuvalt soovitada alla 100$ telefonide seas Ulefone Metal'it.

BTW, MadOs ROM (Android 7.1.2) on ka ülikõva sel pillil. thumbs_up.gif

Pro7, teretulemast klubisse! Mul ka nüüd nädalajagu 4x käes olnud. Panin Resurrection Remix ROM'i peale (Android 7.1.2), sinna otsa xPosed ja siis igasugu xPosed moodulid veel omakorda peale ja tegemist on tõeliselt tip-top pilliga. thumbs_up.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.10.2017 18:14:41 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8898&idPhone2=8420

Redmi 4a edasiminek 5a-ga on pmst pisut kehvem aku ja uuem android.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 18:16:57 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8898&idPhone2=8420

Redmi 4a edasiminek 5a-ga on pmst pisut kehvem aku ja uuem android.


Tõeliselt mõttetu telefon tundub see 5a olevat. icon_eek.gif Milleks üldse oli vaja midagi sellist teha?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 18:58:42 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
lopes39 kirjutas:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8898&idPhone2=8420

Redmi 4a edasiminek 5a-ga on pmst pisut kehvem aku ja uuem android.


Tõeliselt mõttetu telefon tundub see 5a olevat. icon_eek.gif Milleks üldse oli vaja midagi sellist teha?

B20 ka 5a puudu võrreldes 4a
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 19:19:55 vasta tsitaadiga

mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 19:55:02 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik.
beer_yum.gif


Mäletan, et ka sul oli Umidigi Z pro, ma enda oma müüsin ka eelmine nädal maha. Räägi siis pikemalt just nende kahe võrdlust. Eelkõige huvitaks, mis tundeid kaamera tekitab, sest Z Prol oli mustvalge üsna äge, aga mõlemad lendasid vähegi viletsamas valguses tagasi 2005 aastasse.

Kuna ma nüüd "turul tagasi", siis mis oleks 2017. aasta lõpupoole kõige vägevama kaameraga telefon. Ja max 5". Pärast Z prod olen nõus kõik muud mugavused ohverdama, aga enam tellisesuuruse ja raskuse labida peale tagasi ei lähe.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 23:45:25 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik.
beer_yum.gif


Mäletan, et ka sul oli Umidigi Z pro, ma enda oma müüsin ka eelmine nädal maha. Räägi siis pikemalt just nende kahe võrdlust. Eelkõige huvitaks, mis tundeid kaamera tekitab, sest Z Prol oli mustvalge üsna äge, aga mõlemad lendasid vähegi viletsamas valguses tagasi 2005 aastasse.

Kuna ma nüüd "turul tagasi", siis mis oleks 2017. aasta lõpupoole kõige vägevama kaameraga telefon. Ja max 5". Pärast Z prod olen nõus kõik muud mugavused ohverdama, aga enam tellisesuuruse ja raskuse labida peale tagasi ei lähe.

Mina siiani ei oska nagu midagi kurta 4x puhul. Muidugi mu nõudmised väga suured pole ja eriti veel kasutada jõudnud pole.
Täna tegin pimedas mõned pildid: https://photos.app.goo.gl/dRaYe09WFT2dEZAA2
ütleks, et täitsa okei 140 EUR telefoni kohta.
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. Ja Umidigi kaamera mulle ka lõpuks erilist muljet ei jätnud. (Btw: kui keegi on Umidigi Z Pro-st huvitatud, siis mul on uus aku tellitud ja olen nõus mõistliku hinna eest temast loobuma).
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 23:59:42 vasta tsitaadiga

ostke fotokas endale kui huvi mingeid prindifotosi teha. icon_rolleyes.gif Seda enam, et peeglid maksavad tänapäeval juba vähem kui kompaktid. icon_lol.gif
Kiireks klõpsuks kärab telefon küll.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 09:28:28 vasta tsitaadiga

