Xiaomi Redmi Note 4 sain samamoodi Antutu 65 tuhat punkti (3GB versioon). Seadme puhul häirib see, et ta on väga libe ning valjuhääldi peale pannes on kõlar kuidagi vähekvaliteetne.
Sain leagoo t10 kätte, tasuta postiga läks tiba üle 2 nädala. Gearbestist soodukaga 116 eurot, tolli ei läinud, saatjaks oli märgitud UK kuigi tellides näitas Hong Kongi ladu. Kaasas on laadija ja kõrvaklapid, kaitsekile on kohe peal.
Esmamulje on hea. Harjumatult suur on. Ekraan on ilus, pilt terav. Ainult kaitsekile all on paar pisikest õhumulli.
On mõnda normaalset hiinakat ka, mis oleks 4.7'' lähedale ekraaniga, võimalikult pisikesed ääred (ehk screen-to-body-ratio kõrge) ning korraliku performance-ga?
LKits, Doogee mix lite on umbes 4.7" telefoni suurune, kuid on 5.2 tolli ekraaniga. droid7 on peal ja raud on kehva 2GB ram jne.
Ma endale tellisin Leagoo kiicaa mix mis on 5.5 tolli ekraaniga millel kolm külge pole bezel-it ja kere suurus on pisut laiem kui mu praegune Lumia 830 millel 5 tolli ekraan.
Aga kes seda teab millal selle kätte saab. 16 september saadeti välja, kuid siiani pole midagi uuenenud seal tracking-us.
Üldiselt olen ise ka hiinast palju tel. sugulastele ja lastele tellinud. Hind kõik sinna 100-150€ kanti. No ei ole mulle isiklikult ükski tel. meeldinud. Kõik nagu töötab ja igapäevased toimetused saab nagu tehtud. Siiski on kõigil kaamera alati vilets olnud ja android on kuidagi poolik ja imelik.
Nii ma ei kipugi veel oma 3a. vana samsung Alphat välja vahetama. Kaamera on väga hea ja android töötab (kuude kaupa, ilma restartideta). Suurus on hea ja väga üle 4,7 endale ei tahaks ja tundub, et A3 oleks tulevikus hea asendus küll. Vähemalt ükskord poes katsudes tundus väga mõnus kots olema.
Sageduste suhtes pean sõnu sööma jah, võrreldes tippklassi telefonidega ei ole palju sagedusi, aga kõik eesti 3g ja 4g saegused on olemas. Jänki maa mind ei koti aga mõnes riigis jääb see telo jänni. Kolmandates riikides on niiguinii 4g'ga tihti tuuga ja 3g sageduste toetus on parasjagu tugev.
Samas specid valetavad miskipärast ja Mediateki engineering näitab pisust rohkem sageudsi, kui specides kirjas...
Kahju muidugi, et keegi ei viitsi mediateki prosesid lahti häkkida, et saaks kõik vajalikud sagedused avada (nagu näiteks saab snapdragoni prosedega). Kõik sagedused on kivis olemas, lihtsalt lukus See muidugi teeks kõigist odavatest hiinakatest üleöö päris kobedad asjad üle maailma kasutamiseks.
Nüüd mõnda aega kasutanud ja lisaks ka. Kompass on bugine - suunda näitab, aga põhi alati erinevas suunas. Kalibreerides peale iga kalibreerimist sai uue põhja, aga õige alles maeiteamitmendal korral ja järgmisel kaardi kasutamisel jälle uus suund... Aku peab mul väga hästi võrreldes eelmise telefoniga(Thor). Ja kiirlaadimine.. ma ei tea, kuidas ma enne ilma suutisin elada , tõesti hea asi. Libeduse vastu võtsin omale mingi odava hiina kaitsekorpuse, mis üllatavalt hea. Algul sai ka originaalkaitseklaas peale pandud, aga see on piix. kumerate servade tõttu ei jää korralikult ja väga kähku oli õhurant ümber - kakkusin maha. Reisimisest. Thoril minumeelest olid samad sagedused ja tollega olin ma USAs igatahes ilma levita.. Umbes nädal tagasi tuli OTA uuendus, mille kirjelduses ka mainiti kõnekvaliteedi parandamist ja tõesti mul hakkas kuular valjemat häält tegema. Aga üldiselt ma ka siiani rahul.
