Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 14:48:39 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:


Oot, miks eurooplane aasia või sa serverites mängima peaks? icon_neutral.gif

Või vastupidi eksole ?
On sort mängijaid, kes on õppinud kõrge pingi oma kasuks mängima -lasevad ette jne Ping limiter võiks siin kohal kindlasti aktiveeruda.
Stiili näide mis keberniit sellega on:
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas pole 100% kindel ka, kas oli pingi probleem, aga lõhnab selliselt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 19:09:01 vasta tsitaadiga

ma mängin seda juba sellest ajast kui asi veel closed betas oli, ei tea miks kõik mu järgi mängima hakkasid seda icon_lol.gif

Aga. 1. oktoorber kell 19:00 squad FPP tourament. Eestlaste osavõtt pidi suhteliselt leige olema seega paluti visata natukene reklaamteksti. Kel huvi saada veidi teistsugune mängukogemus kuin niisama squadi iga õhtu toksida, siis looge tiim, invitege sõbrad sinna ja võtke osa. Täpsemalt: https://pubg.lv/events/2017-october-squad-fpp#lang-en

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2017 16:57:06 vasta tsitaadiga

Joobes tüüpe lennuki peale ei võeta icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2017 19:04:05 vasta tsitaadiga

Ja läheb
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning ~10 minuti pärast ka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 05.10.2017 20:02:42 vasta tsitaadiga

sain ka solos lõpuks linnukese kätte. täitsa legit variandina
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2017 08:28:30 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
sain ka solos lõpuks linnukese kätte. täitsa legit variandina
Spoiler Spoiler Spoiler

No täitsa legit ei ole - see ju 3rd person. JK icon_lol.gif
Aga gratz! icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 20:18:07 vasta tsitaadiga

Homme tuleb vast siis 2 miljonit mängijat ära icon_eek.gif
Tundub, et pilud on ka h1z1 hülgamas icon_biggrin.gif Varasemalt raudselt top3 püsinud h1z1 on nüüd juba top10st välja kukkunud icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 20:37:39 vasta tsitaadiga

Pilud said vist suht hiljuti oma kandi serverid ka - ilmselt sellepärast?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 21:01:36 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Pilud said vist suht hiljuti oma kandi serverid ka - ilmselt sellepärast?

ega see loe kus kandis neil serverid on, mängijatenumber läheb ikka kirja.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 21:04:28 vasta tsitaadiga

Aa, arvad et viitsisid siis kõrge pingiga kuskil mujal pelada?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 21:23:15 vasta tsitaadiga

Möh? Aasia server on algusest saati püsti olnud. Mingi aeg tuli southeast asia ja oceania juurde. Võimalik, et south and central america ka aga selles pole kindel.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 21:23:21 vasta tsitaadiga

eee ei saa su mõttest täpselt aru, et h1z1 mängijatenumber vähenes kuna hiinased said oma servu? Või mis asja sa mõtled?
PUBGis on aasia serv juba Ma ei tea mis ajast, suht algusest peale.
h1z1 nüüd vist kunagi sai jah, aga pilukad mängiśid seal totaalselt NA serveris ja polnud suht harv nähtus seal, et tuli sulle mingi 30 pealine pilukate kamp vastu

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 22:56:45 vasta tsitaadiga

elektriautod on ka mängus:
Spoiler Spoiler Spoiler

enne on ka selga sõidetud ilma kuulmata, siiamaani arvasin, et seljatagant tulevat autot ei kuulegi aga hoopis nii toimib.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 23:04:16 vasta tsitaadiga

old known bug. juhtub vaid bagidega.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2017 20:20:42 vasta tsitaadiga

[img][/img]

See season siis 85 winni kokku, next season voiks ikka 100 tulla icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 10:26:08 vasta tsitaadiga

Mh? Season sai läbi vms?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 00:00:08 vasta tsitaadiga

2 miljonit olemas. Aasta lõpuks tuleb 3 ära?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 14:06:13 vasta tsitaadiga

Vaadates statse, mõtlen et millal midagi ja mida ette võetakse.
Spoiler Spoiler Spoiler

+ ettevaatlikke jobisi on nagu spermi 13 aastase tatikrae padjapüüri vahel ... icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 16:47:54 vasta tsitaadiga

dUUUmzz mida sa nende hooaegade kohta täpsemalt mõtled? Kus neid jälgida saab?
Aga näha on jah, et oled aktiivselt FPP'd kütnud ning tundes sinu agressiivset mängustiili, on see statistika päris thumbs_up.gif thumbs_up.gif näitaja.

