|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
13.10.2017 10:50:47
|
|
|
Eelmine reede panin aliexpressis korvi 130€ eest, hetkel pole liikuma veel hakanud. Ülevaateid lugedes tundub selle raha eest telefoni olevat maa ja ilm.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.10.2017 12:16:59
|
|
|
Ma nüüd ei tea kui stock see android mul sellel Leagoo Kiicaa mix-l on, kuid tundub et suhteliselt stock.
Minu kasutamise juures on sellest lutsust ka ikka maa ja ilm.
On küll miskid themes olemas, kuid ühtegi ei taha alla sikutada vms nende lehelt mis see leagoo kaasa annab.
Ma väga telefonil kõlareid ei kasuta, kuid testimisel olid suhteliselt vaiksed. Nüüd vaja tellida kuskilt aliexpressist vms endale ühed normaalsemad klapid ja siis usb-c pealt üleminek 3.5mm peale.
Neid usb type-c klappe on raske otsida ja valik väike.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
13.10.2017 14:40:54
|
|
|
lopes39, kui telefoni ära rootid, siis saab teatud xml failides ringi surfates max volume'i tõsta erinevatel väljunditel. Kui on mediatek'i prose, siis saab lihtsamalt sama asja ka engineering mode'ist teha.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.10.2017 23:00:01
|
|
|
| tsitaat: |
Mis sellest tööloomast arvata?
|
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
14.10.2017 20:01:24
|
|
|
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik. Väga rahul. Igasugustest noname hiinakatest sai kõrini ja tundub, et Xiaomi on bränd, mis teeb kvaliteetset kaupa ja ka support on olemas. Naisel Mi4C, ämmal Redmi 4A ja endal nüüd Redmi 4x.
4x võtsin musta versiooni, välimus ilus, käes mugav, kaamera täidab minu vajadused ja tundub, et aku peab ka täitsa viisakalt. Täna esimene päev. kus terve päeva kasutanud ja kuskil pärast 13h kasutust ja suhteliselt aktiivset kasutust on akut veel 73% alles, samas joones edasi minna tundub, et 3 päeva võiks täitsa reaalne olla tavalise kasutuse juures (ma ei mängi telefoniga). Aga eks näis, mis tulevik toob.
Tellisin mina ta banggoodist, hinnaks tuli vist 136 EUR, Global versioon, 3GB RAM, 32GB mälu. Pärast tellimist muidugi avastasin, et oleks Eestist põhimõtteliselt sama hinnaga saanud, aga pole veel harjunud, et see kaup meil siin ka liigub.
Ühesõnaga Xiaomi tooteid julgen soovitada kaasa arvatud mibandid jms jubinad.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
14.10.2017 20:22:28
|
|
|
Infoks Ulefone Metali kohta:
Mul oli sellega probleeme, et kuskilt 70%+ kandist kukkus aku 0% peale ja siis tegi shutdown'i. Erinevad ROM'id siin ei aidanud ja viga oli ikka pidevalt küljes.
Tellisin uue aku ja vahetasin ära ja nüüdseks on asi korras. Mida ma aga reaalselt kahtlustan, on see, et aku kaabli ühendus ei andnud normaalselt kontakti. See pesa käib emaplaadil päris tugeva jõuga korralikult kinni ja kahtlustan, et erineva soojuspaisumise ja kõige muu koosmõjul oli see kontakt eelnevalt veidi lahti läinud.
Seega arvestades, et see (üks ja ainus) viga on ka tegelikult lihtsalt parandatav, siis julgeks jätkuvalt soovitada alla 100$ telefonide seas Ulefone Metal'it.
BTW, MadOs ROM (Android 7.1.2) on ka ülikõva sel pillil.
Pro7, teretulemast klubisse! Mul ka nüüd nädalajagu 4x käes olnud. Panin Resurrection Remix ROM'i peale (Android 7.1.2), sinna otsa xPosed ja siis igasugu xPosed moodulid veel omakorda peale ja tegemist on tõeliselt tip-top pilliga.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2017 18:16:57
|
|
|
Tõeliselt mõttetu telefon tundub see 5a olevat. Milleks üldse oli vaja midagi sellist teha?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
16.10.2017 18:58:42
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Tõeliselt mõttetu telefon tundub see 5a olevat. Milleks üldse oli vaja midagi sellist teha? |
B20 ka 5a puudu võrreldes 4a
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
16.10.2017 19:19:55
|
|
|
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
16.10.2017 19:55:02
|
|
|
| Pro7 kirjutas: |
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik.
 |
Mäletan, et ka sul oli Umidigi Z pro, ma enda oma müüsin ka eelmine nädal maha. Räägi siis pikemalt just nende kahe võrdlust. Eelkõige huvitaks, mis tundeid kaamera tekitab, sest Z Prol oli mustvalge üsna äge, aga mõlemad lendasid vähegi viletsamas valguses tagasi 2005 aastasse.
