Oot, miks eurooplane aasia või sa serverites mängima peaks?
Või vastupidi eksole ?
On sort mängijaid, kes on õppinud kõrge pingi oma kasuks mängima -lasevad ette jne Ping limiter võiks siin kohal kindlasti aktiveeruda.
Stiili näide mis keberniit sellega on:
ma mängin seda juba sellest ajast kui asi veel closed betas oli, ei tea miks kõik mu järgi mängima hakkasid seda
Aga. 1. oktoorber kell 19:00 squad FPP tourament. Eestlaste osavõtt pidi suhteliselt leige olema seega paluti visata natukene reklaamteksti. Kel huvi saada veidi teistsugune mängukogemus kuin niisama squadi iga õhtu toksida, siis looge tiim, invitege sõbrad sinna ja võtke osa. Täpsemalt: https://pubg.lv/events/2017-october-squad-fpp#lang-en _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Homme tuleb vast siis 2 miljonit mängijat ära
Tundub, et pilud on ka h1z1 hülgamas Varasemalt raudselt top3 püsinud h1z1 on nüüd juba top10st välja kukkunud _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Möh? Aasia server on algusest saati püsti olnud. Mingi aeg tuli southeast asia ja oceania juurde. Võimalik, et south and central america ka aga selles pole kindel.
eee ei saa su mõttest täpselt aru, et h1z1 mängijatenumber vähenes kuna hiinased said oma servu? Või mis asja sa mõtled?
PUBGis on aasia serv juba Ma ei tea mis ajast, suht algusest peale.
h1z1 nüüd vist kunagi sai jah, aga pilukad mängiśid seal totaalselt NA serveris ja polnud suht harv nähtus seal, et tuli sulle mingi 30 pealine pilukate kamp vastu _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
dUUUmzz mida sa nende hooaegade kohta täpsemalt mõtled? Kus neid jälgida saab?
Aga näha on jah, et oled aktiivselt FPP'd kütnud ning tundes sinu agressiivset mängustiili, on see statistika päris näitaja.
Päevas mõne pela ikka teeb vahest, peab kiitma küll antud mängu. Pärast PUBGi ostu ei taha BF1 enam üldse mängida.
Aga näha on jah, et oled aktiivselt FPP'd kütnud ning tundes sinu agressiivset mängustiili, on see statistika päris näitaja.
See ilmselgelt ei ole tema näitaja, vaid mõne kooderi konto.
OPollo kirjutas:
ettevaatlikke jobisi on nagu spermi 13 aastase tatikrae padjapüüri vahel ...
ESL turniiril ka vinguti selle üle, aga on ära unustatud, et mängu eesmärk on ikkagi võita, mitte K/D ratiot boostida. Sa oled vist vale shooteri endale valinud.
ESL turniiril ka vinguti selle üle, aga on ära unustatud, et mängu eesmärk on ikkagi võita, mitte K/D ratiot boostida. Sa oled vist vale shooteri endale valinud.
Pidasin silmas ettevaatlikke hacker jobisi, kes ei ragehacki, vaid hoiavad madalat profiili oma makstud koodi otsas !
ESL turniiril ka vinguti selle üle, aga on ära unustatud, et mängu eesmärk on ikkagi võita, mitte K/D ratiot boostida. Sa oled vist vale shooteri endale valinud.
Pidasin silmas ettevaatlikke hacker jobisi, kes ei ragehacki, vaid hoiavad madalat profiili oma makstud koodi otsas !
olen ka ühes suletud discordi grupis hiilin ringi seal...
hack per kärss maksab 750 euri + igakuu 200 hooldustasu...
bänni pole keegi veel saanud ja kokku neid 79 tükki hetkel...
mehed arvutage nüüd kokku palju see vend kes häki tegi raha sai...
autor ise on ka seal discordis koguaeg olemas ja saab suhelda temaga...
pakub ta ka veel paari teise mängule hacke...
suht ulme tuleb ise koodimist õpima hakata ja oled eluaeg richboy:D
2 korda (ütleme viimase 50 tunni mängu jagu) oli tunne, et tõenäoliselt oli kooder, aga viimastel päevadel on päris puhas olnud.
kord sain laial põllul eiteakust 3 järjestikust headshoti sekundi jooksul VSS-ist. no ei paista väga võimalik.
teine kord oli täiskäigul bagiga 3 järjestikust burst headshoti AK-st küljepealt. see ka ei paista väga normaalne.
sain vaheapeal ka endale teise soolovõidu kirja (kusjuures peaaegu oleks kaks järjest, järgmise mängu lõpetasin 2na ja ega polnud enam kaugel, mõlemad tõusime püsti ja alustastasime laskmist samal ajal, temal aga 3-level kiiver ja vest, mul olid kehvemad)). vaikselt kogemus tekib, aga eks soolo on paras loterii niivõinaa.
küll aga väga mõru paistab küll, et midagi ette ei võeta. see wave'dena bannimine ei paista küll midagi head. peab ikka konstantselt kooderitel hirmu peal hoidma.
kui ikka vend jookseb ringi auto kiirusega ja laseb 30 headshoti mängus, siis pole vaja midagi kaaluda. banaani peaks kohe andma.
täna tuli soolo kanaeinet juurde (vist kolmas soolokas nüüd)
algus oli pärs niru, suutsin oma bagi sirge tee peal jõkke ajada ja siis sai pisut ujuda ja niisama jalutada. põmst kedagi ei näinud esimesed 10 minti. korraga olin mäeküljel, minust taga 3-4 matsi, hambuni varustatud (üks lausa awp-ga), lasin alla põllule lesta pikutama ja ootasin kuni vennad alla ronivad.
aga lõpp oli päris clutch: 2 käbikilli ja viimane vend tahtis veel autoga alla ajada
Komas vaade on sama "gay", kui "normal mode" BF seerias
Aga ma võtan rahulikult asja, 1st ja 3rd view on nagu kaks erinevat mängu.
Sa ei oska lihtsalt pihta lasta ega sihikut vastasel peal hoida. Seda on naitand PUBG ja BF, pole ime miks minnakse lihtsama tee suunas . _________________
Komas vaade on sama "gay", kui "normal mode" BF seerias
Aga ma võtan rahulikult asja, 1st ja 3rd view on nagu kaks erinevat mängu.
Sa ei oska lihtsalt pihta lasta ega sihikut vastasel peal hoida. Seda on naitand PUBG ja BF, pole ime miks minnakse lihtsama tee suunas .
Nendes mõlemas mängus ei piisa vaid sihiku peal hoidmisest. Kui vastane liigub siis peab ikka väheke mööda sihtima, et kuuli lennuviivitust siluda. Samamoodi on ju ka bulletdropiga. Need ajad on suht möödas kus sellega arvestama ei pea. COD-is eriti ei pea.
Sulle vanale spetsialistile ei pea ju ometigi seda seletama. Mul endal kah PUBG-s suht raske pihta saada vastasele. Recoil + bulletdrop = missed shot from me.
Meeldib, et see mäng on 3rd person. Võikski ainult nii olla. 1rst person mänge küllalt
ooo, kas nüüd ootad, et 1st person fanboyd kraesse kargaksid? Mis sel vahet on, kui saab valida kumba mode pelad?
Ei karga siin keegi - 3rd person/värdson view on lihtsalt 0 killiga top 10sse lootijate pärusmaa. Palju õnne maailma parima mängu soetamise eest
Aga ongi kaks erinevat mängi, iga mees valib vastavalt võimetele .
viimati muutis OPollo 18.10.2017 20:56:07, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.