|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.06.2017 14:05:17
|
|
|
Kas uued Pro'd meie kaubandusvõrku ka juba saabuvad? Ma ise esimese hooga ei suutnud üheski veebipoes neid tuvastada. On miski infot ehk millal saabuvad?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
22.06.2017 14:17:14
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Kas uued Pro'd meie kaubandusvõrku ka juba saabuvad? Ma ise esimese hooga ei suutnud üheski veebipoes neid tuvastada. On miski infot ehk millal saabuvad? |
Ma tahtsin ka juba mõned võtta, aga lubatakse juuli keskel alles.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.06.2017 09:50:10
|
|
|
| On kusagil uued mudelid juba liikvel?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
26.06.2017 12:48:17
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| On kusagil uued mudelid juba liikvel? |
Kel vähegi olemas 2016-2017 mudelid siis jagage muljeid, plaan ka endale hankida. Kes vähegi viitsib võib pikemalt muljetada võrdlusi vanemate mudelitega (2015 jms)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.06.2017 12:59:14
|
|
|
Andsin alla, ostsin mõned “vanad” mudelid ära... on juba vaja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.06.2017 17:55:30
|
|
|
|
Ei. 4tk 15” kõige võimsama standardkonfiga masinat on vaja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
27.06.2017 21:57:27
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| On kusagil uued mudelid juba liikvel? |
Kel vähegi olemas 2016-2017 mudelid siis jagage muljeid, plaan ka endale hankida. Kes vähegi viitsib võib pikemalt muljetada võrdlusi vanemate mudelitega (2015 jms)  |
Ostsin endale 15" MacBook Pro Late 2016, esimene Mac, seega varasemate võrdlust ei oska tuua. Samas olen Maci keskkonnaga väga rahul (senini kasutasin Arch Linuxit vana läpaka peal ja Windows 10 lauakas). Touch Bar on päris põnev isegi, meeldib see, et on palju valikuid, mida siis enda järgi kohendada (mõnede programmide abiga). Kõik toimib ilusti ja stabiilselt, ei vaja restarti aeg-ajalt (khm windows khm). Kõik vajalikud programmid on olemas ja kõik lihtsalt toimib.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
27.06.2017 22:21:52
|
|
|
Täna konfisin 4 masinat ära. Touch bari pealt eelmisele mudelile tagasi minnes hakkas kõik häirima. Trackpad pisike, klahvid ebamugavad, pole ilusat riba üleval...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.06.2017 00:14:58
|
|
|
Ise rääkisid kõige vingema mudeli ostust ... 2016 mudelid (touchbariga) on ju ammu müügil - miski soodukaidki tehakse, et laojäägist lahti saada.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2017 07:40:15
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Täna konfisin 4 masinat ära. Touch bari pealt eelmisele mudelile tagasi minnes hakkas kõik häirima. Trackpad pisike, klahvid ebamugavad, pole ilusat riba üleval...  |
ikkagi... miks ostsid need risud siis?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
29.06.2017 09:44:00
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Ise rääkisid kõige vingema mudeli ostust ... 2016 mudelid (touchbariga) on ju ammu müügil - miski soodukaidki tehakse, et laojäägist lahti saada. |
Need vingeimad saada olevad ostsin jah. Mid-2017 mudelit ei jõudnud ära oodata. Aga üks vanem jäi ka kasutusse. Ega siis töötavat masinat ära ei viska.
edit: Touch bar tahab veidi harjumist, klaviatuur ka. On küll mõnus kirjutada, aga tundub esialgu võõras. Suuuuuuuur trackpad on ülimõnus.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
29.06.2017 10:50:21
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Ise rääkisid kõige vingema mudeli ostust ... 2016 mudelid (touchbariga) on ju ammu müügil - miski soodukaidki tehakse, et laojäägist lahti saada. |
Need vingeimad saada olevad ostsin jah. Mid-2017 mudelit ei jõudnud ära oodata. Aga üks vanem jäi ka kasutusse. Ega siis töötavat masinat ära ei viska.
edit: Touch bar tahab veidi harjumist, klaviatuur ka. On küll mõnus kirjutada, aga tundub esialgu võõras. Suuuuuuuur trackpad on ülimõnus. |
Kuidas aku tundub, seda palju kritiseerinud võrreldes nt 2015 a mudelitega, et peab vähem või vähemalt mitte tootja lubatud. Sa ise kasutad siis 2016 a mudelit (13"/15")?