Võtsin banggoodiga ühendust, et mis variante pakuvad garantiina.
Täna otsustasin igaksjuhuks aku eemaldada. Eemaldamise käigus toimus miskine reaktsioon ja susises korralikult. Nüüd mõneks ajaks telefonita, aga vähemalt ei ole ohtu, et aku kuskil taskus vms oma elu elama hakkab. Banggood pakub jaburaid variate, kuid üritan neilt siiski miskise refundi saada. Muud ei saa, siis aku vahetuse lubasid kinni maksta.
ürgvana telefoni aku(g4s) oli samasugune pall, viisin väga ettevaatlikult õue. Õnneks aku iseenesest oli tühi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Nüüdseks kaks kuud kasutanud Xiaomi Redmi Note 4 global versiooni. Muidu hea telefon aga huvitav anomaalia on. Telefon on keskelt kaardus väljapoole, samas taskus väga kandnud pole. Lisaks on power nupu juurest alumiiniumist liist muhu üles ajanud. Tundub pehme alumiinium olema. Pole varem ühegi telefoniga sellist asja näinud.
Ega juhuslikult aku ei paisu vaikselt?
Kuidas sellest aru saada? Tagumine kaas kummis pole, samuti ei lähe kasutamise ega laadimise ajal kuumaks. Nexus 5x läks suht kiiresti kuumaks võrreldes Note 4ga. Aku peab ka normaalselt vastu. Täna tuli ka mingi uuendus softile.
Lahti võtmata ei saagi. Aga reeglina aku paisub edasi.
Oletan, et akus siiski probleem pole, kui siin ühel teisel sarnane jama.
Üldiselt olen ise ka hiinast palju tel. sugulastele ja lastele tellinud. Hind kõik sinna 100-150€ kanti. No ei ole mulle isiklikult ükski tel. meeldinud. Kõik nagu töötab ja igapäevased toimetused saab nagu tehtud. Siiski on kõigil kaamera alati vilets olnud ja android on kuidagi poolik ja imelik.
Nii ma ei kipugi veel oma 3a. vana samsung Alphat välja vahetama. Kaamera on väga hea ja android töötab (kuude kaupa, ilma restartideta). Suurus on hea ja väga üle 4,7 endale ei tahaks ja tundub, et A3 oleks tulevikus hea asendus küll. Vähemalt ükskord poes katsudes tundus väga mõnus kots olema.
Kevadel sai otsitud Xperia SP'le asendust.
A3 oli ka valikus, aga võetud sai ikka Xperia X Compact.
Esiteks oli Sony jõudluse poolest Samsungist tublisti üle ning kaamera ja nipet-näpet muud omadused ka paremad. Hind oli neil samuti suht sarnane, Sony kuskile 300 peale tulnud tol ajal.
Mis muidugi suhteliselt otsustavaks sai, oli Samsungi legendaarne ämblikulembus, ühendatuna antud mudeli suure libedusega, mida ka veenvalt kinnitas see ülevaade: https://kuvar.ee/arvustus/samsung-galaxy-a3-a5
Spoiler
Kuna suvel läks telefon (X Compact) kaduma, siis sai vaadatud hiinakate poole ning esmalt ikka üritatud sarnases suuruses varianti leida.
Paraku lootusetu ettevõtmine. Sama ekraanisuurusega telefonid kas "rugged", seega jõhkralt suured ning massiivsed või siis lihtsalt kesise spekiga.
Seega pidi astuma sammu kõrgemale ja 5" peale minema.
Lühidalt, kui äpplimees pole, siis Sonyle kompaktide osas väga konkurenti ei leidu. _________________ Vähem möla, pikem samm!
