Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 13:02:20 vasta tsitaadiga

Kas Samsung mu8000 ja Sony x900 55 tolliste hinnavahe 300 euri on seda väärt? Sony kallim, aga testides parem. Teler vanematele, mängima seal ei hakata.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 14:03:06 vasta tsitaadiga

Vanemad kasutavad seda meie kanalite sd contenti vaatamiseks?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 14:18:47 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah, eks ma viin vahest ketta peal full HD contenti(peale ostu siis 4k) ka neile ikka. Aga eks telekas ole neil ka vähemalt 10+ aastaks ka. Netflixi oskavad ka kasutada, kui eesti/vene subtiitritega contenti leidub. Vanakooli inimesed saavad pigem vene, kui inglise keelest aru.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 14:21:27 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Üldiselt jah, eks ma viin vahest ketta peal full HD contenti(peale ostu siis 4k) ka neile ikka. Aga eks telekas ole neil ka vähemalt 10+ aastaks ka. Netflixi oskavad ka kasutada, kui eesti/vene subtiitritega contenti leidub. Vanakooli inimesed saavad pigem vene, kui inglise keelest aru.

Plex on mugavam icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 14:28:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Üldiselt jah, eks ma viin vahest ketta peal full HD contenti(peale ostu siis 4k) ka neile ikka. Aga eks telekas ole neil ka vähemalt 10+ aastaks ka. Netflixi oskavad ka kasutada, kui eesti/vene subtiitritega contenti leidub. Vanakooli inimesed saavad pigem vene, kui inglise keelest aru.

Plex on mugavam icon_razz.gif

No vot, tulevikus siis saavad uue Samsungi/Sony pealt plexi kasutada. Tegelt tahaks homme ühe nendest ära võtta.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.09.2017 15:14:03 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas Samsung mu8000 ja Sony x900 55 tolliste hinnavahe 300 euri on seda väärt? Sony kallim, aga testides parem. Teler vanematele, mängima seal ei hakata.


tsitaat rtings.com lehelt:
The Sony X900E performs better than the MU8000 in almost every aspect. It gets about as bright but has better local dimming and contrast. It can reproduce a wider range of colors, and motion is about as good as the Samsung. The MU8000 has slightly better input lag, which is good for gamers, but the X900E still does well enough for it to be a much better buy.

ise valiks ka kindlasti XE9005 mudeli...kui pleks praegu OLED-i ostnud siis vaataks ka antud teleri poole!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2017 15:19:50 vasta tsitaadiga

TCL.
uus, android 4k.. aga dvb-t2 tüünrit sees pole.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 16:14:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
TCL.
uus, android 4k.. aga dvb-t2 tüünrit sees pole.

Kui USA-le pakutavat P607 mudelit siin pakutaks, võtaks kindlasti. Kahjuks need euroopa turu omad jäävad alla disainilt ja pildilt? dvb-t2 düüneri puudus tähendab reaalselt mida?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2017 16:21:06 vasta tsitaadiga

USA mudelid meie turule ei sobi.
Kunagi tuli telereid ümber ehitada, et siin kasutada saaks. Võrgupinge osa on seal juba erinev.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 16:37:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

dvb-t2 düüneri puudus tähendab reaalselt mida?

ETV HD kanaleid ei näe üle telemasti näiteks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 29.09.2017 08:21:52 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
laurx kirjutas:
TCL.
uus, android 4k.. aga dvb-t2 tüünrit sees pole.

Kui USA-le pakutavat P607 mudelit siin pakutaks, võtaks kindlasti. Kahjuks need euroopa turu omad jäävad alla disainilt ja pildilt? dvb-t2 düüneri puudus tähendab reaalselt mida?

TCL'i euroopa mudeleid ma ise ka ei vaataks keskpärase pildi pärast. Disain on klassikaline ja see on juba individuaalne maitse eelistus. Ma ei teagi nüüd, kas on õnnetu mudel sattunud või milles asi, aga igatahes hommikuti käima panemisel tuleb 55 tollist elustada - ehk sisse lülitades ei ärka alati ülesse, aitab füüsiline restart voolu tagant võtmisega. Päris tüütu on. Täpset mudelit peast ei mäleta ja soft on uuendatud. Android ja puha

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2017 23:11:20 vasta tsitaadiga

oli seal. häälestasin. t2 puudumine selles telekas pani imestama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimi
HV kasutaja
siimi

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2017 23:44:36 vasta tsitaadiga

Sai just ligi võetud TCL U43P6046 eelkõige just mängimiseks (PS4) ja pean tõdema, et pilt on ikka väga hea, sai ennem kõvasti reviewsid loetud ja usun, et on parim hinna kvaliteedi suhe. Soovitan kindlasti!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2017 20:34:48 vasta tsitaadiga

