Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2017 14:05:17 vasta tsitaadiga

Kas uued Pro'd meie kaubandusvõrku ka juba saabuvad? Ma ise esimese hooga ei suutnud üheski veebipoes neid tuvastada. On miski infot ehk millal saabuvad?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2017 14:17:14 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kas uued Pro'd meie kaubandusvõrku ka juba saabuvad? Ma ise esimese hooga ei suutnud üheski veebipoes neid tuvastada. On miski infot ehk millal saabuvad?
Ma tahtsin ka juba mõned võtta, aga lubatakse juuli keskel alles.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2017 16:09:45 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
terminator kirjutas:
Samas kas keegi teab kuidas toimida kui oled "Late 2016" MacBook PRO-l parooli ära unustanud?

Seisis mitu kuud enne kui viitsisin vanast PRO-st andmed ümber kopeerida ja enam ei mäletanud parooli kuigi Touch ID e näpujäljelugeja sisestatud enda oma kuid enne seda ta ju küsib parooli.


Oletan, et unustatud on ainult arvuti parool ning Apple ID andmed on teada - https://support.apple.com/kb/PH25720?locale=en_US


Jah ainult parool-tänud thumbs_up.gif

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2017 09:50:10 vasta tsitaadiga

On kusagil uued mudelid juba liikvel?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2017 12:48:17 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
On kusagil uued mudelid juba liikvel?


Kel vähegi olemas 2016-2017 mudelid siis jagage muljeid, plaan ka endale hankida. Kes vähegi viitsib võib pikemalt muljetada võrdlusi vanemate mudelitega (2015 jms) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2017 12:59:14 vasta tsitaadiga

Andsin alla, ostsin mõned “vanad” mudelid ära... on juba vaja. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2017 13:03:54 vasta tsitaadiga

raxz, see ei oleks sobinud ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=707242&highlight=
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2017 17:55:30 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
raxz, see ei oleks sobinud ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=707242&highlight=
Ei. 4tk 15” kõige võimsama standardkonfiga masinat on vaja.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2017 21:57:27 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
raxz kirjutas:
On kusagil uued mudelid juba liikvel?


Kel vähegi olemas 2016-2017 mudelid siis jagage muljeid, plaan ka endale hankida. Kes vähegi viitsib võib pikemalt muljetada võrdlusi vanemate mudelitega (2015 jms) thumbs_up.gif


Ostsin endale 15" MacBook Pro Late 2016, esimene Mac, seega varasemate võrdlust ei oska tuua. Samas olen Maci keskkonnaga väga rahul (senini kasutasin Arch Linuxit vana läpaka peal ja Windows 10 lauakas). Touch Bar on päris põnev isegi, meeldib see, et on palju valikuid, mida siis enda järgi kohendada (mõnede programmide abiga). Kõik toimib ilusti ja stabiilselt, ei vaja restarti aeg-ajalt (khm windows khm). Kõik vajalikud programmid on olemas ja kõik lihtsalt toimib.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2017 22:21:52 vasta tsitaadiga

Täna konfisin 4 masinat ära. Touch bari pealt eelmisele mudelile tagasi minnes hakkas kõik häirima. Trackpad pisike, klahvid ebamugavad, pole ilusat riba üleval... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2017 00:14:58 vasta tsitaadiga

Ise rääkisid kõige vingema mudeli ostust ... 2016 mudelid (touchbariga) on ju ammu müügil - miski soodukaidki tehakse, et laojäägist lahti saada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2017 07:40:15 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Täna konfisin 4 masinat ära. Touch bari pealt eelmisele mudelile tagasi minnes hakkas kõik häirima. Trackpad pisike, klahvid ebamugavad, pole ilusat riba üleval... icon_biggrin.gif
ikkagi... miks ostsid need risud siis?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 09:44:00 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ise rääkisid kõige vingema mudeli ostust ... 2016 mudelid (touchbariga) on ju ammu müügil - miski soodukaidki tehakse, et laojäägist lahti saada.
Need vingeimad saada olevad ostsin jah. Mid-2017 mudelit ei jõudnud ära oodata. Aga üks vanem jäi ka kasutusse. Ega siis töötavat masinat ära ei viska.

edit: Touch bar tahab veidi harjumist, klaviatuur ka. On küll mõnus kirjutada, aga tundub esialgu võõras. Suuuuuuuur trackpad on ülimõnus.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 10:50:21 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Renka kirjutas:
Ise rääkisid kõige vingema mudeli ostust ... 2016 mudelid (touchbariga) on ju ammu müügil - miski soodukaidki tehakse, et laojäägist lahti saada.
Need vingeimad saada olevad ostsin jah. Mid-2017 mudelit ei jõudnud ära oodata. Aga üks vanem jäi ka kasutusse. Ega siis töötavat masinat ära ei viska.

edit: Touch bar tahab veidi harjumist, klaviatuur ka. On küll mõnus kirjutada, aga tundub esialgu võõras. Suuuuuuuur trackpad on ülimõnus.


