|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
06.10.2017 15:45:02
|
|
|
Radade osas on tõsine tagasiminek. Kadunud spa, monza, a1, silverstone, ascari, fuji jne.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
07.10.2017 11:00:28
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Radade osas on tõsine tagasiminek. Kadunud spa, monza, a1, silverstone, ascari, fuji jne. |
Eks neid radu ja ilmselt ka lisaautosi saab raha eest hiljem juurde osta. GT5 ajal tulid ka mõned rajad DLC pakkidena juurde. GTSport tundub olema platvorm, millele hakatakse aegamööda sisu juurde looma. Kui see nii peaks olema, siis on see tõsine tagasiminek, aga elame näema
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.10.2017 14:18:30
|
|
|
Demo ka väljas, eile proovisin aga mina aru ei saanud, kogu karjäär koosneb mingist autokoolist? Jah lõpupoole on ka mingid 30 ringi sõidud, aga ikkagi. Kuidagi nigel...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.10.2017 14:23:30
|
|
|
Täelik jama on see GT Sport ikka. Võrguühendusega jamad ka jätkuvalt - ei saanud joinida.
Campaign ka nadi.
Ühesõnaga selline jama, et ei viitsi isegi kirjutada sellest.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.10.2017 18:26:39
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| E3-l mängisin. Täispask.. Hingetu mõttetu mäng. Imo tuleks prügikasti visata ja korralik GT7 välja tuua. See Sport nägi nagu tavaline GT5-6 PS3 peal välja lihtsalt suurema resoga kui sedagi. |
Eksisin?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
10.10.2017 21:32:40
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Demo ka väljas, eile proovisin aga mina aru ei saanud, kogu karjäär koosneb mingist autokoolist? Jah lõpupoole on ka mingid 30 ringi sõidud, aga ikkagi. Kuidagi nigel... |
License testid (autokool) on ju praktiliselt igas Gran Turismos olemas
Et saaksid järgmise klassi lahti lukustada pead enne tegema teatud kategooria testid ära...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.10.2017 21:49:27
|
|
|
Jah, aga kus see karjäär on? Et alustad nõrgema autoga jne. Ja see ei olnudki nagu licence test, vaid niisama autokool.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
11.10.2017 14:59:05
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| E3-l mängisin. Täispask.. Hingetu mõttetu mäng. Imo tuleks prügikasti visata ja korralik GT7 välja tuua. See Sport nägi nagu tavaline GT5-6 PS3 peal välja lihtsalt suurema resoga kui sedagi. |
Eksisin?  |
selle koha pealt küll, et probleem pole mitte pilt/silmailu.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.10.2017 19:25:44
|
|
|
Mäng pole ju veel väljaski, mingit demo arutate?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
11.10.2017 20:52:17
|
|
|
Nagu aru saan siis timed trial? Ehk siis päris mäng, piiratud võimalustega lihtsalt kah?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
11.10.2017 21:34:58
|
|
|
| servud maas ja? mul ei connecti ära???
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.10.2017 08:09:50
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Nagu aru saan siis timed trial? Ehk siis päris mäng, piiratud võimalustega lihtsalt kah? |
Piiratud on aeg ainult. Kui seal veel midagi piiratud oleks, siis ei saakski midagi teha. Pilte ainult vbla.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.10.2017 10:28:26
|
|
|
| siven kirjutas: |
| servud maas ja? mul ei connecti ära??? |
Tänasega sai demo proovimise aeg läbi.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janhen
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2009
|
12.10.2017 11:20:56
|
|
|
Ärge unistage,
career mode nii, nagu me harjunud oleme, GTSporti ei tule.
Ehk siis sisuliselt on tegemist 1/6 GT6-st.
Võtame korra ette GT6 Home Screeni:
Arcade mode - GT6
Career mode - GTSpordis ainult autokooli osa, GT6
Online Seasonal events - GT6
Online Quick Match - Ongi sisuliselt see, mida siis GTSport ainult pakub, samas olemas ka GT6
Special Events - GT6
Edu,
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.10.2017 12:41:46
|
|
|
sain lõpuks sisse ja igakord kui options lähen mäng crashib ja viskab errori ette...
tõmbasin ka uuesti mängu ikka sama jama...
isegi rooli sätteid ei saa sellepärast muuuta jõhker fail game ikka...