Päevas mõne pela ikka teeb vahest, peab kiitma küll antud mängu. Pärast PUBGi ostu ei taha BF1 enam üldse mängida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 16:55:01 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
2 miljonit olemas. Aasta lõpuks tuleb 3 ära?
Spoiler Spoiler Spoiler


Miks nii tagasihoidlik?

Pigem oktoobri lõpuks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 18:05:10 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Vaadates statse, mõtlen et millal midagi ja mida ette võetakse.
Spoiler Spoiler Spoiler

+ ettevaatlikke jobisi on nagu spermi 13 aastase tatikrae padjapüüri vahel ... icon_sad.gif
34 k/d suht norm ju
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 22:09:32 vasta tsitaadiga

3 solo squadi järjest piludega.


Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 08:47:06 vasta tsitaadiga

assu2 kirjutas:
Aga näha on jah, et oled aktiivselt FPP'd kütnud ning tundes sinu agressiivset mängustiili, on see statistika päris thumbs_up.gif thumbs_up.gif näitaja.

See ilmselgelt ei ole tema näitaja, vaid mõne kooderi konto.

OPollo kirjutas:
ettevaatlikke jobisi on nagu spermi 13 aastase tatikrae padjapüüri vahel ... icon_sad.gif

ESL turniiril ka vinguti selle üle, aga on ära unustatud, et mängu eesmärk on ikkagi võita, mitte K/D ratiot boostida. Sa oled vist vale shooteri endale valinud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 11:21:34 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
assu2 kirjutas:
Aga näha on jah, et oled aktiivselt FPP'd kütnud ning tundes sinu agressiivset mängustiili, on see statistika päris thumbs_up.gif thumbs_up.gif näitaja.

See ilmselgelt ei ole tema näitaja, vaid mõne kooderi konto.


icon_eek.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:32:53 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:

ESL turniiril ka vinguti selle üle, aga on ära unustatud, et mängu eesmärk on ikkagi võita, mitte K/D ratiot boostida. Sa oled vist vale shooteri endale valinud.

Pidasin silmas ettevaatlikke hacker jobisi, kes ei ragehacki, vaid hoiavad madalat profiili oma makstud koodi otsas !
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:37:12 vasta tsitaadiga

Mis need häkid endast täpsemalt kujutavad - viidet?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:38:19 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Tonsor kirjutas:

ESL turniiril ka vinguti selle üle, aga on ära unustatud, et mängu eesmärk on ikkagi võita, mitte K/D ratiot boostida. Sa oled vist vale shooteri endale valinud.

Pidasin silmas ettevaatlikke hacker jobisi, kes ei ragehacki, vaid hoiavad madalat profiili oma makstud koodi otsas !


olen ka ühes suletud discordi grupis hiilin ringi seal...
hack per kärss maksab 750 euri + igakuu 200 hooldustasu...
bänni pole keegi veel saanud ja kokku neid 79 tükki hetkel...
mehed arvutage nüüd kokku palju see vend kes häki tegi raha sai...
autor ise on ka seal discordis koguaeg olemas ja saab suhelda temaga...
pakub ta ka veel paari teise mängule hacke...
suht ulme tuleb ise koodimist õpima hakata ja oled eluaeg richboy:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:45:54 vasta tsitaadiga

Ilmselt on richboyd ka need, kes nii palju raha maksavad sellise jama eest...
Tundub suht muinasjutt, aga miski pole võimatu tänapäeval icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 14:56:33 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

hack per kärss maksab 750 euri + igakuu 200 hooldustasu...

