Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 25.09.2017 07:33:25 vasta tsitaadiga

Xiaomi Redmi Note 4 sain samamoodi Antutu 65 tuhat punkti (3GB versioon). Seadme puhul häirib see, et ta on väga libe ning valjuhääldi peale pannes on kõlar kuidagi vähekvaliteetne.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 13:59:11 vasta tsitaadiga

Sain leagoo t10 kätte, tasuta postiga läks tiba üle 2 nädala. Gearbestist soodukaga 116 eurot, tolli ei läinud, saatjaks oli märgitud UK kuigi tellides näitas Hong Kongi ladu. Kaasas on laadija ja kõrvaklapid, kaitsekile on kohe peal.
Esmamulje on hea. Harjumatult suur on. Ekraan on ilus, pilt terav. Ainult kaitsekile all on paar pisikest õhumulli.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.09.2017 17:30:12 vasta tsitaadiga

On mõnda normaalset hiinakat ka, mis oleks 4.7'' lähedale ekraaniga, võimalikult pisikesed ääred (ehk screen-to-body-ratio kõrge) ning korraliku performance-ga?

Kõik on normaalsed labidad... Siin nimekirjas alla 5'' vist ei olegi.
http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 17:46:29 vasta tsitaadiga

LKits, https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones ....... siit võid otsida
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.09.2017 17:49:55 vasta tsitaadiga

Nojah, XZ1 Compact - Sony on ainuke, kes teeb normaalseid kompaktseid telefone, teistel raud palju sitem, kui "suurel vennal".

Tänud hea lehekülje eest!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.09.2017 18:28:31 vasta tsitaadiga

LKits, Doogee mix lite on umbes 4.7" telefoni suurune, kuid on 5.2 tolli ekraaniga. droid7 on peal ja raud on kehva 2GB ram jne.
Ma endale tellisin Leagoo kiicaa mix mis on 5.5 tolli ekraaniga millel kolm külge pole bezel-it ja kere suurus on pisut laiem kui mu praegune Lumia 830 millel 5 tolli ekraan.
Aga kes seda teab millal selle kätte saab. 16 september saadeti välja, kuid siiani pole midagi uuenenud seal tracking-us.

https://www.kimovil.com/en/compare/doogee-mix-lite,samsung-galaxy-a3-2017


viimati muutis lopes39 25.09.2017 19:14:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 18:57:29 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
LKits, https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones ....... siit võid otsida

Ma julgeks veel Samsung A3 soovitada:

Üldiselt olen ise ka hiinast palju tel. sugulastele ja lastele tellinud. Hind kõik sinna 100-150€ kanti. No ei ole mulle isiklikult ükski tel. meeldinud. Kõik nagu töötab ja igapäevased toimetused saab nagu tehtud. Siiski on kõigil kaamera alati vilets olnud ja android on kuidagi poolik ja imelik.
Nii ma ei kipugi veel oma 3a. vana samsung Alphat välja vahetama. Kaamera on väga hea ja android töötab (kuude kaupa, ilma restartideta). Suurus on hea ja väga üle 4,7 endale ei tahaks ja tundub, et A3 oleks tulevikus hea asendus küll. Vähemalt ükskord poes katsudes tundus väga mõnus kots olema.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.09.2017 20:47:15 vasta tsitaadiga

Sageduste suhtes pean sõnu sööma jah, võrreldes tippklassi telefonidega ei ole palju sagedusi, aga kõik eesti 3g ja 4g saegused on olemas. Jänki maa mind ei koti aga mõnes riigis jääb see telo jänni. Kolmandates riikides on niiguinii 4g'ga tihti tuuga ja 3g sageduste toetus on parasjagu tugev.
Samas specid valetavad miskipärast ja Mediateki engineering näitab pisust rohkem sageudsi, kui specides kirjas...