Kuna ma nüüd "turul tagasi", siis mis oleks 2017. aasta lõpupoole kõige vägevama kaameraga telefon. Ja max 5". Pärast Z prod olen nõus kõik muud mugavused ohverdama, aga enam tellisesuuruse ja raskuse labida peale tagasi ei lähe.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
16.10.2017 23:45:25
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
| Pro7 kirjutas: |
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik.
 |
Mäletan, et ka sul oli Umidigi Z pro, ma enda oma müüsin ka eelmine nädal maha. Räägi siis pikemalt just nende kahe võrdlust. Eelkõige huvitaks, mis tundeid kaamera tekitab, sest Z Prol oli mustvalge üsna äge, aga mõlemad lendasid vähegi viletsamas valguses tagasi 2005 aastasse.
Kuna ma nüüd "turul tagasi", siis mis oleks 2017. aasta lõpupoole kõige vägevama kaameraga telefon. Ja max 5". Pärast Z prod olen nõus kõik muud mugavused ohverdama, aga enam tellisesuuruse ja raskuse labida peale tagasi ei lähe. |
Mina siiani ei oska nagu midagi kurta 4x puhul. Muidugi mu nõudmised väga suured pole ja eriti veel kasutada jõudnud pole.
Täna tegin pimedas mõned pildid: https://photos.app.goo.gl/dRaYe09WFT2dEZAA2
ütleks, et täitsa okei 140 EUR telefoni kohta.
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. Ja Umidigi kaamera mulle ka lõpuks erilist muljet ei jätnud. (Btw: kui keegi on Umidigi Z Pro-st huvitatud, siis mul on uus aku tellitud ja olen nõus mõistliku hinna eest temast loobuma).
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.10.2017 23:59:42
|
|
|
ostke fotokas endale kui huvi mingeid prindifotosi teha. Seda enam, et peeglid maksavad tänapäeval juba vähem kui kompaktid.
Kiireks klõpsuks kärab telefon küll.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
17.10.2017 09:28:28
|
|
|
salatoimik, mingi hetk oli 3 peeglit, 3 filmiseebikat ja 2 digiseebikat virnas + vähemalt kümme objektiivi. Reaalselt aga, tänaval ägedat autot nähes või õhtul mingi juhtumi jäädvustamiseks haarad ikka telefoni järgi. Kuna "vana on hea uus" Lenovo Vibe Shot'i kaamera ei ole suutnud üheski asendis pettumust valmistada, olen lati kõrgele seadnud, olen kindlal veendumusel, et ka telefon võib korralikku pilti teha. Olen näinud ka S7 4k videot ja Oneplus 5ga tehtud fotosid, ning need on ikka hämmastavalt head. Z Pro oskas ka reso 4k peale seada, kuid lõpptulemus oli reaalselt mitte isegi 720p vaid 480p + upscale.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
17.10.2017 15:06:15
|
|
|
| mTim kirjutas: |
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele? |
Olen Ulefone Metal'it üksjagu pikalt kasutanud. Täitsa tip-top pill. (Eelkõige küll Eragon või lausa MadOS ROM'iga. Originaalsoft on vana ja väikeste bugidega)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
17.10.2017 18:00:06
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| mTim kirjutas: |
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele? |
Olen Ulefone Metal'it üksjagu pikalt kasutanud. Täitsa tip-top pill. (Eelkõige küll Eragon või lausa MadOS ROM'iga. Originaalsoft on vana ja väikeste bugidega) |
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.10.2017 20:05:46
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
ostke fotokas endale kui huvi mingeid prindifotosi teha. Seda enam, et peeglid maksavad tänapäeval juba vähem kui kompaktid.
Kiireks klõpsuks kärab telefon küll. |
Ei saa hästi aru, miks iga natukese aja tagant keegi sellist asja välja pritsima peab... maitsed on erinevad ju... samahästi võib öelda, et suurt ekraani-reso tahad, siis osta telekas ning mängimiseks arvuti ja netis käimiseks läppar, vms 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
17.10.2017 23:45:08
|
|
|
Kas keegi Xiaomi Mi 6 kasutab? Plaan midagi uut osta aga ei tea veel mida valida. Gearbestis selle mudeliga peaks sagedused korras olema 4,5G saab kasutada? Kuidas gps töötab xiaomi telefonidel on probleeme? Hetkel kahe vahel Mi6 või huawei p10, mõlema kasuks topelt kaamera
https://gearbest.app.link/sz2VsIjhkH
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.10.2017 23:54:23
|
|
|
LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps, aga reaalset sa täna seda kätte ei saa, eriti veel kohas, mida kaardi pealt ei leia. Ja B20 800MHz sel puudub.