salatoimik, mingi hetk oli 3 peeglit, 3 filmiseebikat ja 2 digiseebikat virnas + vähemalt kümme objektiivi. Reaalselt aga, tänaval ägedat autot nähes või õhtul mingi juhtumi jäädvustamiseks haarad ikka telefoni järgi. Kuna "vana on hea uus" Lenovo Vibe Shot'i kaamera ei ole suutnud üheski asendis pettumust valmistada, olen lati kõrgele seadnud, olen kindlal veendumusel, et ka telefon võib korralikku pilti teha. Olen näinud ka S7 4k videot ja Oneplus 5ga tehtud fotosid, ning need on ikka hämmastavalt head. Z Pro oskas ka reso 4k peale seada, kuid lõpptulemus oli reaalselt mitte isegi 720p vaid 480p + upscale.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 15:06:15 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?


Olen Ulefone Metal'it üksjagu pikalt kasutanud. Täitsa tip-top pill. (Eelkõige küll Eragon või lausa MadOS ROM'iga. Originaalsoft on vana ja väikeste bugidega)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 18:00:06 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
mTim kirjutas:
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?


Olen Ulefone Metal'it üksjagu pikalt kasutanud. Täitsa tip-top pill. (Eelkõige küll Eragon või lausa MadOS ROM'iga. Originaalsoft on vana ja väikeste bugidega)
thumbs_up.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 20:05:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ostke fotokas endale kui huvi mingeid prindifotosi teha. icon_rolleyes.gif Seda enam, et peeglid maksavad tänapäeval juba vähem kui kompaktid. icon_lol.gif
Kiireks klõpsuks kärab telefon küll.


Ei saa hästi aru, miks iga natukese aja tagant keegi sellist asja välja pritsima peab... maitsed on erinevad ju... samahästi võib öelda, et suurt ekraani-reso tahad, siis osta telekas ning mängimiseks arvuti ja netis käimiseks läppar, vms icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 17.10.2017 23:45:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi Xiaomi Mi 6 kasutab? Plaan midagi uut osta aga ei tea veel mida valida. Gearbestis selle mudeliga peaks sagedused korras olema 4,5G saab kasutada? Kuidas gps töötab xiaomi telefonidel on probleeme? Hetkel kahe vahel Mi6 või huawei p10, mõlema kasuks topelt kaamera
https://gearbest.app.link/sz2VsIjhkH
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 23:54:23 vasta tsitaadiga

LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps, aga reaalset sa täna seda kätte ei saa, eriti veel kohas, mida kaardi pealt ei leia. Ja B20 800MHz sel puudub.

Paar kuud tagasi oli samad mudelid wishlistis. Käiku läks aga G6. Oli kohe saadaval (sh ka kohalik garantii). Ostu ei kahetse.
lainurkkaamera > mustvalge
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 18.10.2017 01:37:49 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega.

Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 10:44:48 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega.

Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.


Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2017 18:10:29 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php tasub vist osta? huvitav on muidugi see et elisa lehel ütleb et FM-raadiot pole,gsm arena väitel on icon_rolleyes.gif

elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 18:17:47 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/908107/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 19:31:56 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?


Luba naerda!
Siin eesti operaatorid müüvad ju nt redmi 4x'ist versiooni, kus pole eesti sagedusi... kuigi eesti sagedustega versioon on täitsa olemas. icon_biggrin.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 19:58:21 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php tasub vist osta? huvitav on muidugi see et elisa lehel ütleb et FM-raadiot pole,gsm arena väitel on icon_rolleyes.gif

elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?
http://www.mi.com/my/note4/specs/ Sagedused ära toodud, samamoodi ka Elisa lehel. Raadiost pole aga juttu.
.. ja nagu viidati, mujalt leiad odavamalt
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2017 21:04:03 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
tont23 kirjutas:
elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?