Kahju muidugi, et keegi ei viitsi mediateki prosesid lahti häkkida, et saaks kõik vajalikud sagedused avada (nagu näiteks saab snapdragoni prosedega). Kõik sagedused on kivis olemas, lihtsalt lukus icon_smile.gif See muidugi teeks kõigist odavatest hiinakatest üleöö päris kobedad asjad üle maailma kasutamiseks.

Specis kirjas sagedused:
2G: GSM 1800MHz,GSM 850MHz,GSM 900MHz
3G: WCDMA B1 2100MHz,WCDMA B8 900MHz
4G LTE: FDD B1 2100MHz,FDD B20 800MHz,FDD B3 1800MHz,FDD B7 2600MHz

Soft ütleb:
900, 1800, 1900, 850
2100, 1900, 850, 900
1, 3, 7, 20, 40


JOKKER666 kirjutas:
Nüüd mõnda aega kasutanud ja lisaks ka. Kompass on bugine - suunda näitab, aga põhi alati erinevas suunas. Kalibreerides peale iga kalibreerimist sai uue põhja, aga õige alles maeiteamitmendal korral ja järgmisel kaardi kasutamisel jälle uus suund... Aku peab mul väga hästi võrreldes eelmise telefoniga(Thor). Ja kiirlaadimine.. ma ei tea, kuidas ma enne ilma suutisin elada icon_biggrin.gif, tõesti hea asi. Libeduse vastu võtsin omale mingi odava hiina kaitsekorpuse, mis üllatavalt hea. Algul sai ka originaalkaitseklaas peale pandud, aga see on piix. kumerate servade tõttu ei jää korralikult ja väga kähku oli õhurant ümber - kakkusin maha. Reisimisest. Thoril minumeelest olid samad sagedused ja tollega olin ma USAs igatahes ilma levita.. Umbes nädal tagasi tuli OTA uuendus, mille kirjelduses ka mainiti kõnekvaliteedi parandamist ja tõesti mul hakkas kuular valjemat häält tegema. Aga üldiselt ma ka siiani rahul.

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 26.09.2017 01:24:14 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
namstoop kirjutas:
Pro7, kõlab tõesti nagu aku vist hakkab surema.

Nüüdseks on aku paisuma hakanud nagu ka siin teemas: http://community.umidigi.com/thread-7159-1-1.html

Võtsin banggoodiga ühendust, et mis variante pakuvad garantiina.

Täna otsustasin igaksjuhuks aku eemaldada. Eemaldamise käigus toimus miskine reaktsioon ja susises korralikult. Nüüd mõneks ajaks telefonita, aga vähemalt ei ole ohtu, et aku kuskil taskus vms oma elu elama hakkab. Banggood pakub jaburaid variate, kuid üritan neilt siiski miskise refundi saada. Muud ei saa, siis aku vahetuse lubasid kinni maksta.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 08:03:57 vasta tsitaadiga

ürgvana telefoni aku(g4s) oli samasugune pall, viisin väga ettevaatlikult õue. Õnneks aku iseenesest oli tühi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 08:31:32 vasta tsitaadiga

rainer9968 kirjutas:
Betamax kirjutas:
rainer9968 kirjutas:
Nüüdseks kaks kuud kasutanud Xiaomi Redmi Note 4 global versiooni. Muidu hea telefon aga huvitav anomaalia on. Telefon on keskelt kaardus väljapoole, samas taskus väga kandnud pole. Lisaks on power nupu juurest alumiiniumist liist muhu üles ajanud. Tundub pehme alumiinium olema. Pole varem ühegi telefoniga sellist asja näinud. icon_confused.gif

Ega juhuslikult aku ei paisu vaikselt? icon_rolleyes.gif


Kuidas sellest aru saada? Tagumine kaas kummis pole, samuti ei lähe kasutamise ega laadimise ajal kuumaks. Nexus 5x läks suht kiiresti kuumaks võrreldes Note 4ga. Aku peab ka normaalselt vastu. Täna tuli ka mingi uuendus softile.