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).
5,5" ja suuremate kaitseks võib öelda seda, et Androidil on päris meeldiv ühe käe funktsionaalsus olemas, mille aktiveerimisel saab telefoni teha käsitsemiseks nt 4" telefoni mõõtu. Samas lugemise poolelt on 5,5" ikka etem kui väiksem.
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).
Aga väga hea Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.
Võta Xiaomi Redmi 4x, mina olen väga rahul. Sellise raha eest on telefoni rohkem kui küll.
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).
Aga väga hea Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.
Võta Xiaomi Redmi 4x, mina olen väga rahul. Sellise raha eest on telefoni rohkem kui küll.
Hea soovitus, kuid mul hetkel Sony Z3 Compact ning praegune on parem.
Aga eks vaatan edasi, hetkel vaatan erinevaid review-sid, sõrmejäljelugeja on üks tingimus, mis peaks olema - mugav ja kiire meetod telefoni ekraani avamiseks.
Kuna laiendasin silmaringi ning võtsin valikusse kuni 5.5'', siis hetkel lipulaevad valikus:
OnePlus 5
HTC U11
ZTE nubia Z17
Neil kõigil Snapdragon 835, aga mingil põhjusel nubia Z17 on ~170g, OnePlus 5 ~150g - üpris suur kaaluvahe.
Kahjuks OnePlus 5 ei ole mälukaardipesa - see on elus oluliseks elemendiks olnud, kui vaja ülimalt kiirelt suuremahulisi andmeid telefonist arvutisse saada (või vastupidi). Aga seda juhtub väga harva.
HTC U11 paberite järgi USB 3.1 port - vot see täitsa huvitav lisa.
Tõenäoliselt HTC U11 jääb valikust välja, kuna see ~700€, OnePlus 5 ja nubia Z17 on ~500€ kanti.
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).
Aga väga hea Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.
Võta Xiaomi Redmi 4x, mina olen väga rahul. Sellise raha eest on telefoni rohkem kui küll.
Hea soovitus, kuid mul hetkel Sony Z3 Compact ning praegune on parem.
Aga eks vaatan edasi, hetkel vaatan erinevaid review-sid, sõrmejäljelugeja on üks tingimus, mis peaks olema - mugav ja kiire meetod telefoni ekraani avamiseks.
Kuna laiendasin silmaringi ning võtsin valikusse kuni 5.5'', siis hetkel lipulaevad valikus:
OnePlus 5
HTC U11
ZTE nubia Z17
Neil kõigil Snapdragon 835, aga mingil põhjusel nubia Z17 on ~170g, OnePlus 5 ~150g - üpris suur kaaluvahe.
Kahjuks OnePlus 5 ei ole mälukaardipesa - see on elus oluliseks elemendiks olnud, kui vaja ülimalt kiirelt suuremahulisi andmeid telefonist arvutisse saada (või vastupidi). Aga seda juhtub väga harva.
HTC U11 paberite järgi USB 3.1 port - vot see täitsa huvitav lisa.
Tõenäoliselt HTC U11 jääb valikust välja, kuna see ~700€, OnePlus 5 ja nubia Z17 on ~500€ kanti.
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).
Aga väga hea Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.
Võta Xiaomi Redmi 4x, mina olen väga rahul. Sellise raha eest on telefoni rohkem kui küll.
Hea soovitus, kuid mul hetkel Sony Z3 Compact ning praegune on parem.
Aga eks vaatan edasi, hetkel vaatan erinevaid review-sid, sõrmejäljelugeja on üks tingimus, mis peaks olema - mugav ja kiire meetod telefoni ekraani avamiseks.
Kuna laiendasin silmaringi ning võtsin valikusse kuni 5.5'', siis hetkel lipulaevad valikus:
OnePlus 5
HTC U11
ZTE nubia Z17
Neil kõigil Snapdragon 835, aga mingil põhjusel nubia Z17 on ~170g, OnePlus 5 ~150g - üpris suur kaaluvahe.