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.06.2017 22:04:07
|
|
|
Kui hea trackpadi palm rejection on? See peab ikka maru spot on olema, et häirima ei hakkaks.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
29.06.2017 22:36:02
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| Kuidas aku tundub, seda palju kritiseerinud võrreldes nt 2015 a mudelitega, et peab vähem või vähemalt mitte tootja lubatud. Sa ise kasutad siis 2016 a mudelit (13"/15")? |
Mul on viimane päris portidega retina ja see uus Thunderbolt 3 pesadega paralleelselt kasutusel hetkel. Aku peab okeilt, minu kasutuse juures saan igal pool kaabli külge pista kui vaja. Videotööd tehes ei ole mõtet aku peal tööd teha, paari tunniga tühi. Tumeda ekraaniga netis surfates saab ilmselt 8-9h kätte.
| maatriks kirjutas: |
| Kui hea trackpadi palm rejection on? See peab ikka maru spot on olema, et häirima ei hakkaks. |
On küll maru hea. Pole kordagi nalja teinud minuga.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
29.06.2017 23:06:10
|
|
|
| Kas 12" Macbook võimsaimas prose confis on võrreldav 13" pro-ga? 12" on mingi uusim prose millel 1400MHZ (I7-7Y75)
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
29.06.2017 23:07:27
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Kas 12" Macbook võimsaimas prose confis on võrreldav 13" pro-ga? 12" on mingi uusim prose millel 1400MHZ (I7-7Y75) |
Ei... Y vs. U
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
14.07.2017 09:50:32
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Late 2016 MacBook PRO 15" uusima Sierraga.
Ca 6-7a vana Telia (Elioni) netipulk E353 (HSPA+)
Win Delliga ja vanema Pro-ga töötas ideaalselt kuid nüüd uusima Pro-ga küll installib kuid kohas kus sisselogides parooli peaks küsima ütleb hoopis et pulk on kas mittetöökorras või ühendamata.
Kuidas tööle saada? |
Parooli asemel ta peaks PIN koodi küsima hoopis? Võta see maha, proovi siis.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
14.07.2017 18:02:46
|
|
|
terminator, pulk on SIMiga ? Pane telfoni sisse ja muuda ära
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
14.07.2017 18:50:01
|
|
|
| Pane SIM telefoni ja keela PIN koodi küsimine.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
15.07.2017 09:44:58
|
|
|
KUi sul juhtumisi on kuskil mõni pc, siis installi see pulk koos tarkvaraga pc peal ära ja seal tarkvaras saad pin koodi küsimise ära keelata. Peale seda proovi maciga uuesti.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
17.08.2017 00:35:29
|
|
|
| Eestis ka USB-C dongleid saada on?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
17.08.2017 13:23:58
|
|
|
| Ordis peaks ka neid saadaval olema.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
18.08.2017 12:49:25
|
|
|
miks ei viitsi tootja manuaali lugeda? see asi töötab: Apple OS 10, 10.2, Chrome OS
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.08.2017 13:25:50
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
miks ei viitsi tootja manuaali lugeda? see asi töötab: Apple OS 10, 10.2, Chrome OS |
Järgmine kord loen. Tänud.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi86
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
20.09.2017 22:56:34
Probleem Mac-iga: Chrome ja Opera crashivad |
|
|
Arvuti: Late 2011 MBP, peal OS Sierra 10.12.6
Probleem: Kui üritan käivitada Chrome või Opera webbrowserit, siis arvuti hangub ja lülitab end ise välja. Rebootimisel on ekraanil algul ka vertikaalsed jooned ja aeg-ajalt on probleeme, et tagasi OS-i sisse saada. Üldiselt peale paari üritust saab OS-i ka siiski tagasi.