Sai ka sony x900e ära võetud. Telia SD kanalitel pilt pask nagu SD ikka, eks proovib lähiajal kõvakettale mõne uhd filmi sakutada (kas android tv vlc player toetab ikka 4k?).See kuu peaks valguskaabel tulema maija, siis saab vähe teravama elamuse.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 13:27:36 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et teliasse on B7 65" müüki tulnud ja hind...... on normaalne icon_eek.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/55/65-oled-teler-lg-b7/OLED65B7V.AEE

Millegipärast HV ei näita seda oma nimekirjas https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 13:43:15 vasta tsitaadiga

On see "päris" UHD või fake st 3K RGBW nagu LG tavaliselt teeb icon_evil.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 14:37:07 vasta tsitaadiga

oled on uhd.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 19:36:13 vasta tsitaadiga

Nojah, kui 3K teleka eest välja käia on "normaalne" ju siis olemegi nüüd juba Euroopa 5 rikkama riigi seas. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 19:47:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Nojah, kui 3K teleka eest välja käia on "normaalne" ju siis olemegi nüüd juba Euroopa 5 rikkama riigi seas. icon_lol.gif

Normaalne selles mõttes, et kui mujal on 3K, siis tavaliselt Telias on 4k

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 04.10.2017 22:41:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 21:00:37 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Nojah, kui 3K teleka eest välja käia on "normaalne" ju siis olemegi nüüd juba Euroopa 5 rikkama riigi seas. icon_lol.gif

Ära sa tule ka siia jälle neid jõukaid telekakunne solvama. icon_razz.gif Nende jaoks on need mitme kilosed telerid investeering. icon_razz.gif

Minu jaoks on 3 varianti:
1. Tõesti ok on korralik palk seal mandril mõnel.
2. Memmepojad, kes elavad endiselt vanemate kulul.
3. Järelmaks.

Minu arust ei ole ükski nendest 3-st variandist õigustus, et osta mingit ajuvaba hinnaga TV-d. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2017 21:11:28 vasta tsitaadiga

Dj-E, ära hakka. saad samamoodi kibestunud heiteri ttiitli külge nagu mul autoteemas on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 21:41:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Normaalne selles mõttes, et kui mujal on 3K, siis tavaliselt Telias on 3k

mis mis?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 22:03:27 vasta tsitaadiga

Kui ma ostaksin teleri 10-20 aasta tarbeks nagu vanasti kineskoope osteti, siis ilmselt poleks see 2999,- mingi probleem.
Samas kui aasta pärast on teleri tootja selle asemel juba uue sünnitanud millel 3x vingemad omadused, siis tänan ei. Teleri väärtusest on vahel 6 kuuga kukkunud 50%
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 22:46:36 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Normaalne selles mõttes, et kui mujal on 3K, siis tavaliselt Telias on 3k

mis mis?

Telias 4k
Sorry, näpukas
indrekp kirjutas:
Kui ma ostaksin teleri 10-20 aasta tarbeks nagu vanasti kineskoope osteti, siis ilmselt poleks see 2999,- mingi probleem.
Samas kui aasta pärast on teleri tootja selle asemel juba uue sünnitanud millel 3x vingemad omadused, siis tänan ei. Teleri väärtusest on vahel 6 kuuga kukkunud 50%

OLED on hetkel kallim, ses suhtes pole midagi teha. Tootmine+monopol.
Telerit muideks tasubki osta kuus kuud peale müügile tulekut.
Mu praegune telekas 7 vms aasta. Pm kestaks veel küll.....
Tänapäeval aastaga tehakse pisike facelift, ei mingi 3 korda paremaks. Jällegi, tehnoloogilised piirangud tulevad mängu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 04.10.2017 23:12:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2017 23:03:32 vasta tsitaadiga

indrekp, oledide hind on sisuliselt 4a paigal tammunud. tehniliselt on tegemist pea täielikult samade paneelidega, kui mitte päris samadega.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.10.2017 00:19:28 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
indrekp, oledide hind on sisuliselt 4a paigal tammunud. tehniliselt on tegemist pea täielikult samade paneelidega, kui mitte päris samadega.


kuidas nii, minu meelest viimasel kahel aastal just hinnad paremaks läinud...4a tagasi ma ei oleks veel OLED-i peale mõelnudki, siis enamasti oli FHD OLED-d ja ikka suht kirves
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 05.10.2017 00:53:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui ma ostaksin teleri 10-20 aasta tarbeks nagu vanasti kineskoope osteti, siis ilmselt poleks see 2999,- mingi probleem.
Samas kui aasta pärast on teleri tootja selle asemel juba uue sünnitanud millel 3x vingemad omadused, siis tänan ei. Teleri väärtusest on vahel 6 kuuga kukkunud 50%