ca 10-15 dollas per kärss kuus on odavama otsa koodijupid.
Lugedes nende jobide foorumit ajab ikka hinge täis küll vahest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 15:03:09 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
siven kirjutas:

hack per kärss maksab 750 euri + igakuu 200 hooldustasu...

ca 10-15 dollas per kärss kuus on odavama otsa koodijupid.
Lugedes nende jobide foorumit ajab ikka hinge täis küll vahest icon_biggrin.gif


nende 20 euriste haxidega saab banaani kas 1 round või esimese paari tunni jooksul:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 13.10.2017 15:06:38 vasta tsitaadiga

ma EU-s h2ximist pole väga saanud tunda.

2 korda (ütleme viimase 50 tunni mängu jagu) oli tunne, et tõenäoliselt oli kooder, aga viimastel päevadel on päris puhas olnud.
kord sain laial põllul eiteakust 3 järjestikust headshoti sekundi jooksul VSS-ist. no ei paista väga võimalik.
teine kord oli täiskäigul bagiga 3 järjestikust burst headshoti AK-st küljepealt. see ka ei paista väga normaalne.

sain vaheapeal ka endale teise soolovõidu kirja (kusjuures peaaegu oleks kaks järjest, järgmise mängu lõpetasin 2na ja ega polnud enam kaugel, mõlemad tõusime püsti ja alustastasime laskmist samal ajal, temal aga 3-level kiiver ja vest, mul olid kehvemad)). vaikselt kogemus tekib, aga eks soolo on paras loterii niivõinaa.

küll aga väga mõru paistab küll, et midagi ette ei võeta. see wave'dena bannimine ei paista küll midagi head. peab ikka konstantselt kooderitel hirmu peal hoidma.
kui ikka vend jookseb ringi auto kiirusega ja laseb 30 headshoti mängus, siis pole vaja midagi kaaluda. banaani peaks kohe andma.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 15:11:00 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:


nende 20 euriste haxidega saab banaani kas 1 round või esimese paari tunni jooksul:D

Tundub, et sul puudub vähimgi ettekujutus selles biisnessist. Aga läkutada on hea küll.

XFaktor tänane ülevaade teemast.
Spoiler Spoiler Spoiler


On foorum, kus need jobid jagavad ka tasuta koode ja täiendavad üksteist ja ei saa banni ka 3 aasta jooksul. Mul hetkel selline nina ees lahti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 00:23:42 vasta tsitaadiga

Tasuta koodide foorumist võtadki cheadid ja siis müüd mujal 100€ eest edasi icon_biggrin.gif

Aga see suht hea
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 14.10.2017 17:20:14 vasta tsitaadiga

täna tuli soolo kanaeinet juurde (vist kolmas soolokas nüüd)
algus oli pärs niru, suutsin oma bagi sirge tee peal jõkke ajada icon_lol.gif ja siis sai pisut ujuda ja niisama jalutada. põmst kedagi ei näinud esimesed 10 minti. korraga olin mäeküljel, minust taga 3-4 matsi, hambuni varustatud (üks lausa awp-ga), lasin alla põllule lesta pikutama ja ootasin kuni vennad alla ronivad.
aga lõpp oli päris clutch: 2 käbikilli ja viimane vend tahtis veel autoga alla ajada icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 18:00:54 vasta tsitaadiga

Keegi, mõne duo viitsiks teha... või kui rohkem huvilisi siis squadi...
Lisa: http://steamcommunity.com/profiles/76561198024641405/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 19:01:21 vasta tsitaadiga

High-Q,

mitte midagi erilist peaks mainima icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 15.10.2017 00:37:03 vasta tsitaadiga

Kui FPP välja tuli pole 3rd-i enam kordagi proovinud. Kuidas seda keegi üldse mängida saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 00:40:54 vasta tsitaadiga

Tuli täna hea lõpp

Link

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 13:15:03 vasta tsitaadiga

3anda vaate eelised, ez
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 13:39:59 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
3anda vaate eelised, ez

Komas vaade on sama "gay", kui "normal mode" BF seerias icon_biggrin.gif
Aga ma võtan rahulikult asja, 1st ja 3rd view on nagu kaks erinevat mängu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 14:06:19 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
3anda vaate eelised, ez

Komas vaade on sama "gay", kui "normal mode" BF seerias icon_biggrin.gif
Aga ma võtan rahulikult asja, 1st ja 3rd view on nagu kaks erinevat mängu.