1) Ei usu, et on riistvaraline probleem, kuna hardware test mingit viga ei leia arvutil. Lisaks arvuti muidu töötab väga stabiilselt, probleem on ainult mingite kindlate app'idega
2) Panin hiljuti peale puhta OS-i, nii et mingit "jura" ei tohiks arvutis olla
Olen googeldanud ja otsinud viga, aga ei oska rohkem enam midagi otsida/testida. Varem taolisi muresid ei olnud. Kas tegu mingi OS Sierra probleemiga? On kellelgi midagi taolist olnud? On kellelgi häid ideid kuidas probleemi sisu tuvastada?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
27.09.2017 19:41:30
Re: Probleem Mac-iga: Chrome ja Opera crashivad |
|
|
| kalvi86 kirjutas: |
Probleem: Kui üritan käivitada Chrome või Opera webbrowserit, siis arvuti hangub ja lülitab end ise välja. |
ehk see videokaardi ümberlülituse teema? Kas masinas on kaks videokaarti, integreeritud Intel-miski ja eraldiseisev Nvidia? tavaline mac'i enda soft jookseb integreeritu peal va graafika- ja videotöötluse asjad. aga chrome puhul miskipärast arvatakse et on vaja Nvidia käima tõmmata. ja see kondekas mis seda vahetust kontrollib kipub ära surema... mul just oli selline probleem ja lahenes ainult emaplaadi kallale minemisega.
lihtsalt minu 2c.
_________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
27.09.2017 20:07:36
|
|
|
kalvi86, kasuta Safarit
Aga ilma naljata-kui 15.4 PRO siis tüüpviga ATI/AMD videokaart mis ära suremas. 31.12.2016 lõppes neil pikendatud garantii. Remont aitab mõneks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi86
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
28.09.2017 21:20:27
|
|
|
gollum, Alari A., tundub et teil on õigus.
Peab vist gfxCardStatus kasutama, kuigi seal ka mingid piirangud. Ega te ei tea palju selle vea parandamine hoolduses võiks maksta?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.09.2017 22:58:18
|
|
|
Ametlikus hoolduses ei tasu ära.
Mõned aastad tagasi ajas käima kasutaja Undead. Elule turgutad siis tee backupe ja otsi muud mudelit.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
30.09.2017 19:36:55
|
|
|
| Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.09.2017 19:46:43
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga |
Välised kõvakettad, helikaardid, videokaamerad jne. Kõike saad sinna panna.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
30.09.2017 20:07:30
|
|
|
| tsitaat: |
Kõike saad sinna panna.
|
Päris kõike sinna ei paneks...
Tänapäeval leiab aina vähem kasutust. Välist FW800 ketast vms. spetsjom ostma pole mõtet hakata. Saad USB 2.0 hakkama küll ma usun.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.09.2017 20:13:55
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
| tsitaat: |
Kõike saad sinna panna.
|
Päris kõike sinna ei paneks...
Tänapäeval leiab aina vähem kasutust. Välist FW800 ketast vms. spetsjom ostma pole mõtet hakata. Saad USB 2.0 hakkama küll ma usun. |
Loogiline, et USB või HDMI kaablit sinna ei topi... Aga kõik FW asju saab sinna ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
30.09.2017 20:20:21
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
| Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga |
Välised kõvakettad, helikaardid, videokaamerad jne. Kõike saad sinna panna. |
Selliste asjade jaoks, neid ainult mäki jaoks tehakse. uuemad asjad on juba välgu ja usb jaoks.
viimati muutis olavsu1 01.10.2017 01:16:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
30.09.2017 20:40:34
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
| Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga |
Välised kõvakettad, helikaardid, videokaamerad jne. Kõike saad sinna panna. |
Selliste asjade jaoks, sei ainult mäki jaoks tehakse. uuemad asjad on juba välgu ja usb jaoks. |
aga üleminek USB2-le? Firewire to USB2?? On erinevad 400 ja 800, minul peaks 800 olema FireWire pesa. Firewire to USB2 female........
