Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.10.2017 15:45:02 vasta tsitaadiga

Radade osas on tõsine tagasiminek. Kadunud spa, monza, a1, silverstone, ascari, fuji jne.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.10.2017 11:00:28 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Radade osas on tõsine tagasiminek. Kadunud spa, monza, a1, silverstone, ascari, fuji jne.
Eks neid radu ja ilmselt ka lisaautosi saab raha eest hiljem juurde osta. GT5 ajal tulid ka mõned rajad DLC pakkidena juurde. GTSport tundub olema platvorm, millele hakatakse aegamööda sisu juurde looma. Kui see nii peaks olema, siis on see tõsine tagasiminek, aga elame näema icon_smile.gif
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 14:18:30 vasta tsitaadiga

Demo ka väljas, eile proovisin aga mina aru ei saanud, kogu karjäär koosneb mingist autokoolist? Jah lõpupoole on ka mingid 30 ringi sõidud, aga ikkagi. Kuidagi nigel...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.10.2017 14:23:30 vasta tsitaadiga

Täelik jama on see GT Sport ikka. Võrguühendusega jamad ka jätkuvalt - ei saanud joinida.
Campaign ka nadi.

Ühesõnaga selline jama, et ei viitsi isegi kirjutada sellest.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 18:26:39 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
E3-l mängisin. Täispask.. Hingetu mõttetu mäng. Imo tuleks prügikasti visata ja korralik GT7 välja tuua. See Sport nägi nagu tavaline GT5-6 PS3 peal välja lihtsalt suurema resoga kui sedagi.


Eksisin? icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 19:53:56 vasta tsitaadiga

Ise proovisin ka mingi pool h mängida, rohkem ei kannatanud. See online asi ka ei toiminud mul, 15 minti nühkisin üksi rada kvalifikatsiooni aega. Siis pidi race hakkama aga mitte sittagi. Driving school esimene ülesanne oli vinge, pidi R2 peal ainult hoidma ehk siis kohapealt start ja kuld medal olemas. Mida perset? icon_lol.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 21:32:40 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Demo ka väljas, eile proovisin aga mina aru ei saanud, kogu karjäär koosneb mingist autokoolist? Jah lõpupoole on ka mingid 30 ringi sõidud, aga ikkagi. Kuidagi nigel...

License testid (autokool) on ju praktiliselt igas Gran Turismos olemas icon_rolleyes.gif
Et saaksid järgmise klassi lahti lukustada pead enne tegema teatud kategooria testid ära...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 21:49:27 vasta tsitaadiga

Jah, aga kus see karjäär on? Et alustad nõrgema autoga jne. Ja see ei olnudki nagu licence test, vaid niisama autokool.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 14:59:05 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
HDTanel kirjutas:
E3-l mängisin. Täispask.. Hingetu mõttetu mäng. Imo tuleks prügikasti visata ja korralik GT7 välja tuua. See Sport nägi nagu tavaline GT5-6 PS3 peal välja lihtsalt suurema resoga kui sedagi.


Eksisin? icon_lol.gif


selle koha pealt küll, et probleem pole mitte pilt/silmailu.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 19:25:44 vasta tsitaadiga

Mäng pole ju veel väljaski, mingit demo arutate? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 20:48:04 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Mäng pole ju veel väljaski, mingit demo arutate? icon_rolleyes.gif

Jah, vaata paar posti üles poole. Mainiti et demost räägitakse.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 20:52:17 vasta tsitaadiga

Nagu aru saan siis timed trial? Ehk siis päris mäng, piiratud võimalustega lihtsalt kah?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 21:34:58 vasta tsitaadiga

servud maas ja? mul ei connecti ära???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2017 08:09:50 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Nagu aru saan siis timed trial? Ehk siis päris mäng, piiratud võimalustega lihtsalt kah?


Piiratud on aeg ainult. Kui seal veel midagi piiratud oleks, siis ei saakski midagi teha. Pilte ainult vbla.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 10:28:26 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
servud maas ja? mul ei connecti ära???

Tänasega sai demo proovimise aeg läbi.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janhen
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 11:20:56 vasta tsitaadiga

Ärge unistage,

career mode nii, nagu me harjunud oleme, GTSporti ei tule.