Kuidas aku tundub, seda palju kritiseerinud võrreldes nt 2015 a mudelitega, et peab vähem või vähemalt mitte tootja lubatud. Sa ise kasutad siis 2016 a mudelit (13"/15")?

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 22:04:07 vasta tsitaadiga

Kui hea trackpadi palm rejection on? See peab ikka maru spot on olema, et häirima ei hakkaks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 22:36:02 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Kuidas aku tundub, seda palju kritiseerinud võrreldes nt 2015 a mudelitega, et peab vähem või vähemalt mitte tootja lubatud. Sa ise kasutad siis 2016 a mudelit (13"/15")?
Mul on viimane päris portidega retina ja see uus Thunderbolt 3 pesadega paralleelselt kasutusel hetkel. Aku peab okeilt, minu kasutuse juures saan igal pool kaabli külge pista kui vaja. Videotööd tehes ei ole mõtet aku peal tööd teha, paari tunniga tühi. Tumeda ekraaniga netis surfates saab ilmselt 8-9h kätte.
maatriks kirjutas:
Kui hea trackpadi palm rejection on? See peab ikka maru spot on olema, et häirima ei hakkaks.
On küll maru hea. Pole kordagi nalja teinud minuga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 29.06.2017 23:06:10 vasta tsitaadiga

Kas 12" Macbook võimsaimas prose confis on võrreldav 13" pro-ga? 12" on mingi uusim prose millel 1400MHZ (I7-7Y75)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 23:07:27 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Kas 12" Macbook võimsaimas prose confis on võrreldav 13" pro-ga? 12" on mingi uusim prose millel 1400MHZ (I7-7Y75)


Ei... Y vs. U

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2017 11:41:43 vasta tsitaadiga

Late 2016 MacBook PRO 15" uusima Sierraga.

Ca 6-7a vana Telia (Elioni) netipulk E353 (HSPA+)

Win Delliga ja vanema Pro-ga töötas ideaalselt kuid nüüd uusima Pro-ga küll installib kuid kohas kus sisselogides parooli peaks küsima ütleb hoopis et pulk on kas mittetöökorras või ühendamata.

Kuidas tööle saada?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 14.07.2017 09:50:32 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Late 2016 MacBook PRO 15" uusima Sierraga.

Ca 6-7a vana Telia (Elioni) netipulk E353 (HSPA+)

Win Delliga ja vanema Pro-ga töötas ideaalselt kuid nüüd uusima Pro-ga küll installib kuid kohas kus sisselogides parooli peaks küsima ütleb hoopis et pulk on kas mittetöökorras või ühendamata.

Kuidas tööle saada?


Parooli asemel ta peaks PIN koodi küsima hoopis? Võta see maha, proovi siis.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2017 17:20:59 vasta tsitaadiga

Jah PIN-koodi mis 0000. Kuidas seda maha vötta?

Katsun Valgest Klaarist koos pulgaga läbi minna.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2017 18:02:46 vasta tsitaadiga

terminator, pulk on SIMiga ? Pane telfoni sisse ja muuda ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2017 18:50:01 vasta tsitaadiga

Pane SIM telefoni ja keela PIN koodi küsimine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2017 18:52:30 vasta tsitaadiga

Jah suure SIM-iga. Tegemist ema pulgaga mida vaid aastas 1 kuu suvepuhkuse ajal maal kasutan. Katsun uurida kas emal veel neid suure SIM-iga telefone alles:)
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 15.07.2017 09:44:58 vasta tsitaadiga

KUi sul juhtumisi on kuskil mõni pc, siis installi see pulk koos tarkvaraga pc peal ära ja seal tarkvaras saad pin koodi küsimise ära keelata. Peale seda proovi maciga uuesti.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 00:35:29 vasta tsitaadiga

Eestis ka USB-C dongleid saada on?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 10:24:33 vasta tsitaadiga

kaspar737, kasutan seda thumbs_up.gif
https://valgeklaar.ee/usb-c-to-digital-av-adapter/
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 13:23:58 vasta tsitaadiga

Ordis peaks ka neid saadaval olema.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.08.2017 10:58:26 vasta tsitaadiga

Kas see ka toimib prodega?
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=usb-c&ItemID=6400-1825&MC=TARVIKUD&IC=6400