Kahjuks OnePlus 5 ei ole mälukaardipesa - see on elus oluliseks elemendiks olnud, kui vaja ülimalt kiirelt suuremahulisi andmeid telefonist arvutisse saada (või vastupidi). Aga seda juhtub väga harva.
HTC U11 paberite järgi USB 3.1 port - vot see täitsa huvitav lisa.
Tõenäoliselt HTC U11 jääb valikust välja, kuna see ~700€, OnePlus 5 ja nubia Z17 on ~500€ kanti.
EDIT: HTC U11 asemel silmas Xiaomi Mi 6
Whoa... vot see on juba õige hind hiinaka eest, mis on samas ka püss.
~250€ +KM20% (kui ei joppa), tollimaks ka võib-olla otsa.
Kevadel sai otsitud Xperia SP'le asendust.
A3 oli ka valikus, aga võetud sai ikka Xperia X Compact.
Esiteks oli Sony jõudluse poolest Samsungist tublisti üle ning kaamera ja nipet-näpet muud omadused ka paremad. Hind oli neil samuti suht sarnane, Sony kuskile 300 peale tulnud tol ajal.
Mis muidugi suhteliselt otsustavaks sai, oli Samsungi legendaarne ämblikulembus, ühendatuna antud mudeli suure libedusega, mida ka veenvalt kinnitas see ülevaade: https://kuvar.ee/arvustus/samsung-galaxy-a3-a5
Spoiler
Kuna suvel läks telefon (X Compact) kaduma, siis sai vaadatud hiinakate poole ning esmalt ikka üritatud sarnases suuruses varianti leida.
Paraku lootusetu ettevõtmine. Sama ekraanisuurusega telefonid kas "rugged", seega jõhkralt suured ning massiivsed või siis lihtsalt kesise spekiga.
Seega pidi astuma sammu kõrgemale ja 5" peale minema.
Lühidalt, kui äpplimees pole, siis Sonyle kompaktide osas väga konkurenti ei leidu.
Mul oli sama seis, A3 just vastupidavuse ja nõrgema perfi tõttu ära ning pidin tõdema, et korralike kompakt-telefonide suhtes pole mujale kui SONY võimalik vaadata... X Compactiga väga rahul... Xiaomi võiks koostekvaliteedi ja kaameraga mingi hea sprindi teha järgmise genni suhtes ning siis IP serti taga ajama hakata.
LKits, miks SONY Compacti enam ei taha? Just tuli XZ1C ka välja.
Zuk piisavalt suurem. _________________
Kevadel sai otsitud Xperia SP'le asendust.
A3 oli ka valikus, aga võetud sai ikka Xperia X Compact.
Esiteks oli Sony jõudluse poolest Samsungist tublisti üle ning kaamera ja nipet-näpet muud omadused ka paremad. Hind oli neil samuti suht sarnane, Sony kuskile 300 peale tulnud tol ajal.
Mis muidugi suhteliselt otsustavaks sai, oli Samsungi legendaarne ämblikulembus, ühendatuna antud mudeli suure libedusega, mida ka veenvalt kinnitas see ülevaade: https://kuvar.ee/arvustus/samsung-galaxy-a3-a5
Spoiler
Kuna suvel läks telefon (X Compact) kaduma, siis sai vaadatud hiinakate poole ning esmalt ikka üritatud sarnases suuruses varianti leida.
Paraku lootusetu ettevõtmine. Sama ekraanisuurusega telefonid kas "rugged", seega jõhkralt suured ning massiivsed või siis lihtsalt kesise spekiga.
Seega pidi astuma sammu kõrgemale ja 5" peale minema.
Lühidalt, kui äpplimees pole, siis Sonyle kompaktide osas väga konkurenti ei leidu.
Mul oli sama seis, A3 just vastupidavuse ja nõrgema perfi tõttu ära ning pidin tõdema, et korralike kompakt-telefonide suhtes pole mujale kui SONY võimalik vaadata... X Compactiga väga rahul... Xiaomi võiks koostekvaliteedi ja kaameraga mingi hea sprindi teha järgmise genni suhtes ning siis IP serti taga ajama hakata.