Ehk siis sisuliselt on tegemist 1/6 GT6-st.
Võtame korra ette GT6 Home Screeni:
Arcade mode - GT6
Career mode - GTSpordis ainult autokooli osa, GT6
Online Seasonal events - GT6
Online Quick Match - Ongi sisuliselt see, mida siis GTSport ainult pakub, samas olemas ka GT6
Special Events - GT6

Edu,
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 12:41:46 vasta tsitaadiga

sain lõpuks sisse ja igakord kui options lähen mäng crashib ja viskab errori ette...
tõmbasin ka uuesti mängu ikka sama jama...
isegi rooli sätteid ei saa sellepärast muuuta jõhker fail game ikka...
jumal tänatud ,et preorderile cancel panin:S
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 09:43:43 vasta tsitaadiga

Muide, beta toimib siiamaani, ise alles jõudsin selleni. Enam ei tundu serveri või mänguga jamasid ka olevat, aga võib-olla mul vedas siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 10:09:39 vasta tsitaadiga

Paras rämps on. Jääb ostmata.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 21:17:03 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Mäng pole ju veel väljaski, mingit demo arutate? icon_rolleyes.gif

Jah, vaata paar posti üles poole. Mainiti et demost räägitakse.

jah, seda nagu üritangi öelda, et siin jutuks demo mitte full game.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.10.2017 11:44:34 vasta tsitaadiga

See pole demo. See on limited time full mäng.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 17:28:52 vasta tsitaadiga

Ma sain fulli kätte.. mõtlen, et võiks mingitest radadest ja autodest video teha.. mingeid soove? Menüüsi jms asju ei lubata enne 17ndat näidata.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 17:44:56 vasta tsitaadiga

Vb ainuke asi, mis selle mängu juures huvi pakub on livery editor.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 18:40:05 vasta tsitaadiga

No kas tasub selle mängu pärast PS4 ära osta ja lisaväärtusena tuleb VR osa juurde ka teiste mängudega?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 18:59:08 vasta tsitaadiga

Ainult selle mängu pärastküll mitte, content lahja, juhitavus ei midagi uut, graafika tavalise ps4 peal tagasihoidlik, pro peal ehk parem
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 15.10.2017 12:22:42 vasta tsitaadiga

Enne demo proovimist olin ka ise skeptiline mängu suhtes, aga peab möönma, et asi pole nii hull, kui eeldasin. Gran Turismo on oma varasemat mudelit muutmas, kus 1000+ masina asemel on küll vähem autosi, aga ega nende kõigiga nii ehk naa sõita jõudnud/tahtnud. Graafilise poole pealt PRO peal midagi koledat silma ei hakanud, kõik oli sile ja jooksis 60 fps juures. Mootori hääled on ka nüüd korralikud, ehk mitte nii head, kui Forzas, aga midagi häbenema ka GT enam ei pea. Hea uudis on ka see, et ka replay jookseb 60 fps juures, mida teistes automängudes vist tänapäeval naljalt ei kohta icon_cool.gif

Full game demo ei peegelda kindlasti täit tõde mängust, kui tervikust, aga halb GT Sport kindlasti ei ole. Pettumuse võib tekitada asjaolu, et varem löödi mängijaid suure masinapargiga, nüüd on rõhk pigem kvantiteedil ja rohkemate võimalustega online mängul.

Üks küsimus demo ajal tekkis millele ma vastust ei saanud. Kas masinate tuunimine on mängust täielikult kadunud või seda lihtsalt demos ei näidatud?

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 15:51:22 vasta tsitaadiga

wirx, kurat.. menüüd, videod jne kõik väga bueno.. kuni jõuan reaalsesse race... PS4 tavalise peal 1:1 koopia GT5-st. Graafika on masendav, kuda krt nad nii kenad videod saavad ma ei tea.. maybe PS4PRO peal 4K-l on nata parem asi. Oleksid võinud lihtsalt mingi GT5,6 remasteri teha.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 18:27:38 vasta tsitaadiga

Kas demo puhul oli roolide tagasisidel ka piirangud?
Mu t500rs-i ffb oli küll selle demoga väga kehv ja ostma ei kutsu seda mängu, pigem ostan project cars 2 thumbs_down.gif
Tahtsin demos porschet proovida, raha oli olemas, aga demos autosid osta ei saanudki.