2160p60 4:4:4 sööv LCD/LED aparaat võiks heal juhul 10 aastat välja vedada küll. OLED väsib võibolla kiireminigi.
Aga kindlasti on võimalik ka aastaga menüüd hanguma saada. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 07:19:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Dj-E, ära hakka. saad samamoodi kibestunud heiteri ttiitli külge nagu mul autoteemas on.
Ma olen nii ehk naa suht hater igal pool. icon_razz.gif Lihtsalt sellepärast, et olen aus, mitte mingi sabas lonkijast kaasa noogutaja. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 09:21:42 vasta tsitaadiga

ma ei saa hästi aru, miks kallite telekate hind siin ette jäi.
telekate kestvus on täna suuresti ikkagi selle targa osa moraalse vananemise või sihiliku käigust maha võtmise taga. paneelid ise ja baasvõimekus kestab pikki aastaid.

Dj-E, näiteks kui ma su profiili vaatan, miks sul nii ajuvaba hinnaga videokaart on? millises oma kolmest kategooriast sa oled? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 09:23:40 vasta tsitaadiga

Jah, aifõun 1250€ eest või telekas 2,5k€ eest
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:12:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaatasin, et teliasse on B7 65" müüki tulnud ja hind...... on normaalne icon_eek.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/55/65-oled-teler-lg-b7/OLED65B7V.AEE

Millegipärast HV ei näita seda oma nimekirjas https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/


See paistab tõepoolest hea pakkumine. Seda eriti sellepärast, et on saadaval 0% intressiga.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:14:10 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vaatasin, et teliasse on B7 65" müüki tulnud ja hind...... on normaalne icon_eek.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/55/65-oled-teler-lg-b7/OLED65B7V.AEE

Millegipärast HV ei näita seda oma nimekirjas https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/


See paistab tõepoolest hea pakkumine. Seda eriti sellepärast, et on saadaval 0% intressiga.

Vaatasin ka seda, et intressita thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:29:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Millegipärast HV ei näita seda oma nimekirjas https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/

Lisasin
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.10.2017 11:07:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vaatasin, et teliasse on B7 65" müüki tulnud ja hind...... on normaalne icon_eek.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/55/65-oled-teler-lg-b7/OLED65B7V.AEE

Millegipärast HV ei näita seda oma nimekirjas https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/


See paistab tõepoolest hea pakkumine. Seda eriti sellepärast, et on saadaval 0% intressiga.

Vaatasin ka seda, et intressita thumbs_up.gif


võtad siis lõpuks OLED-i ära?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 11:33:03 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vaatasin, et teliasse on B7 65" müüki tulnud ja hind...... on normaalne icon_eek.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/55/65-oled-teler-lg-b7/OLED65B7V.AEE

Millegipärast HV ei näita seda oma nimekirjas https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/


See paistab tõepoolest hea pakkumine. Seda eriti sellepärast, et on saadaval 0% intressiga.

Vaatasin ka seda, et intressita thumbs_up.gif


võtad siis lõpuks OLED-i ära?

Praegu ei, järgmine aasta jah

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 12:01:26 vasta tsitaadiga

Päris hea tähelepanek icon_smile.gif
londiste kirjutas:

Dj-E, näiteks kui ma su profiili vaatan, miks sul nii ajuvaba hinnaga videokaart on? millises oma kolmest kategooriast sa oled? icon_smile.gif


Mina ei saa aru, et kuidas on nii raske aru saada, et inimestel ongi erinevad huvid ja hobid. Kes tahab arvutiga mängida, kes reisimas käia, kes kasiinos oma papi laiaks lüüa. Asi see vinge telekas siis on?

Mul üks sõber ostis omale T150 (päris pirakas vanaraud traktor), mitte sittagi sellega teha pole, aga inimesel oli lapsepõlvest saati selline unistus. Teine sõber tuli külla, togis varbaga rehvi ja teatas mõtlikult: "Nojah, keskealine mees... hobide pealt kokku ei hoia..."