Lahti võtmata ei saagi. Aga reeglina aku paisub edasi.
Oletan, et akus siiski probleem pole, kui siin ühel teisel sarnane jama.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 27.09.2017 01:50:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
villu70 kirjutas:
LKits, https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones ....... siit võid otsida

Ma julgeks veel Samsung A3 soovitada:

Üldiselt olen ise ka hiinast palju tel. sugulastele ja lastele tellinud. Hind kõik sinna 100-150€ kanti. No ei ole mulle isiklikult ükski tel. meeldinud. Kõik nagu töötab ja igapäevased toimetused saab nagu tehtud. Siiski on kõigil kaamera alati vilets olnud ja android on kuidagi poolik ja imelik.
Nii ma ei kipugi veel oma 3a. vana samsung Alphat välja vahetama. Kaamera on väga hea ja android töötab (kuude kaupa, ilma restartideta). Suurus on hea ja väga üle 4,7 endale ei tahaks ja tundub, et A3 oleks tulevikus hea asendus küll. Vähemalt ükskord poes katsudes tundus väga mõnus kots olema.


Kevadel sai otsitud Xperia SP'le asendust.
A3 oli ka valikus, aga võetud sai ikka Xperia X Compact.
Esiteks oli Sony jõudluse poolest Samsungist tublisti üle ning kaamera ja nipet-näpet muud omadused ka paremad. Hind oli neil samuti suht sarnane, Sony kuskile 300 peale tulnud tol ajal.
Mis muidugi suhteliselt otsustavaks sai, oli Samsungi legendaarne ämblikulembus, ühendatuna antud mudeli suure libedusega, mida ka veenvalt kinnitas see ülevaade: https://kuvar.ee/arvustus/samsung-galaxy-a3-a5
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna suvel läks telefon (X Compact) kaduma, siis sai vaadatud hiinakate poole ning esmalt ikka üritatud sarnases suuruses varianti leida.
Paraku lootusetu ettevõtmine. Sama ekraanisuurusega telefonid kas "rugged", seega jõhkralt suured ning massiivsed või siis lihtsalt kesise spekiga.
Seega pidi astuma sammu kõrgemale ja 5" peale minema.

Lühidalt, kui äpplimees pole, siis Sonyle kompaktide osas väga konkurenti ei leidu.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.09.2017 08:21:53 vasta tsitaadiga

Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).

Aga väga hea icon_smile.gif Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 27.09.2017 08:25:21 vasta tsitaadiga

5,5" ja suuremate kaitseks võib öelda seda, et Androidil on päris meeldiv ühe käe funktsionaalsus olemas, mille aktiveerimisel saab telefoni teha käsitsemiseks nt 4" telefoni mõõtu. Samas lugemise poolelt on 5,5" ikka etem kui väiksem.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.09.2017 08:39:26 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).

Aga väga hea icon_smile.gif Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.


Võta Xiaomi Redmi 4x, mina olen väga rahul. Sellise raha eest on telefoni rohkem kui küll.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2017 13:33:02 vasta tsitaadiga

Milles võib probleem olla? Ei saa mobiilset andmesidet tööle. Seadistasin käsitsi ära, 4G märk on olemas ja ikka ei tööta. Telefoniks leagoo t10.

Edit. Sain lõpuks tööle. Pidin tegema ipv6 seadistuse android 5-le.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.09.2017 19:12:47 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
LKits kirjutas:
Kurb, just mõtlesingi, et kui brändikate seas pole, siis äkki hiinakatest saaks midagi valida... Ütlen ausalt - ei raatsi 600€+ brändika peale kulutada - selle raha eest saan normaalse sülearvuti või teleka või mõne(d) korraliku(d) kodupidamismasina(d).

Aga väga hea icon_smile.gif Tänud info eest. Võib-olla pean isegi siinkohal loobumise tegema ning 5''+ vaatama.