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 17.10.2017 09:43:40 vasta tsitaadiga

HDTanel, kas full versioonist korraliku videoülevaate tegemine on plaanides?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 11:56:03 vasta tsitaadiga

Tänasest saadaval siis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 11:58:37 vasta tsitaadiga

[4K HDR] Gran Turismo Sport Analysis: HDR's Killer App!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 17.10.2017 12:53:27 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/gaming/2017/10/gran-turismo-sport-is-extremely-limited-in-offline-mode/

Ja kogu see artikli info põhjus, miks see mäng ostmata ka jääb. Väga kahju et PS4 peale korraliku grindimise racingut ei ole ja ei tule vist ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 14:04:06 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga kui HDR telerit ja PS4Pro-d ei oma, siis on täiesti lamp seda mängu osta. Contenti ja progressionit vähe ning seda reklaamitud silmailu ka kätte ei saa tava ps4 peal. Onlines rammivate tattnokkadega võistlemine ei paku pinget. Jätan vahele
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 15:47:27 vasta tsitaadiga

Ja see veel, et offlines seivida ei saa... Nagu tõesti, isegi auto välimust ei ole mõtet tuunida, ära ei seivi. Hullemat ämbrit ei kujuta küll ette vist kui GTS.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2017 14:25:30 vasta tsitaadiga

viperconcepti GTS-i füüsika ülevaade:

Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henryf
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011




sõnum 22.10.2017 15:45:09 vasta tsitaadiga

Keegi VRiga on proovinud? Kuidas on? Hetkel ei kutsu ostma kuna viimane mida mängisin oli gt5 ja tundub, et essugi pole muutunud. Ainult üks meeletu rehvi kiunumine ja mitte mingit pidamist. Huvitaks just kas VRiga on nüüd mingi kiiruse tunnetus vähemalt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2017 21:32:41 vasta tsitaadiga

henryf, ma E3-l proovisin, täiesti tavaline VR elamus kuna mäng polnud midagi erilist.. see gravel rally on nii akward kuidagi... nähtamatud seinad ja jube arcade tundub lihtsalt. Aga ilma roolita pole küll mõtet VR-iga mängida.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henryf
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011




sõnum 22.10.2017 22:36:47 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
henryf, ma E3-l proovisin, täiesti tavaline VR elamus kuna mäng polnud midagi erilist.. see gravel rally on nii akward kuidagi... nähtamatud seinad ja jube arcade tundub lihtsalt. Aga ilma roolita pole küll mõtet VR-iga mängida.


Aga ühesõnaga vr ei muuda kaa asja paremaks/reaalsemaks? Endal seni vriga kogemused puuduvad aga kui vaadata videosid gt spordist siis ei tundu küll kohe täishinnaga ostmist väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 19:59:42 vasta tsitaadiga

Splitscreen on olemas?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.10.2017 21:02:04 vasta tsitaadiga

Betas küll oli. Kuigi natuke veider - ei kasutatud kogu ekraani ja sõitsid "musta kasti" sees.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 15:03:33 vasta tsitaadiga

Keegi võiks ära proovida ja teada anda. Imelik siiamaani pole ps4 jaoks tehtud võidusõidu mängu kus kahekesi ühel ekraanil mängida saaks.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 00:48:41 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Keegi võiks ära proovida ja teada anda. Imelik siiamaani pole ps4 jaoks tehtud võidusõidu mängu kus kahekesi ühel ekraanil mängida saaks.


Split-screen on täitsa olemas. Näeb veits imelik välja (https://www.youtube.com/watch?v=35Dqbup_FBw), kuid ajab kahekesi sõitmisel asja ära. Arvuti juhitud masinaid lisada ei saa.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 03:58:09 vasta tsitaadiga

Keegi mängib kah seda? Minu arust kõigi aegade halvim "simulaator" üldse. Juhitavus on ikka päris pask rooliga. Driveclub see eest on puhas nauding - ok see on ikka arcade aga kurat on ikka mõnus kah. icon_biggrin.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 13:45:06 vasta tsitaadiga

Just tuli uuendus ja nüüd offline-s ka päris palju võimalusi. Ise mängin ka rooliga. Kehvade autode ja rehvidega on ikka üpris halb sõita, eriti just pidurdamine, umbes "kilomeeter" enne järsemat kurvi peab pidurdama hakkama icon_smile.gif
Samas paremate autodega on üpris lust sõita.
Eriti meeldis VR GT Spordis, petab ikka päris hästi ära, kui playseati ja rooli kasutada. Driveclub-i VR jättis aga külmaks, samuti nagu mäng isegi.