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 12:29:46 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

Dj-E, näiteks kui ma su profiili vaatan, miks sul nii ajuvaba hinnaga videokaart on? millises oma kolmest kategooriast sa oled? icon_smile.gif

Ma olen see kolmas variant. icon_wink.gif

Vana GTX980 jäi juba ajale jalgu. 4K-s mängimise võimalus on väga äge. icon_wink.gif

Kuna mul 2 väikest last ja väljas pole kombeks laaberdamas käia siis see on minu tegevus mil aju puhkab. icon_smile.gif
Ja egas Kuressaares nii suured palgad ole, et jaksaks jalaga poeust lahti lüüa ja 500€-seid lehvitada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.10.2017 21:14:57 vasta tsitaadiga

räägi veel et euronics poest ei tasu TV-d osta, kes soovib praegu tipp LED TV-d https://www.euronics.ee/t/75217/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-sony/kd65zd9baep siis saab odavamalt kui netipoodidest icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 23:11:02 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
räägi veel et euronics poest ei tasu TV-d osta, kes soovib praegu tipp LED TV-d https://www.euronics.ee/t/75217/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-sony/kd65zd9baep siis saab odavamalt kui netipoodidest icon_wink.gif

Mida v**** icon_lol.gif
Parem võtke "sitem" oled 2800 eest.....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2017 10:41:15 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
räägi veel et euronics poest ei tasu TV-d osta, kes soovib praegu tipp LED TV-d https://www.euronics.ee/t/75217/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-sony/kd65zd9baep siis saab odavamalt kui netipoodidest icon_wink.gif


lõunakast lähed seda ostma siis välja tuled ikka mingi pilipziga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.10.2017 15:40:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
MaxPower kirjutas:
räägi veel et euronics poest ei tasu TV-d osta, kes soovib praegu tipp LED TV-d https://www.euronics.ee/t/75217/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-sony/kd65zd9baep siis saab odavamalt kui netipoodidest icon_wink.gif


lõunakast lähed seda ostma siis välja tuled ikka mingi pilipziga.


sellisega https://www.euronics.ee/t/83171/tv-ja-kodukinod/55-ultra-hd-oled-teler-philips/55pos9002-12 ei pea häbenema icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2017 15:56:58 vasta tsitaadiga

terve inimene philipsit ei osta icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2017 16:07:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
terve inimene philipsit ei osta icon_wink.gif


Ma tänan... icon_lol.gif
Äkki oskad ka raviasutust soovitada? Tahaks terveks saada...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2017 16:14:54 vasta tsitaadiga

sondiga elektrit vemba külge.. ma ei tea ühtegi teist, mis dvb otsas no access peale nii rõvedalt kinni jääks. vahet ei ole kui mitu raha poodnikule selle käki eest anti. et see nõme lukk eest saada, tuleb vajutada " punast".. teine nõme asi on see " key faulure " vms.

ja kui sa oma bizdets i külge mingi boksi toppisid, pole sul " telekas" vaid " loll ekraan".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2017 16:22:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sondiga elektrit vemba külge.. ma ei tea ühtegi teist, mis dvb otsas no access peale nii rõvedalt kinni jääks. vahet ei ole kui mitu raha poodnikule selle käki eest anti. et see nõme lukk eest saada, tuleb vajutada " punast".. teine nõme asi on see " key faulure " vms.

ja kui sa oma bizdets i külge mingi boksi toppisid, pole sul " telekas" vaid " loll ekraan".


Ma ei kasuta DVB'd, küll aga kasutan Androidil jooksvaid äppe, lineaartelevisoon ei paku enam ammu erilist huvi ja mi gid lisakarbid samuti, kui just ressiiverit lisakarbiks ei nimeta.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2017 16:39:50 vasta tsitaadiga

loodetavasti saadi need funktsioonid vähemalt hiina tarkvarainseneride poolt kenasti tööle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.10.2017 18:09:45 vasta tsitaadiga

android 7 ka varsti olemas http://flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1507199176
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 09.10.2017 18:50:00 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/t/72041/tv-ja-kodukinod/43-ultra-hd-led-lcd-teler-philips/43pus6501-12

Mida sellest telekast arvata ?

Vaja magamistuppa mingit enam-vähem telekat elioni ning üle võrgu filmide vaatamiseks.

Vaatamiskaugus ca 2.5m , üle 43" vist ei tasuks magamistoas minna ? elutoas on ca 3.5m peal 65" , korra proovisin õhtul seda magamistuppa ning sellega oli tunne nagu kinos ning pimedas silmad haiged , väga hull icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 19:57:34 vasta tsitaadiga

Ma igaksjuhuks toon laurx'i tsitaadi ära, siis ta ei pea iseend vaevama sellega.
laurx kirjutas:
terve inimene philipsit ei osta icon_wink.gif


Ise ütleks, et loe review'sid:
http://www.trustedreviews.com/reviews/philips-43pus6501
http://www.expertreviews.co.uk/tvs-entertainment/tvs/1404730/philips-6400-series-43pus640112-review

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.10.2017 20:00:22 vasta tsitaadiga

ähh, paar nädalavahetust tagasi ülemiste euronicsis üks samsungi reklaamkirjadega müügimees hirmsasti soovitas osta just 1500€ philipsit
Ma kohe huviga kuulasin, mida kõike ta seal kokku reklaamis. Lõppu ei tea, kutsuti varem ära..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.