Luba naerda!
Siin eesti operaatorid müüvad ju nt redmi 4x'ist versiooni, kus pole eesti sagedusi... kuigi eesti sagedustega versioon on täitsa olemas. icon_biggrin.gif


kust seda *eesti* sagedustega versiooni siis saada võiks? arvutikeskus ehk? kahju et eestis seda vähe kangemat 4/64gb versiooni saada pole
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 21:19:06 vasta tsitaadiga

Kes sind keelab piiri tagant tellimast icon_question.gif icon_smile.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2017 21:37:23 vasta tsitaadiga

ei taha-ei viitsi mitu nädalat oodata jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 21:53:13 vasta tsitaadiga

Kõik siin müüdavatel Eestis kasutatavad sagedused toetatud. Teine versioon on India turule ning vaevalt et selle otsa siin komistad
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 19.10.2017 01:34:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega.

Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.


Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus.

Ma vist Sony (X Compact) seadistamisel tegin miskit valesti. Igatahes ekraani avamiseks tuli kõigepealt nuppu vajutada, siis pöial eemaldada ning uuesti lugejale asetada (õige tempoga), et lukust maha tuleks.
Selline lahendus oli minu jaoks igal juhul ebamugavam kui ilma lukuta kasutamine (nupp ja swipe).
Mõni Sony kasutaja võiks kinnitada, et oli tihendi viga ja tegelikult toimib kõik kenasti pelgalt pöidla power nupule toetamisel.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 08:30:52 vasta tsitaadiga

tont23, redmi 4x puhul on näiteks faun.ee's olemas eestile sobivate sagedustega variant. redmi note'ide puhul pead ise täpsemalt uurima.

Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 09:23:15 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Draqula kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega.

Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.


Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus.

Ma vist Sony (X Compact) seadistamisel tegin miskit valesti. Igatahes ekraani avamiseks tuli kõigepealt nuppu vajutada, siis pöial eemaldada ning uuesti lugejale asetada (õige tempoga), et lukust maha tuleks.
Selline lahendus oli minu jaoks igal juhul ebamugavam kui ilma lukuta kasutamine (nupp ja swipe).
Mõni Sony kasutaja võiks kinnitada, et oli tihendi viga ja tegelikult toimib kõik kenasti pelgalt pöidla power nupule toetamisel.


Kui tahad täpsemalt X Compacti kohta teada siis tasub vastavasse teemasse postitada.
Tavalise Sony XZ kohta võin kindlalt öelda, et töötab nii - puudutad nuppu, samal hetkel loetakse näpujälg ning ongi kõik - aparaat kasutamiseks valmis. Ise aitasin seda seadistada. Osad kasutajad kurdavad, et näpujälg loetakse liigagi kiirelt - tahaks mõnikord vaid ekraani aktiveerida, kellaaega vaadata telefoni lahti lukustamata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 10:32:07 vasta tsitaadiga

see siis nende eesti sagedustega?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_770678.html?wid=4
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 10:56:44 vasta tsitaadiga

Näed sa seal kusagil B20? Mina ei näe.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 10:56:44 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on.
Aga palun vaata viidatud gsmarena, kohalike poodide ja tootja enda lehte - on olemas global ja on olemas india turule mõeldud mudel. Viimasega pole siin essugi teha. Varasemalt on siin teemaks olnud asjaolu, et mobiilsideoperaatorid müüvad LTE 800Mhz puudusega, mitte teisele regioonile suunatud telefone (kus ükski sagedus ei kattu)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 10:58:35 vasta tsitaadiga

https://tarbija24.postimees.ee/3442923/tasub-teada-millistel-sagedustel-tootavad-eestis-mobiiltelefonid
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:02:23 vasta tsitaadiga

keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:11:47 vasta tsitaadiga

yoyoo, sellist polegi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 12:05:19 vasta tsitaadiga

On veel selline sait:
https://willmyphonework.net/

Kuid hiinakate osas on kohati kahtlase väärtusega olnud varasemalt.
Mingi indikatsiooni annab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 14:15:45 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
jnt kirjutas:
Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on.
Aga palun vaata viidatud gsmarena, kohalike poodide ja tootja enda lehte - on olemas global ja on olemas india turule mõeldud mudel. Viimasega pole siin essugi teha. Varasemalt on siin teemaks olnud asjaolu, et mobiilsideoperaatorid müüvad LTE 800Mhz puudusega, mitte teisele regioonile suunatud telefone (kus ükski sagedus ei kattu)


Redmi 4x'e ongi vaid kahte tüüpi! Nimeta seda valet varianti siis "India versiooniks" kui tahad.