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.08.2017 12:49:25 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kas see ka toimib prodega?
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=usb-c&ItemID=6400-1825&MC=TARVIKUD&IC=6400


miks ei viitsi tootja manuaali lugeda? see asi töötab: Apple OS 10, 10.2, Chrome OS
tagasi üles
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.08.2017 13:25:50 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
weasel kirjutas:
Kas see ka toimib prodega?
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=usb-c&ItemID=6400-1825&MC=TARVIKUD&IC=6400


miks ei viitsi tootja manuaali lugeda? see asi töötab: Apple OS 10, 10.2, Chrome OS


Järgmine kord loen. Tänud.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi86
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 22:56:34 Probleem Mac-iga: Chrome ja Opera crashivad vasta tsitaadiga

Arvuti: Late 2011 MBP, peal OS Sierra 10.12.6

Probleem: Kui üritan käivitada Chrome või Opera webbrowserit, siis arvuti hangub ja lülitab end ise välja. Rebootimisel on ekraanil algul ka vertikaalsed jooned ja aeg-ajalt on probleeme, et tagasi OS-i sisse saada. Üldiselt peale paari üritust saab OS-i ka siiski tagasi.

1) Ei usu, et on riistvaraline probleem, kuna hardware test mingit viga ei leia arvutil. Lisaks arvuti muidu töötab väga stabiilselt, probleem on ainult mingite kindlate app'idega
2) Panin hiljuti peale puhta OS-i, nii et mingit "jura" ei tohiks arvutis olla

Olen googeldanud ja otsinud viga, aga ei oska rohkem enam midagi otsida/testida. Varem taolisi muresid ei olnud. Kas tegu mingi OS Sierra probleemiga? On kellelgi midagi taolist olnud? On kellelgi häid ideid kuidas probleemi sisu tuvastada? icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 27.09.2017 19:41:30 Re: Probleem Mac-iga: Chrome ja Opera crashivad vasta tsitaadiga

kalvi86 kirjutas:


Probleem: Kui üritan käivitada Chrome või Opera webbrowserit, siis arvuti hangub ja lülitab end ise välja.


ehk see videokaardi ümberlülituse teema? Kas masinas on kaks videokaarti, integreeritud Intel-miski ja eraldiseisev Nvidia? tavaline mac'i enda soft jookseb integreeritu peal va graafika- ja videotöötluse asjad. aga chrome puhul miskipärast arvatakse et on vaja Nvidia käima tõmmata. ja see kondekas mis seda vahetust kontrollib kipub ära surema... mul just oli selline probleem ja lahenes ainult emaplaadi kallale minemisega.
lihtsalt minu 2c.

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 20:07:36 vasta tsitaadiga

kalvi86, kasuta Safarit icon_smile.gif

Aga ilma naljata-kui 15.4 PRO siis tüüpviga ATI/AMD videokaart mis ära suremas. 31.12.2016 lõppes neil pikendatud garantii. Remont aitab mõneks ajaks.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi86
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 21:20:27 vasta tsitaadiga

gollum, Alari A., tundub et teil on õigus.
Peab vist gfxCardStatus kasutama, kuigi seal ka mingid piirangud. Ega te ei tea palju selle vea parandamine hoolduses võiks maksta?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 22:58:18 vasta tsitaadiga

Ametlikus hoolduses ei tasu ära.
Mõned aastad tagasi ajas käima kasutaja Undead. Elule turgutad siis tee backupe ja otsi muud mudelit.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.09.2017 19:36:55 vasta tsitaadiga

Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 19:46:43 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga
Välised kõvakettad, helikaardid, videokaamerad jne. Kõike saad sinna panna.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:07:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõike saad sinna panna.

Päris kõike sinna ei paneks...
Tänapäeval leiab aina vähem kasutust. Välist FW800 ketast vms. spetsjom ostma pole mõtet hakata. Saad USB 2.0 hakkama küll ma usun.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:13:55 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
tsitaat:

Kõike saad sinna panna.

Päris kõike sinna ei paneks...
Tänapäeval leiab aina vähem kasutust. Välist FW800 ketast vms. spetsjom ostma pole mõtet hakata. Saad USB 2.0 hakkama küll ma usun.
Loogiline, et USB või HDMI kaablit sinna ei topi... icon_lol.gif Aga kõik FW asju saab sinna ühendada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.09.2017 20:20:21 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
sama123 kirjutas:
Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga
Välised kõvakettad, helikaardid, videokaamerad jne. Kõike saad sinna panna.


Selliste asjade jaoks, neid ainult mäki jaoks tehakse. uuemad asjad on juba välgu ja usb jaoks.


viimati muutis olavsu1 01.10.2017 01:16:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.09.2017 20:40:34 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
raxz kirjutas:
sama123 kirjutas:
Milliste seadmete ühenduseks Mac-il kasutatkse FireWire pesa? Tegemist 2011 late-ga
Välised kõvakettad, helikaardid, videokaamerad jne. Kõike saad sinna panna.