LKits, miks SONY Compacti enam ei taha? Just tuli XZ1C ka välja.
Zuk piisavalt suurem.
Whoa... vot see on juba õige hind hiinaka eest, mis on samas ka püss.
paberi peal võib ju kõik kena olla; Antutu punktidest ei tohiks ostmisel suuresti mõjutatud olla
tsitaat:
My zuk z 2 pro arrived with a "international" rom, ie very badly translated (french-english and chineese mess !) and just EMPY with :
no gallery app
no music app
no "update" in the settings
WORSE: the bootloader is locked so NO WAY to recover by myself!
and after a reboot, it looped the blue Zuk Logo. What a shame for such an impressive phone on paper! I asked to get it repaired and with the more "sane" indonesian rom or to be refund. It's a pity case with a stock android rom, would be a bomb!
tsitaat:
Yes, it's possible to upgrade to Stock Rom Android 7.0 with QFil application, but you will find this problems:
- Rom in Chinese by default. (You have to find how to change it to english by using the chinese menu.
- No Google apps included
- I wasn't able to sync the contacts. Had to use a third party app.
- ZUI U-Health doesn't work anymore because I can't login with a non-chinese phone number.
- Problems with access to notifications.
tsitaat:
No Google apps, which causes a lot if issues even after you install them.
Sound volume issues - turn volume higher/lower on its own or doesn't respond to your volume choice.
Bluetooth issue - once In a while you'll have to restart the device because it stops working.
Just a few roms for it and most are really buggy.
Doesn't really support launchers.
No expendable notifications.
Apps in the background don't work too well because of battery saving settings which can really annoy at times.
Notification bugs - multiple notifications from messaging apps like WhatsApp and Telegram... When you actually get them... Sometimes you'll have to open the app to know there are new messages.
Probably a few more I forgot... I wouldn't recommend. The only good things are the battery life and screen. All the rest is are fine but that's about it
Mumeelest peamine erinevust bränditelefonidel ja hiinakatel on siiski katsetamisse investeeritud tundide arv. iPhone on selles suhtes vist suurusjärkude jagu kõigest muust ees - telefoni prototüüp antakse enne masstootmist vist lausa rohkem kui ühele inimesele testimiseks, nii et karbist välja võttes pole muud, kui pane oma andmed sisse ja anna tuld. Samsung jne bränditelefonid kasutavad vist üht testijat, ning kui selle meelest asi enam-vähem töötab, siis võib tootmisse panna. Hiinakatel tundub see testimisfaas olevat ca pool tundi, sest muud selgitust on raske leida, miks UI iseendale otsa jookseb, kaamera optimeerimata on, aku kuskile mutiauku tühjaks jookseb jne.
Jään oma arvamuse juurde
Mul on tunne, et hiinakatel on üldse praegu selline nigelam periood, kus proovitakse iga paari kuu tagant uus käkk välja saada, ning testimise peale ei viitsita enam üldse aega kulutada. Eelmise hiinakate suure lainega said Xiaomi, Huawei ja OnePlus end kui normaalsete tootjatena ära tõestada, nüüd tuleb vaadata, kes seekord peale jääb, ning kellele jääb prügitootja staatus. Pärast enda pettumust Umidigi Z Proga, on tunne, et järgmine telefon tuleb vähekasutatud või garantiikorras saadud tutikas, aga mitte-enam-uusim Samsung S7 vms lipulaev. Kui põhilisteks müügiargumentideks on 3780mAh aku ja suurepärane kaamera, kuid reaalis on need mõlemad, minu jaoks esmatähtsad asjad just vastupidi seadme nõrgad küljed, siis tänan ei. _________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Mumeelest peamine erinevust bränditelefonidel ja hiinakatel on siiski katsetamisse investeeritud tundide arv. iPhone on selles suhtes vist suurusjärkude jagu kõigest muust ees - telefoni prototüüp antakse enne masstootmist vist lausa rohkem kui ühele inimesele testimiseks, nii et karbist välja võttes pole muud, kui pane oma andmed sisse ja anna tuld. Samsung jne bränditelefonid kasutavad vist üht testijat, ning kui selle meelest asi enam-vähem töötab, siis võib tootmisse panna. Hiinakatel tundub see testimisfaas olevat ca pool tundi, sest muud selgitust on raske leida, miks UI iseendale otsa jookseb, kaamera optimeerimata on, aku kuskile mutiauku tühjaks jookseb jne.