jumal tänatud ,et preorderile cancel panin:S
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
13.10.2017 09:43:43
|
|
|
Muide, beta toimib siiamaani, ise alles jõudsin selleni. Enam ei tundu serveri või mänguga jamasid ka olevat, aga võib-olla mul vedas siis
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
13.10.2017 10:09:39
|
|
|
Paras rämps on. Jääb ostmata.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.10.2017 21:17:03
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Mäng pole ju veel väljaski, mingit demo arutate?  |
Jah, vaata paar posti üles poole. Mainiti et demost räägitakse. |
jah, seda nagu üritangi öelda, et siin jutuks demo mitte full game.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.10.2017 11:44:34
|
|
|
See pole demo. See on limited time full mäng.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.10.2017 17:28:52
|
|
|
Ma sain fulli kätte.. mõtlen, et võiks mingitest radadest ja autodest video teha.. mingeid soove? Menüüsi jms asju ei lubata enne 17ndat näidata.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
14.10.2017 17:44:56
|
|
|
| Vb ainuke asi, mis selle mängu juures huvi pakub on livery editor.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
14.10.2017 18:40:05
|
|
|
No kas tasub selle mängu pärast PS4 ära osta ja lisaväärtusena tuleb VR osa juurde ka teiste mängudega?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
14.10.2017 18:59:08
|
|
|
| Ainult selle mängu pärastküll mitte, content lahja, juhitavus ei midagi uut, graafika tavalise ps4 peal tagasihoidlik, pro peal ehk parem
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
15.10.2017 12:22:42
|
|
|
Enne demo proovimist olin ka ise skeptiline mängu suhtes, aga peab möönma, et asi pole nii hull, kui eeldasin. Gran Turismo on oma varasemat mudelit muutmas, kus 1000+ masina asemel on küll vähem autosi, aga ega nende kõigiga nii ehk naa sõita jõudnud/tahtnud. Graafilise poole pealt PRO peal midagi koledat silma ei hakanud, kõik oli sile ja jooksis 60 fps juures. Mootori hääled on ka nüüd korralikud, ehk mitte nii head, kui Forzas, aga midagi häbenema ka GT enam ei pea. Hea uudis on ka see, et ka replay jookseb 60 fps juures, mida teistes automängudes vist tänapäeval naljalt ei kohta
Full game demo ei peegelda kindlasti täit tõde mängust, kui tervikust, aga halb GT Sport kindlasti ei ole. Pettumuse võib tekitada asjaolu, et varem löödi mängijaid suure masinapargiga, nüüd on rõhk pigem kvantiteedil ja rohkemate võimalustega online mängul.
Üks küsimus demo ajal tekkis millele ma vastust ei saanud. Kas masinate tuunimine on mängust täielikult kadunud või seda lihtsalt demos ei näidatud?
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.10.2017 15:51:22
|
|
|
wirx, kurat.. menüüd, videod jne kõik väga bueno.. kuni jõuan reaalsesse race... PS4 tavalise peal 1:1 koopia GT5-st. Graafika on masendav, kuda krt nad nii kenad videod saavad ma ei tea.. maybe PS4PRO peal 4K-l on nata parem asi. Oleksid võinud lihtsalt mingi GT5,6 remasteri teha.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
15.10.2017 18:27:38
|
|
|
Kas demo puhul oli roolide tagasisidel ka piirangud?
Mu t500rs-i ffb oli küll selle demoga väga kehv ja ostma ei kutsu seda mängu, pigem ostan project cars 2
Tahtsin demos porschet proovida, raha oli olemas, aga demos autosid osta ei saanudki.
_________________ Cry me a river! |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
17.10.2017 09:43:40
|
|
|
| HDTanel, kas full versioonist korraliku videoülevaate tegemine on plaanides?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
17.10.2017 11:56:03
|
|
|
| Tänasest saadaval siis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.10.2017 11:58:37
|
|
|
[4K HDR] Gran Turismo Sport Analysis: HDR's Killer App!
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.10.2017 15:47:27
|
|
|
Ja see veel, et offlines seivida ei saa... Nagu tõesti, isegi auto välimust ei ole mõtet tuunida, ära ei seivi. Hullemat ämbrit ei kujuta küll ette vist kui GTS.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
22.10.2017 15:45:09
|
|
|
| Keegi VRiga on proovinud? Kuidas on? Hetkel ei kutsu ostma kuna viimane mida mängisin oli gt5 ja tundub, et essugi pole muutunud. Ainult üks meeletu rehvi kiunumine ja mitte mingit pidamist. Huvitaks just kas VRiga on nüüd mingi kiiruse tunnetus vähemalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.10.2017 21:32:41
|
|
|
henryf, ma E3-l proovisin, täiesti tavaline VR elamus kuna mäng polnud midagi erilist.. see gravel rally on nii akward kuidagi... nähtamatud seinad ja jube arcade tundub lihtsalt. Aga ilma roolita pole küll mõtet VR-iga mängida.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
22.10.2017 22:36:47
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| henryf, ma E3-l proovisin, täiesti tavaline VR elamus kuna mäng polnud midagi erilist.. see gravel rally on nii akward kuidagi... nähtamatud seinad ja jube arcade tundub lihtsalt. Aga ilma roolita pole küll mõtet VR-iga mängida. |
Aga ühesõnaga vr ei muuda kaa asja paremaks/reaalsemaks? Endal seni vriga kogemused puuduvad aga kui vaadata videosid gt spordist siis ei tundu küll kohe täishinnaga ostmist väärt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
23.10.2017 19:59:42
|
|
|
| Splitscreen on olemas?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.10.2017 21:02:04
|
|
|
Betas küll oli. Kuigi natuke veider - ei kasutatud kogu ekraani ja sõitsid "musta kasti" sees.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
24.10.2017 15:03:33
|
|
|
| Keegi võiks ära proovida ja teada anda. Imelik siiamaani pole ps4 jaoks tehtud võidusõidu mängu kus kahekesi ühel ekraanil mängida saaks.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
25.10.2017 00:48:41
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Keegi võiks ära proovida ja teada anda. Imelik siiamaani pole ps4 jaoks tehtud võidusõidu mängu kus kahekesi ühel ekraanil mängida saaks. |
Split-screen on täitsa olemas. Näeb veits imelik välja (https://www.youtube.com/watch?v=35Dqbup_FBw), kuid ajab kahekesi sõitmisel asja ära. Arvuti juhitud masinaid lisada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
23.12.2017 03:58:09
|
|
|
Keegi mängib kah seda? Minu arust kõigi aegade halvim "simulaator" üldse. Juhitavus on ikka päris pask rooliga. Driveclub see eest on puhas nauding - ok see on ikka arcade aga kurat on ikka mõnus kah.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
23.12.2017 13:45:06
|
|
|
Just tuli uuendus ja nüüd offline-s ka päris palju võimalusi. Ise mängin ka rooliga. Kehvade autode ja rehvidega on ikka üpris halb sõita, eriti just pidurdamine, umbes "kilomeeter" enne järsemat kurvi peab pidurdama hakkama
Samas paremate autodega on üpris lust sõita.