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
30.09.2017 22:00:30
|
|
|
| Pole usku üleminekutesse. Nende asjadega võib tekkida kapriise. Eriti siis kui ühendatav raud on disainitud eelistama mingit kindlat ühendust ja chipset'i.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
30.09.2017 23:19:16
|
|
|
Mac võrreldes win arvutiga on tunduvalt vähem väljundeid. Kui uuemast ja paremast pordist näiteks Display Port või HDMI teha VGA signal siis ei tohiks erilisi probleeme tulla, vastupidi on ka kindlasti võimalik.....aga siis on probleemid kvaliteediga ja tõesti riistvara võib tõrkuda. FireWire võrreldes USB2-ga on parem ja kiirem ühendus, ehk õnnestub!
Uued MacProd on ainult 1-e väljundiga, mis siis kui see läheb rikki? Ikka juhtub, mõni klemmike või selle sarnast, mis siis saab? Kas 2-5-e tuhandene MacPro on kõlbmatu? Dell-idel on see probleem suht tavaline (vähemalt minul), displey port ei anna ei dokist ega arvutist ühendust, tõmbad juhtme välja ja paned tagasi.....tuleb pilt kuvarisse. Kaua see ühendus kestab kui sageli torkida? Kas on levinud viga, et USB annab toidet, signaal aga puudub? Nagu töötab, signaal aga puudub.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
01.10.2017 00:26:21
|
|
|
sama123, mis FW seadmed sul on mida ühendada soovid ?
Kui oled olavsu1 lingil toodu kasutaja siis vast küsimusi ei tekiks. Väliseid kettaid ikka müüakse, aga nagu kirjutasin siis ostmisel mina ei näe mõtet juba USB 3.0 tulekust. Vanasti olid tegijad.
Kasuta oma Maci ja tunne rõõmu ma arvan . Hea hinnaga võid mulle müüa
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
01.10.2017 00:39:37
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
sama123, mis FW seadmed sul on mida ühendada soovid ?
Kui oled olavsu1 lingil toodu kasutaja siis vast küsimusi ei tekiks. Väliseid kettaid ikka müüakse, aga nagu kirjutasin siis ostmisel mina ei näe mõtet juba USB 3.0 tulekust. Vanasti olid tegijad  |
Mitte ühtegi pole! Aga USB2 seamed on piisavalt, alates hiirest ja printeritega lõpetades, kõiki ei saa üle WIFI kasutada. Lihtsalt seetõttu, et kui see viimane USB lakkab töötamast siis kusagilt tuleb USB ühendus saada, muud midagi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
01.10.2017 01:54:56
|
|
|
Ühel vanemal kombainil puudub WIFI tugi....aga see ei ole ka peamine, uuemal A3 kombainil see on olemas ja pole probleemi. Kui vaja saab hariliku välistoitega hubi panna ja sealt saab ned USB-sid palju vaja. Variante on mitmeid ja hakkan uurima, Mac ei ole töömasin vaid abiks teise win masina kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
06.10.2017 21:21:43
|
|
|
| kalvi86 kirjutas: |
gollum, Alari A., tundub et teil on õigus.
Peab vist gfxCardStatus kasutama, kuigi seal ka mingid piirangud. Ega te ei tea palju selle vea parandamine hoolduses võiks maksta? |
kui saad emaplaadi väljavõtmisega ise hakkama, siis ei ole kallis. mina sain ja saatsin selle Hiiule http://spets24.ee tegelaste kätte, koos täpse kirjeldusega milline kondekas ära vahetada. läks vist ca 30€ pluss post. tundub et see üsna levinud probleem 2010-... MB pro'del.
_________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
07.10.2017 14:23:27
|
|
|
| Kas 10.13 High Sierraga ID-kaart töötab?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|