Jään oma arvamuse juurde
Mul on tunne, et hiinakatel on üldse praegu selline nigelam periood, kus proovitakse iga paari kuu tagant uus käkk välja saada, ning testimise peale ei viitsita enam üldse aega kulutada. Eelmise hiinakate suure lainega said Xiaomi, Huawei ja OnePlus end kui normaalsete tootjatena ära tõestada, nüüd tuleb vaadata, kes seekord peale jääb, ning kellele jääb prügitootja staatus. Pärast enda pettumust Umidigi Z Proga, on tunne, et järgmine telefon tuleb vähekasutatud või garantiikorras saadud tutikas, aga mitte-enam-uusim Samsung S7 vms lipulaev. Kui põhilisteks müügiargumentideks on 3780mAh aku ja suurepärane kaamera, kuid reaalis on need mõlemad, minu jaoks esmatähtsad asjad just vastupidi seadme nõrgad küljed, siis tänan ei.
Mõneti tuleb nõustuda jah, krdi UMI laseb tõesti igal kuul uue välja ja vanad unustab. Mu lootus seda ostes oli ka sellel, et kuna nad tahavad äkki ka popiks ja suureks saada, siis vastupidi just panustavad kvaliteeti ja kasutajatoesse, et hea maine saada.
Samas Samsungit ikkagi ei ostaks Xiaomi oleks vast veidike rohkem kindla peale minek (kui nad nüüd selle krdi B20 suudaks rohkem kui üksikutesse mudelitesse tekitada), sest hind on endiselt OK. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Miks nad peaks selle ära võtma. enamus telefone on sama kujuga kui sa seda jäljendamise all mõtled.
Kinni võivad nad selle telo pidada ja sult käibemaksu nõuda. Muud kartust küll olla ei tohiks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Sest 2017. aastal 1,5Ghz neljatuumalise Mediateki prosega uue telefoni ostmine peaks karistatav olema?
Mis vahe seal on kas sul on snapdragon või mediatek ?
Kui sa mänge ei mängi ja kasutad telefoni surfamiseks ja helistamiseks, siis kuidas see mediatek jalgu jääb ?
Sest 2017. aastal 1,5Ghz neljatuumalise Mediateki prosega uue telefoni ostmine peaks karistatav olema?
Mis vahe seal on kas sul on snapdragon või mediatek ?
Kui sa mänge ei mängi ja kasutad telefoni surfamiseks ja helistamiseks, siis kuidas see mediatek jalgu jääb ?
Puusalt pakun, et kas voolukulu vahe pole?
Uuemad snapdragonid on ikka väga ökod ju...
See neljatuumaline mediatek on väga adekvaatne alumise otsa prose. Telefonile väga okei, mängimiseks lahja.
Aga jah, see on mediatek'i enda säästuprose. "Korraliku" telefoni jaoks vaataks ikka mediatek'ilt ka viimaste generatsioonide 8+ tuumaga prosesid. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
vabalt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
mu meelest on need telefoni mängud kõik nii pussud, et jooksevad vabalt ka kõige odavama lutsuga... Vähemalt ma pole veel ühegi otsa sattunud, mis poleks toiminud _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
mu meelest on need telefoni mängud kõik nii pussud, et jooksevad vabalt ka kõige odavama lutsuga... Vähemalt ma pole veel ühegi otsa sattunud, mis poleks toiminud
Proovi "war dragons". App storest ei leia, sest ametlikult ei ole see siin regioonis saadaval. Apk Pure näiteks. See veab ikka lahjema lutsu kooma ja aku kukub kolinal.