Eriti meeldis VR GT Spordis, petab ikka päris hästi ära, kui playseati ja rooli kasutada. Driveclub-i VR jättis aga külmaks, samuti nagu mäng isegi.
Hetkel siiski parim sim on Project Cars 1/2.
_________________ Cry me a river! |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
23.12.2017 17:37:24
|
|
|
| heix85 kirjutas: |
Just tuli uuendus ja nüüd offline-s ka päris palju võimalusi. Ise mängin ka rooliga. Kehvade autode ja rehvidega on ikka üpris halb sõita, eriti just pidurdamine, umbes "kilomeeter" enne järsemat kurvi peab pidurdama hakkama
Samas paremate autodega on üpris lust sõita.
Eriti meeldis VR GT Spordis, petab ikka päris hästi ära, kui playseati ja rooli kasutada. Driveclub-i VR jättis aga külmaks, samuti nagu mäng isegi.
Hetkel siiski parim sim on Project Cars 1/2. |
Just see pidurdamise teema ongi lame, et hakka 1km enne kurvi pidurdama ja siis kui jõuad apexini on kiirus nullis ja vastased lendavad sealt sajaga sinust mööda. Imelik, et seda peetakse väga heaks simuks. Mo arust on Forza 7 kah mitu korda etem.
Driveclubis ma vähemalt tunnetan läbi rooli kui gaasi anda, pidurdadada, driftida või pöörata. GTS-is on see kõik ikka väga tuim. Aasta pettumus igatahes. VR-i pole proovinud, sel teemal kaasa ei mõgise.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
24.12.2017 17:30:18
|
|
|
-50% sale ps stores tõi selle mängu jõulukingina minu librarysse ka. Sain eile päeval paar tundi mängida. Õhtuks olid serverid maas ja on seda siiani, ca 24h Kurat ma tahan nagunii lihtsalt offline GT League sõite teha, aga kuna offlines mäng progressi ei salvesta, siis nojah. Loodetavasti tuleb mõistus pähe ja lülitatakse see väike asi ka sisse. Niipalju kui sõita sain oli okei, pidurdamine on natuke huinjaa, mul Golf mk7 gti pidurid tundub et 4x 1930ndatest pärit trumlid, tõesti kilomeeter enne kurvi hakka selleks hoogu maha võtma.
Saab Forza 7-t vähemalt mängida - pole seal serveriprobleeme ja offline sõidud saab salvestatud ka internetita.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.12.2017 14:43:39
|
|
|
Kuna uue plaadi hind alla 25euri, võtsin ka ligi.
Täis pas*. Võiksid kasvõi kaamera nurga paremaks panna väljast autole peale vaadates.
Driveclub isegi mitu korda etem. Kahju, et uusi radasi ja autosi peale ei tule, lisaks graafika ka igatipidi parem. Sõpradega diivani taga paremat aega taga ajada palju lõbusam, lisaks ütleks, et hääled paremad.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
25.12.2017 14:46:33
|
|
|
siin sõbraga muigama seda teksti... meile gran turismo tundus kõige parem ja mõnusam rooliga...
drive clubis on ikka mingid autod väga cancer ja võtad puldi kätte vaatad wtf teine mäng üldse...
project carsis kuidas auto vihmaga käitub ei ole kuidagi reaalne sõidaks nagu mööda jääd suve rehvidega...
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.12.2017 15:22:58
|
|
|
Rooliga ei mängi. Driveclubi puldiga väga mõnus. Eriti häirib gran turismo puhul masendav pilt, third person view puhul auto võiks lähemal olla.
Suht mõttetu mäng, võin ps3 peal gt5 mängida, ka huvitavam. Split screen ka mingi debiilsus, mustad kastid ümber. Project Cars etem tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.12.2017 15:25:19
|
|
|
Gran Turismo Sport = Braking Simulator 2017
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|