Võta Xiaomi Redmi 4x, mina olen väga rahul. Sellise raha eest on telefoni rohkem kui küll.
Hea soovitus, kuid mul hetkel Sony Z3 Compact ning praegune on parem.
Aga eks vaatan edasi, hetkel vaatan erinevaid review-sid, sõrmejäljelugeja on üks tingimus, mis peaks olema - mugav ja kiire meetod telefoni ekraani avamiseks.

Kuna laiendasin silmaringi ning võtsin valikusse kuni 5.5'', siis hetkel lipulaevad valikus:
OnePlus 5
HTC U11
ZTE nubia Z17

Neil kõigil Snapdragon 835, aga mingil põhjusel nubia Z17 on ~170g, OnePlus 5 ~150g - üpris suur kaaluvahe.
Kahjuks OnePlus 5 ei ole mälukaardipesa - see on elus oluliseks elemendiks olnud, kui vaja ülimalt kiirelt suuremahulisi andmeid telefonist arvutisse saada (või vastupidi). Aga seda juhtub väga harva.

HTC U11 paberite järgi USB 3.1 port - vot see täitsa huvitav lisa.

Tõenäoliselt HTC U11 jääb valikust välja, kuna see ~700€, OnePlus 5 ja nubia Z17 on ~500€ kanti.

EDIT: HTC U11 asemel silmas Xiaomi Mi 6 icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2017 20:07:09 vasta tsitaadiga

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zuk-z2-pro

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.09.2017 20:24:44 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zuk-z2-pro

Spoiler Spoiler Spoiler
Whoa... vot see on juba õige hind hiinaka eest, mis on samas ka püss.
~250€ +KM20% (kui ei joppa), tollimaks ka võib-olla otsa.

Tänud üli hea soovituse eest!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2017 21:52:27 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Kevadel sai otsitud Xperia SP'le asendust.
A3 oli ka valikus, aga võetud sai ikka Xperia X Compact.
Esiteks oli Sony jõudluse poolest Samsungist tublisti üle ning kaamera ja nipet-näpet muud omadused ka paremad. Hind oli neil samuti suht sarnane, Sony kuskile 300 peale tulnud tol ajal.
Mis muidugi suhteliselt otsustavaks sai, oli Samsungi legendaarne ämblikulembus, ühendatuna antud mudeli suure libedusega, mida ka veenvalt kinnitas see ülevaade: https://kuvar.ee/arvustus/samsung-galaxy-a3-a5
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna suvel läks telefon (X Compact) kaduma, siis sai vaadatud hiinakate poole ning esmalt ikka üritatud sarnases suuruses varianti leida.
Paraku lootusetu ettevõtmine. Sama ekraanisuurusega telefonid kas "rugged", seega jõhkralt suured ning massiivsed või siis lihtsalt kesise spekiga.
Seega pidi astuma sammu kõrgemale ja 5" peale minema.

Lühidalt, kui äpplimees pole, siis Sonyle kompaktide osas väga konkurenti ei leidu.


Mul oli sama seis, A3 just vastupidavuse ja nõrgema perfi tõttu ära ning pidin tõdema, et korralike kompakt-telefonide suhtes pole mujale kui SONY võimalik vaadata... X Compactiga väga rahul... Xiaomi võiks koostekvaliteedi ja kaameraga mingi hea sprindi teha järgmise genni suhtes ning siis IP serti taga ajama hakata.