Neid mänge on palju mis lahjema raua peal kas ei funka üldse või venib nagu tatt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Xiaomi MIX2 käes. Päevase kasutuse järel olen üpriski rahul. Bandid olemas isegi AT&T jaoks ning ülejäänu on üsnagi positiivne. Ainult suurus kergelt harjumatu, sest üleminek oli iPhone SE pealt. Disaini poolest siiski väga atraktiivne telefon, kuigi bezelid suuremad kui eelkäijal. Siiamaani väga rahul.
Ulefone Mix https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-ulefone-mix
midagi ägedat on jälle turul. ekraan 5,5 aga mõõtude poolest nagu 5 tolli. 136 euri eest suht äge. ootan venelase ülevaateid eks siis saab otsustada kas tasub osta
dwdw, Neid on veel 5.5 tolliseid. Ma endale tellisin eelmüügis 30 augustil ja 16 september hakati saatma Leagoo Kiicaa Mix mis on ka 5.5 tolli, kuid on 3GB RAM ja 1080p ekraan.
Mõõtmetelt on umbes sama. Siiani pole kätte saanud ja DPD UK tracking ei räägi ka muud kui ootab pakki.
Panin listi spoilerisse mõnest 5-5.5 tolli lutsudest. On ka kuni 6 tolli seal 130 euro kuni 250 euro ringis.
Isegi nägin mingi LG G60 vist mingi suure ekraaniga ja minimaalse bezeliga 230 euro ringis miskis poes mida see kimovil näitab.
Samas vahepeal näitab parema hinna listis ka väga lampi numbreid ja siis on mingi toote aku enamvähem.
Tervist foorumlased. Sain ka Gearbestis tellitud Umidigi Z pro kätte ja siiamaani olen rahul. Tuli välja koos Android 6.0 mingisuguse arendaja versiooniga ( V4.01_20170417). Hetkel muid bugisi peale selle WIFI aku söömise ei ole. Kuna peal see "arendajat" versioon, siis wireless uuendust tehes annab ainult teate "süsteem on ajakohane". Kas kellelgi on kogemusi, kuidas ja kas on üldse mõtet seda uuendada Android 7.1.1 Nougati peale? Kuskilt välismaa foorumist keegi kirjutas, et tuleb enne flashida versioon V3.xx peale ja seejärel saab OTA uuendust teha? Kuna ise varem ühtegi tarkvara flashinud ei ole, siis kas on ka lihtsamat versiooni 7.1.1 peale saada?
Tervist foorumlased. Sain ka Gearbestis tellitud Umidigi Z pro kätte ja siiamaani olen rahul. Tuli välja koos Android 6.0 mingisuguse arendaja versiooniga ( V4.01_20170417). Hetkel muid bugisi peale selle WIFI aku söömise ei ole. Kuna peal see "arendajat" versioon, siis wireless uuendust tehes annab ainult teate "süsteem on ajakohane". Kas kellelgi on kogemusi, kuidas ja kas on üldse mõtet seda uuendada Android 7.1.1 Nougati peale? Kuskilt välismaa foorumist keegi kirjutas, et tuleb enne flashida versioon V3.xx peale ja seejärel saab OTA uuendust teha? Kuna ise varem ühtegi tarkvara flashinud ei ole, siis kas on ka lihtsamat versiooni 7.1.1 peale saada?
Oota natuke, küll see 7.1.1 tuleb. Ju siis mingil põhjusel su oma ei saa veel update, liiga värskelt aktiveeritud vms, muidu on ju täitsa ametlik 7.1.1 olemas. Vähemalt mul küll on.
Teine küsimus on muidugi miks sa praegu z pro tellisid, Umil ju endalgi rida uuemaid väljas. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Eelnevalt sai nendega räägitud, tegemist on global versiooniga. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.