Paar kuud tagasi oli samad mudelid wishlistis. Käiku läks aga G6. Oli kohe saadaval (sh ka kohalik garantii). Ostu ei kahetse.
lainurkkaamera > mustvalge
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
18.10.2017 01:37:49
|
|
|
| Pro7 kirjutas: |
| Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. |
Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.10.2017 10:44:48
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Pro7 kirjutas: |
| Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. |
Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole. |
Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
18.10.2017 18:10:29
|
|
|
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php tasub vist osta? huvitav on muidugi see et elisa lehel ütleb et FM-raadiot pole,gsm arena väitel on
elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
18.10.2017 19:31:56
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt? |
Luba naerda!
Siin eesti operaatorid müüvad ju nt redmi 4x'ist versiooni, kus pole eesti sagedusi... kuigi eesti sagedustega versioon on täitsa olemas.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.10.2017 19:58:21
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php tasub vist osta? huvitav on muidugi see et elisa lehel ütleb et FM-raadiot pole,gsm arena väitel on
elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt? |
http://www.mi.com/my/note4/specs/ Sagedused ära toodud, samamoodi ka Elisa lehel. Raadiost pole aga juttu.
.. ja nagu viidati, mujalt leiad odavamalt
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
18.10.2017 21:04:03
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
| elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt? |
Luba naerda!
Siin eesti operaatorid müüvad ju nt redmi 4x'ist versiooni, kus pole eesti sagedusi... kuigi eesti sagedustega versioon on täitsa olemas.  |
kust seda *eesti* sagedustega versiooni siis saada võiks? arvutikeskus ehk? kahju et eestis seda vähe kangemat 4/64gb versiooni saada pole
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.10.2017 21:19:06
|
|
|
Kes sind keelab piiri tagant tellimast
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
18.10.2017 21:37:23
|
|
|
ei taha-ei viitsi mitu nädalat oodata jne
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.10.2017 21:53:13
|
|
|
| Kõik siin müüdavatel Eestis kasutatavad sagedused toetatud. Teine versioon on India turule ning vaevalt et selle otsa siin komistad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
19.10.2017 01:34:34
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| Pro7 kirjutas: |
| Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. |
Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole. |
Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus. |
Ma vist Sony (X Compact) seadistamisel tegin miskit valesti. Igatahes ekraani avamiseks tuli kõigepealt nuppu vajutada, siis pöial eemaldada ning uuesti lugejale asetada (õige tempoga), et lukust maha tuleks.
Selline lahendus oli minu jaoks igal juhul ebamugavam kui ilma lukuta kasutamine (nupp ja swipe).
Mõni Sony kasutaja võiks kinnitada, et oli tihendi viga ja tegelikult toimib kõik kenasti pelgalt pöidla power nupule toetamisel.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
19.10.2017 08:30:52
|
|
|
tont23, redmi 4x puhul on näiteks faun.ee's olemas eestile sobivate sagedustega variant. redmi note'ide puhul pead ise täpsemalt uurima.
Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.10.2017 09:23:15
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| Pro7 kirjutas: |
| Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. |
Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole. |
Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus. |
Ma vist Sony (X Compact) seadistamisel tegin miskit valesti. Igatahes ekraani avamiseks tuli kõigepealt nuppu vajutada, siis pöial eemaldada ning uuesti lugejale asetada (õige tempoga), et lukust maha tuleks.
Selline lahendus oli minu jaoks igal juhul ebamugavam kui ilma lukuta kasutamine (nupp ja swipe).
Mõni Sony kasutaja võiks kinnitada, et oli tihendi viga ja tegelikult toimib kõik kenasti pelgalt pöidla power nupule toetamisel. |
Kui tahad täpsemalt X Compacti kohta teada siis tasub vastavasse teemasse postitada.