LKits, miks SONY Compacti enam ei taha? Just tuli XZ1C ka välja.
Zuk piisavalt suurem.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.09.2017 09:49:51 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Kevadel sai otsitud Xperia SP'le asendust.
A3 oli ka valikus, aga võetud sai ikka Xperia X Compact.
Esiteks oli Sony jõudluse poolest Samsungist tublisti üle ning kaamera ja nipet-näpet muud omadused ka paremad. Hind oli neil samuti suht sarnane, Sony kuskile 300 peale tulnud tol ajal.
Mis muidugi suhteliselt otsustavaks sai, oli Samsungi legendaarne ämblikulembus, ühendatuna antud mudeli suure libedusega, mida ka veenvalt kinnitas see ülevaade: https://kuvar.ee/arvustus/samsung-galaxy-a3-a5
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna suvel läks telefon (X Compact) kaduma, siis sai vaadatud hiinakate poole ning esmalt ikka üritatud sarnases suuruses varianti leida.
Paraku lootusetu ettevõtmine. Sama ekraanisuurusega telefonid kas "rugged", seega jõhkralt suured ning massiivsed või siis lihtsalt kesise spekiga.
Seega pidi astuma sammu kõrgemale ja 5" peale minema.

Lühidalt, kui äpplimees pole, siis Sonyle kompaktide osas väga konkurenti ei leidu.


Mul oli sama seis, A3 just vastupidavuse ja nõrgema perfi tõttu ära ning pidin tõdema, et korralike kompakt-telefonide suhtes pole mujale kui SONY võimalik vaadata... X Compactiga väga rahul... Xiaomi võiks koostekvaliteedi ja kaameraga mingi hea sprindi teha järgmise genni suhtes ning siis IP serti taga ajama hakata.

LKits, miks SONY Compacti enam ei taha? Just tuli XZ1C ka välja.
Zuk piisavalt suurem.
300€ vs 600€ - hinnavahe on tuntav.
Ning lisaks eeldasin, et Sony kaotab ääri rohkem ära, mitte ei tekita juurde. Kandiline telefon koos äärtega on jubedalt kole. Olen pettunud Sony disainis. Praegune Z3C on ka väiksemate äärtega kui XZ1C (vist).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 10:45:13 vasta tsitaadiga

Kui 800 sagedus pole oluline, siis tavaline z2 voi z2 plus nime all on ka taiesti ok ja palju odavam.
Antutu 147 300.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 10:58:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Whoa... vot see on juba õige hind hiinaka eest, mis on samas ka püss.

paberi peal võib ju kõik kena olla; Antutu punktidest ei tohiks ostmisel suuresti mõjutatud olla

tsitaat:
My zuk z 2 pro arrived with a "international" rom, ie very badly translated (french-english and chineese mess !) and just EMPY with :
no gallery app
no music app
no "update" in the settings
WORSE: the bootloader is locked so NO WAY to recover by myself!

and after a reboot, it looped the blue Zuk Logo. What a shame for such an impressive phone on paper! I asked to get it repaired and with the more "sane" indonesian rom or to be refund. It's a pity case with a stock android rom, would be a bomb!

tsitaat:
Yes, it's possible to upgrade to Stock Rom Android 7.0 with QFil application, but you will find this problems:
- Rom in Chinese by default. (You have to find how to change it to english by using the chinese menu.
- No Google apps included
- I wasn't able to sync the contacts. Had to use a third party app.
- ZUI U-Health doesn't work anymore because I can't login with a non-chinese phone number.
- Problems with access to notifications.

tsitaat:
No Google apps, which causes a lot if issues even after you install them.
Sound volume issues - turn volume higher/lower on its own or doesn't respond to your volume choice.
Bluetooth issue - once In a while you'll have to restart the device because it stops working.
Just a few roms for it and most are really buggy.
Doesn't really support launchers.
No expendable notifications.
Apps in the background don't work too well because of battery saving settings which can really annoy at times.
Notification bugs - multiple notifications from messaging apps like WhatsApp and Telegram... When you actually get them... Sometimes you'll have to open the app to know there are new messages.
Probably a few more I forgot... I wouldn't recommend. The only good things are the battery life and screen. All the rest is are fine but that's about it

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006




sõnum 28.09.2017 12:42:41 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Mumeelest peamine erinevust bränditelefonidel ja hiinakatel on siiski katsetamisse investeeritud tundide arv. iPhone on selles suhtes vist suurusjärkude jagu kõigest muust ees - telefoni prototüüp antakse enne masstootmist vist lausa rohkem kui ühele inimesele testimiseks, nii et karbist välja võttes pole muud, kui pane oma andmed sisse ja anna tuld. Samsung jne bränditelefonid kasutavad vist üht testijat, ning kui selle meelest asi enam-vähem töötab, siis võib tootmisse panna. Hiinakatel tundub see testimisfaas olevat ca pool tundi, sest muud selgitust on raske leida, miks UI iseendale otsa jookseb, kaamera optimeerimata on, aku kuskile mutiauku tühjaks jookseb jne.