Sa ei oska lihtsalt pihta lasta ega sihikut vastasel peal hoida. Seda on naitand PUBG ja BF, pole ime miks minnakse lihtsama tee suunas . icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 14:24:45 vasta tsitaadiga

Vihmausss,

pigem vastupidi....

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2017 19:43:21 vasta tsitaadiga

Prodele jäävad koguaeg pühapäevamängurid jalgu icon_neutral.gif

EDIT: duo fpp tourament, hakkame feilima icon_biggrin.gif

Link


ametlik striim kh varsti

Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 19:24:54 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/TheBattlEye/status/918734703183659008

tsitaat:
We are currently banning at a rate of 6K-13K per day, nearly 20K within the last 24 hours alone. The vast majority is from China.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2017 19:57:51 vasta tsitaadiga

https://level1.ee/2017/10/ule-seinte-ronimine-uued-pildid-korbekaardist-ning-millal-ikkagi-pubgi-ametlik-valjalase/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 08:47:17 vasta tsitaadiga

Meeldib, et see mäng on 3rd person. Võikski ainult nii olla. 1rst person mänge küllalt icon_biggrin.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 09:10:06 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Meeldib, et see mäng on 3rd person. Võikski ainult nii olla. 1rst person mänge küllalt icon_biggrin.gif

ooo, kas nüüd ootad, et 1st person fanboyd kraesse kargaksid? Mis sel vahet on, kui saab valida kumba mode pelad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 10:36:13 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Thetommi kirjutas:
Meeldib, et see mäng on 3rd person. Võikski ainult nii olla. 1rst person mänge küllalt icon_biggrin.gif

ooo, kas nüüd ootad, et 1st person fanboyd kraesse kargaksid? Mis sel vahet on, kui saab valida kumba mode pelad?

icon_eek.gif
icon_biggrin.gif Meeldib. See vahe ongi

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 19:12:16 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
OPollo kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
3anda vaate eelised, ez

Komas vaade on sama "gay", kui "normal mode" BF seerias icon_biggrin.gif
Aga ma võtan rahulikult asja, 1st ja 3rd view on nagu kaks erinevat mängu.


Sa ei oska lihtsalt pihta lasta ega sihikut vastasel peal hoida. Seda on naitand PUBG ja BF, pole ime miks minnakse lihtsama tee suunas . icon_biggrin.gif

Nendes mõlemas mängus ei piisa vaid sihiku peal hoidmisest. Kui vastane liigub siis peab ikka väheke mööda sihtima, et kuuli lennuviivitust siluda. Samamoodi on ju ka bulletdropiga. Need ajad on suht möödas kus sellega arvestama ei pea. COD-is eriti ei pea. icon_razz.gif

Sulle vanale spetsialistile ei pea ju ometigi seda seletama. icon_razz.gif Mul endal kah PUBG-s suht raske pihta saada vastasele. Recoil + bulletdrop = missed shot from me. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 20:52:31 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Thetommi kirjutas:
Meeldib, et see mäng on 3rd person. Võikski ainult nii olla. 1rst person mänge küllalt icon_biggrin.gif

ooo, kas nüüd ootad, et 1st person fanboyd kraesse kargaksid? Mis sel vahet on, kui saab valida kumba mode pelad?

Ei karga siin keegi - 3rd person/värdson view on lihtsalt 0 killiga top 10sse lootijate pärusmaa. Palju õnne maailma parima mängu soetamise eest thumbs_up.gif
Aga ongi kaks erinevat mängi, iga mees valib vastavalt võimetele .


viimati muutis OPollo 18.10.2017 20:56:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.