Selliste asjade jaoks, sei ainult mäki jaoks tehakse. uuemad asjad on juba välgu ja usb jaoks.

aga üleminek USB2-le? Firewire to USB2?? On erinevad 400 ja 800, minul peaks 800 olema FireWire pesa. Firewire to USB2 female........
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.09.2017 22:00:30 vasta tsitaadiga

Pole usku üleminekutesse. Nende asjadega võib tekkida kapriise. Eriti siis kui ühendatav raud on disainitud eelistama mingit kindlat ühendust ja chipset'i.
tagasi üles
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.09.2017 23:19:16 vasta tsitaadiga

Mac võrreldes win arvutiga on tunduvalt vähem väljundeid. Kui uuemast ja paremast pordist näiteks Display Port või HDMI teha VGA signal siis ei tohiks erilisi probleeme tulla, vastupidi on ka kindlasti võimalik.....aga siis on probleemid kvaliteediga ja tõesti riistvara võib tõrkuda. FireWire võrreldes USB2-ga on parem ja kiirem ühendus, ehk õnnestub!
Uued MacProd on ainult 1-e väljundiga, mis siis kui see läheb rikki? Ikka juhtub, mõni klemmike või selle sarnast, mis siis saab? Kas 2-5-e tuhandene MacPro on kõlbmatu? Dell-idel on see probleem suht tavaline (vähemalt minul), displey port ei anna ei dokist ega arvutist ühendust, tõmbad juhtme välja ja paned tagasi.....tuleb pilt kuvarisse. Kaua see ühendus kestab kui sageli torkida? Kas on levinud viga, et USB annab toidet, signaal aga puudub? Nagu töötab, signaal aga puudub.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2017 00:26:21 vasta tsitaadiga

sama123, mis FW seadmed sul on mida ühendada soovid ?
Kui oled olavsu1 lingil toodu kasutaja siis vast küsimusi ei tekiks. Väliseid kettaid ikka müüakse, aga nagu kirjutasin siis ostmisel mina ei näe mõtet juba USB 3.0 tulekust. Vanasti olid tegijad.
Kasuta oma Maci ja tunne rõõmu ma arvan thumbs_up.gif . Hea hinnaga võid mulle müüa icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 01.10.2017 00:39:37 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
sama123, mis FW seadmed sul on mida ühendada soovid ?
Kui oled olavsu1 lingil toodu kasutaja siis vast küsimusi ei tekiks. Väliseid kettaid ikka müüakse, aga nagu kirjutasin siis ostmisel mina ei näe mõtet juba USB 3.0 tulekust. Vanasti olid tegijad thumbs_up.gif


Mitte ühtegi pole! Aga USB2 seamed on piisavalt, alates hiirest ja printeritega lõpetades, kõiki ei saa üle WIFI kasutada. Lihtsalt seetõttu, et kui see viimane USB lakkab töötamast siis kusagilt tuleb USB ühendus saada, muud midagi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.10.2017 01:16:10 vasta tsitaadiga

hangi parem selline asi http://us.dlink.com/products/connect/7-port-usb-2-hub/

ja printer pane printserveriga netti. http://www.tp-link.com/us/products/details/cat-5525_TL-PS110U.html
tagasi üles
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 01.10.2017 01:54:56 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
hangi parem selline asi http://us.dlink.com/products/connect/7-port-usb-2-hub/

ja printer pane printserveriga netti. http://www.tp-link.com/us/products/details/cat-5525_TL-PS110U.html

Ühel vanemal kombainil puudub WIFI tugi....aga see ei ole ka peamine, uuemal A3 kombainil see on olemas ja pole probleemi. Kui vaja saab hariliku välistoitega hubi panna ja sealt saab ned USB-sid palju vaja. Variante on mitmeid ja hakkan uurima, Mac ei ole töömasin vaid abiks teise win masina kõrval.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 06.10.2017 21:21:43 vasta tsitaadiga

kalvi86 kirjutas:
gollum, Alari A., tundub et teil on õigus.
Peab vist gfxCardStatus kasutama, kuigi seal ka mingid piirangud. Ega te ei tea palju selle vea parandamine hoolduses võiks maksta?


kui saad emaplaadi väljavõtmisega ise hakkama, siis ei ole kallis. mina sain ja saatsin selle Hiiule http://spets24.ee tegelaste kätte, koos täpse kirjeldusega milline kondekas ära vahetada. läks vist ca 30€ pluss post. tundub et see üsna levinud probleem 2010-... MB pro'del.

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 14:23:27 vasta tsitaadiga

Kas 10.13 High Sierraga ID-kaart töötab?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.