Jään oma arvamuse juurde icon_biggrin.gif

Mul on tunne, et hiinakatel on üldse praegu selline nigelam periood, kus proovitakse iga paari kuu tagant uus käkk välja saada, ning testimise peale ei viitsita enam üldse aega kulutada. Eelmise hiinakate suure lainega said Xiaomi, Huawei ja OnePlus end kui normaalsete tootjatena ära tõestada, nüüd tuleb vaadata, kes seekord peale jääb, ning kellele jääb prügitootja staatus. Pärast enda pettumust Umidigi Z Proga, on tunne, et järgmine telefon tuleb vähekasutatud või garantiikorras saadud tutikas, aga mitte-enam-uusim Samsung S7 vms lipulaev. Kui põhilisteks müügiargumentideks on 3780mAh aku ja suurepärane kaamera, kuid reaalis on need mõlemad, minu jaoks esmatähtsad asjad just vastupidi seadme nõrgad küljed, siis tänan ei.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.09.2017 12:58:59 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
RandomHero kirjutas:
Mumeelest peamine erinevust bränditelefonidel ja hiinakatel on siiski katsetamisse investeeritud tundide arv. iPhone on selles suhtes vist suurusjärkude jagu kõigest muust ees - telefoni prototüüp antakse enne masstootmist vist lausa rohkem kui ühele inimesele testimiseks, nii et karbist välja võttes pole muud, kui pane oma andmed sisse ja anna tuld. Samsung jne bränditelefonid kasutavad vist üht testijat, ning kui selle meelest asi enam-vähem töötab, siis võib tootmisse panna. Hiinakatel tundub see testimisfaas olevat ca pool tundi, sest muud selgitust on raske leida, miks UI iseendale otsa jookseb, kaamera optimeerimata on, aku kuskile mutiauku tühjaks jookseb jne.


Jään oma arvamuse juurde icon_biggrin.gif

Mul on tunne, et hiinakatel on üldse praegu selline nigelam periood, kus proovitakse iga paari kuu tagant uus käkk välja saada, ning testimise peale ei viitsita enam üldse aega kulutada. Eelmise hiinakate suure lainega said Xiaomi, Huawei ja OnePlus end kui normaalsete tootjatena ära tõestada, nüüd tuleb vaadata, kes seekord peale jääb, ning kellele jääb prügitootja staatus. Pärast enda pettumust Umidigi Z Proga, on tunne, et järgmine telefon tuleb vähekasutatud või garantiikorras saadud tutikas, aga mitte-enam-uusim Samsung S7 vms lipulaev. Kui põhilisteks müügiargumentideks on 3780mAh aku ja suurepärane kaamera, kuid reaalis on need mõlemad, minu jaoks esmatähtsad asjad just vastupidi seadme nõrgad küljed, siis tänan ei.



Mõneti tuleb nõustuda jah, krdi UMI laseb tõesti igal kuul uue välja ja vanad unustab. Mu lootus seda ostes oli ka sellel, et kuna nad tahavad äkki ka popiks ja suureks saada, siis vastupidi just panustavad kvaliteeti ja kasutajatoesse, et hea maine saada.

Samas Samsungit ikkagi ei ostaks icon_lol.gif Xiaomi oleks vast veidike rohkem kindla peale minek (kui nad nüüd selle krdi B20 suudaks rohkem kui üksikutesse mudelitesse tekitada), sest hind on endiselt OK.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.