Hetkel siiski parim sim on Project Cars 1/2.

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 17:37:24 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Just tuli uuendus ja nüüd offline-s ka päris palju võimalusi. Ise mängin ka rooliga. Kehvade autode ja rehvidega on ikka üpris halb sõita, eriti just pidurdamine, umbes "kilomeeter" enne järsemat kurvi peab pidurdama hakkama icon_smile.gif
Samas paremate autodega on üpris lust sõita.
Eriti meeldis VR GT Spordis, petab ikka päris hästi ära, kui playseati ja rooli kasutada. Driveclub-i VR jättis aga külmaks, samuti nagu mäng isegi.

Hetkel siiski parim sim on Project Cars 1/2.

Just see pidurdamise teema ongi lame, et hakka 1km enne kurvi pidurdama ja siis kui jõuad apexini on kiirus nullis ja vastased lendavad sealt sajaga sinust mööda. icon_razz.gif Imelik, et seda peetakse väga heaks simuks. Mo arust on Forza 7 kah mitu korda etem. icon_razz.gif
Driveclubis ma vähemalt tunnetan läbi rooli kui gaasi anda, pidurdadada, driftida või pöörata. GTS-is on see kõik ikka väga tuim. Aasta pettumus igatahes. icon_razz.gif VR-i pole proovinud, sel teemal kaasa ei mõgise. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 24.12.2017 17:30:18 vasta tsitaadiga

-50% sale ps stores tõi selle mängu jõulukingina minu librarysse ka. Sain eile päeval paar tundi mängida. Õhtuks olid serverid maas ja on seda siiani, ca 24h icon_rolleyes.gif Kurat ma tahan nagunii lihtsalt offline GT League sõite teha, aga kuna offlines mäng progressi ei salvesta, siis nojah. Loodetavasti tuleb mõistus pähe ja lülitatakse see väike asi ka sisse. Niipalju kui sõita sain oli okei, pidurdamine on natuke huinjaa, mul Golf mk7 gti pidurid tundub et 4x 1930ndatest pärit trumlid, tõesti kilomeeter enne kurvi hakka selleks hoogu maha võtma.
Saab Forza 7-t vähemalt mängida - pole seal serveriprobleeme ja offline sõidud saab salvestatud ka internetita.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 14:43:39 vasta tsitaadiga

Kuna uue plaadi hind alla 25euri, võtsin ka ligi.
Täis pas*. Võiksid kasvõi kaamera nurga paremaks panna väljast autole peale vaadates.

Driveclub isegi mitu korda etem. Kahju, et uusi radasi ja autosi peale ei tule, lisaks graafika ka igatipidi parem. Sõpradega diivani taga paremat aega taga ajada palju lõbusam, lisaks ütleks, et hääled paremad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 14:46:33 vasta tsitaadiga

siin sõbraga muigama seda teksti... meile gran turismo tundus kõige parem ja mõnusam rooliga...
drive clubis on ikka mingid autod väga cancer ja võtad puldi kätte vaatad wtf teine mäng üldse...
project carsis kuidas auto vihmaga käitub ei ole kuidagi reaalne sõidaks nagu mööda jääd suve rehvidega...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 15:22:58 vasta tsitaadiga

Rooliga ei mängi. Driveclubi puldiga väga mõnus. Eriti häirib gran turismo puhul masendav pilt, third person view puhul auto võiks lähemal olla.
Suht mõttetu mäng, võin ps3 peal gt5 mängida, ka huvitavam. Split screen ka mingi debiilsus, mustad kastid ümber. Project Cars etem tõesti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 15:25:19 vasta tsitaadiga

Gran Turismo Sport = Braking Simulator 2017
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.