Tavalise Sony XZ kohta võin kindlalt öelda, et töötab nii - puudutad nuppu, samal hetkel loetakse näpujälg ning ongi kõik - aparaat kasutamiseks valmis. Ise aitasin seda seadistada. Osad kasutajad kurdavad, et näpujälg loetakse liigagi kiirelt - tahaks mõnikord vaid ekraani aktiveerida, kellaaega vaadata telefoni lahti lukustamata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.10.2017 10:56:44
|
|
|
Näed sa seal kusagil B20? Mina ei näe.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.10.2017 10:56:44
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on. |
Aga palun vaata viidatud gsmarena, kohalike poodide ja tootja enda lehte - on olemas global ja on olemas india turule mõeldud mudel. Viimasega pole siin essugi teha. Varasemalt on siin teemaks olnud asjaolu, et mobiilsideoperaatorid müüvad LTE 800Mhz puudusega, mitte teisele regioonile suunatud telefone (kus ükski sagedus ei kattu)
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
19.10.2017 11:02:23
|
|
|
| keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.10.2017 11:11:47
|
|
|
yoyoo, sellist polegi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.10.2017 12:05:19
|
|
|
On veel selline sait:
https://willmyphonework.net/
Kuid hiinakate osas on kohati kahtlase väärtusega olnud varasemalt.
Mingi indikatsiooni annab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
19.10.2017 14:15:45
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
| Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on. |
Aga palun vaata viidatud gsmarena, kohalike poodide ja tootja enda lehte - on olemas global ja on olemas india turule mõeldud mudel. Viimasega pole siin essugi teha. Varasemalt on siin teemaks olnud asjaolu, et mobiilsideoperaatorid müüvad LTE 800Mhz puudusega, mitte teisele regioonile suunatud telefone (kus ükski sagedus ei kattu) |
Redmi 4x'e ongi vaid kahte tüüpi! Nimeta seda valet varianti siis "India versiooniks" kui tahad.
Ja just seda valet varianti müüakse siin ka eestis.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
19.10.2017 14:23:46
|
|
|
| yoyoo kirjutas: |
| keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x? |
türks küll, mine paar lehte tagasi või kasuta otsingut. sada korda note 4jast räägitud. Note 4x pole olemas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.10.2017 14:37:23
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
| Early Access, palun loe siin mõned postid tagasi. "Komistamisest" on asi kaugel. Pigem tuleb taga ajada, kus üldse globaalne versioon (eestile sobivad sagedused) müügis on. |
Aga palun vaata viidatud gsmarena, kohalike poodide ja tootja enda lehte - on olemas global ja on olemas india turule mõeldud mudel. Viimasega pole siin essugi teha. Varasemalt on siin teemaks olnud asjaolu, et mobiilsideoperaatorid müüvad LTE 800Mhz puudusega, mitte teisele regioonile suunatud telefone (kus ükski sagedus ei kattu) |
Redmi 4x'e ongi vaid kahte tüüpi! Nimeta seda valet varianti siis "India versiooniks" kui tahad.
Ja just seda valet varianti müüakse siin ka eestis. |
Jutt oli mudelist Redmi Note 4, mitte 4x'ist.
Palun väga, näita, kes müüb band 3(1800), 5(850), 40(2300) sagedustega mudelit
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreww
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2011
|
19.10.2017 15:45:30
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| yoyoo kirjutas: |
| keegi saab linkida siis selle b20 sagedusega 4gb/64gb xiaomi redmi note 4x? |
türks küll, mine paar lehte tagasi või kasuta otsingut. sada korda note 4jast räägitud. Note 4x pole olemas. |
Eestis pole või üldse ei ole? Vaatasin hiljuti, et OnOff müüb mõlemat versiooni note 4(3/32 ja 4/64) ja kohal ka olemas, tuleb vist karbi küsida ja uurida.
Ja 4x kohta küsimus, kas seal on ühevärvilione diood?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
19.10.2017 16:46:47
|
|
|
See on sama telefon erinevatele turgudele suunatud. X peaks olema china tähis, sageduste teema, osade turgude vaates ka prose vahe
Vaata mi.com ja sirvi erinevate maade lehekülgi, näed kus mida mis nimega müüakse ja näed ka speci.
Varsti saan vist oma teise maha kukkunud note 4 ka maha müüa. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5-8893.php Tundub väga kõva, kui alla 200 jääb
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
19.10.2017 17:24:20
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Kõik siin müüdavatel Eestis kasutatavad sagedused toetatud. Teine versioon on India turule ning vaevalt et selle otsa siin komistad |
Palun loe nüüd oma posti...(See on full post) Sa räägid täiesti üldiselt kõigist telefonidest ja suunad inimesi eksiteele.
Oleme oma postides ikka vähe täpsemad.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.10.2017 17:35:04
|
|
|
| tsitaat: |
Kõik siin müüdavatel Redmi Note 4 mudelitel Eestis kasutatavad sagedused toetatud. Teine versioon on India turule ning vaevalt et selle otsa siin komistad
|
parem?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreww
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|