Ja just seda valet varianti müüakse siin ka eestis.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 14:23:46 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x?


türks küll, mine paar lehte tagasi või kasuta otsingut. sada korda note 4jast räägitud. Note 4x pole olemas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 14:37:23 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Early Access kirjutas:
jnt kirjutas:
Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on.
Aga palun vaata viidatud gsmarena, kohalike poodide ja tootja enda lehte - on olemas global ja on olemas india turule mõeldud mudel. Viimasega pole siin essugi teha. Varasemalt on siin teemaks olnud asjaolu, et mobiilsideoperaatorid müüvad LTE 800Mhz puudusega, mitte teisele regioonile suunatud telefone (kus ükski sagedus ei kattu)


Redmi 4x'e ongi vaid kahte tüüpi! Nimeta seda valet varianti siis "India versiooniks" kui tahad.

Ja just seda valet varianti müüakse siin ka eestis.
Jutt oli mudelist Redmi Note 4, mitte 4x'ist.
Palun väga, näita, kes müüb band 3(1800), 5(850), 40(2300) sagedustega mudelit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreww
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2011




sõnum 19.10.2017 15:45:30 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
yoyoo kirjutas:
keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x?


türks küll, mine paar lehte tagasi või kasuta otsingut. sada korda note 4jast räägitud. Note 4x pole olemas.


Eestis pole või üldse ei ole? Vaatasin hiljuti, et OnOff müüb mõlemat versiooni note 4(3/32 ja 4/64) ja kohal ka olemas, tuleb vist karbi küsida ja uurida.


Ja 4x kohta küsimus, kas seal on ühevärvilione diood?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 16:29:08 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
yoyoo kirjutas:
keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x?


türks küll, mine paar lehte tagasi või kasuta otsingut. sada korda note 4jast räägitud. Note 4x pole olemas.

igalpool müüakse note 4x. Kas see on mingi scam siis?

link

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_613146.html?vip=2714306&gclid=CjwKCAjwmqHPBRBQEiwAOvbR8z-fILAz6zblHMI_tYFIbbP-n62Z3vOGohSd1cAN4y7Agf8c9yTNRBoCJHcQAvD_BwE
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 16:46:47 vasta tsitaadiga

See on sama telefon erinevatele turgudele suunatud. X peaks olema china tähis, sageduste teema, osade turgude vaates ka prose vahe

Vaata mi.com ja sirvi erinevate maade lehekülgi, näed kus mida mis nimega müüakse ja näed ka speci.

Varsti saan vist oma teise maha kukkunud note 4 ka maha müüa. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5-8893.php Tundub väga kõva, kui alla 200 jääb
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 17:24:20 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Kõik siin müüdavatel Eestis kasutatavad sagedused toetatud. Teine versioon on India turule ning vaevalt et selle otsa siin komistad


Palun loe nüüd oma posti...(See on full post) Sa räägid täiesti üldiselt kõigist telefonidest ja suunad inimesi eksiteele.

Oleme oma postides ikka vähe täpsemad. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 17:35:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõik siin müüdavatel Redmi Note 4 mudelitel Eestis kasutatavad sagedused toetatud. Teine versioon on India turule ning vaevalt et selle otsa siin komistad
parem?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 18:20:40 vasta tsitaadiga

Early Access, jah.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreww
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2011




sõnum 19.10.2017 22:33:52 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:

Varsti saan vist oma teise maha kukkunud note 4 ka maha müüa. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5-8893.php Tundub väga kõva, kui alla 200 jääb

arvan, et juhul kui Geekbenchis on tõesti kirjaviga, sest SD 617 on samm tagasi.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_snapdragon_617-news-27796.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.